Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Wspieraj KonteStację i dołącz do Kontest.CLUB
Dziś
21:00
Do czasu, aż ByteEaterowi podłączą światłowód, prawdopodobnie wtorkowych audycji na żywo nie będzie. Netia sux coraz bardziej.
Jutro
21:00
Jan Fijor zaprasza
Słuchaj radia
Wydanie Główne
dziś
Twój głos nic nie znaczy
Jeśli korzystałeś z ePUAP. Wyniki wyborów. Wolnościowi radni. PKP zapłaci za spóźnienia. Podwyżka cen prądu. Polska kupuje złoto.
Jan Fijor zaprasza (8)
12 dni temu
Jan Fijor - To wszysto leci w dół
Janek komentuje ciekawy dzień na amerykańskim rynku, gdzie wszystko leci w dół nawet podczas trwania audycji.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2012-11-26

Czy na taką partię czekamy?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Gościem jest Maciej Dudek, współtwórca Partii Libertariańskiej, która jeszcze nie powstała. Ale ma na to spore szanse. Znajdziecie ją na stronie: Facebook.com/partialibertarianska

KOMENTARZE

Hiena 2012-11-26

Nie było nic o Hitlerze! brawo!

CD 2012-11-27

Wyjątkowo słuchałem na żywo i chciałem zadzwonić. Zauważyłem jednak, że na razie można oczekiwać głównie odpowiedzi "wiem, że nic nie wiem". Mam nadzieję, że gość zostanie zaproszony ponownie gdy już ustalony zostanie program i strategia działania.

Orish 2012-11-27

Dwa plusy i dwa minusy. Niestety minusy dużo poważniejsze. 
 
Plusy: 
1. Widać starania o budowanie pewnego wizerunku przyjaznego ludziom, bez agresji, bez wdeptywania na grząskie tematy. Dobry marketing. 
2. Cieszy pewien realizm na to, co będzie po ewentualnym przejęciu władzy - nie tak jak w przypadku Korwina "likwidujemy to, tamto i wszystko się poprawi". 
 
Minusy: 
1. Brak lidera... Nie, nie chodzi mi o szefa, a o lidera właśnie. Kogoś, kto by pociągnął inicjatywę. To naprawdę nie musi być znana osobistość. Zresztą przypuszczam, że nawet takie osoby jak Sierpiński czy Miąsik ludziom spoza środowiska niewiele mówią, więc i tak każdy będzie musiał startować od zera i wyrabiać swoją markę. 
2. Nie rozumiem do końca idei tworzenia partii libertariańskiej. Znaczy - zrozumiałe jest dla mnie to, że libertarianie chcą partii, która będzie ich jednoczyła. Ale pod względem politycznym nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie, ponieważ partia mająca w nazwie tak radykalne idee w stosunku do stanu zastanego (i nie ma co się łudzić, że ludzie nie wiedzą, co to libertarianizm - konkurenci polityczni już o to zadbają, w razie zagrożenia ich pozycji oczywiście) nigdy nie zdobędzie władzy w Polsce. A skoro i tak na początku potrzebne są raczej dość ostrożne reformy, chociażby ze względu na sam system emerytalny, lepszym pomysłem byłaby partia liberalna, nie libertariańska. I sojuszników więcej, i mniej radykalne idee. Dopiero po wprowadzeniu większej wolności libertarianizm straci na swoim radykalizmie i więcej ludzi może się do niego przekonać.

Tler 2012-11-27

Czeka ich ciężka praca od podstaw - ale ona kiedyś zostanie doceniona: "życie krótkie, chwała wieczna!".

Michal 2012-11-27

"[...]lepszym pomysłem byłaby partia liberalna[...]" - partie liberalne juz byly, chociazby takie PO oglaszalo wszem i wobec, ze jest partia liberalna i pozniej skompromitowalo te idee.  
 
Moim zdaniem dobrze, ze powstaje ugrupowanie gloszace hasla wolnosciowe. Partia ta powstaje, jak rozumiem, dla idei a nie dla obietnicy, ze bedzie rzadzic w najblizszym czasie. Idea libertarianska jest warta propagowania i mysle, ze dobrze, ze ma taka forme a nie inna.  
 
Na polskiej scenie politycznej jest miejsce dla klasyczno-liberalnej partii i te osoby, ktorym nie odpowiada partia libertarianska, moga przeciez probowac ja zalozyc. Oby dzialala z lepszym skutkiem niz PL i nie kompromitowala idei liberalnej jak PO.

aNDRZEJ 2012-11-27

Co do pomysłu z 76 minuty o zrobieniu akcji kontrującej kampanię związków zawodowych to myślę że jest to bardzo dobry pomysł. Nie ma u nas nikogo kto mógłby podjąć polemikę ze związkowcami i tu jest nasza szansa. Możnaby się skoncentrować na pokazaniu ludziom że tam gdzie usztywnia się rynek pracy - bezrobocie wśród młodych osiąga 50% (Hiszpania). Co Wy na to żeby zacząć od manifestacji przeciw bezrobociu młodych? Trzeba się poorganizować w KontestKlubach.

Lutzky 2012-11-27

Hugo, proponuję za tydzień rozmowę z tą partią: db.org.pl To również jest ciekawa alternatywa chociażby dlatego, że nie poróżnia lewicy i prawicy. Taka partia ma dużą szansę zaistnienia wg mnie.

Hugo 2012-11-27

ad 6. 
Ale to nie byl pomysl na akcje, tylko rzucenie "by cos zrobic". Jak masz pomysl co, to wal.

Hugo 2012-11-27

ad 7. 
Eee.... nic o podatkach i nic o przedsiębiorcach. Jakoś partia, która pomija najważniejszy element ukladanki średnio nadaje się na merytoryczna rozmowe.

Barrett 2012-11-27

Prowokacyjne pytanie do gościa Macieja. Może trochę w stylu doktora Kardaszewskiego: 
 
Jak uniknąć gigantycznej kompromitacji związanej z prywatyzacją, tak jak to było w Jugosławii? 
 
Więcej w najbliższych pięciu minutach materiału: 
www.youtube.com

CD 2012-11-27

Ja to widzę tak: 
 
1. Celem partii libertariańskiej powinno być głoszenie wolnościowych poglądów, a obecność w sejmie to najlepszy sposób by dotrzeć do mas. 
 
2. Ogólnie dobrym pomysłem jest robienie kontrmanifestacji. Wówczas też jest duża szansa by przebić się do mediów.

Lutzky 2012-11-27

@9 
Można merytorycznie rozmawiać o systemie wyborczym i wpływie społeczeństwa na politykę. Ale jak Cię to nie interesuje to ok. Rozmawiajmy po raz 100 o tym samym :)

Orish 2012-11-27

@5 
Ja tylko mówię, dlaczego PL nie ma szans wygrać wyborów, dla tych, co się łudzą, że ma. A chyba to jest celem każdej partii politycznej.

LordBlick 2012-11-27

Orish, czyżbyś już miał jakieś doświadczenie w zakładaniu partii ? No bo chyba z własnego doświadczenia takie wnioski ?

Barrett 2012-11-27

Markenting polityczny w Polsce - jak to się robi: 
 
www.wykop.pl

LesbijskaMewa666 2012-11-27

Przychodzi klient do sklepu obuwniczego "U LordaBlicka", mierzy pierwszą parę... 
- "Uch, Panie, coś chyba niedopasowane te buty".  
 
- "Ciekawe jak ty byś zrobił!" - rzeknie wnet właściciel 
- "Czyżbyś już miał jakieś doświadczenie w robieniu butów? No bo chyba własnego doświadczenia te wnioski?" - krzyczy zaraz, nie doczekawszy się odpowiedzi :-D

dudi 2012-11-28

Przyznam, że zaskoczyła mnie ta cała inicjatywa PL. Brakowało mi właśnie opcji wolnościowej zarówno w kwestiach gospodarczych, jak i obyczajowych (KNP to straszne konserwy, jakby nie patrzeć).  
Oprawę graficzną mają rzeczywiście przyjemną, zwłaszcza te infografiki. Jestem pełen nadziei, aczkolwiek znając socjalistyczną mentalność wielu Polaków (do tego po przeciwnej stronie barykady stanie wiele konserw, narodowców itp.), będzie mocno pod górkę i pod wiatr ;) Ale życzę powodzenia! Mój podpis i głos mają pewny.

Eryk 2012-11-28

Link do strony na Facebooku: 
facebook.com/partialibertarianska

andp 2012-11-28

subwencja? Jak to nie wiecie? Jak to się zastanowicie? albo idea wolności i własności albo hmm aa to drugie albo już mamy.  
Proszę jeszcze raz przeczytać wstęp do Manifestu libertariańskiego M. Rothbarda.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2012-11-28

Dr Kardaszewski strikes back: www.facebook.com www.facebook.com

Barrett 2012-11-29

Czekamy aż doktor Kardaszewski zarecytuje na antenie całą swoją książkę, żeby żaden korwinista nie mógł zabrać głosu ;).

luckyluke 2012-11-29

Cześć. Ja wiem, że ludzie nie przepadają za niekonstruktywną krytyką, szczególnie w przypadku ruchu, który mam tak małe znaczenie polityczne. 
 
i pewnie podobne głosy padały na przeróżnych forach dyskusyjnych związanych z ruchem wolnościowym, libertarianizmem itp. 
 
ale.. 
 
 
Zapoznajcie się proszę z nagraniami Stefana Molyneux na temat partii, głosowania, działań politycznych i tym podobnych. 
np. z tym: www.youtube.com 
albo przeczytajcie jego książkę "How (not) to achieve freedom". 
 
Ja podzielam jego poglądy, w skrócie: droga polityczna do wolności nie działa. Jest nieefektywna. Przecież mamy w zastrzęsienie dowodów na to. W biznesie jest taka zasada, prawda (?), że jeśli dana strategia długo nie przynosi rezultatów to w końcu się z niej rezygnuje. Ruch libertariański w stanach zjednoczonych ma już prawie pół wieku. Szczytem jego osiągnięć była tegoroczna wielka porażka Rona Paula. Ludzie zawiedzeni latami agitowania politycznego, raz jeszcze po raz ostatni wyrwali się z politycznego marazmu i takiej mobilizacji jak w tegorocznych wyborach ruch libertariański na świecie jeszcze nie widział. Miliony dolarów zebrane na kampanię, tysiące godzin pracy w wolontariacie, i jaki był efekt? spodziewany: wygrał Romney, kandydat mainstreamu.  
 
Dlatego też uważam, że zaczynać w Polsce Partię Libertariańską nie ma sensu. Ile czasu i energii trzeba by wlać w to przedsięwzięcie, żeby wprowadzić w ogóle na scene polityczną, żeby w ogóle ktoś o niej kiedyś wspomniał. Żeby miała taką renomę jak dzisiaj Polska Partia Pracy albo Zieloni. A ile więcej energii zabierze kampania. I czy naprawdę łudzicie się, że tak radykalna partia wejdzie do sejmu? Niech wejdzie, jak ruch palikota ostatnio. Mają 10%. Ile udało im się zdziałać? 
 
Droga polityczna do wolności to marnowanie energii i pieniędzy, które można by przeznaczyć na dużo bardziej efektywne działania, które przyniosą nam wolność, może nie jutro, ale stopniowo świat będzie się stawać lepszy, a zmiany będą zauważalne.  
 
Nie wiem czy wynika to z samej natury tego pomysłu, chcieć zaprowadzić wolność poprzez organizację która sama właśnie jest wcielem najgorszego zniewolania. Może tak jak mówi Molyneux, po prostu, dlatego że nie wchodzi się w szeregi mafii, żeby ją "od środka" zsabotażować i stopniowo, tak że nikt nie będzie wiedział kiedy, przekształcić ją w organizację charytatywną. Albo lepiej, zmienić Ku Klux Klan w obrońców praw mniejszości etnicznych. 
 
W każdym razie dowodów na nieskuteczność takiego działania każdy z nas ma po nos. W zasadzie cała rzeczywistość polityczna jaka nas otacza to tylko dowody na niestuteczność takiego działania. 
 
Dlatego uważam, że do wolności nie tą drogą. 
 
A jaką? 
 
Ilu ludzi tyle pomysłów, rusz głową i może coś się znajdzie.

Jaroslaw 2012-11-29

W USA jest okolo 100 malych partii lokalnych, i niech beda i w Polsce.. 
 
Zdziwilo mnie troche ze gosc na pytanie prowadzacego- jak zarklamowalbys partie na ulicy nie potrafil odpowiedziec. 
 
Nie twierdze ze jest to latwe.. Ale partia libertarianska kojarzy mnie z szerokim wzajemnym poszanowaniem wolnosci osobistych, z mocno ograniczona ingerencja panstwa. 
 
W kwestii politycznej: anty - podatkowa, przeciwko-dofinansowywaniu, pacyfistyczna, antypanstwowa..

LesbijskaMewa666 2012-11-29

Dlaczego niby ludzie mieliby nie lubić niekonstruktywnej krytyki? W tym cała frajda - przesłuchać sobie audycję i potem w komentarzach zapoznać się z alternatywnym (przeciwnym) punktem widzenia. To produkuje dodatkowy, darmowy „content”.  
 
A nie lubieć to mogą co najwyżej mali ludzie, świadomi tego, że są mali i świadomi tego, iż przez własne mentalne ograniczenia nigdy pewnego poziomu nie przeskoczą. 
 
I swoją drogą - jakie jest stanowisko PL w sprawie państwowej rejestracji patentów?

Grabix 2012-11-29

Była mowa o tej akcji anty-anty-umów-śmieciowych. I żeby wymyślić inną nazwę. Ja proponuję: 
- umowy odciążone 
- umowy uwolnione 
- umowy oswobodzone 
- umowy swobodne 
Albo po prostu: 
- tańsze umowy 
- umowy korzystne ;) 
 
I należy też w czasie akcji i dyskusji powtarzać słowa (chyba) Martina, że tak naprawdę to umowa o pracę jest śmieciowa, bo połowa pieniędzy, które się na niej zarabia idzie do śmieci.

dudi 2012-11-30

Co ciekawe, libertarianizm pojawia się od czasu do czasu w mainstreamowych mediach. Z merytoryką bywa różnie, chociażby w tym artykule Newsweeka, gdzie za polskiego przedstawiciela libertarianizmu uznano Korwina :/ www.newsweek.pl Ale generalnie tekst warty uwagi.  
A tutaj inny artykuł (z wyborczej!), o tym, jak to Somalia radzi sobie bez państwa next.gazeta.pl

nikodem 2012-12-01

Na tematy trudne i kontrowersyjne (jak aborcja) proponuję postawę w stylu: "jakby to od nas zależało, urządzilibyśmy referendum - niech ludzie zdecydują". W ogóle referendum to dobry wynalazek, bo można zawsze zasłonić się hasłem "mamy demokrację - większość tak postanowiła", a można je przeprowadzać tanio przy okazji wyborów do cyrku. Biorąc pod uagę, że obecny rząd ma głęboko w czarnej dziurze wyborców, nowa partia może budować swój wizerunek na tym, że będzie o wszystko pytać obywateli, zwłaszcza w kwestiach obyczajowych, nie związanych z gospodarką, bo bez sensu jest pytać obywateli o coś na czym się nie znają.

Bezimienny 2012-12-02

Audycje Hugo - NAJLEPSZE DO BIEGANIA link: www.endomondo.com ;) 
pozdrawiam i życzę powodzenia nowej partii!

Eryk 2012-12-02

Oficjalna strona partii: partialibertarianska.org

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:


Studia nie mogą być dla wszystkich (1) - 2 tygodnie temu


Polskie produkty mogą być gorsze (4) - 4 tygodnie temu

Matka Boska Dotacyjna (8) - 5 tygodni temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 6 tygodni temu

Rozwody przez internet - 7 tygodni temu

Więcej audycji...

Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 miesiące temu

Podatki, które się opłacają? (3) - 2 miesiące temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 miesiące temu

Komu zabrać w pierwszej kolejności? (1) - 3 miesiące temu

Wytrychy na cenzurowanym (4) - 3 miesiące temu

Autostopem na Kitaj (2) - 3 miesiące temu


Zdrajcy sprawy (4) - 4 miesiące temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - 4 miesiące temu

Nie bój się kontrolera skarbowego! (6) - 4 miesiące temu

Taxi zamiast PKS (4) - 5 miesiące temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 5 miesiące temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - 5 miesięcy temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - 5 miesięcy temu


Każdy w końcu umrze (2) - 6 miesięcy temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 7 miesięcy temu

Zabić czy usunąć? (7) - 7 miesięcy temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 7 miesięcy temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - 7 miesięcy temu

Aktywność zawodowa niemile widziana (9) - 8 miesięcy temu

Jak pędzić bimber (10) - 8 miesięcy temu

Czy bańka już pękła? (8) - 8 miesięcy temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 9 miesięcy temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 9 miesięcy temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 9 miesięcy temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 10 miesięcy temu

Nowy, legalny hazard (2) - 10 miesięcy temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 10 miesięcy temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 11 miesięcy temu

Black Friday po polsku (4) - 11 miesięcy temu

Nowy próg podatkowy (11) - 11 miesięcy temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 11 miesięcy temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - ponad rok temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - ponad rok temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - ponad rok temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - ponad rok temu


O jedna wyplatę mniej (3) - ponad rok temu


Wolnościowcy upadają (13) - ponad rok temu
A klientów mamy w nosie (1) - ponad rok temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - ponad rok temu

Czy wziąłbyś order? (22) - ponad rok temuTwoje hasła są za słabe! (6) - ponad rok temu

Niemcy cenzurują internet (4) - ponad rok temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - ponad rok temu


Wywiad z terrorystą (34) - ponad rok temu


Kto spekuluje masłem? (3) - ponad rok temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - ponad rok temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - ponad rok temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (29) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Poprzez wódkę cenzurują sklepy (8) - ponad rok temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 2 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 2 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 2 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 3 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 3 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 3 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 3 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 3 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 4 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 4 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 4 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 4 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 4 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 4 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 5 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 5 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 5 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 5 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 5 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 5 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 5 lata temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 5 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 5 lat temu


Jak kraść? (49) - 5 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 6 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 6 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 6 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 6 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 6 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 6 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 7 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 7 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 7 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 7 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 7 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 7 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 7 lat temu

ACTA samo zło (87) - 7 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 7 lat temu

Naloty na graczy (17) - 7 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 7 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 8 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 8 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 8 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 8 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 8 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 8 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 8 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 8 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 8 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 8 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 8 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 8 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 8 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 9 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 9 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 9 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 9 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 9 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 9 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 9 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 9 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 9 lat temu


O buncie informatyków (8) - 9 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Ogłoszenia dam prace - - 20.00
Bukmacherzy24 - - 40.00
Karol - chcę, żeby Martin wrócił ^^ - - 10.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Serwis klimatyzacji - - 20.00
Arek - - 10.00
Kuba - - 10.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt