Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Wspieraj KonteStację i dołącz do Kontest.CLUB
Dziś
21:00
audycja odwołana, ByteEater nie na siłach do prowadzenia
Jutro
21:00
Jan Fijor zaprasza
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (5)
5 dni temu
Jan Fijor - Złotówka nam leci w dół
Janek kolejny raz robi analizętego co dzieje się na rynku oraz zaprasza do myślenia. To podobno nie takie trudne.
Wydanie Główne
wczoraj
Jedzenie można wyrzucać
Czy foodsharing ma sens? Marnowanie jedzenia. Martin w KS? Patriotyzm gospodarczy. Polskie sklepy. Rolnicy i ziemia rolna. Demokracja bezpośrednia w Szwajcarii. TVP i Panorama.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Nikt nas nie uczy jak sprzedawać 2018-03-20

Trójkąt bermudzki wyceny usług: szybko – tanio- dobrze

Nadający: Marcin Hartman, Szymon Chąciak

Szymon przygotowuje się do swojego szkolenia, więc nic dziwnego że rozmawiamy o tym, jak przeprowadzić wycenę usług, szczególnie jeśli dopiero w danej branży zaczynamy.

KOMENTARZE

Janek 2018-03-24

Witam, 
Bardzo podobała mi się audycja i poruszona została również kwestia wyceny szkolenia oraz porównania do Grouponu. Chciałem zapytać Pana Marcina o jego opinię na temat systemów szkoleń jak np. Udemy itp. Autor wycenia tam swoje szkolenie online, w większości za bardzo małe kwoty i kilkunasto/dziesięciogodzinne szkolenia. Czy jeśli nie mamy ogromnej popularności a chcemy zaczać "podbijać" rynek, to czy warto tworzyć na takich platformach? Czy jeśli moje kilkunastogodzinne szkolenie wycenię na $15 jak to przeważnie jest wyceniane na tych platformach, to czy nie będzie to dla mnie później problemem jak będę chciał oferować identyczne szkolenie offline np. za 2000 zł? 
 
Dziękuję i pozdrawiam, 
Janek

Marcin Hartman 2018-03-25

Panie Janku, 
 
Tego typu platformy są rewelacyjne dla... odbiorców, ale nie zawsze dla twórców tych treści, właśnie -w moim przekonaniu- z powodów, które podałeś. Wydaje mi się, że jak zaczniesz zarówno od niskiej ceny, jak i od platform, które kojarzą się z niższą ceną, to ciężko będzie zbudować lub przywrócić klientom w głowach percepcję "normalnej" wartości/ceny później. 
 
Tego typu rozwiązania dla twórców treści chyba lepiej sprawdzają się kiedy masz już zbudowaną reputację w swojej grupie docelowej (która płaci Ci normalne stawki), a chcesz tę grupę poszerzyć o ludzi, których wcześniej zupełnie nie docierałeś, dając im "niewielką pigułkę wiedzy", by mogli Cię sprawdzić. 
 
Osobiście rozegrałem to inaczej - przykładowo moje treści wideo są dostępne na moim kanale wideo za darmo, ale też zacząłem je publikować dopiero jak miałem już rozbudowaną podstawową bazę klientów (w moim przypadku B2B). 
 
Pozdrawiam i życzę powodzenia! 
MH

ABF 2018-03-30

link nie działa

Dodaj komentarz...

Marcin Hartman, Szymon Chąciak


Marcin Hartman
Przedsiębiorca, praktyk, mentor i trener sprzedaży. Życiowy i biznesowy maksymalista, mający reputację pogromcy niemożliwego. Aktualnie –oprócz innych projektów- wprowadza na polski rynek Cardone University, czyli platformę sprzedażowych szkoleń online ze wsparciem trenerskim na żywo.

Szymon Chąciak
Wierzy, że został “stworzony by tworzyć”. Psycholog z wykształcenia, który doskonale rozumie potrzeby biznesu i arkana sztuki filmowej. Studiując w Łódzkiej Szkole Filmowej podniósł na nowy poziom jakość swoich produkcji. Jako przedsiębiorca pomaga w komunikacji między firmą i jej klientami.Prowadzą audycję Nikt nas nie uczy jak sprzedawać , w której usłyszycie o efektywnej... sprzedaży!


Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...


Polecenia za prowizję? (1) - ponad rok temu
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

KASPOL kasy fiskalne - - 20.00
Time&More zegarki - - 5.00
Reklama firmy - - 10.00
Fax internetowy - - 30.00
Odzież męska - duże rozmiary !!! - - 40.00
Szybka faktura - fakturago.pl - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt