Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
strona główna Kontestacji Własna broń – zdobądź pozwolenie
Dziś
20:00
Dziś "Firma na emigracji" na żywo!
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (5)
4 dni temu
Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia
Janek nie potrafi zrozumieć dlaczego ludzie uważają, że służba zdrowia nie powinna kierować się prawami ekonomii.
Wydanie Główne (18)
5 dni temu
Pracodawcy dziękują Morawieckiemu
Ale nie wszyscy. Kto stoi za nagrodą Super Wektora? Alarm bombowy na Hawajach. Kryptowaluty. Samozatrudnienie. 0 proc rezerwy czastkowej. Zmienny VAT. Konfiskata Rolexów. Czy WOŚP...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz
▸ Kontest.CLUB - wstąp i ucz się z nami

Audycja: Wydanie Główne 2013-03-05

Pobili go. Stracił oko i ucho, więc muszą go przeprosić

Nadający: Marcin Hugo Kosiński

Seria ChWDP: O babci z marihuaną, kibolach z kijami, kierowcy z promilami, straży miejskiej z wykroczeniami, prokuratorze z nocnymi przesłuchaniami i Krzysztofem M. z siekierą.
Pobierz [115,6 MB]

KOMENTARZE

Don Camilo 2013-03-05

Oprócz kary finansowej i kary śmierci dobrym "straszakiem" jest chłosta. Ma ona ten plus, że dupa milionera boli podobnie jak dupa żebraka. Nie trzeba (jak w przypadku grzywny) kalkulować jaka suma będzie odpowiednio dolegliwa a jednocześnie możliwa do uiszczenia. I tylko masochiści....

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-05

Oh jak fajnie Becie znowu uslyszec. :D

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-05

No nareszcie, takie audycje uwielbiam. Slucham i komentuje.  
 
Kara dla kiboli powinno byc nie grzywna, nie pozbawienie wolnosci tylko pozbawianie nerki i pluc i watroby. Sprzedac na rynku przeszczepow i pieniadze przekazac ofiarze. Za okrotne okaleczenie, bogu ducha winnego przypadkowego czlowieka nalezy sie zero litosci dla takich zwierzat.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-05

Do wypadu doprowadzil kierowca nie policja. Nie wazne ze jechal po pijaku. Zawsze jestem odpowiedizalny za kazda krzywde jak wyzadze trzeciej osobie. Ja jak sie np bronie przed rabunkiem i postrzele trzecia osobe jestem winny ze ja postrzelilem. Nie wazne ze byla to obrona konieczna. To ze prawa dotyczace jazdy po pijaku sa debilne nie zmienia faktu ze skrzywdzil i okaleczyl trzecia osobe.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-05

Za granica.... Beciu, sorry ale nie masz pojecia. Jeszcze moze dekade temu zdazalo sie ze za jazde po pijaku to kazali dzwonic po rodzine zeby cie odebrali. Teraz im poodbijalo i zabieraja, samochod, nie tylko prawo jazdy ale samochod (po jakims czasie mozna go odzyskac).  
 
A jezeli chodzi o zamkniecie na maks 48 godzin w Stanach to moga cie zamkanc na tyle na ile im sie podoba. Doslownie, bez prawa do skontaktowania sie z rodzina, bez prawa spotkania adwokata. Na tyle na ile im sie podoba... wystarczy tylko oskarzenie o terroryzm.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-05

... potem moga cie zwolnic, tak o, i powiedizec ze juz nie jastes oskarzony ale z powodu bezpieczenstwa narodowego detale sprawy mosza zostac zatajone.

Mariusz 2013-03-05

O Becia! fajnie znowu słyszeć ten miły głos :)

sprae 2013-03-06

My tu gadu gadu, a Hugo umarł - Hugo Czawez.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-06

re 8: 
 
Wystarczy rano 
Otworzyć oczy 
Świat jest wspaniały 
Świat jest uroczy 
Każdy dzień 
Budzi mnie do czynu 
Pobudką ulicznego gwaru 
Muszę przeżyć jeszcze paru skurwysynów 
Muszę przeżyć skurwysynów jeszcze paru 
 
Sorry, nie moge sie powstrzymac od swietowania.

bochma 2013-03-06

Oj Hugo, Hugo, demagogią wieje z dwóch przykładów: 
1. W przypadku pijanego kolesia uciekającego przed policją (przy okazji zaliczającego czołówkę z innym pojazdem) istotną nie jest gorzała, którą wlał w siebie, ale fakt, że nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Gdyby jechał trzeźwy i scenariusz wydarzeń byłby taki sam, to też byś powiedział, że gdyby go policjanci nie gonili, to nie wjechałby w inne auto? W każdym kraju policja ma prawo do przeprowadzania kontroli drogowych i m.in. po to jest! 
2. Przykład z rowerzystą wiozącym dzieciaki (a zwłaszcza sposób argumentacji tego gościa) to już się nadaje do audycji w TOK FM www.tokfm.pl - istne lewactwo i rozczeniowość. Argumenty o nadmiarze samochodów zatruwających środowisko, zajmujących miejsca na parkingach świadczą o tym, że każdy kierowca kupuje auto dla szpanu i pozerstwa, a nie po to, aby służyło do przemieszczania się i na siebie zarabiało. Natomiast co do braku ścieżek rowerowych to niech sobie ten facet je sobie wybuduje za własne pieniądze. Ścieżki rowerowe są absurdem, zamiast nich powinny być budowane dodatkowe pasy drogowe z pierwszeństwem dla rowerzystów, a jak nie będzie na drodze żadnego cyklisty, to samochód będzie mógł jechać bez problemu! Poza tym można się spierać, czy na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną (gdzie to światła regulują zachowania użytkowników ruchu drogowego) rowerzysta ma prawo przejechać na drugą stronę, czy też nie. Natomiast na zwykłym przejściu dla pieszych (bez sygnalizacji) absolutnie powinien zejść z roweru z bardzo prostego powodu: porusza się szybciej, niż pieszy, a kierowca nie jest w stanie zareagować, kiedy nagle wtargnie mu przed maskę. Wczoraj miałem taki przypadek w centrum mojego miasta, kiedy to na pasy wjechał mi nagle dziadek o posturze Pudziana jadącyb składakiem "Wigry 3" i do tego się chwiejący na wszystkie strony. Dobrze, że akurat zjeżdżałem z ronda, toteż nie jechałem szybko i zdązyłem zahamować - inaczej bym go stuknął:( 
Reszta przykładów w audycji o'k, zwłaszcza te o mordercy mającym na koncie już 3 ofiary:(

Hugo 2013-03-06

Ad 10.  
No właśnie. Ty zakładasz, że mają prawo. A ja zakładam, że nie mają prawa. Naturalnego oczywiście, bo formalnie mają prawo. Tak samo, jak mają prawo cię wsadzić do więzienia na okres nieokreślony bez postawienia zarzutów i bez przesłuchania.  
 
Mają prawo?  
Mają.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-06

Hugo, czy masz prawo naturalne skrzywdzic w obronie koniecznej trzecia osobe?

Orish 2013-03-06

A mnie ciekawi Hugowa wizja aparatu przymusu.

Kasia Te 2013-03-06

Świetna audycja :) 
Ja dorzucę przykład z zagramanicy: 
otóż, pewien mój znajomy jechał swoją hondą pod wpływem marihuany z kolegą, który był pod wpływem lsd i marihuany. Jechali o kilkanaście km/h za szybko. Zostali zatrzymani, grzecznie zjechali na bok, wylegitymowali się wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Policjantom nie spodobał się zapach z auta, przeszukali ich, znaleźli narkotyki, skonfiskowali je, zabrali znajomemu kluczyki od auta i odholowali je na policyjny parking. Znajomy został wezwany przed sąd i odebrano mu prawo jazdy na rok. Wyznaczono mu grzywnę w wysokości 1000 funtów, a koszt odebrania pojazdu z policyjnego parkingu wyniósł ponad 500 funtów.  
Ten znajomy ma specyficzny stosunek do marihuany - pali ją codziennie. Nie oceniam, czy to zdrowe czy nie, ale nie wydaje mi się, żeby w tej sytuacji kara była współmierna do przewinienia. Jak myślicie?

Kasia Te 2013-03-06

A w ogóle to dzieci do któregoś roku życia mają prawo przejechać po pasach na rowerze. Dorosły, który ich pilnuje musi zejść z roweru, co jest chyba głupie?

Hugo 2013-03-06

Jak ją uszkodzę, to powinienem zadośćuczynić.  
Paweł, który wylał piwo na mój komputer, zapłacił za jego naprawę. Choć zrobił to bardzo niespecjalnie.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-07

Acha, czyli zgadzamy sie ze wina byla jego.  
 
A tak z ciekawpsci, jak by on wjechal w twoj samochod i nie daj Boze zabil twoje dziecko, to ile wynosi zadoscuczynienie?

Hugo 2013-03-07

ad 17. 
Tak, a mi powinien koszty te zrekompensowac napastnik.  
 
Drugi argument rzeczywiscie na poziomie tokfm.

bochma 2013-03-07

Ad 11: 
Hugo, uporządkujmy dyskusję. Otóż policja ma prawo wsadzić każdego na 48 godzin bez postawienia zarzutów. Później musi wypowiedzieć się prokurator i to on podejmuje decyzję o tymczasowym aresztowaniu (nawet bez postawionych zarzutów). Oczywiście jest to zwyczajne k******o, ale nie przypisujmy policji grzechów, których nie popełnia. 
Natomiast co do prawa policji do zatrzymywania aut do kontroli drogowej, to cóż... jest to kwestia organizacji państwa i przyznania jej organom konkretnych uprawnień. Ja bym jednak policjantom tych akurat uprawnień (a więc możliwości kontroli drogowej) nie zabierał, bowiem przy wszelkich minusach ich działalności to jednak im łatwiej będzie zatrzymać jakiegoś świra na drodze (np. jadącego z niezabezpieczoną wersalką i szafą na dachu, albo jadącemu pod prąd drogą jednokierunkową), aniżeli samemu ganiać go kilkadziesiąt kilometrów (ów świr, jak każdy inny zresztą, nie ma obowiązku zatrzymania się na rządanie zwykłego zjadacza chleba).

bochma 2013-03-07

Ad 15 Kasia Te: 
Masz rację, ów przepis jest głupi, ale ja jestem zdania, ze w przypadku przejścia dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej rowerzystę powinien obowiązywać bezwzględny nakaz zejścia z jednośladu (powody przedstawiłem w komentarzu nr 10). Tak samo, jak kompletnym idiotyzmem (w ramach walki z kirowcami, co inaczej nazywa się troską o bezpieczeństwo pieszych) jest próba wprowadzenia nakazu zatrzymywania się kierowców przed pasami w momencie, kiedy pieszy dopiero zbliża się do przejścia. Dzisiaj wyjeżdżałem z parkingu w Lublinie (przy Lidlu, na ul. Diamentowej) i tuż przy pasach stała młoda niewiasta. Jechałem powoli i kontrolowałem sytuację, ale byłem święcie przekonany, że chce ona przejśc na drugą stronę. Tymczasem ona sobie spokojnie czekała na koleżankę, która szła z drugiej strony chodnika. Nie wiem co mnie powstrzymało od otwarcia okna i podsumowania jej zachowania epitetem, który aż cisnął się na usta:( 
P.S. W poprzednim komentarzu zrobiłem błąd ortorgaficzny (cóż, polska język trudna język, do tego pośpiech), więc zgłaszam taki racjonalizatorski wniosek do Administratora/ów strony, aby umożliwili edycję autorom owych komentarzy:)

Hugo 2013-03-07

ad 19.  
Jeśli chodzi o dalszy areszt to nie decyduje prokurator, a sąd. Prokurator wnioskuje. Tyle z teorii.  
 
W praktyce - policjant aresztuje, prokurator wnioskuje, sąd przyklepuje - i ludzie siedzą kilka lat bez postawienia zarzutów i przesłuchania.  
 
Może komuś to pasuje. Mi nie.  
 
A co do zatrzymywania na drodze - to jest czysta prewencja i jestem przeciw. Równie dobrze mogliby kogoś zatrzymywać na chodniku. Bo czasem trafią na jakiegos przestępcę.

Michal 2013-03-07

Dziwi mnie to ze albo nikt nie umie liczyc lub nikt nie zauwaza pewnych bledow? Moze za duzo tv? ;P mianowicie Hugo mowisz o tych 10% wypadkow spowodowanych przez pijanych uczestnikow ruchu i ze to malo, ja Ci jednak powiem ze prawdopodobnie to bardzo duzo. Zapytacie czemu? Ja zapytam jak duzy procent uczestnikow ruchu to pijani ludzie. Jak podejzewam moze to byc nawet ponizej 1% czyli 1% uczestnikow ruchu powoduje AZ 10% wypadkow, nie chce mi sie dokladnie tego liczyc, zreszta nie znamy i nie poznamy tych statystyk. Chwalicie sie tutaj logicznym mysleniem a ciagle stawiacie takie babole w audycjach (nie nie bede wytykal wszystkich, chyba ze za pieniadze ;P ) na koniec oczywiscie sie zgadzam z nie karaniem za jazde po pijaku, ale nie zgadzam sie na wprowadzanie ludzi w blad, nie umiesz liczyc? nie wypowiadaj sie.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2013-03-07

Re 18: 
 
Wprost przeciwnie. Arguemnt ze da sie wszystko zalatwic odpowiednio wysokim czekiem jest argumentem kawiarnianych libertarian.  
 
Za gwalt ma kobieta przyjac zaplate? “Masz kurwo pieniadze za usluge wiec sie zamknij, jutro tu znowu wpadne z nastepnym czekiem”. 
 
Za okaleczenie/zamordowanie bliskiej osoby przyjmiesz zaplate? 
 
Sa krzywdy za jakie nie ma zadoscuczynienia niezaleznie od ilosci srebrnikow. Czasami pozostaje tylko zemsta i nie ma w samej zemscie nic jednoznacznie zlego. 
 
Unforgiven sie przypomina.

Dziurek z Gdyni 2013-03-10

Jeśli ktoś chce rzucać statystykami ile to wypadków powodują pijani czy tam nietrzeźwi kierowcy powinien najpierw przeanalizować poszczególne wypadki i udowodnić jednoznacznie że przyczyną wypadku był alkohol. Jeśli ktoś jedzie slalomem, wjedzie na sąsiedni pas i dojdzie do czołówki to sytuacja jest jasna. Ale gdy ktoś kto wypił dwa browce do obiadu a potem przekroczy prędkość lub wymusi pierwszeństwo przez co spowoduje wypadek to po badaniu alkomatem wrzucą go do statystyki wypadków powodowanych przez nietrzeźwych. Tyle że w żaden sposób nie da się udowodnić że bez tych dwóch piw też by nie złamał przepisów i nie spowodował wypadku. Jeżeli alkohol spowalnia czas reakcji to czemu się nie bada po prostu czasu reakcji? Zapewne dlatego że wielu trzeźwych jak świnia miałoby gorszy czas reakcji niż gościu po piwie czy dwóch i cały propagandowy mit by runął. Na mój gust to najostrożniej jeżdżą kierowcy którzy jadą rano, mają lęki na kacu i boją się kontroli bo może coś im tam jeszcze wykazać. I właśnie oni padają najczęściej ofiarami policji. Natomiast osobnikom pijanym w sztok włącza się nieśmiertelność i są przekonani że policji nie spotkają, nie przeszkadza im że prawko stracili trzy miesiące wcześniej. Zabiją kogoś lub siebie zanim ktokolwiek zorientuje się że wyjechali na drogę i nikt nic na to nie poradzi a policja będzie gnębiła leszczów po piwie czy dwóch.

joozio 2013-04-03

W polskim busie nie podaje się danych pasażera. Są dane tego kto robi przelew (tam mi w informacji powiedzieli i tak jeżdżę). Więc nie wiadomo kto jedzie.  
 
Podajecie statystyki, ale z nich źle korzystacie (z resztą tak jak wczyscy). Mówicie, ile wypadków powodują piani a ile trzeźwi w sumie. i to jest błąd. Ale powinno być procentowo. Czyli na 100 kierujących pianych ilu spowodowało wypadek i na 100 trzeźwych ilu. A wiadomo, że pijaków za kierownicą się nie policzy. 
 
I policja nie ścigała pianego, tylko kierowcę który nie zatrzymał się do kontroli. Że był piany to żaden argument łagodzący.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:Nowy, legalny hazard (2) - 3 tygodnie temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 5 tygodnie temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 7 tygodni temu

Black Friday po polsku (4) - 8 tygodni temu

Nowy próg podatkowy (11) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 miesiące temu
Jak wynajmować mieszkanie za darmo? (2) - 3 miesiące temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 4 miesiące temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 4 miesiące temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 4 miesiące temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 5 miesiące temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 5 miesiące temu


Nie będę płacił za Twoje mieszkanie (19) - 5 miesięcy temu


Dlaczego nie warto wracać do Polski? (8) - 6 miesięcy temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 6 miesięcy temu


Wolnościowcy upadają (13) - 7 miesięcy temuW tym kraju wszyscy chcą Cię okraść (10) - 7 miesięcy temu

A klientów mamy w nosie (1) - 8 miesięcy temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 8 miesięcy temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 8 miesięcy temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 9 miesięcy temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 9 miesięcy temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 10 miesięcy temu


Wywiad z terrorystą (34) - 10 miesięcy temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 10 miesięcy temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 11 miesięcy temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 11 miesięcy temu


Nie wolno prowadzić firmy z knajpy (5) - 11 miesięcy temu


Lewak zmusza do picia wódki (9) - 11 miesięcy temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - 11 miesięcy temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (25) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Poprzez wódkę cenzurują sklepy (8) - ponad rok temu


Jednolite okradanie podatników (6) - ponad rok temu


Na chuja nam dzietność? (13) - ponad rok temuJak spożywać piwo publicznie? (1) - ponad rok temu


Polska skazała terrorystę (6) - ponad rok temu
Człowiek, który dostał po d... (5) - ponad rok temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - ponad rok temuBandyta, ale polski bandyta (13) - ponad rok temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 2 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 2 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 2 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 2 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 2 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 3 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 3 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 3 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 3 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 3 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 3 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 3 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 3 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 4 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 4 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 4 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 4 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 4 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 4 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 4 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 4 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 4 lata temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 4 lata temu


Co powinien spalić narodowiec? (61) - 4 lata temu
Czy wolno gwałcić publicznie? (17) - 4 lata temu


Ile dałbyś za dziecko? (25) - 4 lata temu


Jak kraść? (49) - 4 lata temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 4 lata temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lata temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lata temu


Czy należy płacić podatki? (24) - 5 lata temu

Jak wycenić dziecko? (9) - 5 lata temu

MLM to ściema (67) - 5 lata temu

Dupy z Wykopu (40) - 5 lata temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 5 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 5 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 5 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 5 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 6 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 6 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 6 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 6 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 6 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 6 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 6 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 6 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 6 lat temu

ACTA samo zło (87) - 6 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 6 lat temu

Naloty na graczy (17) - 6 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 6 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 6 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temuPrzemyt to grzech! (39) - 7 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 7 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 7 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 7 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 7 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 7 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 7 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 7 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 7 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 7 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 7 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 7 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 7 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 7 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 7 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 7 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 8 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 8 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 8 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 8 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 8 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 8 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 8 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 8 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 8 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 8 lat temu


O buncie informatyków (8) - 8 lat temuUE powstała! (2) - 8 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 8 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Adam - - 50.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
opinie.info.pl - - 20.00
Pracawsieci.net - - 20.00
Zarabianie przez internet - - 20.00
Tomek - - 10.00
wypożyczalnia samochodów - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt