Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Kup najbardziej niepoprawną książkę tego roku
Dziś
20:00
Firma na emigracji
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (4)
3 dni temu
Jan Fijor - Wizyta w Rumuni i kryzys w USA
Janek wrócił z ASBIROwego wyjazdu do Rumuni i opowiada o gospodarce tego kraju oraz o tym co go spotkało. Jak również ciekawe rzeczy dzieją się na rynku złota, ropy i giełdy w USA,...
Wydanie Główne
4 dni temu
Kto ukradł nam Marsz?
Kolejna nacjonalizacja. Czy odzyskaliśmy niepodległość? Władza centralnca vs lokalna. Cena cebuli. Nie chcą inwestycji i miejsc pracy. Gentryfikacja. Do kogo należy miasto?
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2011-01-17

Jak reklamować wolność, gdy nie masz pieniędzy?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Wyliczamy sposoby, w jakie można promować wolność w internecie mając chęć do pracy.

KOMENTARZE

Łukasz 2011-01-17

Jak ktoś nie ma pieniędzy, a chce promować wolność, to może tu wejść: 
 
www.facebook.com 
 
kliknąć "LUBIĘ TO" i zaproponować swoim znajomym by też polubili, albo chociaż posłuchali audycji :)

dorota 2011-01-17

Hugo i Martin dali już wyraz tego jaki stosunek mają do "promowania" czegokolwiek poprzez klikanie "lubię to!"

Łukasz 2011-01-17

Dlatego piszę to ja, a nie Hugo i Martin :) 
 
Zresztą dodałem "i zaproponować swoim znajomym by też polubili, albo chociaż posłuchali audycji "

Martin 2011-01-17

No lubienie to dużych efektów nie przynosi. Ale szkodliwe nie jest.

Mateusz 2011-01-17

Podczas audycji na czacie padł na pomysł ma projekt muzyczny ;) taki libertariański RATM, hehe. Nie chcę być gołosłowny i chciałbym przejść do działania. Gitarę, bas, klawisze i od biedy perkusję mogę nagrać, ale jako wokal by się ktoś przydał. Tutaj takie brzdękanie, które wczoraj w niecałą godzinę wymyśliłem i nagrałem: w201.wrzuta.pl na dniach zrobię jakąś stronkę projektu. Zainteresowani pomysłem niech odezwą się do mnie na gg: 2560856

Bartek_wolo92 2011-01-17

@mateusz - troche smęty... chociaż ogólna koncepcja spoko

Mateusz 2011-01-17

@Bartek_wolo92 raczej chodziło mi o pokazanie, że coś zagrać potrafię. Klimat projektu może być całkiem inny :)

Filip Szarecki (Obława) 2011-01-18

Fantastyczne! Ty też porób podkłady do audycji! Czekam na stronę, bo to osobny projekt powinien być. :)

Filip Szarecki (Obława) 2011-01-18

i teledysk docelowo!

sprae 2011-01-18

A mi się podoba, bo to takie Kult-owe trochę.

Lorek 2011-01-18

Hugo, dyskusje będą ciekawsze jak będziesz stosował się do reguły Godwina. W tym momencie mniej więcej w co 2 audycji "przegrywasz" dyskusję w oczach wielu ludzi.

Claude mOnet 2011-01-18

@Lorek 
 
"Reguła Godwina" dotyczy porównania KOGOŚ do Hitlera, to po pierwsze. 
A po drugie dotyczy Usenetu oraz forów internetowych. 
 
Także bądźmy ściśli, bo walnąłeś jak Filip z Konopii przypowieść z radia Erwań...

WAR 2011-01-18

@Mateusz 
genialne, mi się bardzo podoba. Już nawet kliknąłem w "Lubie to!" na wrzucie :). Dlaczego ten kawałek nazwałeś śliwowica ? E nie no na prawdę fajne, wrzuć to na wolniartysci.pl piątak ci się należy ode mnie :)

Mateusz 2011-01-18

'śliwowica', bo wymyśliłem go lecząc kaca po śliwowicy. ;p 
Co do wrzucania na wolniartysci, czy inną formę promocji: w okresie kwiecień/maj mam zamiar dokończyć moją autorską instrumentalną Epkę (minialbum), to powrzucam tu i tam :) mój MS z paroma pomysłami na kawałki www.myspace.com jeszcze sporo leży na dysku nieopublikowane ;)

mgr inż. BlackEmperor 2011-01-18

Zgodnie z zapowiedziami piszę co można zrobić W REALU 
 
Po pierwsze należy się zmotywować ! 
Krok 1 Nie oglądamy TV 
Krok 2 Zakładamy, że  
"Jeżeli Ja tego nie zrobie, to prawdopodobnie NIKT tego nie zrobi !" 
Krok 3 Szukamy innych zmotywowanych do działania ludzi i wspólnie działamy. Pomagamy w ich projektach, oni pomagają w naszych. 
 
- Należy zorientować się jakie w naszym mieście są organizacje np. Wolne Konopie, Koliber, UPR, Tea Party, Solidarni z Białorusią, koniec PZPN itp ... 
- Należy jak najczęściej uczestniczyć w ich spotkaniach, dowiadywać się co robią. Pokazywać, że mogą zawsze na was liczyć (motywacja). Rozdajecie im ulotki. Wiedza o wydarzeniach jest tu zdecydowanie kluczowa. 
- Jeżeli już wiecie o jakimkolwiek wydarzeniu bierzecie ulotki, zwykły aparat za 300zł i nagrywacie filmik, robicie wywiad, dodajecie logo Kontestacji i do netu! Promujecie ! (o tym niżej) 
- Szukacie urzędniczych absurdów (fotoradary, wagony stojące w polu, głupie znaki, progi itp.) - nagrywacie, logo, do netu ... 
- Od czasu do czasu robicie swoją akcję, tutaj już bardzo ważne aby wszystko wcześnie przygotować zaplanować., zebrać ludzi, na których można liczyć, WYPROMOWAĆ. Nagrywamy filmik, logo, do netu 
 
Działania w VIRTUALU (pomijam to co zostało powiedziane w audycji) 
- Absolutnie uważam, że do skutecznego działania niezbędne jest konto na wykopie, Facebooku i możliwie wielu podobnych serwisach.  
- Jeżeli już uważacie siebie za ostatniego lenia, który mieszka w kompletnej dziurze to miejcie na tyle motywacji, by pomóc promować akcje innych. 
- Jeżeli boicie się Wielkiego Brata, to nie wrzucajcie swoich danych, zdjęć itp. Wystarczy, że zbudujecie siatkę znajomych i będziecie przeklejać, udostępniać, podbijać, komentować, SPAMOWAĆ. Kilka sekund waszej roboty, a może o istotnym wydarzeniu dowie się ktoś z waszych znajomych, kto mieszka w innym mieście i akurat ma więcej motywacji od was i przyjdzie ! 
- Tworząc wydarzenie na FB w lewym, dolnym rogu macie liczbę zaproszonych- ta liczba to jest wasza wydajność. Nie ważne ile osób co potem kliknie. Z punku widzenia waszej efektywności ważne ile osób się dowiedziało!  
- Opowiadajcie o wydarzeniu na forach tematycznych, opowiadajcie w szkole na uczelni, w pracy. Pytajcie, czy wasi znajomi przyjdą. NIE MOGĄ? Poproście, by wypromowali !  
- Na stronie wydarzenia wrzucajcie filmiki tematyczne, piszcie motywujące newslettery, proście o wypromowanie - pojawią się to na profilach zaproszonych i wryje się im do głowy. 
 
Cwiczenie praktyczne: 
Pomóż wypromować jutrzejszy Marsz Solidarności z Białorusią: 
1. www.facebook.com 
2. Wyślij pytanie, które zadam organizatorom w wywiadzie dla Kontestacji na adres krakow@kontestacja.com 
3. Wypromuj filmik z wywiadu 
 
W jednym na pewno zgodzę się w 100% z Martinem - poziom lenistwa w naszym otoczeniu jest OGROMNY. Nie wspominając o lemingach, spotkacie dziesiątki ludzi, którzy libertarianami są od urodzenia, przeczytali wszystkie książki, w debacie zagną was na dowolny temat. Co z tego skoro nic dla wolności NIE ZROBILI ?  
 
Wy tacy nie będziecie ! Złóżcie sobie takie postanowienie w tej chwili i się go trzymajcie. Zobaczycie jak z pozoru niewielkie działania przynoszą spore efekty. Ja takie postanowienie złożyłem sobie pół roku temu, a efekty możecie oceniać sami.  
 
POWODZENIA 
BlackEmperor 
KontestBoss Kraków 
 
Linki: 
Nasz kanał www.youtube.com 
Nasze strony www.facebook.com 
www.kontestklub.com 
Zapraszam

KIRK 2011-01-18

www.youtube.com 
 
Utwór gotowy...czeka na wokal i tekst jakis wolnosciowy... Zapraszam do wposlpracy..moje GG 2190990

Marius 2011-01-18

Co do tytułowego pytania: 
Jak reklamować wolność, gdy nie masz pieniędzy? 
 
Zapytam: 
A nie można reklamować wolności na kredyt? Nisko oprocentowany, czy coś... ;)

Bartek_wolo92 2011-01-18

chetnie wzial bym w tym udzial, z tym ze dostęp do swojego basu bede mial dopiero za 1,5 tygodnia... :(

WAR 2011-01-18

@Marius 
weź dotacje na akcję społeczną. 
 
ostatnio w autobusie widziałem dość fajne reklamy z doczepianym plikiem ulotek do zerwania promujące rybie mięso, że ma witaminy tłuszcze i białko i w ogóle jest zajebiste i zdrowe....

sprae 2011-01-18

Samo ględzenie o wolności jest nudne. A już publicystyka na tym oparta jest najnudniejsza. Te ciągłe jojczenia o tym jak jest źle i będzie jeszcze gorzej doprowadzają do marazmu. Wolność nie ma w sobie żadnej wartości (chyba, że ktoś jest romantykiem i żyje dla idei [jak dzisiejsi patrioci]). 
Opłaca się oprzeć w głoszeniu takiego stylu życia na tym co _osiągnęliśmy_ dzięki niemu (dawać świadectwo). Nie ma nic gorszego niż bezpodstawne wymyślanie i teoretyzowanie. 
Równie dobrze mógłbym biadolić, że nasze ciała są takie zawodne i pozbawione sensu, ale jak nastanie era cyborgów to będziemy lepsi. Dlatego każdy powinien popierać cyborgizm. I przez 2 lata mógłbym opisywać na blogu choroby nękające ludzkość i jak rozwiązuje je wyśniony cyborgizm. To żałosne i bez sensu. Nie niesie nawet krzty wartości. Po za rozrywką. Co prowadzi do tego, że dzisiejsi propagatorzy "wolności" skurczyli się do roli stańczyków, błaznów i pajaców.

sprae 2011-01-18

A tu małe uzupełnienie do mojej wypowiedzi i zarazem dobry przykład prawidłowego podejścia. alexba.eu

Suszarka 2011-01-18

Odpowiedzcie mi, dlaczego promujecie wolność? Jaki jest cel ostateczny? Dlaczego mam komuś wmawiać, że dla niego wolność jest dobra? Może on uważa inaczej? Że ważniejsze jest bezpieczeństwo. A może ma wszystko gdzieś i chce żeby wszyscy naganiacze z jakichkolwiek partii zostawili go w świętym spokoju. I co? Uszczęśliwiamy na siłę?

Martin 2011-01-18

Ani trochę - przekonujemy. Proponujemy. Zachęcamy. 
 
Jeżeli ktoś uważa, że wolność jest zbędna, a dobre podporządkowanie się komuś w zamian za obietnicę świętego spokoju, to jego wola. 
 
Ale to on zdecyduje. 
 
Kiedy człowiek nie ma prawdziwego wyboru, na podstawie prawdziwych danych, to nigdy się nie dowiemy czy woli wolność czy nie.  
 
Do niego należy decyzja, do nas umożliwienie jej uczciwego podjęcia.

sprae 2011-01-19

Ale jest różnica w walce o wolność i w walce o prawdę i sprawiedliwość. Bo wolność nie może istnieć albo ogólna, albo indywidualna. Muszą wystąpić obydwa czynniki. Inaczej są tarcia. Na razie chyba najłatwiej uzyskać wolność osobistą. Dopiero duża liczba osób potrafiąca wydać świadectwo takiej wolności (klasa średnia) jest w stanie zawalczyć o uwolnienie dla wszystkich.

Leszek B. 2011-01-19

Istnieja 2 podstawowe wybory w zyciu: 
- wolnosc albo bezpieczenstwo. Wybierz bezpieczenstwo a stracisz oba. 
 
nie pamietam Kto 
 
pozdro

Mateusz z Kanady 2011-01-19

Leszek, to oczywiscie byl Benjamin Franklin, doslownie napisal on: 
 
"They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety."

nikodem 2011-01-19

Mówicie w Kontestacji, że media nie zajmują się ważnymi, trudnymi tematami, bo boją się utraty koncesji. Tymczasem radiowa trójka puszcza dobre audycje. Dzisiaj słuchałem na żywo (przez eter) o zmianach w reformie emerytalnej, byli zaproszeni goście, ludzie dzwonili i krytykowali polityków równo, prawie jak w Kontestacji. Był nawet jakiś kolo z PO i dostał raczej trudne pytania. Tu można posłuchać offline: 
www.polskieradio.pl 
Skontakujcie się z prowadzącym tę audycję, może będzie mógł wypromować jakąś Waszą akcję typu protest. Jego słuchacze są chętni...

JaraS 2011-01-19

Tylko prowadzący zero pojęcia o gospodarce ;) 
Szkoda, że nie zadzwonił nikt pokroju p. Jana Fijora. Chętnie posłuchałbym takiej konfrontacji z politykiem PO :]

Mateusz 2011-01-20

Wstępna strona 'wolnościowego projektu muzycznego' już jest ;) www.kontestnuta.com

karzmir 2011-01-27

odsluchalem wlasnie fragment o "formatowaniu artykulu" i sie zastanawiam jaki sens ma pisanie dla idiotow?

faf 2011-02-11

Do prowadzących: Porównanie do Hitlera bez sensu. Przecież dzwoniący mówil z sensem i wcale nie twierdzil że popiera państwową tv, tylko że tak jest.  
 
@Martin Po raz kolejny, po co przypominasz Korwina jak rozmawiają o Hitlerze? To naprawdę nie pomaga szerzeniu mysli wolnościowej, a tylko jej szkodzi. Uwypuklaniem blędów (jeśli to byl w ogóle bląd Korwina), dzialasz jak państwowe media i poglębiasz wypaczone o nim zdanie. Idealów nie ma i blędy popelnia każdy. 
 
Co do szerzenia myśli wolnościowej to myślę że trzeba mówić prosto i treściwie oraz podawać różnorakie źródla jak np tu www.facebook.com Wszelkie uwagi mile widziane ;) 
Przede wszystkim uświadamiać ludzi z PiSu, bo im chyba najbliżej do prawicy, a nie zdają sobie sprawy że ich partia też stosuje socjalizm.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Kto ukradł nam Marsz? - 4 dni temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 4 tygodnie temuPolskie produkty mogą być gorsze (4) - 8 tygodni temu

Matka Boska Dotacyjna (8) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 miesiące temu

Rozwody przez internet - 3 miesiące temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 3 miesiące temu

Podatki, które się opłacają? (3) - 3 miesiące temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 miesiące temu

Komu zabrać w pierwszej kolejności? (1) - 4 miesiące temu

Wytrychy na cenzurowanym (4) - 4 miesiące temu

Autostopem na Kitaj (2) - 4 miesiące temu


Zdrajcy sprawy (4) - 5 miesiące temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - 5 miesięcy temu

Nie bój się kontrolera skarbowego! (6) - 5 miesięcy temu

Taxi zamiast PKS (4) - 6 miesięcy temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 6 miesięcy temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - 6 miesięcy temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - 6 miesięcy temu


Każdy w końcu umrze (2) - 7 miesięcy temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 7 miesięcy temu

Zabić czy usunąć? (7) - 8 miesięcy temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 8 miesięcy temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - 8 miesięcy temu

Aktywność zawodowa niemile widziana (9) - 9 miesięcy temu

Jak pędzić bimber (10) - 9 miesięcy temu

Czy bańka już pękła? (8) - 9 miesięcy temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 10 miesięcy temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 10 miesięcy temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 10 miesięcy temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 10 miesięcy temu

Nowy, legalny hazard (2) - 11 miesięcy temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 11 miesięcy temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 11 miesięcy temu

Black Friday po polsku (4) - 11 miesięcy temu

Nowy próg podatkowy (11) - 11 miesięcy temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - ponad rok temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - ponad rok temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - ponad rok temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - ponad rok temu


O jedna wyplatę mniej (3) - ponad rok temu


Wolnościowcy upadają (13) - ponad rok temu
A klientów mamy w nosie (1) - ponad rok temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - ponad rok temu

Czy wziąłbyś order? (22) - ponad rok temuTwoje hasła są za słabe! (6) - ponad rok temu

Niemcy cenzurują internet (4) - ponad rok temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - ponad rok temu


Wywiad z terrorystą (34) - ponad rok temu


Kto spekuluje masłem? (3) - ponad rok temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - ponad rok temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - ponad rok temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (29) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 2 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 2 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 3 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 3 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 3 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 3 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 3 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 4 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 4 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 4 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 4 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 4 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 4 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 5 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 5 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 5 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 5 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 5 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 5 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 5 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 5 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 5 lat temu


Jak kraść? (49) - 5 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 6 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 6 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 6 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 6 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 6 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 7 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 7 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 7 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 7 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 7 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 7 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 7 lat temu

ACTA samo zło (87) - 7 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 7 lat temu

Naloty na graczy (17) - 7 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 7 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 8 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 8 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 8 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 8 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 8 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 8 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 8 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 8 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 8 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 8 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 8 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 8 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 9 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 9 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 9 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 9 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 9 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 9 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 9 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 9 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 9 lat temu


O buncie informatyków (8) - 9 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

wierny słuchacz - - 20.00
Sklep sportowy sport partner - - 20.00
ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00
Ogłoszenia dam prace - - 20.00
Bukmacherzy24 - - 40.00
Karol - chcę, żeby Martin wrócił ^^ - - 10.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt