Facebook
Podpis:
Numer GG:

Dziś
21:00
Jan Fijor zaprasza
Dziś
22:30
Kolejne Rozmowy w Nocy 19 Kwietnia 22.30
Słuchaj radia
Wydanie Główne (12)
wczoraj
Wywiad z terrorystą
Dziś Hugo z Martinem rozmawiają z Kamilem oskarżonym o terroryzm i z Markiem oskarżonym o rozpasanie alkoholowe. Jeden poległ, drugi wygrał...
ALBRECHT o nieruchomościach (3)
wczoraj
Zwiększamy skalę naszego działania
Dziesiątki nowych spotkań z inwestorami, miliony kapitału do zagospodarowania i międzynarodowe projekty inwestycyjne. Informacje o spotkaniach networkingowych znajdziesz na...
Epicentrum (1)
dziś
Czym otruć prezydenta?
Przegląd trucizn, ich zastosowań i sposobów działania

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2014-06-19

Wolny rynek — wprowadzenie

Nadający: Jan Fijor

Janek, odpowiadając na listy słuchaczy i pytania z czata, tłumaczy podstawowe sprawy.
Pobierz [78 MB]

KOMENTARZE

2014-06-19

Witam, 
 
Poszukuje dobrej książki na temat fundamentalnej wyceny przedsiębiorstwa, książki która uczy czytać sprawozdania finansowe i na ich podstawie wycenić spółkę. Znacie jakieś pozycje ? 
 
Z pozdrowieniami.

Grzesiek 2014-06-19

Wycena - minipodręcznik  
 
Autor: Aswath Damodaran

jan M Fijor 2014-06-19

Przeczytajcie sobie Zasady ekonomii, Carla Mengera a zobaczycie, jak bezsensowne są te instruktaże, podręczniki wyceniania wartości. Wartość każego dobra zależy od subiektywnej wyceny jego właściciela. Menger to zauważył już 143 lata temu. ale widać to do urzędasów nie dotarło.  
 
pozdr

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2014-06-19

Ale i na wolnym rynku potrzeba wyceny nie przez właściciela czasem zachodzi, np. przy ubezpieczeniach, pożyczkach pod zastaw, wyznaczaniu przez sąd (obecnie arbitrażowy, ale jako anarchokapitalista jestem też za prywatyzacją normalnego wymiaru sprawiedliwości) zadośćuczynień za zniszczenia.

Robi 2014-06-20

Drugie dno afery podsłuchowej https://www.youtube.com 
Ciekawe spojrzenie, aczkolwiek jak się nie zgadzam, że dług publiczny to nie jest problem. Jednak cieszy, że powstają nowe środowiska opiniotwórcze i różne incjatywy medialne. Panie Janie, Pan najlepiej wie, jak jest w USA - ile jest kółek, kółeczek, organizacji, kościółków, telewizji, bractw, stowarzyszeń,zakonów, lóż itp. Dobrze, że u nas ludzie się organizują. Wymiana spojrzeń bardzo dobrze robi społeczeństwu. Tragedią natomiast jest to, że ludzie gapią się w tylko w TVN i TVP, które wypowiadają się w podobnym tonie.

jan M Fijor 2014-06-20

@Robi ta pani Litwin to druga Yellen. Niech nas Bóg broni przed takimi reformatorami. To, że mamy silny pieniądz zawdzięczamy temu, iż opiera się on (koślawo, bo koślawo, ale jednak, na jakiejś realnej wielkości, czyli na poziomie rezerwa który jest proporcjonalny do poziomu gospodarki, czyli relacji eksport -import.  
Ona chce to ograniczenie zniszczyć, pod pretekstem suwerenności pieniądza, wprowadzając w to miejsce wolność skupywania obligacji skarbowych polskich czyli drukowania pieniądza hulaj dusza! To czystej wody keynesista, która nie zna w ogóle literatury.

jan M Fijor 2014-06-20

Elytka cwaniczaków tylko czeka na takie pozwolenie. Zasypią nas zadrukowanym papierem, który z naszych majątków zrobi śmieci. Niech nas pan Bóg broni przed taką suwerennością. Zresztą co jest złego w poziomie rezerw? Umożliwia inflacje, to prawda, ale jednak mobilizuje do oszczędzania i promuje produkcję/eksport.  
 
pozdr

2014-06-20

Oczywiście, że od subiektywnej wyceny właściciela. Tylko część akcjonariuszy wycenia przedsiębiorstwa na podstawie ów sprawozdań, więc warto byłoby poznać ich tok myślenia :) Warto też sprawdzić, czy spółka zanotowała zyski, bądź straty, bądż czy jej kapitał własny wzrósł, czy spadł i czy jego wartość zmieniła się przez to, że zostały emitowane nowe akcje, czy to zyski zostały przeznaczone na reinwestycje. Myślę, że to dość istotne informacje na temat spółki, które właśnie możemy znaleźć w sprawozdaniach finansowych :) Pozdrawiam

Ninja 2014-06-21

@jan M Fijor Apropo jazdy w pasach to Korwin nie jeździ w pasach :) bo ma zwolnienie z powodu bliżej nie określonej choroby.

Robi 2014-06-21

Co do wycen, to ciekawy wątek na ten temat przewinął się w rozmowie Belka-Sienkiewicz. Przesłuchałem całą dostępną taśmę z tej rozmowy. Wyobraźcie sobie, że tak znakomity niby analityk jak Sienkiewicz nie wiedział, ile wart jest BGŻ. Dziwił się, że tylko 3 mld zł. To dla mnie nie było zaskoczenie, bo troszkę hobbystycznie interesuję się wycenami firm, a taki Sienkiewicz nie wiedział. Dopytywał się Belki jak to jest możliwe, że tak mało. A Belka mu na to, że "banki teraz w ogóle są tanie". Co to za odpowiedź? Ja bym odpowiedział tak: Bartek, kierujesz się huczną i buńczuczną nazwą "BGŻ", a tak naprawdę ten bank jest stosunkowo malutki. Wkurzony jestem, że tacy znawcy uchodzą za ekspertów i zarabiają duża kasę. Oprócz zażenowania, że panowie za nasza kasę wcinają gacie słonia w oleju z Curacao, to fragmentami rozmowa jest jednak ciekawa. Belkę łączy z Panem Janem pewna historia. Otóż Belkę z opresji - bodajże w Palestynie - uratowało w 1974 r. wymienienie całej naszej jedenastki piłkarskiej. Pana Jana podobno w Meksyku coś takiego spotkało... Czekam z utęsknieniem na rozmowę Bieńkowskiej, a później Kulczyka...

Flaku 2014-06-21

Korwin ma autopyroflamofobię. 
https://www.youtube.com

jan M Fijor 2014-06-21

@10 Można łatwo wyliczyć wartość kapitalizacyjną banku, ale ona nie oznacza wartości banku, a jedynie wartość wszystkich akcji banku przy obecnej dystrybucji. Gdyby ktoś chciał kupić bank, to by musiał zapłacić za udział/akcję więcej niż wynosi obecna cena.  
Jacy eksperci? To śmondaki, które się nie potrafią same utrzymać. Dlatego żyją za pieniądze podatnika, bo normalnym konsument w wymianie rynkowej by im tyle nie zapłacił. Olej z Curacao to pewnie takie samo świństwo jak likier curacao.Olej z Curacao jest pewnie palmowy, a taki nadaje się co najwyżej na ślizgawkę.  
A przy okazji chciałem podziękować Arkadiuszowi, który wpłacił na moje konto 1000 zł, co jest dla mnie doprawdy wielkim zaszczytem i zaskoczeniem. Postaram się Arkadiuszu nie zawieść. pozdr jmf

Robi 2014-06-22

Panie Janie, a ma Pa swój typ na to, kto stoi za podsłuchami? Bo mnie intuicja podpowiada, że mogą to być poszkodowani przedsiębiorcy. Ja sam bym nie darował utraty dorobku życia, a ilu takich ludzi mamy w naszym kraju?

jan M Fijor 2014-06-23

@Robi jak to kto stoi za taśmami? Grupa sprawująca władzę. A to, kto je nagrał jest tak samo ważne, jak personalia prezesa firmy, która produkuje mikrofony kierunkowe. Problem w tym, że postulaty grupy sprawującej władzę podziela większość narodu, z narodowcami, patriotami i socjalistami włącznie. Przedsiębiorcy są zbyt tchórzliwi na sprzeciw. Oni zachowują się jak stado antylop przyglądające się, jak lew pałaszuje ich koleżankę i cieszą, że to nie na nie trafiło.  
pozdr

Tomasz 2014-06-23

zgadza się, odwiedziłem rodzinę w PL i też ich pytałem, dlaczego nic nie robią, no ale przecież najważniejszy jest ich byt, a co w państwie się dzieje, to nie ich sprawa...

Mateusz 2014-06-23

Moim zdaniem takimi aferami sprawdzają społeczeństwo na jakie wałki jeszcze mogą sobie pozwolić i prawda jest bardzo smutna, bo okazuje się że na wiele...

kobza 2014-06-24

Robi aleś ty głupi i nawiny - poszkodowani przedsiębiorcy? buahahahahahahahahaha. Z ludzmi można praktycznie wszystko zrobić - po tej aferze wszystko się rozejdzie po kościach, chyba, że poważne państwa wkroczą do akcji i zgotują nam jesień średniowiecza.  
 
@Tomasz - pytasz swojej rodziny dlaczego nic nie robią? a co oni mają do gadania? co mogą zrobić? No a czyj byt nie jest najważniejszy jak nie naszych rodzin? Jaki oni mają wpływ na to co dzieje się takim fasadowym państwie jak Polska? Zbyt dużo filmów się naoglądałeś i uwierzyłeś w demokrację.

Robi 2014-06-24

@ 17 
Sorry, ale nie zgadzam się, żebyś mnie wyzywał od naiwnych, bo to nieprawda. Wiem, że z większością ludzi można wszystko zrobić, ale uwierz mi, są też na świecie takie skurwysyny, że nie podarują pewnych rzeczy. To ty jestes naiwny myśląc, że takich ludzi nie ma. Owszem, pewnie ich w którymś momencie spacyfikują, ale co kuku narobią, to narobią. Pamiętasz Magdalenkę? Tylku 2 facetów z jajami i jak się długo bronili.

evilClown 2014-06-24

Janek napisałeś: "jak to kto stoi za taśmami? Grupa sprawująca władzę.(...) Problem w tym, że postulaty grupy sprawującej władzę podziela większość narodu, z narodowcami, patriotami i socjalistami włącznie. Przedsiębiorcy są zbyt tchórzliwi na sprzeciw. Oni zachowują się jak stado antylop przyglądające się, jak lew pałaszuje ich koleżankę i cieszą, że to nie na nie trafiło. " 
 
Tymczasem: 
Drugą z osób zatrzymanych w związku z aferą podsłuchową jest biznesmen MAREK FALENTA (jeden z najbogatszych Polaków), właściciel 40 procent udziałów w firmie Składy Węgla. 
 
Był zły na rząd ponieważ: 
"Na początku czerwca Centralne Biuro Śledcze zatrzymało osoby z kierownictwa firmy Składy Węgla w związku z nieprawidłowościami w obrocie węglem. Miał on być sprowadzany z Rosji i Kazachstanu i sprzedawany jako polski." 
 
Po zatrzymaniu w rozmowie z Pulsem Biznesu stwierdził: 
"Rząd powinien tak wspierać konkurencję, żeby konsument otrzymywał najlepsze ceny na rynku. Wydaje mi się, że korzyści z importu są tak duże dla społeczeństwa, że dzięki temu stać nas na dotowanie polskich kopalni, żeby przeszły przez ten trudny okres." 
 
Jak jeszcze przedsiębiorcy mają walczyć z tym nierządem? ZPP ciągle walczy, z tego co mi się wydaje, o prawa przedsiębiorców oraz Centrum A. Smitha, Gwiazdowski i reszta.

evilClown 2014-06-24

Janku kolejny przedsiębiorca który toczy wojnę z systemem, Zbigniew Stonoga: 
 
https://www.youtube.com

evilClown 2014-06-24

Michał Majewski (wprost): 
Sprawa jest nie do opanowania. Dziesiątki różnych biznesmenów mają "taśmy". Konsekwencje chyba są zrozumiałe. 
Twierdzenie, że te taśmy miały jednego adresata jest naiwne. Dziś wiele osób ma w sejfach haki na rządzących.

kobza 2014-06-25

@evilClown - hehehe, poważnie w to wierzysz? typowy nadwiślański indianin! sprawa na 100 proc ma drugie dno i z jakiegoś powodu chcą aby prostaczki myślały, że za podsłuchami stoi jakiś antysystemowy przedsiębiorca. Ci najbogatsi "przedsiębiorcy" w naszym kraju, to najczęściej poprzebierani za przedsiębiorców ludzie związani ze służbami specjalnymi, namaszczeni jeszcze przez poprzedni czerwony ustrój lub ich latorośle. Przeczytaj sobie życiorys tego pana i naucz się wyciągać wnioski.  
 
"Dziesiątki różnych biznesmenów mają "taśmy". Konsekwencje chyba są zrozumiałe.  
Twierdzenie, że te taśmy miały jednego adresata jest naiwne. Dziś wiele osób ma w sejfach haki na rządzących". 
 
Kto normalny wierzy w te bzdury? wez i wracaj do piaskownicy. Ty naiwniaku nie wiesz w jakim kraju żyjesz?

evilClown 2014-06-25

kobza, czy ja pisałem do ciebie? nie? to spierdalaj. Wyraźnie napisałem, że piszę do Janka. Zupełnie nie interesuje mnie twoja opinia na mój temat i temat o którym piszę, bo jesteś dla mnie nikim kogo głos mnie interesuje. Piszę do Janka, by mógł się odnieść do tematu w audycji. Nie interesują mnie twoje teorie spiskowe.

evilClown 2014-06-25

Janku piłeś kiedyś alkohol za 3 tysiące złotych butelka, jak to robią politycy? Na nagraniach Sikorski mówi, że szuka dla donka rocznik 1957 tego alkohole.poznan.pl

kobza 2014-06-25

evilClown - użyj maila, nie forum jeśli nie chcesz aby ktokolwiek się odnosił do twoich tanich i naiwnych sugestii !

evilClown 2014-06-25

kobza, nie pyskuj bezimienny trollu, twoje opinie są tyle warte co menela spod sklepu. Tyle wiesz o biznesie, co przeczytasz w necie od równie głupich sobie ludzi. Ja przynajmniej pracowałem w największych korpo z GPW i międzynarodowych, pracowałem przy projektach za 200 mln PLN na styku korpo-rząd,a ty? ty tylko czytasz życiorysy w internecie i pyskujesz do innych. won powiedziałem

evilClown 2014-06-25

"Robi aleś ty głupi i nawiny" 
 
Ty kobza, się tutaj nie rządź tak, pyskaczu - wyjdź z domu może, nie wiem, znajdź sobie jakąś pracę? Jeśli chcesz, by kogoś interesowały twoje opinie, to może przedstaw się z imienia i nazwiska, swoje osiągnięcia życiowe podaj, doświadczenie, w jakiej dziedzinie, załóż bloga i tam obrażaj innych, a nie podpinasz się pod popularność Janka i smrodzisz pod jego audycjami. Do tego czasu: spierdalaj.

jan M Fijor 2014-06-25

@evilClown nie mów do kobiety spierdalaj, a poza tym nie zaperzaj się, bo kobza ma dobre chęci, stara się, a ponieważ ma wiele wątpliwości, zgłasza je w dyskusji. Ona nie jest pewna tego, co pisze, jej tej pewności brakuje i dlatego pisze. Trzeba ją oświecić.Zgoda!? czółko dla słuchaczy!

jan M Fijor 2014-06-25

A teraz do wszystkich! Odkąd Arkadiusz sypnął kasą (łan tałzen) , reszta się wyłączyła. Niedługo będą po złotówce wpłaca. To, że nie ma inflacji nie zwalania nikogo od zaopatrywania nas w fundusze antyinflacyjne. Bo gdy przyjdzie inflacja, kasa będzie pusta i nie będzie na opał ani na Internet. Słuchajcie dzisiaj, bo mam dobre wiadomości. pozdrowko

kobza 2014-06-25

@ lol, koleś ale jesteś żałosny - nieadekwatnie reagujesz! Aż tak cie zabolało, że nazwałam cie naiwniakiem i prostaczkiem? prawda cie denerwuje?  
 
."Ja przynajmniej pracowałem w największych korpo z GPW i międzynarodowych, pracowałem przy projektach za 200 mln PLN na styku korpo-rząd,a ty?" 
 
Żalisz sie czy chwalisz? ;))) Przegrany w dyskusji jest ten, który musi podeprzeć się swoim autorytecikiem - wracaj do piaskownicy. KORPORACYJNA SZCZURZYNO!

kobza 2014-06-25

Powyższy mój wpis odnosi się do evilClown

Marcin 2014-06-26

kobza 
obrażasz niektórych a potem dziwisz sie , że po Tobie jadą . 
Potraktowano Ciebie tak jak Ty innych. 
Czasami zgadzam sie z Tobą ale Twój ton zniechęca - szkoda bo ciekawie argumentujesz . 
pozdrawiam ciepło 
Marcin

kobza 2014-06-26

@Marcin - no trudno że jadą, niech jadą jeśli poza wyciczkami slownymi i "wypierdalaniem" mnie z fora, nie mają innych argumentów.  
 
Obśmiewam wszystkich ktorzy uważają, że za nagraniami stoi jakiś gang kelnerów, którzy pracowali na zlecenie jakiś tam "przedsiębiorców". Gdyby koleś miał troche więcej wiedzy i umiał wyciągać wnioski, to zwróciłby uwagę na słowa ministra Sienkiewicza iż nasz kraj "istnieje tylko teoretycznie" , a podejrzewam, że taki minister Sienkiewicz więcej wie niż jakiś tam anonimowy prostaczek pokroju evilClown. Państwo, które istnieje teoretycznie, praktycznie NIE ISTNIEJE, państwo atrapa, a kto w takich państwach rządzi - przedsiębiorcy, którym można w każdej chwili dupę usmażyć? czy bezpieczniacy, poprzewerbowani po 89 r i pracujący dla swoich innych mocodawców.... trochę potęzniejszych niż jakiś tam najbogatszy "przedsiębiorca" w kraju. lol 
 
Wg gość zasugerował, że obecnie "przedsiębiorcy" maja haki na rządzących w swoich skrytkach - to pokazuje, że gość buja w obłokach.

KamilS 2014-06-26

@evilClown 
 
>kobza, nie pyskuj bezimienny trollu 
 
A twoje dane są jawne? A więc jak się nazywasz?

Marcin 2014-06-26

@kobza  
prosze nie obrażaj innych  
przykład "prostaczku" 
Andrzej Burzyński na Kontestacji tak ładnie kiedyś powiedział , że w życiu można mieć 
- racje albo pieniądze 
- racje albo przyjaciół 
- racje albo miłość  
Oczywiście jedno drugiego wyklucza  
Pozdrawiam ciepło 
Marcin

kobza 2014-06-26

Smutne to co piszesz Marcin, bo mnie najbardziej interesuje prawda. Może pan Burzyński miał na myśli prawdę. Racja to takie postmodernistyczne modne słowo ;) - ja nie muszę mieć RACJI jeśli PRAWDA wygląda inaczej.  
 
wiadomosci.wp.pl 
 
Kiedyś wspomniałam, że Catio Institute się skompromitowało (nagroda dla Balcerowicza i wielki wrzask był po moim poście), w tym momencie to już jest absolutny żal - bardziej upolitycznionej organizacji chyba nie ma/obiektywizmu tyle co brudu za paznokciami.

Kwiat126p 2014-06-27

A ja myslałem Janku że wartość danej rzeczy(mowie ogolnie o towarze) jest taka jaką maksymalną kwotę może ktoś za nią zaoferować. Czyli to klient ma większy wpływ na jej cenę. bo np jakiś głupek chce sprzedać patyczki do uszu i uwaza że one są warte 50 zł podczas gdy jest ich dużo na rynku i kupowane są po 2 zł, no to nikt nie kupi tego towaru w takich warunkach. Więc co z tego że subiektywna ocena wlasciciela jest taka że on sobie wymyśli że jego kapcie są warte tysiąc złotych, to są tylko sny i marzenia a dopiero jak ktoś je faktycznie kupi to okaże się że były tyle warte(choc nie sądzę bo kto kupi kapcie za tysiąc skoro bedzie mogl je kupić za 20 zł powiedzmy).

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Program miesiąca
złoty!

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Jan Fijor - Roboty kradną pracę? (24) - 6 tygodni temu


Jan Fijor - A narzekam sobie dzisiaj (19) - 8 tygodni temu


Więcej audycji...
Jan Fijor - Najbogatsi ludzie rotują (15) - 2 miesiące temu

Jan Fijor - O lewackim Hollywood (6) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Spotkam się z Trumpem (23) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Nowe obywatelstwo Janka (5) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Powrót z Białorusi (3) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Wolny monopol (21) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (12) - 5 miesiące temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 6 miesięcy temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 6 miesięcy temu
Jan Fijor - Oszukańczy Wolontariusz (18) - 8 miesięcy temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 8 miesięcy temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 8 miesięcy temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - O palancie z Kontestacji (35) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 10 miesięcy temuJan Fijor - To Polacy Panie Kolonko (21) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - On wcale nie mówi jak jest (30) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - ksiądz Zieba zlewaczal (9) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - TRUMP (34) - 11 miesięcy temu

Dlaczego Janek nie kupił złota? (22) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - Jak znaleźć sponsora (9) - ponad rok temu
Jan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - ponad rok temu


Jan Fijor - Pranie pieniędzy na dom (34) - ponad rok temu

Jan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - ponad rok temu


Jan Fijor - Illinois vs Oklahoma (20) - ponad rok temuKomu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jednak się walnęliśmy (12) - ponad rok temu


Jan Fijor - Super Kandydatka z PO (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - ponad rok temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - ponad rok temu

Jan Fijor - Same niedobre rzeczy (10) - ponad rok temu


Bierzcie zasiłki (31) - ponad rok temu


Jan Fijor - Podatek katrastrofalny (10) - ponad rok temu

Jan Fijor - Pomysły na biznes (7) - ponad rok temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - ponad rok temu


Jan Fijor - Wybory (19) - ponad rok temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - O Ameryce Łacińskiej (14) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (29) - 2 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 2 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 2 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 2 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 2 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 2 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 3 lata temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 3 lata temu


Kierowcy LPG są dyskryminowani (13) - 3 lata temu

Wolny rynek — wprowadzenie (38) - 3 lata temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 3 lata temu
Jan Fijor - Emp@tia (5) - 3 lata temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 3 lata temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 3 lata temu


Słuchacz w długach (30) - 3 lata temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 3 lata temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 3 lata temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 3 lata temu

Bardzo smutny Janek (47) - 3 lata temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 3 lata temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 3 lata temu

Janek zbankrutował (20) - 3 lata temu


Blacha wie co mówi (37) - 4 lata temu

Fijor idzie w politykę (37) - 4 lata temu

Ostro (63) - 4 lata temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 4 lata temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 4 lata temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 4 lata temu

Czy istnieje strata społeczna? (24) - 4 lata temu


Czy alkoholik jest racjonalny? (61) - 4 lata temu


Czym jeździ milioner? (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 4 lata temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 4 lata temu

Jan Fijor- Zmęczenie bogactwem (28) - 4 lata temu


Jan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 4 lata temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 4 lata temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 4 lata temu

Jan Fijor - Długi (117) - 4 lata temu


Bogaty może dłużej (48) - 4 lata temu


Komentarze pomysłów na biznes (32) - 4 lata temu

Co Janek zrobił z ogórkami? (37) - 4 lata temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 4 lata temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 4 lata temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 5 lata temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 5 lata temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 5 lata temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 5 lata temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 5 lata temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Rozmowy znad Turcji (44) - 5 lata temu

Jan Fijor - pośrednicy (23) - 5 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 5 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 5 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 5 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 5 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 5 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 6 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 6 lat temu


Oburzeni (11) - 6 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 6 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 6 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (31) - 6 lat temu

Portugalia (17) - 6 lat temu

Wy ćwoki (15) - 6 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 6 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 6 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 6 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 6 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 6 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 6 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 6 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 6 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 6 lat temu


Żona milionera (10) - 6 lat temu

Afryka Afryka (27) - 6 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 6 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 6 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 6 lat temu

Fijor w Californi (17) - 6 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 6 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 6 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 7 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 7 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 7 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 7 lat temuPaństwowe akcje (20) - 7 lat temu


Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 7 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 7 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Przeprowadzki Międzynarodowe - - 25.00
WordPress Developer - - 39.00
Suplementi.pl - Odżywki i suplementy - - 20.00
Chwyty Gitarowe - - 30.00
Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto - - 30.00
Montaz-Anten.PL - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt