Facebook
Podpis:
Numer GG:

Dziś
21:00
Jan Fijor zaprasza
Dziś
22:30
Kolejne Rozmowy w Nocy 19 Kwietnia 22.30
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
wczoraj
Twoje hasła są za słabe!
Naszym gościem jest Marcin Pieleszek - ekspert bezpieczeństwa IT. Jak zbudować dobre hasło, jak uchronić się przed fałszywym przelewem, czy warto używać VPN oraz o zabezpieczaniu danych...
Epicentrum
dziś
Odcinek wielobarwny
O kolorach, ich działaniu na człowieka i znaczeniach w różnych kulturach
Fakty i Mity
dziś
Luźno o tym jak to polskie elity intelektualne trzymają się z daleka...
Jak w tytule. Gorzkie żale o "dyskryminowaniu" wolnościowych książek.

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2015-12-03

Kiedy warto się ubezpieczyć na życie?

Nadający: Jan Fijor

Orbán pogrąża Węgry, rynek weryfikuje globalne ocieplenie, a Zuckerberg z córką omijają podatek
Pobierz [68,7 MB]

KOMENTARZE

tt 2015-12-03

piersi!

Kwiat126p 2015-12-03

My kopiujemy Orbana? Janku zmień leki. Orban jest jednym jak nie najwspanialszym politykiem obecnie na świecie.. Mąż stanu bezapelacyjnie, mądry polityk. Gość który dobro narodu i swojego kraju stawia ponad interesy swoje i interesy obcych państw. W dużej mierze to on jako jeden z nielicznych teraz broni Europę przed zalewem muzułmańskiej dziczy wspieranej przez twoją wspanialą i dobrodziejną Turcję(ktora dazy do wojny z Rosją bo mają Nato i fikają ale to inny temat). Ciebie kłuje to że opodatkował zagraniczne banki działajace w Węgrzech gdy zadłużonym węgrom groziło bankructwo i szalało bezrobocie. Za ten ruch kupił sobie elektorat, uratował ich(dorosłych ludzi) choć wiem że to powoduje spadek zaufania zagranicznych firm i inwestycji na Węgrzech. Sprawa dyskusyjna czy to było słuszne czy nie. Sprawa kolejna Janku....gadasz debilizmy że on podatkuje i podatkuje. A kto dał ULGĘ podatkową dla rodzin? Ksiądz? W 2011 wprowadzono ulgę podatkową 223 euro miesięcznie na pierwsze i drugie dziecko i 723 – na kolejne. Czyli zamiast zebrać kasę od innych i dać matce to on daje ULGĘ podatkową czyli idzie w dobrą stronę. Pis nie dorasta do pięt Orbanowi, nie ma co porownywać. Pis właśnie ozusował wszelkie możliwe umowy. Nawet jak się umówie z kolegą na 15 to bede musiał mały zus zapłacić. Także bez porownania. Życzyłbym sobie takiego Orbana w Polsce.

kontestator 2015-12-03

Bardzo lubię słuchać Janka. Jednak w przypadku Orbana i spraw Węgier obawiam się, że jest totalnym ignorantem. Wyciąga wnioski na podstawie strzępów danych wyciągając absurdalne wniosku. Orban podobnie jak Vaclaw Klaus (były prezydent Czech) jest jednym z nielicznych polityków, którzy potrafili się przeciwstawić stadnemu debilizmowi pozostałych tzw "przywódców" jewropejskich. A przecież Janek bardzo szanował Klausa właśnie. 
A jak Węgrzy odnoszą się do Polaków? Warto zobaczyć ostatni film z 11 listopada https://www.youtube.com 
 
Nie wiem jakich Węgrów znasz Janku. Ale raczej zmień towarzystwo, bo jak widać jesteś niechlubnym wyjątkiem... A i mniej mainstreamu polecam, bo Cię robią w wała...

Kwiat126p 2015-12-03

Jeszcze jedno bo pytałeś jakie są osiągniecia Orbana. Pomijam juz kwestie tą że obronił Węgry przez zalewem sympatycznych uchodźców i wywalczył kawałek autonomii Węgrów w ramach UE(dba o to by państwo bylo jak najbardziej suwerenne, nikt nie bedzie węgra kopal w dupe, żaden eurolewak) to walczy nie z bezrobociem a z bezrobotnymi obcinajac im zasilki, skracajac czas pobierania takowych a jak bezrobotny chce zachowac jakiekolwiek prawo do zasilku to leci na prace budowlane. Jak odmówi to WON! I tak sie konczy życie nierobow na garnuszku obywateli. www.wprost.pl

kontestator 2015-12-03

Co do ubezpieczenia: Janek mylisz "ubezpieczenie na życie" z ubezpieczeniem na "życie i dożycie". Aktuariusz to jest taka "menda", której zadaniem jest dopilnować, aby "nie opłacało się" (finansowo) ubezpieczonemu przeżyć średnią długość życia. Polisa jest ekonomicznie uzasadniona wtedy, gdy żyjesz krócej, niż statystycznie. Zatem nie ma opcji, aby Zuckerberg czy inny ...berg zarobili na ubezpieczeniu, jeśli będzie żyć dłużej niż wynika to z hamerykańskich tablic średniej długości życia.  
Porównywanie ubezpieczenia majątkowego na mieszkanie można robić do NNW (ubezpieczenia wypadkowego). I tu i tu zdarzenia są niepewne. Śmierć jest zdarzeniem pewnym więc proszę nie porównuj jabłek do gruszek.

jan M Fijor 2015-12-03

@kontestator Jak go zwał, tak go zwał. Ja wiem o czym mówię, a pewnie ty nie wiesz, o czym ja mówię. Możemy kiedyś do tematu  
co do Orbana, to Hitler też wyczyścił niemiecką ziemię ze "znienawidzonego plemienia izraelskiego". Dzielny facet ten Orban. Nie porównujcie Klausa z Orbanem, bo to jest obelga dla tego pierwszego. Klaus był wolnorynkowcem, a Orban jest socjalistą. zawistni ludzie go lubią, bo dokucza supermarketom i zagranicznym inwestorom, ale ja takimi ludźmi gardzę. Dla mnie następną w hierarchii po życiu wartością jest wolność. Czasem nawet myślę, że jest przed życiem. Wisi mi bezpieczeństwo zapewniane przez obłudnego polityka. Na pewno to nie jest nawet mąż stanu, jak Adenauer czy de Gaulle. la was może nim być dla mnie nie jest. pozdr

jan M Fijor 2015-12-03

polecam 
 
szlachetnapaczka.pl 
 
pozdr

kontestator 2015-12-04

Szanowny Janku, dzięki za szybką ripostę. Świetnie, że się różnimy, bo tylko klepalibyśmy się po plecach z jedynym skutkiem w postaci obicia płuc, czy nerek.  
Nie jest moim celem idealizowanie Orbana. Również jestem wolnościowcem (podobno skrajnym) i dlatego podobają mi się suwerenne decyzje na Węgrzech mimo powszechnej krytyki medialnej.  
Wolność polega właśnie na tym, że podejmujemy decyzje sami. Mimo nacisków. Każdy z nas podejmuje lepsze lub głupsze, ale ważne jest, aby własne i na własne konto. Tak to już jest z politykami (w tym z Orbanem), że podejmują decyzje=ryzyko na nie swoje konto.  
Ale Pan Orban przynajmniej nie merda ogonem, jak kundel Tusk przy misce zupy sponsorowanej przez Unię. Nota bene unia=jednolitość, czyli jest przeciw bezmyślnemu ujednoliceniu, czyli za wolnością.  
To, że skręca w lewo jest innym tematem, bo nikt tutaj nie lubi lewactwa. Ale za to wywalenie przez niego funduszu walutowego wymagało dużej politycznej odwagi. Przynajmniej odważny z niego lewak, chodź w głowie mu nie siedzę. Osobiście uważam, że dużo bliżej mu do Klausa niż do Hitlera, ale faktem jest, że Pan Klaus jest prawdziwym Mężem Stanu przez duże "M". Zawsze zazdrościłem Czechom takiego Prezydenta. Może warto poświęcić mu oddzielną audycję. Pamiętam, że jakiś czas temu osobiście się z nim spotkałeś. Dla przypomnienia słuchaczom/czytaczom jego postawy załączam link do jednego z wywiadów:  
 
https://www.youtube.com 
 
Janka Serdecznie pozdrawiam. Twój sposób prowadzenia audycji jest dla mnie znakomity. Jesteś doskonałym gawędziarzem z kontenerem wiedzy i doświadczenia. A że się wymądrzasz i czasami zamykasz na argumenty adwersarza... to też ma swój urok... 
-kontestator

Kwiat126p 2015-12-04

"co do Orbana, to Hitler też wyczyścił niemiecką ziemię ze "znienawidzonego plemienia izraelskiego" - to są argumenty janka! Po czym dodaje "Nie porównujcie Klausa z Orbanem, bo to jest obelga dla tego pierwszego". :) 
 
żydzi i Hitler a Orban i REALNE zagrożenie zalewem muzułmańskich najeźdźców z Afryki i krajów bliskiego wschodu. Do niemczech nie przybywały codziennie tysiące facetów nastawionych agresywnie i z pogardą dla eurocywilizacji(Hidżira - podbój poprzez zasiedlenie). Żydzi nie wysadzali się w centrum Berlina i nie tłukli niemców na ulicach, nie liczyli na ich socjal. Metoda też jest inna. Orban zamyka granice a Hitler ich wytłukł od razu. To tak jak byś powiedział że lodówka od hokeja jest bardzo podobna bo też ma coś wspólnego z lodem....Potem mówisz nam "nie porównujcie Orbana z klausem" :) No mysle ze to znacznie lepsze porównanie niz Orban-Hitler w kontekście imigrantów. To że Orban nie jest szalonym wolnorynkowcem to nie znaczy że jest jakimś przebrzydłym socjaluchem skoro jego polityka gospodarcza idzie w kierunku sprawiedliwości i odpowiedzialnosci. Ukrócenie zasiłków lub praca przy kopaniu tunelu, ulgi podatkowe itd. Wiem że opodatkował zagraniczne korporacje, markety, banki itd. dla tego naraził się takim "Jankom z UE" i za to robią mu złą reklamę. Mimo to bezrobocie spadło z 11%(2012r) do 7,3 % dzieki właśnie inwestycjom zagranicznych koncernow motoryzacyjnych - czyli mimo to dalej im się opłaca tam inwestować.

Kephas 2015-12-04

Byte! 
Nie bluznij, ze MOL jest wiekszy od Orlenu! 
To prawda, ze to bardzo duza spolka, ale Orlen to najwieksza spola w CEE. 
Market cap. MOL'a to zaledwie 70% Orlenu.

Piter 2015-12-04

A ja się dziwie Jankowi że tak hejtuje na USA. Owszem ten kraj skręcił w lewo i nie jest już tym samym czym był kiedyś. Ale pomimo wszystko wszystko dalej jest atrakcyjny dla tych którzy czegoś chcą się dorobić własną pracą. Mówisz Janku że rzucają tam kłody pod nogi multimilionerom jak Zuckerberg ? Albo że dla kogoś problemem jest obywatelstwo USA ? No rychło w czas to zauważyli akurat wtedy kiedy w tym kraju dorobili się milionów. Chętnie teraz przeniosą się do jakiegoś tam Burkina Faso czy innego "liberalnego" landu bo ich już na to stać ) Mnie by to nie bulwersowało jakby swoich fortun dorobili się w "liberlandach" i potem przenieśli się do USA. Ale tutaj jest odwrotnie.  
 
Ale do czego zmierzam. Co by nie powiedzieć to USA dają olbrzymie możliwości swoim obywatelom jako państwo. Owszem potem chcą ich łupić (ale na biednych nie trafiło) czego nie pochwalam. Więc trzeba zachować jakieś proporcje. Generalnie to czy ktoś zarobi 100 milionów czy tylko 50 to jest naprawdę drugorzędna sprawa. Ważne jest że to USA stworzyło mu możliwości aby mógł tyle zarobić. Bo w innym kraju mógłby skończyć na jakiejś małej firemce wyciągając średnią krajową ) 
 
I tutaj jest sedno sprawy różnica między USA a np Polską. Budując firmę czy swoją karierę zawodową od zera to paszport USA będzie kluczem do sukcesu. Ale będąc krezusem finansowym już niekoniecznie. Warte zastanowienia.

Mateusz 2015-12-04

Panie Janie polecam książkę Nieświęta wojna Grzech pierworodny Ameryki Zaprosił do polski pan F. William Engdahl ?  
 
F. William Engdahl odsłania zakryte dotąd karty. Zakreśla z zadziwiającą logiką, inny niż ten powszechnie propagowany, obraz przyczyn odrodzenia radykalnego islamu. Krok po kroku, wskazuje na destrukcyjną rolę Stanów Zjednoczonych i prowadzonej przez nie „dobroczynnej” działalności na rzecz „szerzenia demokracji”. F. William Engdahl jest autorem światowego bestsellera o ropie naftowej i geopolityce A Century of War: Anglo American Politics and the New World Order. Jest szeroko komentowanym analitykiem obecnych wydarzeń politycznych i gospodarczych. W książce Seeds of Destruction: The Hidden Agenda behind Genetic Manipulation zajmuje się agrobiznesem i próbami kontrolowania światowych zasobów żywności, a tym samym kontrolowania populacji.

jan M Fijor 2015-12-04

@Piter Jeśli masz przy sobie 85 zł jesteś bogatszy od 40 procent Amerykanów, który majątek netto nie przekracza 20 dolców. Dla mnie to też był szok. ja po 4 latach pobytu w USA byłem bogatszy od Al Gore'a. Potem on został prezydentem, załapał się na kłamstwo ekologiczne i mnie daleko przeskoczył, ale fakt jest faktem. W Chicago wśród polskich imigrantów jest 2-3 razy więcej milionerów niż głosi statystyka. tylko 3,5 proc. Amerykanów posiada majątek powyżej 1 mln dolarów. Ja nie hejtuje, ja ubolewam. Zawdzięczam Ameryce bardzo wiele, boli mnie, że tak łatwo dali się sprzedać bożkowi ignorancji. czółko

farelek 2015-12-05

Janku czy wydajesz książki w formie ebooków lub autiobooków?

RAdesign 2015-12-06

https://archive.org/details/IndustrialSocietyAndItsFuture-TheUnabombersManifesto 
 
Kaczyński jednak nie tak szalony, jak portretują go media. 
Można powiedzieć, że w zasadzie Kaczyński to wizjoner. 
Polecam przeczytać ten manifest Kaczyńskiego.

Piter 2015-12-09

Kaczyński to na pewno człowiek ideowy co do tego nie ma wątpliwości. Podobnie zresztą jak Marks czy Lenin ; przecież też mieli swoją idee i nie robili tego dla kasy ) Pozostaje pytanie czy dana idea przynosi korzyść czy straty . Jednym słowem nawet to że dany człowiek jest uczciwy i ma szlachetne (w jego mniemaniu) zamiary nie daje żadnej gwarancji. 
 
A co do Kaczyńskiego to jego poglądy na gospodarkę są bardziej na lewo od Platformy. Nie jest też "wolnościowcem" w naszym rozumieniu. Generalnie nic dobrego z tego nie wyjdzie. Rządy PiSu to już nie stagnacja to cofanie się do tyłu.

RAdesign 2015-12-09

Bardziej chodziło mi o analizy przemian społecznych, jakie przeprowadził Kaczyński. 
Teza o patologizacji społeczeństwa spowodowanej zbyt szybkim rozwojem tylko jednej zmiennej - technologicznej, produkcji i konsumpcjonizmu - jest całkiem spójna. 
Od tysięcy lat był w zasadzie trend boczny rozwoju. 
Dopiero niedawno wyskoczył w górę. 
Zaś społecznie i moralnie - ludzkość to nadal stado głupich małp. 
Tyle, że zamiast kamieni mają "laserowe brzytwy". 
Rozwój etyczny i społeczny padł całkowicie.

Mateusz 2015-12-09

tagen.tv wolna Jak patrzeć aby zobaczyć to co jest w tle, a nie to co chcą nam pokazać. Akcje fałszywej flagi na przykładzie katastrof lotniczych dr Jerzy Jaśkowski – badacz rzeczywistości.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Program miesiąca
złoty!

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 12 dni temu


Jan Fijor - Roboty kradną pracę? (24) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...

Jan Fijor - A narzekam sobie dzisiaj (19) - 3 miesiące temu


Jan Fijor - Najbogatsi ludzie rotują (15) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - O lewackim Hollywood (6) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Spotkam się z Trumpem (23) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Nowe obywatelstwo Janka (6) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Milion plus (17) - 5 miesiące temu

Jan Fijor - Powrót z Białorusi (3) - 5 miesięcy temu

Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 5 miesięcy temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 6 miesięcy temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 7 miesięcy temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 7 miesięcy temu
Jan Fijor - Oszukańczy Wolontariusz (18) - 9 miesięcy temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 9 miesięcy temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - O palancie z Kontestacji (35) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 10 miesięcy temuJan Fijor - To Polacy Panie Kolonko (21) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - On wcale nie mówi jak jest (30) - 11 miesięcy temuJan Fijor - TRUMP (34) - ponad rok temu

Dlaczego Janek nie kupił złota? (22) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jak znaleźć sponsora (9) - ponad rok temu
Jan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - ponad rok temu


Jan Fijor - Pranie pieniędzy na dom (34) - ponad rok temu

Jan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - ponad rok temu


Jan Fijor - Illinois vs Oklahoma (20) - ponad rok temuKomu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jednak się walnęliśmy (12) - ponad rok temu


Jan Fijor - Super Kandydatka z PO (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - ponad rok temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - ponad rok temu

Jan Fijor - Same niedobre rzeczy (10) - ponad rok temu


Bierzcie zasiłki (31) - ponad rok temu


Jan Fijor - Podatek katrastrofalny (10) - ponad rok temu

Jan Fijor - Pomysły na biznes (7) - ponad rok temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - ponad rok temu


Jan Fijor - Wybory (19) - ponad rok temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 2 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (29) - 2 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 2 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 2 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 2 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 3 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 3 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 3 lata temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 3 lata temu


Kierowcy LPG są dyskryminowani (13) - 3 lata temu

Wolny rynek — wprowadzenie (38) - 3 lata temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 3 lata temu
Jan Fijor - Emp@tia (5) - 3 lata temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 3 lata temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 3 lata temu


Słuchacz w długach (30) - 3 lata temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 3 lata temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 3 lata temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 3 lata temu

Bardzo smutny Janek (47) - 4 lata temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 4 lata temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 4 lata temu

Janek zbankrutował (20) - 4 lata temu


Blacha wie co mówi (37) - 4 lata temu

Fijor idzie w politykę (37) - 4 lata temu

Ostro (63) - 4 lata temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 4 lata temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 4 lata temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 4 lata temu

Czy istnieje strata społeczna? (24) - 4 lata temu


Czy alkoholik jest racjonalny? (61) - 4 lata temu


Czym jeździ milioner? (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 4 lata temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 4 lata temu

Jan Fijor- Zmęczenie bogactwem (28) - 4 lata temu


Jan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 4 lata temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 4 lata temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 4 lata temu

Jan Fijor - Długi (117) - 4 lata temu


Bogaty może dłużej (48) - 4 lata temu


Komentarze pomysłów na biznes (32) - 4 lata temu

Co Janek zrobił z ogórkami? (37) - 4 lata temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 4 lata temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 5 lata temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 5 lata temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 5 lata temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 5 lata temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 5 lata temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 5 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 5 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 5 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 5 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 5 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 5 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 5 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 5 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 6 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 6 lat temu


Oburzeni (11) - 6 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 6 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 6 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (31) - 6 lat temu

Portugalia (17) - 6 lat temu

Wy ćwoki (15) - 6 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 6 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 6 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 6 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 6 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 6 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 6 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 6 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 6 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 6 lat temu


Żona milionera (10) - 6 lat temu

Afryka Afryka (27) - 6 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 6 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 6 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 6 lat temu

Fijor w Californi (17) - 6 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 7 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 7 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 7 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 7 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 7 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 7 lat temuPaństwowe akcje (20) - 7 lat temu


Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 7 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 7 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

klimatyzacja centrum - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Przeprowadzki Międzynarodowe - - 25.00
WordPress Developer - - 39.00
Suplementi.pl - Odżywki i suplementy - - 20.00
Chwyty Gitarowe - - 30.00
Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt