Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
strona główna Kontestacji Własna broń – zdobądź pozwolenie
Dziś
21:00
Wydanie Główne: Nadający w trasie i muszą odwołać najbliższą audycję!
Jutro
21:00
Uprasza się o dzwonienie i podawanie haseł! Będzie zabawa, na tym ten odcinek polega. ByteEater zaprasza!
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (5)
4 dni temu
Amerykański fiskus a Polacy
O eksporcie polskiej myśli przedsiębiorczej i praktyki. Najpierw do USA, potem wszędzie, dokąd się naród przeprowadza.
Ten Świat Jest Nasz (1)
przedwczoraj
Lwów - Magiczne miasto
Pierwszy z trzech dodatkowych odcinków. Wizyta na Ukrainie, a konkretniej we Lwowie - mieście szczególnym dla Polaków. Dosyć nietypowy epizod - mieszanka współczesnego i dawnego klimatu...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz
▸ Kontest.CLUB - wstąp i ucz się z nami

Audycja: Wydanie Główne 2014-06-17

O co naprawdę chodzi w aferze taśmowej

Nadający: Marcin Hugo Kosiński

Marek Zemsta ujawnia, a Marcin Hugo Kosiński komentuje, co naprawdę pokazuje afera taśmowa WPROST. I, że nie chodzi o Sławomira Nowaka, ani BOR, ani zamach stanu, tylko o drukowanie pieniędzy.
Pobierz [85,8 MB]

KOMENTARZE

sprae 2014-06-17

Bardzo dobrze przygotowana i poprowadzona audycja. Wnioskuję o podwyżkę dla Marka. To jest niezły poziom. "Widać napracowanie" - jak mówił wieszcz.

BARTOSZ 2014-06-17

Bartłomiej Sienkiewicz nie Bartosz... :/

Fryderyk Niecki 2014-06-17

Ciekawostka. 
 
Chwilę temu zablokowano mi konto (Fryderyk Niecki) na FB, a konkretniej zażądano potwierdzenia tożsamości poprzez podanie nr telefonu, za rozpowszechnianie takiej oto wiadomości na serwisach informacyjnych: 
 
Cała prawda o "aferze taśmowej". 
 
Nagrania nie pochodzą z nielegalnego podsłuchu. Restauracja jest na podsłuchu służb specjalnych zupełnie legalnie. Wpadka polegała na tym, że nagrania rozmów Sienkiewicza z Belką wpadły w ręce "nieswojaka". W wyniku zaniedbań odsłuchał je jakiś agent-patriota, który postanowił nagrania upublicznić. Rzad wpadł w panikę. Postanowili przeprowadzić akcję kontrolowanego wycieku, który miał za zadanie przykryć istotę nagrań. Sądząc po wczorajszym dniu, udało im się to perfekcyjnie. Agenci Summer, Kwiecień, Sokół i Kucharz wykonali kawał dobrej roboty. Do tego doszli agenci poustawiani w redakcjach serwisów informacyjnych, którzy nakreślili odpowiedni odbiór nagrań. Nowak już i tak był spisany na straty. Liczono się również ze ścięciem Sienkieiwcza i Belki, ale wczorajsza akcja udała się znakomicie. Niemalże nikt nie zauważył, że stenogramy z nagrań zostały zmanipulowane. W stenogramie nie uwzględniono trzech słów wypowiadanych przez Sienkiewicza dwukrotnie podczas rozmowy. Stacja TVN poszła nawet dalej. Skróciła nagranie wycinając początek. Sienkiewicz dwukrotnie mówi o WORLD TRADE SCENARIO. 
 
O czym tak naprawdę rozmawiają Bartłomiej Sienkiewicz i Marek Belka? O planowaniu zamachów w Polsce, które będą potrzebne aby utrzymać PO u włądzy, jeżeli nie pójdą w "wariant finansowy". Finanse państwa są w tak opłakanym stanie, że o zwycięstwie w wyborach może decydować tylko "ekonomika". Jeżeli ustawka z NBP, który może podtratować rząd skupując obligacje, nie dojdzie do skutku, to Sienkiewicz stwierdza, że World Trade Scenario jest OK. Teraz następuje czyszczenie z agentów, którzy chcieli ujawnić prawdę o zbrodniczych planach rządu Donalda Tuska i utwierdzanie opinii publicznej w językowo-obyczajowym charakterze skandalu. Oto jak powinien wyglądać stenogram: 
 
"BS: Dobra. Warunki wyjściowe do World Trade Scenario. 
 
MB: Mhm 
 
BS: ... Mamy dupę pogłębiającą się na poziomie budżetu państwa. OK, od karuzeli z kryzysu dzieje się to na tyle wolno, wszystko, wszystko działa, tylko problem polega na tym, że wpływy są opóźnione, wiemy, że jest buch, mniej pieniędzy niż tam nie wiem w 2015 pod koniec, ale na razie nie bucha, są sygnały, że idzie ku lepszemu, brakuje pieniędzy w budżecie, cięcia są niewystarczające. I mamy osiem miesięcy do wyborów, jak zmniejszymy ten okres to ten warunek jest bez znaczenia wtedy, i PiS ma 43 proc. w sondażu CBOS. Czyli idziemy w taki wariant, nie czarujmy się, że idziemy w taki wariant, że tylko i wyłączne ekonomika decyduje o ocenie stabilności kraju... 
 
MB: ...czyli wszystko jest, niby, jest jeszcze do utrzymania tylko, że ... 
 
BS: Tylko wiemy, że to się skończy katastrofą, ponieważ zwycięstwo PiS-u oznacza ucieczkę inwestorów, pogorszenie się warunków finansowych... 
 
MB: ... no i... 
 
BS: ... i parę innych kłopocików, ale to już takich wewnątrz polskich. I to jest dokładnie taka sytuacja, w której trzeba podjąć decyzję co my robimy z tym? Czy jest to moment na uruchomienie tego rodzaju rozwiązania, czy nie? Bo ja mam takie poczucie, że to jest wariant OK – World Trade Scenario – ale on nie jest kompletnie hipotetyczny. W związku z tym albo idziemy wariantem czysto finansowym i wtedy nie ma żadnego powodu, żeby uruchamiać tego typu rodzaju mechanizmy, albo jednak rozumiemy, że między polityką, a stabilnością finansową państwa jest pewien związek, który w ostatnich latach w szczególnie mocno ujawnił w Europie." 
 
Myślicie, że worst-case scenario? Warunki wyjściowe do worst-case scenario? Albo wariant czysto finansowy, albo uruchamiamy tego typu rodzaju mechanizmy jak worst-case scenario? Przecież ta wypowiedź Sienkiewicza ze zwrotem worst-case scenario nie ma żadnego sensu. Sensu nabiera dopiero po wstawieniu world trade scenario. Zauważcie, że w stenogramach znalazło się francuskie przepraszam wypowiadane przez Belkę, a zabrakło tych słów po angielsku. 
 
Tutaj jest odnośnik do "chwilowo niedostępnego" konta: https://www.facebook.com 
Wczoraj podawałem tylko wiadomość o World Trade Scenario. Bez całego naświetlania możliwego scenariusza. Pozostał ślad. Trzeba wrzucić do wyszukiwarki Google frazę: Fryderyk Niecki facebook. Druga wiadomość od góry pokazuje niedostępność treści ze strony Trójki.

Emper 2014-06-17

@2 Przepraszam serdecznie wszystkich o imieniu Bartosz. Mam czasem takie coś, że źle mi się zakoduje imię lub nazwisko. 
 
@3 
Moim zdaniem tam jest racześ "worst case scenario" (czyli scenariusz na najgorszy wypadek), ale niech każdy oceni sam: 
https://www.youtube.com

Dobrze Urodzony 2014-06-17

Nie ma znaczenia, czy drukuje się dużo małych papierków, które rozdaje się ludziom ("dodrukowywanie"), czy trochę mniej większych, które wymienia się na inne podobne i składa sobie do sejfu (upłynnianie obligacji na rynku). W tym drugim przypadku transakcja może być nieopłacalna, jeśli własne papiery są oprocentowane wyżej. I tak w tym przypadku jest. Ograniczeniem jest to, czy ktoś chce te twoje papiery kupić w drugim przypadku. Znaczenie ma to, ile pieniędzy się wypuszcza, a nie to, w jaki sposób. Co więcej, można też narzucić tu taką interpretację, że Belka chciał po prostu przeobrazić system w bardziej opłacalny dla Polski. Polecam: www.urbas.mpolska24.pl

Witek 2014-06-17

88min - jednak wszystko wina Tuska

Hugo 2014-06-17

Grafika promująca odcinek, jakby ktoś był zainteresowany, jest tutaj - bit.ly

minarchista 2014-06-17

wgospodarce.pl - co Wy na to???

Putin brzydki 2014-06-18

Kanał Wprostu, czyli ABW w akcji: https://www.youtube.com + same taśmy 
 
Kontestacja miejmy nadzieję fizycznie za granicą?

Libertarium.pl 2014-06-18

@3 
 
www.tvn24.pl 
ok 9:20 
 
Sienkiewicz potwierdza, ze chodzi o worst case scenario.

kontestatornia 2014-06-19

Zabrakło wyjaśniania podstawowych kwestii. Czym jest rząd, rada polityki pieniężnej, NBP i jakie kompetencje posiada każda z tych instytucji. Trochę było na początku, ale za mało żeby zrozumieć o co chodzi z wykupem obligacji przez NBP.

darek 2014-06-19

Ten wykup obligacji przez bank centralny jest pewno trochę oparty na przykładzie rządu amerykańskiego i FEDu. Amerykanie własnie to robią całkiem oficjalnie. Inne rządy pewno też ? Nie wiem jak to wyglada w Europie ? 
 
Wychodzi na to, że rząd chciałby po prostu nieoficjalnie wycofać się z limitu zadłużania kraju i po cichu drukować. 
 
Z dwojga złego chyba lepiej ażeby rząd dodrukowywał pieniądze jawnie niż po kryjomu. 
 
Ciekawe, że rząd jakby już doszedł do wniosku, że kolejne podwyżki podatków byłyby nieskuteczne więc trzeba sięgnąć po podatek inflacyjny. Na inflacji cierpią najbardziej osoby biedne, więc widać tu perfidię polityków, którzy oficjalnie deklarują, że przychylą biednym nieba, a po cichu majstrują inflację, która doprowadzi ich do nędzy.

Sarmata 2014-06-19

Rozwiazanie tej zagadki jest proste. Rostowski to czlowiek londynskiego City tj. bankow ktore pozyczaj rzadaowi polskiemu kase na procent, stad Rostowski mialbyc ich straznikiem wyplacalnosci tuskolandu. Skoro Tusk wyslal Sienkiewicza do Belki i sie dogadali i maszyna poszla w ruch (wywalenie Rostowskiego ustawa o NBP) to banki bojac sie o wyplacalnosc zrobily Tuskowi kuku chcac zablokowac drukowanie na boku. Jedyne drukowanie moze byc prowadzone w interesie Londynu a nie bokow dla Tuska

darek 2014-06-19

A propos tajne drukowanie pieniędzy przypomina Grecję - gdyby UE zobaczyła, że rząd polski sobie dodrukowuje pieniądza i jednocześnie deklaruje, że chce przyjąć kiedyś euro to byłaby oburzona. Bo za jakiś czas te dodrukowane złotówki miałby zamienić się w euro.

darek 2014-06-19

@Sarmata 
Twoja teoria chyba jest nieprawdziwa, bo wydaje mi się że większośc polskiego zadłużenia jest w walutach obcych, więc dodrukowanie złotówek nie grozi stratami dla banków. Złotówka tylko straci do euro. 
Niby dla banków nie jest korzystne aby polski rząd drukował pieniądze sam zamiast od nich pożyczać na wysoki procent, ale skoro te pożyczone na wysoki procent pieniądze miałyby być i tak niespłacone z powodu bankructwa to moim zdaniem lepiej w ogóle bankrutowi nie pożyczać. Więc nie widzę straty banków w tym, że nie pożyczą polskiemu rządowi na wysoki procent.

Sarmata 2014-06-19

darek, rzad pozycza w obligacjach zlotowkowych, wiec banki aby pozyczyc rzadowi musza waluty wczesniej wymienic lub zalozyc kontrakty, swapy itp.Jak to zrobia i pozycza to sa umoczeli w PLN na dzien dzisiejszy prawie bilion, kolejne dlugi na podobnych zasadach to dlugi samorzadowe, az sie boje policzyc ile one wynosza, oczywiscie jest jkeszcze masa dlugow zdenominowanych w PLN w obligacjach korporacyjnych. W walutach obcych pozyczali glownie hipoteciarze i czesc firm, wiec tutaj dla bankow teoretycznie nie byloby ryzyka, ale taki wstrzas spowodowalby niewydolnosc zarabiaajcych w oslabionym PLN kredyciarzy hipotecznych i banki na tym polu tez znalazlyby sie w czarnej dupie

moromen 2014-06-20

Państwo polskie na mocy swej własnej Konstytucji, nie może na swoim terytorium tworzyć pieniędzy! Mogą to robić tylko prywatne banki. Na dodatek te banki są prawie wszystkie bankami zagranicznymi. Czyli, że państwo polskie nie może tworzyć u siebie własnych pieniędzy, po to aby mogły to robić dla swego zysku banki zagraniczne w Polsce ulokowane! I państwo polskie musi od nich pożyczać pieniądze, bo samo sobie zakazał o pożyczać złotówki od własnego banku centralnego! I musi się w nich zadłużać, pod groźbą niewypłacalności. 
 
Traktat lizboński, pozbawił suwerenności walutowej nie tylko kraje strefy euro, które zrzekły się swych walut. Pozbawił również suwerenności walutowej wszystkie pozostałe kraj e spoza strefy euro. Jest to zawarte w artykuł e 123 Traktatu. Zakazuje on Europejskiemu Bankowi Centralnemu i wszystkim bankom centralnym krajów członkowskich UE finansowania deficytów i udzielania kredytów rządom państw oraz wszystkim innym jednostkom sektora publicznego. Tak więc na mocy Traktatu lizbońskiego, państwo będące jedynym gwarantem na swoim terytorium płatności pieniądzem narodowym, ale i ponadnarodowym pieniądzem euro, samo nie może takiego pieniądza w swoi m własnym banku centralnym pożyczać. Rząd nie może sfinansować wydatków publicznych, pożyczając pieniądze w swoim banku centralnym. Musi pożyczać pieniądze w bankach prywatnych. A szerzej na rynkach finansowych, emitując rządowe obligacje i bony skarbowe. I musi się w nich zadłużać na ich warunkach finansowych. 
 
Suwerenność walutowa musi zostać polskiemu państwu przywrócona. Narodowy Bank Polski musi służyć polskiemu narodowi, polskiej gospodarce i polskiemu państwu. Dlatego należy usunąć z polskiej Konstytucji artykuł 220 i zawiesić wykonywanie artykuł u 123 Traktatu lizbońskiego. 
 
Suwerenność walutowa to posiadanie własnej narodowej waluty przez państwo narodowe. A brak suwerenności walutowej, to brak podstawowego warunku do istnienia ekonomicznego w świecie. A dla Polski jest to w warunkach światowej wojny ekonomicznej wyrok śmierci z mniej lub bardziej opóźnionym jego wykonaniem.

darek 2014-06-20

"brak suwerenności walutowej, to brak podstawowego warunku do istnienia ekonomicznego w świecie" - bzdura 
 
Ja przypomnę, że 5 postulat z manifestu Komunistycznego Karola Marksa brzmiał nastepująco: 
 
"Centralizacja kredytów w rękach państwa za pomocą banku narodowego o kapitale państwowym i o wyłącznym monopolu." 
 
 
 
"Suwerenność walutowa" to prawo rządu do nieograniczonej nacjonalizacji wszelakiej własności w kraju - po prostu rząd drukuje pieniądze i kupuje za to wszystko - wszystko staje się państwowe i mamy pełny komunizm. 
 
Pojęcie "suwerenności walutowej" jest dęte - 
są kraje które zrezygnowały z własnej waluty i jest ich niemało. 
 
 
 
Przykłady : bodajże Ekwador, Salwador, Lichtenstein, Nepal i sporo innych. 
 
"Pożyczanie od Narodowego Banku Polskiego" to po prostu drukowanie - identycznie takiego sformułowania używano za czasów PRLu. Wiemy jak to się skończyło.

ObywatelGC 2014-06-20

Witam, 
Po odsłuchaniu poszedłem zaprotestować (w moim przypadku był to Toruń) 
Przed urzędem Marszałkowskim zebrało się kilkudziesięciu obywateli. Nikt tego nie zgłosił - więc protest był nielegalny. Policja (w proporcjach 4/1) spisała wszystkich zebranych. Zrobiłem zdjęcie - dopiero później zdałem sobie sprawę z tego co było na plakacie wiszącym na budynku urzędu marszałkowskiego... 
https://www.facebook.com

darek 2014-06-20

A props przypomnę, że przed wojną Bank Polski, który emitował złotego nie był państwowy tylko był prywatną spółką akcyjną, w której skarb państwa miał mniejszościowe udziały.

DanielPiesto 2014-06-20

Taśmy VHS to były?

Nehemiasz 2014-06-21

A może za tym wszystkim stoi Kwaśniewski, albo jego zwolennicy w służbach? Przecież bezpośrednio przed tymi nagraniami właśnie afera prezydenta była na topie, a teraz cicho sza...

Tomasz 2014-06-22

wgospodarce.pl 
- to ma sens. polska srolska

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

ZUS nie chce 5 mld (2) - 13 dni temu

Black Friday po polsku (4) - 3 tygodnie temu

Nowy próg podatkowy (11) - 4 tygodnie temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 6 tygodni temu
Więcej audycji...
Jak wynajmować mieszkanie za darmo? (2) - 2 miesiące temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 miesiące temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 miesiące temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 miesiące temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 miesiące temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 4 miesiące temu


Nie będę płacił za Twoje mieszkanie (19) - 4 miesiące temu


Dlaczego nie warto wracać do Polski? (8) - 5 miesiące temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 5 miesięcy temu


Wolnościowcy upadają (13) - 6 miesięcy temuW tym kraju wszyscy chcą Cię okraść (10) - 6 miesięcy temu

A klientów mamy w nosie (1) - 7 miesięcy temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 7 miesięcy temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 7 miesięcy temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 8 miesięcy temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 8 miesięcy temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 8 miesięcy temu


Wywiad z terrorystą (34) - 9 miesięcy temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 9 miesięcy temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 10 miesięcy temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 10 miesięcy temu


Nie wolno prowadzić firmy z knajpy (5) - 10 miesięcy temu


Lewak zmusza do picia wódki (9) - 11 miesięcy temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - 11 miesięcy temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (25) - 11 miesięcy temu

Marnowanie żywności jest opłacalne (6) - 11 miesięcy temu

No to nacjonalizujemy hazard (4) - 11 miesięcy temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Poprzez wódkę cenzurują sklepy (8) - ponad rok temu


Jednolite okradanie podatników (6) - ponad rok temu


Na chuja nam dzietność? (13) - ponad rok temuJak spożywać piwo publicznie? (1) - ponad rok temu


Polska skazała terrorystę (6) - ponad rok temu
Człowiek, który dostał po d... (5) - ponad rok temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - ponad rok temuBandyta, ale polski bandyta (13) - ponad rok temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - ponad rok temu

Jak unikać długów? (1) - 2 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 2 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 2 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 2 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 2 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 2 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 3 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 3 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 3 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 3 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 3 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 3 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 3 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 3 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 3 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 4 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 4 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 4 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 4 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 4 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 4 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 4 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 4 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 4 lata temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 4 lata temu


Co powinien spalić narodowiec? (61) - 4 lata temu
Czy wolno gwałcić publicznie? (17) - 4 lata temu


Ile dałbyś za dziecko? (25) - 4 lata temu


Jak kraść? (49) - 4 lata temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 4 lata temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 4 lata temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lata temu


Czy należy płacić podatki? (24) - 5 lata temu

Jak wycenić dziecko? (9) - 5 lata temu

MLM to ściema (67) - 5 lata temu

Dupy z Wykopu (40) - 5 lata temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 5 lata temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 5 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 5 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 5 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 6 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 6 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 6 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 6 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 6 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 6 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 6 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 6 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 6 lat temu

ACTA samo zło (87) - 6 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 6 lat temu

Naloty na graczy (17) - 6 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 6 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 6 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 6 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 6 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 6 lat temuPrzemyt to grzech! (39) - 7 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 7 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 7 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 7 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 7 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 7 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 7 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 7 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 7 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 7 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 7 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 7 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 7 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 7 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 7 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 7 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 7 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 8 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 8 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 8 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 8 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 8 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 8 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 8 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 8 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 8 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 8 lat temu


O buncie informatyków (8) - 8 lat temuUE powstała! (2) - 8 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 8 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Adam - - 50.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
opinie.info.pl - - 20.00
Pracawsieci.net - - 20.00
Zarabianie przez internet - - 20.00
Tomek - - 10.00
wypożyczalnia samochodów - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt