Facebook
Podpis:
Numer GG:

Dziś
21:00
Jak i czym kogoś otruć? gość: Faraday007
Jutro
21:00
Jan Fijor: Przepraszamy, ale Janek podróżuje w takim miejscu, z którego nie może nadawać!
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
dziś
Wywiad z terrorystą
Dziś Hugo z Martinem rozmawiają z Kamilem oskarżonym o terroryzm i z Markiem oskarżonym o rozpasanie alkoholowe. Jeden poległ, drugi wygrał...
ALBRECHT o nieruchomościach
dziś
Zwiększamy skalę naszego działania
Dziesiątki nowych spotkań z inwestorami, miliony kapitału do zagospodarowania i międzynarodowe projekty inwestycyjne. Informacje o spotkaniach networkingowych znajdziesz na...
Firma na emigracji
wczoraj
O przetargach
Moje doświadczenia z przetargami.

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2016-04-24

Jan Fijor - Wieści z Liberlandu i Niemcolandu

Nadający: Jan Fijor

Przez ostatni weekend Kamil gościł w Liberlandzie, a Janek w Niemczech. W audycji możecie posłuchać o doświadczeniach z podróży oraz o tym, jak jeden ze słychaczy zaorał prowadzących argumentem, którego ci nie zauważyli.
Pobierz [59,7 MB]

KOMENTARZE

Endriu 2016-04-24

Panie Janku. Dwie wieże WTC które runęły są pierwszym (i ostatnim) wieżowcem na świecie który zawalił się na skutek pożaru paliwa lotniczego z rozbitych samolotów (tak brzmiała oficjalna przyczyna zawalenia się wież). Z Saudami (sunnitami) Ameryka od zawsze robi najlepsze deale na ropie. Na chwilę obecną ropa od ISIS idzie przez Turcję -sojusznika USA - na cały świat, i dzięki temu cena ropy szoruje po dnie, po to żeby ekonomicznie dobić Rosję.  
 
Panie Janku kiedyś grałem w szachy na Kurnik.pl z pewnym całkiem przypadkowym gościem, który po przedstawieniu się mówił brazylijczykiem. Na moje pytanie o to co tam w Brazylii się dzieje itd on powiedział słowa które zapadły mi po dziś dzień w pamięci "BUSH IS DEVIL". 
 
Panie Janku świat już dawno nie wierzy w to, że WTC rozwalili jacyś islamiści z Arabi Saudyjskiej, wszyscy wiedzą że w pogorzelisku znaleziono termit, i były też w necie zdjęcia ładnie popalonych głównych dźwigarów nośnych WTC. 
 
Po prostu partia wojny w Ameryce potrzebowała pretekstu do wojny w Iraku no i sobie go sama sprefabrykowała ....

Sofronoff 2016-04-25

"Po prostu partia wojny w Ameryce potrzebowała pretekstu do wojny w Iraku " 
Zamach na WTC stał się przyczynkiem i poprzedził bezpośrednio inwazję w Afganistanie a NIE w Iraku.

Endriu 2016-04-25

Kolego Sofronoff. Afganistan to zadupie i oprócz produkcji narkotyków które przerzucane stamtąd na cały świat, to kraj ten nie przedstawia żadnej wartości.  
 
Natomiast Irackie i Syryjskie pola naftowe to co innego. Kolego Sofronoff są takie dwa powiedzenia "nie ma przypadków są tylko znaki" i "po owocach ich poznacie".  
 
Mam taką teorię spiskową, że o tym, że w obrębie Irackich terenów zamieszkałych przez sunnitów powstanie państwo islamskie ISIS... 
 
www.nowastrategia.org.pl 
 
... (dowodzone prze byłych saddamowskich generałów którzy przejdą na strone ameryki) George W. Bush wiedział jeszcze przed wysadzeniem WTC .....

Tomasz Tofil 2016-04-25

a niemcy budują rurociągi z putinem i przyjmują imigrantow z bliskiego wschodu, a turcy zniesli wizy dla polakow, w teheranie są cmetarze polskich bohaterow, no i na koniec - zawliły się trzy wieże, a nie dwie. pozdrawiam.

Tomasz Tofil 2016-04-25

"Po prostu partia wojny w Ameryce potrzebowała pretekstu do wojny w Iraku no i sobie go sama sprefabrykowała ...." no dokladnie, ameryka tak sie wzbogacila na tych wojnach, ze szok. najlepsza inwestycja w dziejach stanow chyba.

Tomasz Tofil 2016-04-25

endriu to moze napisz nam wszystkim co uderzyło w pentagon.

Sofronoff 2016-04-25

@ Endriu 
"Afganistan to zadupie i oprócz produkcji narkotyków które przerzucane stamtąd na cały świat, to kraj ten nie przedstawia żadnej wartości" 
Kiedy tylko o opium chodziło. Ponoć. 
 
Co do reszty. Proszę pana. Ja tylko chciałem zauważyć, że atak na WTC był oficjalną przyczyną rozpętania wojny z tzw. terroryzmem, który zaowocował atakiem U.S. Army NA AFGANISTAN, a nie Irak. I tyle. Tu nie potrzebna żadna wiedza tajemna, teorie takie czy siakie, bo Amerykanie tego nie kryją. A prawdziwych przyczyn inwazji jest pewnie kilka razy więcej.

Pcimek 2016-04-26

Nie widzi Pan Panie Janku, nic niezwykłego w fakcie przejęcia niemal całego rynku medialnego przez kapitał niemiecki?

Jazz 2016-04-27

Jakie przejęcie? Ktoś sprzedawał, więc znalazł się kupiec. Jest rynek czytelniczy, więc pojawiają się tytuły. Przemycanie treści proniemieckich to działalność polityczna od której utopijny wolny rynek nigdy wolny nie będzie i dlatego każdej społeczności narodowej potrzebna jest ochrona tożsamości, nawet kosztem wolności ekonomicznej. Opinii obcych narodowo mas nie kształtuje się po to, żeby na tym tracić.

Patryk 2016-04-27

Witam. 
Jestem autorem ciekawej koncepcji przerobienia silnika spalinowego na elektromagnetyczny. 
Problem w tym, że spotkałem się z pewnym wpływowym człowiekiem z mojego miasta i powiedział mi tak: 
Pierwszy etap to badania i na to trzeba co najmniej 100.000zł. 
Oczywiście nie mam tyle i jest to niepewna inwestycja, a kraj jest za biedny na takie inwestycje w ciemno 
Potem można zrobić... prototyp. Jak wybić się z tego bagna w tym kraju i zrobić coś by te państwo było silne :D ? 
Paranoja jakaś. Paranoja.

Adam 2016-04-28

Zrób prototyp (działający...) w piwnicy i testuj. Jeśli testy wypadną pomyślnie, opatentuj. I dopiero wtedy szukaj inwestora. Jeśli nie zabezpieczysz swojej własności intelektualnej, to możesz być pewien, że zostaniesz okradziony, nie tylko w Polsce. 
Generalnie, uważam, że koncepcja przeróbki jest zwyczajnie głupia, bo postęp i rozwiązania techniczne idą w kierunku wyparcia silników spalinowych (chyba że wymyśliłeś tłokowy silnik elektryczny:-) ). Prace nad wydajnymi bateriami są bardzo zaawansowane - pisząc "wydajnymi" mam na myśli takie, które mają pojemność 10000:1 w porównaniu z obecnymi - i to silniki elektryczne (nie przeróbki) będą napędzać XXI wiek.

Paweł 2016-04-28

Adam, ale co ma pojemność z wydajnością?? Wydajny to by był silnik z np. "kieszonkowym" reaktorem jądrowym.

Sofronoff 2016-04-29

"Grupa suwalskich inżynierów skonstruowała jednokołowy samochód. Na razie samochód nie jeździ". 
 
Pójdźcie po rozum do głowy, zapytajcie fachowców i zastanówcie się, ile jest warte to, co pan Patryk (?) napisał... 
bo to tak, jakby napisać "jestem autorem ciekawej koncepcji przerobienia poloneza na samolot". Z jednym wypada się zgodzić - koncepcja... ciekawa :-) 
 
Cóż, mamy piękny przykład "myślenia" chyba całego pokolenia, które przez ostatnie 20 lat wybierało marketing i kulturoznawstwo nad mechanikę, elektrotechnikę czy medycynę. No to teraz mamy.

Sławek 2016-04-29

Jestem Pana wielkim fanem, ale w tej kwestii zupełnie się nie zgadzam że nie ma znaczenia w kogo rękach jest czwarta władza - media. W "polskich" mediach wielokrotnie można przeczytać jak szkodliwy dla środowiska jest węgiel, a już rosyjski gaż, ropa naftowa jest ok, to samo ma się do niemieckiego prądu produkowanego z atomu. Każdy z tych wielkich ekspertów omija szerokim łukiem temat Fukushimy.  
 
Chociaż od kilku lat mieszkam za granicą, to będąc w Polsce na spotkaniu ze znajomymi pije piwo Namysłów, ponieważ obok Ciechanowa to jedyne piwo polskie. Podobnie z innymi rzeczami jak Orlen czy market Piotr i Paweł. Llokalny patriotyzm to fajna sprawa, ale niestety nie jest popularny wśród naszych rodaków, a to jedyna droga żeby wychodować polskiego Shella bądź DHLa.

LIBERTARIUM.PL 2016-04-30

Uważam, że powinno się w końcu rozprawić na antenie z mitem patriotyzmu gospodarczego, który ostatnimi czasy bardzo zyskuje na popularności!

Sławek 2016-05-01

Mieszkam w Kanadzie, tutaj ludzie z dumą mówią "wspieram lokalny biznes", w Polsce to niestety powód do wstydu, za duża zawiść w nas jest. Tesla już by dawno upadła gdyby nie patriotyzm, takich przykładów jest wiele. Efekt jest taki, amerykańskie firmy podbijają kosmos za prywatne pieniądze, a u nas się lud zachwyca stadionem narodowym który kosztował tyle co teleskop Kepler.

Tomasz Tofil 2016-05-04

"i dlatego każdej społeczności narodowej potrzebna jest ochrona tożsamości," tak a niby dlaczego? to moze kazdej spolecznosci swiatowej potrzebna jest ochrona tozsamosci tez? np przed kosmitami.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Program miesiąca
złoty!

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Jan Fijor - Roboty kradną pracę? (24) - 6 tygodni temu


Jan Fijor - A narzekam sobie dzisiaj (19) - 8 tygodni temu


Więcej audycji...
Jan Fijor - Najbogatsi ludzie rotują (15) - 2 miesiące temu

Jan Fijor - O lewackim Hollywood (6) - 2 miesiące temu

Jan Fijor - Spotkam się z Trumpem (23) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Nowe obywatelstwo Janka (5) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Powrót z Białorusi (3) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Wolny monopol (21) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (12) - 5 miesiące temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 6 miesięcy temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 6 miesięcy temu
Jan Fijor - Oszukańczy Wolontariusz (18) - 8 miesięcy temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 8 miesięcy temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 8 miesięcy temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - O palancie z Kontestacji (35) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 9 miesięcy temuJan Fijor - To Polacy Panie Kolonko (21) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - On wcale nie mówi jak jest (30) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - ksiądz Zieba zlewaczal (9) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - TRUMP (34) - 11 miesięcy temu

Dlaczego Janek nie kupił złota? (22) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - Jak znaleźć sponsora (9) - ponad rok temu
Jan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - ponad rok temu


Jan Fijor - Pranie pieniędzy na dom (34) - ponad rok temu

Jan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - ponad rok temu


Jan Fijor - Illinois vs Oklahoma (20) - ponad rok temuKomu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jednak się walnęliśmy (12) - ponad rok temu


Jan Fijor - Super Kandydatka z PO (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - ponad rok temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - ponad rok temu

Jan Fijor - Same niedobre rzeczy (10) - ponad rok temu


Bierzcie zasiłki (31) - ponad rok temu


Jan Fijor - Podatek katrastrofalny (10) - ponad rok temu

Jan Fijor - Pomysły na biznes (7) - ponad rok temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - ponad rok temu


Jan Fijor - Wybory (19) - ponad rok temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - O Ameryce Łacińskiej (14) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (29) - 2 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 2 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 2 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 2 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 2 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 2 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 3 lata temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 3 lata temu


Kierowcy LPG są dyskryminowani (13) - 3 lata temu

Wolny rynek — wprowadzenie (38) - 3 lata temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 3 lata temu
Jan Fijor - Emp@tia (5) - 3 lata temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 3 lata temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 3 lata temu


Słuchacz w długach (30) - 3 lata temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 3 lata temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 3 lata temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 3 lata temu

Bardzo smutny Janek (47) - 3 lata temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 3 lata temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 3 lata temu

Janek zbankrutował (20) - 3 lata temu


Blacha wie co mówi (37) - 4 lata temu

Fijor idzie w politykę (37) - 4 lata temu

Ostro (63) - 4 lata temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 4 lata temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 4 lata temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 4 lata temu

Czy istnieje strata społeczna? (24) - 4 lata temu


Czy alkoholik jest racjonalny? (61) - 4 lata temu


Czym jeździ milioner? (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 4 lata temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 4 lata temu

Jan Fijor- Zmęczenie bogactwem (28) - 4 lata temu


Jan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 4 lata temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 4 lata temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 4 lata temu

Jan Fijor - Długi (117) - 4 lata temu


Bogaty może dłużej (48) - 4 lata temu


Komentarze pomysłów na biznes (32) - 4 lata temu

Co Janek zrobił z ogórkami? (37) - 4 lata temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 4 lata temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 4 lata temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 5 lata temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 5 lata temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 5 lata temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 5 lata temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 5 lata temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Rozmowy znad Turcji (44) - 5 lata temu

Jan Fijor - pośrednicy (23) - 5 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 5 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 5 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 5 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 5 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 5 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 5 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 5 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 6 lat temu


Oburzeni (11) - 6 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 6 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 6 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (31) - 6 lat temu

Portugalia (17) - 6 lat temu

Wy ćwoki (15) - 6 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 6 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 6 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 6 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 6 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 6 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 6 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 6 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 6 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 6 lat temu


Żona milionera (10) - 6 lat temu

Afryka Afryka (27) - 6 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 6 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 6 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 6 lat temu

Fijor w Californi (17) - 6 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 6 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 6 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 7 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 7 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 7 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 7 lat temuPaństwowe akcje (20) - 7 lat temu


Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 7 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 7 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Przeprowadzki Międzynarodowe - - 25.00
WordPress Developer - - 39.00
Suplementi.pl - Odżywki i suplementy - - 20.00
Chwyty Gitarowe - - 30.00
Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto - - 30.00
Montaz-Anten.PL - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt