Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Kup najbardziej niepoprawną książkę tego roku
Dziś
20:00
Firma na emigracji
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
Magiczne szable i tarcze
Czyli jak urzędnicy zapewniają nam lepsze życie. Zakaz handlu bez zmian. Walka z samochodami. Konkurencja Steam. Pomyślny finał afery o żarówkę. Zbilansowany budżet Słowacji. Legalny hazard.
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Flipy w nieruchomościach -Agata Kopiejczyk |#448
Agata Kopiejczyk. Ukończyła studia geodezyjne jednak Praca geodety nie przyniosła jej satysfakcji. następnie pracowała jako pośredniczka sprzedaży nieruchomości. Postanowiła skończyć...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2012-12-14

Janek oślepł :( ale przeżył wyjazd do afryki

Nadający: Jan Fijor

Janek opowiada o podróży do afryki podczas której oślepł, ale odzyskał wzrok i wrócił do kraju.

KOMENTARZE

darek 2012-12-14

Do Afryki trzebaby wysłać wszystkich ekologów, jakby tak musieli ciągle odganiać się od komarów, węży, skorpionów, mrówek i innego cholerstwa, to by od razu zmienili poglądy.

Łukasz 2012-12-14

www.absolwencilo 
To Pan Jan?

Sznurek 2012-12-14

Bardzo się ciesze, żę moge znowu słuchać Janka:)

Dakar 2012-12-15

@Łukasz, pewnie, że to Janek. Łatwo poznać po czuprynie.

Karol 2012-12-15

Janku, przecież w KLM'ie gubią bagaże :D Pół roku temu lecąc do HK wspominałeś o zagubionym bagażu, który odzyskałeś po 1-2dniach.Moja pierwsza podróż do Chin również zakończyła się podobną sytuacją ( korzystałem z tych samych linii-KLM ). Na szczęście, miły chińczyk na lotnisku w Kantonie pomógł mi. Następnego dnia przywieźli walizkę pod sam dom:) pozdrawiam !

jan M Fijor 2012-12-15

ten bagaz odprawial air france, a nie klm. obie linie maja jednego wlasciciela, ale klm to jest klasa sama w sobie. latam klm od 1978 roku i nigdy nie mialem zastrzezen. co innego lotnisko w AMSTERDAMIE, SCHIPHOL, ale to jest lotnisko panstwowe, ktore jedst sparalizowane przy 2 cm sniegu. czollko

kjc16 2012-12-16

Do Janka. 
Ahaa, to już rozumiem. Jeśli chodzi o loty liniami KLM to świetna obsługa, stewardesy bardzo sympatyczne, miłe. btw, super audycja. Któregoś dnia muszę pojechać do Afryki. Zobaczyć ten wspaniały ląd a przy okazji pomóc przy budowie szkoły. Taka podróż zwiedzanie+pomoc przy szczytnym celu to sama przyjemność, a wspomnienia pozostają do końca życia :) Pozdrawiam !

bdf 2012-12-17

Świetnie się słucha opowiadań Janka, naprawdę historie ciekawe, wciągające, pouczające. Dodatkowo z Kamilem tworzy super-duet, aż się chce żeby nikt nie dzwonił w trakcie audycji i nie przerywał :) 
 
Pozdrawiam

Jaroslaw 2012-12-17

Miejsca na ziemi dziela sie na takie ktore sa nie do wytrzymanie i takie - nie do zycia. Nie wiadomo jak zakwalifikowac Afryke. Komary, muchy jak zuki, weze. Brak pradu. Mozna docenic wygody cywilizacji po powrocie z Jadra Ciemnosci.

Barrett 2012-12-18

Może to jest pomysł na biznes w Afryce: 
 
- mięso, które nie jest szczurem ;)

rafał kamiński 2012-12-20

to jest 10 % znaleźnego :)

untl2068 2012-12-20

Mam nadzeje, że nie budujecie dla KLERU KATOLICKIEGO, a budynek będzie należał do ASBIRO. Kraje grupy ekonomicznej (P)+ PIIGS to kraje katolickie i jeden prawosławny. (PoLAND-dołączy do tych krajów) + Portugal, Italy, Irleand, GREECE , Spain. Widać wyrażnie, że przez bałwochwalstwo, plagi spadaja na te kraje. Wśród wymienionych, stosunkowo najłagodniej jest w Irlandii, bo tam duża część społeczeństwa odwróciła się od KK po głośnych skandalach pedoflskich, figurują tylko w statystykach jako ochrzczeni katolicy, ale Hitler też był przecież ochrzczonym katolikiem. 
Niechciałbym aby taką szkołę budowaną z naszych pieniędzy przejeli pózniej Jezuci - materiały o nich: 
Mario Monti jest absolwentem mediolańskiego liceum im. Leona XIII, prowadzone przez jezuitów, wychowanek Jezuitów, jednocześnie ukryty mason co się nie wyklucza się z byciem Jezuitą, bo liczące się organizacje masońskie są podległe Jezuitom a ściślej generałowi Jezuitów. Np Skull and Bones do której należeli dwaj Bushowie – prezydenci amerykańscy. 
Mario Draghi też został wyedukowany Jezuitów w Istituto Massimo w Rzymie, prywatnej szkole katolickiej. 
Herman van Rompuy (członek Klubu Rzymskiego) jak i Jose Barroso (obecny prezydent Komisji Europejskiej) są kolejnymi papieskimi pionkami. Barroso uczęszczał do jezuickiego Georgetown University. 
 
Jezuici - prawdziwi Illuminati Marcin Dachtera (Loyola Watykan NWO wojny terror ) cz.1 
www.youtube.com  
 
I krótsze klipy: 
 
Pope Benedict XVI calls for a New World Order (w 40 sekundzie) 
www.youtube.com 
 
Pope John Paul II New World Order Speech at Gandhis Memorial : NWO  
www.youtube.com 
 
Panowie z Skull and Bones: 
George Bush Sr. New World Order Live Speech Sept 11 1991 
www.youtube.com 
 
George W. Bush New Order of the Ages 
www.youtube.com 
 
Bush Admits Skull and Bones 
www.youtube.com 
 
George Bush and Skull and Bones (Part 1)  
www.youtube.com 
 
 
Mario Draghi, economista,,, Istituto Massimiliano Massimo 
it.wikipedia.org 
 
Działalność (Haniebna) Jezuitów w 17,18- wiecznej Polsce: 
www.eioba.pl 
 
toporzel.republika.pl 
 
Polscy pisarze i poeci o Jezuitach i Kosciele katolickim: 
 
Seweryn Goszczyński, Dzieła zbiorowe(19 wiek)? polski pisarz,poeta o Jezuitach i Kosciele Katolickim "Urządziwszy Polskę w swoim duchu,podniósłszy się nad nią władzą duchową, pojrzał na nią jak na swoją własność, zapragnął zmienić ją w ślepe narzędzie swojego bezwarunkowego samowładztwa. Stąd wynikło, że ją ociemnił jezuityzmem, duchem cudzoziemszczyzny, sprowadził z drogi czysto narodowej,nietolerancją zakrwawił, zeszpecił,rozdzielił, zesłabił, następnie upodlił,przywiódł nad przepaść zguby i w końcu przeklął." 
(Szkoły Jezuickie ogłupiły naszą szlachtę - nietolerancja, (przywileje itd), wielonarodosciowa i wieloreligijna Polska została skłucona, podzielona i się zaczeła się rownia pochyła  
 
"Kto zabił Polskę, jeżeli nie jezuici, 
a przynajmniej cofnęli ją o trzy stulecia wstecz" 
Bronisław Trentowski (1806-1869) 
 
Juliusz Słowacki: 
Ten polip odrósł i lud wyssał blady. 
Wygnać go była kiedyś wielka praca, 
Ma nas za trupa ten szakal i wraca. 

Odrósł znaczy to, że został reaktywowany w 1812 r., po wcześniejszym rozwiązaniu w 1773 r. Towarzystwo Jezusowe to zakon, który wzbudza moją największą odrazę i podziw zarazem. ) 
 
 
"Niech się Polaki modlą, czczą cara i wierzą,(...) 
Na pobitych Polaków pierwszy klątwę rzucę." 
Juliusz Słowacki, Kordian 
 
“ojciec święty, któremu Polacy zawsze ślepo wierzyli, pośpieszył jej odpowiedzieć w imieniu nieba i ziemi, "że inwazja i rozbiór były nie tylko właściwe politycznie, ale i w interesie religii. (...)dla duchowego dobra Kościoła było konieczne, ażeby dwór wiedeński rozciągnął swe panowanie w Polsce możliwie daleko" 
Joachim Lelewel, Histoire de Pologne..., o rozgrzeszeniu cesarzowej Austrii za I rozbiór Polski.

Łukasz 2012-12-20

@untl2068  
Ta szkoła zostanie wybudowana przy parafii (nie wiem czy użyłem dobrego słowa, w każdym razie coś podobnego) Jacka Gniadka, to rozsądny człowiek, wątpię by pozwolił to zepsuć ;) Gdzieś na ASBIRO był jego wykład, jednak nie mogę w tej chwili znaleźć

eliah 2012-12-20

Dlaczego znieknęło ze strony nagranie Janka Fijora w telewizji Lublin ???. Sprawdzałem na YT i tam też niestety już jest tylko prywatne i niedostępne. czyżby dlatego ze mówił niewygodne rzeczy na temat pana JKB

Barrett 2012-12-21

www.wykop.pl - już wiemy z czego było to mięso ;)

Radek Olszak 2012-12-21

@untl2068 To co usłyszysz od Marcina Dechtery i całego tego środowiska ezo/ufo/para/historycznego traktuj z przymrużeniem oka. U nich prawda jest wymieszana z kłamstwem i bajkami. A często więcej jest tych bajek a nie prawdy. Tak się składa że ta cała wierchuszka w UE to w młodości rozmaici lewacy/terroryści i maoiści więc daj sobie na wstrzymanie i wyluzuj. Dorośniesz to zrozumiesz i nie podniecaj się tak. Rozpowszechniasz niezdrową sensację i brednie.

Łukasz 2012-12-21

@eliah - Kto to JKB?

Łukasz 2012-12-21

@eliah: 
Hugo na to pytanie: 
"A bo się pojawil, a pojawić się nie powinien w sumie J 
 
Ale powroci w wielkim stylu za jakiś czas z innymi."

until2068 2012-12-21

@Radek Olszak 
Liczą na waszą autocenzurę..., tekst jest raczej dla takich którzy nie są za bardzo zainfekowani przez media czy rodzinę "AUTORYTETEM" KK. A co do dorastania to część Polaków też "dorosło" i zrozumiało czym jest instytucja KK i jak można jej ufać, ale było już za późno a Polskę czekało 123 lata niewoli. Na czas dorośli Anglicy, a ich królowa Elżbieta poradziła sobie z agresywnymi katolikami i za jej panowania nastał złoty wiek w Anglii. Dojrzały też się okazał Jagiełło, który rozbił zbrojne ramię Papieża pod Grunwaldem, po jego rządach rozpoczeła się złota era dla Polski, która trwała blisko dwa wieki, był na tyle dojrzały że nie słuchał się za bardzo kleru KK i np bronił takiego "heretyka" jak Husa przed spaleniem. Początek nieszczęścia w Polsce to 17w - Jezuci tworzą/przejmują kolejne szkoły i w Jezuickich szkołach zaczyna się pranie mózgu polskiej szlachcie. Polska zostaje poddzielona na innowierców i katolików a potem równia pochyła w dół. A konsekwencje mamy tego do dziś. A obecni lewacy są integralną częścią KK, Vatykan powstał dzięki współpracy z faszystowskim(narodowo socjalistycznym) rządem Włoch, również o lewackim myśleniu w KK co najmniej kilka razy wspominał sam Fijor, kilku bardzo znanych lewaków na stanowiskoach wymieniłem powyżej, którzy jednocześnie pokończyli Jezuickie szkoły.

Julian 2012-12-24

Nie wiem jak wygląda tam sytuacja, ale kler to kler.  
Kler ogłupia ludzi. w zasadzie po to, żeby mieć z nich przez kilkaset lat biznes, tak jak to ma miejsce w Polsce.  
Z takich szkół wychodzą ludzie wierzący w bzdury nauczeni przede wszystkim poczucia winy i niższości.  
 
W życiu nie dołożyłbym ani grosza, jeżeli kler ma tym zarządzać.  
Nawet jak ten ksiądz, który tam pracuje jest w porządku i ma swoją normalną wizję, to jak się zorientują na górze, że nie gra wg ich zasad, to go w każdej chwili mogą przerzucić w inne miejsce i tak zazwyczaj się robią. Zwłaszcza jak coś wybuduje 
 
U nas w miejscowości, proboszcz przy pomocy wykorzystywania naiwnych ludzi wybudował dom i wyposażył dom, który rzekomo miał służyć zakonnicom. Taka była umowa z ludźmi. Niestety się nie dogadali, zakonnice chciały przepisania na własność, parafia się nie zgodziła. Dom stał przez lata niewykorzystywany. Zakon się wkurzył i zabrał zakonnice z całej gminy.  
 
Żeby móc ciągnąć dalej pieniądze, kuria przeniosła księdza do innej parafii, a dała innego, który w inny sposób zagospodarował budynek. To nie nowy ksiądz miał umowę z ludźmi więc może ich nadal wykorzystywać to znaczy ich czas, energię i finansowo.  
 
Osobiście nie przyłożyłbym ręki do działalności kleru.

Julian 2012-12-24

Jagiełło rozbił zbrojne ramię papieża pod Grunwaldem? Bzdura.  
To właśnie papież rozbił pod Grunwaldem rosnący w siłę, mogący się uzależnić odłam, który mógł przejąć kontrolę i w przyszłości na tym terenie.  
Do tego celu posłużył się już podbitymi przez kler krajami tj. Polską i Litwą. Papież skupił siły tych dwóch państw, żeby zdusić w zarodku rodzącą się konkurencję.  
 
Nie wiem jak wygląda tam sytuacja w Afryce, ale kler to kler.  
Kler ogłupia ludzi. w zasadzie po to, żeby mieć z nich przez kilkaset lat biznes, tak jak to ma miejsce w Polsce.  
Z takich szkół wychodzą ludzie wierzący w bzdury nauczeni przede wszystkim poczucia winy i niższości.  
 
W życiu nie dołożyłbym ani grosza, jeżeli kler ma tym zarządzać.  
Nawet jak ten ksiądz, który tam pracuje jest w porządku i ma swoją normalną wizję, to jak się zorientują na górze, że nie gra wg ich zasad, to go w każdej chwili mogą przerzucić w inne miejsce i wysłać np do ameryki południowej. A on im przysięgał posłuszeństwo, więc tak zrobi.  
 
U nas w miejscowości, proboszcz przy pomocy wykorzystywania naiwnych ludzi wybudował dom i wyposażył dom, który rzekomo miał służyć zakonnicom. Taka była umowa z ludźmi. Niestety się nie dogadali, zakonnice chciały przepisania na własność, parafia się nie zgodziła. Dom stał przez lata niewykorzystywany. Zakon się wkurzył i zabrał zakonnice z całej gminy.  
 
Żeby móc ciągnąć dalej pieniądze, kuria przeniosła księdza do innej parafii, a dała innego, który w inny sposób zagospodarował budynek. To nie nowy ksiądz miał umowę z ludźmi więc może ich nadal wykorzystywać to znaczy ich czas, energię i finansowo.  
 
Osobiście nie przyłożyłbym ręki do działalności kleru. A z tego co widzę, to wy tutaj chcecie razem z klerem upiec 2 pieczenie na jednym ogniu.

Sarmata 2014-01-16

untl2068, nie badz debilem co lyka te bzdury oswieceniowe o Jezuitach. Ten zakon stworzyl siec szkol nauczania na wysokim poziomie, nawet Fryderyk Wielki im tego zazdroscil, do tego zakon jezuitow byl przedsiebiorczy do tego stopnia, ze stworzyl alternatywe handlowa anglikom sprowadzajcym z chin herbate. Jezuici zostali zniszczeni przez anglikow, ktorzy uzyli w koloniach do tego portugalczykow a w europie narzedziem byla przedrewolucyjna oswieceniem Francja. To co stworzyli Jezuici w Paragwaju to bylo dzielo w ktorej czuc pomoc Boga.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Jan Fijor - Listy (1) - 6 tygodni temu


Jan Fijor - To wszysto leci w dół (8) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 miesiące temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 3 miesiące temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 4 miesiące temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 4 miesiące temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 5 miesiące temu

Jan Fijor - Meczowe i życiowe sprawy (8) - 6 miesięcy temu


Jan Fijor - A to lewak jeden (21) - 6 miesięcy temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 7 miesięcy temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 8 miesięcy temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Najprzyjaźniejsze miasta (8) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - 9 miesięcy temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (41) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 11 miesięcy temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - 11 miesięcy temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - ponad rok temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - ponad rok temu


Jan Fijor - Maile o start-upach (3) - ponad rok temu

Jan Fijor - Doradzamy biznesplanom (5) - ponad rok temuJan Fijor - Gdzie poszedł handel (1) - ponad rok temu

Jan Fijor - Jak Trump kupował tanio (38) - ponad rok temu


Ryanair i LOT to naciągacze (21) - ponad rok temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - ponad rok temuJan Fijor - USA, ekonomia i listy (5) - ponad rok temu

Jan Fijor - Przeprowadzka do Chicago (29) - ponad rok temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - ponad rok temu


Jan Fijor - Roboty kradną pracę? (24) - ponad rok temu


Jan Fijor - A narzekam sobie dzisiaj (19) - ponad rok temuJan Fijor - O lewackim Hollywood (6) - ponad rok temu

Jan Fijor - Spotkam się z Trumpem (23) - ponad rok temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 2 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 2 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 2 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 2 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 2 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 2 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 3 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 3 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 3 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 3 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 3 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 3 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 3 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 4 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 4 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 4 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (30) - 4 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 4 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 4 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 4 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 4 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 4 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 4 lata temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 4 lata temu


Kierowcy LPG są dyskryminowani (13) - 4 lata temu

Wolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lata temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 5 lata temu
Jan Fijor - Emp@tia (5) - 5 lata temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 5 lata temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 5 lata temu


Słuchacz w długach (30) - 5 lata temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 5 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 5 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 5 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 5 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 5 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 5 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 5 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 5 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 5 lat temu

Ostro (64) - 5 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 5 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 5 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 5 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 6 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 6 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 6 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 6 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 6 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 6 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 6 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 6 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 6 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 6 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 6 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 6 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 6 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 6 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 7 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 7 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 7 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 7 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 7 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 7 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 7 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 7 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 7 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 7 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 7 lat temu


Oburzeni (11) - 7 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 7 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 7 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 7 lat temu

Portugalia (17) - 7 lat temu

Wy ćwoki (15) - 7 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 7 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 8 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 8 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 8 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 8 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 8 lat temu


Żona milionera (10) - 8 lat temu

Afryka Afryka (27) - 8 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 8 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 8 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 8 lat temu

Fijor w Californi (17) - 8 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 8 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 8 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 8 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 8 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 8 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 8 lat temuPaństwowe akcje (20) - 9 lat temu


Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 9 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 9 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Tomasz Rawski - - 100.00
Aby program był co tydzień, a podcast... - - 200.00
Prośba o wrzucanie podcastów na bieżąco - - 100.00
Nauka gry na gitarze - - 20.00
Naturalne kosmetyki Tiande - Sklep - - 20.00
nexty - - 10.00
valldek - - 99.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt