Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Kup najbardziej niepoprawną książkę tego roku
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
Magiczne szable i tarcze
Czyli jak urzędnicy zapewniają nam lepsze życie. Zakaz handlu bez zmian. Walka z samochodami. Konkurencja Steam. Pomyślny finał afery o żarówkę. Zbilansowany budżet Słowacji. Legalny hazard.
Jan Fijor zaprasza
4 dni temu
Jan Fijor - Dotknąłem prezydenta Busha
Dzisiejsza audycja zdominowana przez śmierć George H.W. Bush'a. Janek opowiada o spotkaniu z nim i przygodzie, której o mało nie przepłacił życiem.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2014-06-10

Które dziewczyny można bzykać?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

O młodych dziewczynach i starych piekarnikach z Tomaszem Agenckim i Markiem Zemstą.

KOMENTARZE

OscarR 2014-06-10

Odnośnie stawek to to jest chore - a co z osobami które zarabiają głową ? Mają np wymyślić rozwiązanie problemu. Jak oni mają liczyć czas pracy ? Przecież taki pomysł może przyjść do głowy np w kiblu. 
 
Co do pedofilii to ja myślę, że to nowe prawo ma na celu "chronić" przed przypadkami gdy chłopak rozpowszechnia zdjęcia swojej dziewczyny - gimnazjalistki - po czym ona popełnia samobójstwo.

Suszarka 2014-06-10

Agent Tomasz jest najlepszy.

Ninja 2014-06-10

Róbcie to częściej, dobry zestaw prowadzących Elegancko się słucha.

Bonobotak 2014-06-10

Możecie podać źródło informacji o podwyższeniu wieku ws. pedofilii? Chcę to wysłać koledze, które dziewczyna jeszcze nie skończyła 18. Szkoda go jak ktoś się zainteresuje :)

Moneetor 2014-06-10

Nie zawsze cena jest adekwatna do jakości komponentów. Kumpel kupił biznesową wersję w miarę nowego laptopa i ten pochodził niewiele dłużej, niż zwykły. Z samochodami jest podobnie: kiedyś szanujące się marki robiły samochody z aluminiowymi blachami (praktycznie nie korodują), ale dzisiaj tego nie robią, bo przecież się nie opłaca.. Kolejny przykład: lodówki obecnie są robione tak, żeby nie dało się rozkroić sprężarki na tokarce i naprawić w specjalizującym się warsztacie, gdzie miałem swego czasu praktyki. Mam gdzieś klasę energetyczną lodówki, jak stara nadal działa pomimo wieku 37 lat! Oszczędność na prądzie nigdy się nie zwróci! 
Pralka automatyczna Polar PDF385 pochodziła niewiele ponad rok, czyli zdechła tuż po gwarancji - wychodzi, że komponenty jednak są tak dobierane, żeby zdechły po gwarancji. Ja nie należę do tych co rokrocznie chcą kupować pieprzoną nową pralkę! Sprzętu, który wymienię np po 10 latach, bo po co częściej wymieniać pralkę lub lodówkę. Tylko koncerny jakby się zmówiły, że nie sprzedadzą trwałego sprzętu. Jak temu przeciwdziałać? Subskrypcje na pralki/lodówki jak za komuny? Często pomimo zastosowania tych samych materiałów, można zrobić coś dziadowskiego a można zrobić całkiem trwałego.To tylko kwestia projektu i optymalizacji (coraz mniejszej, widocznej zwłaszcza w dzisiejszym oprogramowaniu).

Pcimek 2014-06-10

Moja konstatacja jest taka - rządzą nami hordy dzikusów, poganie, troglodyci. Nawet najprymitywniejsze ludy mają wiarę w jakiegoś boga. Ludzie bez wiary to bydło lub bardziej oględnie ludzie bez właściwości, bez zasad, bez kręgosłupa moralnego.

Grzegorz 2014-06-10

Agent na Głównego Wydawcę Głównego Wydania!

Hugo 2014-06-11

ad 5. 
No to trzeba sprawdzić w sieci opinie o produktach przed zakupem.  
 
ad 7. 
No też bym wolał by ktoś tak kumaty poprowadził mój program. Miałbym spokój...

slimak 2014-06-11

Odnośnie komputerów stacjonarnych: 
Do takiego sprzętu potrzeba dodatkowego miejsca w domu. 
Teraz można sobie policzyć ile trzeba policzyć ile trzeba zapłacić za dodatkowe pomieszczenie, gdzie będzie sobie stał taki sprzęcik. 
Jeśli na nim pracujesz (część pewnie gra) to może warto ponieść takie koszty. 
Do okazjonalnego korzystania np. z internetu w domu to chyba lepszym rozwiązaniem jest laptop.

Bonobotak 2014-06-11

ad.9 Chyba żartujesz :D czasy gdy komputer zajmował całe pomieszczenie minęły jakieś 40 lat temu. Jeżeli masz kawałek stołu, na którym możesz postawić monitor i operować myszką to tylko prądu potrzeba. Poza tym nawet przeliczając koszt takiego pomieszczenia dedykowanego, które może być spokojnie wielkości TOI-TOIa - wyjdzie taniej. Koszt zakupienia komputera stacjonarnego jest kilkukrotnie mniejszy niż laptopa o tych samych parametrach. Do tego pomniejsza się im dłużej go używasz (względem laptopa), ponieważ w stacjonarnym PC nie ulegając awarii wszystkie komponenty na raz, więc ich wymiana jest kilkunastokrotnie lub więcej tańsza niż kupienie nowego laptopa, w którym najczęściej pada płyta główna i jest do wyrzucenia/sprzedania na części.  
Ja korzystam aktualnie z laptopa, tylko, że zapłaciłem za niego rok temu 100euro i dalej śmiga jak należy. Jestem poza granicami kraju i często się przemieszczam, więc tylko dlatego nie zdecydowałem się na stacjonarny, który to jest w Polsce :)

darek 2014-06-11

Ludzie, którzy wierzą w różne spiski producentów są nawiedzeni i nic ich nie przekona. 
Ale wymienię kilka kontrargumentów logicznych, których ci ludzie nie widzą. Nawiasem mówiąc ci ludzie jakby nigdy w tej sprawie nie dyskutują z nikim spoza swojego kręgu "wierzących". 
 
 
 
1. Skoro producenci są razem w rzekomym spisku, to dlaczego niektórzy producenci bankrutują i znikają z rynku ? Jak to możliwe ? 
2. Dlaczego ekonomisci mówią o tak zwanym prawie Pareto - 80 / 20. Prawo to mówi, że zwykle dominujacy producenci zgarniaja 80% zysku, a reszta mało zarabia. Jeżeli byłby jakiś spisek, to dlaczego producenci nie umawiają się, że każdy zarabia " po równo". Dlaczego firma Apple zarabia kilka razy więcej niż pozostali producenci telefonów ? 
3. Dlaczego nastepują szybkie zmiany technologiczne, jedne produkty wypierają inne. Przykład : płyta CD wyparła płyty winylowe, płyty Cd wyparte zostały przez DVD, płyty DVD przez Blue ray. Jak to możliwe - jakby był jakis spisek to by produkowali cały czas to samo - po co mieliby się wysilać ? Przecież przestawianie produkcji to ogromny koszt. 
4. Dlaczego występuje import i eksport ? Skoro producenci są w rzekomym spisku to dlaczego jakiś producent z Japonii eksportuje produkty aż do Polski lub odwrotnie. Dlaczego nie dogadają się, że ty nie eksportujesz do Polski, a ja nie eksportuje do Japonii ? Skoro mogą dogadać się w sprawie rzekomego postarzania produktów dlaczego nie mogą dogadac się w innych sprawach ?

darek 2014-06-11

Argument końcowy : 
 
Skoro producenci według nawiedzonych dogadali się, że produkty mają sie psuc po 2 latach., to dlaczego nie dogadali się, że mają sie psuć po 2 dniach. Po co mają działac aż 2 lata - jak produkty psułyby się po 2 dniach to byłoby jeszcze lepsze dla producentów. A może po 2 godzinach. A dlaczego większośc produktów nie jest jednorazowa ?  
Dlaczego taki Intel produkuje procki, które mogą pracować wiele lat mimo, nawet, że jest prawie monopolistą ?  
Dlaczego Intel nie produkuje procków działających 2 dni, albo 2 godziny ?  
Czy jakiś zwolennik teorii spisku producentów mógłby wyjasnic ten fenomen ?

Moneetor 2014-06-12

ad 11 
1 Nawet jeśli spisek nie istnieje, istnieje na pewno niedobra tendencja do robienia coraz większej tandety i właściwie za bardzo nie ma jak jej powstrzymać, bo statystycznie Ziemianie chcą coraz tańszych produktów (ale czy na pewno?). Ja należę jednak do tych co cenią sobie w miarę wyważony stosunek jakości do ceny. Dlaczego nie ma jakiejś niszowej fabryki, sprzedającej na zasadzie subskrypcji sprzęt który jest na lata? 
2. Apple nie jest największą firmą na rynku. To ciągle jest względnie mała firemka, która w celu maksymalizacji zysków albo nie radzi sobie z logistyką, albo sztucznie ogranicza podaż. Dodatkowo USA to nie jest cały handel na świecie, a przecież tylko tam fanatycy Apple'a są gotowi stać za kolejnym srajfonem w kolejce. Wszędzie indziej Apple to kolejna firma produkujący elektronikę o wątpliwych zaletach i do tego niezgodną z jakimikolwiek standardami. Nawet wizytówki na kodach QR muszą wymyślać na nowo, zamiast użyć standardu vCard 
3 Nieprawda: płyty winylowe nie zostały wyparte, a jedynie zmarginalizowane - to jest różnica. Nadal są sklepy gdzie można kupić płyty winylowe, a nawet powoli audiofile zaczynają wracać do winyli. 
4 Co ma wspólnego import/eksport do robienia tandety? 
od 12 
Koszt projektowania tak skrajnej tandety byłby zbyt wysoki, że już nie wspomnę o konieczności zatrudnienia chyba całych Chin do samej tylko logistyki. Wtedy nie byłoby komu produkować żywności dla tych Chińczyków, ani nie byłoby nawet komu produkować towaru dla tych Chińczyków.

Moneetor 2014-06-12

Ad 8, A jeżeli coś jest nowością, to jak niby masz sprawdzić opinie o trwałości produktu, he? A jeżeli już się nie robi trwałego sprzętu, to jak mam kupić kompa do firmy gdzie nie potrzeba zbyt często wymieniać sprzętu? Nie chcę biegać do sklepu, żeby kupić co 6 lat wersję "niby biznesową", tylko dlatego że trwalszego sprzętu jak na lekarstwo. Do pakietu biurowego w zupełności wystarczy leci, acz trwały sprzęt, jeśli istniej takowy. BTW Jak to jest z tymi żarówkami? W remizie pali się już 100 lat( jakieś 1M godzin), podczas gdy kupiona w sklepie żarówka wytrzymuje statystycznie 1000x mniej. Nie mów mi, że nie da się zrobić trwałej żarówki! To tylko producenci nie chcą (lub nie mogą) tego zrobić i nie ma jak ich do tego zmusić właśnie na (nie)wolnym rynku. Poza tym dlaczego nie mogę na międzynarodowych rynkach kupić ropy np. za Euro, PLN czy chociażby JPY ? Spiski są, tylko masz za ciasny umysł, żeby zdać sobie z tego sprawę.

darek 2014-06-12

@Moneetor 
Odnośnie tej historyjki żarówki co się ileśtam lat pali to jest to kompletna bujda obliczona na naiwniaków. 
 
Dlaczego ? 
 
Bo jest to żarówka, która ma bodajże jedynie 7 Wattów i jest w oczywiście w pomieszczeniu. Ponieważ się stale pali ma stałą temperaturę.  
Czy chcielibyście kupić 7 watową żarówkę i nigdy jej nie wyłączać plus zapewnić jej stałą temperaturę ? 
 
Odnośnie trwałych produktów to są one na rynku : przykładowo jest odzież z dodatkiem kevlaru - o ile wiem takie ciuchy są kilka razy bardziej trwałe od zwykłaych , ale mało kto je kupuje. Mimo że wcale nie jest astronomicznie droga. 
 
Czy chcielibyście nosić skarpety kevlarowe przez 50 lat te same i zostawić je jeszcze w spadku swojemu dziecku ?

Moneetor 2014-06-13

To ja poproszę 5 sztuk i lampkę do tego. Z tą temperaturą to lekka ściema - temperatura w przeciętnym mieszkaniu i tak nie waha się więcej, niż kilka stopni w ciągu roku, więc temperatura nie jest tu żadnym problemem, jak to próbujesz mi sugerować. BTW są też żarówki, które święcą do dzisiaj od kilku dekad na 1 niemieckim moście, więc jednak można takie zrobić, a wpływ temperatury na trwałość nie ma takiego znaczenia, jak ci się wydaje.

darek 2014-06-13

@ Moneetor 
"wpływ temperatury na trwałość nie ma takiego znaczenia, jak ci się wydaje." 
Mówisz gostek jakbyś był jakims inzynierem, czy profesorem a założę się że jesteś tzw. cienkim Bolkiem, który nawet nie wie co można kupić w hurtowni elektrycznej. 
 
A co do bardzo długowiecznych źródeł swiatła to przecież są dostępne w kazdym sklepie specjalistycznym diody o trwałości 50 i wiecej tysiecy godzin - co oznacza dziesiątki lat użytkowania. nie mozna więc twierdzić, że nie są dostepne trwałe źródła swiatła. 
Nawet bodajże są produkowane świetlówki przemysłowe o trwałości 20 tysięcy godzin - to tez daje wiele lat.

Moneetor 2014-06-13

LOL. Twierdzisz, że 5-10 stopni wahania temperatury ma jakikolwiek znaczący wpływ na drut, rozgrzewający się do jakichś 6000 stopni w typowej żarówce halogenowej lub niewiele mniej w zwykłej, gdzie sam ośrodek dzielący od bańki już jest izolatorem cieplnym. To zadziwiające, ale to zwykłe właśnie rozgrzany drut przepala się, a nie np gwint lub druty doprowadzające zasilanie. 
Co do tych twoich alternatyw, to LEDy zdychają od byle większego przepięcia, a świetlówki to totalna loteria - mi zdechła 1 po miesiącu (Philips) a pozostałe tego samego rodzaju palą się do dzisiaj, chociaż staram się ich nie używać bez potrzeby. Koszt okularów nigdy się nie zwróci, jak będę używać tego alternatywnego gówna. LEDy są dobre na obóz do latarki i ewentualnie do łazienki i nigdzie więcej. Świetlówki to już totalny pokaz hipokryzji niebieskich komunistów - termometry rtęciowe be, bo pewnie za... tanie, więc rtęć z termometrów wsadźmy do świetlówek. 
Co do wykształcenia: może nie mam typowo elektrycznego, ale uczyli mnie na studiach i automatyki i robotyki.Żeby było śmieszniej miałem okazje na laborkach badać typowe zachowanie diody LED. Do 10-20mA jeszcze można poszaleć, ale jak masz przepięcie, to prąd skacze w kosmos i przy obecnych białych diodach możesz sobie pozwolić na milisekundy prądu 100mA, który jest puszczany przez diodę przy napięciu niewiele większym niż nominalne.  
Szkoda tylko, że na moim zadupiu (tzw. POlska B) nikt tego mojego wykształcenia tak naprawdę nie potrzebuje poza przemysłem, którego też nie jest za dużo. Pieprzona Natura2000, gdzie ludzie są rozjeżdżani prze TIRY, bo zieloni terroryści blokują optymalną dla drogowców trasę przez dolinę Rozpudy.

Moneetor 2014-06-13

Zapomniałem jeszcze o tzw. diodach mocy - tam pojedyncza ma już waty mocy - pryska mit energooszczędności LEDów. Niestety te już wymagają sporego chłodzenia - w końcu to już są waty, a nie miliwaty

darek 2014-06-14

Przecież ta twoja długo paląca się zarówka mająca być koronnym dowodem spisku producentów ma tylko chyba z kilka watów i podziwiana jest za to że się w ogóle działa, a nie za to że daje jakiekolwiek światło - bo swiatła gówno daje. 
Więc nie rozumiem dlaczego spiskowa żarówka ma być lepsza od ledowej diodki.

Moneetor 2014-06-14

Lepsza tym, że nie zdechnie od byle przepięcia, daje dużo lepsze jakościowo światło i po prostu świeci normalnie.

darek 2014-06-14

Przecież żarówka tzw normalna wcale nie jest normalna, bo jak sama nazwa wskazuje żarzy się - w konsekwencji daje światło podobne do ognia lub zachodu słońca - n ie jest to normalne światło dzienne. 
Najbardziej przyjazne swiatło dla organizmów żywych dają żarówki kupowane do szklarnii bodajże są to żarówki plazmowe.

Moneetor 2014-06-14

Czyli światło żarówki nie jest idealne, ale... światło LED czy świetlówki jest dużo bardziej dalekie od ideału. Każdy kto siedzi w temacie, wie o tym doskonale. O ile światło świetlówki nie jest zdrowe dla oczu, o tyle widmo typowej diody LED to już totalna masakra: albo mruga tysiące razy na sekundę, żeby zwiększyć sprawność świecenia za wszelką cenę, albo widmo światła to 2-3 lub kilka fal świetlnych (zwykle 2).

Tomasz 2014-06-14

co do tematów żarówek i wszelkich elektrycznych i elektronicznych urządzeń to one często potrafią się uszkodzić w przypadku załączeniu, co jest bardzo naturalne, ponieważ w bardzo szybkim czasie zmienia się stan ciała fizycznego pod wpływem przepływu prądu. Inaczej jest gdy żarówka jest non stop włączona. wówczas zmiany są minimalne i nie ma powodu do uszkodzenia.  
Mała wskazówka dla kupujących laptopy - jak już przed zakupem komputer się grzeje ponad 40-50 stopni podczas typowego użytkowniaa, to istnieje duże prawdopodobieństwo, ze nie posłuży tak długo, jak inny, który nie ma problemu z utrzymaniem niższej temperatury. 
Naturalna kolej rzeczy jest taka, że elementy elektroniczne w miarę wyższej temperatury bardzo szybko tracą na żywotności. 
 
Tyle mądrości od polaka.

darek 2014-06-15

@Moneetor 
"widmo typowej diody LED to już totalna masakra" 
Ty gościu nie widziałeś w życiu totalnej masakry. 
 
Wy chłopaki zapewne nie pamiętacie świetlówek, które były za tzw starej komuny. To były straszne urzadzenia, które buczały przy świeceniu i mrugały jak stroboskop na dyskotece plus dawały zielonkawe światło. Nie wspomnę o zawartości rtęci i innych syfów. To były urządzenia z dumnym napisem Made in Poland gorsze od dzisiejszego najgorszego syfu z Chin. 
 
Dostępne dzisiaj żarówki moim zdaniem są i tak 100 razy lepsze - więc głosy takie, że cos jest masakryczne uważam za raczej przesadzone. 
 
Poza tym to w Polsce nie sprzedaje się pewno ze względu na wysoką cenę żarówek najlepszych światowych firm np amerykańskiej firmy CREE.

Moneetor 2014-06-15

Zapomniałem już o komunistycznych świetlówkach, ale do dlatego, że to już praktycznie nie moje czasy. Dzisiaj już niemal nigdzie tego "cudu techniki" nie uświadczysz, więc nazywanie widma LEDów masakrą jest jak najbardziej na czasie. Skoro już wspomniałeś o CREE to ich LEDy ile mają składowych, bo chyba nie oczekujesz od LEDów ciągłego widma?

Judgement 2014-06-24

Dzielna policja będzie mogła sobie podnieść premię za procent wykrywania przestępstw albo nawet stworzyć cały nowy wydział ds pedofilii.

tt 2015-07-28

nie warto kupowac drogich sprzetow.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Magiczne szable i tarcze (1) - przedwczoraj


Kto zaorał Hugo? - 2 tygodnie temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 4 tygodnie temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 7 tygodni temu

Studia nie mogą być dla wszystkich (1) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Dlaczego nie rządzą nami strażacy? (2) - 2 miesiące temu

Polskie produkty mogą być gorsze (4) - 3 miesiące temu

Matka Boska Dotacyjna (8) - 3 miesiące temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 3 miesiące temu

Rozwody przez internet - 3 miesiące temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 4 miesiące temu

Podatki, które się opłacają? (3) - 4 miesiące temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - 4 miesiące temu

Komu zabrać w pierwszej kolejności? (1) - 5 miesiące temu

Wytrychy na cenzurowanym (4) - 5 miesiące temu

Autostopem na Kitaj (2) - 5 miesiące temu


Zdrajcy sprawy (4) - 5 miesięcy temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - 6 miesięcy temu

Nie bój się kontrolera skarbowego! (6) - 6 miesięcy temu

Taxi zamiast PKS (4) - 6 miesięcy temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 7 miesięcy temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - 7 miesięcy temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - 7 miesięcy temu


Każdy w końcu umrze (2) - 8 miesięcy temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 8 miesięcy temu

Zabić czy usunąć? (7) - 9 miesięcy temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 9 miesięcy temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - 9 miesięcy temu

Aktywność zawodowa niemile widziana (9) - 10 miesięcy temu

Jak pędzić bimber (10) - 10 miesięcy temu

Czy bańka już pękła? (8) - 10 miesięcy temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 10 miesięcy temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 11 miesięcy temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 11 miesięcy temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 11 miesięcy temu

Nowy, legalny hazard (2) - 11 miesięcy temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 11 miesięcy temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - ponad rok temu

Black Friday po polsku (4) - ponad rok temu

Nowy próg podatkowy (11) - ponad rok temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - ponad rok temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - ponad rok temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - ponad rok temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - ponad rok temu


O jedna wyplatę mniej (3) - ponad rok temu


Wolnościowcy upadają (13) - ponad rok temu
A klientów mamy w nosie (1) - ponad rok temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - ponad rok temu

Czy wziąłbyś order? (22) - ponad rok temuTwoje hasła są za słabe! (6) - ponad rok temu

Niemcy cenzurują internet (4) - ponad rok temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - ponad rok temu


Wywiad z terrorystą (34) - ponad rok temu


Kto spekuluje masłem? (3) - ponad rok temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - ponad rok temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - ponad rok temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (30) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 2 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 2 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 2 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 3 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 3 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 3 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 3 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 3 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 4 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 4 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 4 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 4 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 4 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 4 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 5 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 5 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 5 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 5 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 5 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 5 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 5 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 5 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 5 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 5 lat temu


Jak kraść? (49) - 5 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 6 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 6 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 6 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 6 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 6 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 6 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 7 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 7 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 7 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 7 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 7 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 7 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 7 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 7 lat temu

ACTA samo zło (87) - 7 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 7 lat temu

Naloty na graczy (17) - 7 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 7 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 8 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 8 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 8 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 8 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 8 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 8 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 8 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 8 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 8 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 8 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 8 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 8 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 9 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 9 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 9 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 9 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 9 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 9 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 9 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 9 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 9 lat temu


O buncie informatyków (8) - 9 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

KonTui - - 50.00
Best League of Legends Boosting service -... - - 20.00
Poznaj siebie - Psychologia i rozwój - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
wierny słuchacz - - 20.00
Sklep sportowy sport partner - - 20.00
ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt