Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Kup najbardziej niepoprawną książkę tego roku
Dziś
21:00
Wydanie Główne
Jutro
21:00
ByteEater na leczeniu tabletkami ze skutkami ubocznymi uniemożliwiającymi prowadzenie audycji.
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (8)
5 dni temu
Jan Fijor - Wybory w USA i w Polsce
W ciagu tygodnia odbyły się wybory w Polsce i w USA i oczywiście trudno, aby Janek nie zabrał głosu w tej sprawie.
Nikt nas nie uczy jak sprzedawać
dziś
Odzwierciedlanie i zgoda z klientem w procesie budowania zaufania do...
To nie był łatwy odcinek, szczególnie w momencie, kiedy w słuchawkach pojawił się zarzut o to, że mam biblioteczkę dzieł nazistowskim w domu (a nie mam!).
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2011-04-28

Dlaczego cukier bywa drogi? I jak powinna nazywać się partia wolnościowa?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Zastanawiamy się nad tym, czy cukier ma narodowość i rozważamy nową nazwę partii UPR-WIP.

KOMENTARZE

nikodem 2011-04-29

Czy te limity produkcji dotyczą wyłącznie cukru spożywczego? Jak to jest prawnie zdefiniowane? Stara sprawa dopalaczy i wspomniane dzisiaj kolekcjonowanie puszek podsunęło mi pewien pomysł. Skoro nie da się normalnie produkować cukru spożywczego, można by produkować sacharozę kolekcjonerską albo disacharyd techniczny. Ten sam cukier w opakowaniach z inną nazwą i dopiskiem „produkt nie przeznaczony do celów spożywczych”, przy czym to ‘nie’ mniejszym drukiem. Co o tym myślicie? 
Podobny problem był z żarówkami. Kiedy zakazano produkcji tradycyjnych żarówek o mocach 100W i większych, na rynku pojawiły się żarówki 99W oraz 100W nie przeznaczone do użytku domowego.  
 
Dzisiaj na przystanku dostałem do rąk ‘Metro’. Przeczytałem tam, że PiSiory chcą zakazać noszenia ‘narzędzi z ostrzem dłuższym niż 8cm’. Na Alledrogo już sobie upatrzyłem nóż taktyczny z ostrzem długości dokładnie 7.5cm. W kieszeni lepszy ostry krótki nóż niż tępy kastet, którego ponoć w ogóle nie wolno posiadać.  
Przeczytałem też coś takiego: „Wybierasz się na ryby? Oprócz wędki weź długopis, wagę i miarkę, bo każdą złowioną rybę trzeba zmierzyć, zważyć i wpisać do rejestru. Za brak notatek grozi nawet 500zł kary...” Załamałem się. Ciekawe kiedy będzie trzeba fotografować każdego zebranego w lesie grzyba? Ale to może temat na przyszłą audycję.  
 
A co do JKM i tego jego UPR-u, WIP-u oraz KN(y)P-a... Nie oglądajcie się na niego. Długo pracował na opinię jaką ma w społeczeństwie. Na kongresie znowu wyskoczył z Adolfem i gwałceniem kobiet. Na wideoczacie jakoś pokrętnie odpowiadał na pytania recytując swoje standardowe teksty. Ja rozumiem o czym mówi, nawet się z nim zgadzam, ale nie zgadzam się ze sposobem w jaki o tym mówi, chociaż mam dobre chęci...

pawelooss 2011-04-29

A ja do bólu jadę ze swoimi ankietami. ;] - > poll.fm 
Czy Kongres Nowej Prawicy jest dobrą nazwą dla partii wolnościowej?

pawelooss 2011-04-29

Heh, okazuje się, że nawet zażarci korwiniści potępiają ten skrót: KaNaPa. :P 
 
Nazwa: KPW, Powiew Wolności, Ruch Niskich Podatków lub nazwany.pl ;]

Tailor 2011-04-29

WP - Wolne Prawiczki? :)

fuks 2011-04-29

głosowałem za Nowa Prawica, z powodu przede wszystkim jednego - spodziewałem się, że ma szanse "przejść", a na tym mi zależy szczególnie - klepnijmy i skończmy dywagacje. Z marketingowego punktu widzenia da się wypromować wiele, jeśli nie wszystko - tylko potrzeba troszku konsekwencji i stabilizacji - przecież marki nie kreuje się ot tak, z dnia na dzień. 
Niech się nazywa "ByleJak" - byle na kolejnych kilka lat.

Tailor 2011-04-29

"Nowa Prawica" jest optymalna. Nawiązuje do strategii zmian, chęci wyróżnienia się, stworzenia nowej jakości, odcięcia od niektórych rzeczy, opisuje grupę docelową i nieźle brzmi.

Claude mOnet 2011-04-29

A ja uważam, że "Nowa Prawica" brzmi kiepsko, kojarzy się z narodowcami - dzięki temu zabiegowi (i innym błędom Korwina) ta partia ledwo przekroczy 2%!

Tailor 2011-04-29

Określenie "prawica" nabrało w Polsce po prostu pejoratywnego wydźwięku, ale może właśnie dlatego warto przywrócić temu słowu odpowiednie znaczenie i pozytywny wydźwięk. Może uda się to dzięki "odnowie"?

sprae 2011-04-29

Ja bym dał "Wspaniała Polska". Większość ludzi w których obszarze tolerancji leży los kraju, pewnie głęboko by się zastanowili widząc tą nazwę, nawet dopiero na karcie wyborczej. 
A kampanię bym oparł na samych pozytywach, bez straszenia i biadolenia jacy inni są źli. 
 
Stwórzmy Wspaniałą Polskę! - Zmniejszmy podatki [trochę tajemnicze] 
Stwórzmy Wspaniałą Polskę! - Znieśmy Akcyzy [zbyt skomplikowane] 
Stwórzmy Wspaniałą Polskę! - Obniżymy cenę benzyny [trafne, ale podejrzane] 
im więcej (nawet głupich) haseł tym weselej. 
 
Należy też pamiętać o tym, że ludzie nie ufają pozornie łatwym rozwiązaniom. Nie ufają też w rzeczy dawane od tak za darmo. Przedsiębiorcy którzy znaleźli nisze na rynku też nie są zainteresowani tym, że teraz ktoś sobie zbuduje konkurencje 10x mniejszym kosztem. Większość ludzi lubi moralizatorskie i ambitne rzeczy mimo, że i tak robią wszystko po swojemu. 
Trzeba działać na wielu frontach na raz i każdemu gadać to co on chce usłyszeć o Wspaniałej Polsce. 
Po za tym zamiast kongresu, wydać kasę na wiejskie zabawy i festyny w miastach, kotwicząc je z nazwą i symbolem. Na festynach dobrze bawić się z ludźmi i słuchać co mówią zamiast bredzić z mównicy nudnawe, długie przemówienia. W internecie robić virale o tym, że Wspaniała Polska leży też w części wschodnich Niemiec, albo jakiś byłych republik radzieckich. Nigdy razem. A jakby ktoś się pytał to zaprzeczać i mówić, że to społeczność się fajnie bawi, bo mamy wspaniałą. Zrobić Wspaniałe Patrole taką anty policję, która przeprowadza babcie przez ulicę i zanosi zakupy starszych ludzi i kobiet. Mówiąc ogólnie zabawa i szczęście, brak wrogów i idylliczna wizja przyszłości.  
To wszystko tak półżartem, ale warto pomyśleć. W końcu idea Wielkiej Rzeczpospolitej też odniosła jakiś sukces,

sprae 2011-04-29

Inna strategia to mówienie, że poprawimy Polskę tylko odrobinę. Podatki o 1, góra 2%, ceny o góra złotówkę, biurokrację też trochę o kilka dokumentów. Ale nigdy nie przedstawiać wszystkiego na raz. To wydaje się rozsądne i mniej podejrzane niż LIKWIDACJA PIT i CIT!!! Kto normalny w to uwierzy?

dorota 2011-04-29

Nowa Prawica - dobra nazwa dla protezy ręki, a nie partii.

Orish 2011-04-29

Ja myślę, że tym razem ta partia osiągnie rekordowo niski wynik.

pepe 2011-04-29

Lubię Korwina ale tę nazwę chyba konsultował ze swoim akwarium.

Mateusz z Kanady 2011-04-29

A moze "Samoobrona Anty Opiekuncza"?

Krzysztof 2011-04-29

WPNM - wyślemy Polaka na Marsa!

Krzysztof 2011-04-29

@sprae 
 
Pewnie nie ma sensu wprowadzania wszystkich "słusznych" postulatów jednocześnie, ale jeśli już jakiś wprowadzić, to w całości, aby nie generować niepotrzebnych kosztów. Obniżenie PITu tylko o 1% to jeszcze nie jest rozwiązanie problemu, bo nadal trzeba będzie prowadzić kosztowną księgowość, utrzymywać kontrolę skarbową i zastanawiać się nad tym, czy od imprezy integracyjnej należy się podatek.

JaraS 2011-04-29

offtop 
Nawet Rybiński promuje Martina www.rybinski.eu

Maciej 2011-04-29

Nie mówice co Korwin robi źle, tylko mówcie co powinien robić, żeby było dobrze. Ja nie rozumeim dlaczego Korwin nie stosuje się do wskazówek Carnegiego? Wolnorynkowcy powinni być najlepszymi sprzedawcami. Polityka to też sprzedaż. Produktem są idee, ale mechanizmy sprzedaży te same.

Patryk 2011-04-29

Szanowni prowadzący. Bardzo proszę o rzetelne przekazywanie faktów, bez żadnych manipulacji w stosunku do UPR-WiP. Co znaczą teksty typu: że UPR-WiP nielegalnie przypiął UPR do nazwy i tego typu stwierdzenia? Właściwie w każdej audycji w której pojawia się temat partii JKM`a tego typu przekłamania się pojawiają. Trzymajmy się faktów. Pozdrawiam!

Maciej 2011-04-29

Odnośnie cen cukru, to skąd wiadomo, że obecne są za wysokie? A kto wie jakie powinny być? Jak ktoś uważa, że cena cukru jest dla niego za wysoka, to znaczy, że cukier w tej cenie nie jest dla niego tyle wart, i niech go wtedy nie kupuje. Znowu socjalizm bohatersko walczy z problemami nie znanymi w żadnym innym ustroju, jak mówił Stefan Kisielewski.

Maciej 2011-04-29

Czekam, aż Adam Michnik powie: odpieprzcie się od Korwina:)

thomaschek 2011-04-29

Proponuje: GRUPA ZMNIEJSZAJACA WLADZE

don kamillo 2011-04-29

może czas zacząć bawić się w Al Capone tylko zamiast alkoholu produkować cichaczem i sprzedawać cukier?

Orish 2011-04-29

Tak mnie teraz natchnęło na taką nazwę: 
Moje Życie - Moja Sprawa. Albo: Moje Życie w Moich Rękach. Skrót byłby czteroliterowy, ale powtarza się M, przez co dość płynnie się go wymawia. A co do samej treści, to myślę, że bardzo dobitnie określa to, o co nam chodzi. Pojęcia typu wolność, konserwatywny liberalizm czy prawica są już tak wypaczone i niezrozumiałe, że lepiej ich w ogóle unikać.

Termit 2011-04-29

w takim układzie kontestatorzy będą zmuszeni sami sobie utworzyć swoją partię na następne wybory bo nie ma co się na innych oglądać gdy nie potrafią się nazwać normalnie.

Tailor 2011-04-29

@Termit 
 
Pomysł bomba! Partia Wolności? Liga Wolnych Ludzi? Wolność Jest Najważniejsza... eee... Może Kontestatorzy po prostu? To brzmi dumnie. 
 
>[...] bo nie ma co się na innych oglądać gdy nie potrafią się nazwać normalnie. 
 
Żeby było zabawniej, zrobili plebiscyt na nazwę wśród ludzi, oni wybrali zdecydowaną większością jedno, a Korwin i tak wybrał po swojemu, pewnie po to aby pokazać gdzie ma (tfu!) demokrację :)

Mateusz z Kanady 2011-04-30

Z tego wszystkiego wyjdzie jedna wielka KUPA: Kolezenska Unia Prawicowych Amatorow

Don Camilo 2011-04-30

ad 23 
Pozdrawiam.

elil 2011-05-02

Nowa partia po postu nie powinna owijać w bawełnę i nazwać się - Mniejsze Zło. 
Bez epatowania prawicowością, lewicowością, konserwatyzmem, socjalizmem... 
Kto by nie zagłosował na Mniejsze Zło?;)

Crzszman 2011-05-03

Fajnie się słucha, ale kompletnie nie wiem po co zmieniacie dni audycji :P 
Co do nazwy UPR/WIP, myślę, że najlepsza z tych wszystkich nazw była by Partia Wolnościowa, czy jakoś tak. Mówi od rau do czego się dąży i wszystko jest jasne :p

Max 2011-05-06

nikodem - właśnie obejrzałem film "Człowiek Demolka" - i jak patrze jakie faszystowskie prawo budują nasi politycy to chyba czeka nas gorsza przyszłość niż pokazana w tym filmie ;)

wolny słuchacz 2011-05-06

W nazwie partii, jak już Martin wspomniał, nie powinno być słowa "partia", bo to jakoś tak się źle kojarzy. Platforma, ruch, kongres i temu podobne określenia również mnie nie przekonują, podobnie jak skróty na wzór PiS, WiP. Na pewno nazwa musi odnosić się do programu, przekonań i kierunku w jakim zmierzamy. Czego my wszyscy tak naprawdę chcemy i o co chcemy walczyć? WOLNOŚĆ, szeroko pojętą. Jedyna konkretna nazwa jaka przychodzi mi do głowy musiałaby wiązać się właśnie z tym słowem. Wolnościowcy już są, więc może wolni? WOLNI.PL? Może partia się tak nazywać? Z pewnością będzie oryginalna w swej nazwie, nawiązuje do adresu strony www, a przecież internet to jedyne media, gdzie ta wolność jest rzeczywiście. Tu się o niej mówi, czyta, pisze, tu się o nią kłócą i tu się o nią walczy.... słowem.  
 
Kto WOLNI? My wszyscy, którzy tego chcemy i do tego dążymy. PL? bo  
polska.  
 
Co o tym myślicie? 
 
Najlepsze rozwiązania, to proste rozwiązania.

pawelooss 2011-05-13

@up, jak demokraci.pl ;) Ale ostatecznie zaklepaną tę KNP... 
 
PS: Przerobiłem trochę ten pseudomateriał z Fak.tów: youtu.be ;]

pawelooss 2011-05-13

Wgrałem ten film jeszcze raz pod nowym linkiem: youtu.be

Marek 2012-08-03

AT&T czy coś podobnego miało kiedyś straszną jakość łącz i zapytali firmy marketingowej jak długo będzie trwać zła sława (w międzyczasie zakupili mnóstwo sprzętu i poprawili się bardzo mocno). Ci im powiedzieli, że 30 lat, więc po prostu zmienili nazwę na Verizon. 
 
Marka "prawica" jest zainfekowana rakiem Jarka Kaczyńskiego i dopóki co najmniej jedno pokolenie nie wymrze to nie przestanie się z nim kojarzyć. Na dodatek target Jarka i Korwina mocno się różni, więc to tym bardziej nie ma sensu.

Marek 2012-08-03

Dobrym pytaniem jest dlaczego Korwin wierzący wolny rynek nie wynajął po prostu firmy marketingowej, która miałaby 100x lepsze pomysły, nauka na własnych błędach trwa długo i jest bardzo kosztowna.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:


Twój głos nic nie znaczy (6) - 3 tygodnie temuPolskie produkty mogą być gorsze (4) - 7 tygodni temu

Matka Boska Dotacyjna (8) - 8 tygodni temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Rozwody przez internet - 2 miesiące temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 3 miesiące temu

Podatki, które się opłacają? (3) - 3 miesiące temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 miesiące temu

Komu zabrać w pierwszej kolejności? (1) - 4 miesiące temu

Wytrychy na cenzurowanym (4) - 4 miesiące temu

Autostopem na Kitaj (2) - 4 miesiące temu


Zdrajcy sprawy (4) - 4 miesiące temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - 5 miesiące temu

Nie bój się kontrolera skarbowego! (6) - 5 miesięcy temu

Taxi zamiast PKS (4) - 5 miesięcy temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 6 miesięcy temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - 6 miesięcy temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - 6 miesięcy temu


Każdy w końcu umrze (2) - 7 miesięcy temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 7 miesięcy temu

Zabić czy usunąć? (7) - 8 miesięcy temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 8 miesięcy temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - 8 miesięcy temu

Aktywność zawodowa niemile widziana (9) - 9 miesięcy temu

Jak pędzić bimber (10) - 9 miesięcy temu

Czy bańka już pękła? (8) - 9 miesięcy temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 9 miesięcy temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 10 miesięcy temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 10 miesięcy temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 10 miesięcy temu

Nowy, legalny hazard (2) - 10 miesięcy temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 11 miesięcy temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 11 miesięcy temu

Black Friday po polsku (4) - 11 miesięcy temu

Nowy próg podatkowy (11) - 11 miesięcy temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - ponad rok temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - ponad rok temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - ponad rok temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - ponad rok temu


O jedna wyplatę mniej (3) - ponad rok temu


Wolnościowcy upadają (13) - ponad rok temu
A klientów mamy w nosie (1) - ponad rok temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - ponad rok temu

Czy wziąłbyś order? (22) - ponad rok temuTwoje hasła są za słabe! (6) - ponad rok temu

Niemcy cenzurują internet (4) - ponad rok temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - ponad rok temu


Wywiad z terrorystą (34) - ponad rok temu


Kto spekuluje masłem? (3) - ponad rok temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - ponad rok temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - ponad rok temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (29) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 2 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 2 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 3 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 3 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 3 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 3 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 3 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 4 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 4 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 4 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 4 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 4 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 4 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 5 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 5 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 5 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 5 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 5 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 5 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 5 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 5 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 5 lat temu


Jak kraść? (49) - 5 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 6 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 6 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 6 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 6 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 6 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 7 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 7 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 7 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 7 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 7 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 7 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 7 lat temu

ACTA samo zło (87) - 7 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 7 lat temu

Naloty na graczy (17) - 7 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 7 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 8 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 8 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 8 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 8 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 8 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 8 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 8 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 8 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 8 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 8 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 8 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 8 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 8 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 9 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 9 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 9 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 9 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 9 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 9 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 9 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 9 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 9 lat temu


O buncie informatyków (8) - 9 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

wierny słuchacz - - 20.00
Sklep sportowy sport partner - - 20.00
ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00
Ogłoszenia dam prace - - 20.00
Bukmacherzy24 - - 40.00
Karol - chcę, żeby Martin wrócił ^^ - - 10.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt