Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
strona główna Kontestacji Własna broń – zdobądź pozwolenie
Dziś
21:00
konkurs & odc. o Terrym Goodkindzie, fantastyce pisanej przezeń i jej związkach z jego poglądami filozoficznymi z publicystą i kolibrantem Pawłem Tałajczykiem pod patronatem wyd. Rebis
Jutro
21:00
Niestety dziś Janek nie może prowadzić audycji.
Słuchaj radia
Państwo Piesto
wczoraj
Super Na Żywo o Ryzyku i Inwestowaniu!
BONUS: KRYSTYNA PAWŁOWICZ Mówimy o ryzykach związanych z inwestowaniem w nieruchomości oczywiście.
Wydanie Główne
dziś
Jak pędzić bimber
Słuchacz podaje przepis, kosztorys i radzi jak nie dać się załapać. Zarobki i premie posłów. Sklepy otwarte w niedzielę. Alkohol od 21 roku życia. Podatek cyfrowy. Prawo do psa.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz
▸ Kontest.CLUB - wstąp i ucz się z nami

Audycja: Wydanie Główne 2012-07-02

Brakuje ci pieniędzy, a masz fajny pomysł?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński

Dziś o crowdfundingu. Pokazujemy ministrowi Boniemu, dlaczego ludzie emigrują z Polski do Anglii, a nie odwrotnie.
Pobierz [94,5 MB]

KOMENTARZE

Bezimienny 2012-07-03

Panowie, ale Was się trudno słucha. Próbujecie wrócić do tematu, ale nie, wolicie gadać o bzdurach. Krytykujecie kogoś, kto pisze niezbyt składnie (co już jest mało kulturalne). Mam dla Was propozycję: przesłuchajcie najpierw nagranie Waszej audycji, a później krytykujcie kogokolwiek. Wolność słowa to chyba nie znaczy, żeby mówić co ślina na język przyniesie. Przygotujcie się lepiej do audycji, albo zmontujcie po emisji na żywo ten materiał. 
I zaryzykuję stwierdzenie: Wasze "wesołe" wstawki śmieszą chyba tylko Was (przyjmijmy, że nie mam poczucia humoru). 
Krzysztof

Tomkiewicz 2012-07-03

Martin powiedział do mikrofonu: "co znaczy sowity?".  
 
Jak koniecznie chcesz zrobić z czyjejś uwagi bełkot, rób to z większą werwą i deczko bardziej sensownie. 
 
Hugo, jak to jest - pamiętając audycję główną o Kelthuzie - z obecnym poziomem dyskusji w KS? I czym Kelthuzowy "knyp" różni się od wesołkowato-wakacyjnej insynuacji, jakobym coś przygrzał? 
 
Tak bardzo wtedy dopadł Was święty gniew moralny. Gromiliście poziom dyskusji Kelthuza, potem Cokemana itd. 
Namaszczeni bulwersem zapomnieliście, że nakładacie na siebie tym samym zobowiązanie utrzymania pewnego poziomu, który sięgał nieco wyżej niż charakterystyczny dla knypa. 
 
Mnie to szlachetne oburzenie akurat szczęśliwie nie dotyczy, święty nie jestem, ale bardzo się pilnuję - szczególnie teraz, szczególnie w dyskusjach publicznych.  
 
Sezon ogórkowy rozpoczęty, jak mawiają.  
Panowie, pilnujcie więc, by mózg pozostał w waszych głowach mózgiem - nie mizerią.

Remol 2012-07-03

Ich radio, ich klocki. 
 
Inna sprawa, że mam chwilami wrażenie, że decyzje podejmowane przez władców radia mają na celu zmniejszania liczby słuchaczy, zamiast ich zwiększania, głównie za sprawą wyczuwalnego poczucia wyższości nad innymi i nieomylności, przez co osoby zwracające na ten fakt uwagę kończą żywot pod ostrzałem słownych ciosów i/lub banowania.

darek 2012-07-03

Są jeszcze strony z pożyczkami społecznościowymi - za granicą kiva.com .

Suszarka 2012-07-03

Hugo, czy nie byłoby sprawiedliwie i skromniej, gdybyś mówił, że "Płyta dla posła" to była akcja Agentomasza, którą Kontestacja wsparła, ale pomysł akcji i głos na płycie jego i że Krawiec jest bardziej z Radia Na Fali, niż z Thirtyfingers?

Witek 2012-07-03

A ja się cieszę że zareklamowaliście Krawca bo jego jingle były kiedyś w kontestacji na porządku dziennym i bardzo mi się to podobało. Teraz to i do lewatywy nie zadzwoni nawet ;( 
 
Najbardziej interesowało mnie wydanie główne po słynnym podziale założycieli, kiedy to Hugo prowadził (prawie) sam - rzucał jakieś konkretne dane, czuć było przygotowanie do audycji

Martin 2012-07-03

Patrz, Hugo, mówiłem, że trzeba zrobić z Kontestacji radio Malkontestacja. 
 
Z drugiej strony cieszyć tylko może rosnąca liczba ekspertów od zwiększania słuchalności radia internetowego.

mlask 2012-07-03

Martin, ale to wolny rynek Cię ocenia. Słuchacze to Twoi klienci i mówią Ci właśnie że nie są zadowoleni z Twojego produktu. 
 
Może warto by się nad tym zastanowić a nie znowu wyzywać wszystkich od malkonentów? 
 
Osobiście przeszkadza mi w Tobie brak znajomości literatury wolnościowej, czego powodem są bzdury jakie opowiadasz. Polecam poczytać Rothbarda czy Hansa Hermanna Hoppe.

Tomkiewicz 2012-07-03

Mlask, gdyby przykładowo Peter Gabriel zwracał uwagę na słuchaczy zamiast kierować się własnym artystycznym chciejstwem, nigdy nie powstałby wielki Genesis, a Collins być może nie wypłynąłby najpierw jako jeden z najlepszych drummerów świata, a potem nie zasłynąłby w świecie muzyki pop. 
 
 
Nie zawsze klient "wyprzedza" produkt. Czasem towar odnosi zupełnie niespodziewany sukces.Pierwszy lepszy przykład? Proszę bardzo - "Blair Witch Project". Sanchez i Myrrick nie wiedzieli, jak zostanie odebrany ich film, tak jak nie mogli wiedzieć, że tworzą nowy gatunek, nazwany potem "mockumentary". Odnieśli sukces nie kierując się zapotrzebowaniem widza. Ot, dynamika rynku, ten ożywczy brak constansów. Różnie bywa.

Skała 2012-07-04

Genesis, nigdy nie był wielki, a co do reszty masz sporo racji Tomkiewicz.

Tomkiewicz 2012-07-04

To już kwestia gustu :) Po ponad 20 latach znajomości z ich muzyką, aktualnie nie jestem w stanie słuchać w całości żadnej z płyt prócz jednej - "Nursery Cryme". Dawniej łykałem wielokrotnie - jak nałogowiec - wszystko do ostatniego albumu z Hackettem. Amen.

Bezimienny 2012-07-04

Po komentarzach widać, że audycje o wszystkim i o niczym jednym sie podobają, a innym nie. Sami prowadzący chyba nie są gotowi na krytyczne głosy- tak odczytuję krótki komentarz sugerujący o Malkontestacji.  
Ok, o gustach słuchaczy i kompetencjach autorów audycji nie ma co dyskutować, w takim medium nie może to być na najwyższym poziomie (czyt. poprawna polszczyzna) i to jest zrozumiałe.  
Jeśli wybieram audycję o crowdfundingu, tzn że na temat chcę się czegoś dowiedzieć. Jeśli chciałbym posłuchać audycji pt "pitu-pitu" o "dziwkach, zwolnieniu Wojewódzkiego" itp, to audycję o takim tytule bym wybrał i sprawa byłaby klarowna. 
Inne rozwiązanie -zmontować ją potem.

Orish 2012-07-04

Co jak co, ale na pewno nie jest to audycja, którą można komuś polecić. Takie afterparty bardziej.

Grzegorz 2012-07-04

Oj tam, przesadzacie. Audycja była tylko trochę nudna. Ale to nie wina prowadzących tylko nasza, bo nie mamy poczucia humoru. Jak się komuś nie podoba wydanie główne o dziwkach, to może przestać przesyłać pieniądze (bo wpłacacie, no nie?).

CD 2012-07-04

Bez przesady - było nieco informacji. Ja uważam, że audycja była całkiem OK - może dlatego, że nastawiałem się właśnie na coś luźnego. Wiadomo przecież, że im mądrzejsza audycja - tym ma mniej słuchaczy. Chcecie mądrch audycji? Włączcie AgenTomasza albo Świat Kamila C. 
 
Może jedynie temat trochę nietrafiony, bo powinien jednak być kontrowersyjny w środowisku Kontestatorów. Akurat w przypadku tej ustawy z Bonim, to wszyscy zgadzają się ze sobą więc o czym tu rozmawiać? Martin i Hugo chyba z utęsknieniem oczekiwali na to ,że ktoś zadzwoni i powie "tak, ta ustawa jest potrzebna". Halo halo - tutaj nie ma ludzi o takich poglądach. 
 
Moja ogólna refleksja jest taka, że Kontestacja ma zbyt wyraźnie naszkicowane poglądy. Może warto by było pobawić się chociaż w pozory bezstronności, tak by przyciągnąć ludzi o standardowych poglądach? 
 
Dla mnie dobrym przykładem jest portal Wolne Media (chociaż ten akurat jest za bardzo lewicowy). Ja na tym portalu zamieszczałem mocno wolnorynkowe artykuły i wszystkie były publikowane: 
 
wolnemedia.net 
 
wolnemedia.net 
 
wolnemedia.net 
 
wolnemedia.net

Tomkiewicz 2012-07-04

CD: "Kontestacja ma zbyt wyraźnie naszkicowane poglądy. Może warto by było pobawić się chociaż w pozory bezstronności" 
 
Chyba nie oczekiwałeś ciepłokluchowatego, bezjajecznego stwora bez zasad i poglądów? Pobawić w pozory bezstronności? WTF! 
Naprawdę chciałbyś Kontestacji pozorującej bezstronność? 
Stojącej w rozkroku?  
 
Jak byś Ty to widział? I jeszcze: co to są "standardowe poglądy" i czy czasem człowiek "bezstronny" nie jest przypadkiem mentalnym kastratem bez swojego zdania (?). 
 
ps: Inna sprawa, że czasem w KS wychodzą dziwadła, jak choćby przekonanie, że międzynarodowe korporacje to przejaw wolnego rynku i konkurencyjności opartej o zdrowe zasady. I bez etatyzmu, no bo żadna korpo nie dogaduje się z rządem. Ale to inny temat.

CD 2012-07-04

@Tomkiewicz - Oczekuję tego, żeby Kontestacja mogła zaprosić kogoś kto ma inne poglądy i żeby ten ktoś chciał się tutaj wypowiedzieć. Nie trzeba w tym celu zmieniać całej ramówki, ale przydałby się chociaż jedna audycja , do której można by było zaprosić 2 gości, żeby mogli się solidnie pokłócić, a prowadzący powinien być bezstronny nawet jeśli posiada własne zdanie. Taka audycja byłaby ciekawa - powinna być kłótnia i emocje. 
 
A tak jak jest - to mogę najwyżej zadzwonić do programu i pożartować tak jak ostatnio, no bo przecież nie będę z całą powagą tłumaczył prowadzącym, ze ustawa o zbiórkach to bezsens, skoro oni to wiedzą i słuchacze to wiedzą.

Tomkiewicz 2012-07-04

Ale czemu prowadzący ma być bezstronny? 
 
Natomiast co do emocji, zgadzam się całkowicie. Emocje muszą być, ale prawdziwe, jak u Alexa Jonesa dajmy na to :) 
 
Ad rem: ustawa o zbiórkach jest pewnie kolejnym krokiem do całkowitej likwidacji prywatnych inicjatyw. Zachęcam, by zerknąć do Traktatu Lizbońskiego. Głównym celem jest finalizacja procesu integracji, a między wierszami chodzi o integrację odgórną, kontrolowaną, przymusową, wbrew naturalnym procesom globalizacyjnym. Te czerwone buce chcą stworzyć Państwo Europejskie z własną policją, armią, stolicą, konstytucją, jedną walutą, planową gospodarką, łapą na gospodarkach landów, bez państw narodowych.  
 
I bez dobrowolnych zbiórek także.

CD 2012-07-04

Czemu prowadzący ma być bezstronny?  
By w sytuacji, gdy zaprosi 2 gości, mieli oni równe szanse. Być może Kontestacja jest jeszcze za mała na takie debaty, w których bierze udział 2 gości o zupełnie różnych poglądach.

Tomkiewicz 2012-07-04

Hugo, a czemu nie było dziś Janka Fijora?

Tailor 2012-07-04

Dzięki Hugo za reklamę! :-D Audycja spoko, osobiście wolę takie takie właśnie luźniejsze, a końcu są wakacje! A Kontestatorzy to faktycznie marudy! Nie dogodzisz! Za poważnie, za luźno, zbyt jednostronnie, za dużo neutralności, zimno, gorąco.. ;)

dudi 2012-07-05

Muszę się zgodzić z niektórymi negatywnymi komentarzami, bo również odniosłem wrażenie, że poziom audycji znacząco się obniżył. Tak, jakby robione były na "odwal się". Słabe przygotowanie merytoryczne, jakieś żarty na antenie (nie obraź się Martin, ale nie pasujesz do wydania głównego), skakanie po tematach itd. Ja rozumiem, że Kontestacja ma konwencję luźnego radia, no ale ta jedna audycja tygodniowo mogłaby być jednak całkiem serio dopracowana.

Grzegorz 2012-07-05

A może wywalić z góry informacje o nadchodzących audycjach, bo i tak prawie nikomu się nie chce tego wprowadzać? Wprowadzacie ludzi w błąd.

Bezimienny 2012-07-05

A propos mądrych audycji (jak ktoś napisał), to mnie się ich bardzo dobrze słucha. Mam tu na myśli audycje Kamila Cebulskiego. I chyba zgodzicie się ze mną, że choć są "mądre" i trzymają się założonego tematu (!), to również są na totalnym luzie -taki styl ma Kamil i niech tego nie zmienia. 
Krzysztof

knezmej 2012-07-06

Redaktorzy nie zaznajomili się z treścią zmian proponowanych przez Boniego M.  
(zbiórki miały być zatwierdzane w zależności od jednostki administracyjnej, gdzie byłaby prowadzona tj. wójt/prezydent/burmistrz -> marszałek -> właściwy minister; 
zbiórki mogłyby prowadzić TYLKO stowarzyszenia, komitety itd. 
TYLKO na określone w uchwale cele; 
CZYTAJ: Nie dla szaraczków i tylko z poparciem władzy itp). 
 
mnie najbardziej podoba się polska nazwa ŚCIEPA  
może ściepowanie?

Martin 2012-07-06

A to Hugo audycja. Jak zaprosił takiego buroka jak ja w porze wakacji, to niech teraz cierpi... 
 
Mlask, twierdzi, że to wolny rynek nas ocenia. I bardzo słusznie! W tym wypadku są to ilości słuchaczy, a nie komentarze 10 osób. 
 
No, chyba, że uważa Mlask, że komentarze są reprezentatywne dla większości słuchaczy. No nie są. Komentują zwykle ci najbardziej aktywni i głośni. I najbardziej skrajni, przy okazji. 
 
Bardziej normalni ludzie jak im się podoba to przychodzą znowu. Jak się nie podoba, idą sobie. To jest rynek. A komentarze to nie jest rynek - to są "opinie ekspertów". 
 
Ale nie w tym rzecz - bardziej mnie fascynuje niegasnące przekonanie tak wielu słuchaczy, że wiedzą jak się buduje słuchalność, choć nigdy tego nie robili. No tak, teoretycznie każdy wie co trzeba zrobić, i jak, ale to naprawdę nie to samo co zrobienie tego samemu. Człowiek się uczy o tej różnicy przez własne doświadczenie, i kilkukrotne wychodzenie na zbyt pewnego siebie głąba. W końcu nabiera pokory, i już potrafi się zdystansować do własnej oceny, rozumieć, że inni mogą też coś wiedzieć (kto wie czy nie lepiej) i docenia pracę innych. Nawet nie do końca idealną. 
 
Wtedy jest inna rozmowa. Wtedy to bywa bardzo pomocne. 
 
Moja hipoteza jest taka, że niektórzy zgromadzeni tutaj albo nie mają doświadczenia albo się nie uczą.

CD 2012-07-07

No proszę, a więc powinniśmy tylko wypowiadać się na tematy, w których jesteśmy ekspertami (może jeszcze z odpowiednim certyfikatem?). I radzi nam to ktoś, kto wypowiada się na tematy polityczno-gospodarcze, chociaż nigdy nie rządził oraz jest święcie przekonany, ze ewolucja nie istnieje.

ADAM 2012-07-07

CD- daj se siana, 
 
Martin, Hugo - nieźle było

ADAM 2012-07-07

Martin, Hugo - nieźle było nie dajcie się marudom  
 
ps. kiedy oceny/statystyki będą widoczne - pojawiały się już zajawki na stronie, że coś szykujecie

EstEst 2012-07-07

W ramach marudzenia muszę wspomnieć, że ktoś tu do perfekcji dopracował sztukę motywowania współpracowników. Naprawdę poczułem się wyrąbiście doceniony usłyszawszy, że jest tak mało audycji, że nawet Tydzień w Sieci może się dostać do pierwszej trójki ;)

Łukasz 2012-07-07

Sorki za ignorancję: 
Co oznaczają te ikonki w prawym górnym rogu na bannerach audycyjnych?

bienert.biz 2012-07-08

a ja mam zagadkę: 
jak ma na imię Bezimienny Krzysztof?

Grabix 2012-07-12

Słyszeliście o tym? 
www.kickstarter.com 
Po dwóch dniach mieli już 2mln $, po trzech dniach 4mln $... zostało 27 dni :)

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Program miesiąca
złoty!

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:


Czy bańka już pękła? (8) - 7 dni temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 2 tygodnie temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 4 tygodnie temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 5 tygodni temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
Nowy, legalny hazard (2) - 7 tygodni temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 2 miesiące temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 miesiące temu

Black Friday po polsku (4) - 3 miesiące temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 miesiące temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 4 miesiące temu
Jak wynajmować mieszkanie za darmo? (2) - 4 miesiące temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 5 miesiące temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 5 miesięcy temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 5 miesięcy temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 6 miesięcy temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 6 miesięcy temu


Nie będę płacił za Twoje mieszkanie (19) - 6 miesięcy temu


Dlaczego nie warto wracać do Polski? (8) - 7 miesięcy temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 7 miesięcy temu


Wolnościowcy upadają (13) - 8 miesięcy temuW tym kraju wszyscy chcą Cię okraść (10) - 8 miesięcy temu

A klientów mamy w nosie (1) - 9 miesięcy temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 9 miesięcy temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 9 miesięcy temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 10 miesięcy temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 10 miesięcy temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 11 miesięcy temu


Wywiad z terrorystą (34) - 11 miesięcy temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 11 miesięcy temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 11 miesięcy temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 11 miesięcy temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (27) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Poprzez wódkę cenzurują sklepy (8) - ponad rok temu


Jednolite okradanie podatników (6) - ponad rok temu


Na chuja nam dzietność? (13) - ponad rok temuJak spożywać piwo publicznie? (1) - ponad rok temu


Polska skazała terrorystę (6) - ponad rok temu
Człowiek, który dostał po d... (5) - ponad rok temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - ponad rok temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 2 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 2 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 2 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 2 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 2 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 3 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 3 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 3 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 3 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 3 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 3 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 3 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 4 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 4 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 4 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 4 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 4 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 4 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 4 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 4 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 4 lata temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 4 lata temu


Co powinien spalić narodowiec? (61) - 4 lata temu
Czy wolno gwałcić publicznie? (17) - 4 lata temu


Ile dałbyś za dziecko? (25) - 4 lata temu


Jak kraść? (49) - 5 lata temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lata temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lata temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lata temu


Czy należy płacić podatki? (24) - 5 lata temu

Jak wycenić dziecko? (9) - 5 lata temu

MLM to ściema (67) - 5 lata temu

Dupy z Wykopu (40) - 5 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 5 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 5 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 5 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 6 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 6 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 6 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 6 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 6 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 6 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 6 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 6 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 6 lat temu

ACTA samo zło (87) - 6 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 6 lat temu

Naloty na graczy (17) - 6 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 6 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 7 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 7 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 7 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 7 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 7 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 7 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 7 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 7 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 7 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 7 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 7 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 7 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 7 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 7 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 8 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 8 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 8 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 8 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 8 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 8 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 8 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 8 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 8 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 8 lat temu


O buncie informatyków (8) - 8 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Albumy drewniane od producenta Artkey - - 20.00
my home sprzątanie - - 20.00
Adam - - 50.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
opinie.info.pl - - 20.00
Pracawsieci.net - - 20.00
Zarabianie przez internet - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt