Facebook
Podpis:
Numer GG:

Dziś
21:00
Jan Fijor zaprasza
Dziś
22:30
Kolejne Rozmowy w Nocy 19 Kwietnia 22.30
Słuchaj radia
Wydanie Główne (12)
wczoraj
Wywiad z terrorystą
Dziś Hugo z Martinem rozmawiają z Kamilem oskarżonym o terroryzm i z Markiem oskarżonym o rozpasanie alkoholowe. Jeden poległ, drugi wygrał...
ALBRECHT o nieruchomościach (3)
wczoraj
Zwiększamy skalę naszego działania
Dziesiątki nowych spotkań z inwestorami, miliony kapitału do zagospodarowania i międzynarodowe projekty inwestycyjne. Informacje o spotkaniach networkingowych znajdziesz na...
Epicentrum (1)
dziś
Czym otruć prezydenta?
Przegląd trucizn, ich zastosowań i sposobów działania

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2014-11-16

Jan Fijor - Motywy

Nadający: Jan Fijor

A dzisiaj Janek oprócz najeżdżania na rozróby odpowiada na pytania słuchaczy.
Pobierz [56,7 MB]

KOMENTARZE

Bogdan 2014-11-16

Janek Ty się kompromitujesz

Łukasz 2014-11-16

@1 Bogdan, podjąłbym dyskusję, ale niestety poległem pod siłą Twoich merytorycznych argumentów.

Grzesiek W 2014-11-16

Wczoraj przesłuchałem sobie archiwalną audycję o dotacjach i muszę przyznać, że nowa formuła bardzo mi się podoba bo masz Janku możliwość rozwinąć temat i się wypowiedzieć, dzięki czemu słucha się płynnie i z przyjemnością.  
 
W tej archiwalnej audycji której temat był ciekawy i ponadczasowy nie dało się słuchać bo co chwilę dzwonił ktoś zmieniając temat, prosząc o powrót do tematu sprzed tygodnia, albo upominając się, że nie otrzymali odpowiedzi na swojego maila Tak jakby audycja była tylko dla tej jednej osoby. 
 
Obecna forma jest duuużo lepsza :)

Piotr W. Orzelek 2014-11-17

Na podstawie:  
jakoszczedzacpieniadze.pl 
 
Limit IKE 2014 = 11 238 zł 
Limit IKZE 2014 = 4495,20 zł 
 
Pozdrawiam prowadzących i słuchaczy ;)

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2014-11-17

Janku, na Twoim blogu gościnnie został (zakładam, że za Twoją wiedzą, a możliwe, że nawet z bezpośredniej inicjatywy) opublikowany ten artykuł: www.fijor.com Pod koniec pochwala on teorię Kaleckiego, która stanowi keynesizm z przeniesieniem różnych form dotacji do eksportu na równoważne interwencje na rynku wewnętrznym (roboty publiczne, zasiłki socjalne, eksport wewnętrzny – tak, pamiętam z czasów komuny Przedsiębiorstwo Eksportu Wewnętrznego „Pewex”). To wszystko już realizowano w PRL-u i raczej bogactwa narodowi nie przyniosło. Pytanie (z prośbą także o uzasadnienie odpowiedzi): czy zgadzasz się z tym, a więc i z autorem tekstu, prof. drem Leonem Orlikowskim?

jan M Fijor 2014-11-17

@4 dziękuję za korektę. Nie spodziewałem się, że Państwo będące w takim kanale fiskalnym zwiększy depozyt na IKE aż o 250 procent w tak krótkim czasie. Tym bardziej należy się tym zając, pod warunkiem, że sprawdzi się wcześniej wiarygodność ustawy, żeby potem nie zostały pieniądze skradzione jak z OFE. ukłony

Kwiat126p 2014-11-17

To prawda że Janek się skompromitował bez reszty tym że narodowcy powinni skończyć z tym marszem bo kibolerka im przeszkadza. Na tej zasadzie można rozwiazać każdy marsz gdzie kibole beda mieli kaprys przyjsc i rozrabiać. Jakby w proteście przedsiebiorców co byl ostatnio wparowała grupa "ultra przedsiębiorców" co by się tam bili z policją. Też należy ten protest cały zakończyć? Idea się liczy i ta ogromna większość uczestników marszu. Co w tedy? Zostanie już tylko marsz z prezydentem którego nie da się zakończyć i zdelegalizować już nigdy :) Tylko Komorowski będzie miał monopol na marsz bo do całej reszty się kibolstwo dołączy 11 listopada. A ta cała reszta to właśnie ten normalny marsz obywateli + środowiska RN/ONR. Weź powstrzymaj grupę 600 kiboli w kraju gdzie nie ma delegalizacji broni. Jeszcze Janek zapyta pewnie "a ich jest tak duzo a tamtych tylko 600" no to kawał opowiem: 
Spierdala 100 anarchistow, za nimi biegnie 101 i pyta drugiego: 
Czemu spierdalamy? 
- A bo skinhead nas goni  
No ale on jest jeden a nas jest tak wielu  
- Ale nie wiadomo który mu k* przyp*****li :)

Kwiat126p 2014-11-17

przepraszam błąd, oczywiście "nie ma legalizacji broni" :)

jan M Fijor 2014-11-17

@Kwiat 126p Trudno mi zrozumieć, że 100 tysięcy narodowców nie jest w stanie powstrzymać 600 kiboli. Jeśli tak jest, to odpowiedz mi, co za przymioty ducha i ciała ci narodowcy reprezentują. Gdyby przyszło zagrożenie bytu narodowego, to te 600 kobili by nas pobili, podbili i zniewolili. Jak się nie umie bronić idei, to się najprawdopodobniej jej nie ufa do końca. Człowiek ideowy prędzej zginie za ideę niż odda życie za własne dziecko. Taka jest prawda. Racją bytu ideowca jest zwycięstwo jego idei, a nie machanie chorągiewką. Ukłony

Michał z Canterbury 2014-11-17

Doprawdy fascynujace, do czego niektorzy ludzie przykladaja najwyzsza uwage.....Janek, tak wspaniale wyksztalcony, inteligentny czlowiek, przekazuje unikatowa, trudno dostepna wiedze za darmo, daje tak OGROMNA madrosc zyciowo - ekonomiczna; tak niewielu jest w Polsce ludzi formatu Janka..... 
 
A jednak, to co budzi najbardziej zywiolowe dyskusje i zainteresowanie to marsze, flagi, geje, brednie jakiegos polityka o pkb... 
 
Niesamowite.....

Kwiat126p 2014-11-17

Nie niesamowite tylko normalne i godne i tak pochwały bo skoro dyskusję wywołuje ta wypowiedź Janka(i tylko w niej jak już mówiłem wcześniej skompromitował się i doznałem szoku bo lubię go) to znaczy że większość audycji 90 % była BEZ zarzutu czyli dobrze. Więc nie rozumiem oburzenia. Mi jeśli się wszystko podoba nie piszę 2 stron pochwał tylko nic nie piszę, a jak coś nie pasuje to piszę czasami wprowadzając dyskusję w ruch(jak większość tubylców - normalna rzecz). To chyba dobrze. Ale jeśli chcesz to to powiem żeby nie było że my tu tylko o jednym. Podobało mi się jak Janek mówił o tej strasznej chciwości, która kieruje krwiożerczymi kapitalistami i objaśniał motywy działania ludzkiego :) 
 
Wracając do tematu gdyby i tak ta masa ludzi zdecydowała się na dowalenie tej grupie ok 600 kiboli no to tym bardziej chciano by marsz rozwiązać, dołączyłaby się policja chyba aż z Zakopanego i jeszcze mocniej potępiałbyś ten marsz no bo jak się bije 600 kiboli to lepiej niż jak się bije 100 tys + 600 ludzi :) Jeszcze większa zadyma i straty w ludziach, roślinach i zwierzętach.

Robi 2014-11-17

Pan Jan tak zawzięcie broni przedsiębiorców, ze pragnę zaznaczyć, że to co napisałem odnosiło się do wszystkich ludzi. Gdybym napisał o urzędnikach to byłoby OK; gdybym napisał o pracownikach - też. Rzecznikiem przedsiębiorców pan jest, czy co? To dotyczyło wszystkich ludzi - mnie, pana, przedsiębiorców, urzędników, pracowników, konsumentów, wszystkich.

Kwiat126p 2014-11-17

Robi - bo człowiek z natury kieruje się chęcią zysku, jakąś chciwością bo oczywiście każdy chce polepszyć swój stan w jakim się znajduje na lepszy, nawet ten biliarder. Ty też :) A sposoby na to są różne zależnie od konkretnego człowieka, nie koniecznie pieniądze - ot cała tajemnica stworzenia.

Bogdan 2014-11-17

W sumie dziwne by były współpracownik SB „Bereta” dobrze się wypowiadał o narodowcach . Mówię tu oczywiście o Janie . www.prawica.net

Piter 2014-11-17

Z narodowcami jest ten problem że nie zdają sobie sprawy iż siłą nic nie zdziałają. Bo albo w narodzie jest siła która pozwoli wywieżć tych wszystkich decydentów z sejmu na taczkach albo nie. Jeśli nie ma to można sobie poparadować na marszu i dać się spałować policji lub nałykać się gazu. I tyle , nic więcej. Być może jak powiedział JKM przyjdzie taki czas kiedy trzeba wyjść na ulicę ale nie po to żeby sobie pokrzyczeć tylko po to żeby obalić ten system. Ale nie teraz bo w narodzie nie ma chęci i determinacji do jakichkolwiek zmian. Jakby była to już dawno krzyżykiem na kartce wyborczej odesłaliby tych wszystkich palantów tam gdzie ich miejsce. Wszystko co można zrobić to uświadamiać ludzi i uczyć od podstaw. Z drugiej strony władza tylko czeka żeby wyłapać niepokorne elementy np na marszu niepodległości , spuścić im wp... i "zachęcić" tym samym do wyjazdu z tego kraju. Wtedy problem z głowy bo zostają pokorne cielęta. Więc nie dajmy się prowokować .

Michał 2014-11-17

Bogdan dlaczego szkalujesz p.Jana Fijora.Posłuchaj audycji,gdzie jest o tym mowa.Dla mnie jest to bezpodstawne szkalowanie jednego z najuczciwszych polityków w tym kraju.

Tomanek 2014-11-17

Myślenie o super sex-bombie zrodziło bombę atomową ? he he....

Robi 2014-11-17

A propos narodowców. Znów musi Robi ciekawy watek wrzucić.. 
Otóż jednym z liderów ruchu Narodowego jest Witold Tumanowicz. Tymczasem za PRL-u i w czasie stanu wojennego Dzienniki TV w mundurze prowadził kto? Marek Tumanowicz. 
spójrzcie na zdjęcia obu panów. Nikt mnie nie przekona, że ci ludzie nie są spokrewnieni. Tumanowicz to rzadkie nazwisko, a podobieństwo jest uderzające. Ktoś tam niby tłumaczył, że to nie rodzina, ale ja w coś takiego nie wierzę. Nie ma takich przypadków. Robiego nikt nie zrobi w bambuko. Może sam zainteresowany nawet nie wie, że jest rodziną, bo i takich wypadków jest masa...

Łukasz 2014-11-17

Bardzo dobra audycja :)

Sebastian 2014-11-17

@Bogdan 14... myslisz ze Ameryke odkryles, jestes zwolennikiem lustracji a´la Ukraina https://www.youtube.com ? Przeprawszam za OT i pozdrawiam Janka

Edon 2014-11-18

W poprzednich marszach organizatorzy tolerowali chuliganów teraz się sprzeciwiają to i kibolki rozgoryczonę są i zagubione;)

kontestatornia 2014-11-18

Bardzo dobry odcinek. Robi jest przykładem polskiej mentalności. Wystarczy poczytać co ludzie piszą na forach np. onetu. Niechęć wręcz nienawiść do przedsiębiorców, niezrozumienie ludzkich potrzeb i ludzkiego działania.

evilClown 2014-11-18

a ty przykładem jakiej mentalności jesteś, nigeryjskiej? się ludzie nauczyli używać przymiotnika polski jako przezwiska

Robi 2014-11-18

@22 
No żesz q*** to nie tak. Jaka nienawiść do przedsiębiorców? Ja tylko spierałem się z panem Fijorem co do stwierdzenia Gąsiorowskiego, bo pan Jan się z nim nie zgadzał, a ja się zgadzałem. Czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem? 
Wszystkiemu winien jest pan Fijor, który odpowiadał tak, jakbym ja miał żal do przedsiebiorców. A ja żadnego zalu nie mam. Tylko nie lubię hipokryzji, zakładania masek, robienia teatrzyków i wciskania ludziom ciemnoty. 
Pan Jan się trochę skompromitował, bo powinien odpowiedziec w ten sposób: 
"OK Robi, faktycznie jest tak, jak to Gąsiorowski powiedział. Rzeczywiście jesteś świadomym człowiekiem i dotknąłeś prawdy. Tylko po co to wywlekać na wierzch? ale ok, skoro już o tym rozmawiamy. Nie tylko przedsiębiorcy tacy są. To dotyczy wszystkich ludzi! I teraz pomyśl Robi, czy chciałbyś zyć w państwie urzędniczo-biurokratycznym, gdzie z twoich podatków żyje armia ludzi, której tak naprawdę - jakby doskrobac się do ich motywacji, to chodzi im jedynie o seks, sławę i władzę; czy wolisz jednak, aby stworzyć jak najbardziej wolnorynkowe warunki w gospodarce, tak aby te cechy człowieka jak najefektywniej były wykorzystane dla dobra nas wszystkich? Bo nie miejmy złudzeń, skoro tak jest natura ludzka, to taki urzędnik może wiele nakraść, zmarnotrawić, a poza tym, to teatr hipokryzji. Czyż nie lepiej stworzyć warunki, aby te naturalne cechy człowieka maksymalnie wykorzystać tak, aby każdy z tego jak najefektywniej skorzystał? 
I taką odpowiedź bym zrozumiał i takiej odpowiedzi szczerze mówiac sie spodziewałem. 
Wy frajerzy wy

evilClown 2014-11-18

Gdyby internet był odzwierciedleniem społeczeństwa, w wyborach wygrywałoby zawsze KNP. Socjologiem to ty nie będziesz.

Paweł 2014-11-18

Mam nadzieję, że ten cały robi nie zdominuje kolejnej audycji, jak swego czasu jasek placha.  
Szkoda, że Kamil nie odniósł się ani słowem do komentarza nr 5 z poprzedniej audycji - nie to, że zaraz trzeba na każdy artykuł (tym bardziej takiego natemata) odpowiadać, ale jak słuchacz pyta...;)

Zygmunt 2014-11-19

Do tej pory regularnie słuchałem audycji Pana Janka jednak po wysłuchaniu opinii na temat Marszu Niepodległości postanowiłem więcej tego nie robić. Panie Janku, domyślam się, że najprawdopodobniej nie będzie miał Pan czasu na obejrzenie zamieszczonych w komentarzu linków, ale według mnie te trzy odnośniki oddają sedno sprawy: 
Komentarz Pana Maxa Kolonko na temat zamieszek (pierwsze 5 minut): https://www.youtube.com 
Podziemna TV (6-9 minuta): https://www.youtube.com 
Jan Pospieszalski: https://www.youtube.com 
Jeżeli ktoś po zapoznaniu się z tymi materiałami nadal nie rozumie dlaczego podczas Marszu dochodzi do walk z policją to proponuje żeby zrobił to co Pan Jan zalecił Narodowcom, czyli niech sp…

Rysiek 2014-11-19

OT claritaslux.com jestesmy potega :)

Eldooka 2014-11-19

Janku! prosimy więcej o seksie! W Twojej autobiografii było parę wątków ciekawych, ale niedokończonych :(

Adam 2014-11-20

Po ostatniej audycji nasuwa się myśl: człowiek może wyjść z Podhala, ale Podhale z człowieka nie wyjdzie nigdy. 
Mniej prostackiego chamstwa proszę, niezależnie od poruszanego tematu. 
Ogólnie poziom K-stacji leci na południe. Dlaczego?

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Program miesiąca
złoty!

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Jan Fijor - Roboty kradną pracę? (24) - 6 tygodni temu


Jan Fijor - A narzekam sobie dzisiaj (19) - 8 tygodni temu


Więcej audycji...
Jan Fijor - Najbogatsi ludzie rotują (15) - 2 miesiące temu

Jan Fijor - O lewackim Hollywood (6) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Spotkam się z Trumpem (23) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Nowe obywatelstwo Janka (5) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Powrót z Białorusi (3) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Wolny monopol (21) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (12) - 5 miesiące temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 6 miesięcy temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 6 miesięcy temu
Jan Fijor - Oszukańczy Wolontariusz (18) - 8 miesięcy temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 8 miesięcy temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 8 miesięcy temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - O palancie z Kontestacji (35) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 10 miesięcy temuJan Fijor - To Polacy Panie Kolonko (21) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - On wcale nie mówi jak jest (30) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - ksiądz Zieba zlewaczal (9) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - TRUMP (34) - 11 miesięcy temu

Dlaczego Janek nie kupił złota? (22) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - Jak znaleźć sponsora (9) - ponad rok temu
Jan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - ponad rok temu


Jan Fijor - Pranie pieniędzy na dom (34) - ponad rok temu

Jan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - ponad rok temu


Jan Fijor - Illinois vs Oklahoma (20) - ponad rok temuKomu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jednak się walnęliśmy (12) - ponad rok temu


Jan Fijor - Super Kandydatka z PO (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - ponad rok temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - ponad rok temu

Jan Fijor - Same niedobre rzeczy (10) - ponad rok temu


Bierzcie zasiłki (31) - ponad rok temu


Jan Fijor - Podatek katrastrofalny (10) - ponad rok temu

Jan Fijor - Pomysły na biznes (7) - ponad rok temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - ponad rok temu


Jan Fijor - Wybory (19) - ponad rok temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - O Ameryce Łacińskiej (14) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (29) - 2 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 2 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 2 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 2 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 2 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 2 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 3 lata temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 3 lata temu


Kierowcy LPG są dyskryminowani (13) - 3 lata temu

Wolny rynek — wprowadzenie (38) - 3 lata temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 3 lata temu
Jan Fijor - Emp@tia (5) - 3 lata temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 3 lata temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 3 lata temu


Słuchacz w długach (30) - 3 lata temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 3 lata temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 3 lata temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 3 lata temu

Bardzo smutny Janek (47) - 3 lata temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 3 lata temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 3 lata temu

Janek zbankrutował (20) - 3 lata temu


Blacha wie co mówi (37) - 4 lata temu

Fijor idzie w politykę (37) - 4 lata temu

Ostro (63) - 4 lata temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 4 lata temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 4 lata temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 4 lata temu

Czy istnieje strata społeczna? (24) - 4 lata temu


Czy alkoholik jest racjonalny? (61) - 4 lata temu


Czym jeździ milioner? (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 4 lata temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 4 lata temu

Jan Fijor- Zmęczenie bogactwem (28) - 4 lata temu


Jan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 4 lata temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 4 lata temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 4 lata temu

Jan Fijor - Długi (117) - 4 lata temu


Bogaty może dłużej (48) - 4 lata temu


Komentarze pomysłów na biznes (32) - 4 lata temu

Co Janek zrobił z ogórkami? (37) - 4 lata temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 4 lata temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 4 lata temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 5 lata temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 5 lata temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 5 lata temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 5 lata temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 5 lata temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Rozmowy znad Turcji (44) - 5 lata temu

Jan Fijor - pośrednicy (23) - 5 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 5 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 5 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 5 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 5 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 5 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 6 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 6 lat temu


Oburzeni (11) - 6 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 6 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 6 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (31) - 6 lat temu

Portugalia (17) - 6 lat temu

Wy ćwoki (15) - 6 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 6 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 6 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 6 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 6 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 6 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 6 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 6 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 6 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 6 lat temu


Żona milionera (10) - 6 lat temu

Afryka Afryka (27) - 6 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 6 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 6 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 6 lat temu

Fijor w Californi (17) - 6 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 6 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 6 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 7 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 7 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 7 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 7 lat temuPaństwowe akcje (20) - 7 lat temu


Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 7 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 7 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Przeprowadzki Międzynarodowe - - 25.00
WordPress Developer - - 39.00
Suplementi.pl - Odżywki i suplementy - - 20.00
Chwyty Gitarowe - - 30.00
Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto - - 30.00
Montaz-Anten.PL - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt