Facebook
Podpis:
Numer GG:

Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
3 dni temu
Wynajmnij nieruchomość pod burdel
Dlaczego burdel to najlepszy sąsiad. O pośle, który chciał obciąć wydatki oraz o tym kiedy można nie płacić pracownikom.
Jan Fijor zaprasza (30)
7 dni temu
Jan Fijor - Kontestacja nie jest potrzebna?
Po krótkim wstępie Janek skupia się na komentarzach i dyskusji na temat tego czy Kontestacja da radę utrzymać się na rynku, a jeżeli tak to w jakim modelu.
Państwo Piesto
dziś
Frankowicze! Radźcie sobie sami
Ignorantia iuris nocet i neglegentia culpa est! Ale walnąłem! Mea culpa. Tyle zostało z moich studiów prawniczych na KULu. Pomieszałem dwie sentencje, ale obie odnoszą się do tej...

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2016-08-19

Jan Fijor - Kontestacja nie jest potrzebna?

Nadający: Jan Fijor

Po krótkim wstępie Janek skupia się na komentarzach i dyskusji na temat tego czy Kontestacja da radę utrzymać się na rynku, a jeżeli tak to w jakim modelu.
Pobierz [62,5 MB]

KOMENTARZE

Gucio 2016-08-19

Ja jakiś czas temu dopisałem sobie w CV, że słucham Kontestacji :D

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2016-08-19

If you cannot beat the Islamic State, join them! ;P 
 
A Stany wyciągały już rękę nieraz. Np. Obama zaczął prezydenturę od resetu (choć wtedy dopiero co Putin zrobił w Gruzji to, co teraz na Ukrainie). 
 
Co do interesów państwa rosyjskiego odnośnie Polski, to cytuję ich czołowego geostratega (źródło: niniwa22.cba.pl 
„Nie jesteśmy zainteresowani po prostu zachowaniem własnego państwa czy narodu. Jesteśmy zainteresowani wchłonięciem, przy pomocy wywieranego przez nas nacisku, maksymalnej liczby dopełniających nas kategorii. Nie jesteśmy zainteresowani kolonizowaniem tak jak Anglicy, lecz wytyczaniem swoich strategicznych granic geopolitycznych bez specjalnej nawet rusyfikacji, chociaż jakaś tam rusyfikacja powinna być. Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno-geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana w istnieniu niepodległego państwa polskiego w żadnej formie. Nie jest też zainteresowana istnieniem Ukrainy. Nie dlatego, że nie lubimy Polaków czy Ukraińców, ale dlatego, że takie są prawa geografii sakralnej i geopolityki.  
Polska musi wybrać: albo tożsamość słowiańska, albo katolicka.”

barl 2016-08-19

https://patronite.pl/KonteStacja - Patronite Kontestacji. Wpłacać :D i brać nagrody od Huga

Pcimek 2016-08-19

Z płaceniem za zawartość (content) jest pewien problem. Otóż niemal każdy płaci za dostęp do Sieci (ja 700 zł rocznie). I dlatego są opory w opłacaniu zawartości. Przypomina to z grubsza konieczność opłacenia karnetu na wejście do księgarni aby kupić książkę. Dlatego aby wykrzesać z siebie chęć do dodatkowego opłacania treści, trzeba osiągnąć jakiś tam poziom profesjonalizmu. Niestety w moim odczuciu ten na Kontestacji zaczyna dołować.  
Polecam studium vloga Gonciarza. Super start, ale ... obecnie gościu zaczyna dołować, znowu moje odczucia, za dużo Gonciarza, za mało Japonii w Tokio. 
 
Podsumowując polecam pomyśleć o abonamencie niskim (5 zł rocznie) i projektować w ilość odbiorców.

Paweł 2016-08-19

@2 Byteiter - ośmieszasz się z tym "czołowym geostrategiem", po co Ci to?

jan M Fijor 2016-08-19

Moja znajoma wymyślila taki numer (I like it!). słuchanie na żywo - jest za friko, odsłuchiwanie, ściąganie - po 1 zl od sztuki. Kto by chciał wykupiłby sobie prepayment card/abonament np. za 30 zł i z tego miałby potrącane za odsłuch audycji.  
Ten model można wzbogacać/modyfikować, ale z grubsza chodzi o to, żeby jak najwięcej słuchało on-line. pozdr.

Libertarium.pl 2016-08-19

@4 Ten wpis mnie zalamal. 5 zl rocznie? Serio? Nawet nie wiem jak to skomentowac. Jesli kogos nie stac, na to, zeby sponsorowac, to niech przynajmniej siedzi cicho i sie cieszy, ze jest za darmo, bo takie wpisy to tylko demonstracja wlasnego zdziadzienia.

Pcimek 2016-08-20

@7 
Ja u Ciebie tych jednorazówek z durnymi nadrukami i za 5 zł bym nie kupił. I jak to powiedział słusznie Pan Stanisław do Pana Janusza, nikt nie dotrze do szerszej widowni jak będzie każdemu mówił, że jest cham, ćwok i swołocz, i jeszcze sobie kazał za to słono płacić.

Jaro 2016-08-20

Ja place 3.5 dol skubskrypcji za TOK FM. Wy jestescie lepsi wiec moglbym zaplacic 4 dol mies przez Google store albo iTunes. 
 
P.S Dolar idzie do gory. Powodem silnej zlotowki byla sprzedaz obligacji rzadowych. Poza tym resort finansow trzyma zlotowke silna bo politycy twierdza ze to dobre dla gospodarki.

Andrzej 2016-08-20

Lewaki nie płacą tylko za darmo biorą !

Endriu 2016-08-20

Odnośnie zakupu dolarów przez jednego ze słuchaczy i sytuacji na USDPLN, to należałoby w pierwszej kolejności zapytać o fundamenty, czyli porównać stopy procentowe: 
 
LIBOR USD 1Y (UKOUSD1Y) (1.52570) 
stooq.pl 
 
WIBOR PLN 1Y (PLOPLN1Y) (1.81) 
stooq.com 
 
Jak widać mniej więcej na chwile obecną wartości są porównywalne, natomiast warto brać pod uwagę teorię: 
 
Maliszewski: W przyszłym roku widzę franka po 3 złote 
www.bankier.pl 
 
"[...] Z punktu widzenia teorii parytetu stóp procentowych, taka słabość dolara w relacji do euro jest aberracją. Teoria ta mówi bowiem, iż jeśli weźmiemy dwie waluty porównywalne pod względem ryzyka kredytowego (czyli wypłacalności), to ta waluta która ma wyższą stopę procentową, lub będzie miała wyższą stopę procentową, powinna się umacniać względem waluty o niższej stopie procentowej. Tak to wygląda w wielkim skrócie rzecz jasna. [...]'. 
 
...i mieć na uwadzę to, że Polska względem USA to jest kopciuszek, i przy jakichkowiek kłopotach na rynkach globalnych nasza waluta zdewaluuję się natychmiast. Stąd pomimo tego, że wartości stóp procentowych może są i podobne, to jednak fakt, że ostatnio stopy w ameryce rosną z 0 na 2% ma większa wagę, niż to że waluta Polska ma Wibor na poziomie 2%. 
 
Porównując więc globalnie ostatnie zachowanie stóp procentowych np względem EURO: 
 
LIBOR EUR 1Y (UKOEUR1Y) (-0.07257) 
stooq.com 
 
.... klient mający gotówkę i chcący ją gdzies zdeponować będzie musiał wybrać Dolara, zamiast dopłacać do depozytów w Euro. 
 
Co do zaś kwestii technicznej, marketprofile nie wskazuje nic szczególnego i wskazuje póki co na powrót do konsolidacji na 3,80/3,70: 
 
images78.fotosik.pl 
 
...natomiast sytuacja na candlevolume już wygląda nieco bardziej niepokojąco: 
 
images78.fotosik.pl 
 
... i widać jakby ktoś skumulował ogromne wolumeny na 4,00/3,95, i jeżeli wykres po ewentualnej korekcie ostatnich spadków nie przeskoczy powyżej 4,06, to przy następnym pokonywaniu dołków wydaje mi się może zejść gdzieś w okolice 3,48.

Pcimek 2016-08-21

@11 
A ja widzę to tak (2017-2019): 
1. Turcja wychodzi z NATO. 
2. Rosja rozbiera Ukrainę. 
3. Iran pokazuje środkowy palec USA. 
4. Żydzi z Izraela ze strachu szukają pomocy u Zimnego Czekisty. 
5. Mniejszość rosyjska na Litwie, Łotwie i Estonii żąda referendum w sprawie powrotu do macierzy. 
 
Dolar jest po 1,50 zł. Maliszewski dalej projektuje dolara po 4,20 zł.

Łukasz 2016-08-21

W Patronite PayPal wywala mi błąd (nie ma szczegółów), ale zrobię stałe zlecenie przelewu na kontestację.

Robi 2016-08-21

Jak ja to widzę. Radio się zwija, bo ignorujecie słuchaczy. Jak kiedyś miałem propozycję, aby zaprosić ciekawa postać, to Hugo napisał, ze gość nie pasuje do profilu. Czyli zapraszacie samych swoich i się ze sobą zgadzacie. Kamil udaje, ze kłóci się z Jankiem. To jest dziwaczne. Kolejna kwestia jest taka, że ja słuchajać Kontestacji miałem nadzieję, że to się będzie rozwijało, że osoby i audycje zwiazane z radiem wyjdą gdzieś dalej, zafunkcjonują w telewizji i będe mógł się pochwalić, ze ja od dawna słucham gościa, który występuje w TV. Miałem nadzieję, że pan Janek do polityki wystartuje itp., a tu mijaja lata i okazuje się, że jak trwaliśmy w grajdołku , tak trwamy dalej. Ja mam wspierać coś, co nie ma ambicji? Coś, co nie chce być potegą, czymś niesamowitym, czymś, co planuje dokonac rewolucji w tym kraju? Nie ma adrenaliny, nie ma testosteronu, nie ma emocji, za którymi można by podążyć. Hugo powinien sprzedać radio komuś, kto ma pomysł. Myślę, ze sama marka warta jest tyle, że zwróci mu poniesione koszty i wysiłek. Może się mylę, ale uważam, ze Kontestacja jako taka ma pewną wartość.

Endriu 2016-08-22

Panie Jak Pan nie wie dlaczego nasze władze zamknęły ruch przygraniczny z Rosją, to ja Panu przypomnę, że w okolicach lutego 2015 roku, gdy w kotle Dablcewskim dogorywały resztki okrążonej armii ukraińskiej (czyli zbieraniny europejskich najemników i prywatnych armii ukraińskich oligarchów  
zmianynaziemi.pl szkolonych m.i.n w szkole policyjnej w Legionowie) to akurat jakoś parę dni później nagle zapłonął strategiczny most na Wiśle: 
 
Wchodzimy w etap konfrontacji  
www.michalkiewicz.pl 
 
"[...] Chyba jednak ze względów finansowych poprzestano na Moście – ale widać, że operację tę przeprowadzali pierwszorzędni fachowcy, bo Most jak się zapalił, to trudno go było ugasić, tak jakby do akcji użyto napalmu [...]". 
 
Po tym wydarzniu w całym kraju wdrożono system stopni alarmowych: 
www.antyterroryzm.gov.pl 
 
.... a minister Macierewicz w na wszelki wypadek zabezpieczył się (szczególnie podczas szczytu NATO) żeby go w krytycznej chwili nie porwały jakieś zielone ludziki z ruchu przygranicznego, coś a'la te spotykane spotykane swego czasu na Krymie, bo w to że pancerna brzoza rozwaliła samolot, jak i w to że na pokładzie naszej Tutki wybuchł trotyl, to on sam (pomimo lansowania tej tezy w Gazecie Polskiej) już chyba nie wierzy: 
 
Grzegorz Braun: MAŁO ZNANE INFORMACJE o ZAMACHU W SMOLEŃSKU!  
https://www.youtube.com

Adam 2016-08-22

Kontestacja jest radiem niezwykle niszowym. Jeśli do tego dołoży się fakt, że z Kontestacji się wyrasta (tak tak, jak z Korwina, bo dorosłe, post-studenckie życie weryfikuje objawione prawdy), lukrując całość zachowaniem głównego prowadzącego "złoty" program miesiąca, który swoim niewyobrażalnym (bo w stosunku do Słuchaczy ergo Klientów) chamstwem obraża odbiorców, to mamy przepis na piękną katastrofę. Kontestacja też powinna rosnąć, ale nie po to, żeby skończyć jako "budka z piwem" czy rewia pomysłów. Może segmentacja audycji byłaby właściwa? Treści ideowe dla początkujących, mięso (za opłatą?) dla średniozaawansowanych lub szukających konkretów, dla prawdziwych miłośników bonusy szkoleniowe od Przyjaciół. I koniecznie: płatne audycje archiwalne (tj. starsze niż miesiąc) z systemem ocen nadawanych przez kupujących plus zdrowy system podziału zysków między autorem a nadawcą. Im wyższa ocena, tym więcej kasy będzie płynęło do autorów.

Edon 2016-08-22

ByteEater, dzięki za ten lik.

Mariusz 2016-08-23

Płacić za to żeby Pan Matrejek miał gdzie się reklamować ze swoimi pseudo inwestycjami - no ciekawy pomysł ale ja odpadam

Adam 2016-08-24

@18 Właśnie po to 4-5 ostatnich wydań programu powinno być darmowe, aczkolwiek jeśli zastosować to do audycji Dżanka, to nikt by do starszych nie zajrzał, choć parę lat temu kilka było całkiem interesująco-naprowadzających.

Marcin Banach 2016-08-24

@2 Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 
Google "imperializm rosyjski".

Tomaszek 2016-08-24

Czy można się spodziewać, że jak kontestacja stanie się płatna lub częściowo płatna to Dżanek __PRZESTANIE__: 
- dukać i jąkać się na antenie? 
- odbierać telefony prywatne podczas audycji? 
- przygotowywać się merytorycznie do audycji podczas jej trwania?

Verde88 2016-08-25

Mowcie co chcecie, ja tam slucham glownie Janka w KS ;) 
 
Pomysl z platnym dostepem na audycji archiwalnych uwazam za trafny, pytanie czy bylyby z tego jakies zyski. Tego rodzaju abonament, jakiej poczucie elitarnosci poprzez logowanie, chyba byloby bardziej kuszace niz ta zbiotka na petronite.

Andrzej 2016-08-25

Płacić za radio, gdzie może posłuchać np. ,że samochody powinno produkować państwo ? To to samo moża posłuchać w I programie Polskiego Radia albo podejrzewam na zebraniu Partii Razem.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2016-08-25

@Edon, no, tak dla przypomnienia jeszcze raz go wrzuciłem. :-) W ogóle, to polecam więcej o Duginie i jemu podobnych (np. www.osw.waw.pl bo wroga trzeba znać i rozumieć. 
 
@Marcin, no, niejedno o nim czytałem. Słuchasz moich audycji? Bo śmiem twierdzić, że Janek (i Kamil też) to – no, bez urazy, wszak to normalne, że ludzie się różnią, i oni w wielu innych obszarach są ode mnie lepsi – jednak w porównaniu ze mną niewiele wiedzą na te tematy, jak to już nieraz się okazywało (a większość z tego, co myślą, że wiedzą, to zmanipulowana narracja, tworzona lub propagowana przez Korwina, Kolonkę, Brauna, Kukiza, Pazia, Pyż i całe to towarzystwo – ja się wgłębiam i wiem zarówno, co oni mówią, jak i inne źróðła i ich grupy, także zagraniczne). 
 
@Paweł, niech czytający to ocenią, ile jest merytoryki, i czy śmiesznie mało, w Twoim komentarzu, a ile w moim oraz w odcinkach mojej audycji, gdzie i sam temat szerzej rozwijam, i uzasadniam, dlaczego uważam poruszanie go za tak ważne. 
 
@Andrzej, posłuchaj przedostatniego odcinka, który wspólnie z Maćkiem prowadziłem ja, i podjąłem się tru wolnościowej polemiki: www.kontestacja.com

Tomasz Tofil 2016-08-25

https://www.youtube.com

Paweł 2016-08-26

@24 Krzysiu, to że panuje epidemia rusyfilisu nie oznacza, że masz wciskać kit o "czołowym geostrategu" Duninie. Kontestacja to nie portal dla debili Fronda.

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2016-08-26

Paweł, po raz drugi zbliżasz się niebezpiecznie do symptomów (zarzucanego pośrednio mi) debilizmu, nie podając żadnych argumentów, a jedynie plując. Zaiste, nie lubi się takich miernych dyskutantów na KonteStacji, i gdybym był np. Martinem, zapewne już wyłapałbyś bana. Czytałeś chociaż podlinkowane opracowanie OSW, z Duginem i Panarinem w rolach głównych? Proszę, dla własnej reputacji, i oszczędzenia mi oraz innym rozcieńczenia rozmowy na poziomie jakimiś tanimi popłuczynami, reprezentującymi jedynie nieuzasadnione zdanie „jedynie słuszne” (jak pospolite lemingi, którym do głów wkłada Kijowski lub Kaczyński – otóż odmiana Korwinowa też istnieje, niestety, i tutaj lubi się gnieździć, więc od czasu do czasu trzeba popsikać trutką), zamilcz już, bądź się doucz. W przeciwnym przypadku będziesz co najmniej ignorowany (przynajmniej przeze mnie, ale spodziewam się, iż także przez innych reprezentujących odpowiedni poziom). 
 
A na pożytek być może Twój, jednak bardziej prawdopodobne, że Edona i pozostałych tychże innych, zacytuję jeszcze (żeby wpis nie był tylko o diagnozie jednego przypadku wśród słuchaczy) jeden fragment (wcale nie z Frondy): 
> W ciągu niespełna dwóch dziesięcioleci prace Dugina ukształtowały poglądy niemal całej rosyjskiej klasy politycznej – od komunistów Ziuganowa przez populistów Żyrynowskiego po polityków rządzącej Jednej Rosji. Z czasem Dugin zbliżał się coraz bardziej do ekipy Putina, bywał coraz częstym gościem na Kremlu i w rozmaitych instytucjach związanych z polityką zagraniczną i obronnością. Obecnie zaś kierując Zakładem Socjologii Stosunków Międzynarodowych i Centrum Studiów nad Konserwatyzmem Uniwersytetu Moskiewskiego, jest stałym współpracownikiem Siergieja Naryszkina, przewodniczącego Dumy Państwowej i jednego z liderów rządzącej partii Jedna Rosja. 
> Wydane w 1997 Podstawy geopolityki (z podtytułem Geopolityczna przyszłość Rosji) autorstwa Dugina zostały zalecone jako podręcznik dla studentów najpierw w akademiach wojskowych i dyplomatycznych, a następnie w pozostałych uczelniach wyższych. Doszło do tego, że gazeta „Moskowskij Komsomolec” określiła kierowany przez Dugina ruch eurazjatycki jako intelektualną partię władzy, zaś „Argumenty i fakty” nazwały go wprost ideologiem Putina, a jego Centrum Eurazjatyckich Inicjatyw Geopolitycznych – drugim MSZ Rosji. Choć nie brak w tych określeniach pewnej przesady, warto zauważyć, że zrealizowana właśnie aneksja Krymu przebiegała dokładnie według scenariusza nakreślonego przez Dugina wkrótce po wojnie w Gruzji w 2008 roku.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Medale:

Program miesiąca
złoty!

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:
Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 tygodnie temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 tygodni temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 7 tygodni temu

Jan Fijor - O palancie z Kontestacji (35) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 2 miesiące temuJan Fijor - To Polacy Panie Kolonko (21) - 3 miesiące temu


Jan Fijor - On wcale nie mówi jak jest (30) - 4 miesiące temu


Jan Fijor - ksiądz Zieba zlewaczal (9) - 4 miesiące temu

Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 miesiące temu

Dlaczego Janek nie kupił złota? (22) - 5 miesiące temu


Jan Fijor - Jak znaleźć sponsora (9) - 5 miesięcy temuJan Fijor - Strategia czterech krajów (28) - 6 miesięcy temu

Jan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 6 miesięcy temu


Jan Fijor - Pranie pieniędzy na dom (34) - 7 miesięcy temu

Jan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 7 miesięcy temu


Jan Fijor - Illinois vs Oklahoma (20) - 9 miesięcy temuKomu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 9 miesięcy temu


Jan Fijor - Jednak się walnęliśmy (12) - 10 miesięcy temu


Jan Fijor - Super Kandydatka z PO (8) - 10 miesięcy temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 11 miesięcy temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Same niedobre rzeczy (10) - 11 miesięcy temu


Bierzcie zasiłki (31) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Nieklejąca się audycja (6) - 11 miesięcy temu

Jan Fijor - Podatek katrastrofalny (10) - ponad rok temu

Jan Fijor - Pomysły na biznes (7) - ponad rok temu


Jan Fijor - o tematach z debaty (18) - ponad rok temu


Jan Fijor - Wybory (19) - ponad rok temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - ponad rok temu

Jan Fijor - O Ameryce Łacińskiej (14) - ponad rok temu


Jan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - O pisaniu książek (29) - ponad rok temu


Jan Fijor - Franek (14) - ponad rok temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - ponad rok temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - ponad rok temu
Jan Fijor - Motywy (30) - ponad rok temu


Jan Fijor - O wizycie Stockmana (16) - ponad rok temu

Jan Fijor - Złoto (9) - ponad rok temuJan Fijor - Od Putina do inflacji (16) - ponad rok temu

Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - ponad rok temu


Kierowcy LPG są dyskryminowani (13) - 2 lata temu

Wolny rynek — wprowadzenie (38) - 2 lata temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 2 lata temu
Jan Fijor - Emp@tia (5) - 2 lata temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 3 lata temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 3 lata temu


Słuchacz w długach (30) - 3 lata temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 3 lata temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 3 lata temuBitcoin to tylko zabawka! (87) - 3 lata temu

Bardzo smutny Janek (47) - 3 lata temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 3 lata temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 3 lata temu

Janek zbankrutował (20) - 3 lata temu


Blacha wie co mówi (37) - 3 lata temu

Fijor idzie w politykę (37) - 3 lata temu

Ostro (63) - 3 lata temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 3 lata temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 3 lata temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 3 lata temu

Czy istnieje strata społeczna? (24) - 3 lata temu


Czy alkoholik jest racjonalny? (61) - 3 lata temu


Czym jeździ milioner? (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 3 lata temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 3 lata temu

Jan Fijor- Zmęczenie bogactwem (28) - 3 lata temu


Jan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 3 lata temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 3 lata temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 4 lata temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 4 lata temu

Jan Fijor - Długi (117) - 4 lata temu


Bogaty może dłużej (48) - 4 lata temu


Komentarze pomysłów na biznes (32) - 4 lata temu

Co Janek zrobił z ogórkami? (37) - 4 lata temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 4 lata temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 4 lata temu


Robimy gospodarstwo? (69) - 4 lata temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 4 lata temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 4 lata temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 4 lata temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 4 lata temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Rozmowy znad Turcji (44) - 4 lata temu

Jan Fijor - pośrednicy (23) - 4 lata temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 4 lata temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 4 lata temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 4 lata temuJan Fijor - Przylatuje Marek S. (28) - 5 lata temu

Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 5 lata temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 5 lata temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 5 lata temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 5 lata temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 5 lata temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 5 lata temu


Oburzeni (11) - 5 lata temu


Książki ekonomiczne (21) - 5 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 5 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (31) - 5 lat temu

Portugalia (17) - 5 lat temu

Wy ćwoki (15) - 5 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 5 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 5 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 5 lat temuJan Fijor o gejowych (50) - 5 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 5 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 5 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 5 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 5 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 5 lat temu


Żona milionera (10) - 5 lat temu

Afryka Afryka (27) - 6 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 6 lat temu


Janek o szpitalach (7) - 6 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 6 lat temu

Fijor w Californi (17) - 6 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 6 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 6 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 6 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 6 lat temu
O "wygranych" na loterii (15) - 6 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 6 lat temuPaństwowe akcje (20) - 6 lat temu


Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 7 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 7 lat temu


Program sponsorują:

Karol Regliński (jest pensja wpłacam 9 zeta) - - 9.00
Karol Regliński - - 8.00
Maciek - - 50.00
fakturago.pl - - 20.00
Kacper - - 40.00
Nie zamykajcie Kontestacji - zamknijcie TVN - - 10.00
Druk Rawicz - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt