Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
strona główna Kontestacji Własna broń – zdobądź pozwolenie
Jutro
20:00
Dziś "Firma na emigracji" na żywo!
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (2)
wczoraj
Jan Fijor - Święto Dziękczynienia
Janek o powiada o tym jak mała kolonia amerykańska musiała zlikwidować socjalizm, aby przeżyć.
Państwo Piesto (2)
przedwczoraj
Nie Inwestujcie w Hiszpanii
Komentarz do filmiku Jacka Wiśniowskiego, z którym się nie zgadzam w kwestii inwestowania w nieruchomości za granicą. Delikatnie strzelając sobie w kolano polecam inwestowanie tam gdzie...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz
▸ Kontest.CLUB - wstąp i ucz się z nami

Audycja: Wydanie Główne 2011-02-07

Demaskujemy manipulacje TVN

Nadający: Marcin Hugo Kosiński

Czyli, jak powinno wyglądać dziennikarstwo informacyjne?
Pobierz [122,8 MB]

KOMENTARZE

Przemek 2011-02-08

Błagam! Kreator nie dzwoń już! Udzielasz się chyba w każdej audycji i w każdej audycji pieprzysz bzdury! Przemyśl co chcesz powiedzieć, jakie masz poglądy i jakimi argumentami chcesz ich bronic, bo wychodzi żenada:) Czy Ty naprawdę nie masz nic ważniejszego do roboty jak narzekać, stękać i marudzić? Weź się chłopie do roboty i wyświadcz mi przysługę: ZAMILCZ:) Poza Tobą audycja zacna...

cnk 2011-02-08

Dla Kaczyńskiego Smoleńsk nie jest sprawą trzeciorzędną. Nic dziwnego, że o tym mówi. Chce się jakoś odegrać. W końcu tam mu brata ubili.

Suszarka 2011-02-08

Odnośnie mediów opiniotwórczych, mi najbardziej podoba się dżingiel radia TokFm: "Radio TokFm - posłuchaj, aby zrozumieć" w domyśle "ty biedny prosty człowieku"

Pandora 2011-02-08

Podsumowując temat TVN i inne produkty ITI zacytuje tylko wikipedię: 
 
Mariusz Walter : 
"... W latach 1979–1984 wykładał na Uniwersytecie Śląskim. 
 
W latach 1967–1983 był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. 
 
W lutym 1983 był rekomendowany przez Jerzego Urbana na stanowisko głównego konsultanta w planowanym zespole propagandowym, mającym poprawić wizerunek służb: SB, MO, ZOMO[3]. Koncepcja utworzenia zespołu ds "czarnej propagandy" została odrzucona przez Gen. Kiszczaka. 
 
W 1983 założył z Janem Wejchertem holding ITI (International Trading and Investment). Firma otrzymała koncesję od władz PRL na sprowadzanie sprzętu elektronicznego z zagranicy i dystrybucję filmów na kasetach video w Polsce. W 1997 stanął na czele telewizji TVN, której kierownictwo w 2001 przekazał synowi Piotrowi. ..." 
 
To tyle w temacie pudelkowatości i pozornej APOLITYCZNOŚCI mediów ITI.

Wojtek 2011-02-08

Czyżby gdyby go Kiszczak nie odrzucił to byśmy nadal mieli PRL? :> Glory generał!! :P

onka 2011-02-08

Moim zdaniem jest odwrotnie. Jak się chce coś przeprowadzić, to najpierw się robi w mediach "podkład" i potem jak już zbulwersowani ludzie to popierają, to łatwo to "przepchnąć" w formie przepisów. Tak że to chyba nie media powodują, że coś się szybko realizuje. No, może czasami. 
Generalnie manipulują nami w sposób obrzydliwy.

Kajtas 2011-02-08

Ja tu mam przepiękny przykład manipulacji. Zapisałem sobie kiedyś, a teraz jest jak znalazł. Sam tytuł to istny majstersztyk "Kopacz wie, dlaczego przybywa narkomanów", no i to zdjęcie niczym Pani profesor pouczająca przygłupiego ucznia.  
wiadomosci.onet.pl 
 
Poza tym świetna audycja. Pozdrawiam

daniel 2011-02-08

wróciłem z anglii i nie żałuję

Dragon 2011-02-08

Nagrałem filmik odnośnie klaskania jednoręcznego. 
www.youtube.com

karzmir 2011-02-08
karzmir 2011-02-08

a tu skrot powyzszego linka: 
Uczelnie będą kształcić w nowym zawodzie: asystent rodziny. Pomoże on między innymi osobom z tzw. syndromem Dorosłego Dziecka Rozwodu. 
Zgodnie z rządowym planem, asystenci będą zatrudnieni w każdej gminie. (...) Asystent, uczestnicząc w codziennym życiu rodziny (zwykle jest to kilkadziesiąt godzin w miesiącu), może np. zwrócić nam uwagę, jeśli do potraw dodajemy zbyt dużo soli, co jest dla dzieci niezdrowe, zasugerować udział w szkolnych wywiadówkach, jeśli wcześniej je lekceważyliśmy, wytłumaczyć, jak należy używać danych lekarstw i dlaczego warto robić badania profilaktyczne. - To mogą być drobne, proste sprawy, które jednak wpływają na nasze nastawienie, nawyki, styl życia - tłumaczy Danuta Pająk-Bener.

Lassar 2011-02-08

@ Karzmir 
Aż strach się bać przy tym tekście. Normalnie, aż trudno uwierzyć że ludzie mogą być tak tępi.

Pandora 2011-02-08

karzmir, wciąż jednak otwartym pozostaje pytanie co z dziećmi mającymi powalonych rodziców. 
Czy podstawowe prawo do Wolności, które jest dla nas principium, dotyczy również tychże maluchów. 
Rozwiązanie 'państwowe' nie jest zbyt trafione, jak prawie każde zinstytucjonalizowane monstrum, jednak czy mały Polak ma prawo do Wolności od popierdzielonych starych np. pijaków, ćpunów, sadystów, zboczeńców, fanatyków ? (niepotrzebne skreślić). 
Jakieś lepsze propozycje przychodzą komuś do głowy ?

Wojtek 2011-02-08

ja jeszcze nie wróciłem ale planuje po studiach i dopiero wtedy będe żałował ;]

terminatriks 2011-02-08

Nie wiem jak JKM może z Wami rozmawiać. Wy go nie krytykujecie, Wy go wyśmiewacie. Nie pierwszy raz słucham audycji w której mocno zahaczacie o JKM i generalnie wygląda to tak że przez kilkanaście minut się z niego śmiejecie i zupełnie jak większość bierzecie tylko te wypowiedzi, które są Wam wygodne (np. nie raz słyszałem że JKM mówił że nie wolno lekceważyć ludzi ze względu na poglądy), a później poświęcacie kilka sekund na wypowiedź w stylu "ale w sumie nie jest zły".  
JEST TO DLA MNIE SKANDAL! 
Biorąc pod uwagę że często podkreślaliście że prawica ze sobą walczy i jest wiele rozłamów, i że chcecie połączyć wszystkie grupy wolnościowe. To jest do cholery łączenie? Nikt spośród prowadzących audycje na KS nie ma tak lekceważącego stosunku do JKM'a. 
Niedługo KS stanie się kolejnym typem wolnościowców, mających za swoich ojców Martina, bo w jego wypowiedziach też coraz częściej daje się zauważyć pewien fanatyzm i postrzeganie świata ze szczególnego punktu widzenia, można rzecz skrajnie subiektywnego. 
 
I pomijam już częste zabijanie słuchaczy swoją wizją w stylu "jak" "dlaczego" itp. na antenie ciężko jest się szybko zastanowić, a często poglądy, które tak atakujecie są logiczne i spójne (choć nie zawsze). 
 
Podsumowując kreujecie pogląd "czystego" liberalizmu, a kontestacja powoli staje się sektą wielu ludzi, która słucha tylko Was, nie czytając przy tym żadnej ważnej literatury i opieranie ich wizji tylko na Waszych audycjach jest groźniejsze niż ślepe "wyznawanie" Korwin Mikkego. 
 
Mam nadzieję że rozważycie te słowa z, którymi pewnie zgadza się znaczna część słuchaczy, bo będąc JKM'em nie miałbym do Was szacunku.

Pandora 2011-02-08

terminatriks, zauważ, że ta audycja w wykonaniu chłopaków jest zazwyczaj i również tym razem trochę satyryczna i szydercza (i fajnie bo to radio na luzie), sądzę że to, co powiedzieli można spokojnie nazwać dość konstruktywną krytyką. 
Przypominam, że Stańczyk był błaznem a jak był blisko króla, a nawet trzech.

Orish 2011-02-08

I bardzo dobrze, że Kontestacja stara się stworzyć pewien własny typ wolnościowców, a właściwie to ich zrzeszyć, bo oni istnieli zawsze i to w całkiem sporej grupie apolitycznych ludzi chcących po prostu normalnie żyć. 
 
Być wolnościowcem to nie znaczy być konserwatywnym liberałem albo prawicowcem. Bardzo się ucieszę, kiedy powstanie jakaś nieprawicowa frakcja wolnościowa, bo na razie jesteśmy skazani na JKM i kolibrów, którzy mają różne "odchyły" wyrzucające ich na margines. 
 
W przypadku JKM jest tu sytuacja szczególna, bo jeśli on palnie jakąś głupotę, to zaraz moi znajomi, którzy wiedzą, że na niego głosowałem, myślą, że ja i reszta wolnościowców też podziela jego zdanie. 
 
Potrzeba nam pluralizmu i zdrowej konkurencji także w tym wydawałoby się wąskim gronie.

Hugo 2011-02-08

Drogi terminatriksie 
 
Jesliby rzeczywiscie nasi wyznawcy byli naszymi wyznawcami, to po pierwsze nie byliby nieoczytanymi tepakami sluchajacymi slepo ojcow prowadzacych. Bo ojcowie prowadzacy namawiaja do tego, by idoiota nie byc i po pierwsze zdobywac wiedze. M in poprzez czytanie - bo to dosc skuteczna metoda w jakims tam stopniu.  
 
No chyba, ze zarzucasz nam, ze ludzie nas sluchaja, jak nie przymierzajac, JP2. Ale na to juz sam JP2 niewiele mogl poradzic.  
 
Jakem ojciec zalozyciel, a nie martin jednoczesnie, Kontestacja bedzie zrzeszac ludzi o pogladach wolnosciowych, ze wszelkich srodowisk. Dlatego jest tu miejsce i dla mnie i dla kreatora i dla clouda moneta i kontesjonaliste i dla geja wolnosciowca, gdy gej wolnosciowiec sie objawi.  
 
Bez wzgledu na to czy sie to innym podoba, czy nie.  
 
Koniec sekciarstwa prawicowego.

Mesior 2011-02-09

Pan Janusz Podawał Nazwiska Autorów książek. 
Mises, Fridman, Hayek, Parkinson

Leszek B. 2011-02-09

Hello!  
 
A wiec po pierwsze: Martin, nie cieszyłbym sie tak na Twoim miejscu, że jestes baronem Sealandii, bo ja bylem kardynalem nawet, a od jakiegos czasu znow szlifuje barierki, wkrecam i wykrecam zardzewiale sruby i parze herbate książęcej parze ;-) 
Dwa: cos czuje, że długo zapowiadane plany emigracyjne kiedys sie ziszczą, a z mojej perspektywy bedzie to koniec Kontestacji - przynajmniej w swej aktualnej formie - nie da sie bowiem moim zdaniem skutecznie wychwytywac absurdy zycia w Nadwislanskich Stepach nie tkwiac w nich po pas po szyje. Kontakt z TVN, Polsatem i inna mainstreamowa szmira nie zastapi bycia Tam na żywo, codziennie, co noc, co tydzien... 
Trzy: jak juz wyemigrujecie - to zapraszamy serdecznie Ciebie, Becie, Hugona i kto tam jeszcze zdecyduje sie na porzucenie Swej Mader do nas, do epicentrum swiatowej recesji - Irlandii - tu pomimo lekkiej zwaly finansowej ludzie sa caly czas usmiechnieci i uprzejmi.  
 
Pozdrawiamy serdecznie z Trojwymiarowej Wyspy

Leszek B. 2011-02-09

Ewa&Leszek :-)

Leszek B. 2011-02-09

ps. sorry za off-top

Wojtek 2011-02-09

terminatriks 
JKM'a nie mozna traktować jako tego jedynego prawdziwego wolnościowca za którym trzeba podążać bo to ogranicza bardzo rozwój tego ruchu jako takiego. 
JKM sam wspomniał ostatnio na wideoczacie że rozpoczeło się szukanie młodego charyzmatycznego który mógłby pociągnąć nie tyle co konserwatywnych liberałów ale wszsytkich ludzi którzy cenią wolność. I tu Martin z Marcinem tworzą dobrą inicjatywe która może takiego lidera wyłonić, nie mówie tu że Martin będzie kolejnym JKM bo nie będzie ale zrzeszenie wszsytkich sekt w jedną będzie wystarczające.

dorota 2011-02-09

Kiedy oglądam telewizję informacyjną, to zależy mi tylko na newsach. A newsy zgodnie z moim gustem powinny zostać bez komentarza. Nie chcę, by media mówiły mi co mam myśleć, czy jak oceniać dane zdarzenie - chcę sama je ocenić. 
 
W Polskiej telewizji każda informacja opatrzona jest komentarzem pięciu tak zwanych ekspertuff i szlag mnie trafia. 
 
Dlatego, jeżeli zależy mi tylko na newsach to oglądam CNN. Albo czytam BBC.

JaraS 2011-02-09

@Wojtek 
Nie chodzi o to, że JKM jest jedynym wolnościowcem w Polsce, ale jedynym wolnościowcem w Polskiej polityce. Jeżeli pojawi się charyzmatyczny lider to bardzo dobrze, bo wszyscy znamy wady JKMa, ale póki takiego nie ma, nie widzę sensu lekceważenia go i wmawiania, że nie jest to żadna alternatywa. Od tego mamy tvn.

Pandora 2011-02-09

w CNN i BBC to dopiero jest propaganda :D nie mówiąc o FOX, który imho TVN brał za swój pierwowzór. 
Ale cóż, toż to medium Murdocha. 
Zresztą oni sami na siebie jadą , 
tutaj trochę śmieszno, trochę straszno: 
www.youtube.com

Orish 2011-02-09

Największa propaganda jest tam, gdzie najmniej ją widać.

Pandora 2011-02-09

To zależy od 'kondycji' wzroku/słuchu czarnego luda czyli nas . 
A ta się z każdym rokiem ... pogarsza. 
NLP świętuje swój renesans, ale to paradoksalnie zasługa - komercji. 
Oczywiście do czasu uodpornienia się społeczeństwa na takie chwyty, na co póki co przyjdzie nam sporo poczekać. Potem spece od PR opracują kolejne sposoby zaciemniania obrazu. 
A przecież wystarczy sięgnąć do źródła i wyjść z oczywistej oczywistości zaczerpniętej z praktyk ogródkowych , że każda świeża miotła zamiata najlepiej a grabie zawsze grabią do siebie.

Syn Kastrata 2011-02-14

Jeśli w Polsce ktoś mówi o Bogu, to deklaratywnie 90% jest katolikami, następną grupą są ateiści później prawosławni, którzy mało się różnią od katolików, później są protestanci i muzułmanie, czy Żydzi. Nie jest więc dziwne, iż komentarz robi się myśląc o 90%, a nie o np. 1%. 
 
Natomiast nie jest prawdą iż można z wami rozmawiać gdyż nie pozwalacie na to wypaczając wypowiedzi słuchaczy, by sprowadzić ich pogląd do absurdu, jednak nie jest to polemika z jego poglądem, tylko zwykły chwyt retoryczny.

Karso 2011-02-27

Martin 
Lepiej uważaj, bo Michnik Cię pozwie za to, że go nie obchodzisz :D

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Program miesiąca
srebrny

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Nowy próg podatkowy (11) - 4 dni temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 tygodnie temu






Więcej audycji...
Koniec polskich spółek w UK? (1) - 2 miesiące temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 2 miesiące temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 2 miesiące temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 miesiące temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 miesiące temu


Nie będę płacił za Twoje mieszkanie (19) - 3 miesiące temu


Dlaczego nie warto wracać do Polski? (8) - 4 miesiące temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 4 miesiące temu


Wolnościowcy upadają (13) - 5 miesiące temu



W tym kraju wszyscy chcą Cię okraść (10) - 5 miesięcy temu

A klientów mamy w nosie (1) - 6 miesięcy temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 6 miesięcy temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 6 miesięcy temu



Twoje hasła są za słabe! (6) - 7 miesięcy temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 7 miesięcy temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 8 miesięcy temu


Wywiad z terrorystą (34) - 8 miesięcy temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 9 miesięcy temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 9 miesięcy temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 9 miesięcy temu


Nie wolno prowadzić firmy z knajpy (5) - 10 miesięcy temu


Lewak zmusza do picia wódki (9) - 10 miesięcy temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - 10 miesięcy temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (25) - 11 miesięcy temu

Marnowanie żywności jest opłacalne (6) - 11 miesięcy temu

No to nacjonalizujemy hazard (4) - 11 miesięcy temu

Warto być biednym (8) - 11 miesięcy temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 11 miesięcy temu




Poprzez wódkę cenzurują sklepy (8) - ponad rok temu


Jednolite okradanie podatników (6) - ponad rok temu


Na chuja nam dzietność? (13) - ponad rok temu







Jak spożywać piwo publicznie? (1) - ponad rok temu


Polska skazała terrorystę (6) - ponad rok temu




Człowiek, który dostał po d... (5) - ponad rok temu




Do czego prowadzi socjalizm? (5) - ponad rok temu















Bandyta, ale polski bandyta (13) - ponad rok temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - ponad rok temu





Jak unikać długów? (1) - ponad rok temu

Ich firmę likwiduje się od 20 lat (10) - ponad rok temu






Bluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 2 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 2 lata temu






Majonezowi mówimy NIE (16) - 2 lata temu





Koniec z handlem dziećmi (10) - 2 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 2 lata temu










"Te wybory to przełom" (24) - 3 lata temu



Po co mieszkać w Polsce? (11) - 3 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 3 lata temu




Jak nie płacić mandatów? (4) - 3 lata temu



Obalamy mity nt. energetyki (40) - 3 lata temu







Czy alimenty powinny istnieć? (29) - 3 lata temu









Idziemy palić opony pod sejm (9) - 3 lata temu









To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 3 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 3 lata temu



Korwinowsko i emigracyjnie (14) - 3 lata temu










Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 4 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 4 lata temu





Wolni ludzie się nie żenią (12) - 4 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 4 lata temu



Pracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 4 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 4 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 4 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 4 lata temu






Jak zabrać 15 milionów? (42) - 4 lata temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 4 lata temu


Co powinien spalić narodowiec? (61) - 4 lata temu




Czy wolno gwałcić publicznie? (17) - 4 lata temu


Ile dałbyś za dziecko? (25) - 4 lata temu


Jak kraść? (49) - 4 lata temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 4 lata temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 4 lata temu





Jak zabić krowę? (46) - 4 lata temu


Czy należy płacić podatki? (24) - 5 lata temu





Jak wycenić dziecko? (9) - 5 lata temu

MLM to ściema (67) - 5 lata temu





Dupy z Wykopu (40) - 5 lata temu







Czy Polacy to kapusie? (44) - 5 lata temu






Kontestatorskie życzenia (6) - 5 lat temu




Czy na taką partię czekamy? (30) - 5 lat temu











Czy rolnicy nas okradają? (43) - 5 lat temu





Jak manipulują media? (12) - 5 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 6 lat temu





Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 6 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 6 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 6 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 6 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 6 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 6 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 6 lat temu






Panie, jak protestować? (31) - 6 lat temu

ACTA samo zło (87) - 6 lat temu












ZUS jako partner biznesowy (13) - 6 lat temu

Naloty na graczy (17) - 6 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 6 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 6 lat temu




Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 6 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 6 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 6 lat temu







Przemyt to grzech! (39) - 7 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 7 lat temu



Nowe podatki Unii Europejskiej (22) - 7 lat temu





Krągły fetyszyzm (38) - 7 lat temu






Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 7 lat temu



Demaskujemy manipulacje TVN (31) - 7 lat temu



Bereta LIVE 2/2 (68) - 7 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 7 lat temu




Świat wg PARP godzina druga (7) - 7 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 7 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 7 lat temu



Ta złodziejska prywatyzacja (36) - 7 lat temu







Telewizja śniadaniowa (20) - 7 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 7 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 7 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 7 lat temu




Czy media kłamią? (38) - 7 lat temu






Rób, do cholery, dzieci! (11) - 8 lat temu









Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 8 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 8 lat temu










ZUS emigruje do USA (15) - 8 lat temu



Tylko tutaj nie ma cenzury (32) - 8 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 8 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 8 lat temu





Martin o PKP w TVN (4) - 8 lat temu



Krzyże w szkołach??? (23) - 8 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 8 lat temu


O buncie informatyków (8) - 8 lat temu







UE powstała! (2) - 8 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 8 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Adam - - 50.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
opinie.info.pl - - 20.00
Pracawsieci.net - - 20.00
Zarabianie przez internet - - 20.00
Tomek - - 10.00
wypożyczalnia samochodów - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt