Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
strona główna Kontestacji Własna broń – zdobądź pozwolenie
Jutro
20:00
Dziś "Firma na emigracji" na żywo!
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (4)
3 dni temu
Jan Fijor - Ekonomia Zdrowia
Janek nie potrafi zrozumieć dlaczego ludzie uważają, że służba zdrowia nie powinna kierować się prawami ekonomii.
Wydanie Główne (16)
4 dni temu
Pracodawcy dziękują Morawieckiemu
Ale nie wszyscy. Kto stoi za nagrodą Super Wektora? Alarm bombowy na Hawajach. Kryptowaluty. Samozatrudnienie. 0 proc rezerwy czastkowej. Zmienny VAT. Konfiskata Rolexów. Czy WOŚP...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz
▸ Kontest.CLUB - wstąp i ucz się z nami

Audycja: Wydanie Główne 2010-02-15

cHWDP reaktywacja!

Nadający: Marcin Hugo Kosiński

Wyjaśniamy to, dlaczego policjant w Warszawie zadźgany i nikt mu nie pomógł, a potem przechodzimy do tematu opodatkowywania kieszonkowego...
Pobierz [77,4 MB]

KOMENTARZE

donStachoo 2010-02-16

Oto artykuł z gazety "Tylko Piłka" odnoszący się do ustawy hazardowej. 
 
Premierze, to nie lobbing! 
 
Niedziela, 14 lutego 2010 
 
Pana stronnicy (mam nadzieję, że pan nie) tak chcą określać tych wszystkich, którzy mają czelność polemizować z przyjętą 1 stycznia 2010 roku ustawą hazardową. Nie jesteśmy lobbystami! Autorzy tej pospiesznie skleconej ustawy powinni mieć odrobinę dystansu do samych siebie i wiedzieć, że nie wszystko złoto co się świeci i nie każdy fan piłki podpierający swoje sportowe hobby obstawianiem meczów jest złym do cna człowiekiem, który po ulicach chodzi za pan brat z... jednorękimi bandytami. Ani z nas bandyci, ani lobbyści. Takie stawianie sprawy jest po ludzku nieuczciwe! 
*** 
 
Wespół z klubami piłkarskimi w całej Polsce wspierać chcemy tylko tych, którzy nie żałują grosza na polski sport. Choćby dlatego, że inni nie dają go prawie wcale! Sport to nie tylko piłkarze, działacze, kluby, ale także media. Takie jak „Tylko Piłka”, którą kilka lat temu wymyśliliśmy dla kilkudziesięciu tysięcy, jak się dzisiaj okazuje, Czytelników. Dlaczego więc pan premier, przecież podobno wielki kibic sportowy, okłada nas po głowie ustawą skonstruowaną na kolanie? Dlaczego obrywamy za cudze grzechy?! 
Panie premierze, w polską piłkę prawie nikt nie chce inwestować. W zimowym okienku transferowym nasze kluby Ekstraklasy w sumie wydały raptem około miliona euro na transfery. Tyle wydają przeciętne drużyny ze średnio zamożnych krajów na jednego juniora! Nasze zespoły nie mają grosza, a nowa ustawa sprawi, że będą jeszcze biedniejsze. Patrzę więc i zazdroszczę, jak na koszulkach takiego Realu Madryt widnieje logo jednej z bukmacherskich firm. Nazwy wolę nie wymieniać, bo przecież to teraz w Polsce zakazane. Ciekawe tylko, jak wybrniemy z tematu, gdy „Królewscy” przyjadą do Polski zagrać mecz? Może Ronaldo, Kace i jego kolegom nakażemy zamalować logo sponsora? A może lepiej, żeby takie zespoły nad Wisłę nie przyjeżdżały... Myślę sobie więc dalej: cholera, mają tyle pieniędzy, a sponsorzy wpłacają kolejne. Teraz także kosztem naszych „wisełek” czy „lechów”, od których bukmacherzy powinni odejść. Mogą zostać i reklamować się wedle wcześniej podpisanych umów, ale to oznacza niechybnie milionowe kary. Przecież to szaleństwo! I niesprawiedliwość! Jeszcze w ubiegłym roku kluby podpisały godziwe porozumienia z reklamodawcami, policzyły sobie budżety, zaplanowały przyszłość. I co? Nic, nagle okazało się, że paktowały z niewłaściwymi firmami, ale skąd miały wtedy wiedzieć, co politykom strzeli do głowy, skoro oni sami tego jeszcze nie wiedzieli... 
Panie premierze, my także, w swojej skromnej polityce małej firmy mieliśmy takie wzajemne, uczciwe zobowiązania. A potem wyciekły rozmowy jednych z drugimi, nagle wszyscy wyczulili się na problem hazardowy i migiem poczęstowano nas gwałtownym zwrotem akcji. Jednego dnia działaliśmy przedsiębiorczo i uczciwie, dawaliśmy miejsca pracy oraz rozrywkę fanom futbolu, a już na drugi dzień okazało się, że działamy nielegalnie, a jeśli tego zamierzamy głośno bronić - ogłosi się nas lobbystami. W Polsce większego przekleństwa dzisiaj chyba nie znajdziemy. Czy pan premier naprawdę uważa, że to uczciwe? 
Poszliście na łatwiznę. Coś się zepsuło, a Wy nie Chcieliście tego naprawić. Prościej było zaserwować nam zakazy. Potraktowaliście nas jak zły ojciec, który skarżącemu się na zepsutą zabawkę dziecku nie chciał jej zreperować. Wolał ją wyrzucić, tak prościej... Duńczycy spreparowali podobną ustawę do naszej, ale zanim przewrócili wszystko do góry nogami, postanowili poczekać, co „powiedzą” przepisy Unii Europejskiej. My, jak zwykle, postanowiliśmy wyjść przed szereg... 
Przed nami Euro 2012. Jakie? Z pięknymi stadionami, ale biednymi klubami, a więc chyba przeciętną reprezentacją. Realnych, bo już płacących, sponsorów skutecznie pogoniliście nową ustawą hazardową. Panie premierze, cudu nie będzie! Co wtedy powiemy kibicom? A oni pytają już teraz. Co Pan im powie?

Wojtek z Kutna 2010-02-16

Smutna prawda. Niestety pełnie wolności maja w naszym kraju tylko bandyci. :/ Im wolno posiadać broń i im wolno nas atakować, nam nie wolno się bronić. Dlaczego nie możemy mieć prawa noszenia broni jak w USA? Oczywiście od razu uruchomią się durne opinie, że każdy kto ma broń będzie od razu strzelał do wszystkiego co się rusza... 
 
Ps. Z tego co się dowiedziałem to sądy 24-godzinne zostały zlikwidowane przez obecnie nam panującą ekipę.

kubaosiolek 2010-02-16

Ja się długo zastanawiałem nad tym dlaczego wśród ludzi pokutuje takie myślenie że dać ludziom broń to od razu zaczną mordować. Może ludzie podświadomie są tak sfrustrowani że chcą mordować tylko boją się przyznać. Trzeba pamiętać że zakaz posiadania broni w Polsce istnieje dopiero od 1945 roku wcześniej broń na porządku dziennym i nie mordowano się. Tak samo kara śmierci też była czymś naturalnym.

emace 2010-02-16

"drobne problemy techniczne" i potrzebujecie 40 tysi ? 
mówcie tak by wułapać intencję, bo sobie zaszkodzicie ;)

Szyszak 2010-02-16

Szkoda , że mnie nie było na tej audycji: 
 
Nie każdy musi mieć broń , ale każdy ma prawo do obrony siebie , rodziny i mienia. Dlatego powinien mieć możliwośc kupienia broni. 
 
Kwestia szkolenia. Jest to sprawa tylko tego kto zakupił pistolet za te 2 tysiące złotych. Mam pistolet to pasowałoby nauczyc się nim obsługiwac , to ja się mam nim bronic. Jeśli nie potrafię to też moja sprawa , napadną mnie w domu to się nie obronię.  
 
Pani , która mówiła , że jak się pokłuci z mężem to on ją zastrzeli… Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Powodzenia w dobieraniu mężna. Co do klapsa w policzek – nie polecam takich , którzy są do tego zdolni. 
Zresztą nawet jeśli ktoś kogoś zabije przypadkiem, nie można zakazywac możliwości obrony innym ludziom pod pretekstem , że na 40 milionów ludzi zdarzyły się 2 takie przypadki. 
 
W pięknej , dawnej , wolnej Ameryce , kiedy to złodziej kradł starszej pani torebkę na ulicy i uciekał , ludzie wyciągali broń i strzelali. Fakt… czasem padł ktoś przy okazji , ale to się zdarza… przypadki… 
 
Co do policji. Dawno , dawno temu (nawet w Polsce) nie było czegoś takiego jak policja (zdarzały się zajazdy) , ale organizowali go min. Infamici i banici , za których była dośc spora nagroda w czerwonych złotych, więc chętnych na NIE-łatwy zarobek trochę było. Co więcej ci infamici i banici, kiedy była okazja stawali z własnym oddziałem u boku króla i dośc dobrze wyrzynali wroga , gdyż mieli wprawe. Prawdę mówiąc , chciałbym miec własny oddział (coś jak firma ochroniarska) sam bym się uzbrajał , szkolił ludzi a jeśli państwo zechce wynając moje usługi i słono zapłąci to kto wie... 
 
Ja bym odróżnił jeszcze zabójstwo od morderstwa. Za morderstwo kara śmierci zabójstwo nie. Morderstwo ładnie tłumaczy PŚ „Jeżeli ktoś bliźniego swego umyślnie zasadziwszy się podstępem zabije , weźmiesz od ołtarza Mego i zabijesz”. 
 
Bardzo często przeciwnicy kary śmierci rzucają zdanie „ale jak to tak można , ktoś musi wykonywac tą karę śmierci, czyli mordowac”. Jak napisałem wyżej nie mordowac a zabijac. Jakby coś zgłaszam się na kata w Wolnej Rzeczpospolitej (Jestem zdrowy na umyśle- chyba. Nie mi oceniac. Zresztą po co byc zdrowym na umyśle , ważne , że praca wykonana dobrze). 
 
Jeszcze coś miałem napisac , ale przerwał mi obiad i nie pamiętam. 
 
I przepraszam za litere "ci" z kreską , coś mi klawia nie działa tak jak powinna.

Daniel 2010-02-16

Ja mam kilka pytań odnośnie opodatkowania prostytucji. 
Z tego co mi wiadomo prostytucja jest w Polsce nie opodatkowana. Czy mogę zatem (hipotetycznie) pożyczyć od kolegi np. 100zł i gdy fiskus lub inny urząd będzie się czepiał, powiedzieć, że to opłata za stosunek seksualny? 
Albo jeśli (hipotetycznie!!!) kupuję od znajomego książkę i nie odprowadzamy podatku, to możemy się bronić, że pieniądze, które mu dałem to zapłata za to, że on mnie "zaspokoił oralnie", a książka którą dostałem to zapłata za to, że ja go "zaspokoiłem"? 
I czy jeśli (oczywiście hipotetycznie) jest do udowodnienia, że stosunek nie miał miejsca, to można się bronić mówiąc, że jest to przedpłata za stosunek jeszcze nie odbyty? Czy takie coś przejdzie czy będą nas na przykład zmuszać do odbycia stosunku na oczach urzędnika?

Mr D 2010-02-16

Pare moich zlotych mysli po adudycji o policji i broni. 
 
Policja nie jest od zapobiegania przestepczosci (nigdy nie byla i nie bedzie) a od lapania przestepcow. To zasadnicza roznica ktora wydaje sie nie do pojecia dla wiekszosci spoleczenstwa. Nikt (no moze jakis jasnowidz) nie potrafi przewidziec przestepstwa. Oczywiscie mowi sie nam ze wiecej patroli na ulicach spowoduje zmiejszenie przestepczosci to jest klamstwo. Spowoduje to tylko przemiszczenie sie przestepcow do obszaru gdzie jest mniej policji. No chyba ze postawimy pana palicjanta co 10 metrow (oczywisie to nie wykonalne). Tak promowane kamery (CCTV - mieszkam w Londynie tak to sie tu nazywa) tez nie sluza to zapobiegania przestepstw bo poprostu fizycznie nie moga.  
 
Najpierw musi zdarzyc sie przestepstwo a potem przyjezdza policja!!!!! 
 
No wiec dlaczego mowia nam zebysmy sie sami nie bronili. Policja jak kazda panstwowa instytujca musi istniec i sie rozrastac. Jak nie ma potrzeby to trzeba taka znalesc. Pies pogrzebany. Nie broniac my zyskujemy pozorna nadzieje ze nic nam sie niestanie (pozorna bo jestesmy na lasce przestepcy), przestepca wie ze moze nas okrasc, zgwalcic, zabic bo i tak nie bedziemy sie bronic a policja bedzie miala sprawe do rozwklania, wiecej swiatkow do przesluchania itp. Wszyscy sa happy i zyja dalej. 
 
Niby jest super ale.... przestepczosc rosnie i pojawia sie tzw znieczulica spoleczna. Nie tylko nie bronimy sie sami (bo mozemy byc zranieni) ale tez nie bronimy innych (bo tez bedziemy zranieni). 
 
Wydaje mi sie ze obecnie spoleczenstwo jest tak wyprane ze nawet danie ludziom broni nic nie zmini.. no bo po ca przeciez teraz moge zginac jak pomoge. 
 
Problem polaga na tym ze trzeba my zorganizowac masowa kampanie w stylu "Policja cie nie obroni - obron sie Sam - Policja tylko lapie przestepcow" ale oczywiscie to nigdy nie przejdzie......

Daniel 2010-02-16

Po namyśle stwierdzam, że źle zadałem pytanie. 
Oczywiście chodziło mi o to czy jeżeli kogoś "zaspakajam oralnie" i dostaję za to książkę, a później ta sama osoba "zaspakaja" mnie i ja jej płacę 50 zł, to czy urząd nie będzie miał mylnych podejrzeń, że do stosunku seksualnego nie doszło i była to zwykła wymiana książki za pieniądze? 
W kolejnym pytaniu chodziło oczywiście o to czy można zapłacić prostytutce rok przed właściwym stosunkiem.

marcins 2010-02-16

To trzeba zobaczyć! Lewicowa utopia wprowadzona w życie. Gdzie? W USA! www.youtube.com

Bartholomew 2010-02-17

Jeszcze o debacie. Przepraszam musiałem: vimeo.com ;D

Szef 2010-02-17

patft.uspto.gov 
 
Powyżej oryginalny link do patentu google na cenzurę w internecie! Niewiarygodne.

Bezimienny 2010-03-10

Mówisz o karze śmierci? A kto w Polsce mógłby ją orzekać - komunistyczni, nieukarani bandyci i zbrodniarze sądowi? 
 
Pokazywałeś (TV), iż "bandyta" został schwytany, przyznał się do winy. A ja Ci mówię, że schwytaki pierwszego lepszego na ulicy, a przyznał się - bo musiał - nawet do tego, że jest szympansem gdy go wzięli w obroty za kolegę.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:Nowy, legalny hazard (2) - 3 tygodnie temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 5 tygodnie temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 7 tygodni temu

Black Friday po polsku (4) - 8 tygodni temu

Nowy próg podatkowy (11) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 2 miesiące temu
Jak wynajmować mieszkanie za darmo? (2) - 3 miesiące temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 4 miesiące temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 4 miesiące temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 4 miesiące temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 5 miesiące temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 5 miesiące temu


Nie będę płacił za Twoje mieszkanie (19) - 5 miesięcy temu


Dlaczego nie warto wracać do Polski? (8) - 6 miesięcy temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 6 miesięcy temu


Wolnościowcy upadają (13) - 7 miesięcy temuW tym kraju wszyscy chcą Cię okraść (10) - 7 miesięcy temu

A klientów mamy w nosie (1) - 8 miesięcy temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 8 miesięcy temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 8 miesięcy temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 9 miesięcy temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 9 miesięcy temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 9 miesięcy temu


Wywiad z terrorystą (34) - 10 miesięcy temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 10 miesięcy temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 11 miesięcy temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 11 miesięcy temu


Nie wolno prowadzić firmy z knajpy (5) - 11 miesięcy temu


Lewak zmusza do picia wódki (9) - 11 miesięcy temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - 11 miesięcy temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (25) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Poprzez wódkę cenzurują sklepy (8) - ponad rok temu


Jednolite okradanie podatników (6) - ponad rok temu


Na chuja nam dzietność? (13) - ponad rok temuJak spożywać piwo publicznie? (1) - ponad rok temu


Polska skazała terrorystę (6) - ponad rok temu
Człowiek, który dostał po d... (5) - ponad rok temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - ponad rok temuBandyta, ale polski bandyta (13) - ponad rok temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 2 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 2 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 2 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 2 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 2 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 3 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 3 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 3 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 3 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 3 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 3 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 3 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 3 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 4 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 4 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 4 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 4 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 4 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 4 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 4 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 4 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 4 lata temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 4 lata temu


Co powinien spalić narodowiec? (61) - 4 lata temu
Czy wolno gwałcić publicznie? (17) - 4 lata temu


Ile dałbyś za dziecko? (25) - 4 lata temu


Jak kraść? (49) - 4 lata temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 4 lata temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lata temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lata temu


Czy należy płacić podatki? (24) - 5 lata temu

Jak wycenić dziecko? (9) - 5 lata temu

MLM to ściema (67) - 5 lata temu

Dupy z Wykopu (40) - 5 lata temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 5 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 5 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 5 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 5 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 6 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 6 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 6 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 6 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 6 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 6 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 6 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 6 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 6 lat temu

ACTA samo zło (87) - 6 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 6 lat temu

Naloty na graczy (17) - 6 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 6 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 6 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temuPrzemyt to grzech! (39) - 7 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 7 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 7 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 7 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 7 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 7 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 7 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 7 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 7 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 7 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 7 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 7 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 7 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 7 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 7 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 7 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 8 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 8 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 8 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 8 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 8 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 8 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 8 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 8 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 8 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 8 lat temu


O buncie informatyków (8) - 8 lat temuUE powstała! (2) - 8 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 8 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Adam - - 50.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
opinie.info.pl - - 20.00
Pracawsieci.net - - 20.00
Zarabianie przez internet - - 20.00
Tomek - - 10.00
wypożyczalnia samochodów - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt