Facebook
Podpis:
Numer GG:

Dziś
21:00
Jan Fijor zaprasza
Dziś
22:30
Kolejne Rozmowy w Nocy 19 Kwietnia 22.30
Słuchaj radia
Wydanie Główne (12)
wczoraj
Wywiad z terrorystą
Dziś Hugo z Martinem rozmawiają z Kamilem oskarżonym o terroryzm i z Markiem oskarżonym o rozpasanie alkoholowe. Jeden poległ, drugi wygrał...
ALBRECHT o nieruchomościach (3)
wczoraj
Zwiększamy skalę naszego działania
Dziesiątki nowych spotkań z inwestorami, miliony kapitału do zagospodarowania i międzynarodowe projekty inwestycyjne. Informacje o spotkaniach networkingowych znajdziesz na...
Epicentrum (1)
dziś
Czym otruć prezydenta?
Przegląd trucizn, ich zastosowań i sposobów działania

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2012-06-06

Czy istnieje droga na skróty w życie?

Nadający: Jan Fijor

Dzisiaj o hazardzie, grach losowych, wyścigach konnych oraz wszelkich innych formach wzbogacania się za pomocą gier.
Pobierz [59,3 MB]

KOMENTARZE

tom 2012-06-07

Janku! Świetna audycja, wiele zmieniła w moim postrzeganiu Ciebie! Do tej pory byłeś facetem, który prawie cały czas wpieniony krzyczy do mikrofonu i wkurza się, że mu się przerywa. Biła od tego negatywna energia ale mówiłeś dobrze, więc warto było posłuchać. Ale ta audycja była zupełnie inna. Spokojny ton, normalne rozmowy. Miło było wysłuchać. Dzięki serdeczne, trzymaj się zdrów!

Robi 2012-06-07

Jedna z najsmutniejszych audycji jakie słyszałem. Zwłaszcza chodzi mi o końcówkę. Chciałoby się zaśpiewać za Sewerynem Krajewskim - "Przemija uroda w nas... Przemija uroda i zdrowie, ławeczka w Łazienkach nam w głowie". 
Panie Janie, końcówka była tak smutna, że niech Pan mnie pocieszy i pokaże, że jest w Panu jeszcze trochę życia, fantazji i dzięcięcej spontaniczności. Jak wolnorynkowiec może futbolu nie lubić? Szlachetnej rywalizacji wg określonych reguł? I to na własnej ziemi? Mam nadzieję, że słuchacze Kontestacji nie pozamieniali się już kompletnie w kalkulatory, które czytają tylko Smitha, Misesa i innych i nie myślą tylko o tym, jak tu wyciągnąć jak najwięcej przy minimalnym nakładzie kapitałowym. Jeśli tak jest, to nie dziwcie się, że te idee ludzi nie pociągają. No bo skoro zamieniają ludzi w coś takiego? 
Ja bardzo chętnie wysłuchałbym wspomnień z mundiali. Z tego co zdążyłem się zorientować , Pan Jan miał bardzo ciekawe życie i chętnie przeczytałbym obszerną autobiografię lub jakieś wspomnienia Pana. Np. jak to było z tą kasą od Argentyńczyków, czy poznał Pan kolegów po fachu - Jana Ciszewskiego, Szpakowskiego; czy mieszkał Pan z nimi w jednym hotelu? Jak było w Monterrey. Podobno było piekielnie gorąco, więc nasi ostro popijali, itd. itp.Przydałaby się taka piłkarska audycja z okazji Euro. Pozdrawiam

Barrett 2012-06-07

Jan Fijor vs. jakiś tam, główny ekonomista CNBC: 1:0 
 
Mówiłeś Janku o naukowcu, który dorobił się na sprzedaży patentów. Według mnie osoby, które zarabiają na patentach to tchórze. Żerują na pomyśle pt. własność intelektualna.  
 
Własność intelektualna to pojęcie podobne do sprawiedliwości społecznej: nikt nie wie co dokładnie oznacza, nikt go matematycznie nie określił, a kasa idzie dla tych, którzy najgłośniej go wykrzykują. Poza tym prawo patentowe tworzy szereg patologii, jak trolling patentowy i hamowanie rozwoju gospodarki przez ograniczanie wolnej konkurencji.

jan M Fijor 2012-06-07

@Robi, bardzo chetnie, ale nie bylo atmosfery. Bylem w Monterrey,bylem w Buenos. w Rosario, Ba=rcelonie, Madrycie, w La Coruna, znalem Ciszewskiego, ale poniewaz jezdzilem za swoje, nie mieszkalem w gwiazdkowych hotelach, lecz skromnych pensjonatach. Co do futbolu, to nie ma on juz nic z wolnego rynku. to etatystyczna machina cwaniaków, ktorzy bardziej dbaja o polityczny wizerunek i kasę, niż o zasady gry. W moich czasach bywało inaczej, io dlatego dzisiaj sportu juz nie lubię. Wolno mi!  
pozdrawiam

Robi 2012-06-07

Szkoda, że nie jestem młodą i piękną blondynką, bo przegadałbym z panem nie jeden wieczór i noc na skypie. Mnie wszystko interesuje w przeciwieństwie do statystycznego Polaka, którego nic nie interesuje. Nawet ostatnio jakiś sondaż był na ten temat. 60 czy nawet 80% Polaków nie interesuje się niczym... 
Czasami aż trudno uwierzyć w to, że tego wszystkiego o czym Pan opowiada - osobiście doświadczył. Jest Pan bardzo żywotnym człowiekiem, pełnym energii. życzyłbym sobie jakieś audycji telewizyjnej z Pana udziałem. Ale takiej dwu- czy trzygodzinnej - "Doświadczony człowiek radzi". Albo jakiś cykl starć z jakimś ciekawym socjalistą. Byłoby to bardzo interesujące...

jan M Fijor 2012-06-08

Marze o starciach z socjalistami. Robio, zalatw mi kilku i smith & wesson, gdyby nie reagowali na argumenty intelektualne. 
 
czołem.

Tobi 2012-06-08

W kwestii oszczędności w warunkach polskich - oprocentowanie lokat jest często w okolicach poziomu inflacji, a większość polskich banków proponuje oprocentowanie poniżej inflacji.  
Poza tym trzeba jeszcze liczyć się z podatkiem Belki.

jan M Fijor 2012-06-08

@Tobi, jakie masz zatem rozwiązanie dla kogoś, kto nie może inwestować, a nie chce rtzymać w materacu? 
 
pozdrówko

Tomkiewicz 2012-06-09

Jak wiadomo, we wtorek ma się odbyć przemarsz rosyjskich kibiców ulicami Warszawy. Mają świętować rzekomo dzień 12 czerwca, czyli de facto wyjście Rosji ze Związku Radzieckiego. 
 
Zgodę otrzymali (kolejny precedens?), więc trudno, ALE jest jeden szkopuł. Zwróćcie uwagę na zdjęcie, przedstawia ono obok czeskim, kibiców rosyjskich w trakcie wczorajszego meczu. 
 
i.wp.pl 
 
Jeśli to właśnie m.in. oni mają uczestniczyć w marszu, no to ja się pytam, co robi tam flaga z sierpem i młotem??? 
Rosyjskie święto 12.06. i sowiecka szmata? O co cho? 
 
Jak myślicie? Prowokacja czy medialny zamęt? Pokaz supremacji Rosji nad władzami Katolandii, czy urzędnicza uległość w obliczu chaosu organizacyjno-prawnego? 
 
ps: Jeszcze wcześniej, tow. Komorowski - CHYBA - nie miał nic przeciwko temu, że ulicami Wawy będą maszerować Rosjanie z symboliką radziecką w łapach. Chyba że to znów - medialna prowokacja, burdel informacyjny czy coś, o czym nie wiemy (?)

firmowiec 2012-06-09

Dzięki Janku za bardzo ciekawą audycję. Niestety, aż żal za serce ściska, że tak niewiele osób rozumie, że drogi na skróty nie ma. Myślę, że wiele złego zawdzięczamy tu telewizji, która poprzez seriale i głupie filmy lansuje rozrzutny model życia. Podobną rolę spełniają też portale społecznościowe i zamieszczane tam zdjęcia z wakacji, które pokazują, że naszym znajomym żyje się lepiej, więc i w nas wytwarzają pragnienie KONSUMOWANIA bez umiaru.

SKŁ 2012-06-10

@Tobi, janek - oprocentowanie lokat teraz to 6-7 % - czy to poniżej inflacji? mówię o TERAZ.

jan M Fijor 2012-06-10

Mysle, ze u nas jak zwykle lokaty dluzsze sa rowne, lub przewyzszaja inflacje o 1 punkt procentowy. Nalezy jednak odjac podatek Belki i wtedy dupa 
pozdr 
jmf

Droga na skróty 2012-06-12

Martingale stosują także w zakładach sportowych, nie trzeba się pilnować i bardzo szybko przyrasta - przykładowy serwis www.betdraw.eu

SKŁ 2012-06-15

a gdzie audycja ze srody ostatniej?

Casey 2012-06-23

Pamietajcie, ze ludzie probujacy zyc na skroty stanowia warunki dla innych, przedsiebiorczych i pomyslowych, wiec nie krytykujcie ich tam mocno. Tysiace ludzi grajace w gry losowe czy wrzucajace na slepo pieniadze na gielde skladaja sie na zyski dl tych, ktorzy wiedza, co robia. 
pozdrowienia dla prowadzacych i sluchaczy

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Program miesiąca
złoty!

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Jan Fijor - Roboty kradną pracę? (24) - 6 tygodni temu


Jan Fijor - A narzekam sobie dzisiaj (19) - 8 tygodni temu


Więcej audycji...
Jan Fijor - Najbogatsi ludzie rotują (15) - 2 miesiące temu

Jan Fijor - O lewackim Hollywood (6) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Spotkam się z Trumpem (23) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Nowe obywatelstwo Janka (5) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Powrót z Białorusi (3) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Wolny monopol (21) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (12) - 5 miesiące temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 6 miesięcy temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 6 miesięcy temu
Jan Fijor - Oszukańczy Wolontariusz (18) - 8 miesięcy temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 8 miesięcy temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 8 miesięcy temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - O palancie z Kontestacji (35) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 10 miesięcy temuJan Fijor - To Polacy Panie Kolonko (21) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - On wcale nie mówi jak jest (30) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - ksiądz Zieba zlewaczal (9) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - TRUMP (34) - 11 miesięcy temu

Dlaczego Janek nie kupił złota? (22) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - Jak znaleźć sponsora (9) - ponad rok temu
Jan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - ponad rok temu


Jan Fijor - Pranie pieniędzy na dom (34) - ponad rok temu

Jan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - ponad rok temu


Jan Fijor - Illinois vs Oklahoma (20) - ponad rok temuKomu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jednak się walnęliśmy (12) - ponad rok temu


Jan Fijor - Super Kandydatka z PO (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - ponad rok temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - ponad rok temu

Jan Fijor - Same niedobre rzeczy (10) - ponad rok temu


Bierzcie zasiłki (31) - ponad rok temu


Jan Fijor - Podatek katrastrofalny (10) - ponad rok temu

Jan Fijor - Pomysły na biznes (7) - ponad rok temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - ponad rok temu


Jan Fijor - Wybory (19) - ponad rok temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - O Ameryce Łacińskiej (14) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (29) - 2 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 2 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 2 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 2 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 2 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 2 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 3 lata temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 3 lata temu


Kierowcy LPG są dyskryminowani (13) - 3 lata temu

Wolny rynek — wprowadzenie (38) - 3 lata temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 3 lata temu
Jan Fijor - Emp@tia (5) - 3 lata temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 3 lata temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 3 lata temu


Słuchacz w długach (30) - 3 lata temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 3 lata temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 3 lata temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 3 lata temu

Bardzo smutny Janek (47) - 3 lata temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 3 lata temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 3 lata temu

Janek zbankrutował (20) - 3 lata temu


Blacha wie co mówi (37) - 4 lata temu

Fijor idzie w politykę (37) - 4 lata temu

Ostro (63) - 4 lata temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 4 lata temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 4 lata temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 4 lata temu

Czy istnieje strata społeczna? (24) - 4 lata temu


Czy alkoholik jest racjonalny? (61) - 4 lata temu


Czym jeździ milioner? (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 4 lata temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 4 lata temu

Jan Fijor- Zmęczenie bogactwem (28) - 4 lata temu


Jan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 4 lata temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 4 lata temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 4 lata temu

Jan Fijor - Długi (117) - 4 lata temu


Bogaty może dłużej (48) - 4 lata temu


Komentarze pomysłów na biznes (32) - 4 lata temu

Co Janek zrobił z ogórkami? (37) - 4 lata temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 4 lata temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 4 lata temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 5 lata temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 5 lata temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 5 lata temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 5 lata temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 5 lata temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Rozmowy znad Turcji (44) - 5 lata temu

Jan Fijor - pośrednicy (23) - 5 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 5 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 5 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 5 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 5 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 5 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 6 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 6 lat temu


Oburzeni (11) - 6 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 6 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 6 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (31) - 6 lat temu

Portugalia (17) - 6 lat temu

Wy ćwoki (15) - 6 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 6 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 6 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 6 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 6 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 6 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 6 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 6 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 6 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 6 lat temu


Żona milionera (10) - 6 lat temu

Afryka Afryka (27) - 6 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 6 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 6 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 6 lat temu

Fijor w Californi (17) - 6 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 6 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 6 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 7 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 7 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 7 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 7 lat temuPaństwowe akcje (20) - 7 lat temu


Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 7 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 7 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Przeprowadzki Międzynarodowe - - 25.00
WordPress Developer - - 39.00
Suplementi.pl - Odżywki i suplementy - - 20.00
Chwyty Gitarowe - - 30.00
Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto - - 30.00
Montaz-Anten.PL - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt