Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
strona główna Kontestacji Własna broń – zdobądź pozwolenie
Dziś
21:00
konkurs & odc. o Terrym Goodkindzie, fantastyce pisanej przezeń i jej związkach z jego poglądami filozoficznymi z publicystą i kolibrantem Pawłem Tałajczykiem pod patronatem wyd. Rebis
Jutro
21:00
Niestety dziś Janek nie może prowadzić audycji.
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
dziś
Jak pędzić bimber
Słuchacz podaje przepis, kosztorys i radzi jak nie dać się załapać. Zarobki i premie posłów. Sklepy otwarte w niedzielę. Alkohol od 21 roku życia. Podatek cyfrowy. Prawo do psa.
Pomocnik wizjonera
dziś
Zrób sobie fana! Krok #3 Jak zarabiać na swojej wiedzy
Ilu fanów masz? I nie chodzi mi o fanpage facebookowy. Chodzi mi o takich prawdziwych fanów. Tych którzy liczą się z Twoim zdaniem, śledzą Twoje ruchy, często komentują. Tego własnie...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz
▸ Kontest.CLUB - wstąp i ucz się z nami

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2015-10-29

Jan Fijor - Dlaczego ludzie się wstydzą głosowania na socjalistów

Nadający: Jan Fijor

Kamil z Jankiem komentują sytuację po wyborach, ale robią to od strony wyborców. Starają się dojść do tego, dlaczego ludzie wstydzą się przyznać, że głosują na socjalistów.
Pobierz [65,4 MB]

KOMENTARZE

Paweł 2015-10-29

Wczoraj jak słuchałem audycji, to miałem ochotę zapytać Janka: DLACZEGO nie przekonałeś matki i siostry, żeby zagłosowały na Korwina? Zamiast tego zagłosowały na jakichś wystruganych z kartofla parę miesięcy przed wyborami szmaciarzy... Pytałem też jednego kolegę korwinistę wolnościowca - nie raczył ruszyć du#ę i przekonać kogokolwiek nawet z rodziny. Ja swoich przekonałem, przekupiłem, albo wziąłem na litość. Szkoda, w mordę... to były ważne wybory.

wojwojt 2015-10-29

Kamilu, jest na odwrót. Kto bierze udział w wyborach - ten się zgadza na każdy możliwy wynik (bierze udział na zasadach państwa). A ktoś, kto nie idzie - nie akceptuje ŻADNEGO wyniku. pozdr

farelek 2015-10-29

Janku, wczoraj nie udało mi się dodzwonić a chciałem zaprotestować. Bardzo mi się nie spodobał twój pomysł na naprawę demokracji. Przede wszystkim w naszym nieszczęśliwym kraju nie da się żyć i nie płacić podatków. Chyba że mieszka się w lesie i żywi się owocami runa leśnego ;) Ale każdy kto coś kupi płaci podatek. 
 
Proponuję moim zdaniem lepsze rozwiązanie. Mianowicie powinno się zrobić odwrotnie i odebrać prawa wyborcze (do głosowania) wszystkim tym, którzy osobiście czerpią z budżetu jakiekolwiek pieniądze. Byliby to:  
- Wszelkiej maści urzędnicy (w tym nauczyciele, lekarze),  
- pracownicy spółek Skarbu Państwa, 
- wszyscy pobierający jakikolwiek zasiłek, zapomogę, rentę itp., 
- również przedsiębiorcy którzy wzięli dotację, 
- rodzice dzieci korzystający z ulg podatkowych lub innych, 
etc etc... 
 
Ci obywatele są przekupieni i dlatego nie powinni głosować i wybierać rządu. Co więcej wymóg ten nie powinien dotyczyć tylko roku poprzedzającego wybory ale okresu całej poprzedniej kadencji lub wielokrotność tego okresu. Krótko mówiąc jak ktoś dorwał się do koryta to traci możliwość głosowania. Trudno żeby trzoda hodowlana wybierała rządy dla wszystkich. 
 
Serdecznie pozdrawiam

jan M Fijor 2015-10-29

@1 Próbuję przekonać, ale już tyle razy głosowały na Korwina, bez większego skutku, że przestały mu ufać. Co prawda, gdybym z Mamą mieszkał, to w końcu by mnie usłuchała, a a tak wi.ekszy wpływ na jej świadomość ma ksiądz proboszcz i TV Trwam. pozdrawiam

jan M Fijor 2015-10-29

@3 masz rację. Taka właśnie była moja intencja, ale źle ją wyjaśniłem. Pozdrawiam

Junior 2015-10-29

Hej, 
Wczoraj dzwonilem ale byla presja czasu i zapomnialem sie zapytac o jedna sprawe. 
Pokrotce przypomne temat.Prowadze firme kurierska same day service na terenie Londynu od 4 lat. Sytuacja wyglada nastepujaco: duze firmy zjadaja mniejsze a walka o nowych klientow jest tak zazarta ,ze mniejsi gracze tacy jak ja nie wytrzymuja konkurencji. Naturalna koleja rzeczy jest w zasadzie monopol na rynku 2 firm ,a z biegiem czasu pewnie zostanie jeden gigant. 
Oczywiscie ja koncze przygode z tym rynkiem i wchodze jeden level wyzej czyli w developerke. 
 
Mam jedno pytanie : 
 
1). Co mam poradzic znajomym kurierom ,ktorzy pracuja w duzych firmach? Wspomne tylko ze nie maja kapitalu ani zadnych innych kwalifikacji do wykonywania innej pracy badz po prostu nie chca wykonywac innej pracy. Organizacja strajku na duza skale(kilka set osob)? Ktos wpadl na pomysl ,zeby odebrac paczki od klientow i ich nie dostarczyc, badz dostarczyc z bardzo duzym opoznieniem co w efekcie moze przyczynic sie do zerwania kontraktu z duzymi graczami . Jakies pomysly? Janku, Kamilu? 
 
Pozdrawiam. 
Junior

andrzej 2015-10-29

Jeśli około 25% ludności jest zatrudniona w sektorze państwowym, a niemal 50% PKB stanowią wydatki rządowe  
i głosuje tylko 50% obywateli to jak tu cokolwiek zmienić?  
 
Wychodzi na to, że niecałe 6 mln ludzi (więc wystarczają Ci zatrudnieni w budżetówce) wybiera za 36 mln. 
 
Poza tym w Polsce obowiązują wybory proporcjonalne w okręgach wielomandatowych, próg wyborczy na poziomie 5%, niemożność finansowania partii z własnych środków (tylko kilkanaście tys lub z datków) tylko finansowanie partii z budżetu. 
Może się więc okazać, że 11 partii uzyska 4.9% i wychodzi na to że większość wcale nie rządzi, a co jeśli 20 partii ma po 4.9? 
 
Jeszcze kilka myśli na temat wyborów (www.barczentewicz.com 
 
- Żaden wyborca nie będzie miał dostrzegalnego wpływu na rezultat wyborów. [A mimo to] ludzie chcą wierzyć, że każdy głos się liczy. (…) 
- Ja tylko pytam: co jest racjonalnym działaniem dla ciebie jako jednostki? Poświęcić czas swojemu dziecku czytając mu na głos czy pójście na wybory? Pojedynczym głosem niczego się nie osiągnie – procentowa różnica między kandydatami nie jest mierzona setnymi częściami po przecinku. Prosty fakt. Można debatować czy powinien wpływać on na twoje działanie, ale jest to fakt. (…) 
- Tych, którzy nie głosują krytykuje się mówiąc im: nie jesteś dobrym obywatelem, nie spełniasz swoich obowiązków. (…) Ale co jest bardziej produktywne: jeśli poświęcę półtorej godziny na oddanie głosu, czy jeśli poświęcę ten czas na głęboką i poważną refleksję nad jakimś problemem i pisanie listu do redakcji lub tekstu na moim blogu na ten temat? To drugie. (…) 
- Jeśli głosujesz jak kretyn, nie odczujesz żadnego kosztu [bezpośrednio, w związku z tym działaniem]. (…) Jeśli wystarczająca ilość ludzi głosuje jak kretyni, w rezultacie wybierani są kretyni. (…) Problem polega na tym, że w momencie głosowania – indywidualnego aktu wyborczego – nie ma żadnych bezpośrednich konsekwencji głosowania na A, B, czy nie głosowania w ogóle. Dlatego wyborcy nie są ograniczeni w wyrażaniu wszelkich fantazji, romantycznych pojęć, lub gniewu, który czują. 
- Jeśli większość wyborców głosuje na kandydata Smitha a nie na kandydata Jonesa, nikt tak naprawdę nie wie, czy wyborcy wybrali Smitha ze względu na jego stanowisko w temacie podatków, czy pomimo jego stanowiska w temacie podatków. Ale kandydat Smith będzie przekonany, że każde stanowisko, które zajął w trakcie kampanii było pożądane przez wyborców. 
- [Powinniśmy] pracować na rzecz upowszechniania idei wolności. Jeśli taka kultura zostanie zbudowana, znajdzie ona swoje odzwierciedlenie w polityce. Ale jeśli ludzie będą chcieli być wodzeni za nos, będą wodzeni. Możliwe jest, że tego pożądanego stanu osiągnąć się nie da.

jan M Fijor 2015-10-29

Odpowiadam: 
1). Co mam poradzic znajomym kurierom ,ktorzy pracuja w dużych firmach?  
 
Żeby dobrze pracowali. 
 
Wspomne tylko ze nie maja kapitalu ani zadnych innych kwalifikacji do wykonywania innej pracy badz po prostu nie chca wykonywac innej pracy.  
 
Tu już trudniej, bo w ten sposób ograniczają swój wybór. 
 
Organizacja strajku na duza skale(kilka set osob)?  
 
a w jakim celu mają strajkowac? przeciwko komu? 
 
Ktos wpadl na pomysl ,zeby odebrac paczki od klientow i ich nie dostarczyc, badz dostarczyc z bardzo duzym opoznieniem co w efekcie moze przyczynic sie do zerwania kontraktu z duzymi graczami.  
 
wtedy stracą pracę i mogą ponieść odpowiedzialność materiualną za złą pracę 
 
Jakies pomysly? Janku, Kamilu?  
 
szukać innej pracy, albo lepiej wykonywać obecną. 
 
pozdr

Robi 2015-10-29

Kamil słusznie zauważył, że ludzie maja w d*** prawdę. Janku, informuję cię, że jest książka "Prawy umysł" amerykańskiego psychologa Jonathana Haidta, który na podstawie badań naukowych mózgu twierdzi, że mózg człowieka rozwinał się nie po to, by szukać prawdy tak, ale żeby bronić własnej reputacji. 
Jesli to prawda, a wydaje mi sie z moich obserwacji, ze to prawda, to mozna jajko zniesc i ludzi sie nie przekona. A przynajmniej wiekszosci ludzi.

andrzej 2015-10-29

W myśleniu niewiele się zmieniło od czasów starożytnego Rzymu, wciąż większość chce "Chleba i igrzysk". Masa ludzi codziennie ogląda cyrk w TV, bo potrzebują jakichś emocji i nie potrafią sobie inaczej zagospodarować czasu. Najpierw zabawa, a dopiero potem pomyślunek nad tym, co będą jeść i za co będą żyć, oni i następne pokolenia. Jak to w ogóle możliwe, że praktycznie nikt nie zastanawia się np. dlaczego mamy budować i utrzymywać państwowe stadiony i wypłacać tym ulizanym gwiazdorom wynagrodzenia? Najlepiej niech jeszcze w czasie meczu sędzia się pomyli to jest wtedy o czym gadać i mamy powód żeby chlać, rzygać i się obsrać. Niestety biedota umysłowa jest na tyle liczna, że decyduje kto rządzi krajem.

Pcimek 2015-10-30

A ja powiem tak, po 20-stu latach głosowania na Pana Janusza, stracił bezpowrotnie mój głos. Jeżeli ktoś nie przechodzi przez otwarte drzwi, ten nie jest godzien zabiegać o głosy wyborców. Po za tym stwierdzam definitywnie, Pan Janusz nie umie dobierać sobie współpracowników. Jest genialnym trybunem i ideologiem, ale jako organizator się nie sprawdza.

andrzej 2015-10-30

Janku - czy ktoś w Twojej rodzinie najbliższej nie głosował na PIS ?

Martin Eden 2015-10-30

Janek będziesz na marszu niepodległości w Warszawie 11 listopada 2015 (środa) ???

Tomek 2015-10-30

Janek na starość nie uznaje logiki i zaparte idzie w swoje. Współczuje Kamilu próby przekazania swojego zdania. Walka jak ze ścianą.

Tomek 2015-10-30

I teraz Korwin znowu się popisał. Jego wypowiedź :  
 
"500zł na dziecko zaśmieci naród śmieciem ludzkim. To będą dzieci meneli. 
 
Z taką retoryką prędzej umrze, niż dostaje się do polskiego parlamentu.  
 
Oto link : 
pikio.pl

rafał kamiński 2015-10-30

janek, przy całej sympatii, ale jak zwykle pieprzy, aż miło : najpierw określa PiS jako socjalistów, a potem się pyta, dlaczego ludzie głosują na nich, czyli znaczy się na socjalistów. Potem następuje epokowe odkrycie : bo chcą kraść + są głupi. No ba.  
(Też bym głosował na PiS, i nie, nie chodzi mi o 500 zł na dziecko, tylko o to, jak beznadziejnie, lizusowsko pod Berlin, jest prowadzona polska polityka zagraniczna i wewnętrzna. Rzygać się chce.) 
Zresztą jaki platformers się objawił : "wszystko w kraju kwitnie, ludzie czemu jesteście tacy wkurzeni, przecież was tak miło obsługują we wszystkich urzędach ? Mnie na ten przykład miło obsłużyli i to w ciągu jednego dnia" No, brawo Jasiu.

RAdesign 2015-10-30

Korwin powinien już od dawna wiedzieć, że każde słowo będzie wykorzystane przeciwko niemu. 
 
To, że to olewa, dowodzi, że brak mu samokontroli i/lub instynktu politycznego. 
Skoro jest taki mądry, to wystarczyło by mu przyswojenie jednej biografii - Bismarcka - który potrafił się dostosować i udawać, dopóki nie uzyskał władzy, i wtedy dopiero zaczął realizować niepopularny wcześniej program. 
Do 5% brakło tak niewiele.....dało by się.

wiesio 2015-10-30

Proponuję otwarty bojkot przez wolnościowców i wszelkie grupy określające się tym mianem wszelkich rządowych darmowych usług realizowanych za zrabowane pieniądze: emerytur, służby zdrowia, szkolnictwa publicznego, dofinansowywanych firm i skarbu państwa jak LOT, PKP. 
Taki pomysł. Te wszystkie instytucje powinny być należycie traktowane, jak dobrodzieje rządzący rzucający nimi jak ochłapami dla niewolników - w domyśle to wszystko i tak miało służyć skrajnej biedocie.

Pawel 2015-10-31

mimo ,że słucham was od nie dawna ,w końcu znalzłem ludzi myslących podobnie ,bo już myslałem ,że to ja jestem dziwny yyyyy  
 
kto nie widział to polecam : 
https://www.youtube.com 
 
politycy niczego nie produkują ,ale zawsze będą -pytanie do Janka i innych : 
jaki jest złoty środek ,bo mi się wydaje ,że nigdy go nie było i nie będzie

Szymon 2015-10-31

Chyba zacznę " wyrastać z korwinizmu " . Czyli zamknę działalność, pójdę na bezrobocie i wezmę po 500 zł na każde z moich 7 dzieci i pójdę wędkować. Polacy chcą być dymani, to będą.

Szymon 2015-10-31

Chyba zacznę " wyrastać z korwinizmu " . Czyli zamknę działalność, pójdę na bezrobocie i wezmę po 500 zł na każde z moich 7 dzieci i pójdę wędkować. albo pojadę w ciepłe kraje. Polacy chcą być dymani, to będą.

Andrzej 2015-10-31

W Polsce mamy ponad 1 małych przedsiębiorców. Ilu z tych ludzi głosowało na Korwina i dlaczego tak mało ?

Piter 2015-10-31

Ponoć na Wyspach głosowało tylko 5% Polaków z prawie 900 tysięcy...Czyli potencjalnego elektoratu prawicy ubywa a nie przybywa w naszym kraju...Mówię potencjalnego bo nie wiadomo czy ci ludzie są za socjalem czy przeciw a może w ogóle nie kumają o co biega w polityce. W każdym razie wyznają ideologię "to mi wszystko wisi ". A przedsiębiorcy są zajęci sobą a dokładnie swoimi biznesami. Tak jak muł roboczy ma za zadanie iść do przodu tak przedsiębiorca myśli tylko jak związać koniec z końcem. Na inne myślenie brakuje czasu i ochoty. Po prostu dramat.

wiesio 2015-10-31

Skończcie z tym korwinem, już po wyborach. Przy następnych się dowiemy na kogo najbardziej warto oddać głos. 
 
Byś się wstydził Szymon wyskakiwać z tym starym idiotyzmem kiedy większość tzw wolnościowców teorię to może i ma opanowaną, ale do państwowego lekarza czy np studiów nie mają większych zastrzeżeń. Otóż powinni mieć, bo dobrowolnie nie opłacają tych wymysłów. Pieprzenie by przyspieszać bankructwo państwa kończy się ciągłymi podwyżkami podatków, wymyślaniu nowych i jeszcze większemu gnębieniu ludzi co PO udowodniła doskonale. Nie jestem pewien czy PIS nie poszedł by jeszcze dalej mając dwie kadencje do dyspozycji. 
Lepiej wyjechać z kraju niż korzystać z tej "darmoszki" krajowej, choćbyś za fundusze unijne korporacją obracał. Miejcie kurwa godność, której lewakowi brakuje. Praca u podstaw. Jedyny wniosek jaki przychodzi mi do głowy po tych wyborach.

Michał K. 2015-11-02

Niestety to przykre ale z mojego otoczenia osób pracujących z dziećmi i kredytem mieszkaniowym WIĘKSZOŚĆ zagłosowała na PiS tylko ze względu na obietnicę tych 500zł. 
 
Co do wyborów, zgadzam się ze stanowiskiem Kamila - nie poszedłem bo nie widzę realnej szansy na zmianę czegokolwiek. Nieskuteczny Korwin i Socialstyczna większość.

tt 2015-11-03

ja tez jestem podniecony mocno z tego calego doin' bizness!!! wszystko wina tuska.

Robi 2015-11-04

Finlandia wprowadza to, o czym mówił Kalisz jakiś czas temu - bezwarunkowy dochód dla każdego obywatela. Ten system powinien u nas obowiązywać. Na bruk wtedy poszłoby wielu urzędasów i patologie w przyznawaniu zasiłków swoim faworytom. stooq.pl

jan M Fijor 2015-11-04

@Robi a kto im to finansuje? Szwedzi? Kanadyjczycy? Strach pomyśleć, gdyby tak wszyscy obywatele zagłosowali na bezwarunkowy dochód dla Fina. Wtedy został by im jedynie Kalisz, albo Zandberg. pozdr

Robi 2015-11-04

to chcesz powiedziec Janku, że dzisiejszy system socjalny jest tańszy i sprawiedliwszy?

Robi 2015-11-04

to chcesz powiedziec Janku, że dzisiejszy system socjalny jest tańszy i sprawiedliwszy? Ja nie twierdzę, że to jest idealne rozwiązanie, ale to krok w dobrym kierunku.

Piter 2015-11-05

Stały dochód to jest pewien sposób na życie. Jeśli zminimalizujesz wydatki i masz full wolnego czasu to jest to alternatywa dla pracy. I wtedy przeżyjesz całe życie na koszt innych. Pomysł na zasadzie " a po nas choćby potop" . W naturze to takiego trutnia po wykonaniu jego zadania się zabija . A tutaj to nawet nie wiadomo czy taki by w ogóle coś zrobił )

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 5 tygodnie temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - 2 miesiące temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...


Jan Fijor - Święto Dziękczynienia (3) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Wolność (103) - 5 miesiące temu


Jan Fijor - Maile o start-upach (3) - 5 miesięcy temu

Jan Fijor - Doradzamy biznesplanom (5) - 6 miesięcy temuJan Fijor - Gdzie poszedł handel (1) - 7 miesięcy temu

Jan Fijor - Jak Trump kupował tanio (38) - 7 miesięcy temu

Jan Fijor - Samoloty, Białoruś i UK (10) - 7 miesięcy temu

Ryanair i LOT to naciągacze (20) - 7 miesięcy temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 8 miesięcy temu


Jan Fijor - Co tam Panie w Ameryce? (3) - 8 miesięcy temu

Jan Fijor - USA, ekonomia i listy (5) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Przeprowadzka do Chicago (29) - 9 miesięcy temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 10 miesięcy temu
Jak Fijor - Zlikwidowałem konto w banku (53) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - Roboty kradną pracę? (24) - ponad rok temu


Jan Fijor - A narzekam sobie dzisiaj (19) - ponad rok temuJan Fijor - O lewackim Hollywood (6) - ponad rok temu

Jan Fijor - Spotkam się z Trumpem (23) - ponad rok temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót z Białorusi (3) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolny monopol (22) - ponad rok temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - ponad rok temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - ponad rok temu
Jan Fijor - Oszukańczy Wolontariusz (18) - ponad rok temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - ponad rok temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - ponad rok temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - ponad rok temu

Jan Fijor - O palancie z Kontestacji (35) - ponad rok temu

Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - ponad rok temuJan Fijor - To Polacy Panie Kolonko (21) - ponad rok temu

Jan Fijor - TRUMP (34) - ponad rok temu

Dlaczego Janek nie kupił złota? (22) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jak znaleźć sponsora (9) - ponad rok temu
Jan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 2 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 2 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 2 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 2 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 2 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 3 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 3 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 3 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 3 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 3 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (30) - 3 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 3 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 3 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 3 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 3 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 3 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 3 lata temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 4 lata temu


Kierowcy LPG są dyskryminowani (13) - 4 lata temu

Wolny rynek — wprowadzenie (38) - 4 lata temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 4 lata temu
Jan Fijor - Emp@tia (5) - 4 lata temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 4 lata temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 4 lata temu


Słuchacz w długach (30) - 4 lata temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 4 lata temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 4 lata temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 4 lata temu

Bardzo smutny Janek (47) - 4 lata temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 4 lata temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 4 lata temu

Janek zbankrutował (20) - 4 lata temu


Blacha wie co mówi (37) - 4 lata temu

Fijor idzie w politykę (37) - 4 lata temu

Ostro (63) - 5 lata temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 5 lata temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 5 lata temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 5 lata temu

Czy istnieje strata społeczna? (24) - 5 lata temu


Czy alkoholik jest racjonalny? (61) - 5 lata temu


Czym jeździ milioner? (21) - 5 lata temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 5 lata temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 5 lata temu

Jan Fijor- Zmęczenie bogactwem (28) - 5 lata temu


Jan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 5 lata temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 5 lata temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 5 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 5 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 5 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 5 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 5 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 5 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 5 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 5 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 5 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 6 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 6 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 6 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 6 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 6 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 6 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 6 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 6 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 6 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 6 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 6 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 6 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 6 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 6 lat temu


Oburzeni (11) - 6 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 7 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 7 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (31) - 7 lat temu

Portugalia (17) - 7 lat temu

Wy ćwoki (15) - 7 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 7 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 7 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 7 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 7 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 7 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 7 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 7 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 7 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 7 lat temu


Żona milionera (10) - 7 lat temu

Afryka Afryka (27) - 7 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 7 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 7 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 7 lat temu

Fijor w Californi (17) - 7 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 7 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 7 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 7 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 8 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 8 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 8 lat temuPaństwowe akcje (20) - 8 lat temu


Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 8 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 8 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Panel-pol - - 20.00
Wypożyczalnia samochodów - - 30.00
najlepszy ranking - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
klimatyzacja centrum - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Przeprowadzki Międzynarodowe - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt