Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Kup najbardziej niepoprawną książkę tego roku
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
ByteEater na leczeniu tabletkami ze skutkami ubocznymi uniemożliwiającymi prowadzenie audycji.
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (4)
3 dni temu
Jan Fijor - Wizyta w Rumuni i kryzys w USA
Janek wrócił z ASBIROwego wyjazdu do Rumuni i opowiada o gospodarce tego kraju oraz o tym co go spotkało. Jak również ciekawe rzeczy dzieją się na rynku złota, ropy i giełdy w USA,...
Wydanie Główne
4 dni temu
Kto ukradł nam Marsz?
Kolejna nacjonalizacja. Czy odzyskaliśmy niepodległość? Władza centralnca vs lokalna. Cena cebuli. Nie chcą inwestycji i miejsc pracy. Gentryfikacja. Do kogo należy miasto?
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2014-07-29

Czy chciałbyś, by ktoś mógł ci odciąć palec?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Czyli o torturach. Dziś gościmy Kubę z RozmowywNocy.com i rozmawiamy o różnicach kulturowych w USa, Białorusi i Polsce, a poza tym zajmujemy się nową reformą szkolnictwa wyższego.

KOMENTARZE

Pcimek 2014-07-29

Do Kuby - marksista czystej krwi. Właśnie od tych drobnych "pomocy państwowych" się zaczęło a kończymy z 8 bilionami euro długów w Europie a może i większymi.

dinozaur 2014-07-29

Zaintrygowaļo minie tylko jedno zdnie, które zmusilo mnie do napisania komentarza. 60 minuta. o internecine I możliwościach o ogrniczeniach I restrykcjach. Są ludzie mojego pokroju , którzy lubią wyzwania. Im bardziej po górkę, ofroad ,tym więcej frajdy, przyjemności z osiągniętego celu. Świenie Kuba wypunktował, iż wymaga taka sytuacja kreatywności itd. ps audycja mnie zainteresowła ponieważ jedną nogą żyję ( jak to powiedział Hugo) w bloku wschodnim. Osobiście polecam zainteresować się Łotwą I Estonią w biznesie Już teraz polskie produkty przeważają na półkach szczególnie , nabiał chemia praktycznie cała budowlanka I meblarstwo. Dlaczego nie Litwa spytacie , bo nielubię kolesi. Usłgi typu telekomunikacja , rekalma, hydraulika , budowlanaka aż proszą sie o zagospodarowanie. Sam odkładam pracując w Uk-rainie na zainwestowanie w turystkę opodal Kandavy.

Piter 2014-07-29

Głównym motorem działań USA jest ich własny interes. Tortury czy pojęcie jakiejkolwiek moralności to dla nich rzecz wtórna. Liczy się tylko to czy jest to w interesie USA czy też nie. Co ważne USA są propagatorem tak zwanej demokracji ale nie wolnego rynku ! I o ile możemy na nich liczyć w sensie sojuszów obronnych NATO to nie ma sensu liczyć na jakieś profity ekonomiczne. O wiele ważniejszym partnerem handlowym może być nasz sąsiad czyli Rosja niż dalekie państwo za Oceanu. Jak powiedział JKM "Państwa nie mają przyjaciół Państwa mają swoje interesy" .  
No cóż jest to niefajne np dla mojego pokolenia które było zafascynowane w młodości Stanami jako oazą wolności. Poza tym jak uczy historia imperia ulegają degeneracji i upadają. USA jest właśnie w takiej fazie - powolnego upadku. Może nie nastąpi to za 10 czy 20 lat ale co ważne nie powinny być już wzorem do naśladowania.

dudi 2014-07-30

Stany zrobiły taki burdel w Iraku, że tamtejsza organizacja terrorystyczna ISIS robi tam teraz holokaust swoim przeciwnikom i najpewniej przejmie władzę w tym kraju. Jestem świeżo po obejrzeniu filmu z masowej egzekucji przeprowadzonej przez tych dzikusów i jestem w szoku. Obrazki niczym z eksterminacji Żydów podczas IIWŚ.  
Dyktatorzy są jacy są, ale przynajmniej trzymają swoje państwa za mordę, zwłaszcza takie dzikie kraje jak Irak. Teraz tam będzie jeden wielki, silny muzułmański kalifat i problemy to się dopiero zaczną.

TeeM 2014-07-30

No nie. Ja odpowiedzialność właśnie rozumiem między innymi tak, że nie rozciągam własnych przykrych doświadczeń (na przykład choroby bliskiej osoby) jako wykładni prawa obowiązującego miliony, jak w przykładzie z ubezpieczeniem i healthcare. Większość libertarian nie ma "16 lat i plecaka". Pozdrawiam.

TeeM 2014-07-30

Końcówka to mnie już nieźle zbulwersowała. W Republice Weimarskiej też nikt się nie obawiał inflacji. I nie byłbym taki pewien wiodącej roli dolara w dłuższej perspektywie, jeśli Chiny wypchną juana w świat.

Emper 2014-07-30

Serdecznie przepraszam wszystkich słuchaczy za mój brak obecności. Żałuję, że nie mogłem zaorać kilku absurdów, które padły....

Kuba_RWN 2014-07-30

Pcimek - co znaczy 8 bilionow dlugu? ja nie wiem dlatego pytam  
Piter - prawda USA dziala w swoim interesie - moze Polska kiedys takze sie tego nauczy. 
Dudi - pierwsz czesc wypowiedzi zgadzam sie Irak i Afganistan totalna porazka pomylka i katastrofa, ale z "dobrym" trzymaniem za morde zdodzic sie nie moge.  
Teem - moim zdaniem - wlasne doswiadczenia przedewszystkim powinny ksztatowac nasza swiadomosc te pozytwne i negatywne - duzo zdrowia zycze. 
Teem - wiekszosc libertarian ma plecak - tak mi sie wydaje :)  
Chiny - po pierwsze ich obecna polityka polega na sztucznym oslabianiu swojej waluty co pomaga przy exporcie, po drugie juz widze jak wszystkie kraje demokratyczne i niedemokratyczne rzucaja sie na Juana, - szczegolnie bliski wschod i eruopa wschodnia czeka na Juana- chyba tak to sie pisze bo nieznam waluty. Pozatym sprawdz w czym Chiny trzymaja swoje rezerwy .... upss.. nawet oni nie ufaja swojemu Juan'owi.

Pcimek 2014-07-30

@7 (Kuba) 
To proste takie długi w Bankach będących ponadnarodowymi korporacjami do kreowania wirtualnego pieniądza. Efektem działania tych korporacji jest całkiem nie wirtualne zadłużenie, dla którego teraz USA kombinuje jak koń pod górkę jak tu III World War wywołać. A skąd 8 bilionów euro - z nadmiernego wydawania kasy, której się nie posiadało. 
A jak byś miał wątpliwości to mam takie zadanie "teoretyczne być może": załóżmy że masz zdolność kredytową na 10 mld dolarów. Podpisujesz umowę kredytową i zaciągasz kredyt. Zadanie: spróbuj na drugi dzień w banku który udzielił Ci kredytu pobrać w gotówce 10 mld dolarów. Jak myślisz wypłacą ??

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2014-07-30

W odniesieniu do goscia i komentarzy powyzej jedyne co przychodzi mi na mysl to swiete slowa Vincenta LaGuardia Gambini: https://www.youtube.com  
 
Przepasc.  
 
Rece opadaja.

animus 2014-07-30

w przypadku kierunków nietechnicznych może i sytuacja jest inna, ale powiem jak jest na politechnikach:  
 
- dostęp do sprzętu: wyposażenie elektroniczne, takie jak oscyloskopy cyfrowe, generatory funkcji, analizatory widma - to są drogie rzeczy i w domu ludzie tego nie mają, tym bardziej młodzi. Z drugiej strony ciężko sobie wyobrazić fachowca z tej dziedziny który tych (i innych) urządzeń nie potrafi obsłużyć 
 
- laboratoria z komputerami: owszem każdy ma komputer, ale już nie każdy ma oprogramowanie. Programy do projektowania elektroniki są bardzo drogie, a jednocześnie używane przez większość dużych firm. Nie, nie da się tego spiracić. Uczelnie mają licencje edukacyjne (tańsze) i można się na studiach nauczyć pracować w profesjonalnych narzędziach 
 
- informatyka: są systemy których nie da się nauczyć w domu, bo stanowią one jedną całość sprzęt (nie PC!) + system operacyjny i oprogramowanie właściwe. Żeby to zrobić w domu trzebaby kupić sprzęt (tysiące PLN) o licencji na oprogramowanie nie wspominając. Na uczelni (jeśli to ma) - wystarczy wybrać sobie przedmiot o tym traktujący 
 
- w przypadku informatyki/elektroniki oczywiście wielu rzeczy można nauczyć się w domu. Jest to jednak duża różnica w przypadku trudniejszych rzeczy. Na uczelni prowadzący wytlumaczy stąd oszczędzamy czas i nauka jest bardziej efektywna.  
 
Oczywiście mówimy o dobrych uczelniach oraz sytuacji w której student chce się nauczyć. Bo jeśli chce tylko "przejść i zaliczyć" to rzeczywiście straci 5 lat :)

zib 2014-07-31

No to ja taki mały Polish joke: 
 
Skuszony intratną propozycją przyjeżdza do Mińska przedstawiciel rządu USA ( który notabene nieźle mówi po Polsku) i rozmawia z Łukaszenką o potrzebie rozwiązania nabrzmiałego problemu białoruskich dzieci, które są rozdarte potęznym dylematem czy kupić faworka czy bilet na autobus w dordze ze szkoły. Po owocnych konsultacjach Łukaszenka wyjmuje z kieszeni 100 dolarów z 1850 roku (jako honorarium), mówiąc: 
- za ten banknot w 1850 roku mozna było kupić kamienicę w centrum MIńska, powiedziano mi że pan nie wierzy w inflację...

A. 2014-07-31

"Wolałbym być torturowany w USA niż Korei Północnej". Bez sensu. Tortury w USA nie są alternatywą dla tortur w Korei, IMHO. Alternatywą dla tortur jest szukanie dowodów, przekupstwo, zastraszanie. To czy wysokie napięcie do jaj przyłoży ci Koreaniec czy Jankes - zero różnicy. 
 
To takie moje trochę subiektywne wrażenie - Kuba, starasz się "zaczarować" rzeczywistość, a nie patrzyć na nią taką jaką ona jest. Słoneczko świeci, ptaszki ćwierkają, jest ok, nie ma się co martwić długiem publicznym i innymi sprawami. Oczywiście, nie można się nimi ZAmartwiać, ale myślę, że martwienie się takimi rzeczami jest zdrowym, ludzkim odruchem i mówi coś o wrażliwości, empatii i dociekliwości człowieka. Nie można żyć teraz na koszt przyszłych pokoleń. Jeżeli tego Kuba nie rozumiesz to sorry, sugeruję refleksję. 
 
Prawda jest taka, że ktokolwiek żyjący z podatków, jest niemoralny, ponieważ dostaje pieniądze, które zostały zabrane siłą innym ludziom. W ogóle nie kupuję argumentu, "bo taki system" jest. No jest, i jest chujowy. 
 
Najgorsze, jest to, że zanim się zdążysz zorientować w czym pływasz to już pewne "łaski" systemu na ciebie spłynęły, w postaci "darmowej" edukacji, czy tam jakiegoś becikowego, czy dofinansowaniu kredytu na mieszkanie starych.  
 
Podatki redystrybucyjne są z etycznego punktu widzenia po prostu złe. To jest kradzież, a kradzież jest pure evil. Imperial March poproszę :P Sorry Kuba, jesteś po ciemnej stronie mocy.

kurekq1992 2014-08-01

Wezmę ludzi na kontestcamp z Wrocławia. 
 
www.blablacar.pl

darek 2014-08-02

Blacha dośc kiepsko argumentował. 
Według niego uczelnie państwowe powinny kształcić inzynierów "co znają się na wszystkim", bo jak firma prywatna będzie szkolić tylko w używanej przez siebie technologii to źle, bo może taka firma zbankrutować. 
Czyli student ma się uczyć całe lata o wszystkich technologiach, a potem wykorzysta w praktyce 5 % swojej wiedzy. 
Przykładowo programista ma się nauczyć programowania na WIndows, Android, Blacberry, Apple, Linux itd. bo któraś z tych platform może zbankrutować. Tylko po co marnować 90% czasu.

Wudz 2014-08-21

To nawet nie chodzi o to. Jacek wyraził obawę, że jeśli uczelnie by zniknęły, to firmy nie będą miały skąd brać kadr i albo nie będą inwestować albo będą musiały kształcić je własnym kosztem, co odbiją sobie na cenie produktu i pyta, czy jesteśmy gotowi za ten produkt płacić więcej. Jacek zapomina jednak, że za kształcenie na uczelniach tak czy siak ktoś jednak musi zapłacić. Jak to mówił Friedman, nie istnieje coś takiego jak darmowe obiady. Nie rozumiem, dlaczego firmy miałyby dostawać specjalistów „za darmo”. Teraz płacisz za ich kształcenie w podatkach. Już nawet pomijam nieefektywność takiego modelu, zakładając, że kształceni są sami potrzebni specjaliści. I faktycznie, w efekcie utrzymywania uczelni przez podatnika ktoś ma produkt tańszy. Tyle, że odbywa się to kosztem tych, co danego produktu nie konsumują czy konsumują go mniej. Czy jest w porządku, by wegetarianin ze swoich podatków utrzymywał szkoły dla rzeźników? Albo, że z podatków od małorolnego chłopa z Podkarpacia kupuje się samoloty dla Wydziału Lotnictwa Cywilnego na Politechnice Rzeszowskiej, po to by ktoś i tak majętniejszy mógł mieć kiedyś pracę w Lufthansa, choć sam samolot widzi tylko jak przelatuje nad jego polem? Firmy, czy to w pojedynkę, czy w grupach, mogą kształcić specjalistów we własnym zakresie, i z drugiej strony, ci, co uważają, że opłaca się edukować do danego zawodu, mogą za nabycie konkretnych umiejętności płacić sami . Czy to uczelni, czy mistrzowi, czy firmie w postaci lojalki, to już sprawa wtórna, komu konkretnie. Pozdro i więcej wolności.

Adrian 2014-10-08

Jestem zbulwersowany postawą Gościa - dopóki wszystko było ok, to był libertarianinem. Jednocześnie nie zabezpieczał się 'w razie w', a gdy coś złego się stało to chce iść do państwa po pomoc. To ma być odpowiedzialność? Moim zdaniem jest to coś wręcz przeciwnego. 
PS. Swoją drogą ciekawe, że gdy ktoś wygra na loterii, to nie uważa, że powinien całości wygranej wpłacić państwu. Ale gdy zdarza się nieszczęście to państwo ma pokryć jego straty. To chyba dlatego socjalizm musi zbankrutować:)

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Kto ukradł nam Marsz? - 4 dni temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 4 tygodnie temuPolskie produkty mogą być gorsze (4) - 8 tygodni temu

Matka Boska Dotacyjna (8) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 miesiące temu

Rozwody przez internet - 3 miesiące temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 3 miesiące temu

Podatki, które się opłacają? (3) - 3 miesiące temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 miesiące temu

Komu zabrać w pierwszej kolejności? (1) - 4 miesiące temu

Wytrychy na cenzurowanym (4) - 4 miesiące temu

Autostopem na Kitaj (2) - 4 miesiące temu


Zdrajcy sprawy (4) - 5 miesiące temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - 5 miesięcy temu

Nie bój się kontrolera skarbowego! (6) - 5 miesięcy temu

Taxi zamiast PKS (4) - 6 miesięcy temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 6 miesięcy temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - 6 miesięcy temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - 6 miesięcy temu


Każdy w końcu umrze (2) - 7 miesięcy temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 7 miesięcy temu

Zabić czy usunąć? (7) - 8 miesięcy temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 8 miesięcy temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - 8 miesięcy temu

Aktywność zawodowa niemile widziana (9) - 9 miesięcy temu

Jak pędzić bimber (10) - 9 miesięcy temu

Czy bańka już pękła? (8) - 9 miesięcy temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 10 miesięcy temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 10 miesięcy temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 10 miesięcy temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 10 miesięcy temu

Nowy, legalny hazard (2) - 11 miesięcy temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 11 miesięcy temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 11 miesięcy temu

Black Friday po polsku (4) - 11 miesięcy temu

Nowy próg podatkowy (11) - 11 miesięcy temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - ponad rok temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - ponad rok temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - ponad rok temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - ponad rok temu


O jedna wyplatę mniej (3) - ponad rok temu


Wolnościowcy upadają (13) - ponad rok temu
A klientów mamy w nosie (1) - ponad rok temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - ponad rok temu

Czy wziąłbyś order? (22) - ponad rok temuTwoje hasła są za słabe! (6) - ponad rok temu

Niemcy cenzurują internet (4) - ponad rok temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - ponad rok temu


Wywiad z terrorystą (34) - ponad rok temu


Kto spekuluje masłem? (3) - ponad rok temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - ponad rok temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - ponad rok temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (29) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 2 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 2 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 3 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 3 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 3 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 3 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 3 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 4 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 4 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 4 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 4 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 4 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 4 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 5 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 5 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 5 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 5 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 5 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 5 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 5 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 5 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 5 lat temu


Jak kraść? (49) - 5 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 6 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 6 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 6 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 6 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 6 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 7 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 7 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 7 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 7 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 7 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 7 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 7 lat temu

ACTA samo zło (87) - 7 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 7 lat temu

Naloty na graczy (17) - 7 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 7 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 8 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 8 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 8 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 8 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 8 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 8 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 8 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 8 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 8 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 8 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 8 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 8 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 9 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 9 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 9 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 9 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 9 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 9 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 9 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 9 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 9 lat temu


O buncie informatyków (8) - 9 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

wierny słuchacz - - 20.00
Sklep sportowy sport partner - - 20.00
ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00
Ogłoszenia dam prace - - 20.00
Bukmacherzy24 - - 40.00
Karol - chcę, żeby Martin wrócił ^^ - - 10.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt