Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Wspieraj KonteStację i dołącz do Kontest.CLUB
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
3 dni temu
Najlepszy polski program podróżniczy za ułamek ceny?
O śmiałym projekcie opowiada Wojciech Siryk (Ten Świat Jest Nasz i namzalezy.pl) Ile można zarobić na YT? Propaganda prokapitalistyczna. Dlaczego tak mało jest lewicy na YT?
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
przedwczoraj
Piotr Bucki - Psycholog biznesu, ekspert ds. komunikacji marketingowej
Przedsiębiorca, wykładowca, nauczyciel, dziennikarz i ekspertem ds. komunikacji marketingowej. Piotr jest certyfikowanym coachem w obszarze Business and Executive Coaching oraz trenerem...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2017-05-16

Czy wziąłbyś order?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński

Co byś wziął od państwa, a czego nie?

KOMENTARZE

Z imieniem 2017-05-16

Uważacie, że branie pieniędzy od złodzieja jest złe? Ja tak nie uważam, złodziej ukradł, zrobił źle, ale ja biorąc pieniądze nikomu krzywdy nie robię. Uważacie, że te pieniądze są "złe", że to "czarna forsa", każda forsa jest czarna, bo każde pieniądze przepływają przez rząd. Nawet jak wypłacacie nowe pieniądze z bankomatu to te pieniądze zostały wydrukowane przez państwo, czyli pochodzą z podatku inflacyjnego, czyli ukradzione. Osoby, które biorą 500+ nie robią nic złego. Osoby, które dążą do wprowadzenia takiego systemu redystrybucji, czy to poprzez głosowanie na partie takie jak PIS, czy to przez nakłanianie innych do głosowania już robią coś złego.

Marcin 2017-05-16

Nie można zrezygnować z becikowego bo grozi to wiezieniem. Rezygnacja z usługi polega na nie płaceniu na nią i nie korzystaniu a za nie zapłacenie podatku grozi więzienie. Jeśli Korwin zagłosuje za dotacjami dla partii to wtedy złamie ideały.

Marcin 2017-05-16

Nie można zrezygnować z becikowego bo grozi to wiezieniem. Rezygnacja z usługi polega na nie płaceniu na nią i nie korzystaniu a za nie zapłacenie podatku grozi więzienie. Jeśli Korwin zagłosuje za dotacjami dla partii to wtedy złamie ideały. Każda praca wymaga kradzieży bo do swojej ceny z automatu dodajesz 23% vat

Z imieniem 2017-05-16

Za kradzież nie odpowiadają osoby, które na niej korzystają, ale te które kradną, lub współpracują z tymi którzy kradną. Czyli każdy kto przyczynia się do zwiększania podatków czy wprowadzenia nowych pośrednio(wyborcy) lub bezpośrednio(politycy). Osoba która korzysta na tym, że komuś ukradziono, a w żaden sposób się do tej kradzieży nie przyczynia, jest czysta.

Tomcio 2017-05-16

Czy tylko ja czuję, że Martin nie miał nigdy okazji dostac od państwa żadnych większych pieniędzy wiec teoretyzuje, że nie bierze. Coś jak dwie 80cio-latki mówiące że się nie puszczaja bo nie mają zasady a pomijają, że nikt ich nie chce bo są stare. 
Za większe pieniadze uwazam np 500+

Programista 2017-05-16

A ja jako osoba, ktora patrzy na Was Polakow raczej z boku to rozumiem w 100% poglad Martina. 
 
Mnie tez zastanawia jak wielu wolnosciowcow z piana na pysku wyzywa innych od socjalistow, lewakow etc. a jak sie zaglebic w ich zyciorys to ten wzial becikowe, ten dotacje do ziemi rolnej, ten dotacje z Unii, ten 500 +, ten mieszka w mieszkaniu komunalnym etc. ;) 
 
Ale wolnosciowiec zawsze ma wymowke - on tylko sobie zabiera co panstwo mu wydarlo, nie to co ten glupi lewak i socjalista (ktory de facto robi dokladnie TO SAMO). 
 
Dlatego bardzo mocno dystansuje sie od tego srodowiska. 
 
PS: nie biore zadnych dotacji i grantow jakby ktos tu juz kipial zawiscia :)

Eomer 2017-05-17

MARTIN!!!! Korwin nigdy nie mówił, że ma pretensje do ludzi, którzy biorą pieniądze od państwa! Ma tylko pretensje do ludzi, którzy głosują na ludzi, którzy potem taki system tworzą. 
To SYSTEM jest winny i ludzie którzy go TWORZĄ, a nie ludzie którzy KORZYSTAJĄ. I całe 2 godziny audycji poszły Wam na dyskusję o alternatywnej rzeczywistości, w której Korwin miał niby pretensje do ludzi, którzy biorą. Nikt kto bierze, nie może mieć pretensji do innych, którzy biorą, bo to oczywista sprzeczność, ale ma prawo żądać zmiany systemu! Szkoda, że wcześniej nie daliście znać, to bym Wam oszczędził gadania przez 2 godziny o alternatywnej rzeczywistości...

Wombat 2017-05-17

Martin! Korwin nigdy nie mówił, że ma pretensje do ludzi, którzy biorą pieniądze od państwa! Ma tylko pretensje do ludzi, którzy głosują na ludzi, którzy potem taki system tworzą. 
To SYSTEM jest winny i ludzie którzy go TWORZĄ, a nie ludzie którzy KORZYSTAJĄ. I całe 2 godziny audycji poszły Wam na dyskusję o alternatywnej rzeczywistości, w której Korwin miał niby pretensje do ludzi, którzy biorą. Nikt kto bierze, nie może mieć pretensji do innych, którzy biorą, bo to oczywista sprzeczność, ale ma prawo żądać zmiany systemu! Szkoda, że wcześniej nie daliście znać, to bym Wam oszczędził gadania przez 2 godziny o alternatywnej rzeczywistości...

Programista 2017-05-17

Co z takim razie, z praktycznego punktu widzenia czym sie rozni "Wolnosciowiec" ktory bierze becikowe, 500+, dotacje do gruntow (uklony ;) ) etc., od "Lewackiego scierwa" ;ktore bierze becikowe, 500+, dotacje do gruntow etc.? W praktyce poza ust pelnymi frazesami i wiedza "jak powinno byc" niczym. 
 
 
W ogole ostatnio jakosc wydania glownego spadla na leb na szyje, ale ta audycje b. mi sie podobala.

Z imieniem 2017-05-17

Programista Wolnościowcy nie głosują na partie typu PIS i uświadamiają innych żeby też nie głosowali

Bezimienny 2017-05-17

Rozważcie logicznie to co mówicie. Jaka jest idea by dać sie okradać? Żyjemy w takich warunkach jakich żyjemy a sa to warunki redystrybucji. Oznacza to ze musisz dzielić sie z państwem tym co zarobiłeś a państwo, wspaniałomyślnie czesc ci oddaje. To co? W imię idei masz wpłacać na państwo i zdychać z głodu bo nie weźmiesz tego co ci sie w ramach redystrybucji należy? To działa w obie strony. Głupota jest płacić na państwo które rozpierdala kasę na rozne pierdoly a samymi dla idei przymierać głodem. Mozna tez zrobic rewolucje i ignorować prawo ale nie widzę tu chętnych na to. Narazie wszyscy próbują zmieniać system w ramach istniejącego prawa. Dlatego śmieszy mnie ze ktoś zarzuca korwinowi ze bierze 500 plus , kasę za unioposlowanie albo w ogóle ze jest w unioparlamencie. Czy wziąłbym order? Nie bo szkoda czasu na głupoty chyba ze by mi przyszedł poczta. Powiesiłby go wówczas na ścianie jako ciekawostkę obok kasku zomo. Chciałbym tez podkreślić ze nie biorę żadnych benefitów i niemam żadnego interesu ani sie ni usprawiedliwiam. W ogóle nie mieszkam w Polsce

Cezary 2017-05-17

To przecież proste! Jest coś takiego jak dowód istnienia (Proof of existance) Jak mamy nagrany plik z audycją to liczymy z niego hash i wrzucamy np. na bitcoinwy łańcuch bloków. To niezaprzeczalny dowód, że audycja istniała w momencie wykopania bloku z tym hashem. Dodam, że informacja praktycznie niezniszczalna :)

Z imieniem 2017-05-18

Cezary To dowodzi, że audycja nie powstała później niż dana data. A teraz zagadka, czy da się udowodnić, że audycja nie powstała wcześniej niż dana data? :)

Andrzej 2017-05-18

Prawdziwy Wolnościowiec nie powinien nawet wchodzić do lasu. Państwowego.

Wombat 2017-05-18

@Programista 
 
Wolnościowiec z praktycznego punktu widzenia różni się tym na kogo głosuje w wyborach. Niby tak mało, ale gdyby każdy był wolnościowcem już dawno mielibyśmy konstytucję autorstwa Michalkiewicza, bo Partia Wolność miałaby 100% w Sejmie i mielibyśmy prawo do broni, prawo do samoobrony, wszystkie narkotyki legalne, piwo pod chmurką, brak podatków dochodowych i składek, państwo nie wiedziałoby w ogóle kto ile zarabia. Wiesz, taka mała rzecz.

Piter 2017-05-18

Troche taka dziecinada z tą "ideowością" . Jeśli ktoś zostaje europosłem to wykonuje pewną pracę a za każdą pracę należy się wynagrodzenie. W tym wypadku ideowość Korwina polega na tym że głosuje przeciwko absurdom jakie są w Unii i za wolnym rynkiem.Nie zmienił swoich poglądów bo został europosłem i służy sprawie do jakiej został wybrany. 
 
Totalną głupotą byłaby rezygnacja z unijnej pensji. To by świadczyło że ktoś jest ideowy ale zarazem głupi a po co nam głupi ludzie w europarlamencie ? Aha wyjątek mogą stanowić multimilionerzy jak Donald Trump bo dla niego pensja to grosze. 
 
Pieniądze są w polityce niezbędne zwłaszcza na tak wysokim szczeblu. Spotykasz z wieloma ważnymi ludźmi ; nie zaprosisz ich do baru na frytki ) Jeździsz po całym świecie, organizujesz spotkania, musisz jakoś wyglądasz - to wszystko kosztuje. Do tego jak masz rodzinę to musisz im zapewnić godziwy byt a na boku nic nie dorobisz bo brakuje czasu. 
 
I jest qórwa poniżej wszelkiego poziomu moralnego wypominanie Korwinowi że korzysta z unijnego wyposażenia. Bo w "chudych" latach dołożył do polityki parę milionów z własnej kieszeni... 
Polityka to nie jest dziedzina dla amatorów; jeśli chcemy mieć jakieś efekty to musimy mieć profesjonalistów którzy będą dla nas robić dobrą robotę. I musimy im za to godziwie płacić. I nie mówie tu o Korwinie bo on zawsze będzie to robił choćby dla idei. Ale sam tego nie pociągnie . 
Przed nami za dwa lata wybory na które mamy jako partia Wolność 16 melonów jakie dają nam "siły nieczyste i reżimowe". Można zorganizować profesjonalną kampanię wyborczą - pierwszy raz od ćwierć wieku.

Cezary 2017-05-18

@Z imieniem - To już trochę trudniejsze ;). Może analiza głosu prowadzących. Czy głos zmienia się wraz z wiekiem? Pewnie tak, ale z jaką dokładnością można określić wiek na podstawie głosu. No i na ile łatwo to oszukać?

Adolf 2017-05-18

Co to za sztuka nie brać i głosować przeciwko systemowi redystrybucji za pośrednictwem rządu,sztuką jest brać i mimo wszystko głosować przeciw redystrybucji.Taki urzędas lub nauczyciel żyjący na garnuszku państwa głosujący za likwidacją swojego miejsca pracy/nieróbstwa? Jak miernota poczuje i uwierzy w siebie nie licząc na państwową kasę to przestaje być miernotą i obciążeniem dla społeczeństwa,jak nie to sklonuje się za 500 pomnażając nam problemy(no bo co z tego może wyrosnąć?)a na poparcie swoich racji przedstawi nam papier albo i kilka papierów z państwowych "uczelni"-no i koło się zamyka.

Bezimienny 2017-05-22

Z innej beczki. Czy uważacie ze pracodawca ma prawo nakazać instalacje jakiejś aplikacji na jego własnym telefonie?

Bezimienny 2017-05-22

Mialem na myśli telefon pracownika oczywiscie

Adam 2017-05-29

@20 Trzeba sobie odpowiedzieć na pytania: Czy chcesz dostać nowy telefon od pracodawcy?:-) Czy, jeśli będzie on n-simowy, masz prawo instalować w nim kartę z prywatnym numerem i wykonywać z niego prywatne połączenia/wyszukiwania? Czy noszenie dwóch telefonów - prywatnego i służbowego - będzie wygodne? 
Odpowiedź optymalna jest następująca: zainstaluj aplikację służbową, a pracodawca niech się dołoży do kosztów utrzymania, a jeśli masz stary telefon, to żądaj nowego.:-)

Wudz 2017-06-12

@Programista 
Wiem, że komentarz mocno poniewczasie, ale trafiłem przypadkiem na filmik, w którym dokładnie w tej sprawie wypowiedział się Milton Friedman. Link bezpośrednio do odpowiedniego momentu poniżej, ale cała wypowiedź jest warta zapoznania się. 
https://youtu.be/30d9UwK7yNA?t=296 
W swojej wypowiedzi Milton dodał kolejny argument, który ja niestety pominąłem, a w sumie dość podstawowy w dyskusji dotyczącej koherentności światopoglądu libertariańskiego z korzystaniem z wszelkeigo rodzaju usług publicznych, czyli słynne „czy libertarianin może korzystać z publicznych dróg i nie tylko”, przy okazji, moim zdaniem, dając odpór twoim zarzutom wobec wolnościowców. Agumentów zresztą jest wiele, ten Friedmana, ani to co powiedziałem w audycji nie wyczerpuje tematu. Warte osobnej audycji, może Byte się da namówic.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:Znajdź swojego alfonsa (11) - 2 tygodnie temu

Zabić czy usunąć? (7) - 4 tygodnie temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 6 tygodni temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - 6 tygodni temu

Aktywność zawodowa niemile widziana (9) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Jak pędzić bimber (10) - 2 miesiące temu

Czy bańka już pękła? (8) - 2 miesiące temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 miesiące temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 3 miesiące temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 3 miesiące temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 4 miesiące temu

Nowy, legalny hazard (2) - 4 miesiące temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 4 miesiące temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 5 miesiące temu

Black Friday po polsku (4) - 5 miesięcy temu

Nowy próg podatkowy (11) - 5 miesięcy temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 6 miesięcy temu
Jak wynajmować mieszkanie za darmo? (2) - 7 miesięcy temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 7 miesięcy temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 7 miesięcy temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 8 miesięcy temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 8 miesięcy temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 8 miesięcy temu


Nie będę płacił za Twoje mieszkanie (19) - 9 miesięcy temu


Dlaczego nie warto wracać do Polski? (8) - 9 miesięcy temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 9 miesięcy temu

Czy tylko „debile” popierają Razem? (31) - 10 miesięcy temu

Wolnościowcy upadają (13) - 10 miesięcy temuW tym kraju wszyscy chcą Cię okraść (10) - 11 miesięcy temu

A klientów mamy w nosie (1) - 11 miesięcy temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 11 miesięcy temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 11 miesięcy temuTwoje hasła są za słabe! (6) - ponad rok temu

Niemcy cenzurują internet (4) - ponad rok temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - ponad rok temu


Wywiad z terrorystą (34) - ponad rok temu


Kto spekuluje masłem? (3) - ponad rok temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - ponad rok temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - ponad rok temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (27) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Poprzez wódkę cenzurują sklepy (8) - ponad rok temu


Jednolite okradanie podatników (6) - ponad rok temu


Na chuja nam dzietność? (13) - ponad rok temuJak spożywać piwo publicznie? (1) - ponad rok temu


Polska skazała terrorystę (6) - ponad rok temu
Człowiek, który dostał po d... (5) - ponad rok temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - ponad rok temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 2 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 2 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 2 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 3 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 3 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 3 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 3 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 3 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 3 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 3 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 3 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 4 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 4 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 4 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 4 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 4 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 4 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 4 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 4 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 4 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 4 lata temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 5 lata temu


Co powinien spalić narodowiec? (61) - 5 lata temu
Czy wolno gwałcić publicznie? (17) - 5 lata temu


Ile dałbyś za dziecko? (25) - 5 lata temu


Jak kraść? (49) - 5 lata temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lata temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lata temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lata temu


Czy należy płacić podatki? (24) - 5 lata temu

Jak wycenić dziecko? (9) - 5 lat temu

MLM to ściema (67) - 5 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 5 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 5 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 5 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 6 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 6 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 6 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 6 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 6 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 6 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 6 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 6 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 6 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 6 lat temu

ACTA samo zło (87) - 6 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 7 lat temu

Naloty na graczy (17) - 7 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 7 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 7 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 7 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 7 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 7 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 7 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 7 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 7 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 7 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 7 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 7 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 7 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 8 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 8 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 8 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 8 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 8 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 8 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 8 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 8 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 8 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 8 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 8 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 9 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 9 lat temu


O buncie informatyków (8) - 9 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz - - 20.00
Bukmacherzy24 - - 50.00
Senso24 - łóżka, materace - - 25.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Nauka gry na gitarze - - 20.00
ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00
Michał z Katowic - - 30.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt