Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
strona główna Kontestacji Własna broń – zdobądź pozwolenie
Nie
20:00
Dziś "Firma na emigracji" na żywo!
Pon
21:00
Wydanie Główne: Nadający w trasie i muszą odwołać najbliższą audycję!
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (1)
dziś
Amerykański fiskus a Polacy
O eksporcie polskiej myśli przedsiębiorczej i praktyki. Najpierw do USA, potem wszędzie, dokąd się naród przeprowadza.
Państwo Piesto
przedwczoraj
Ekipa Remontowa - Kogo Polecamy
Dla tych, którzy nie mogli posłuchać naszego na żywo podrzucamy go jeszcze raz. Opowiadamy jak współpracować z ekipą remontowo-budowlaną. Dlaczego warto zlecić zrobieni remontu...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz
▸ Kontest.CLUB - wstąp i ucz się z nami

Audycja: Wydanie Główne 2014-01-27

Czy Owsiak kradnie?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński

Dziś rozmawiamy o wszystkim tym co się dzieje wokół Jurka Owsiaka i zarzutów o agenturalność, o niejasne przepływy finansowe, o kupownie samochodów, o transparentność fundacji... z Tomaszem Parolem, redaktorem naczelnym serwisu 3Obieg.pl
Pobierz [122,1 MB]

KOMENTARZE

Don Camilo 2014-01-28

Gość słabo się bronił. Co chwilę zakładał domniemanie winy Owsiaka.  
Jedyne zarzuty, które się bronią to: 
- wspieranie organizacji charytatywnej wspomagającej instytucje państwowe jest faktycznie dobrowolną daniną na rzecz państwa; 
- ratowanie ciała może iść w parze z niszczeniem duszy [to oczywiście dobry zarzut jedynie ze strony konkretnych opcji światopoglądowych]. 
 
Mieszkam w kraju, gdzie takich Owsiaków jest na pęczki. Ludzie robią ściepy pod wodzą osób - którym nie zależy na osobistym rozgłosie - niemal codziennie, a nie raz do roku na komendę massmediów.  
 
Ostatecznie szacunek dla każdego, kto z dobrego serca pomaga innym - wszystko jedno czy przez WOŚP czy przez Armię Zbawienia.

Dark Druid 2014-01-28

Ja widzę to tak. W państwie prawa w pierwszej kolejności to winę należy udowodnić a nie tłumaczyć się, że jest się niewinnym. Tym samym nie zgadzam się z Gościem programu.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2014-01-28

Don Camilo, o co Ci chodzi z tym niszczeniem duszy?

Ramirez 2014-01-28

Bardzo fajnie Hugo orał gościa - niestety w ten sposób kolejny lewak został potraktowany glebogryzarką.

pawelooss 2014-01-28

Nagranie urywa się w 01:37:44, chyba już przy podsumowaniu. A szkoda.

Hugo 2014-01-29

Hmm.. rzeczywiście urwany jest nieco.  
Dziwne. Poprawie dopiero po powrocie do polski za tydzien.

RAdesign 2014-01-29

w kwestii formalnej - robienie fundacji i unikanie dzięki temu kosztów i podatków jest całkowicie normalne, przecież Kamil o tym mówił wielokrotnie.  
 
zaś w kwestii moralnej - faktycznie to fundacja powinna żyć z fundatorów, a nie fundatorzy z fundacji. 
mniejsza o case Kamila - Kamil nie ściemnia, mówi wprost, że założył fundację dla zabezpieczenia własnego majątku. 
 
zaś niestety Owsiak z tym całym "ale jestem dobry, nie mam nic, wszystko dla dzieci" niestety ściemnia  
podobnie z szantażem emocjonalnym i uzależnieniem Owsiaka od państwa - to są także bardzo celne argumenty. 
 
zaś wszystko orze fakt, że każdy kto płaci ZUS jest Owsiakiem co miesiąc. 
 
więc albo-albo - albo służba zdrowia jest dobrowolna i normalni ludzie się ubezpieczają, a dla biedaków zbierają takie właśnie Owsiaki. 
albo płacimy te przymusowe składki, za to organy państwa przestają wspierać wybrane kliki charytatywne, w ogóle przestają wspierać wszystkie charytatywne organizacje.

Sarmata 2014-01-29

Dziekuje Tomkowi za zaangazowanie w tej sprawie i przedstawienie doborowych argumentow swiadczacych o tym jakim cyrkiem jest WOSP. Osobiscie nigdy nie dalem grosza na orkiestre z powodow wymienionych w audycji, ponadto pamietam dobrze jakim bucem byl Owsiak podczas Starych Jarocionow i juz wowczas kasa sie nie zgadzala a mozliwosci mial znacznie mniej niz teraz. Na youtubie jest fragment z Jarocina troche obrazujacy sytuacje, gdzie Owsiak zostaje poddany krytyce uczestnikow koncertu, ale to byly czasy kiedy jechala tam elita 10-15 tys a nie jak teraz gigantyczna mierzwa kultury obrazkowej.

Dylu 2014-01-29

Świetny początek audycji i telefon od słuchacza, niestety ostatnia godzina audycji to monolog który można by skrócić do kilku zdań.

darek 2014-01-29

Czy ktoś pamieta co Owsiak robił pod koniec lat 80tych czyli za czasów późnej komuny? O ile sobie przypominam to założył organizację, która się nazywała Towarzystwo Poparcia CHińskich Ręczników - lub jakoś tak. 
Było to coś, co pewno miało być kontrpropozycją dla nielegalnego ruchu Pomarańczowa Alternatywa. 
Organizacja Owsiaka była promowana w mediach. Już wówczas Owsiak dał się poznać jako cwaniak, który montuje organizacje udające alternatywność natomiast w rzeczywistości popierane przez władzę. Wówczas myślałem, że Owsiak pewno jest ze służb specjalnych i jego celem jest odciągnięcie młodzieży od nielegalnych organizacji i wciągnięcie do tych popieranych przez władzę.

Atreyu 2014-01-29

Dzięki za kolejny, interesującą audycję Hugo. Warto poruszać różne tematy. Ciekawa polemika się wywiązała . Co jakiś czas pojawiają się różne info na temat Owsiaka. Jedne prawdziwe, inne zapewne są wynikiem ludzkich dewiacji, 
a raczej celowej propagandy. 
 
Nie chcę jechać po Owsiaku, ale ciekawi mnie po jaką holerę mu te jego firmy -MRÓWKA CAŁA, jak i ZŁOTY MELON i wyprowadzanie pieniędzy z WOŚP (poprzez różne zlecenia, cuda na kiju) jak nie w celu wyprowadzenia kapitału do prywatnej kieszeni. Zważywszy na fakt, iż nie zgadza się ujawnić wszystkich dokumentów , a przez lata społeczeństwo było karmione i zaprogramowane informacją, że WOSP rozlicza sie z każdej złotówki .  
Skoro z każdej to dlaczego jest tyle nieścisłości w papierach? 
Owsiak głupi nie jest i różowym Lamborghini nie będzie śmigał po Warszawce.  
 
On i tak ma w d..*&%^$ wszystkich dokoła . Tak czy siak to jego fundacja i ma prawo robić , co mu się podoba.  
Przez ostatnie 10 lat zrobił więcej, niż wszyscy ministrowie zdrowia razem wzięci . A czy złodziej???? Czy przywłaszczył miliony złotówek , które ludzie w dobrej wierze wrzucali do skrzynek??? Tego nie wiem.

darek 2014-01-29

Mnie osobiście denerwuje w akcji Owsiaka to, że sprowadza się do potrząsania skarbonkami, gdy tymczasem różne hospicja czy domy opieki czekają na woluntariuszy, którzy pomagaliby chorym, sprzątali, gotowali czy coś w tym rodzaju. 
 
Moja matka - zmarła niedawno - była w hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie i tam byli woluntariusze z zakonu plus inni i sporo pomagali. 
Tylko, że na takiej pomocy jakiś Owsiak nie zrobi kasy, lepiej zbierać do skarbonki niż wziąć się do pomogaina chorym samemu.

RAdesign 2014-01-30

@ Atreyu - a po co Owsiakowi samochód prywatny, skoro ma najlepsze auto na świecie - służbowe ? =) 
ba, nawet może sobie wybrać - a to Land Rover, a to inne BMW... 
żyć nie umierać ! =) 
 
zaś co do "Przez ostatnie 10 lat zrobił więcej, niż wszyscy ministrowie zdrowia razem wzięci ." 
 
a cóż takiego Owsiak zrobił ?  
- jego sprzęt jest WYPOŻYCZONY do szpitali. Fundacja nie daje sprzętu. Fundacja udostępnia sprzęt. W każdej chwili mogą go odebrać, jeśli zdecydują, że nie jest "użytkowany zgodnie z przeznaczeniem". Czyli jak łóżko było kupione dla staruszków, to jak w nim położysz 40 letniego zawałowca to są podstawy do odebrania łóżka - był taki przypadek niedawno. Fundacja odebrała sprzęt bo nie leczono nim konkretnej grupy pacjentów, tylko innych. 
 
-suma pieniędzy zbieranych co rok jest mniejsza niż miesięczny przychód Biedronki =) 
w skali zbiórki całkowitej WOŚP to ok 36 mln PLN 
zakładamy bardzo optymistycznie, że większość pójdzie na to leczenie... 
budżet NFZ to ok 66.... miliardów PLN  
1850 razy więcej. 
 
wyobraź sobie skalę. fundusze z WOŚP są praktycznie bez znaczenia. 
 
a weź pod uwagę, że na większość kosztów WOŚP zrzuca się...państwo, czyli Ty też, o ile płacisz podatki =) 
myślisz że za te wszystkie finały płaci Owsiak ? za sceny, koncerty, ochronę....LOL. Gminy sponsorują ogromną część wydatków organizacyjnych !

Maciej Bienert 2014-01-30

Jak można podważać brednie Gazety Polskiej?  
Jesteś agentem Rosyjskim - resortowy Hugo

darek 2014-01-30

Akcja Owsiaka staje się w tej chwili czymś w rodzaju oficjalnej kampanii państwowej udającej spontaniczny ruch oddolny. Jak tak dalej pójdzie to sejm wkrótce uchwali, że któryśtam stycznia to dzień Akcji Owsiaka i nakaże ustawowo poparcie dla niej. Za brak poparcia będą mandaty i grzywny, a opornym będzie się przymusowo konfiskować kasę na akcję.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2014-01-30

RAdesign, ale ten sprzęt jest prawie w każdej placówce, i to zwykle jest jeden z lepszych sprzętów, jakie mają. To świadczy o tym, że mimo 3 rzędów wielkości jest tak efektywny, że ma istotny wpływ. Nawet więc gdyby 100% pieniędzy Owsiak dostawał od państwa, byłoby to lepsze niż wydawanie przez samych urzędników.

RAdesign 2014-01-31

@Byte 
ominąłeś sporo argumentów, ale odpowiadając na Twoje 
1.nie jest. 
2.wieszasz choinkę zapachową w SUVie marki BMW. razem zestaw choinka+BMW jest warte 150.000 tysięcy 
czy to oznacza, że choinka jest warta 75 tysięcy ? 
3.a zaraz, przecież ta zapachowa choinka nawet nie jest Twoja! 
WYPOŻYCZASZ choinkę zapachową, kupioną przez Twojego kumpla. kumpel kupił choinkę za pieniądze, które dostał od babci. Twojej babci. na imprezie rodzinnej, na którą go zaprosiłeś i zawiozłeś. 
 
 
największym argumentem, który orze przez dupy wszystkich bezmyślnych miłośników Owsiaka jest to, że Owsiak WYPOŻYCZA sprzęt. 
a co, jeśli nagle mu się odwidzi? a co, jeśli on umrze, a następca powie - hola, hola, od teraz za sprzęt się płaci ! co mnie tam obchodzi, że się ludzie zrzucali - to jest sprzęt fundacji, a ja zarządzam fundacją, no i z kosztów wynika, że za sprzęt należy się od teraz opłata dzierżawna ! 
 
ten argument orze tak bardzo, że jest praktycznie nie do odparcia, dziwię się, że pan od fundacji go nie użył. 
 
tzn orze tak, że całkowicie przekreśla tzw. wyjątkowość tej akcji i zrównuje ją z każdym innym biznesem - tyle tylko, że w innych biznesach nie bierze się klientów na litość.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2014-02-01

"Uwolnic Slonia" 
 
I wlasnie za to powinien wisiec. To wszystko co mam do powiedzenia pod adresem tej szuji.

Maciej Bienert (care24.pl) 2014-02-01

@Byte 
Nie możesz bronić zdrowego rozsądku. Tego "Polacy" Ci nie wybaczą.  
mogę się założyć ,że jeśli ktoś ze środowiska prawicowego dowie się że masz sprzeczne z nimi poglądy (jedynie słuszne: zamachy ,spiski itp.) to w następnym artykule GP będziesz nazwany TW Byte , Twoi rodzice i dziadkowie oraz wcześniejsze 10 pokoleń będą opisywani jako współpracownicy KGB i Mosadu. Więc się zastanów czy warto mieć własne zdanie?

Marcin 2014-02-01

@ Byte 
Z sympatyka WOSP od kilku lat przerodzilem sie w przeciwnika. Mój stosunek krytyczny jest bardziej emocjonalny (ideowy) niż wynikał z chlodnej kalkulacji. 
Argument Byte zaorał mi w glowie - szacun - moje spojrzenie tunelowe blokowało takie przemyślenia  
Mimo że Jurka nie lubię to skuteczniści nie można mu odmówić

szaman 2014-02-01
Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2014-02-01

Ty TW? Ja myslalem ze oni mieli wyzsze wymagania nawet na to.

whisper 2014-02-02

Kolejny odcinek, którego się słucha z trudnością, pomimo szczerych chęci. Jakość nagrania pozostawia niestety wiele do życzenia, chociaż merytorycznie świetna audycja.

szaman 2014-02-02

zadziwiające podobieństwo "wszystkim" umknęło, Hugo...ehhh 
 
cytat cytatu z artykułu Macieja Świrskiego : 
"Witershilfe - Pomoc Zimową zapoczątkował w 1931 roku rząd Brüninga, Hitler jednak przypisał sobie całą zasługę, inaugurując październikową akcję zbierania darów. Organizowaniem Pomocy Zimowej zajmowała się wprawdzie NSV (Nationalsozialistische Volkswohlfahrt), lecz Hilgenfeld (szef tej organizacji) podlegał ministrowi propagandy Goebbelsowi, a ten z kolei wiedział jak zabrać się do działania.[...]

Sarmata 2014-02-03

Maciej Bienert, pewnie wg. Ciebie slozb specjalnych nie ma a STASI nie przeszlo w zwartym szyku do zachodnioniemickich. Nie sadze abys mial swiadomosc tego otoczenia. Co do Owsiaka mylisz sie, ale to pewnie tylko naiwnosc. Zrozumienie tego po co sie stroi chionke spoleczek na majtku fundacji jest widocznie dla Ciebie przerastajace Twoja zdolnosc analityczna.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

ZUS nie chce 5 mld (2) - 9 dni temu

Black Friday po polsku (4) - 2 tygodnie temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 tygodnie temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 5 tygodni temu
Więcej audycji...
Jak wynajmować mieszkanie za darmo? (2) - 2 miesiące temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 miesiące temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 miesiące temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 miesiące temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 miesiące temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 4 miesiące temu


Nie będę płacił za Twoje mieszkanie (19) - 4 miesiące temu


Dlaczego nie warto wracać do Polski? (8) - 5 miesiące temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 5 miesiące temu


Wolnościowcy upadają (13) - 5 miesięcy temuW tym kraju wszyscy chcą Cię okraść (10) - 6 miesięcy temu

A klientów mamy w nosie (1) - 6 miesięcy temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 7 miesięcy temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 7 miesięcy temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 8 miesięcy temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 8 miesięcy temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 8 miesięcy temu


Wywiad z terrorystą (34) - 9 miesięcy temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 9 miesięcy temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 9 miesięcy temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 10 miesięcy temu


Nie wolno prowadzić firmy z knajpy (5) - 10 miesięcy temu


Lewak zmusza do picia wódki (9) - 11 miesięcy temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - 11 miesięcy temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (25) - 11 miesięcy temu

Marnowanie żywności jest opłacalne (6) - 11 miesięcy temu

No to nacjonalizujemy hazard (4) - 11 miesięcy temu

Warto być biednym (8) - rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Poprzez wódkę cenzurują sklepy (8) - ponad rok temu


Jednolite okradanie podatników (6) - ponad rok temu


Na chuja nam dzietność? (13) - ponad rok temuJak spożywać piwo publicznie? (1) - ponad rok temu


Polska skazała terrorystę (6) - ponad rok temu
Człowiek, który dostał po d... (5) - ponad rok temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - ponad rok temuBandyta, ale polski bandyta (13) - ponad rok temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - ponad rok temu

Jak unikać długów? (1) - 2 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 2 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 2 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 2 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 2 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 2 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 3 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 3 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 3 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 3 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 3 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 3 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 3 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 3 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 3 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 3 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 4 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 4 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 4 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 4 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 4 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 4 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 4 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 4 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 4 lata temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 4 lata temu


Co powinien spalić narodowiec? (61) - 4 lata temu
Czy wolno gwałcić publicznie? (17) - 4 lata temu


Ile dałbyś za dziecko? (25) - 4 lata temu


Jak kraść? (49) - 4 lata temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 4 lata temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 4 lata temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lata temu


Czy należy płacić podatki? (24) - 5 lata temu

Jak wycenić dziecko? (9) - 5 lata temu

MLM to ściema (67) - 5 lata temu

Dupy z Wykopu (40) - 5 lata temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 5 lata temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 5 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 5 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 5 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 6 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 6 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 6 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 6 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 6 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 6 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 6 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 6 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 6 lat temu

ACTA samo zło (87) - 6 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 6 lat temu

Naloty na graczy (17) - 6 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 6 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 6 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 6 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 6 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 6 lat temuPrzemyt to grzech! (39) - 7 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 7 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 7 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 7 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 7 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 7 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 7 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 7 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 7 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 7 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 7 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 7 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 7 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 7 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 7 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 7 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 7 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 8 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 8 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 8 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 8 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 8 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 8 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 8 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 8 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 8 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 8 lat temu


O buncie informatyków (8) - 8 lat temuUE powstała! (2) - 8 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 8 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Adam - - 50.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
opinie.info.pl - - 20.00
Pracawsieci.net - - 20.00
Zarabianie przez internet - - 20.00
Tomek - - 10.00
wypożyczalnia samochodów - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt