Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Kup najbardziej niepoprawną książkę tego roku
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
Magiczne szable i tarcze
Czyli jak urzędnicy zapewniają nam lepsze życie. Zakaz handlu bez zmian. Walka z samochodami. Konkurencja Steam. Pomyślny finał afery o żarówkę. Zbilansowany budżet Słowacji. Legalny hazard.
Jan Fijor zaprasza
4 dni temu
Jan Fijor - Dotknąłem prezydenta Busha
Dzisiejsza audycja zdominowana przez śmierć George H.W. Bush'a. Janek opowiada o spotkaniu z nim i przygodzie, której o mało nie przepłacił życiem.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2013-02-12

Czy Polacy to kapusie?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś gadamy o tym, co robimy, gdy postępowanie jakiejś firmy nam się nie podoba i o karze 121 tys. zł nałożonej na firmę Morele.net

KOMENTARZE

mariusz1 2013-02-12

heh ja kupilem u nich laptopa Lenovo TabletPC za 3k 
a w innych sklepach ten sam model byl miedzy 5-7 :) 
 
MORELE rulez

jarek 2013-02-12

Nakładanie kar finansowych ma na celu reperowanie dziurawego budżetu państwa i to jest chyba oczywiste. Jeżeli poszkodowany czuł się oszukany mógł dochodzić swoich praw w sądzie (haha), lub szukać innych metod tak jak wspomniał Hugo są fora internetowe, blogi itd. Wytoczył oczywiście największe działa, i walił na oślep nie patrząc na konsekwencje, a co gorsza na korzyści dla niego płynące. .Najgorsze jest to , że człowiek składający donos czy pozew nic nie zyskał poza satysfakcją a wyrok jest bardzo surowy, przecież kwota nałożonej kary jest nie współmierna do wartości zakupionego sprzętu.  
Poza tym ludzie i tak kupią tu gdzie taniej i wygodniej , tym bardziej że zarzuty są śmieszne, a im dłużej będzie trwał proces i im będzie głośniejszy tym większa reklama dla firmy.

zib 2013-02-12

Lubię wasze radio i życzę wam sukcesu na rynku medialnym, jednak zaskakuje mnie specyficzna retoryka Hugo i Martina. Nie znam się na dziennikarstwie, ale jak prowadzący audycję powie że nie jest np. patriotą (czy kimkolwiek innym) – no to ok, przyjmuję to do wiadomości. Jeśli powtarza to sporadycznie, to rozumiem, że widocznie zależy mu na tym żeby był odpowiednio odbierany i żeby nie przypisywano mu innej postawy niż ta którą rzeczywiście reprezentuje. Jeśli powtarza to co drugą audycję to zaczynam się zastanawiać czy facet nie ma …obsesji, ale jeśli gada o tym przy każdej okazji jaka się nadarzy, to zaczynam myśleć, że albo go zindoktrynowano, albo on mi wciska na siłę jakąś swoją ideologię – być może nawet nie zdając sobie sprawy, że sam działa jak „pożyteczny idiota”. Ciekaw jestem jak Hugo odebrałbyś wpis pod audycją w stylu: 
„… brawo Hugo masz rację z tym katolickim zaściankiem, powinieneś nawet mocniej walić w ten moherowy ciemnogród i tych głupich skundlonych polaczków” 
Czy potraktowałbyś to jako po prostu zwykłą opinię? Czy też zastanowiłbyś się PO CO ktoś cię tak komplementuje? Ja odnoszę wrażenie że mówiąc o manipulacji sami ją uprawiacie. Pada np. opinia, że katolicy uważają się za lepszych od innych i bywają nawet urzędnikami…( co rozumiem jest obelgą). No to ja zadam pytanie, czy uczestnicy audycji wyzywając wszystkich dookoła od idiotów – nie uważają się za lepszych od innych? Powtarzam, nie znam się na dziennikarstwie, ale czy to jest profesjonalne dziennikarstwo? Czy wolicie prowadzić radio na poziomie studenckiego radiowęzła? Piszę to nie po to żeby was krytykować, bo życzę wam powodzenia, ale żeby zasugerować , że możecie robić fajniejsze audycje (bardziej merytoryczne) za które chcielibyśmy was wysoko cenić. Temat audycji jest ciekawy, jednak potraktowany powierzchownie. To chyba oczywiste, że nieładnie jest donosić np. z zawiści chociażby w pracy na kolegę do przełożonego, ale gdy jakaś prywatna firma chce korumpować inną, albo na naszych oczach łamie prawo, np. wywalając odpady chemiczne w lesie (niszcząc dobro wspólne) – czy powinniśmy donieść o tym czy miłosiernie pozwolić na dewastację? Liczyłem że audycja właśnie nakreśli linię pomiędzy donosicielstwem a dbaniem o dobro wspólne. 
I jeszcze jedna kwestia. Wskazujecie na absurdalne decyzje czy to urzędów czy urzędników tłumacząc to ich głupotą. Z pewością bywają leniwi i głupi urzędnicy, ale ja postawiłbym inną tezę, że różne absurdy nie są przypadkowe i na pozór za głupimi przepisami lub decyzjami mogą stać pewne interesy i wydaje mi się że również zadaniem dziennikarza może być docieranie do ich wyjaśniania. Ja nie wierzę że posłowie są jedynie idiotami, są sprytnymi graczami dla których liczy się polityka – czyli władza, a ekonomia to tylko dziedzina w której można składać olśniewające obietnice (naiwnym) wyborcom. To dlatego wykłady ekonomiczne na płytce nic nie zmienią – bo politycy mają je w d…., a nie dlatego że są idiotami.

Bry 2013-02-12

Czas na audycje "Dlaczego Polacy ukrzyżowali Jezusa?"

Till 2013-02-12

@ Zib 
 
bardzo mądrze napisane. Chyba już wszyscy słuchacze wiedzą, co Martin i Hugo myślą o patriotyzmie itp., wałkowanie tego non stop po prostu męczy.  
 
Ciekawe, że jak Marcin Chmielowski powiedział, że jest patriotą (może nie cytuję dosłownie) to Hugo po nim nie pojechał tak, jak zwykle odnosi się do patriotów "anonimowych" (czyt.: nabija się z nich przy każdej okazji).

darek 2013-02-12

@Bry 
Takie audycje już Żydzi robią.

darek 2013-02-12

O ile wiem to w Niemczech, czy Szwajcarii donosi się częściej niż w Polsce, bo ludzie chętniej wykonuja polecenia władzy.

Bezimienny 2013-02-12

Zastanawiałeś się skąd się wzięli niezadowoleni klienci Morele .net ? Może to nie „kapusie” tylko po prostu osoby nie znające regulaminu totalnie olane przez sklep . Jak się ma do tego nauka Jana Fijora o "robieniu dobrze ludziom " i związanym z tym sukcesie? Czy nie należałoby raczej ganić sklepu za to że nie dostrzegł szansy pokonania konkurencji na tym polu ?

Tomasz 2013-02-12

jacy odbiorcy takie radio... nie pasuje do waszych odbiorców i kwestią czasu będzie, gdy powiem coś co was zaboli, ale to wy macie button [banuj]. MIMOTO lubię odmienne zdanie, ludzi, którzy mają coś do powiedzenia a nie do powielenia... xero jest przecież tak blisko. Od każdego można się coś nauczyć, każdy może coś zaoferować, nawet Hitler umiał wydobyć mydło z nieużytecznych nikomu body. Pozdrawiam ;)

Tailor 2013-02-12

Hugo, zmieniłeś imię na Marvin, czy literówka się wkradła w opisie pliku? :) Marvin Hugo Kosiński - ładnie!

Barrett 2013-02-12

Mam nadzieję, że obrażalscy narodowcy, którzy nazywają się wolnościowcami, bo mają obrazek Piłsudskiego powieszony na ścianie, bo ich przodkowie wyzwolili Polskę spod niemieckiej okupacji, którą teraz rozkradli prywaciarze, "a maki wciąż czerwone są pod monte Casino" jakoś ścierpieli tytuł tej audycji ;)

Hugo 2013-02-12

O, Marvin, brzmi duzo lepiej.  
 
ad. 8 
Każdy biznes ma jakichś niezadowolonych klientów. Czy ganić? Stał się jednym z największych sklepow w polsce, a właściciele zbudowali go od podstaw. Ja nie śmiem takich ludzi pouczać.  
 
ad 7.  
Mowilem o mniejszosciach narodowych.  
 
ad 3. 
Bycie urzędnikiem jest z pewnością obelgą.  
A generlanie dobrze mowisz w komentarzu.  
 
Co do patriotyzmu, to uważam to za szczegolnie szkodliwą ideologię, dlatego jestem tak negatywnie nastawiony. A dlaczego, wyjasnialem w audycjach poświęconych wlasnie temu tematowi.

sylwan112 2013-02-12

Powtórzę apel wielu użytkowników. Blacha, nie męcz konia co audycję. Dzwonisz non stop i marnujesz czas. Daj żyć.

Sebastian 2013-02-12

troche off topic, ciekawe czy w Polsce firmy boją się zaufać klientowi bardziej i nie traktować go jakby chciał coś wyłudzić oddając towar do sklepu? W takiej sieci ELKO (siec typu naszej nie dla idiotów) istnieje prawo 30 dniowego zwrotu towaru (nie potrzeba do tego załączać żadnych zaświadczeń odstąpienia od umowy sprzedażny). Ma to sens, jak jest to np. nie trafiony prezent, warunkiem jest idealny wygląd (jak nowy) oraz wszystkie akcesoria zakupione wraz z towarem. Ja po dwóch tygodniach oddałem aparat bo mi się po prostu nie podobał w działaniu co wyszło po kilkukrotnym użyciu. Sprzęt taki jest później sprzedawany jako towar po lekko obniżonej cenie (przy kupnie takich B-rzeczy już nie ma się prawa do 30 dniowego zwrotu pieniędzy). Dla dużej sieci nie powinien to być problem, a takie podejście do klienta powoduje ze z pewnością wróci on ponownie z zakupami do tego samego sklepu.  
Oczywiście rozumiem bezsens nałożonej kary, ale co by im szkodziło wymieniać rzeczy jeśli klient kupowałby na miejscu? Poza tym zwrot można rozwiązać na dwa sposoby, "stratny" (cash do ręki i bardzo zadowolony klient) i bezstratny (daje się bon o wartości na zakupiony przedmiot do wykorzystania ponownie w sklepie, ale klient już będzie mniej z tego faktu zadowolony).

Tailor 2013-02-12

Hugo, masz dobre podejście do urzędasów i kapusiów. Według mnie, do tych pierwszych powinno się podchodzić tak jak robiła to wesoła drużyna Robin Hooda w stosunku do ludzi szeryfa z Nottingham! Napinamy łuk, celujemy, koncentracja... FUUUCH! I o jednego bandytę mniej! Czym oni się różnią? I jedni i drudzy okradają nas z ostatnich pieniędzy, nasyłają "zbrojnych" itd. Kiedyś powiedziałem to zresztą komornikom szukającym pewnej osoby z mojej rodziny, która nie zapłaciła haraczu państwu. Powiedziałem im też, że wiem gdzie jest osoba której szukają ale nie powiem bo mam ich w dupie. Grozili, że za podawanie fałszywych informacji mogę odpowiedzieć karnie, czy cośtam... Wyśmiałem ich i zatrzasnąłem drzwi przed nosem.To naprawdę nie jest trudne! Leki stresik jest tylko za pierwszym razem, później już było lajtowo :) Gonić dziadów! A kapusiom powinno się wypalać rozpalonym żelazem wielkie "K" na czole :)

Barrett 2013-02-13

Marvin to imię brytyjskie, niejeden zdrajca z czasów drugiej wojny je nosił! 
 
Znowu obraziłeś ojczyznę niewdzięczniku - tę która dała pracę twoim rodzicom i Cię wyedukowała! ;)

evilClown 2013-02-13

Ja protestantyzm uważam za szczególnie szkodliwą ideologię.

Hugo 2013-02-13

ad 17.  
No i co z tego?

Bezimienny 2013-02-13

Lubie jak Hugo sie bulwersuje w audycjach :D

ostost81 2013-02-13

Hugo, da sie oszacowac koszt produktu. Zajmuje sie tym czesc wiedzy ktora nazywa sie po polsku nazywa rachunkowosc zarzadcza.

Hugo 2013-02-13

ad 20 
Wszystko zależy od przyjętych założeń. Nawet jeśli są jakieś normy przyjęte przez urzędników, to i tak jest to jakieś tam założenie, a nie realny koszt. Cała zresztą księgowość w swoich różnych modelach to też przyjmowanie pewnych założeń i różne wyniki można przy tych samych danych wstępnych wyczytać.

ostost81 2013-02-13

przyjmowanie zalozen jest konieczne, bo koszt produktu w znaczym zakresie odnosi sie do przyszlosci. poza bezposrednimi kosztami wytworzenia ktore relatywnie latwo policzyc, sa tez te posrednie jak wspomniales w audycji ktore czesto odnosza sie do okresu wykraczajacego w przyszlosc, a ktore sprzedawany produkt swoja cena oplaci. jest to sprawa subiektywna, w pelni sie z tym zgadzam, dlatego tez absurdalne jest by urzednik decydowal co ile kosztuje lub ile moze kosztowac i co jest sprzedawaniem ponizej kosztow, jesli nie zna oczekiwan i zalozen przedsiebiorcy, znajomosci niszy.

teryasic 2013-02-13

Kiedy będzie odcinek pod tytułem "Czy Żydzi to kapusie?" albo "Czy Rosjanie to oszuści?" lub "Czy Niemcy to mordercy"? 
 
Czy tylko kopanie Polaków jest dziś w modzie?

Hugo 2013-02-14

Pewnie jakbyśmy robili radio po hebrajsku to byśmy poruszali tematy ważne dla spolecznosci zydowskiej. Wtedy na pewno byśmy nie robili audycji o polakach, bo co ich polacy mają obchodzić. I vice versa.

Tailor 2013-02-14

@teryasic 
Popatrz na to z innej strony. Mówienie o innych źle nie przyniesie nam żadnego pożytku, a krytyczna postawa wobec nas samych powinna sprzyjać temu, że jako naród będziemy się doskonalić. Poza tym gadanie źle o innych jest raczej mało chwalebną i elegancką sprawą a zauważanie swoich błędów to wyraz pewnej dojrzałości, dystansu, a to są dobre cechy!

Idealista 2013-02-14

@zib 
Dziekje za super komentarz. 
Warto wyrazic konstruktywa krytyke. 
Lubie kontestacje i prasgne takze aby jej poziom wzrastal. 
Hugo moze juz czas wyjsc z poziomu radiowezla szkolnego na wyzszy poziom? 
Wiesz dobrze ze Cie na to stac, tylko wygodnie Ci w takiej pozie. 
Mozesz naprawde zrobic wiele dobrego... 
 
Pozdrawiam

Tomasz 2013-02-14

tak, to by było coś, audycja w stylu: Kieyd Hugo dorośnie? (a może tylko: CZY? )

Bezimienny 2013-02-14

E tam - nie zmieniajcie sie :D Dobra jest beka z katoli i polakow :D

RSA 2013-02-14

Ja jeszcze o morele.net. 
Prawo mówi, że klient ma prawo do 10 dniowego zwrotu, jeśli dokonał zakupu na odległość. Forma odbioru towaru nie ma znaczenia. Liczy się czas i forma zakupu. Pierwszy klient ogląda towar na stronie www, czyta opis, płaci przelewem, dostaje przesyłkę kurierem, otwiera paczkę w domu. Drugi klient robi to samo z tą różnicą, że zamiast czekać na kuriera sam jedzie po paczkę, którą też otwiera w domu. Dlaczego mają mieć różne prawa? 
Inna jest sytuacja klienta, który idzie do sklepu, i "maca" towar PRZED ZAKUPEM. 
 
Odbiór osobisty towaru nie wyklucza tego, że zakup został dokonany zdalnie. Decyzja urzędu jest dla mnie oczywista, tzn. oczywiście słuszna.

Hugo 2013-02-14

RSA 
Po pierwsze wszelka ingerencja prawa w dobrowolne umowy, gdzie nikt niczego nei ukrywa jest niedorzeczna.  
 
Po drugie, a jak kupujesz cos w sklepie i odbeirasz tam paczke z ich magazynu, to nie masz prawa zwrocic, jesli sprzedajacy nie wyrazi takiej zgody. To twoim jezykiem - dlaczego maja byc rozne prawa, niech wszystkich obowiazuje wlasnie to.

Jed 2013-02-15

Hej Hugo, 
1. Dobra audycja  
2. Twoja zona ma bardzo mily glos :) 
3. Polacy to niestety kapusie: problem->doniesc->urzad->ukarac->poczuc sie lepiej 
4.. Ja wole nie kupowac niz donosic ale moze jestem w mniejszosci? 
5. pozdro. Viva Kontestacja

Emper 2013-02-15

Mój sposób na niuczciwe firmy. W zależności od tego jak bardzo zaszły mi za skórę realizuję kolejne punkty: 
 
1. Nic więcej od nich nie kupuję 
2. Mówie wszystkim, żeby więcej u nich nie kupowali 
3. Obsmarowuje ich w internecie gdzie tylko się da 
4. Pozycjonuje moje obsmarowania dzięki czemu ludzie, którzy szukają ich strony trafiają na moje komentarze :) 
 
Zupełnie nie rozumiem jak ktoś dzwoni i mówi "była taka firma, która mnie oszukała, ale nie powiem jaka". No ludzie ! Krew zalewa. Jak Cię oszukali to masz moralny obowiązek mówić co to za firma wszem i wobec (oczywiście zgodnie z prawdą). Jak siedzisz cicho to hamujesz naturalny proces oczyszczania wolnego rynku, który powinnien promować najlepszych. 
 
PS. 
Zona Huga była już w KS - w audycji Beci 27.04.2012 opowiadała o swojej wyprawie do Sri Lanki.

Hugo 2013-02-15

No fakt, zapomnialem o tej Sri Lance.  
Choc poziom szumów był tam nieznosny :)

Bezimienny 2013-02-15

NIby wszyscy sa tacy jak nie-przecietni polacy, niby sami Polacy nie lubia Polakow, zaden Polak nie utozsamia sie z cechami narodowymi Polakow, a jakos jest jak jest :D 
Jak to jest z Wami Polacy? 
 
(Tak wiem nikt tu sie nie uwaza za Polaka tylko za obywateli swiata itp ;) )

RSA 2013-02-16

@30, Hugo, w tym "po drugie" - co by w sklepie nie mówili - zgodnie z prawem decyduje sposób zawarcia umowy na odległość. Ani forma odbioru towaru (np. z magazynu), ani forma płatności (np. gotówką na miejscu) nie ma znaczenia. 
 
A po pierwsze, to zachowanie sklepu było idiotyczne. Morele.net (wcześniej 1klik.pl - jestem klientem obu) handluje głównie elektroniką. W przypadku elektroniki dla nieuczciwego klienta nie jest żadnym problemem wygenerowanie niewykrywalnej przez sprzedawcę awarii, wystarczy sprzęt wypłukać i wysuszyć, oddać na podstawie rękojmi lub gwarancji. Sprzedawca traci wtedy sumę równą wartości towaru. W przypadku zwrotu 10 dniowego towar można sprzedać ponownie, a koszty ponownej przesyłki ponosi kupujący. Nie wiem, kto w morele.net podjął debilną decyzję o nie przyjmowaniu zwrotów towaru odbieranego osobiście - w każdym razie ten ktoś dał ciała. Porządne sklepy internetowe z odzieżą (trochę inna specyfika rynku) wydłużają okres zwrotu ponad minimalne 10 dni. Tu się akurat trafił uczciwy klient, którego sklep kopnął w dupę. Tyle że klient znał prawo lepiej niż sklep i teraz to morele.net boli noga. 
 
Jeszcze by tego brakowało, żeby sprzedawca narzucał klientom interpretację przepisów. Rynek na którym rządzi producent/sprzedawca jest niewiele lepszy od rynku, na którym rządzi biurokrata. A może nawet gorszy. 
 
To, że handel internetowy kwitnie, jest zasługą dwóch rzeczy - właśnie instytucji zwrotu 10-dniowego, bez której klienci bali by się kupować na odległość, oraz policji, która dość łatwo eliminuje sprzedawców wysyłających w paczce cegłę zamiast zamówionego towaru.

Bezimienny 2013-02-16

Tez mnie troche dziwi po co sklep dziala irracjonalnie? 
Zamiast zrobic zeby klient byl zadowolony sami wpieprzaja sie na mine i musza placic kare.

Bezimienny 2013-02-16

Amazon jakos nie zachowuje sie typowo po polsku (czyli: "kupiles - masz problem - to twoj problem!) i jakos radzi sobie na rynku bardzo dobrze :)

Hugo 2013-02-17

ad 35.  
 
Zawsze mnie fascynowało dawanie kategorycznych rad ludziom, którzy rozwinęli duże firmy swoją odwagą, pracowitościa i pomysłami przez gości, którzy mają czas pisać komentarze.

RSA 2013-02-17

ad 38. Dawanie rad pomyliło ci się z wyrażeniem opinii konsumenta. 
 
P.S. 
Ano... jak poświęciło się 2 godziny na wysłuchanie audycji, to 10 minut na 3 komentarze nie robi wielkiej różnicy. 
 
Pozdrawiam

Jed 2013-02-18

@38 do @35 
zaiste jest to porazajace

przecudny 2013-02-18

@zib, @Idealista 
świetne posty., pozdrawaiam

dudi 2013-02-21

Urzędy w regionie łódzkim toną w donosach :) www.dzienniklodzki.pl

Jed 2013-03-04

@dudi #42 
 
Psubraty. Polacy to niestety kapusie mamy piękną pozostałość po PRL

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Magiczne szable i tarcze (1) - przedwczoraj


Kto zaorał Hugo? - 2 tygodnie temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 4 tygodnie temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 7 tygodni temu

Studia nie mogą być dla wszystkich (1) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Dlaczego nie rządzą nami strażacy? (2) - 2 miesiące temu

Polskie produkty mogą być gorsze (4) - 3 miesiące temu

Matka Boska Dotacyjna (8) - 3 miesiące temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 3 miesiące temu

Rozwody przez internet - 3 miesiące temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 4 miesiące temu

Podatki, które się opłacają? (3) - 4 miesiące temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - 4 miesiące temu

Komu zabrać w pierwszej kolejności? (1) - 5 miesiące temu

Wytrychy na cenzurowanym (4) - 5 miesiące temu

Autostopem na Kitaj (2) - 5 miesiące temu


Zdrajcy sprawy (4) - 5 miesięcy temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - 6 miesięcy temu

Nie bój się kontrolera skarbowego! (6) - 6 miesięcy temu

Taxi zamiast PKS (4) - 6 miesięcy temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 7 miesięcy temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - 7 miesięcy temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - 7 miesięcy temu


Każdy w końcu umrze (2) - 8 miesięcy temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 8 miesięcy temu

Zabić czy usunąć? (7) - 9 miesięcy temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 9 miesięcy temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - 9 miesięcy temu

Aktywność zawodowa niemile widziana (9) - 10 miesięcy temu

Jak pędzić bimber (10) - 10 miesięcy temu

Czy bańka już pękła? (8) - 10 miesięcy temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 10 miesięcy temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 11 miesięcy temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 11 miesięcy temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 11 miesięcy temu

Nowy, legalny hazard (2) - 11 miesięcy temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 11 miesięcy temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - ponad rok temu

Black Friday po polsku (4) - ponad rok temu

Nowy próg podatkowy (11) - ponad rok temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - ponad rok temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - ponad rok temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - ponad rok temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - ponad rok temu


O jedna wyplatę mniej (3) - ponad rok temu


Wolnościowcy upadają (13) - ponad rok temu
A klientów mamy w nosie (1) - ponad rok temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - ponad rok temu

Czy wziąłbyś order? (22) - ponad rok temuTwoje hasła są za słabe! (6) - ponad rok temu

Niemcy cenzurują internet (4) - ponad rok temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - ponad rok temu


Wywiad z terrorystą (34) - ponad rok temu


Kto spekuluje masłem? (3) - ponad rok temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - ponad rok temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - ponad rok temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (30) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 2 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 2 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 2 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 3 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 3 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 3 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 3 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 3 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 4 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 4 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 4 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 4 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 4 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 4 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 5 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 5 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 5 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 5 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 5 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 5 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 5 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 5 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 5 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 5 lat temu


Jak kraść? (49) - 5 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 6 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 6 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 6 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 6 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 6 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 6 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 7 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 7 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 7 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 7 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 7 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 7 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 7 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 7 lat temu

ACTA samo zło (87) - 7 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 7 lat temu

Naloty na graczy (17) - 7 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 7 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 8 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 8 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 8 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 8 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 8 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 8 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 8 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 8 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 8 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 8 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 8 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 8 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 9 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 9 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 9 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 9 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 9 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 9 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 9 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 9 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 9 lat temu


O buncie informatyków (8) - 9 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

KonTui - - 50.00
Best League of Legends Boosting service -... - - 20.00
Poznaj siebie - Psychologia i rozwój - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
wierny słuchacz - - 20.00
Sklep sportowy sport partner - - 20.00
ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt