Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
strona główna Kontestacji Własna broń – zdobądź pozwolenie
Dziś
20:00
Dziś "Firma na emigracji" na żywo!
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (7)
5 dni temu
Jak pędzić bimber
Słuchacz podaje przepis, kosztorys i radzi jak nie dać się załapać. Zarobki i premie posłów. Sklepy otwarte w niedzielę. Alkohol od 21 roku życia. Podatek cyfrowy. Prawo do psa.
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
przedwczoraj
Emil Truszkowski - Korea Północna, pozdro z KRLD
Emil, podróżnik, przedsiębiorca z wykształcenia jest japonistą. Mieszka w Japonii w Tokio. Pierwszy raz w Korei Północnej był 7 lat temu. Od tego czasu już wielokrotnie odwiedziła KRLD....
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz
▸ Kontest.CLUB - wstąp i ucz się z nami

Audycja: Wydanie Główne 2011-04-28

Dlaczego cukier bywa drogi? I jak powinna nazywać się partia wolnościowa?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński

Zastanawiamy się nad tym, czy cukier ma narodowość i rozważamy nową nazwę partii UPR-WIP.
Pobierz [91,4 MB]

KOMENTARZE

nikodem 2011-04-29

Czy te limity produkcji dotyczą wyłącznie cukru spożywczego? Jak to jest prawnie zdefiniowane? Stara sprawa dopalaczy i wspomniane dzisiaj kolekcjonowanie puszek podsunęło mi pewien pomysł. Skoro nie da się normalnie produkować cukru spożywczego, można by produkować sacharozę kolekcjonerską albo disacharyd techniczny. Ten sam cukier w opakowaniach z inną nazwą i dopiskiem „produkt nie przeznaczony do celów spożywczych”, przy czym to ‘nie’ mniejszym drukiem. Co o tym myślicie? 
Podobny problem był z żarówkami. Kiedy zakazano produkcji tradycyjnych żarówek o mocach 100W i większych, na rynku pojawiły się żarówki 99W oraz 100W nie przeznaczone do użytku domowego.  
 
Dzisiaj na przystanku dostałem do rąk ‘Metro’. Przeczytałem tam, że PiSiory chcą zakazać noszenia ‘narzędzi z ostrzem dłuższym niż 8cm’. Na Alledrogo już sobie upatrzyłem nóż taktyczny z ostrzem długości dokładnie 7.5cm. W kieszeni lepszy ostry krótki nóż niż tępy kastet, którego ponoć w ogóle nie wolno posiadać.  
Przeczytałem też coś takiego: „Wybierasz się na ryby? Oprócz wędki weź długopis, wagę i miarkę, bo każdą złowioną rybę trzeba zmierzyć, zważyć i wpisać do rejestru. Za brak notatek grozi nawet 500zł kary...” Załamałem się. Ciekawe kiedy będzie trzeba fotografować każdego zebranego w lesie grzyba? Ale to może temat na przyszłą audycję.  
 
A co do JKM i tego jego UPR-u, WIP-u oraz KN(y)P-a... Nie oglądajcie się na niego. Długo pracował na opinię jaką ma w społeczeństwie. Na kongresie znowu wyskoczył z Adolfem i gwałceniem kobiet. Na wideoczacie jakoś pokrętnie odpowiadał na pytania recytując swoje standardowe teksty. Ja rozumiem o czym mówi, nawet się z nim zgadzam, ale nie zgadzam się ze sposobem w jaki o tym mówi, chociaż mam dobre chęci...

pawelooss 2011-04-29

A ja do bólu jadę ze swoimi ankietami. ;] - > poll.fm 
Czy Kongres Nowej Prawicy jest dobrą nazwą dla partii wolnościowej?

pawelooss 2011-04-29

Heh, okazuje się, że nawet zażarci korwiniści potępiają ten skrót: KaNaPa. :P 
 
Nazwa: KPW, Powiew Wolności, Ruch Niskich Podatków lub nazwany.pl ;]

Tailor 2011-04-29

WP - Wolne Prawiczki? :)

fuks 2011-04-29

głosowałem za Nowa Prawica, z powodu przede wszystkim jednego - spodziewałem się, że ma szanse "przejść", a na tym mi zależy szczególnie - klepnijmy i skończmy dywagacje. Z marketingowego punktu widzenia da się wypromować wiele, jeśli nie wszystko - tylko potrzeba troszku konsekwencji i stabilizacji - przecież marki nie kreuje się ot tak, z dnia na dzień. 
Niech się nazywa "ByleJak" - byle na kolejnych kilka lat.

Tailor 2011-04-29

"Nowa Prawica" jest optymalna. Nawiązuje do strategii zmian, chęci wyróżnienia się, stworzenia nowej jakości, odcięcia od niektórych rzeczy, opisuje grupę docelową i nieźle brzmi.

Claude mOnet 2011-04-29

A ja uważam, że "Nowa Prawica" brzmi kiepsko, kojarzy się z narodowcami - dzięki temu zabiegowi (i innym błędom Korwina) ta partia ledwo przekroczy 2%!

Tailor 2011-04-29

Określenie "prawica" nabrało w Polsce po prostu pejoratywnego wydźwięku, ale może właśnie dlatego warto przywrócić temu słowu odpowiednie znaczenie i pozytywny wydźwięk. Może uda się to dzięki "odnowie"?

sprae 2011-04-29

Ja bym dał "Wspaniała Polska". Większość ludzi w których obszarze tolerancji leży los kraju, pewnie głęboko by się zastanowili widząc tą nazwę, nawet dopiero na karcie wyborczej. 
A kampanię bym oparł na samych pozytywach, bez straszenia i biadolenia jacy inni są źli. 
 
Stwórzmy Wspaniałą Polskę! - Zmniejszmy podatki [trochę tajemnicze] 
Stwórzmy Wspaniałą Polskę! - Znieśmy Akcyzy [zbyt skomplikowane] 
Stwórzmy Wspaniałą Polskę! - Obniżymy cenę benzyny [trafne, ale podejrzane] 
im więcej (nawet głupich) haseł tym weselej. 
 
Należy też pamiętać o tym, że ludzie nie ufają pozornie łatwym rozwiązaniom. Nie ufają też w rzeczy dawane od tak za darmo. Przedsiębiorcy którzy znaleźli nisze na rynku też nie są zainteresowani tym, że teraz ktoś sobie zbuduje konkurencje 10x mniejszym kosztem. Większość ludzi lubi moralizatorskie i ambitne rzeczy mimo, że i tak robią wszystko po swojemu. 
Trzeba działać na wielu frontach na raz i każdemu gadać to co on chce usłyszeć o Wspaniałej Polsce. 
Po za tym zamiast kongresu, wydać kasę na wiejskie zabawy i festyny w miastach, kotwicząc je z nazwą i symbolem. Na festynach dobrze bawić się z ludźmi i słuchać co mówią zamiast bredzić z mównicy nudnawe, długie przemówienia. W internecie robić virale o tym, że Wspaniała Polska leży też w części wschodnich Niemiec, albo jakiś byłych republik radzieckich. Nigdy razem. A jakby ktoś się pytał to zaprzeczać i mówić, że to społeczność się fajnie bawi, bo mamy wspaniałą. Zrobić Wspaniałe Patrole taką anty policję, która przeprowadza babcie przez ulicę i zanosi zakupy starszych ludzi i kobiet. Mówiąc ogólnie zabawa i szczęście, brak wrogów i idylliczna wizja przyszłości.  
To wszystko tak półżartem, ale warto pomyśleć. W końcu idea Wielkiej Rzeczpospolitej też odniosła jakiś sukces,

sprae 2011-04-29

Inna strategia to mówienie, że poprawimy Polskę tylko odrobinę. Podatki o 1, góra 2%, ceny o góra złotówkę, biurokrację też trochę o kilka dokumentów. Ale nigdy nie przedstawiać wszystkiego na raz. To wydaje się rozsądne i mniej podejrzane niż LIKWIDACJA PIT i CIT!!! Kto normalny w to uwierzy?

dorota 2011-04-29

Nowa Prawica - dobra nazwa dla protezy ręki, a nie partii.

Orish 2011-04-29

Ja myślę, że tym razem ta partia osiągnie rekordowo niski wynik.

pepe 2011-04-29

Lubię Korwina ale tę nazwę chyba konsultował ze swoim akwarium.

Mateusz z Kanady 2011-04-29

A moze "Samoobrona Anty Opiekuncza"?

Krzysztof 2011-04-29

WPNM - wyślemy Polaka na Marsa!

Krzysztof 2011-04-29

@sprae 
 
Pewnie nie ma sensu wprowadzania wszystkich "słusznych" postulatów jednocześnie, ale jeśli już jakiś wprowadzić, to w całości, aby nie generować niepotrzebnych kosztów. Obniżenie PITu tylko o 1% to jeszcze nie jest rozwiązanie problemu, bo nadal trzeba będzie prowadzić kosztowną księgowość, utrzymywać kontrolę skarbową i zastanawiać się nad tym, czy od imprezy integracyjnej należy się podatek.

JaraS 2011-04-29

offtop 
Nawet Rybiński promuje Martina www.rybinski.eu

Maciej 2011-04-29

Nie mówice co Korwin robi źle, tylko mówcie co powinien robić, żeby było dobrze. Ja nie rozumeim dlaczego Korwin nie stosuje się do wskazówek Carnegiego? Wolnorynkowcy powinni być najlepszymi sprzedawcami. Polityka to też sprzedaż. Produktem są idee, ale mechanizmy sprzedaży te same.

Patryk 2011-04-29

Szanowni prowadzący. Bardzo proszę o rzetelne przekazywanie faktów, bez żadnych manipulacji w stosunku do UPR-WiP. Co znaczą teksty typu: że UPR-WiP nielegalnie przypiął UPR do nazwy i tego typu stwierdzenia? Właściwie w każdej audycji w której pojawia się temat partii JKM`a tego typu przekłamania się pojawiają. Trzymajmy się faktów. Pozdrawiam!

Maciej 2011-04-29

Odnośnie cen cukru, to skąd wiadomo, że obecne są za wysokie? A kto wie jakie powinny być? Jak ktoś uważa, że cena cukru jest dla niego za wysoka, to znaczy, że cukier w tej cenie nie jest dla niego tyle wart, i niech go wtedy nie kupuje. Znowu socjalizm bohatersko walczy z problemami nie znanymi w żadnym innym ustroju, jak mówił Stefan Kisielewski.

Maciej 2011-04-29

Czekam, aż Adam Michnik powie: odpieprzcie się od Korwina:)

thomaschek 2011-04-29

Proponuje: GRUPA ZMNIEJSZAJACA WLADZE

don kamillo 2011-04-29

może czas zacząć bawić się w Al Capone tylko zamiast alkoholu produkować cichaczem i sprzedawać cukier?

Orish 2011-04-29

Tak mnie teraz natchnęło na taką nazwę: 
Moje Życie - Moja Sprawa. Albo: Moje Życie w Moich Rękach. Skrót byłby czteroliterowy, ale powtarza się M, przez co dość płynnie się go wymawia. A co do samej treści, to myślę, że bardzo dobitnie określa to, o co nam chodzi. Pojęcia typu wolność, konserwatywny liberalizm czy prawica są już tak wypaczone i niezrozumiałe, że lepiej ich w ogóle unikać.

Termit 2011-04-29

w takim układzie kontestatorzy będą zmuszeni sami sobie utworzyć swoją partię na następne wybory bo nie ma co się na innych oglądać gdy nie potrafią się nazwać normalnie.

Tailor 2011-04-29

@Termit 
 
Pomysł bomba! Partia Wolności? Liga Wolnych Ludzi? Wolność Jest Najważniejsza... eee... Może Kontestatorzy po prostu? To brzmi dumnie. 
 
>[...] bo nie ma co się na innych oglądać gdy nie potrafią się nazwać normalnie. 
 
Żeby było zabawniej, zrobili plebiscyt na nazwę wśród ludzi, oni wybrali zdecydowaną większością jedno, a Korwin i tak wybrał po swojemu, pewnie po to aby pokazać gdzie ma (tfu!) demokrację :)

Mateusz z Kanady 2011-04-30

Z tego wszystkiego wyjdzie jedna wielka KUPA: Kolezenska Unia Prawicowych Amatorow

Don Camilo 2011-04-30

ad 23 
Pozdrawiam.

elil 2011-05-02

Nowa partia po postu nie powinna owijać w bawełnę i nazwać się - Mniejsze Zło. 
Bez epatowania prawicowością, lewicowością, konserwatyzmem, socjalizmem... 
Kto by nie zagłosował na Mniejsze Zło?;)

Crzszman 2011-05-03

Fajnie się słucha, ale kompletnie nie wiem po co zmieniacie dni audycji :P 
Co do nazwy UPR/WIP, myślę, że najlepsza z tych wszystkich nazw była by Partia Wolnościowa, czy jakoś tak. Mówi od rau do czego się dąży i wszystko jest jasne :p

Max 2011-05-06

nikodem - właśnie obejrzałem film "Człowiek Demolka" - i jak patrze jakie faszystowskie prawo budują nasi politycy to chyba czeka nas gorsza przyszłość niż pokazana w tym filmie ;)

wolny słuchacz 2011-05-06

W nazwie partii, jak już Martin wspomniał, nie powinno być słowa "partia", bo to jakoś tak się źle kojarzy. Platforma, ruch, kongres i temu podobne określenia również mnie nie przekonują, podobnie jak skróty na wzór PiS, WiP. Na pewno nazwa musi odnosić się do programu, przekonań i kierunku w jakim zmierzamy. Czego my wszyscy tak naprawdę chcemy i o co chcemy walczyć? WOLNOŚĆ, szeroko pojętą. Jedyna konkretna nazwa jaka przychodzi mi do głowy musiałaby wiązać się właśnie z tym słowem. Wolnościowcy już są, więc może wolni? WOLNI.PL? Może partia się tak nazywać? Z pewnością będzie oryginalna w swej nazwie, nawiązuje do adresu strony www, a przecież internet to jedyne media, gdzie ta wolność jest rzeczywiście. Tu się o niej mówi, czyta, pisze, tu się o nią kłócą i tu się o nią walczy.... słowem.  
 
Kto WOLNI? My wszyscy, którzy tego chcemy i do tego dążymy. PL? bo  
polska.  
 
Co o tym myślicie? 
 
Najlepsze rozwiązania, to proste rozwiązania.

pawelooss 2011-05-13

@up, jak demokraci.pl ;) Ale ostatecznie zaklepaną tę KNP... 
 
PS: Przerobiłem trochę ten pseudomateriał z Fak.tów: youtu.be ;]

pawelooss 2011-05-13

Wgrałem ten film jeszcze raz pod nowym linkiem: youtu.be

Marek 2012-08-03

AT&T czy coś podobnego miało kiedyś straszną jakość łącz i zapytali firmy marketingowej jak długo będzie trwać zła sława (w międzyczasie zakupili mnóstwo sprzętu i poprawili się bardzo mocno). Ci im powiedzieli, że 30 lat, więc po prostu zmienili nazwę na Verizon. 
 
Marka "prawica" jest zainfekowana rakiem Jarka Kaczyńskiego i dopóki co najmniej jedno pokolenie nie wymrze to nie przestanie się z nim kojarzyć. Na dodatek target Jarka i Korwina mocno się różni, więc to tym bardziej nie ma sensu.

Marek 2012-08-03

Dobrym pytaniem jest dlaczego Korwin wierzący wolny rynek nie wynajął po prostu firmy marketingowej, która miałaby 100x lepsze pomysły, nauka na własnych błędach trwa długo i jest bardzo kosztowna.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Program miesiąca
złoty!

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Jak pędzić bimber (7) - 5 dni temu

Czy bańka już pękła? (8) - 12 dni temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 tygodnie temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 5 tygodnie temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 6 tygodni temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
Nowy, legalny hazard (2) - 8 tygodni temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 2 miesiące temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 miesiące temu

Black Friday po polsku (4) - 3 miesiące temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 miesiące temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 4 miesiące temu
Jak wynajmować mieszkanie za darmo? (2) - 5 miesiące temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 5 miesięcy temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 5 miesięcy temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 6 miesięcy temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 6 miesięcy temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 6 miesięcy temu


Nie będę płacił za Twoje mieszkanie (19) - 6 miesięcy temu


Dlaczego nie warto wracać do Polski? (8) - 7 miesięcy temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 7 miesięcy temu


Wolnościowcy upadają (13) - 8 miesięcy temuW tym kraju wszyscy chcą Cię okraść (10) - 9 miesięcy temu

A klientów mamy w nosie (1) - 9 miesięcy temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 9 miesięcy temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 10 miesięcy temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 10 miesięcy temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 10 miesięcy temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 11 miesięcy temu


Wywiad z terrorystą (34) - 11 miesięcy temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 11 miesięcy temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 11 miesięcy temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 11 miesięcy temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (27) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Poprzez wódkę cenzurują sklepy (8) - ponad rok temu


Jednolite okradanie podatników (6) - ponad rok temu


Na chuja nam dzietność? (13) - ponad rok temuJak spożywać piwo publicznie? (1) - ponad rok temu


Polska skazała terrorystę (6) - ponad rok temu
Człowiek, który dostał po d... (5) - ponad rok temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - ponad rok temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 2 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 2 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 2 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 2 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 2 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 3 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 3 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 3 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 3 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 3 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 3 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 3 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 4 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 4 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 4 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 4 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 4 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 4 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 4 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 4 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 4 lata temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 4 lata temu


Co powinien spalić narodowiec? (61) - 4 lata temu
Czy wolno gwałcić publicznie? (17) - 4 lata temu


Ile dałbyś za dziecko? (25) - 5 lata temu


Jak kraść? (49) - 5 lata temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lata temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lata temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lata temu


Czy należy płacić podatki? (24) - 5 lata temu

Jak wycenić dziecko? (9) - 5 lata temu

MLM to ściema (67) - 5 lata temu

Dupy z Wykopu (40) - 5 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 5 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 5 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 5 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 6 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 6 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 6 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 6 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 6 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 6 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 6 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 6 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 6 lat temu

ACTA samo zło (87) - 6 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 6 lat temu

Naloty na graczy (17) - 6 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 7 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 7 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 7 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 7 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 7 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 7 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 7 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 7 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 7 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 7 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 7 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 7 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 7 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 7 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 8 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 8 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 8 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 8 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 8 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 8 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 8 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 8 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 8 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 8 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 8 lat temu


O buncie informatyków (8) - 8 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Albumy drewniane od producenta Artkey - - 20.00
my home sprzątanie - - 20.00
Adam - - 50.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
opinie.info.pl - - 20.00
Pracawsieci.net - - 20.00
Zarabianie przez internet - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt