Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
strona główna Kontestacji Własna broń – zdobądź pozwolenie
Dziś
21:00
Wydanie Główne
Jutro
21:00
konkurs & odc. o Terrym Goodkindzie, fantastyce pisanej przezeń i jej związkach z jego poglądami filozoficznymi z publicystą i kolibrantem Pawłem Tałajczykiem pod patronatem wyd. Rebis
Słuchaj radia
Wydanie Główne (8)
6 dni temu
Czy bańka już pękła?
Kto steruje ceną BTC? Czy kryptowaluty są pieniądzem? Dotacje dla twórców gier. Jak promować libertarianizm? Solidarność nie chce niskiego ZUS. Morderstwo przypadkiem. Wydaj BTC:...
Jan Fijor zaprasza (22)
3 dni temu
Jan Fijor mówi, że się zaczyna
Sytuacja w USA nie jest do pozazdroszczenia. To co Janek opowiada w audycji jako czarny scenariusz ziszcza się na drugi dzień w postaci rekordowych spadków i cen obligacji. W dzisiejszej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz
▸ Kontest.CLUB - wstąp i ucz się z nami

Audycja: Wydanie Główne 2013-08-27

Ja zawsze chcę pić...

Nadający: Marcin Hugo Kosiński

...tylko nie zawsze mogę.
Pobierz [112,4 MB]

KOMENTARZE

Jed 2013-08-27

a ja mogę ale za to nie chcę :)

Kwietniu 2013-08-27

"Bar to czy ognisko, wysoko, czy nisko, gardło do prądu włącz..."

Paweł 2013-08-28

To nie jest dziwne Marcinie (allegro) - inaczej wygląda na aukcji cena z przesyłka 5zł, niż cena z przesyłką 8zł (przykładowo). A niepoleconych w naszej Poczcie Polskiej lepiej nie brać, chyba, że to kartka dla cioci na imieniny...

Paweł 2013-08-28

Ah, już telefon dalej to ktoś objawił;)

JacekVelBlacha 2013-08-28

Machała ten sam Machała co w rozgłośni na Czerskiej opowiada o społecznej gospodarce i o tym jak zdolnym politykiem jest Donald.T. ?  
Być może Max przegrzał w swoim filmiku tym nie mniej po stronie serwisu Na Temat również nie widzę w komentarzach merytorycznych wypowiedzi popierajacych ów krytykę a to tam właśnie był zamieszczony video komentarz Machały ,który sam w sobie też jest z dziennikarskiego punktu widzenia watpliwy.  
Warto się zastanowić ile mediów i jak szeroko by się rozpisywało i interpretowało na różne metody ów wydarzenie w Zanzibarze gdyby ów zwiedzajace były czarnoskóre a agresorzy byli biali .(Patrz historia z Trayvon Martin -em w USA) 
To jest właśnie kwintesencja tego ,jak mam wrażenie , co chce nam w tym kolejnym filmiku przekazać Max ,że gdyby to nie były Brytyjki a na przykład kobiety z jednego z krajów muzułmańskich i cała historia miała by miejsce w Europie lub w USA momentalnie do całej społeczności z otoczenia atakujacych a być może nawet całego miasta była by przyklejona łatka nie tolerancji , faszyzmu , dyskryminacji - nie tylko przez media polskie ale także zagraniczne. 
 
"Prawdziwa informacja nie mówi przecież,że na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochód jeden prowadzacy miał czerwone spodenki a drugi miał żółty kapelusz " rzecze T.Machała.... 
 
W takim razie od Wyborczej , Wprostu przez Gazeta.pl i Na Temat skończywszy nie znajdziemy absolutnie żadnej prawdziwej informacji gdyż tam tego typu charakteryzowanie głównego bohatera (czasem wręcz etykietowanie) wydarzeń jest norma o późniejszym interpretowaniu już nie wspominajac. 
 
Tu doskonały przykład takiego grafomaństwa : 
 
"Musisz płacić na ZUS, bo jest "solidarność międzypokoleniowa". Tylko czemu niby mamy być z kimkolwiek solidarni?"  
natemat.pl 
 
Autor ani słowa nie wspomniał o tym jak na prawde działa ZUS i o co tak na prawdę oskarżaja ta instytucje Ci ludzie natomiast zgrabnie udało mu się wpleść konflikt PO -PiS i przebijajaca się fundamentalna tezę podparta wypowiedziami jakiś ludzi ,którzy w artykule sa stawiani prawie jak autorytety , o tym ,że solidarność miedzypokoleniowa musi istnieć - musi bo Ci ludzie tak mówia i kropka.  
Wstydliwy jest juz sam poczatek tekstu gdzie wymieniani sa jacyś ludzie ,zupełnie bez wskazania jakie oni role pełnia w gospodarce w społeczeństwie nawet autorowi nie chciało się wpisać ,że Grzegorz Sowa to wieloletni przedsiębiorca podobnie to wyglada w przypadku Eugeniusza Hnata gdzie informacja o jego pochodzeniu z Nowogardu nie wiadomo czemu w tym kontekście ma służyć. 
Natomiast gdy cytowane sa wypowiedzi funkcjonariuszy reżimu państwowego pojawiaja się tytuły ,nazwy konkretnych urzędów by wesprzeć swoja tezę o konieczności istnienia ów mechnizmu redystrybucji przywołuje autor nawet uczonych zagranicznych cytuje  
"Solidaryzm społeczny miał pokazywać – według znanego socjologa Emila Durkheima – że podział pracy jest jednoznaczny z tym, że musimy ze sobą współpracować."  
Jakiś tam Grzegorz Sowa i "znany" socjolog - piękna konstrukcja dyplom z paskiem za taka propagandę . 
Dalej pojawia się dr Wojciech Nagel, członek rady nadzorczej ZUS-u. O niczym autor nie zapomniał wspomnieć nawet pamiętał ,że ów Wojciech ma doktorat i trzeba to podkreślić przed jego nazwiskiem. 
Pan Machała powinien się rozejrzeć po swoim redakcyjnym środowisku i tam w pierwszej kolejności wytykać kto mija się z prawda lub próbuje ja naginać do swoich tez. 
 
Wracajac do wspomnianego video jest kwestia co najmniej śmieszna gdy pada argument pod tytułem "Ci napastnicy nie krzyczeli allah akbar " to argument z przedszkola *Zanim zamordowałem swoja sasiadke Żydówkę nie krzyczałem "Hitler miał racje ! " więc niech się wydział zabójstw odczepi ode mnie*  
CO TO JEST ? ? ? ? ! ! ! ! ! 
Natomiast fakt na jaki wskazuje Mariusz dotyczacy większości muzułmańskiej w Zanzibarze bardziej uprawdopodabnia kto dopuścił się czynu niżeli to czy w danym momencie było słychać wezwanie do tego czy innego bóstwa. 
 
To jak Machała porównuje warunki na plaży i obecnych tam turystów ubranych jak to na plaży turyści dość frywolnie do tego jakie obowiazuja zasady ubioru w warunkach miejskich Zanzibaru - jest totalna żenada ! Nawet w najbardziej liberalnych obyczajowo krajach inny jest sposób ,styl ubioru w takich miejscach jak plaża a inny w warunkach miejskich .Najprościej mówiac zdaniem Machały obserwujac ludzi na plaży np: w Gdańsku można bez przeszkód wywnioskować ,że tak samo jak na plaży tak samo sa ubrani w całej reszcie tego miasta a nawet kraju. 
Ostatnia trzecia rzecza jaka mnie uwierała w tym co mówił szanowny Pan Machała ,że na pokazanym zdjęciu jest dziennikarka Eick Barrnet z podpisem na pasku " from Iran " dowodzac pośrednio ,że Mariusz nie umie czytać ale ...ALE przecież Mariusz nie powiedział ,że na tym zdjęciu znajduje się Eric Brrnet podczas relacji z Turcji tylko powiedział ,że podczas owej relacji tak była ubrana a warto zwrócić swoja uwagę ,że sa to dwie różne wypowiedzi o różnym znaczeniu . 
To coś jakbym ja pokazał Martina w ruskim hełmie na zdjęciu i powiedział "Tak wygladał Martin na Kontest Campie podczas swojego nagrania z Hugiem" to co innego niż gdybym powiedział "Oto na zdjęciu jest Martin w ruskim hełmie podczas nagrania z Hugiem" .Posługujac się logika , zawarta też w języku polskim , wyrażnie da się wyłapać to iż Mariusz Max Kolonko pokazał zdjęcie z relacji Eric Barrnet by pokazać w jaki sposób była ubrana podczas takiej relacji w Turcji a nie dlatego ,że na tym zdjęciu to była jej relacja z Turcji.  
Dawno nie widziałem tak ohydnej manipulacji. 
 
 
Podsumowujac nie twierdze ,że MMX jest super profesjonalnym dziennikarzem bo nie jest ale korporacyjny wymoczek Machała mógłby się bardziej postarać chcac mu udowodnić brak profesjonalizmu a przy okazji poczytać trochę co jego redakcyjni i środowiskowi koledzy po fachu wypisuja ,którzy to opanowali pranie mózgów swoich czytelników wręcz do perfekcji. 
 
Z niecierpliwościa czekam na ripostę z strony Maxa .....a ta jak czuje dla jego oponenta będzie miażdżaca. 
Na miejscu Martina zamiast buchać radościa ,że wreszcie udało mu się skompromitować Youtube-owy autorytet nabrałbym wody w usta i trochę poczekał za odpowiedzia drugiej strony jak nakazuje dobry dziennikarski obyczaj. Bo może się niebawem okazać ,że nie tylko polsatowski gadacz mikrofonowy zrobił z siebie kretyna ale także jeden z kontestacyjnych gadaczy ....  
 
Pozdrawiam  
 
JacekVelBlacha

Pakun 2013-08-28

Jaśnie oświeceni (precz z demokracją, wiwat feudalizm!) prowadzący mnie zauważyli, super! Muszę jednak coś wyjaśnić, bo chyba to co pisałem okazało się bardzo skomplikowane.  
 
Nigdy nie mówiłem, że państwowa edukacja jest za darmo. Wręcz przeciwnie, strofowałem ludzi którzy nie poczuwają się do jej opłacania. W dodatku nigdzie nie napisałem, że ktokolwiek ma być im (czy państwu) za to wdzięczny. Jest to ich moralny obowiązek, a w ostateczności po prostu dobry interes.  
 
Jeśli się coś czytuje, można by to robić wiernie. Niszczenie wiatraków, które się samemu postawiło chluby raczej nie przynosi.

Marek 2013-08-29

JacekVelBlacha - piszesz jak jest! Może audycje zaczniesz prowadzić? Poziom merytoryczny dyskusji w kontestacji skoczył by o poziom wyżej.

JacekVelBlacha 2013-08-29

Jeszcze się poznęcam nad wypocinami Machały Gęgały może wreszcie Hugo lub Martin albo jeden z jego popleczników w tej sprawie odezwie się i ich wybroni . :-) 
 
Pamięta ktoś jeszcze sprawę Polaka co zgwałcił jedna Brytyjkę a następnie nawet ubiegał się o ekstradycje by być skazanym na polskiej ziemi ? (Zainteresowanych odsyłam do Google , link dla opornych: polonia.wp.pl
 
Hugo wraz z Martinem podobnie jak Tomasz Machała próbuja dowieść ,że typowanie sprawcy względem jego pochodzenia (polskości, włoskości , brytyjskości , rosyjskości itd) powałujac się POWAŻNYMI* mediami po za granicami naszego kraju jakie to nie robia takich rzeczy ,no bo przecież niewypada i jest to pozbawione sensu ! ;-) Tymczasem o czym wspomniałem na poczatku nawet w kraju tak cywilizowanym i tak choubionym szczególnie przez Martina ,właśnie w kraju gdzie kolorowych imigrantów nie brakuje i jest ta szeroookaaa tolerancja,ku zdumieniu chyba wszystkich POLSKICH "dziennikarzy" pokroju T.Machały, brytyjskie media wskazały na pochodzenie ów gwałciciela mówiac iż jest to właśnie Polak. 
 
Martin co to jest upadek POWAŻNYCH mediów w Wielkiej Brytanii ? :-o  
 
Jak to określił Agent Tomasz cytujac określenie dziennikarzy z USA czyżby w tym wypadku doszło do profilowania na łamach np: brytyjskiej prasy ? Profilowania w tym konkretnym przypadku nie ze względu na kolor skóry a ze względu na narodowość i to rękami POWAŻNYCH dziennikarzy .....to nie bywałe ! ;-P 
Zdaniem T.Machały takie rzeczy sa bez znaczenia a zagraniczniacy tak nie robia bo przecież sa tak bardzo profesjonalni .... To teraz ja zacytuje Mariusza Maxa Kolonko " Ręce opadaja ! " :-)  
 
Co ciekawe Tomasz Machała nie zaprzeczył pojawieniu się owego ostrzeżenia wydanego przez brytyjski MSZ wskazujac w nim fragment mówiacy właśnie o tym ,że na Zanzibarze ataki kwasem to nie jest codzienność i tu nalezy to przyznać rzeczywiście Mariusz przegrzał sprawę. Lecz warto też zadać sobie pytanie czy gdyby ów incydent z kwasem był zupełnie marginalny i dotyczył konfrontacji anonimowej jednostki z inna anonimowa jednostka to brytyjskie władze czujac na plecach oddech mieszkajacych w swoim kraju imigrantów wszelkiej maści wogóle wydawały by takie ostrzeżenie ?  
Śmiem twierdzić ,że NIE.  
Cóż T.Machała widocznie był taka ilość razy , szczególnie na plażach , w Zanzibarze więc pewnie wie lepiej ...;-P Lata tam co tydzień w celach edukacyjno-pozawaczych ;-)  
 
hmm może jeszcze później coś tu dopiszę .... :-) 
 
Pozdrawiam  
JacekVelBlacha

pudzian 2013-08-29

Popieram JackaVelBlache w obu poruszonych na antenie kwestiach, scisla czolowka z dzwoniacych. Powaznie, uwazalem tak nawet jak ludzie wolali o przewijaniu. To tak, zebys wiedzial. 
 
Rownoczesnie dziwie sie Martinowi, (ze sie dziwi) za audycje full eng zastepujace calkowicie lewatywe. Jako oddzielne, lub dodatek do standardowych - mialy by pewnie swoje miejsce. 
 
A z Maxa z Masaćjusats moze byc wiecej dobrego, niz zlego uwazam. I tyle. 
Jou.

0101 2013-08-31

@Blacha 
"ów krytykę"? chyba "ową krytykę", litości...

0101 2013-09-01

@ Blacha 
"ów gwałciciela"... -> owego gwałciciela... 
Ludzie, skąd to się bierze? Ręce opadają...

afafaffa 2013-09-02

firma proponuje taka wysylke po to zeby w liscie wyszukania na allegro koszt razem z wysylka byc na 1 miejscu.

kobza 2013-09-02

JacekVelBlacha jesli w Wielkiej Brytani przestępstwa dopuszcza się człowiek narodowości Polskiej to jest to istotana informacja, istotniejsza niż kolor gaci ktore akurat miał na sobie. Jeśli w Polsce napadu na staruszkę dopuścił by się np Wegier, to jak myslisz, jak polskie media przedstawiły by sprawcę? Nie ma to żadnego związku z rasizmem, jest to zwykła informacja po prostu istotniejsza, a dlaczego - bo na terenie danego kraju przestepstwa dopuscił się ktoś z innego kraju. Gdyby ów Polak podpalił np meczet to wtedy całę zajscie miałoby charakter religijny a w mediach przestawili by go jako katolickiego fanatyka. Max Kolonko straszy i podjudza. Swoje filmiki w wiekszosci kieruje do Polonii wiec i tego typu jego interpretacje padają na dogodny grunt. Przeciętny Polak Araba widzi raz lub kilka razy w zyciu. Niestety wielu naszych rodaków ktorzy wyjechali za granicę to zwykłe chamy, którzy np na Arabów mówią "ciapaci" itp, nie znoszą murzynów czy azjatów, naśmiewają się z innych kolorów skóry, religii, zwyczajów - taki Kolonko to niczym bóg dla tej masy ludzi. Wystarczy przejsc sie po Londynie, posłuchać jak Polacy "ciepią mięsem" a wtedy mamy obraz Polaka na emigracji.

kobza 2013-09-02

Uwazam, iż media nie powinny podawac informacji jakiego wyznania jest sprawda, gdyż jest to zwykłe szczucie jednej religii na drugą, medialna manipulacja. Od zbadania motywów przestepstwa są odpowiednie organy, a nie media, które sobie za wczasu bedą osądzać co i jak. Nawet jesli sprawda krzyczał "allah akbar" to jest zwykłym fanatykiem religijnym, przestępcą umotywowanym religijnie, nie jest przedstawicielem wszystkich wyznawców - nie każdy muslim od razu wyciąga maczete i ucina głowe innowiercom. Konflikty wywoływane są na poziomie panśtw nie obywateli, wyznanie nie ma tu nic do rzeczy - nie ma żadnych badań, przesłanek, aby stwierdzić, że wyznawczy allaha są bardziej agresywni niż chrzescijanie. Historia pokazuje, ze nasza cywilizacja judeochrzescijanska ma nie mniej na sumieniu.

kobza 2013-09-02

Hugo, w poprzedniej audycji (odsłuchuje je hurtowo, wiec nie bywam na bieżąco), była informacja, że w warunkach pełnego wolnego rynku, "stanie idealnym", każdy facet posiada broń (no bo przecież kobieta jest za głupia aby wiedzieć do czego to i z czym to...) i w warunkach wolnego rynku każdy się broni sam, a najeźdzca nie ma czego przejąć, kogo tak naprawdę zaatakować, nie ma urzedów, nie ma armii - chyba ze najemnicy, nie ma mass mediów, chyba ze prywatne (?!). A co ze szlakami komukinacyjnymi, ujęciem wody, elektrowaniami, polami uprawnymi, fabrykami, antenami naziemnymi, łączami telekomunikacyjnymi? Uwazasz, ze to nie stanowi strategicznego "kąska" dla potencjalnego zorganizowanego wroga? Dla ludności strata "dobrodziejstw cywilizacyjnych" jest bardziej dotkliwa niż jakiegoś tam urzędu, placówki, armii.  
 
Myslisz ze zwykły "kowboj z giwerą" bedzie na tyle zorganizowany, ze z innymi "kowbojami" odeprze zorganizowanego wroga? Tak sie zastanawiam i zastanawiam nad tym wolnym rynkiem i dochodze do wniosku, że jesli kowboj ma być tym sysnonimem "niezależnego wojownika" to mnie to bardziej odstrasza niż zachęca. To już było w 19 wieku i efekt jest taki, ze mamy to co mamy teraz. Może jakieś konstruktywaniejsze propozycje?

Jacek_vel_Blacha 2013-09-04

@kobza  
 
Nooooo! Na Twoim miejscu bym uważał większość wpłat na radio pochodzi od emigrantów za chwilę dostaniesz bana i nie będziesz mogła wypisywać takich rzeczy na tych bogaczy co to opuścili kraj dziadów ;-)  
 
 
Jakby Polak podpalił meczet to GW i TVN i jeszcze kilka innych emitentów smrodu by oszalało z podniecenia a przez dwa tygodnie widzowie i czytelnicy byliby katowani teza nadmuchana do granic jaki to faszyzm czy wręcz nazizm rodzi się w Polsce niezależnie od tego czy podpalaczem by był pijany pan Genek co pomylił meczet z galeria sztuki z jakiej wyprosili go kilka dni wcześniej czy uciekinier zakładu psychiatrycznego (o zgrozo ! ) obcięty na tak zwane zero ,który podpaliłby lub zdewastował cokolwiek do czego bez problemów można się dostać.Ten z psychiatryka jeszcze zanim kryminalni by doszli do jego motywów działania już po samym sposobie strzyżenia głowy byłby ogłoszonym gestapo nr 1 . 
 
Wyobrażam sobie natomiast sytuację w jakiej to np: Muzułmanin albo Cygan albo Żyd albo Rumun robi coś podobnego ,przyjmijmy wersje Martina ,że Ci ludzie sa jednak mniej agresywni, okradajac jeden z okolicznych sklepów i wybijajac po drodze szybę .Narracja medialna by była mniej więcej taka jaka to straszna krzywda się dzieje mniejszościom w naszym kraju i ,że to rzad WŁADZA! powinna coś z tym zrobić bo ów człowiek na pewno NA PEWNO umierał z głodu i dlatego przy okazji (zupełnie przypadkowo ! ) prócz produktów spożywczych zabrał z soba kilka win i paczek papierosów . ;-)  
Nie działa tutaj argumentacja z cyklu ,że sa to prywatne media i ów dziennikarze nadajacy ,pracownicy news roomów jedynie wykonuja polecenia swoich szefów i Ci szefowie z swoja własnościa maja prawo działać jak im się zechce bowiem kanały telewizyjne podobnie jak gazety w tym pięknym kraju sa to działalności mocno koncesjonowane i przykładnie karane ( patrz działania KRRiT )  
 
"Uwazam, iż media nie powinny podawac informacji jakiego wyznania jest sprawda, gdyż jest to zwykłe szczucie jednej religii na drugą, medialna manipulacja" 
 
Ja również tak uważam ! Kłopot polega na tym ,że Pan Machała i jego zarzuty sa własnie wybiórcze a nawet kłamliwe twierdzac ,że zachodnie "poważne" media tego nie robia a co wykazałem post wyżej robia i to bez najmniejszego skrępowania. 
@kobza jaasssnnee kontestacyjne "tak powinno być" :-) mam w sobie zbyt wiele pragmatyzmu by popadać w takie życzeniowe myślenie. To na czym mi zależy w tym kontekście i co skłoniło mnie do subskrypcji kanału Maxa na Youtube to właśnie przebicie tego balona poprawności politycznej i podcierania się wielkimi hasłami typu tolerancja czy sfromułowań klasyfikujacych mniejszość lub ta czy tamta grupę pokrzywdzona mniej lub bardziej .Na koniec drugi przykład jak to jeszcze nie tak dawno temu niemiecka prasa się rozpisywała o Polakach co kradna samochody , nie wiem może tu wypisuja się tak młodzi ludzie co tego nie pamiętaja ? Może Machała jest tak młody ,że sam tego nie pamięta a jak w Polsce się mówi źle o niemieckich sasiadach to taki Martin Lechowicz zacznie wymyślać Ci fobie,które posiadasz. 
 
Pozdrawiam  
 
JacekVelBlacha

kobza 2013-09-06

JacekVelBlacha - oj tam, pewnie się jeszcze doigram bana! 
 
To co powinny robic media to nie jest moje zyczeniowe myślenie, media z założenia powinny być bezstronne, a że mamy jak mamy? Wolne media nie istnieją, chyba, ze o takim niszowym oddzwięku jak konstestacja, a i tutaj nie brak fanatyków intelektualnych, którzy widzą tylko świat w odcieni bieli i czerni. Ale i tak wszystko jest lepsze niż państwo i jego macki - mass media to wlasnie także takie jego macki ;)

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Program miesiąca
złoty!

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Czy bańka już pękła? (8) - 6 dni temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 13 dni temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 4 tygodnie temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 5 tygodnie temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 6 tygodni temu

Nowy, legalny hazard (2) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
Złodzieje ciepła atakują (18) - 2 miesiące temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 miesiące temu

Black Friday po polsku (4) - 3 miesiące temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 miesiące temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 miesiące temu
Jak wynajmować mieszkanie za darmo? (2) - 4 miesiące temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 5 miesiące temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 5 miesięcy temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 5 miesięcy temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 6 miesięcy temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 6 miesięcy temu


Nie będę płacił za Twoje mieszkanie (19) - 6 miesięcy temu


Dlaczego nie warto wracać do Polski? (8) - 7 miesięcy temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 7 miesięcy temu


Wolnościowcy upadają (13) - 8 miesięcy temuW tym kraju wszyscy chcą Cię okraść (10) - 8 miesięcy temu

A klientów mamy w nosie (1) - 9 miesięcy temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 9 miesięcy temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 9 miesięcy temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 10 miesięcy temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 10 miesięcy temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 10 miesięcy temu


Wywiad z terrorystą (34) - 11 miesięcy temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 11 miesięcy temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 11 miesięcy temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 11 miesięcy temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (27) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Poprzez wódkę cenzurują sklepy (8) - ponad rok temu


Jednolite okradanie podatników (6) - ponad rok temu


Na chuja nam dzietność? (13) - ponad rok temuJak spożywać piwo publicznie? (1) - ponad rok temu


Polska skazała terrorystę (6) - ponad rok temu
Człowiek, który dostał po d... (5) - ponad rok temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - ponad rok temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 2 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 2 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 2 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 2 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 2 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 3 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 3 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 3 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 3 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 3 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 3 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 3 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 4 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 4 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 4 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 4 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 4 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 4 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 4 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 4 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 4 lata temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 4 lata temu


Co powinien spalić narodowiec? (61) - 4 lata temu
Czy wolno gwałcić publicznie? (17) - 4 lata temu


Ile dałbyś za dziecko? (25) - 4 lata temu


Jak kraść? (49) - 5 lata temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lata temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lata temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lata temu


Czy należy płacić podatki? (24) - 5 lata temu

Jak wycenić dziecko? (9) - 5 lata temu

MLM to ściema (67) - 5 lata temu

Dupy z Wykopu (40) - 5 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 5 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 5 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 5 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 6 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 6 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 6 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 6 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 6 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 6 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 6 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 6 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 6 lat temu

ACTA samo zło (87) - 6 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 6 lat temu

Naloty na graczy (17) - 6 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 6 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 7 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 7 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 7 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 7 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 7 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 7 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 7 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 7 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 7 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 7 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 7 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 7 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 7 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 7 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 8 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 8 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 8 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 8 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 8 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 8 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 8 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 8 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 8 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 8 lat temu


O buncie informatyków (8) - 8 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Albumy drewniane od producenta Artkey - - 20.00
my home sprzątanie - - 20.00
Adam - - 50.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
opinie.info.pl - - 20.00
Pracawsieci.net - - 20.00
Zarabianie przez internet - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt