Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Kup najbardziej niepoprawną książkę tego roku
Dziś
21:00
Wydanie Główne
Jutro
21:00
ByteEater na leczeniu tabletkami ze skutkami ubocznymi uniemożliwiającymi prowadzenie audycji.
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza
wczoraj
Jan Fijor - Dotknąłem prezydenta Busha
Dzisiejsza audycja zdominowana przez śmierć George H.W. Bush'a. Janek opowiada o spotkaniu z nim i przygodzie, której o mało nie przepłacił życiem.
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Bezpieczeństwo Informatyczne - Marcin Pieleszek |#447
Marcin Pieleszek absolwent Politechniki Wrocławskiej. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zabezpieczaniu systemów informatycznych. Prowadzi zajęcia na Uczelniach biznesowych oraz...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2015-06-22

Dlaczego Max Kolonko popiera zabijanie imigrantów?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś o problemie imigracji oraz o tym, dlaczego istnieją zakazy antyimigranckie oraz co z tego w praktyce wynika. A zaczynamy tematem programu ekonomicznego Centrum im. Adama Smitha, który ma podobno wdrażać partia Kukiza.

KOMENTARZE

zajadacz 2015-06-23

Ten drugi słuchacz myli przyczyny ze skutkami. Ludzie nie zarabiają tyle ile zarabiają, bo musi im na coś starczyć, a zarabiają, bo jest konkurencja między pracodawcami walczącymi o pracownika. Obniżenie jednego dnia kosztów pracodawcy do zera spowoduje w perspektywie max roku wzrost płacy o te koszty.

Grzesiek W 2015-06-23

Podobało mi się zdroworozsądkowe podejście Marka i Hugo w sprawi imigrantów. Ja jestem wielkim zwolennikiem imigracji. Imigranci z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Gruzji, Mołdawii itd jeśli będą się tutaj dobrze czuli to w dużej mierze zostaną ze względu na bliskość kulturą.  
 
A jeśli chodzi o arabów itp którym zarzuca się, że idą za socjalem to jeśli faktycznie tak będzie to szybko wyjadą do Wielkiej Brytanii i Niemiec gdzie socjal jest większy. 
 
Mieszkam we Wrocławiu gdzie wyraźnie widać wzrost ilości imigrantów i są to zazwyczaj ludzie wykształceni którzy przyjeżdżają do pracy w Google, Nokii, HP itp więc nie zakładajmy że jak Ukrainiec to przyjeżdża na truskawki albo sprzątać

hmp 2015-06-24

Bez urazy, ale Hugo jak zwykle "nie znam się, ale wypowiem". Porównywanie Polaków w UK do arabów w PL to pomyłka. W Anglii pracy jest pełno, przed przyjazdem Polaków UK cierpiała na BRAK niewykwalifikowanych robotników, bo brytole odzwyczaili się od pracy fizycznej. W UK za minimalną ustawową można się samemu utrzymać, ba robiąc nadgodziny nawet żyć na jako takim poziomie. W PL to nierealne. Zalew taniej siły roboczej spowoduje powstanie jeszcze większej patologii płacowej. Jesteśmy póki co zbyt biedni, musimy chronić własny rynek pracy. Przykład ze sprzątaczką z ukrainy kompletnie nietrafiony - zatrudnij legalnie działającą firmę, która zatrudnia ludzi na umowy o pracę etc. Za drogo? To chyba wina państwa, a nie ludzi? To chyba logiczne, że ukrainka z zielona karta, ktora nie placi zadnych podatkow, zrobi to taniej niz legalnie okradane przez rzad polskie firmy.  
A z ciapatymi i czarnymi jest tak - pierwsze pokolenie przyjezdza do pracy, jest okej. Drugie pokolenie - wszystko im sie nalezy, obywatele rowniejsi, rasizm. Wiem, bo pracowalem z nimi w UK, bydlo jakich malo, sa jak stonka ziemniaczana. No i co z tego? Pracodawca nie moze ich zwolnic, bo "rasizm". Wszystko co ma zrobic czarny to "rasizm", paranoja. Sam obowiazek przychodzenia do pracy jest dla nich rasizmem. Tego chcecie? Poki co w PL rzadzi centrolewica, ale co bedzie za 15-20 lat? W koncu te partie zamienia sie w skrajna lewice, myslicie ze nie powtorzymy scenariusza pozostalych panstw UE? Panowie myslcie przyszlosciowo. Ja rozumiem duch wolnosciowy, ale to nie liberland, a Polska okupowana przez UE.

Emper 2015-06-24

@3 
Większość z tego co napisałeś jest winą państwa a nie imigrantów. 
 
@podatek obrotowy 
Zachęcam do lektury tego opracowania 
mises.pl 
Genialne wytłumaczone dlaczego sieci handlowe są w stanie zarabiać i budować kolejne sklepy przy rentowności 1-2% rocznie

darek 2015-06-24

Podobno wedlug statystyk w USA ginie rocznie z rak policjantow ok 3000 osob, natomiast w zamachach terrorystycznych ginie tylko kilkadziesiat osob. Czyli jest o wiele wieksza szansa, ze zginiemy z rak policjanta niz terrorysty.

DanielPiesto 2015-06-24

Marek wspomniał o fundacji Estera. Myślę, że robią świetną robotę. Zamiast narzekać, że przyjadą muzułmanie to lepiej pomóc tym chrześcijanom azylantom. Na napływ muzułmanów nie mamy wpływu, ale możemy pomóc sprowadzić chrześcijan, żeby ich demograficznie przegonić i zrobić dobry uczynek przy tym.

darek 2015-06-25

A tak na marginesie, rodzice Steva Jobsa podobno byli imigrantami z Syrii. U mnie w Lublinie Syryjczyk jest właścicielem 6 kebabów HABIBY w mieście - moja znajoma u niego pracowała. Facet przyjechał do Polski studiować medycynę i jest lekarzem.

darek 2015-06-25

Odnośnie tytułu : Dlaczego Max Kolonko popiera zabijanie imigrantów ? Mainstreamowe media generalnie żyją z graniu na emocjach głupiego pospólstwa - pospólstwo imigrantów się boi. Ale podobno w USA jest podobnie - najbardziej przeciwni imigracji do USA są podobno niedawni imigranci. 
Także Polacy już siedzący w UK jakiś czas też często zwykle są przeciw "nowym" imigrantom. Bo jak oni przyjeżdżali do UK to było inaczej, a teraz jest inaczej.

qkiz 2015-06-25

1. Katastralny: jedna z propozycji JKM dot. w jaki sposób ustalać wartość nieruchomości od której się płaci podatek katastralny brzmi tak, że to sam właściciel określa tę wartość... Ale przy tym to jest stawka jawna i KAŻDY może w dowolnym momencie przyjść do właściciela i kupić ową nieruchomość po cenie, jaką określił sam właściciel. W ten sposób wartość określana do wyliczenia podatku byłaby wręcz wyższa, niż rzeczywista wartość rynkowa - żeby ktoś nie przyszedł i mi nie wykupił mieszkanka... 
 
2. Koszty pracy: Istotnie, prawdziwe są te wyliczenia, co Marek przytaczał. Sam pracuję na etacie i mniej więcej właśnie tak to się kształtuje. Uważam jednak, że przeciętny etatowiec w przypadku zmian obniżających daniny w rzeczonym przypadku z 2kPLN do 1,2kPLN na dzień dobry nie otrzymałby 800zł więcej na rękę. Myślę, że coś więcej by otrzymał, ale nie 800. Przy czym mówię tu o przeciętnym etatowcu - znam takich wielu, wiem co mówię. Oni się boją że stracą pracę i pracodawca ten fakt wykorzysta z pewnością. "Panie etatowiec, obniżyli pany podatki, no to ja dam panu podwyżkę... Będzie pan zarabiał 300 zł więcej na rękę - chce pan?" - "O tak, dziękuję kochany panie szefie!". I powiem więcej - ze strony etatowca to będzie absolutnie szczera wdzięczność - zazwyczaj on nie umie liczyć i nie zdaje sobie sprawy ile płaci podatków. Inaczej sprawa by się miała, gdyby pracownicy dostawali na rękę brutto i sami musieli opłacać wszelakie daniny - z pewnością by to podziałało mocno edukacyjnie. 
 
3. Imigranci: Tam dyskutowaliście o przyjmowaniu 2000 imigrantów, też o zakazywaniu wjazdu... Trochę tak po łebkach to potraktowaliście, jakbyście nie chcieli dotrzeć do sedna. A wydaje mi się, że to tak nieco inaczej sprawa wygląda. Sporo ludzi protestuje przeciwko tym nazwijmy roboczo "2000", bo nie lubią INNYCH i taka postawa jest nieładna - tu się zgodzimy. Ja natomiast protestuję przyjmowaniu tych 2000 z innego powodu - właśnie chodzi o ów socjal. I nie pitolcie, że "O, przeszkadza im 2000, a nie przeszkadzają miliony Polaków na socjalu" - otóż kurwa PRZESZKADZAJĄ! Ja jestem TYLKO konsekwentny - chcę zlikwidować socjal, więc tym bardziej bronię się przed kolejnymi darmozjadami, których będę musiał utrzymywać. Inna sprawa by była, gdyby dzisiaj zlikwidować socjal - to od jutra otwieramy wszystkie granice i przyjeżdżajcie tu ktokolwiek ma ochotę!!! Tu potrzeba konsekwentnego i całościowego podejścia do tematu. Bo dziś przyjmowanie tych 2000 oznacza tylko i wyłącznie jeszcze większy wzrost długu - i tak już astronomicznie wielkiego. Najpierw uwolnić obywateli od tak opresyjnego państwa (libertarianinem nie jestem, zakładam istnienie małego państwa), a potem wpuszczamy wszystkich - jak dasz radę pracą się utrzymać, TO PIĘKNIE! I zostań z nami jak najdłużej - do kogokolwiek się tam modlisz...

qkiz 2015-06-25

Jego mać! 
 
O, że tak powiem :)

janko 2015-06-26

Hugo, ale pierdzielisz porównując muzeumanów do ukraińców. Nie każdy Ukrainiec to Banderowiec. Natomiast jak ktoś wierzy w tego ich Allaha i musi się stosować do Koranu i w efekcie ma pewien imperatyw stosowania się do tych ich muslimskich przykazów. Natomiast Ukrainiec nie musi lubić Bandery i chcieć żyć filozofii banderowskiej. Nawet jak nie chce się stosować do wszystkich muslimskich zwyczajów, to są ortodoksi, którzy im narzucają siłą pewne przykazy i nakazy. 
 
I problem z muslimami nie jest taki, że się wysadzają tylko, że tą swoją popierdzieloną religię, porządki z ich krajów i ten cały chory szariat, chcą wprowadzić tam gdzie się przeprowadzili. Co natomiast taki Ukraińcy chcą wprowadzić? Ukrainę? Banderyzm? Nie słyszałem. Natomiast trzeba być ślepym i głuchym, żeby nie widzieć co muslimy robią w Europie. Wiadomo, nie wszyscy, ale wystarczająco dużo. Wolę mieć za sąsiada kibola niż takiego muslima, który chce szariat wprowadzać. 
 
Wyobraź sobie taką analogię, że nawet nie zapraszasz, ale po prostu ładują się do twojego domu obcy ludzie, których musisz utrzymywać, którym nie chce się koło siebie i w tym domu nic zrobić, mają swoje roszczenia, wprowadzają swoje porządki w twoim domu i masz się nagle stosować do ich zasad. I nie tylko ty, całe osiedle musi. I ani nie możesz powiedzieć im nic, ani wyrzucić, ani skrytykować, bo zaraz jest do ciebie przyklejana łatka.  
 
Ja nie mam nic przeciwko żadnym ludziom, którzy poszukują lepszego życia gdziekolwiek. Jednak tak jak nie muszę lubieć i tolerować kiboli, tak nie muszę lubieć i tolerować muslimów. Po prostu to w co oni wierzą i propagują jest dla mnie niezdrowe. Jest tak wiele krajów muslimskich, nawet takich gdzie nie ma wojny, czemu oni nie jadą tam?

janko@muzykant.pl 2015-06-26

Hugo, ale pierdzielisz porównując muzeumanów do ukraińców. Nie każdy Ukrainiec to Banderowiec. Natomiast jak ktoś wierzy w tego ich Allaha i musi się stosować do Koranu i w efekcie ma pewien imperatyw stosowania się do tych ich muslimskich przykazów. Natomiast Ukrainiec nie musi lubić Bandery i chcieć żyć filozofii banderowskiej. Nawet jak nie chce się stosować do wszystkich muslimskich zwyczajów, to są ortodoksi, którzy im narzucają siłą pewne przykazy i nakazy. 
 
I problem z muslimami nie jest taki, że się wysadzają tylko, że tą swoją popierdzieloną religię, porządki z ich krajów i ten cały chory szariat, chcą wprowadzić tam gdzie się przeprowadzili. Co natomiast taki Ukraińcy chcą wprowadzić? Ukrainę? Banderyzm? Nie słyszałem. Natomiast trzeba być ślepym i głuchym, żeby nie widzieć co muslimy robią w Europie. Wiadomo, nie wszyscy, ale wystarczająco dużo. Wolę mieć za sąsiada kibola niż takiego muslima, który chce szariat wprowadzać. 
 
Wyobraź sobie taką analogię, że nawet nie zapraszasz, ale po prostu ładują się do twojego domu obcy ludzie, których musisz utrzymywać, którym nie chce się koło siebie i w tym domu nic zrobić, mają swoje roszczenia, wprowadzają swoje porządki w twoim domu i masz się nagle stosować do ich zasad. I nie tylko ty, całe osiedle musi. I ani nie możesz powiedzieć im nic, ani wyrzucić, ani skrytykować, bo zaraz jest do ciebie przyklejana łatka.  
 
Ja nie mam nic przeciwko żadnym ludziom, którzy poszukują lepszego życia gdziekolwiek. Jednak tak jak nie muszę lubieć i tolerować kiboli, tak nie muszę lubieć i tolerować muslimów. Po prostu to w co oni wierzą i propagują jest dla mnie niezdrowe. Jest tak wiele krajów muslimskich, nawet takich gdzie nie ma wojny, czemu oni nie jadą tam? 
 
I o to się rozchodzi Hugo. Niech ci muslimy spróbują porzucić swoją religię, to zobaczymy jak ich pobratymcy w wierze potraktują, skoro to taka fajna religia :)

Hugo 2015-06-26

Janko, a to ciekawe: " Natomiast jak ktoś wierzy w tego ich Allaha i musi się stosować do Koranu i w efekcie ma pewien imperatyw stosowania się do tych ich muslimskich przykazów". 
 
To chyba podobnie, jak katolicy w tym kraju. A jakoś większość z nich ma głęboko gdzieś przykazania, których niby się zobowiązali przestrzegać.

Andrzej Adamski 2015-06-26

1. Partia Kukiza czyli odrzuty z byłej samoobrony, TR, PO, kilku "antysstemowych" wójtów i kilku oszołomów co się na inne listy nie załapali w przeszłości - ZERO wolnościowców 
2. 500 zł na każde dziecko od PISu - wreszcie będziemy mieli własne getta jak np. w Paryżu, tylko, że bez ciapatych

dudi 2015-06-29

Rozumiem punkt widzenia Hugo, bo również jestem za swobodnym przepływem osób, gdyż wolny człowiek powinien móc osiedlić się i pracować gdziekolwiek mu się podoba, aczkolwiek zdaje sobie sprawę z problemów jakie sprowadzi na nas przyjmowanie tych uchodźców. Nie oszukujmy się, taki uchodźca bez języka, bez wykształcenia i z kompletnie innego kręgu kulturowego nie zaaklimatyzuje się u nas zbyt szybko, a to oznacza, że będą go utrzymywać podatnicy. Gdyby kwestie tych imigrantów rozwiązano w taki sposób, że ok wpuszczamy was na próbę i dajemy wam szansę, ale nie liczcie na żadną pomoc ze strony państwa, to byłbym w stanie to zaakceptować, lecz jestem realistą i obawiam się, że stworzymy enklawy cudzoziemców, którzy nie będą w stanie odnaleźć się w nowych warunkach. A to już niewielki krok, żeby z tych enklaw powstało siedlisko przestępczości i nie daj boże terroryzmu, bo nigdy tak naprawdę nie będziemy wiedzieć, czy dany jegomość to naprawdę jest uchodźca, czy może zakamuflowany bojownik tworzący przyczółek w nowym kraju.

Piter 2015-06-30

Hugo twierdzi że muzułmanie to nie problem bo jest ich MAŁO w Polsce. Ok więc pytanie za sto punktów jak określić moment w którym stają się oni zagrożeniem ? Czy jak będzie ich 10 tysięcy, sto tysięcy czy może milion ? Bo w UK czy we Francji przecież nie od razu była to duża społeczność i początki były zupełnie sympatyczne i niewinne. Te kraje nie mogą już NIC zrobić bo ci ludzie mają już obywatelstwo . Czyli za jakiś czas (a dzieci mają dużooo) wchodząc w demokratyczne procedury wyborcze mogą ustanowić państwo "islamskie" ze wszystkimi tego konsekwencjami. Więc jeśli mamy ten problem rozwiązać/zapobiegać to albo teraz albo nigdy. Myśle że rozsądnym wyjściem byłby tutaj brak możliwości ubiegania się o polskie obywatelstwo a w szczególności prawa wyborcze. No i brak zasiłków. Z wolnościowego punktu widzenia to chyba jedyne rozwiązanie.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:


Kto zaorał Hugo? - 13 dni temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 4 tygodnie temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 7 tygodni temu

Studia nie mogą być dla wszystkich (1) - 2 miesiące temu

Dlaczego nie rządzą nami strażacy? (2) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Polskie produkty mogą być gorsze (4) - 3 miesiące temu

Matka Boska Dotacyjna (8) - 3 miesiące temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 3 miesiące temu

Rozwody przez internet - 3 miesiące temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 4 miesiące temu

Podatki, które się opłacają? (3) - 4 miesiące temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - 4 miesiące temu

Komu zabrać w pierwszej kolejności? (1) - 4 miesiące temu

Wytrychy na cenzurowanym (4) - 5 miesiące temu

Autostopem na Kitaj (2) - 5 miesiące temu


Zdrajcy sprawy (4) - 5 miesięcy temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - 6 miesięcy temu

Nie bój się kontrolera skarbowego! (6) - 6 miesięcy temu

Taxi zamiast PKS (4) - 6 miesięcy temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 7 miesięcy temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - 7 miesięcy temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - 7 miesięcy temu


Każdy w końcu umrze (2) - 7 miesięcy temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 8 miesięcy temu

Zabić czy usunąć? (7) - 9 miesięcy temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 9 miesięcy temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - 9 miesięcy temu

Aktywność zawodowa niemile widziana (9) - 10 miesięcy temu

Jak pędzić bimber (10) - 10 miesięcy temu

Czy bańka już pękła? (8) - 10 miesięcy temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 10 miesięcy temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 11 miesięcy temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 11 miesięcy temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 11 miesięcy temu

Nowy, legalny hazard (2) - 11 miesięcy temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 11 miesięcy temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - ponad rok temu

Black Friday po polsku (4) - ponad rok temu

Nowy próg podatkowy (11) - ponad rok temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - ponad rok temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - ponad rok temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - ponad rok temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - ponad rok temu


O jedna wyplatę mniej (3) - ponad rok temu


Wolnościowcy upadają (13) - ponad rok temu
A klientów mamy w nosie (1) - ponad rok temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - ponad rok temu

Czy wziąłbyś order? (22) - ponad rok temuTwoje hasła są za słabe! (6) - ponad rok temu

Niemcy cenzurują internet (4) - ponad rok temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - ponad rok temu


Wywiad z terrorystą (34) - ponad rok temu


Kto spekuluje masłem? (3) - ponad rok temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - ponad rok temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - ponad rok temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (30) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 2 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 2 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 2 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 3 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 3 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 3 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 3 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 3 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 4 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 4 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 4 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 4 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 4 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 4 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 5 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 5 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 5 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 5 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 5 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 5 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 5 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 5 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 5 lat temu


Jak kraść? (49) - 5 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 6 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 6 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 6 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 6 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 6 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 6 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 7 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 7 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 7 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 7 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 7 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 7 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 7 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 7 lat temu

ACTA samo zło (87) - 7 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 7 lat temu

Naloty na graczy (17) - 7 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 7 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 8 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 8 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 8 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 8 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 8 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 8 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 8 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 8 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 8 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 8 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 8 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 8 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 9 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 9 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 9 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 9 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 9 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 9 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 9 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 9 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 9 lat temu


O buncie informatyków (8) - 9 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

KonTui - - 50.00
Best League of Legends Boosting service -... - - 20.00
Poznaj siebie - Psychologia i rozwój - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
wierny słuchacz - - 20.00
Sklep sportowy sport partner - - 20.00
ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt