Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
strona główna Kontestacji Własna broń – zdobądź pozwolenie
Dziś
21:00
Wydanie Główne: Nadający w trasie i muszą odwołać najbliższą audycję!
Jutro
21:00
Eutanazja rozwiązaniem problemu dziury w ZUSie
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (5)
4 dni temu
Amerykański fiskus a Polacy
O eksporcie polskiej myśli przedsiębiorczej i praktyki. Najpierw do USA, potem wszędzie, dokąd się naród przeprowadza.
Nikt nas nie uczy jak sprzedawać
dziś
O efekcie aureoli i jednym elemencie garderoby, który sprawia, że...
Czy to co nosimy, czym jeździmy i jak pachniemy ma zasadnicze znaczenie dla tego jak jesteśmy odbierani przez innych? Albo jak jesteśmy odbierani przez samych siebie? To nie są łatwe...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz
▸ Kontest.CLUB - wstąp i ucz się z nami

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2017-02-25

Jan Fijor - Jakby człowiek nie działał to by umarł

Nadający: Jan Fijor

Może wy odpowiecie o czym była ta audycja. Sporo tematów, sporo słuchaczy. Sporo sarkazmu. Czyli tak jak zawsze.
Pobierz [59,7 MB]

KOMENTARZE

Sławek 2017-02-26

Z tym wycinaniem drzew jest pewien paradoks. Lasy produkują tyle samo CO2 co usuwają, ponieważ martwe drzewa się rozkładają po czym CO2 wraca do atmosfery. Jakby zrobić z drzewa meble albo książki, które później trawią na wysypisko, gdzie zostaną zasypane ziemią, węgiel z z drewna nie połączy się z tlenem a dwutlenek węgla nie powstanie. Lewacy trochę się pogubili w tym co robią, bo z jednej strony walczą z CO2 a z drugiej z wycinaniem drzew, jest to sprzeczność.

Adam 2017-02-26

Janek, naprawdę rozmawiasz 14-16 godzin dziennie przez telefon? Używasz zestawu słuchawkowego? Długotrwałe wystawienie na promieniowanie mikrofalowe nie pozostaje bez konsekwencji zdrowotnych, stąd możliwe problemy z pamięcią.

darek 2017-02-26

Za PRL jak ktos nie brał udziału w czynie tzw "społecznym" to mówiło się, że jest jednostką aspołeczną. Czyli niejako była koncepcja, że jednostka musi się podporządkować społeczeństwu czy większości społeczeństwa. Ale teraz już jest gorzej, bo według Kaczorów jednostka ma się podporządkować państwu. Podporządkowanie państwu wydaje mi się gorsze - bo normy społeczne są na ogół niezmienne - natomiast nakazy państwa ciągle się zmieniają.

Robi 2017-02-27

Panie Janie, jakiś czas temu napisałem, że duet Kowalski-Chojecki zabiera wam audytorium, ale oni naprawdę zabierają wam słuchaczy. Dowiedziałem się, ile oni zarabiają, to się za głowę złapałem. A taki Kosiński płacze, że nie ma na rozwój Kontestacji. Jak można było dac się wyprzedzić? Czy nie stać was było na podobny pomysł, podobna propozycję dla słuchaczy? Boje się, że juz jest za późno, a ten duet zamiesza mocno. Już odbiera elektorat JKM-owi. Widzę to po komentarzach. Ja ten proces obserwuję wyraźnie. dlatego apeluję do pana, jako milionera, aby w trybie pilnym uruchomić taką telewizję w internecie. Ale to nie jest tez tak, że oni szerzą tylko narodowe idee. Tam też jest sporo o wolnym rynku i stąd to jest tak skuteczne. To jest coś ala Korwin, tylko bardziej przystające do polskich charakterow, bieżącej sytuacji i bieżących emocji społecznych.

jan M Fijor 2017-02-27

@Robi nie tylko duet Chojecki-Kowalski zabiera nam słuchaczy. Zabrał nam ich Kaczyński, Ziobro i inni. Mnie konkurencja nie martwi. Ona mi całe życie dostarczała klienteli. Martwi mnie jednak to, że pan się martwi. Nie ma czym, proszę mi wierzyć. w co do wolnego rynku, to nikt o nim częściej nie mówi dzisiaj niż TVP. Ukłony

Piter 2017-02-28

@Robi. Duet Kowalski&Chojecki to jest po prosta sekta. Celem sekty jest albo zarabianie kasy albo promocja pewnej ideologii . W tym przypadku mamy zarówno jedno jak i drugie. Kubeł pomyj wylewa się w tym "programie" na Korwina, Brauna, Kukiza , narodowców - w zasadzie wrogiem jest każdy. Wszyscy oni to są co najmniej "agenci Putina" ) 
 
Cel jest oczywiście jasny ; przyciągnięcie na swoją stronę sympatyków Korwina i innych...Nie bez przyczyny - sekty zwykle szukają zwolenników wśród młodych którzy potrzebują autorytetów i kontestują (bez skojarzeń) zastaną rzeczywistość . Oczywiście o jakimś dużym poparciu nie może być mowy ale już przekabacenie np 1% zwolenników Korwina to 5 tys ludzi ) Dla 'Kościoła" Pastora Chojeckiego który w porywach liczy pewnie ze sto osób to są niewyobrażalne liczby !  
 
Drugim sposobem pozyskiwania "wiernych" jest totalna krytyka Kościoła Katolickiego , co tam krytyka wręcz bluźnierstwo bo papież Franciszek jest "idiotą" a JPII to agent służb PRLu...Wiadomo że z takimi poglądami to nawet nie ma co marzyć o jakimkolwiek sensownym poparciu u potencjalnych wyborców . Ale znów nie o to tutaj chodzi. Targetem ma być mały promil ludzi którym odpowiada ta narracja. Jeżeli ktoś neguje wszystko to ma nowego nowego lidera jakim jest pastor Chojecki. 
Tym sposobem sekta która ma tysiące zwolenników każdy z nich nie poskąpi paru złotych ma się materialnie całkiem dobrze a "guru" może z tego żyć. 
Pytanie jaka jest w tym rola Mariana Kowalskiego. Bez wątpienia tak charyzmatyczna postać była potrzebna Chojeckiemu aby rozruszać ten interes ) Jest manipulowany przez Chojeckiego i pełni role dobrze opłacanego użytecznego idioty. Albo...Doszedł do wniosku że trzeba w końcu odciąć kupony za swoją popularność. Bo kariery politycznej już nie zrobi ; miał swoje pięć minut jako kandydat na Prezydenta a teraz jest totalnie skompromitowany. Ale może "lepszy wróbel w garści niż gruszki na wierzbie ". Zarabiając poselską pensje może robić to co lubi ; gadać o polityce.

Robi 2017-02-28

@ Piter 
Bardzo analiza. Ale czy należy temu się tylko przyglądac? Dlaczego Polak zawsze jest mądry po szkodzie? Ja widzę jak oni rosną i trochę mnie to niepokoi, bo najwięcej traci na tym Korwin.

Pcimek 2017-03-02

@1 
Który etap edukacji pominąłeś? Rośliny są również pokarmem dla zwierząt. Ten węgiel spożywasz jedząc owoce, warzywa czy "pyszne" wędliny z celulozą. Nosisz ten węgiel na sobie w postaci bawełny, lny, celulozy. Smażysz na tym węglu schabowego. Bilans w naturze nie jest taki prosty i oczywisty jak wydaje się Tobie i tym porąbańcom z Unii.

Mirek 2017-04-06

W obronie interesow okulistow panstwowych, aparat nacisku, rzad, administracja powinny wlasnie afirmowac wkladanie do oka szczoteczek do zebow, po to, aby ci mieli prace, na zasadzie - moj ojciec byl strazakiem, a ja podpalalem domy. 
 
I nie wiem dlaczego Morawiecki stal sie jakims wyjatkowym ignorantem? Moim zdaniem modne i ostre ataki na Naczelnika i Morawieckiego (rzeczywiscie ignoranta) "uniewinniaja" poprzednie rzesze idiotow lub cwaniakow poprzebieranych za urzednikow lub dostojnikow. Daja wrazenie, ze lepiej dla wszystkich by bylo, gdyby rzadzili zdolni zlodzieje. Po prostu nie widze jakiejs wyjatkowosci PiS w rozwoju socjalizmu.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Program miesiąca
srebrny

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Amerykański fiskus a Polacy (5) - 4 dni temuJan Fijor - Święto Dziękczynienia (3) - 3 tygodnie temu

Jan Fijor - Trump coś kręci (21) - 6 tygodni temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (7) - 7 tygodni temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Jan Fijor - Wolność (103) - 3 miesiące temu


Jan Fijor - Maile o start-upach (3) - 3 miesiące temu

Jan Fijor - Doradzamy biznesplanom (5) - 3 miesiące temuJan Fijor - Gdzie poszedł handel (1) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Jak Trump kupował tanio (38) - 5 miesiące temu

Jan Fijor - Samoloty, Białoruś i UK (10) - 5 miesięcy temu

Ryanair i LOT to naciągacze (20) - 5 miesięcy temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 6 miesięcy temu


Jan Fijor - Co tam Panie w Ameryce? (3) - 6 miesięcy temu

Jan Fijor - USA, ekonomia i listy (5) - 6 miesięcy temu

Jan Fijor - Przeprowadzka do Chicago (29) - 7 miesięcy temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 8 miesięcy temu
Jak Fijor - Zlikwidowałem konto w banku (53) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Roboty kradną pracę? (24) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - A narzekam sobie dzisiaj (19) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - Najbogatsi ludzie rotują (15) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - O lewackim Hollywood (6) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Spotkam się z Trumpem (23) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Nowe obywatelstwo Janka (6) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Milion plus (17) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót z Białorusi (3) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolny monopol (22) - ponad rok temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - ponad rok temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - ponad rok temu
Jan Fijor - Oszukańczy Wolontariusz (18) - ponad rok temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - ponad rok temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - ponad rok temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - ponad rok temu

Jan Fijor - O palancie z Kontestacji (35) - ponad rok temu

Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - ponad rok temuJan Fijor - To Polacy Panie Kolonko (21) - ponad rok temu

Jan Fijor - TRUMP (34) - ponad rok temu

Dlaczego Janek nie kupił złota? (22) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jak znaleźć sponsora (9) - ponad rok temu
Jan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - ponad rok temu


Jan Fijor - Pranie pieniędzy na dom (34) - ponad rok temu

Jan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - ponad rok temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 2 lata temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 2 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 2 lata temuBierzcie zasiłki (31) - 2 lata temuJan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 3 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 3 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 3 lata temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 3 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (30) - 3 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 3 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 3 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 3 lata temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 3 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 3 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 3 lata temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 3 lata temu


Kierowcy LPG są dyskryminowani (13) - 3 lata temu

Wolny rynek — wprowadzenie (38) - 4 lata temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 4 lata temu
Jan Fijor - Emp@tia (5) - 4 lata temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 4 lata temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 4 lata temu


Słuchacz w długach (30) - 4 lata temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 4 lata temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 4 lata temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 4 lata temu

Bardzo smutny Janek (47) - 4 lata temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 4 lata temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 4 lata temu

Janek zbankrutował (20) - 4 lata temu


Blacha wie co mówi (37) - 4 lata temu

Fijor idzie w politykę (37) - 4 lata temu

Ostro (63) - 4 lata temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 4 lata temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 4 lata temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 4 lata temu

Czy istnieje strata społeczna? (24) - 4 lata temu


Czy alkoholik jest racjonalny? (61) - 5 lata temu


Czym jeździ milioner? (21) - 5 lata temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 5 lata temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 5 lata temu

Jan Fijor- Zmęczenie bogactwem (28) - 5 lata temu


Jan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 5 lata temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 5 lata temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 5 lata temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 5 lata temu

Jan Fijor - Długi (117) - 5 lata temu


Bogaty może dłużej (48) - 5 lata temu


Komentarze pomysłów na biznes (32) - 5 lata temu

Co Janek zrobił z ogórkami? (37) - 5 lata temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 5 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 5 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 5 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 5 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 5 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 5 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 6 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 6 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 6 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 6 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 6 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 6 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 6 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 6 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 6 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 6 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 6 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 6 lat temu


Oburzeni (11) - 6 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 6 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 6 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (31) - 6 lat temu

Portugalia (17) - 6 lat temu

Wy ćwoki (15) - 6 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 6 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 7 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 7 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 7 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 7 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 7 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 7 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 7 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 7 lat temu


Żona milionera (10) - 7 lat temu

Afryka Afryka (27) - 7 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 7 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 7 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 7 lat temu

Fijor w Californi (17) - 7 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 7 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 7 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 7 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 7 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 7 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 7 lat temuPaństwowe akcje (20) - 8 lat temu


Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 8 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 8 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Panel-pol - - 20.00
Wypożyczalnia samochodów - - 30.00
najlepszy ranking - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
klimatyzacja centrum - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Przeprowadzki Międzynarodowe - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt