Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
audycja odwołana
Jutro
21:00
Jan Fijor zaprasza
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (6)
6 dni temu
Jest gorzej, niż myślałem
Niskie stopy procentowe, złe kredyty, rozczarowująca polityka Trumpa, marazm w Japonii, i tylko książki Fijorr Publishing coraz lepsze
Wydanie Główne
5 dni temu
Lobby alkoholowe znowu wygrało
Smutny los pewnego bardzo smutnego Pana. Obniżka PIT dla młodzieży. Podatki. Nowe PGRy. Czy za komuny było lepiej. Superstacja bez polityki. Youtube bez suprematystów. Dlaczego młodzi nie...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Państwo Piesto 2018-06-14

Mieszkanie Za Pół Miliona Po Remoncie

Nadający: Daniel Piesto

Zobaczcie to samo mieszkanie w takcie remontu: https://www.youtube.com/watch?v=kDRv1... To nasze pierwsze tak duże mieszkanie, a do tego zmieniliśmy trochę nasz zwykły standard wykończenia. Przez te wszystkie wariacje bardzo ważne są dla nas Wasze komentarze no i oczywiście komu się podoba to łapka w górę :D

KOMENTARZE

deme 2018-06-25

Podstawowe uwagi: 
1. Nie pokazałeś pełnego wyposażenia łazienki. Jest tam tylko prysznic i lustro z bajerem? Może jednak znaleźliście fundusze na wygodną, dużą umywalkę z długim kranem, w której i jakieś szybkie pranie się zrobi, i wody do wiadra czy miski naleje i umyje się włosy bez konieczności brania prysznica? (Teraz takiej nie mam, a jest to wyposażenie niezbędne.) A w drugim wolnym kącie jeszcze pralka? 
2. Nie polecam powtarzać designerskiego, lecz bardzo niefunkcjonalnego zakupu prostokątnej umywaleczki z kranem z boku. Jest to bardzo niewygodne rozwiązanie. Już samo przeniesienie kranu w "tradycyjne" miejsce wiele by zmieniło na plus. 
3. Pomiędzy lodówką a kuchenką powinien być kawałek blatu, minimum 50 cm. Kiedy wyjmujesz produkty z lodówki, potrzebujesz je położyć tuż obok (czasem są ciężkie lub łatwe do rozlania) - nie zrobisz tego na kuchence. Podobnie obok zlewozmywaka blat powinien być po obu stronach - chociaż kawałek. W tym wypadku można było przynajmniej zamontować go odwrotnie, tak, by ociekacz był po prawej stronie. Poza tym prawidłowy ciąg kuchenny to: lodówka -> zlewozmywak -> kuchenka (nie bliżej niż 50 cm od okna w przypadku gazowych). Polecam zapoznać się z zasadami ergonomii w projektowaniu wnętrz. Dodatkowo: jednak na tej ścianie na prawo od zlewozmywaka lepiej by było pociągnąć dalej panel z płytek - nie tylko mniej by się niszczyła, ale też lepiej wyglądała. 
 
Pokoi nie oceniam, bo były prawie puste i trudno na wideo oszacować chociażby ich wielkość. Nie sądzę jednak, aby jedna nieduża kanapa i trzy kwadratowe obrazki nadały przytulności prawie pustemu pokojowi - nadal wydaje się pusty. Farba nie uchroni jej przy intensywnym użyciu zlewozmywaka. 
 
Moja ocena (oczywiście subiektywna): ja bym tego mieszkania nie kupiła, bo musiałabym sobie wyremontować łazienkę, toaletę i kuchnię, a to bez sensu, skoro są nowe.

Tomek 2018-11-22

Mieszkanie OK, gratuluję :) A czy ogrzewanie elektryczne nie wpłynie na sprzedaż (chyba że już sprzedaliście)? Od 2019 tym bardziej może być to wada mieszkania?

Dodaj komentarz...

Daniel Piesto

Daniel Piesto – Wspólnie z żoną zajmuje się poszukiwaniem inwestorów, absolwent prawa na KUL'u, współrealizuje projekt stworzenia instytucji finansowej, pasjonuje się nieruchomościami i wiecznie poszukuje sparing-partnerów do tenisa.

Prowadzi audycję Państwo Piesto o tym, jak skutecznie inwestować. Swoim subiektywnym okiem ocenia określone branże i tematy inwestycyjne.

Inne audycje tego autora:


Internetowi Hejterzy Ofert (2) - 8 miesięcy temu


Więcej audycji...


Jak Być Super Sprzedawcą! - ponad rok temu
Żelazne Zasady Najmu (2) - ponad rok temu


Ekipa Remontowa - Kogo Polecamy (2) - ponad rok temu
Nie Inwestujcie w Hiszpanii (3) - ponad rok temuNie Regulujcie Czynszów (1) - ponad rok temu


Dlaczego Nie Warto Studiować (4) - ponad rok temuIdzie Drożyzna! (7) - 2 lata temu

Agnieszka i Remont Kamienicy (2) - 3 lata temuZwiastun Patronite - 3 lata temu

Czy home staging ma sens? (1) - 3 lata temu
Kobieta Ogarnieta Finansowo (4) - 3 lata temu19 - Budowanie Relacji (5) - 4 lata temu

Czy to jest kwantyfikowalne? (6) - 4 lata temuZacznij od NIE (2) - 4 lata temuZostan monarchista - 5 lata temu

10 metod w 3 minuty (2) - 5 lata temu

Najlepsze ubezpieczenie to... (11) - 5 lata temu

Oszczędzać czy zarabiać? (5) - 5 lata temu


Czas to pieniądz (4) - 5 lata temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt