Facebook
Podpis:
Numer GG:

Nie
20:00
Firma na emigracji zaprasza do oglądania nagrań.
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (12)
przedwczoraj
Wywiad z terrorystą
Dziś Hugo z Martinem rozmawiają z Kamilem oskarżonym o terroryzm i z Markiem oskarżonym o rozpasanie alkoholowe. Jeden poległ, drugi wygrał...
ALBRECHT o nieruchomościach (3)
przedwczoraj
Zwiększamy skalę naszego działania
Dziesiątki nowych spotkań z inwestorami, miliony kapitału do zagospodarowania i międzynarodowe projekty inwestycyjne. Informacje o spotkaniach networkingowych znajdziesz na...
Jan Fijor zaprasza
wczoraj
Jan Fijor - Sądy w Polsce powodem wyprowadzki Janka
Dzisiaj Janek ma niskie ciśnienie. Nie słuchał TOK FM i z poziomu czarnego humoru, opowiadając o polskich sądach, rozmyśla nad wyprowadzką do USA.

Audycja: Wydanie Główne 2015-10-26

Bluzgi, bluzgi, bluzgi...

Nadający: Marcin Hugo Kosiński

Od tego się zaczyna. Potem jest niewiele lepiej. Czyli komentarz wyborczy 2015 via KonteStacja.
Pobierz [105,9 MB]

KOMENTARZE

andrzej 2015-10-27

KORWIN jest wygranym w pewnym sensie. Kiedy miał finansowanie z budżetu ? Chyba ostatnio jako UPR. Wow kiedy to było ?  
Poza tym mieszkam w naprawdę malutkim mieście - byłem członkiem komisji wyborczej i naprawdę mocno pozytywnie zaskoczyła mnie liczba oddanych głosów na KORWINA. Kiedyś to było zaledwie 3-5 ( jak się ktoś pomylił pewnie ). Nie jest źle.

kundel 2015-10-27

Marek, to jest niesamowite, że "autentyczność" komunisty jest do kupienia w kilka dni, a autentyczność "krula" przez >20 lat przebić się nie może. O co chodzi?

Emper 2015-10-27

Wolnościowcy, którzy uzyskali mandat: 
 
KNP: 
Jacek Wilk 
UPR: 
Bartosz Jóźwiak 
 
Koliber: 
Jakub Kulesza 
Tomasz Rzymkowski 
Magdalena Błeńska 
 
Republikanie:  
Tomasz Jaskóła 
Stanisław Tyszka (niepotwierdzone)

duriel 2015-10-27

a to Korwin nie gardzi finansowaniem czegoklwiek z budżetu i nie powinien odmówić przyjęcia choćby złotówki?

Piter 2015-10-27

Wybory wygrywa się obietnicami bez pokrycia...Głosowanie na Korwina wymaga pewnej wiedzy o polityce czy ekonomii . Bez tej wiedzy nikt nie zagłosuje na faceta który deklaruje że nic nie będzie dawał bo i po co ? Dlatego można powiedzieć że wyborcy Korwina to taka elita a tej nigdy nie jest dużo. I nawet jak ktoś o nich gada "kuce" to wierzcie mi mają większą wiedzę o polityce/ekonomii niż przeciętny 40 czy 50 latek.  
 
Poza tym zróbcie prosty eksperyment . Powiedzcie komuś że będzie zarabiał 5 tys zł. Reakcja: szukanie dziury w całym czy to aby to dobra propozycja. Ale powiedzcie mu że dajecie tysiaka za free. Reakcja : pełnia szczęścia. Takie techniki manipulacji stosują partie które chcą osiągnąć dobry wynik. Naprawdę to działa - przynajmniej na 90% populacji. Jest to warunek konieczny ale niewystarczający aby wybory wygrać. Tutaj sprawa jest już bardziej skomplikowana i wymaga pomocy zawodowców od mieszania ludziom w głowach )

dudi 2015-10-27

@duriel 
 
Bo zasady gry muszą być równe. Rezygnacja z subwencji w sytuacji, gdy reszta partii dostanie grube miliony przez najbliższe 4 lata, byłaby samobójstwem. Te pieniądze się przydadzą, żeby walka była wyrównana. Argument, że inni mają kasą, a my nie, dlatego przegrywamy, przestanie wreszcie obowiązywać. Jeżeli za 16mln zł nie uda im się stworzyć partii, która bez problemu dostanie się za 4 lata do Sejmu, to będzie już definitywny koniec partii Korwin. Nie będą mieli już absolutnie NIC na swoją obronę.

Monika 2015-10-27

Wadim Tyszkiewicz tylko wspierał Nowoczesną. Nie kandydował w ogóle. Pozostał samorządowcem https://www.facebook.com

Edon 2015-10-28

Ciekawe jakie poglądy w kwestii wolności osobistych ma Bartosz Jóźwiak?

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2015-10-28

Edon, on się nazywa Józwiak, nie przez ź. I był moim gościem, więc możesz przesłuchać: www.kontestacja.com

Marcin Banach 2015-10-28

Akurat potencjalnie kluczowe głosy zabrał Korwinowi Stonoga 
bez Stonogi  
0,0475636240005458 
z głosami oddanymi na Stonogę. 
0,0501919290273436

dudi 2015-10-28

Przeglądam sobie właśnie oficjalne wyniki tych wyborów i widzę, że Stonoga + Braun + KNP zdobyli ok. 60 tys. głosów! Tych głosów właśnie zabrakło Korwinowi! Zastanawiam się, po co oni w ogóle startowali do tych wyborów w sytuacji, gdy nie zarejestrowali list w całym kraju, bo to jest praktycznie z góry skazane na porażkę. Powinni poprzeć Korwina, ewentualnie mogli się dogadać i wystartować ze wspólnej listy. To jest zresztą paradoks, że w nazwie KORWIN jest słowo "koalicja", której tak naprawdę nie było.

Piter 2015-10-28

Start do wyborów Stonogi, Brauna , KNP to tylko świadczy o ambicjach liderów tych partii które są dla nich ważniejsze od celu do jakiego dążymy. Wiadomo że szanse na wybór bez zarejestrowania ogólnopolskiej listy są takie jak ...wygrana miliona w totka. W Krakowie były dwie listy Korwin i KNP paranoja. W innych okręgach wielu sympatyków KNP pewnie nie zagłosowało bo nie miało na kogo. W takiej sytuacji nie startowanie w wyborach i poparcie list Korwina było najlepszym wyjściem. A teraz to jest wielki znak zapytania odnośnie ich wiarygodności. Niestety ale ludzi poznaje się po czynach a nie po  
słowach.

Adam 2015-10-28

Fajny cytat a propos JKM: "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać rożnych rezultatów." Wygląda na to, że obecność JKM w Sejmie I kadencji i obecnie w europarlamencie to zwyczajny "przypadek przy pracy". 
Jak można było być tak blisko i spi...lić taką (ostatnią) szansę. W USA o takim polityku mówi się "perennial loser".

Grzegorz32 2015-10-28

Panowie, sluchalem audycji z zainteresowaniem i podzielalem smutek wraz z wiekszoscia sluchaczy jakoze zamordyzm i paranoja na stale po raz kolejny zagoszcza w kraju nad Wisla.  
PiS wygral, bedzie (nie)wesolo ! 
 
W ostatnich minutach audycji troche sie niestety zawiodlem. Czemu prowadzacy wprowadza sluchaczy w blad. Czemu sieje nadzieje (wiadomo czyja matka jest nadzieja) posrod sluchajacych z kraju. Na dzien dzisiejszy jedynym konstruktywanym krokiem jaki moze podjac sluchac z Polski jest poprostu wyjazd z tego kraju. Prowadzacy - nie rozglaszajce hasel typu freedom in our lifetime bo krzywdzicie tylko ludzi. Nie kazcie im czekac na nie wiadomo jakie cuda natury liberalnej bo takowe sie nie zdarza !!!  
 
Lepiej jest dla czlowieka zaglosowac nogami, wyjechac juz dzisiaj po to zeby nabrac doswiadczenia, zebrac kapital i ewentualnie wrocic do Polski jak juz (o ile to sie kiedykolwiek zdarzy) zagosci w kraju liberalizm ! Przed wami drodzy rodacy 4 lata rzadow oszolomow, lepiej nie bedzie. Mowie to jako osoba ktora wyjechala ponad 10 lat temu i bynajmniej nie narzekam.  
Wszyscy natomiast Ci ktorzy mogli razem ze mna wyjechac a zostali w PL bo czekali na cud jako rezultat wolnorynkowych obietnic Tuska niestety sie nie doczekali.  
 
Sluchaczu, nie trac zycia na czekanie - dzialaj !

Daniel Piesto 2015-10-28

Zgadzam się z Hugonem. PiS nie będzie kradł tak nagminnie jak PO.

Piter 2015-10-28

Rządy PiSu to będzie dramatyczny skręt w lewo. Obiecane zasiłki na dziecko w wysokości podobnej jak w UK , wyciskanie hajsu z marketów, banków i z czego się tylko da . Czyli duże postępy socjalizmu. Co do kradzenia to jest taka zasada że lepszy stary złodziej od nowego (czy wyposzczonego) bo nowy musi się dorobić.  
 
Podoba mi się bardzo "diagnoza" Stonogi - trafił w samo sedno problemu . Bo problem jest w tym narodzie ; polityków ktoś w końcu wybiera. Nie żyjemy w dyktaturze tylko w demokracji gdzie jednym krzyżykiem można zmienić tą rzeczywistość. Za PRLu to można było mówić że nic od nas nie zależy a władza zła , dzisiaj jako naród odpowiadamy za wszystko co tu się dzieje.

Faraday007 2015-10-28

@14 
Gdzie emigrowałeś? 
Emigracja jest to zawsze bardzo ciekawym tematem. Myślę że nie długo znowu będzie tematem kontestacji nr 1.

Rysiek 2015-10-29

@16 Temat jest bardziej złożony niż Ci sie wydaje, wybory to jest teatrzyk , rzady mial objac pis bo stany wjechaly do europy . Wszystko co sie dzieje w Polsce to jest tylko wynik globalnej polityki my od '39 o niczym nie decydujemy.

Tailor 2015-10-30

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby wybory były w jakiś sposób manipulowane, nawet w bardzo bezczelny sposób, o którym dowiemy się dopiero za wiele lat. Będzie kolejna wielka afera, która ludzi wzburzy, a po tygodniu wszystko ucichnie. Pomyślcie ile było tajemniczych akcji "seryjnego samobójcy", zabaw z teczkami, ile kontrowersji towarzyszy katastrofie smoleńskiej, ile jest w naszej polityce wałów, szamba, braku szacunku dla naszych pieniędzy itd. To wyborów nie sfałszują? Sądzę, że to tylko kwestia na ile bezczelne i hardcorowe są to manipulacje. A nawet jak wszystko kiedyś wyjdzie na jak, to PiS powie, że to wina PO, a PO, że to PiSiory, ewentualnie rzuci się plebsowi jakiegoś kozła ofiarnego, jakiegoś polityka drugiego sortu co innym podpadł, albo mało znaczącego UBeka i po sprawie. Będą też komisje śledcze, na których banda degeneratów, z których każdy ma coś za uszami będzie się przekrzykiwać: PAN MI PRZERWAŁ :-D Problem moim zdaniem polega głównie na tym, że po pierwsze przyzwyczailiśmy polityków do tego, że za nic nie odpowiadają i że godzimy się na to, że w dupie maja nasze wybory i pieniądze. Daliśmy się też wkręcić w zabawę pod pt. "dobry i zły glina", gdzie role na przemian odgrywają PO i PiS, oraz zależne od rządów tych dwóch partii media. To polityczny matrix, w którym dodatkowo olewamy każdego Neo jaki się pojawi. Bo jeden Neo powiedział coś o Hitlerze, drugi Neo to cham... Wiec nie bierzemy pod uwagę tego co o co im chodzi, tylko odwracamy wzrok, bo to chamy i prostaki! Tym bardziej to zabawne, w rzeczywistości, gdzie słowo "kurwa" pełni rolę przecinka i jest też kulminacyjnym momentem każdego występu kabaretowego. Korwin, Stonoga, Kukiz... to wszystko głupki i pajace zdaniem pana Henia z pod budki z piwem. Większość wyborców PiS i PO nie potrafi nawet uzasadnić dlaczego głosują na swoje partie. Jestem zwolennikiem niepopularnego poglądu: dramatem są sami obywatele a nie politycy. To jest wręcz elita wybrana wśród ludzi o mentalności wiejskiego głupka. Powiedzmy to otwarcie, ludzie w większości są zwyczajnie głupi, zawistni, niczym się nie interesują, nie szanują ani siebie nawzajem, ani cudzej własności (a już wspólnej to zupełnie). Ludzie są leniwi, mało kreatywni, postawę mają roszczeniową, na polityce i gospodarce się nie znają... Nasze społeczeństwo jest tez mocno konserwatywne, a to sprzyja mocno niechęci do jakichkolwiek zmian i eksperymentów, w tym oddaniu głosu na nową partię. Chrześcijańskie upodobanie do dualnego widzenia rzeczywistości jeszcze ten stan rzeczy pogłębia. Są tylko czarni i czerwoni! Nic pomiędzy... Polaków mało tez interesuje prawda, bardziej chodzi o udowodnienie swoich racji i pognębienie tych co myślą inaczej. Bezczelność i trwanie przy swoim w zaparte, wbrew faktom, wbrew logice... Nie sądzę żeby to się zmieniło w przeciągu kilku następnych pokoleń. Młodzi w dużej części przesiąkają tylko tym klimatem i tego samego nauczą swoje dzieci. Podziękujmy Niemcom za wybicie elit, komuchom za upadek gospodarki i pranie mózgów prowadzone na ludności miast i wsi, podziękujmy mediom za to że traktują nas jak głupków, artystom serwującym nam tandetę, kościołowi za to, że zrobili z ludzi pozbawione indywidualności, beczące smętnie owce widzące świat czarno-biało.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Program miesiąca
srebrny

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Wywiad z terrorystą (12) - przedwczoraj


Kto spekuluje masłem? (3) - 2 tygodnie temu

Czy Asbiro to sekta? (11) - 3 tygodnie temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 tygodnie temuWięcej audycji...

Lewak zmusza do picia wódki (9) - 8 tygodni temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - 2 miesiące temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (15) - 3 miesiące temu

Marnowanie żywności jest opłacalne (6) - 3 miesiące temu

No to nacjonalizujemy hazard (4) - 3 miesiące temu

Warto być biednym (8) - 4 miesiące temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 miesiące temu
Poprzez wódkę cenzurują sklepy (8) - 5 miesiące temu


Jednolite okradanie podatników (6) - 5 miesięcy temu


Na chuja nam dzietność? (13) - 6 miesięcy temu

Nie zgadniecie, które podatki spadną (12) - 6 miesięcy temu
Wynajmnij nieruchomość pod burdel (2) - 7 miesięcy temu

Ile złotych zapłacisz za frankowicza? (11) - 8 miesięcy temu

Jak spożywać piwo publicznie? (1) - 8 miesięcy temu


Polska skazała terrorystę (6) - 8 miesięcy temu
Człowiek, który dostał po d... (5) - 9 miesięcy temu


Jak przejść przez kryzys biznesowy? (2) - 10 miesięcy temu

Od dziś wszyscy jesteśmy przestępcami (18) - 10 miesięcy temu

Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 10 miesięcy temuBandyta, ale polski bandyta (13) - ponad rok temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - ponad rok temu

Jak unikać długów? (1) - ponad rok temu

Ich firmę likwiduje się od 20 lat (10) - ponad rok temu


Bluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - ponad rok temu

Znamy wyniki wyborów (21) - ponad rok temu

Gościmy bezdomnych milionerów (3) - ponad rok temu

Majonezowi mówimy NIE (16) - ponad rok temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - ponad rok temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - ponad rok temu

Człowiek, który wygrał z ZUS-em (7) - ponad rok temu


Jak naprawdę żyje się w Rosji (3) - ponad rok temu"Te wybory to przełom" (24) - ponad rok temu


Hugo spowiada się ze swojego życia (15) - ponad rok temu

Po co mieszkać w Polsce? (11) - ponad rok temu

Hugo w Business Misji (6) - ponad rok temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 2 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 2 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 2 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 2 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 3 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 3 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 3 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 3 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 3 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 3 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 3 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 3 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 3 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 3 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 3 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 3 lata temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 3 lata temu


Co powinien spalić narodowiec? (61) - 3 lata temu
Czy wolno gwałcić publicznie? (17) - 4 lata temu


Ile dałbyś za dziecko? (25) - 4 lata temu


Jak kraść? (49) - 4 lata temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 4 lata temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 4 lata temu

Jak zabić krowę? (46) - 4 lata temu


Czy należy płacić podatki? (24) - 4 lata temu

Jak wycenić dziecko? (9) - 4 lata temu

MLM to ściema (67) - 4 lata temu

Dupy z Wykopu (40) - 4 lata temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 4 lata temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 4 lata temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 4 lata temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 5 lata temu

Jak manipulują media? (12) - 5 lata temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 5 lata temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 5 lata temu


Wódka czy panienki? (19) - 5 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 5 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 5 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 5 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 5 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 5 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 5 lat temu

ACTA samo zło (87) - 5 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 6 lat temu

Naloty na graczy (17) - 6 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 6 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 6 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 6 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 6 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 6 lat temuPrzemyt to grzech! (39) - 6 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 6 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 6 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 6 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 6 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 6 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 6 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (31) - 6 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 6 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 6 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 6 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 6 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 7 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 7 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 7 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 7 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 7 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 7 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 7 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 7 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 7 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 7 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 7 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 7 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 7 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 7 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 7 lat temu


O buncie informatyków (8) - 7 lat temuUE powstała! (2) - 8 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 8 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

SilasNicebox - - 400.00
Piter - - 10.00
Hose - - 20.00
Krzychu aka Vexir - - 10.00
Dominika - - 50.00
Show me the code - - 200.00
Michał Czapliński - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt