Facebook
Podpis:
Numer GG:

Nie
20:00
Firma na emigracji zaprasza do oglądania nagrań.
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (24)
3 dni temu
Wywiad z terrorystą
Dziś Hugo z Martinem rozmawiają z Kamilem oskarżonym o terroryzm i z Markiem oskarżonym o rozpasanie alkoholowe. Jeden poległ, drugi wygrał...
ALBRECHT o nieruchomościach (3)
3 dni temu
Zwiększamy skalę naszego działania
Dziesiątki nowych spotkań z inwestorami, miliony kapitału do zagospodarowania i międzynarodowe projekty inwestycyjne. Informacje o spotkaniach networkingowych znajdziesz na...
Jan Fijor zaprasza
przedwczoraj
Jan Fijor - Sądy w Polsce powodem wyprowadzki Janka
Dzisiaj Janek ma niskie ciśnienie. Nie słuchał TOK FM i z poziomu czarnego humoru, opowiadając o polskich sądach, rozmyśla nad wyprowadzką do USA.

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2012-02-02

Jan Fijor - Noblista złodziejem i oszustem

Nadający: Jan Fijor

Janek jedzie po nobliście, który odwiedza nasz kraj.
Pobierz [70,1 MB]

KOMENTARZE

robert995 2012-02-02

na temat spotkania Komorowskiego z Yunusem 
niezalezna.pl

Daniel Piesto 2012-02-02

Nareszcie słowo prawdy o prawach intelektualnych. 
Dzięki Janku i Kamilu. 
 
Kopiowanie jest dobre. To jest tania metoda produkcji dóbr. Przeciwnicy kopiowania mówią, że to kadzież, a dokładnie kradzież zysków bo stwarza konkurencję i odbiera potencjalnych kupców. Tak myśląc każdy biznes to kradzież bo odbiera potencjalnych kupców.

Mechan 2012-02-02

Tak mnie uderzyła ignorancja pana Fjora, że aż musiałem dodać komentarz. Cokolwiek by nie mówić o systemie kastowym jaki w Indiach obowiązywał i w mniejszym stopniu nadal obowiązuje to Budda był jego przeciwnikiem , a nie głosicielem! 
Polecam panu Fjorowi dokształcić sie na tematy w jakich zabiera głos.

Kamil Cebulski 2012-02-02

Janek, ty Ch*** jak mogłeś tak się pomylić :)

kobza 2012-02-03

hehehe dobre! 
System kastowy nadal w Indiach bowiązuje i powiem więcej, oni po nazwiskach już poznają kto jest z jakiej kasty, czyli czy jest z majętnej rodziny czy nie. Wciąż jest tak, że np jak kobieta jest z niższej kasty (jest ich 6) to nie ma szans na zamążpójście z kimś z kasty wyższej. Oczywiście oni bardzo są dumni ze swojej tradycji hindu i sikhizmu. Jeśli ktoś nie wyjedzie za granicę, to praktycznie nie ma szans awansować społecznie. Jak dla mnie chore religie, chora kultura, chora mentalność i zdumiewające jak w tym wszystkim zrodził się buddyzm, który nota bene także ma wiele za uszami.  
 
Pan Fijor zaznaczył, że system kastowy prawdopodobnie wymyślił budda lub inny proroczyna - z naciskiem na prawdopodobnie. Ja mogę dodać, że kasty powstały w braminizmie i wtedy takżę powstała wiara w reinkarncje, którą z kolei podtrzymuje buddyzm - z jego kołem wcieleń. I wracamy do punktu dla którego wcale nie jest niczym dziwnym utożsamianie kast z buddyzmem, a już napewno kontynuowaniem w buddyzmie tego wątku. Buddyzm ma kilka fajnych elementów, ale brać go w całości na poważnie nie można, jak chyba żadnego systemu religijnego.  
 
Jeśli chodzi o acta to dlaczego w tv mówi się tylko o jego obowiązywaniu w tzw swiecie wirtualnym. Przeciez ten traktat narzuca walke z podróbkami np w przemysle farmaceutycznym, odziezowym, spozywczym - co jest kolejnym ukłonem w strone patentów, licencji i całego tego ograniczającego shitu.  
A jeszcze czytam, że jeden z politykow chyba niesiołowski, powiedził, że co my chcemy, przecież w polsce jest dużo wolności, bo przecież można zdemolować radiowóz i nic człowiekowi nie grozi - no to jeśłi jest dużo wolności dla kryminalistów i zdanie to pada z ust polityka , to brzmi to conajmniej dziwnie.

jan M Fijor 2012-02-03

J eśli budda był przeciwnikiem systemu kastowego, a Indie to kraj buddyjski, to proszę mi wyjaśnić, dlaczego tyle set milionów wiernych indian nie wypełnia nakazów swojego boga?  
 
ukłon

radek1 2012-02-03

Kamil niestety twój spryt tym razem się nie sprawdzi. Giodo uważa że nawet jak dane są trzymane na serwerach poza granica polski to i tak wszysto musi byc zglaszane do giodo itp.  
Panie Janie może Pan poruszyć w następnej audycji co Pan sądzi o Kiyosakim i pasywnym dochodzie oraz co pan sądzi o książkach tkz. o sukcesie i samorozwoju? Taka makulatura typu Tonny Robbins. Moim zdaniem książki tego typu nikomu nie pomagają. Oczywiście pomagają autorom dobrze zarobić :)

VelATy 2012-02-03

Radek1 - w tej makulaturze chodzi o to, żebyś przede wszystkim pomyślał nad treścią, zrobił to, co Ci autor mówi. Czyli zastanowił się nad sobą, zastanowił się nad tym co chcesz osiągnąć, musisz to sobie wszystko rozplanować na piśmie itd. To mentalne ćwiczenia, ale z pewnością pomagają.  
 
No i jeszcze się taki nie zdarzył przypadek że ktoś książkę przeczytał, i nagle osiągnął to, co chciał. Cele się osiąga poprzez działanie, a nie w jakiś inny magiczny sposób. 
 
A jeśli ktoś się wychowywał w pesymistycznym środowisku nastawionym na "nie" (nie uda się, nie ma sensu, państwo cię rżnie i nic nie poradzisz - nigdy! Nigdy nic nie osiągniesz itd.) to takie lektury bywają prawdziwą odtrutką. Przecież to po prostu słuchanie kogoś, kto coś osiągnął - sprawdzanie co też on ma w głowie.

radek1 2012-02-03

Kamil link dla Ciebie: 
zagraniczny Hosting a Giodo: ebiznesy.pl

radek1 2012-02-03

@VeIAty To że od spisanie swoich celów na piśmie coś ci pomoże , jest to pewien mit który od lat powtarząją Ci eksperci którzy zarabiają w niszy "rozwój osobisty" 
"Too many people spend time setting goals and not nearly enough time working to achieve their goals." --Larry Winget

marriusz 2012-02-03

Radek1 niestety nie rozumiesz w jakim celu zaleca się spisanie celów na piśmie.Doczytaj bo to ma głęboki sens. 
Janek jeżeli już zabierzesz się za Kiyosakiego itp.to zrób to z przemyśleniem (proszę). 
Wiem że masz pewne wątpliwości w stosunku do tego pana. 
Wiem też że przynajmniej kilka rzeczy które zrobiłeś lub w nich uczestniczyłeś w stanach były zgodne z opisem Kiyosakiego. 
Facet generalnie pomaga popatrzeć na rzeczywistość z innej perspektywy.Co kto z tym zrobi to już inna sprawa.Ha ...piszę te słowa słuchając Ciebie Janku w powtórce z 1 września i właśnie powiedziałeś na temat edukacji publicznej prawie dokładnie to co wielokrotnie pisał kiyosaki.

Marriusz 2012-02-03

radek1 nie jest to mit choć samo spisanie zachcianek na pewno nic nie pomoże.Trzeba wiedzieć jak i po co się to robi. 
Odnośnie Kiyosakiego to może warto byłoby kiedyś rozprawić się z nim i z jego krytykami z punktu widzenia Janka i kontestatorów choćby po to by młodzi ludzie którzy przeczytają umieli mieć dystans tak jak do wszystkiego.(np. nie wierzyli w fizyczne istnienie osoby Bogatego ojca).Wiem że Janek ma ambiwalentne odczucia co do osoby Kiyosakiego (ja też)ale wielokrotnie powtarza w swoich audycjach prawdy o których pisze Robert. 
(np.o szkolnictwie społecznym,o oszczędzaniu,o sposobach zakupu nieruchomości jeżeli Janek z własnych doświadczeń mówi o nieruchomościach).

Marriusz 2012-02-03

Sorry za dwa podobne wpisy ale był jakiś błąd w programie który nie pokazał napisanego postu z przeglądarki ie a potem pokazał od razu dwa posty

radek1 2012-02-03

TO nie jest błąd w progamie tylko poprostu kontestatorscy webmasterzy dają d..... Osobie która zamieściła komentarz powinna się wyświetlać strona bez cache....Jak zamieścicie komentarz i go nie widać to poczekajcie godzinę lub dwie. Kontestaja odświerzy cache i koment będzie widoczny :)

Antoni od zaopatrywania dentystów. 2012-02-03

Drogi Janku! Kiedyś w czasach komuny władza trzymała łapę na wszystkim. Teraz spawacz,żeby był spawaczem musi mieć certyfikat. Kiedyś nawet był zawód sznurkowego kiełbasianego i była siatka płac... To wraca w pokracznej formie. W ACTA nie chodzi o prawo własności intelektualnej, ale o zawłaszczenie resztki wolności. Niech twórcy płaczący wiedzą, że do nich trafił by psi grosz...

Kamil Cebulski 2012-02-03

@radek1 
Radku a znasz jakieś wyroki w tej sprawie. Bo według mnie to GIODO może sobie gadać, nawet, że muszę zgłosić listę zapisanych numerów telefonó w komórce aby uzasadnć swoje istnienie. 
Zresztą w linku co podałeś GIODO mówi, że masz obowizek zgłaszać bazy dnaych swoich klientów, a to jest nieprawda. Klientów nie musisz zgłaszać, bo je musisz gromadzić na podstawie ustawy podatkowej.

Mechan 2012-02-03

Już objasniam. 
Był przeciwnikiem systemu kastowego ze wzgledu na doktrynę, którą głosił tzn. w wielkim skrócie, każdy może dostapić oświecenia, nieważne w jakiej kaście sie urodził. Sam jako syn króla sprzeciwił się temu systemowi porzucając dostatki, a także swoja pozycje społeczną i został tzw. siddhu czyli wędrownym mnichem żebrakiem praktykującym ascezę. 
Proszę mi wybaczyć zbyt obcesowy pierwszy komentarz, bardzo Pana Jana lubie sluchać wbrew pozorom:d. 
pozdr

edeq ze wsi 2012-02-04

Mógłbyś się wreszcie Kamil nauczyć prawidłowo wymawiać daty. Nie "pierwszy luty", a "pierwszy lutego"!

Tomasz 2012-02-04

od 7:03- Jan Maria Fijor dobrowolnym współpracownikiem SB :/ 
 
www.youtube.com

RSA 2012-02-04

@16 - To jest prawda. Co więcej - ustawa niby chroni dane adresowe, o ile nie jesteś przedsiębiorcą, bo wtedy twoje dane są łatwo dostępne przez internet, np. na stronie www.ceidg.gov.pl także jeśli już zakończyłeś działalność - na podstawie ustawy o działalności gospodarczej.

Jacek 2012-02-04

@Tomek 
Przy wyciąganiu wniosków na czyjś temat, zawsze warto posłuchać także jego samego. 
 
Tu wywiad z Jankiem: 
 
www.kontestacja.com 
www.kontestacja.com 
 
Pozdrawiam

Jerzy Leon 2012-02-05

Jak czytam i słyszę IPN(Instytut Poróżnienia Narodowego) wszelkimi sposobami stara się wykazać konieczność swego istnienia. Najbardziej mi się podoba gdy jako źródło wiedzy podają: z archiwum IPN! 
Najlepsza jest ta nie zachwiana wiara we wszystkie dokumenty wytworzone przez te wstrętne komunistyczne organa :))).

Łukasz Solarski 2012-02-05

@Tomasz no rzeczywiscie Dr Marek Ciesielczyk mowi o Janie Fijorze, czyzby to ten nasz?:> 
 
Trudno, kazdy popelnil jakies bledy... 
 
 
 
Wracajac do tematu to nagrody nobla pokojowe dla dludzi, ktorzy zaczynaja wojny to napeawde swiadczy o tym czym te nagrody naprawde sa...

Łukasz Solarski 2012-02-05

@Panie Janie co do prawnikow z US, w tej audycji, mowi Pan, ze nic nie maja wspolnego w ACTA w Polsce a poprzednio w audycji o ACTA jak Pan sprawdzal czy US to podpisalo twiedzil Pan, ze ich prawnicy stanowiacy 80% prawnikow zarobia na tych ACTA, w domysle za granica rowniez, moze jak tak to zrozumialem...

Jaroslaw 2012-02-06

@ 19, 23 etc 
Ludzie tego typu sa zdrajcami, niezależnie od motywacji: jakaś niezaspokojona ambicyjka, niewystarczająca pensja, niewystarczające sumienie. 
Co wiecej, z takiej sluzby nie odchodzi sie na emeryture.

Marriusz 2012-02-06

odnośnie noblisty to dziś po szesnastej ma być wywiad z nim w Tok fm.

t.rex 2012-02-06

A wydawać by się mogło, że najbardziej przestrzegana ustawa w Polsce to ta, mówiąca o wynagrodzeniach i przywilejach dla naszej rządzącej kasty. A tu proszę... handel informacją :)

Tom 2012-02-07

Po pierwsze, Indie nie są krajem buddyjskim. Buddyzm w Indiach się nie przyjął właśnie m.in., czy raczej głównie ze względu na sprzeciw wobec systemu kastowego. 
Po drugie, Budda pochodził z Nepalu, a nie z Indii. 
Po trzecie, Budda nie był żadnym bogiem, ani nawet prorokiem czy innym pomazańcem boskim. Był po prostu mędrcem nauczającym swojej kontemplacyjnej filozofii życiowej, której głównym celem jest zrozumienie natury świata i osiągnięcie "wolności duchowej" (wewnętrznej harmonii i spokoju). Był kimś w rodzaju indyjskiego Sokratesa. Buddyzm jako religia powstał wiele lat po Buddzie.

Faraday007 2012-02-07

@ J. M. Fijor 
 
Przepraszam , ale o ile można wierzyć wikipedii to ludności Indii wynosi około 1100 mln ludzi, z czego 910 mln to wyznawcy hinduizmu. Porównaniu do ogółu społeczeństwa buddystów jest tam garstka, mimo że właśnie tam powstał buddyzm.

Marriusz 2012-02-07

wywiad z Yunusem 
www.tokfm.pl

Wentyl 2014-04-03

Prawda o Kamilu Cebulskim.  
Zastawów się czy chcesz o tym myśleć.  
 
wentyl.tk 
 
Dlaczego Fijor trzyma z oszustem?

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Program miesiąca
złoty!

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:

Jan Fijor - Roboty kradną pracę? (24) - 6 tygodni temu


Jan Fijor - A narzekam sobie dzisiaj (19) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...

Jan Fijor - Najbogatsi ludzie rotują (15) - 2 miesiące temu

Jan Fijor - O lewackim Hollywood (6) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Spotkam się z Trumpem (23) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Nowe obywatelstwo Janka (5) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Powrót z Białorusi (3) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Wolny monopol (21) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (12) - 5 miesiące temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 6 miesięcy temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 7 miesięcy temu
Jan Fijor - Oszukańczy Wolontariusz (18) - 8 miesięcy temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 8 miesięcy temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 8 miesięcy temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - O palancie z Kontestacji (35) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 10 miesięcy temuJan Fijor - To Polacy Panie Kolonko (21) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - On wcale nie mówi jak jest (30) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - ksiądz Zieba zlewaczal (9) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - TRUMP (34) - 11 miesięcy temu

Dlaczego Janek nie kupił złota? (22) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - Jak znaleźć sponsora (9) - ponad rok temu
Jan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - ponad rok temu


Jan Fijor - Pranie pieniędzy na dom (34) - ponad rok temu

Jan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - ponad rok temu


Jan Fijor - Illinois vs Oklahoma (20) - ponad rok temuKomu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jednak się walnęliśmy (12) - ponad rok temu


Jan Fijor - Super Kandydatka z PO (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - ponad rok temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - ponad rok temu

Jan Fijor - Same niedobre rzeczy (10) - ponad rok temu


Bierzcie zasiłki (31) - ponad rok temu


Jan Fijor - Podatek katrastrofalny (10) - ponad rok temu

Jan Fijor - Pomysły na biznes (7) - ponad rok temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - ponad rok temu


Jan Fijor - Wybory (19) - ponad rok temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - O Ameryce Łacińskiej (14) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (29) - 2 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 2 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 2 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 2 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 2 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 2 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 3 lata temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 3 lata temu


Kierowcy LPG są dyskryminowani (13) - 3 lata temu

Wolny rynek — wprowadzenie (38) - 3 lata temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 3 lata temu
Jan Fijor - Emp@tia (5) - 3 lata temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 3 lata temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 3 lata temu


Słuchacz w długach (30) - 3 lata temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 3 lata temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 3 lata temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 3 lata temu

Bardzo smutny Janek (47) - 3 lata temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 3 lata temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 3 lata temu

Janek zbankrutował (20) - 4 lata temu


Blacha wie co mówi (37) - 4 lata temu

Fijor idzie w politykę (37) - 4 lata temu

Ostro (63) - 4 lata temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 4 lata temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 4 lata temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 4 lata temu

Czy istnieje strata społeczna? (24) - 4 lata temu


Czy alkoholik jest racjonalny? (61) - 4 lata temu


Czym jeździ milioner? (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 4 lata temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 4 lata temu

Jan Fijor- Zmęczenie bogactwem (28) - 4 lata temu


Jan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 4 lata temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 4 lata temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 4 lata temu

Jan Fijor - Długi (117) - 4 lata temu


Bogaty może dłużej (48) - 4 lata temu


Komentarze pomysłów na biznes (32) - 4 lata temu

Co Janek zrobił z ogórkami? (37) - 4 lata temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 4 lata temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 5 lata temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 5 lata temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 5 lata temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 5 lata temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 5 lata temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 5 lata temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Rozmowy znad Turcji (44) - 5 lata temu

Jan Fijor - pośrednicy (23) - 5 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 5 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 5 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 5 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 5 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 5 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 6 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 6 lat temu


Oburzeni (11) - 6 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 6 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 6 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (31) - 6 lat temu

Portugalia (17) - 6 lat temu

Wy ćwoki (15) - 6 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 6 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 6 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 6 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 6 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 6 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 6 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 6 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 6 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 6 lat temu


Żona milionera (10) - 6 lat temu

Afryka Afryka (27) - 6 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 6 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 6 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 6 lat temu

Fijor w Californi (17) - 6 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 6 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 6 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 7 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 7 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 7 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 7 lat temuPaństwowe akcje (20) - 7 lat temu


Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 7 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 7 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Przeprowadzki Międzynarodowe - - 25.00
WordPress Developer - - 39.00
Suplementi.pl - Odżywki i suplementy - - 20.00
Chwyty Gitarowe - - 30.00
Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto - - 30.00
Montaz-Anten.PL - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt