Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Kup najbardziej niepoprawną książkę tego roku
Dziś
21:00
Wydanie Główne
Jutro
21:00
ByteEater na leczeniu tabletkami ze skutkami ubocznymi uniemożliwiającymi prowadzenie audycji.
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (8)
5 dni temu
Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce
W ciagu tygodnia odbyły się wybory w Polsce i w USA i oczywiście trudno, aby Janek nie zabrał głosu w tej sprawie.
Nikt nas nie uczy jak sprzedawać
dziś
Odzwierciedlanie i zgoda z klientem w procesie budowania zaufania do...
To nie był łatwy odcinek, szczególnie w momencie, kiedy w słuchawkach pojawił się zarzut o to, że mam biblioteczkę dzieł nazistowskim w domu (a nie mam!).
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2012-01-30

Panie, jak protestować?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Oburzeni, ACTA, blokowanie autostrad, Anonymus, VAT i co z tego?

KOMENTARZE

pawelooss 2012-01-31

W UPR-ze też próbowali podłączać się pod (a nie zawłaszczać) te protesty. W Poznaniu, zanim tłum się "zrewolucjonizował", prezes Józwiak przemawiając został dość pozytywnie przyjęty: www.youtube.com || www.youtube.com Szkoda tylko, że oprócz tego wystąpienia nie przyszło nic konkretniejszego.

nikodem 2012-01-31

Tu jest idealny kandydat na przywódcę tłumu: 
www.youtube.com

bekartSystemu 2012-01-31

@nikodem ta kobieta pracuje dla michnika, zapewne więc ma wsparcie z odpowiedniej strony

Mateusz z Kanady 2012-01-31

"To nie sa agenci, to jest sraczka" dokladnie! To powinno byc motto Raportu Martina.

Rafał 2012-01-31

Jeden ze słuchaczy wspomniał o tym, że na lewicy też są inteligentni ludzie. Myślę, że to nie o to chodzi: ludzie na lewicy niekoniecznie muszą wierzyć w socjalizm. Ludzie lewicy są poprostu populistami, chcącymi wykorzystać ludzką naiwność.  
Uważam, że ograniczeni intelektualni są ci, którzy wierzą, że socjalizm może realnie istnieć.

DanielPiesto 2012-01-31

Przecież lud krzyczał 'Precz z kampanią polityczną'. Nie wolno było reklamować swoich partii na proteście. UPR próbował ale nie ma siły przebicia ani medium. KNP ma bloga ;) W KNP ludzie wierzą w Korwina a nie wolność zresztą. Życzyłbym sobie sukcesu UPR.

TTM 2012-01-31

Mnie najbardziej zastanawia, dlaczego nikt nie protestuje przeciwko tej pieprzonej zimie... Protest dobry jak każdy inny!

Papieżyca 2012-01-31

Rozpierducha była konkretna - czy wy też macie wrażenie, że to był jeden wielki chaos? A informacyjny zwłaszcza?

Marius 2012-01-31

Może ktoś wrzucić ten link do wpisu o kompromitujących się dziennikarzach podczas protestów.

Pan Draska 2012-01-31

Trochę z innej beczki albo i nie.. 
 
Już od jakiegoś czasu znajduję się w stanie światopoglądowego niepokoju. Temat audycji wiadomo ACTA i cały z tym związany "szum" i tu Pan Martin ma zupełna racje..przecież te protesty powinny się zacząć już 5 lat temu .. ale ja nie o tym, a właściwie to o tym bo temat prawie zawsze ten sam WOLNOŚĆ... Jest taki kraj na naszej pięknej planecie .."po głębszym zastanowieniu się nad sensem wolnościowego systemu każdy myślący człowiek dochodzi do jedynego słusznego wniosku każdy podatek, każde ograniczanie swobody, wolności jest moralnie złe a w ogóle socjalizm jako ustrój nie ma prawa egzystować.. jednak właśnie jest taki kraj.. SZWECJA.. ja po prostu tego nie ogarniam jakim cudem ten 9 mln naród egzystuje i w sumie ma się naprawdę dobrze na tle reszty upadających gospodarek Europy. Być może temat poruszany już antenie jednak może w ramach małego urozmaicenia dość monotonnych ostatnio rozmów któryś z autorów programu odpowiedziałby na to pytanie. Jak to się robi po SZwEcku?

Pan Draska 2012-01-31

A i słyszałem świetny dowcip o ACTA.. ale niestety nie posiadam praw autorskich ... ale naprawdę śmieszny..

Pan Draska 2012-01-31

A i słyszałem ostatnio świetny dowcip o ACTA.. ale niestety nie posiadam praw autorskich.. ale dowcip naprawdę śmieszny

CD 2012-01-31

Szkoda, że nigdy nie słucham online i nie mogłem zadzwonić. Przykład osiągnięcia celu poprzez lobbing moim zdaniem zły, no chyba że Martinowi i Hugo pasuje taka sytuacja w której grupy interesów (takie jak np. szkoły językowe) walczą o względy polityków zamiast skupić się na swoim biznesie. Właśnie dlatego jest tak źle, bo jest masa takich grup interesów, które coś sobie wywalczyły a reszta dostaje po dupie, w szczególności konsumenci. 
 
Poza tym, świat jest bardziej skomplikowany niż się prowadzącym wydaje. Nie można łatwo wskazać dlaczego jeden protest się udał a inny nie, bo nie wiemy jak wielkie są naciski różnych grup (np. za przyjęciem ACTA). To są wojny dużych biznesów, a nie tak jak się prowadzącym wydaje - wymysły premiera vs wola ludu.

Barrett 2012-01-31

Szwecja to kraj, na który wolnościowcy nie mają argumentów. Chyba po prostu jest to przykład tzw. mitycznego "dobrego socjalizmu", heheh. 
 
Zaprawdę cieszmy się, albowiem Polacy mają względnie w kloace "Ruch Oburzonych" przeciw korporacjom. Wiedzą generalnie, że władza jest sednem, gniazdem problemu. Grzechem byłoby tej ich energii nie wykorzystać.

Suszarka 2012-01-31

@Pan Draska 
Od 4 lat pracuję w Norwegii, wydaje mi się, że w Szwecji może być podobnie. Zauważyłem trzy powody dzięki którym socjalizm się tu w miarę udaje. 
- społeczeństwo jest skrajnie nacjonalistyczne, to są małe zamknięte społeczności. Oni wolą zapłacić więcej, ale kupić Norweskie mleko, Norweskie ziemniaki i oddać statek na remont do norweskiej stoczni, pomimo, że jest ona dużo droższa. Naprawdę. 
- zero korupcji. Ci wszyscy ludzie na państwowych posadach, w państwowych firmach, po prostu są uczciwi i uczciwie pracują. Nie ustawiają przetargów, nie dają zarobić krewnym i znajomym królika, nie wpychają krewnych do firmy, nie wynoszą długopisów.  
- są to jednak kraje o wysokim nasyceniu kapitału na mieszkańca, zwłaszcza dlatego, że ciężko tu o mieszkańca, czyli jest z czego korzystać, a chętnych nie aż tak znowu wielu. Dodatkowo Norwegia eksportuje tą swoją ropę i łososie.

Pan Draska 2012-01-31

Suszarka dzięki za odpowiedź. 
To jest też coś czego zaczyna mi brakować na antenie czyli ludzi dzwoniących z zagranicy którzy żyją rozrzuceni po całym świecie i mogą rzeczywiście powiedzieć jak to wygląda z ich punktu widzenia..(oczywiście nie jest to wina prowadzących ;P to leniwi ludzie nie dzwonią ) bo swoja drogą sam coraz częściej zastanawiam się nad opuszczeniem tego pięknego ale gorzkiego w smaku Kraju Nad Wisłą 
Barrett co to znaczy że wolnościowcy nie maja argumentów kiedy zaczynamy dyskusje o Szwecji to na prawde wychodzi na to że coś jest na rzeczy tzn "wystarczy być po prostu uczciwym nacjonalistą w populacji niezbyt licznej" i pieniądze bedą spadać z nieba?Według tego co napisła/a Suszarka.

Darek 2012-01-31

@Rafał: 
"Jeden ze słuchaczy wspomniał o tym, że na lewicy też są inteligentni ludzie. Myślę, że to nie o to chodzi: ludzie na lewicy niekoniecznie muszą wierzyć w socjalizm. Ludzie lewicy są po prostu populistami, chcącymi wykorzystać ludzką naiwność.  
Uważam, że ograniczeni intelektualni są ci, którzy wierzą, że socjalizm może realnie istnieć." 
 
Masz rację, bo generalnie socjaliści dzielą się na dwie grupy: 
a) ci, którzy naprawdę wierzą w te idiotyzmy, czyli tzw. pożyteczni idioci; 
b) ci, którzy w nie nie wierzą, ale wiedzą jak na nich zarobić.

aNDRZEJ 2012-01-31

Szwecja i Norwegia daje radę gospodarczo dzięki bardzo dużym zasobom naturalnym ,oraz zdyscyplinowanym i uczciwym obywatelom. Ich socjalizm jednak degraduje moralnie bez względu na to ekonomię. Ludzie poddani kolektywowi, nie kreujący swoich żyć ale jakby przeżywający je prowadzeni na sznurku, nic nie musząc, bez zastanowienia, bez emocji.

pawelooss 2012-01-31

@Pan Draska, zobacz sobie, na której pozycji w rankingu wolności gospodarczej znajdują się "nordyckie państwa dobrobytu", a gdzie jest Polska - dwa lub trzy razy dalej. Przejrzyste prawo i sprawni urzędnicy nadrabiają wysokie obciążenie podatkowe. Nie bez znaczenia jest też historia. Szwecja dorobiła się na neutralności w okresie wojen światowych. A w ostatnim czasie centroprawicy (jak na ich warunki) rząd zaczął im nawet obniżać podatki... ;)

ostatni zarazek 2012-01-31

Za 'solidarności panie to były protesty ,złapali w śmiertelny uścisk i gbyby nie Bolki to kaplica.

Crzszman 2012-01-31

O, bardzo ciekawa audycja. Jeżeli chodzi o protesty to uważam, że są genialnym sposobem na pokazanie, że ludziom coś się nie podoba. W każdym razie o niebo lepszym, niż zalajkowanie czegoś :)

TTM 2012-01-31

@Pan Draska 
No wlasnie, sek tkwi w tym, czym jest 'socjalizm' i jak uszeregowac panstwa wg tego kryterium. Fakt, ze Szwedzi maja wyzsze podatki jeszcze nie swiadczy o tym, ze sa bardziej socjalistyczni niz reszta Europy. "Wolnosc" ma szerokie znaczenie i tak jak jeden z przedmowcow radze Ci spojrzec na rozne rankingi czy to latwosci prowadzenia biznesu, poziomu biurokracji, jakosci prawa itp. Panstwa nordyckie sa zwykle w pierwszej 20.  
Poza tym w Szwecji nie jest tak pieknie jak opowiadaja koledzy z Krytyki Politycznej. Chocby w kryminalach Mankella znajdziesz cale mnostwo nieprzychylnych opinii na temat postepujacej biurokratyzacji. 
 
a troche bardziej powaznie mozna poczytac tutaj: 
mises.pl 
 
Niezaleznie od tego. Uwazam przede wszystkim, ze teza, ze Szwedzi 'to prawdziwi socjalisci" jest troche obrazliwa dla naszego, wspanialomyslnego rzadu ;)

Robi 2012-01-31

ciągle o ACTA? A może coś innego byście w końcu zaserwowali, np .dyskusje o ostatnim wygłupie Marii Czubaszek w TVN, gdzie to pochwaliła się, że miała 2 skrobanki i jest z tego dumna. Za to zapewniła wspaniałe życie pieskom. I takie stare felietonistki przewracają młodym dziewczynom w głowach. To jest dramat.

Suszarka 2012-02-01

Co do skuteczności protestów: 
Z tego co pamiętam, a pamięć mam słabą, to jakiś rok temu, milionowy tłum siedział przez miesiąc na głównym placu w Kairze i ruszyło to nawet tak zabetonowany reżim jak Mubaraka. Oni też nie mieli przywódców i nie mieli więcej pomysłów, ponad to, że tam siedzieli i protestowali. A udało się. Może więc wzór na udany protest to: Liczba demonstrantów * czas protestu? 
Odpowiesz, że się w Egipcie na lepsze nie zmieniło, ale ich celem było obalenie dyktatora i się to udało. 
Jeżeli milion polaków przyjechałoby pod sejm na miesiąc, to ACTA zostałoby wycofane natychmiast, jeszcze opluliby się przepraszając.

Drakens 2012-02-01

Suszarka, ci w Kairze mieli za sobą CIA. 
 
I o to chodzi! 
 
Jak w latach 90-siątych miljon ludzi siedziało w Pekinie na placu Tia Nan Men to przejechały po nich czołgi i do dziś nic z tego nie wyszło. 
 
Jak były wielkie protesty w początku lat 80-siątych w Polsce to też nic nie dało, komuna chwilowo ugieła się pod naciskiem strajków okupacyjnych w fabrykach. A pod koniec lat 80-siątych to SB wręcz płaciła ludziom aby protestowali, bo zmiana systemu była już przygotowana. 
 
Proponuję sięgać umysłem głębiej, głębiej, do tych zębatek mechanizmów społecznych.

Suszarka 2012-02-02

@Drakens 
Nie sądzę, aby ci w Kairze mieli za sobą CIA. Destabilizacja Egiptu jest nie na rękę USraelowi. Mubarak trzymał szczelną granicę ze strefą Gazy, teraz to się skończyło.

Drakens 2012-02-02

Suszarka, nie udowodnię, ale na prawdę jestem przekonany o inspiracji CIA. Nie wierzę w żadną spontaniczną wiosnę ludów arabskich, a już szczególnie zwięczoną sukcesami bez wsparcia CIA. 
Dokładnie pamiętam rumuńską rewolucję kończącą komunizm, oglądałem w TV istną wojnę domową, ludzie strzelali, wznosili barykady, parę lat później USA przyznała się, że nikt z opozycji rumuńskiej nie strzelał, wszystko było wyreżyserowane, całego przewrotu dokonało CIA w porozumieniu z komunistyczną bezpieką, a w świat poszło telewizyjen szoł jak z fimu "Fakty i akty" nakręcenogo duż później zresztą. 
 
Być może Izrale nie jest punktem centralnym w obecnej polityce USA, może ropa jest ważniejsza. Zresztą pomimo jakiś tam kłopotów Izrael od zmiany rządów w Egipcie nie zniknie z mapy.

marcin zakrzewski 2012-02-03

I Tusk zawiesił ratyfikowanie ACTA. Jednak protest przyniósł skutek? 
 
ps. w ogole to lubię jak ludzie, którzy nie biorą w czymś udiziału mówią tym co robią, jak mają to robić.

Ela 2012-02-04

a tu zmaterializowana gadanina Martina: 
www.youtube.com

karpii 2012-02-04

Krótkie podsumowanie długiego tematy: 
Jak Martin robić protest to dobrze! 
Jak bez Martin robić protest to nie dobrze!

Marek 2012-07-20

Nie zgadzam się co do tego, że to Korwin robi z siebie i innych niby idiotów i dlatego liberalizm w Polsce jest zupełnie niepopularny. W USA mają Rona Paula w innych krajach też całkiem rozsądnych ludzi i co? I nic.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:


Twój głos nic nie znaczy (6) - 3 tygodnie temuPolskie produkty mogą być gorsze (4) - 7 tygodni temu

Matka Boska Dotacyjna (8) - 8 tygodni temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Rozwody przez internet - 2 miesiące temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 3 miesiące temu

Podatki, które się opłacają? (3) - 3 miesiące temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 miesiące temu

Komu zabrać w pierwszej kolejności? (1) - 4 miesiące temu

Wytrychy na cenzurowanym (4) - 4 miesiące temu

Autostopem na Kitaj (2) - 4 miesiące temu


Zdrajcy sprawy (4) - 4 miesiące temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - 5 miesiące temu

Nie bój się kontrolera skarbowego! (6) - 5 miesięcy temu

Taxi zamiast PKS (4) - 5 miesięcy temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 6 miesięcy temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - 6 miesięcy temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - 6 miesięcy temu


Każdy w końcu umrze (2) - 7 miesięcy temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 7 miesięcy temu

Zabić czy usunąć? (7) - 8 miesięcy temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 8 miesięcy temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - 8 miesięcy temu

Aktywność zawodowa niemile widziana (9) - 9 miesięcy temu

Jak pędzić bimber (10) - 9 miesięcy temu

Czy bańka już pękła? (8) - 9 miesięcy temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 9 miesięcy temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 10 miesięcy temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 10 miesięcy temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 10 miesięcy temu

Nowy, legalny hazard (2) - 10 miesięcy temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 11 miesięcy temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 11 miesięcy temu

Black Friday po polsku (4) - 11 miesięcy temu

Nowy próg podatkowy (11) - 11 miesięcy temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - ponad rok temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - ponad rok temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - ponad rok temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - ponad rok temu


O jedna wyplatę mniej (3) - ponad rok temu


Wolnościowcy upadają (13) - ponad rok temu
A klientów mamy w nosie (1) - ponad rok temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - ponad rok temu

Czy wziąłbyś order? (22) - ponad rok temuTwoje hasła są za słabe! (6) - ponad rok temu

Niemcy cenzurują internet (4) - ponad rok temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - ponad rok temu


Wywiad z terrorystą (34) - ponad rok temu


Kto spekuluje masłem? (3) - ponad rok temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - ponad rok temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - ponad rok temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (29) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 2 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 2 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 3 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 3 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 3 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 3 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 3 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 4 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 4 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 4 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 4 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 4 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 4 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 5 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 5 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 5 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 5 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 5 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 5 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 5 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 5 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 5 lat temu


Jak kraść? (49) - 5 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 6 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 6 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 6 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 6 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 6 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 7 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 7 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 7 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 7 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 7 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 7 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 7 lat temu

ACTA samo zło (87) - 7 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 7 lat temu

Naloty na graczy (17) - 7 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 7 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 8 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 8 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 8 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 8 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 8 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 8 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 8 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 8 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 8 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 8 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 8 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 8 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 8 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 9 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 9 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 9 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 9 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 9 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 9 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 9 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 9 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 9 lat temu


O buncie informatyków (8) - 9 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

wierny słuchacz - - 20.00
Sklep sportowy sport partner - - 20.00
ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00
Ogłoszenia dam prace - - 20.00
Bukmacherzy24 - - 40.00
Karol - chcę, żeby Martin wrócił ^^ - - 10.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt