Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Wspieraj KonteStację i dołącz do Kontest.CLUB
Jutro
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (1)
przedwczoraj
Jan Fijor - Złotówka nam leci w dół
Janek kolejny raz robi analizętego co dzieje się na rynku oraz zaprasza do myślenia. To podobno nie takie trudne.
Wydanie Główne (3)
5 dni temu
Podatki, które się opłacają?
Recykling opakowań. Lotnisko w Radomiu będzie...rozbudowane. THC zbanowane przez FB. Nareszcie wypłata z OFE. Dobra i zła obsługa klienta. Promocja kraju przez POT. Preferencyjne kredyty...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2018-01-01

Jan Fijor - Nowa moda gastronomiczna w USA

Nadający: Jan Fijor

Ostatnia audycja w roku, oraz ostatnia audycja Janka z USA. Poruszamy rózne tematy, od Bitcoinów, aż do nowej mody gastronomicznej amerykanów.

KOMENTARZE

Roten 2018-01-02

Witaj Janku, lubię twoje audycje bo dzielisz się wiedzą, która jest bardzo istotna dla nas polaków, ponieważ wszystko to co tam się dzieje jest lub będzie lada chwila u nas.. z tą różnicą że jak będziemy ludzi edukować Polska osiągnie bardzo duże możliwości rozwoju. Ludzie tutaj są mocni, ale bardzo mocno zniewoleni schematami, religiami oraz głupotą..  
 
A jeśli chodzi o polaków na obczyźnie to mają oni bardzo dużo pieniędzy i powinni inwestować w Polskę zwłaszcza w branżę IT! 
 
Pozdrawiam wszystkich braci Polaków, ruszać zadki i do pracy, najważniejsza jest systematyczność!

karos 2018-01-02

Janku jestem ciekaw jakbyś skomentował te informacje o Chicago:  
https://www.youtube.com 
Sam jesteś lub byłeś związany z Chicago. Napisz lub powiedz w audycji, czy to prawda i co o tym myślisz. Pozdro

JMF 2018-01-02

Stefan Molyneaux to wybitny piewca wolności, mądrości, jeden z moich ulubieńców.Trudno się z nim nie zgodzić.Mam nadzieję, że jego wykłady przyczynia się do poprawy kondycji Wietrznego Miasta. Tym bardziej, że skoro Detroit wychodzi z socjalizmu i staje na nogi, to tym prędzej stanie się to z Chicago. Nadzieją miasta są liczne środowiska etniczne, emigranci. W tym ok. 1 mln Polaków

Piter 2018-01-03

Janku jeszcze dzisiaj pisałem na facebooku że nie wiadomo co z pieniędzmi amerykanów robi państwo ) Trop prowadził do wydatków na wojsko . 
 
Bo tax w USA nie jest mały . Mój szwagier za domek w okolicach NY płaci 10 tys $$$ rocznie pogłównego. A gdzie inne obciążenia ? Przez 30 lat jeden dom trzeba kupić państwu a drugi dom bankowi jeśli weźmiemy na niego kredyt. Można powiedzieć ze mając dom w USA rentujesz go od państwa ; taka nowa forma własności ) 
 
Z drugiej strony amerykanie płacą sporo taxu i gówno z tego mają. Szkoła podstawowa free potem już płacisz. Dalej opieka zdrowotna , jakieś podstawowe usługi , coś więcej płacisz.  
Mosty , autostrady - płacisz jak za wołu. Zasiłki dla bezrobotnych góra 3 miesiące, macierzyńskiego nie ma. Dodatków na dzieci nie ma. Czyli socjal zredukowany ; przynajmniej dla tych normalnych obywateli. 
 
Przy tak zredukowanym socjalu , podstawowej edukacji, śmiesznym medicare można oczekiwać że tax powinien byc naprawde sporo mniejszy niż w Polsce. A tak wcale nie jest. 
 
Gdzie jest płacona kasa ? Na pewno w służbach czyli wojsko, policja , aparat państwowy. 
Ale w normalnym wolnorynkowym kraju takie wydatki nie powinny przekraczać 10% góra budżetu. 
Fakt ze wojsko jeszcze w czasach terrorystycznej histerii może kosztować krocie. Do tego dochodzi lobbing firm produkujących różne uzbrojenie. “Walka” ze światowym terroryzmem też kosztuje, mniemam ze każde finansowe fanaberie są zaspokajane tak od ręki. 
Generalnie w USA naprawdę rządzi lobby zbrojeniowe, ubezpieczeniowe , tak zwani “lojerzy” i wszelkiej maści specjaliści od nierobienia niczego za dużą kase. 
 
Dobrze że są Chiny które stawiają nowe wymagania bo jeśli USA się nie opamiętają to stracą pozycje światowego lidera. Każde imperium kiedyś upada a USA wydaje się być właśnie w fazie upadku. Za dużo dobrobytu , nikomu się nic nie chce , każdy ma to w dópie. No oprócz tych co zarabiają ciężką kase za nic nie robienie. W sumie nic wielkiego ; historia notuje sporo upadków , narodzin nowych liderów. Jeśli USA się przeżyło musi odejść do historii wielkich potęg. Nie wierzycie? Był czas kiedy Egipt był światowym supermocarstwem. Gdzie dziś jest ? W dópie. No właśnie i to jest kwinesencja tej historii.

Tomasz 2018-01-03

Roten,  
Jaki ma sens inwestowanie w kraju, ktory stwarza lepsze warunki do rozwoju podmiotom zagranicznym?  
Z tej wlasnie przyczyny lepiej dla tych madrzejszych wychodzic poza te lokalne polskie problemy.  
Poza tym jak juz komus sie uda rozkrecic biznes to i tak musi wyjsc poza granice, wiec po co w ogole zaczynac w pl?

Paweł 2018-01-04

@4 Zanim upadną, to jeszcze sporo ludzi wymordują bydlaki...

Sofronoff 2018-01-04

Naiwniaczki kochane znad Wisły, to ja poproszę o link do wiarygodnego tekstu (z weryfikowalnymi dowodami) z tą opisaną dobrodusznością Trumpa (o której mowa od 52:00), który spłacił cudzą hipotekę za pomoc w wymianie koła, doiwszy pierwej na swoich budowach ludzi (w tym białych polskich Murzynów), że aż iskry leciały.... OK ? Zwracam uwagę, że pożyczkę hipoteczną spłacił KTOŚ, jak sam JMF zresztą powiedział.

JMF 2018-01-04

Strogonow, nie powiesz, że to ty spłaciłeś. Chyba, że...no przyznaj się! To by dopiero był numer. To żaden wstyd. No, powiedz,Strogonow, jak było naprawdę! Ty, czy on?

Sofronoff 2018-01-05

@ Nie Strogonow, tylko Smirnoff.

Programista 2018-01-05

Sofrnonoff przeciez audycje Janka to raczej takie gawedy, a jego teorie sa raczej bazowane na dowodach anegdotycznych :)

Sofronoff 2018-01-05

@10 To nie tak. Przez jakiś czas, w pierwszych audycjach (a słucham kontestacji lat kilka), myślałem, że to eksperyment Jego MagniFicencji nad słuchaczami o konstrukcji umysłu zbliżonego rozwojem do umysłu zagubionego gimnazjalisty (wujek, prowadź ! - vide zdjęcie powyżej), którego starzy nie wychodzą przed 18 z korpo, eksperyment Jego MagniFicencji sondującego granice otumanienia populacji, sondującego stopień jej przyzwolenia na bezkarne sączenie bredni w związku z postępującym zjawiskiem czytania / słuchania bez zrozumienia, najprawdopodobniej związanego wprost ze współczesną wszechogarniającą zwałką pierdyliardów śmieciowych informacji, przyzwoleniem na rozwój kultury "obrazkowej" i najzwyklejszego zaniku konieczności wyrobienia w sobie nawyku obrony człowieka przed sytuacjami niebezpiecznymi w środowisku na wskroś bezpiecznym. Pozornie. Ale chyba nie, chyba autora audycji przeceniłem...

Tomasz 2018-01-05

Noe tylko Ty przeceniles, stad po latach czlowiek moze miec wyrzuty sumienia ze na samym poczatku tracil czas na te gawedy. To juz taniej wychodzi kupienie jego ksiazki. Bo te gawedy sie powtarzaja w radio.

Sofronoff 2018-01-06

@ 12 Ja myślę, że część słuchaczy nawet nie podjęła się oceny, żeby cokolwiek przecenić czy nie docenić... i chyba tylko o to w tych "audycjach" chodzi --- o KUPIENIE "jego" książki. Zresztą od jakiegoś czasu widzę, że część postów ma charakter zajawek - są publikowane tylko w jednym celu - popularyzacji owoców pracy wydawnictwa. Naprawdę nikt tego nie dostrzega ? Rozmowa z "dzwoniącymi słuchaczami" na Kontestacji to dodatek do celu zgoła zupełnie innego. 
 
Ja z JMF mam jeden zasadniczy problem: jego wypowiedzi w - powiedzmy - mediach, da się słuchać, z chęcią do nich wrócić i coś z nich wynieść. Ale wypowiedzi na Kontestacji oceniam na poziomie wartości lizaka, czy gumy do żucia... może być, można się obyć.

Sławek 2018-01-06

@Sofronoff 
Mnie Kolonko zablokował tydzień temu na Twitterze za użycie słowa strzykawki, może nie będę go słuchał bo to nie poprawia mojego życia, ale jak mi się skończy abonament to wykupie na kolejny rok, to dobre dla Polski co on mówi, przemyca ideę niskich podatków. Janek wykonuje jeszcze lepsza robotę, nie rozumiem jak można go krytykować, że jest przedsiębiorczy. Najbardziej mi się śmiać chce jak szanowny Pan Blacha pracujący na etacie dzwoni do Kontestacji żal się, że Janek zarabia pieniądze i co najgorsze zarabia na słuchaczach. No cóż od narzekania się jeszcze nikt nie dorobił, a jeżeli myślisz że Twoje życie się pogorszyło bo coś od kogoś kupiłeś lub sprzedałeś, to faktycznie lepiej zostać na etacie, niż mieć poczucie żerowania na innych. Przedsiębiorcy pomogają ludziom, im więcej kierowców ubera tym tańszy przejazd i krótszy czas czekania, księgarnie internetowe oraz inne branże też to dotyczy.

Tomasz Tofil 2018-01-07

Bitcoin? Za późno się zainteresowaliście. Pamiętam jak w 2013 pytałem Kamila czy zna kryptowaluty. Nikt wtedy nie spodziewał się nawet bańki spekulacyjnej. Bitcoin jest zapchany(blockchain), w związku z tym opłaty są wysokie. Złoto zamraża kapitał, krypto są uzależnione od internetu, ale świetne do spekulacji(zmienność) i unikania podatków. Fala wzrostowa na złocie w grudniu była przeciwstawna do fali BTC. Dalej, idealny do transakcji jest LTC(dostępność na giełdach, segwit), Bitcoin Cash(blok 8mb) i reszta kryptowalut, na przykład eksperesowy Digibyte i cały szereg innych kryptowalut, też takich 2.0 jak IOTA albo Railblocks. A Ripple to bansterski wał, nie jest nawet kryptowalutą, Ethereum z kolei ma problem z siecią. Bitcoin traci do ogólnego rekordowego marketcap krypto, zaś FIATY - świat jest zadłużony kosmicznie, właśnie padł kolejny rekord 233 biliony albo tryliony. Pozdrawiam.

Sofronoff 2018-01-07

@14 " przemyca ideę niskich podatków" Taaaak ? To proszę poszukać Kolonkowych peanów na temat pobudek, jakie mu przyświecają i skłoniły do uznania podatku katastralnego za słuszny. Najogólniej rzecz ujmując {parafrazując}: zajebać podatkiem właścicieli cennych dziś gruntów / obiektów / lokali katastrem tak, aby ustawą skłonić ich do wyprzedaży majątku tak, aby ten, co dziś "ma", mógł wreszcie kupić w normalnej, "rynkowej" cenie. Jednym słowem - przeprowadzić {tak, tak...} fiskalne kryptowywłaszczenie, bo jak wiadomo {znów parafrazując} "nie może być tak", że wilanowski ogrodnik ma pole warte dziesiątki milionów dolków, na którym można zabawić się deweloperką i zarobić kolejne setki a tego starego chuja jednego, poza ogrodniczą emeryturą i zabawą z wnukami nie interesują żadne dzisiejsze "dobra" wymagające grubego keszu, czyli cudzej WŁADZY. Nie może tak być. Macie swojego wolnościowca ... obok Cejrowskiego, Gadowskiego i innych kawiorowych pseudo-wolnościowców, czaków norisów internetu. Też żyjących z czego ?? Ano z książek tłumaczących świat gimbazie ! :-)))

Sofronoff 2018-01-07

@14 "Janek wykonuje jeszcze lepsza robotę, nie rozumiem jak można go krytykować, że jest przedsiębiorczy." 
 
Piszesz o przemyconym stosunku {"trzeba będzie zapłacić" - czy jakoś tak} Jego Magnificencji do wysuwanych wobec Polski żydowskich roszczeń majątkowych, za które zapłacisz ty, twoje dzieci a znając pejsatą pazerność, to pewnie i wnuki tylko dlatego, że twoi sąsiedzi wybrali na wiejską jakieś pizdy weselne ? No brawo...

Programista 2018-01-07

W ogole z perspektywy czasu (a slucham kontestacji pare lat) to: 
- Janek budowal gospodarstwo z dotacji unijnych (i z wielkich wolnosciowcow nawet nikt sie nie obruszyl tym, jakos sobie to zracjonalizowali) 
- Mieli krecic film w Holywood na podstawie jego historii 
- Mial sie spotkac z Trumpem 
- Byznesu z Afryka nawet nie bede komentowal :) 
 
Takze tych cudacznych historii bylo wiele, a wiekszosc ludzi i tak to lyka jak pelikany

Tomasz 2018-01-07

Mnie osobiscie podobala sie audiencja u Trumpa,  
To bylo super oraz to wspopne zdjecie przed milionami amerykanow.

Sofronoff 2018-01-09

@ 19  
 
Pochwalili a kolą i popkornem białego Murzyna poczęstowali. I to Murzynowi białemu wystarczy. Super. A w tle ? https://www.youtube.com

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny

Program miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:



Jan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 tygodnie temu



Jan Fijor - A to lewak jeden (21) - 2 miesiące temu


Więcej audycji...
Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 miesiące temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 5 miesiące temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 5 miesiące temu

Jan Fijor - Najprzyjaźniejsze miasta (8) - 5 miesiące temu

Jan Fijor - Na policji mnie trzymali (10) - 5 miesięcy temu


Jan Fijor - Co chwila leci w dół (28) - 6 miesięcy temu

Jan Fijor mówi, że się zaczyna (41) - 6 miesięcy temu


Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 7 miesięcy temu



Jan Fijor - deformy podatkowe Trumpa (14) - 8 miesięcy temu

Amerykański fiskus a Polacy (11) - 8 miesięcy temu



Jan Fijor - Święto Dziękczynienia (3) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 9 miesięcy temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - Zarobki i molestowanie (63) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - Wolność (103) - 11 miesięcy temu


Jan Fijor - Maile o start-upach (3) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Doradzamy biznesplanom (5) - 11 miesięcy temu



Jan Fijor - Gdzie poszedł handel (1) - ponad rok temu

Jan Fijor - Jak Trump kupował tanio (38) - ponad rok temu


Ryanair i LOT to naciągacze (21) - ponad rok temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - ponad rok temu



Jan Fijor - USA, ekonomia i listy (5) - ponad rok temu

Jan Fijor - Przeprowadzka do Chicago (29) - ponad rok temu




Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - ponad rok temu






Jan Fijor - Roboty kradną pracę? (24) - ponad rok temu


Jan Fijor - A narzekam sobie dzisiaj (19) - ponad rok temu



Jan Fijor - O lewackim Hollywood (6) - ponad rok temu

Jan Fijor - Spotkam się z Trumpem (23) - ponad rok temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - ponad rok temu

Jan Fijor - Powrót z Białorusi (3) - ponad rok temu

Jan Fijor - Wolny monopol (22) - ponad rok temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - ponad rok temu




Jan Fijor - Telenovela (7) - ponad rok temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - ponad rok temu






Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 2 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 2 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 2 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 2 lata temu








Jan Fijor - TRUMP (34) - 2 lata temu







Jan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 3 lata temu



Jan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 3 lata temu





Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 3 lata temu





Jan Fijor - Silk Road (14) - 3 lata temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 3 lata temu



Bierzcie zasiłki (31) - 3 lata temu











Jan Fijor - Pomysły na biznes (7) - 3 lata temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wybory (19) - 3 lata temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 3 lata temu



Jan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 4 lata temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (30) - 4 lata temu


Jan Fijor - Franek (14) - 4 lata temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 4 lata temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 4 lata temu




Jan Fijor - Motywy (30) - 4 lata temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - 4 lata temu

Jan Fijor - Złoto (9) - 4 lata temu




Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 4 lata temu


Kierowcy LPG są dyskryminowani (13) - 4 lata temu





Wolny rynek — wprowadzenie (38) - 4 lata temu





Jan Fijor - Buthan (17) - 4 lata temu




Jan Fijor - Emp@tia (5) - 4 lata temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 5 lata temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 5 lata temu


Słuchacz w długach (30) - 5 lata temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 5 lata temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 5 lata temu



Bitcoin to tylko zabawka! (87) - 5 lata temu

Bardzo smutny Janek (47) - 5 lata temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 5 lata temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 5 lata temu

Janek zbankrutował (20) - 5 lata temu


Blacha wie co mówi (37) - 5 lata temu

Fijor idzie w politykę (37) - 5 lata temu

Ostro (63) - 5 lat temu



Banki, samochody, podręczniki (28) - 5 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 5 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 5 lat temu



Czy alkoholik jest racjonalny? (61) - 5 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 5 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 5 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 5 lat temu



Jan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 5 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 5 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 6 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 6 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 6 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 6 lat temu



Co Janek zrobił z ogórkami? (37) - 6 lat temu




Jan Fijor - SKOK (15) - 6 lat temu



Jan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 6 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 6 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 6 lat temu



Jan Fijor - Wyjazdy (53) - 6 lat temu





Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 6 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 6 lat temu




Jan Fijor - Oba maży da (30) - 6 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 6 lat temu



Jan Fijor - pośrednicy (23) - 6 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 6 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 6 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 6 lat temu




Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 7 lat temu



Jan Fijor - dochód pasywny? (21) - 7 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 7 lat temu










Jak sprzedawać dom? (20) - 7 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 7 lat temu


Oburzeni (11) - 7 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 7 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 7 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (31) - 7 lat temu

Portugalia (17) - 7 lat temu

Wy ćwoki (15) - 7 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 7 lat temu






Przygody Janka w Rosji (10) - 7 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 7 lat temu



Jan Fijor o gejowych (50) - 7 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 7 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 7 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 7 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 7 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 7 lat temu


Żona milionera (10) - 7 lat temu





Afryka Afryka (27) - 8 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 8 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 8 lat temu



Dalsze relacje z Kaliforni (17) - 8 lat temu

Fijor w Californi (17) - 8 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 8 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 8 lat temu




O wyborach w ameryce (21) - 8 lat temu





O gatunkach, które wymierają (14) - 8 lat temu




O "wygranych" na loterii (15) - 8 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 8 lat temu











Państwowe akcje (20) - 8 lat temu


Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 9 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 9 lat temu






A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

nexty - - 10.00
valldek - - 99.00
Ogłoszenia dam prace - - 20.00
Nadzór inwestorski inwestor zastępczy - - 20.00
Super Szkolenia - - 20.00
Wistyna - - 20.00
Panel-pol - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt