Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Kup najbardziej niepoprawną książkę tego roku
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
Magiczne szable i tarcze
Czyli jak urzędnicy zapewniają nam lepsze życie. Zakaz handlu bez zmian. Walka z samochodami. Konkurencja Steam. Pomyślny finał afery o żarówkę. Zbilansowany budżet Słowacji. Legalny hazard.
Jan Fijor zaprasza
4 dni temu
Jan Fijor - Dotknąłem prezydenta Busha
Dzisiejsza audycja zdominowana przez śmierć George H.W. Bush'a. Janek opowiada o spotkaniu z nim i przygodzie, której o mało nie przepłacił życiem.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2016-07-06

Wielki szwindel na mieszkaniach

Nadający: Jan Fijor

O tym, jak się skończy nacjonalizowanie obrotu mieszkaniami wzorem z USA opowiada Jan Fijor. A potem odpowiada na listy m in nt kradzieży na budowach.

KOMENTARZE

Sofronoff 2016-07-07

Argentyna NIGDY nie była najbogatszym krajem na świecie.

jan M Fijor 2016-07-07

Rzeczywiście, wyraziłem się mało precyzyjnie: To Argentyńczycy w pewnych okresach (po I wojnie, i po II wojnie) byli najbogatsi. Przepraszam. Ukłony

Piter 2016-07-07

Niestety naszych rodaków męczy dolegliwość którą ja nazywam "syndromem króla szczurów". Kim był król szczurów można się dowiedzieć ze znakomitej książki Jamesa Clavella pod tym tytułem ) W wielkim skrócie polega to na tym iż dany osobnik najlepiej czuje się w towarzystwie które jest od niego znacznie uboższe - wtedy naprawdę żyje. Przeniesienie go w miejsce gdzie ludzie są tacy majętni jak on (albo co gorzej bardziej) powoduje depresję i złe samopoczucie. 
 
Moja siostra która mieszka w USA ma od niedawna za sąsiada rodaka i jest mega poirytowana. A konkretnie tym że jest bardzo zainteresowany co dzieje się obok i jak żyją i z czego sąsiedzi.  
Wcześniej mając za płotem hindusa czy rdzennego amerykanina jakoś nie było problemu. 
 
To tak nawiasem mówiąc bo wylewamy kubeł pomyj na polityków zapominając kto ich wybrał. Prawdziwa "rewolucja" zawsze dokonuje się najpierw w głowach w sposobie myślenia. Zmiana miejsca powinna być tylko naturalną tego konsekwencją. Ale nigdy odwrotnie.

Sofronoff 2016-07-08

@ jan M Fijor 
z pana jest jednak GAWĘDZIARZ... :) 
 
@ Piter 
"A konkretnie tym że jest bardzo zainteresowany co dzieje się obok i jak żyją i z czego sąsiedzi. " 
Gdzie tu problem ? I CO W TYM ZŁEGO, jeśli "zainteresowanie" nie jest podszyte typowo polską zawiścią ? A różni są rodacy... 
 
"wylewamy kubeł pomyj na polityków zapominając kto ich wybrał." 
Powtarzam to w kółko, że parlament jest kwintesencją narodu.. creme de la creme :-) Od statystyki nie uciekniemy. Więc mamy jak mamy. I na revolution (w mózgach) nie zapowiada się, bo niby dlaczego (dziedziczenie zachowań). W takiej milicji, sądownictwie, czy prokuraturze po 89 NIE BYŁO JAKIEGKOLWIEK KONKRETNEJ ROSZADY PERSONALNEJ, ANI MENTALNEJ (bo niby dlaczego ?) więc młodzi wchodzący do zawodu nasiąkają PRLowskimi zachowaniami, nawykami: złapać za jajca, przypierdolić się, skompromitować, wypiąć dupę.... i po pewnym czasie traktują je jako naturalne. Co jest normalne, bo tak działa nasz mózg. A służba ? Służba obywatelowi = ZERO. 
 
ALE PRZESTRZEGAM PRZED DALEKO IDĄCYMI WNIOSKAMI - TO NIE PRL JEST WINNY. PRL w specyficznym poglądzie na świat siedzącym w mózgach naszych rodaków ZNALAZŁ TYLKO WYŚMIENITĄ POŻYWKĘ :-)

Tomasz Tofil 2016-07-08

"To tak nawiasem mówiąc bo wylewamy kubeł pomyj na polityków zapominając kto ich wybrał." w 17 wieku nawet nie trzeba było wybierać i tak było to samo barachło. to tak jakbys dzisiaj tłumaczył rosjanom, że to nie oni są potęgą światową.

Tomasz Tofil 2016-07-08

"Od statystyki nie uciekniemy". tyle ze ow statystyka wyraznie wskazuje na to, ze odpowiedzialnymi za ten cały bałagan są ludzie, ktorzy wybrali aktualnie biezącą władzę.

Pcimek 2016-07-08

Pan Dżanek wymachuje "wolnym rynkiem" jak cepem. A tu Unia Jewropejska dała monopol McDonaldowi na przedrostem "Mc" na całą Unię. I dlatego nie będzie już McOwców, McIełków, McY (ojojoj).

Karol 2016-07-09

Niestety mam wrażenie ze pan Janek nie jest żadnym wolnościowcem tylko poprostu krwawym kapitalista a to sa dwie rożne rzeczy. Ja uważam ze powinna byc zachowana symetria miedzy pracodawca a pracownikiem. Pan Janek, niewiem moze poprostu nie potrafi tego wyrazić ale przedstawia kapitalizm tak jak przedstawiają go komuniści z ta różnica ze go gloryfikuje. Niech pan zrozumie. Pracownik najemny to nie jakaś zasrana klasa robotnicza, która należy na każdym kroku sponiewierać tylko także uczestnik rynku. Pan ma swój biznes a on ma swój czyli dom i rodzine. On poprostu świadczy swoje usługi za określone warunki na jakich sie umowiliscie. Mówienie ze pracownik ma sie ubezpieczyć na swój koszt jest tylko pana pobożnym życzeniem. Nie mam nic przeciwko pod warunkiem ze reguluje to rynek a nie jakaś ustawa. Jeśli jest duże zapotrzebowanie na stolarzy a pan akurat potrzebuje takiej usługi to pan dostosuje sie do warunków jakie on postawi, a ostatecznie rownierzpan zapłaci to ubezpieczenie w koszcie usługi. Prawdopodobnie takiego podejścia do pracownika nauczył sie pan w stanach. Tym właśnie charakteryzuje sie środowisko polonijnych biznesmenów.

Piter 2016-07-09

@Karol 
Problem w tym że w dzisiejszych czasach pracownik jest traktowany jak...dziecko. Pracodawca musi go zabezpieczyć na przyszłość, dać mu (czyli zapłacić za niego składkę) opiekę lekarską, a jak jest niedysponowany to płacić mu wynagrodzenie tak jakby pracował. W normalnym kraju powinno być tak - umawiasz się z pracodawcą że za tyle i tyle pracujesz i koniec na tym , żadnej papierologii i innych bzdetów. Pracodawca Jeśli może kogoś zatrudnić z dnia na dzień to równie szybko powinien mieć możliwość jego zwolnienia. 
 
Przedstawione wyżej fakty powodują iż małe firmy czy microfirmy traktują pracownika jako wielce ryzykowną inwestycje. Stąd bierze się wysokie bezrobocie i problemy ze znalezieniem pracy.  
 
W socjaliźmie pracownik najemny jest traktowany jako ktoś komu się "daje" pracę a państwo zapewnia mu przywileje. W prawdziwym kapitaliźmie ten sam człowiek może oferować swoją pracę na zasadach w pełni rynkowych. Trzeba spojrzeć na człowieka jako samodzielną jednostkę (microfirmę) która oferuje swoje usługi/pracę i tym samym na starcie jest partnerem dla pracodawcy a nie kimś komu się "coś daje". Oczywiście żeby się tak stało to każdy człowiek musi mieć prawo do samodzielnego wykonywania jakiejkolwiek pracy niekoniecznie będąc "firmą" w rozumieniu socjalistów. Dzisiaj mamy schemat pracownik najemny - pracodawca - konsument. W wielu dziedzinach można z powodzeniem to zmienić na pracownik najemny - konsument. W kapitaliźmie zawsze ostatecznym "wyzyskiwaczem" jest konsument to dla niego się pracuje. Pracodawca jest ogniwem pośrednim i czasem nie najważniejszym . Jeśli jesteś dobry w tym co robisz to albo dostaniesz podwyżkę albo...wskoczysz na jego miejsce ) Oczywiście w warunkach prawdziwego kapitalizmu a nie w tym socjal syfie jaki mamy obecnie.

marcin 2016-07-10

Dżanek, jedno pytanie: czy bierzesz lub zamierzasz brać emeryturę lub rentę z ZUS w PL?

Darek 2016-07-11

@4 "...typowo polską zawiścią" Ty jesteś jednym z tych co to w dupie był i gówno widział, ale o Polakach zawsze chętnie się wypowie byle negatywnie lub z perspektywy tego kulturalnego i mądrzejszego. Gdybyś coś takiego przy mnie powiedział to byś dostał po gębie kmiotku.

Sofronoff 2016-07-12

@ Darek 
"o Polakach zawsze chętnie się wypowie byle negatywnie" 
Nie negatywnie. OBIEKTYWNIE najbardziej, jak się da. Ale jakoś Z MOICH OBSERWACJI się nie daje, bo to - jak się wydaje - naród tępych małych zawistnych i głupiocwanych karzełków (co do statystyk rzecz jasna) :-) 
 
"Gdybyś coś takiego przy mnie powiedział to byś dostał po gębie kmiotku." 
 
Art. 217. § 1. Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Endriu 2016-07-12

Odnośnie listu młodego zaradnego 16-latka i jego podejścia do studiów "które nic nie dają".  
 
Kolego nic bardziej bzdurnego nie słyszałem. Studia to: 
 
1) po pierwsze wiedza. Myślisz, że dużo wiesz ale na dobrych najlepiej lokowanych studiach spotkasz mnóstwo wykładowców którzy problemy z którymi ty zmagasz teraz rozwiązali to się już z dużo dużo wcześniej. Takich ludzi z taką rozległą wiedzą nigdzie indziej nie spotkasz, tylko na uczelniach, więc kolego zastanów się czy nie warto się tam wybrać. 
 
2) po drugie kontakty. Nie będziesz sam studiował, tylko z grupą ludzi, z którymi zawrzesz kontakty, może z kimś się zaprzyjaźnisz, z kimś kto jeszcze dzisiaj podobnie jak ty będzie poszukiwał pracy, ale w przyszłości być może z ludźmi którzy staną się przyszłymi kierownikami - z przyszłą kadrą menadżerską. W pojedynkę jest ciężko, natomiast mając kontakty zawsze zwiększa się pole manewru. 
 
Przemyśl kolego czy nie warto czasami iść na studia, niekoniecznie teraz może za jakiś czas, bo wydaje mi się, że takie proste bagatelizowanie tak ciekawej drogi rozwoju może okazać się czymś, czego w przyszłości możesz NAJBARDZIEJ pożałować ...

Endriu 2016-07-12

Panie Janku odnośnie ślubów pedałów.  
 
Warto mieć na uwadze, że śluby pedałów to tylko jeden z elementów w układanki środowisk LGBT. Śluby pedalstwa tylko mały kroczek w całej strategi zwyrodniałych zachodnich elit przesączonych pedofilami. 
 
Daniel Cohn-Bendit 
https://pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Cohn-Bendit 
 
.... których marzeniem jest aby taka potencjalna para zboczeńców którzy zgodnie z prawem uzyskali status "małżeństwa" mogła sobie adoptować dzieci, które to bezbronne będą przez taką parę "tatusiów" seksualnie wykorzystywane.

Darek 2016-07-14

Urzędnicy latami udawali, że przychodzą do pracy: 
 
wgospodarce.pl 
vod.gazetapolska.pl 
vod.gazetapolska.pl

Sofronoff 2016-07-14

@ Darek 
"Urzędnicy latami udawali, że przychodzą do pracy" 
 
Ale to we Włoszech. 
Po rosnącej ilości zwymiotowanych nowych regulacji wnoszę, że w PL nie przychodzą na marne :-)

Darek 2016-07-14

Okazało się, że w słynnych już Kwitach z Panamy widnieją również źródła dotyczące interesów znanego finansisty. Soros bowiem, jak się okazuje, zakłada nie tylko nobliwe fundacje, ale również firmy, które nie podlegając pod prawo podatkowe USA, przynoszą dochód wykorzystywany do wspierania prawdopodobnego kandydata na prezydenta tego kraju ( Hilary Clinton w kampanii w USA). Co więcej, to dochód pochodzący z działalności co najmniej podejrzanej. 
gosc.pl 
www.tvn24.pl

Darek 2016-07-14

"Porozmawiajmy o Szwecji. Szwecja była kiedyś białym krajem, była bezpieczna, ułożona, szczęśliwa i produktywna. Warto wspomnieć, że ponad 10 lat temu brytyjska gazeta "The Guardian" zadeklarowała, że Szwecja jest "najszczęśliwszą społecznością jaką ten świat kiedykolwiek widział". Oczywiście 10 lat temu problemy, które trawią dzisiejszą Szwecję dopiero się wykluwały. Dzisiaj Szwecja nie jest już białym krajem. Nikt dokładnie nie wie ilu kolorowych mieszka w kraju na dzień dzisiejszy, ponieważ statystyka i spisy bazujące na pochodzeniu są nielegalne, mimo to szacuje się, że „_kolorowa mniejszość_” stanowi od 17 do 25 procent populacji Szwecji. W trzech największych miastach – Sztokholmie, Gothenburgu i Malmo- kolorowi przekraczają 40% mieszkańców, a w Malmo liczba ta przekracza 60 procent! Konsekwencje są okropne. Malmo jest strefą działań wojennych pomiędzy etnicznymi gangami, morderstwa i gwałty są tam na porządku dziennym. Edukacja leci na łeb, na szyje, ponieważ kolorowi wypierają białych w szkołach, a 9 na 10 z nich ma problem z ukończeniem szkoły podstawowej. W 1963 roku Szwecja z populacją nieco powyżej 7 milionów miała tylko 8 morderstw. Jest to najniższy wskaźnik ze wszystkich krajów o takiej populacji w historii ludzkości. Tylko kraje takie jak Islandia (320 000 mieszkańców) i Wyspy Owcze (40 000) miały podobne wyniki, z brakiem morderstw przez wiele dekad. Dzisiaj, jedynie 50 lat później Szwecja ma setki morderstw każdego roku, z czego ponad 80% z nich jest popełniana przez kolorowych. Wskaźniki narodzin są poniżej poziomu wymiany, a przypływ nie-białych przekracza 100 000 każdego roku – przeciętne Szwedzkie miasto ma populację 40 000. Etniczni Szwedzi są często wysiedlani, by umożliwić zamieszkanie w ich miejscu kolorowych uchodźców. Urząd imigracyjny skupuje zamki, budynki historyczne, hotele, pałace, by gościć tam emigrantów, a całe skandynawskie państwo zarządzane przez socjalistów rozpada się pod ciężarem emigrantów spoza Europy. Jak do tego doszło? Co się stało? Wszystko rozpoczęło się w roku 1964, kiedy żyd, ocalały z Holokaustu – David Schwarz opublikował artykuł w jednym ze szwedzkich dzienników, DN, w którym otwarcie skrytykował problemy cudzoziemców w Szwecji i żądał bardziej tolerancyjnej polityki otwartych granic. David Schwarz został dobrym przyjacielem i doradcą szwedzkiego premiera, Olofa Palme, i miał znaczący wpływ na zmianę polityki, według której Szwecja miała zostać multikulturalnym krajem. Tego samego roku Schwarz opublikował książkę a właściwie „badanie” w której popierał imigrację, a książka ta posłużyła jako fundament zmian w prawie. Media w Szwecji są w posiadaniu 3 koncernów medialnych (działające jako rodzinny biznes): Bonnier, żydowska rodzina posiadająca gazety DN, Expressen, Sydsvenska Dagbladet, GT, Dagens Industri – dodatkowo ma praktycznie monopol na rynku wydawniczym, drugą jest żydowska rodzina Hjörne, mająca w posiadaniu prawie wszystkie lokalne gazety w kraju, a trzecim Norweski koncern Schibsted, który jest finansowany i należy do żydowskiego banku Goldman-Sachs. Największą siecią telewizyjną jest państwowe SVT, finansowana z pieniędzy podatników, w założeniu jest obiektywna, ale w rzeczywistości jest częścią tego samego, liberalnego, anty-białego establishmentu co reszta szwedzkich mediów. Drugą największą siecią telewizyjną jest TV4, należąca do wcześniej wymienionej, żydowskiej rodziny Bonnier, prezesem TV4 jest Żyd Jan Scherman. W Szwecji działa fundacja EXPO, zajmująca się tropieniem rasistów i wspieraniem multi-kulti. Założona została przez grupę komunistów i lewackich ekstremistów, jednym z których jest żydowska osobowość medialna i gospodarz programu telewizyjnego Robert Aschberg – którego dziadek był szwedzko-żydowskim bankierem finansującym rewolucję bolszewicką w Rosji, i został nagrodzony łupem z rosyjskich kościołów splądrowanych przez żydowskich bolszewików po zakazie praktykowania religii. 
 
Czytaj więcej na fakty.interia.pl

Darek 2016-07-21

Narodowy Bank Polski uchwalił, że każdy nabywca złotych sztabek i monet będzie musiał podać swoje szczegółowe dane identyfikacyjne i te zostaną wpisane do ewidencji. Wszystko jeszcze przed wejściem w życie nowych przepisów ustawy o VAT, które to wymuszają. Uszczelnianie podatku utrudni oszczędzanie w złocie, a państwo zdobędzie informacje, kto i ile ma kruszcu. Historia pokazuje, że nie jest to dla jego posiadaczy dobra wiadomość.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!

Program miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Jan Fijor - Listy (1) - 5 tygodni temu


Jan Fijor - To wszysto leci w dół (8) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Jan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 miesiące temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 3 miesiące temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 4 miesiące temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 4 miesiące temu


Co zacząć, jak nie skończyć (7) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Meczowe i życiowe sprawy (8) - 6 miesięcy temu


Jan Fijor - A to lewak jeden (21) - 6 miesięcy temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 7 miesięcy temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 8 miesięcy temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 8 miesięcy temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Najprzyjaźniejsze miasta (8) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - 9 miesięcy temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (41) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 11 miesięcy temuJan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - 11 miesięcy temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - 11 miesięcy temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - ponad rok temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolność (104) - ponad rok temu


Jan Fijor - Maile o start-upach (3) - ponad rok temu

Jan Fijor - Doradzamy biznesplanom (5) - ponad rok temuJan Fijor - Gdzie poszedł handel (1) - ponad rok temu

Jan Fijor - Jak Trump kupował tanio (38) - ponad rok temu


Ryanair i LOT to naciągacze (21) - ponad rok temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - ponad rok temuJan Fijor - USA, ekonomia i listy (5) - ponad rok temu

Jan Fijor - Przeprowadzka do Chicago (29) - ponad rok temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - ponad rok temu


Jan Fijor - Roboty kradną pracę? (24) - ponad rok temu


Jan Fijor - A narzekam sobie dzisiaj (19) - ponad rok temuJan Fijor - O lewackim Hollywood (6) - ponad rok temu

Jan Fijor - Spotkam się z Trumpem (23) - ponad rok temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 2 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 2 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 2 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 2 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 2 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 2 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 3 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 3 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 3 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 3 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 3 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 3 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 3 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 3 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 3 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 4 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 4 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 4 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (30) - 4 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 4 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 4 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 4 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 4 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 4 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 4 lata temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 4 lata temu


Kierowcy LPG są dyskryminowani (13) - 4 lata temu

Wolny rynek — wprowadzenie (38) - 5 lata temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 5 lata temu
Jan Fijor - Emp@tia (5) - 5 lata temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 5 lata temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 5 lata temu


Słuchacz w długach (30) - 5 lata temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 5 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 5 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 5 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 5 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 5 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 5 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 5 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 5 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 5 lat temu

Ostro (64) - 5 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 5 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 5 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 5 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 6 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 6 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 6 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 6 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 6 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 6 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 6 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 6 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 6 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 6 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 6 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 6 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 6 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 6 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 6 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 6 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 6 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 7 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 7 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 7 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 7 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 7 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 7 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 7 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 7 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 7 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 7 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 7 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 7 lat temu


Oburzeni (11) - 7 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 7 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 7 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 7 lat temu

Portugalia (17) - 7 lat temu

Wy ćwoki (15) - 7 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 7 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 8 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 8 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 8 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 8 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 8 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 8 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 8 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 8 lat temu


Żona milionera (10) - 8 lat temu

Afryka Afryka (27) - 8 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 8 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 8 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 8 lat temu

Fijor w Californi (17) - 8 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 8 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 8 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 8 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 8 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 8 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 8 lat temuPaństwowe akcje (20) - 9 lat temu


Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 9 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 9 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Aby program był co tydzień, a podcast... - - 200.00
Prośba o wrzucanie podcastów na bieżąco - - 100.00
Nauka gry na gitarze - - 20.00
Naturalne kosmetyki Tiande - Sklep - - 20.00
nexty - - 10.00
valldek - - 99.00
Ogłoszenia dam prace - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt