Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Kup najbardziej niepoprawną książkę tego roku
Dziś
21:00
Wydanie Główne
Jutro
21:00
ByteEater na leczeniu tabletkami ze skutkami ubocznymi uniemożliwiającymi prowadzenie audycji.
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
6 dni temu
Magiczne szable i tarcze
Czyli jak urzędnicy zapewniają nam lepsze życie. Zakaz handlu bez zmian. Walka z samochodami. Konkurencja Steam. Pomyślny finał afery o żarówkę. Zbilansowany budżet Słowacji. Legalny hazard.
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Wizerunek w mediach społecznościowch - Anna Maria Wiśniewska | #449
Anna Maria Wiśniewska . Specjalistka do spraw wizerunku w mediach społecznościowych. Autorka książki ‘’Twój wizerunek w social media,,. Po maturze chciała zostać prawnikiem, Ukończyła...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: AGENTOMASZ 2012-01-14

Biurokracja albo śmierć

Nadający: Tomasz Agencki

Wracamy po długiej przerwie. W dzisiejszym podsumowaniu tygodnia wyznaczamy kurs na nowy rok, zarówno dla innych jak i dla samych siebie. Audycja zyskuje nowy wymiar muzyczny, by śpiewająco zdać egzamin z chłostania czerwonej hołoty. Jak co tydzień, masywny pakiet informacji ominiętych w niusach pierwszostronniczych. Sezon drugi odcinek jedenasty. radio@agentomasz.pl

KOMENTARZE

Kaelthas 2012-01-14

Nareszcie! Fajnie że znowu wracasz do nagrywania (po prawie miesięcznej przerwie).

Bezimienny 2012-01-14

Nooo juz sie nie mogłem doczekać. Nie dość ze Naruto zrobilo przerwe to jeszcze AgenTomasz;)

MAGic 2012-01-14

Fajnie by było gdyby audycje wrzucać (równolegle lub wyłącznie) na soundcloud.com, bo wtedy (po udostepnieniu) można słuchać także bezpośrednio z Facebooka.

Zbychowiec 2012-01-14

no wreszcie! jak zwykle Agent w dobrej formie :)

Mazur 2012-01-14

Zdecydowanie najlepszy podkastowiec polskojęzyczny - polecam

Suszarka 2012-01-14

"A ile Ty zbudowałeś autostrad !?" - za takie właśnie teksty lubię tę audycję.

Bezimienny 2012-01-14

#3  
Racja - po co AgenTomasz ma być w KonteStacji niech wrzuca swoje audycje wyłącznie na soundcloud.com. Przynajmniej "fejsbukowicze będą hepi'' 
 
Niech mi ktoś wytłumaczy co za różnica czy się słucha bezpośrednio z ks czy bezpośrednio z fb? W obu przypadkach trzeba mieć internet i trzeba być przy komputerze.  
W drugim przypadku znajomi widzą, że słuchasz i to jest fejsbukowy fetysz? Tak to działa ?

fuks 2012-01-14

a gdyby tak można było słuchać wprost ze słuchawki prysznicowej, ach...  
@7 dołączam się do pytania i dorzucam swoje trzy grosze: MAGic przelej $$ z dopiskiem, że na ten cel i będziesz miał audycję na soundcloud.com, proste?

Michał Łabuś 2012-01-14

„Racja - po co AgenTomasz ma być w KonteStacji niech wrzuca swoje audycje wyłącznie na soundcloud.com. Przynajmniej «fejsbukowicze będą hepi»  
 
Niech mi ktoś wytłumaczy co za różnica czy się słucha bezpośrednio z ks czy bezpośrednio z fb? W obu przypadkach trzeba mieć internet i trzeba być przy komputerze." 
 
Dlatego, że Kontestacja to marka, która przyciąga nowych słuchaczy. Bycie tutaj opłaca się zarówno Kontestacji jak i Agentomaszowi.W im większej liczbie miejsc się jest, tym do większej rzeszy słuchaczy się trafia. 
Bezimienny, ile Ty masz lat, że zadajesz takie pytania? 10?

Suszarka 2012-01-14

Ostania wiadomość o Korei, gdzie chcą ograniczać ustawowo liczbę nadgodzin, skłoniła mnie do takich refleksji: 
Ja pracuję w Norwegii i miejscowi Norwedzy, czy też, jak ich nazywamy w skrócie "Norki", ani myślą pracować w nadgodzinach. Dlaczego? Bo są zbyt bogaci. Jest zbyt dobrze. Po co on ma zostawać po godzinach jeśli ma własny dom, nowe Volvo, jeździ na wakacje, gdzie chce? Woli wieczorem z żoną wino wypić. I to jest chyba normalne. Media i reklama nie nadążają w kreowaniu ludziom potrzeb, aby mieli na co pracować. Już nie mają na co pracować. Człowiek wcale nie jest bezgranicznie chciwy. Przynajmniej nie każdy. Norki już mają wszyscy iPhona4 i nowe Volvo. Ja mam jakąś starą Nokię, nawet nie wiem jaki ma symbol, która doskonale spełnia zadanie dzwonienia i mam 14 letni samochód, który też doskonale spełnia swoje funkcje, nie psuje się i jedzie do przodu. iPhone4 i Volvo jest tylko symbolem statusu, za ułamek tych kosztów można zaspokoić te same potrzeby, ale wtedy nie jest się "trendy". Swoją ograniczoną konsumpcją podkopuję rozwój gospodarki. Ale może dochodzimy do granicy, że wcale gospodarka nie musi się rozwijać? Może mamy już dość i nie potrzebujemy mieć więcej i więcej? I według mnie dlatego jest kryzys, kryzys nadprodukcji, bardzo zdrowy dla nas. Wracając do sedna. Widzę, że problem nadprodukcji dość skutecznie rozwiązuje dziś socjalizm, dzięki któremu połowa ludzi w państwie nic nie produkuje, a dostaje zasiłki lub ma etat w administracji państwowej. Może więc pomysł, aby wszyscy pracowali po 5 godzin na przykład, ale za to byli produktywni, jest lepszy, od obecnego stanu, gdzie jeden pracuje 10h produktywnie i płaci 50% podatku który jest przekazywany temu co ma etat na 8h i jest nieproduktywny? Wiem, że to nie jest idealne rozwiązanie, ale może droga w tę stronę jest lepsza od socjalizmu?  
W skrócie: zamiast płacić 50% podatku na darmozjada, chętnie podzielę się z nim swoją pracą i będę miał więcej czasu wolnego.

nadszyszkownik.cicho 2012-01-14

Różnica polega na tym że nie każdy ma FB a niektórzy bardzo nie chcą mieć. Na kontestacji nie muszę się logować a poza tym mam tu wszystko na kupie i mogę wygodnie wybierać między audycjami. Poza tym AgentTomasz chyba nie narzeka na wysyłanie audycji do kontestacji?

Marius 2012-01-14

Faktycznie da się odczuć duży wpływ muzyczny Funky Kovala na audycję. Wielki pozytyw :]

fresk255 2012-01-14

@10 a może po prostu nie płacić podatku na darmozjada, to sam się weźmie za robotę i będzie, może i ze łzami w oczach, produktywny? W ogóle nie rozumiem, co to znaczy "zbyt dobrze". To super, że Norwegowie pracują krótko i wystarcza im to do szczęścia, fantastyczna sprawa, ale śmiem twierdzić, że ogólnie jednak brakuje dóbr dla wszystkich ludzi, więc chyba dobrze, że niektórzy są pracowici. 
 
A co do samej audycji to świetny pomysł z dżinglami dla kontynentów :D

Razwiedczyk 2012-01-14

Najlepiej zarejestrować 'dług publiczny' jako regionalny produkt Grecji. Wtedy Rostowski i Tusk zostaliby ukarani za pogwałcenie ich dziedzictwa.

Grzegorz 2012-01-14

Łajdaku! Ostatni raz czekaliśmy aż 3 tygodnie! ;) 
Myślałem że nie da się zrobić lepszej audycji niż AgenTomasz, a okazuję się da. Muza genialna, full wypas. 
 
Przydałoby się tylko poprawić metaopisy strony. Podczas udostępniania audycji na FB pokazuję się zły opis - powinien być skrót audycji. Trzeba się tylko dostosować do tego https://developers.facebook.com/docs/opengraph/ a tu: https://developers.facebook.com/tools/debug/og/object?q=http%3A%2F%2Fwww.kontestacja.com się testuje

Bezimienny 2012-01-14

Jeżeli jeszcze ktoś nie zrozumiał sensu mojej wypowiedzi, który dodatkowo jest dobrze podkreślony przez "fuksa", to dodam - TAK to był sarkazm. 
 
#9 Cieżko mi wywnioskować o co Tobie chodziło. Jeżeli tylko o to, że nie chciałem aby nasz Tomasz uploadował audycji na każdy możliwy serwis tylko dlatego, że dzieki temu może ktoś odsłuchiwać ze strony FB, twittera, naszej klasy czy innego blipa. To tak masz racje. 
Jednak pod takim silnym naciskiem nie mam innej możliwości jak tylko zmienić front. Panie Anent wrzucaj audycje również na strone Radia Stokrotka i rozgłośni z Pcimia Dolnego. Jakąś kopią nagrania nie pogardzi też pewnie ojciec Rydzyk. Audycje robisz przez 4 dni to przez reszte możesz zająć się uploadingiem.  
 
Peace  
 
I tak jeszcze uprzedzę (na wypadek gdyby ktoś próbował znowu zbyt dosłownie moje słowa czytać), że to nie jest żaden atak na naszego podcastera. To co on robi uważam za rzecz wielką i daleki jestem od krytykowania jego pracy.  
 
Peace

MAGic 2012-01-14

#7 Jaka różnica? Prostota dla mnie i moich znajomych z FB. Nie trzeba skakać po stronach i mogę im zarekomendować (wprost) ciekawą audycję.  
#8 Z przelewem nie ma sprawy. Robi się. 
#9 Dzięki 
#11 soundcloud.com nie potzrebuję FB, działa na każdej stronie, oczywiście soundcloud.com to tylko propozycja rozwiązania technicznego (może są inne serwisy tak działające, tj. pozwalające odtwarzać bezpośrednio z każdej strony www i FB). Nie lekceważmy serwisów społecznościowych (nawet jesli z nich nie korzystamy). 
#16 ? Chodzi o takie rozwiązanie techniczne, że wystarczy uploadować raz i z każdego miejsca i strony był do tego jak najprostszy dostęp.  
 
P.S. A tak w ogóle to ja w dobrej wierze. Chciałem tylko podzielić się swoją sugestią. Pozdrawiam.

Mariusz 2012-01-15

Google wie co robi ;) Content farm są do nieuczciwego zdobywania pozycji w Google. Agregaty newsów nie będą karane.

Barrett 2012-01-15

Mikołaj chcą nas rozpierdolić, a Ciebie wpieprzyć w te sms-y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CD 2012-01-15

Jednak Agent jest absolutnie najlepszy.

Mateusz z Kanady 2012-01-15

No nareszcie, jak zwykle swietnie, Dzieki za super audycje.

Anatorn 2012-01-16

Dobrze znów Cię słyszeć Agencie :)

niema_jak_wolnosc 2012-01-21

A może ktoś wie lub widział link do filmiku, co nie raz leci w agencie z muzyką mission impossible starring barroso ashton itp. ?? 
 
dzięki za pomoc

Dodaj komentarz...

Tomasz Agencki

30 lat,
kawaler,
stosunek do służby wojskowej uregulowany.
magister po kierunku menadżersko artystycznym.

...czyli...
tu naprawdę nie ma o czym mówić.

- "Mógłbym prowadzić dwudziestoczterogodzinny komentarz radiowy prosto z garażu wielkiego brata. Udało mi się ujarzmić gadulstwo i zrobić z niego coś co zaczyna przypominać walor".

Prowadzi audycję pod zaskakującą nazwą AgenTomasz czyli cotygodniowe zestawienie 10 niusów opisujących naszą rzeczywistość, ale w jakiś sposób pominiętych.

Medale:

Informator miesiąca
srebrny

Kulturalnik miesiąca
srebrny

Rozrywacz miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:

Wieści Pominięte /// 801 - 2 miesiące temu

Wieści Pominięte /// 720 (1) - 6 miesięcy temu

Wieści Pominięte /// 719 (2) - 7 miesięcy temu

Wieści Pominięte /// 718 (1) - 7 miesięcy temu

Wieści Pominięte /// 717 (2) - 7 miesięcy temu

Marcin Chmielowski - ROZMOWA - 8 miesięcy temu

ROZMOWA - Wojciech Siryk (1) - 8 miesięcy temu

Więcej audycji...
Wieści Pominięte /// 716 - 9 miesięcy temu

Więści Pominięte /// 715 (1) - 9 miesięcy temu

Wieści Pominięte /// 714 (1) - 9 miesięcy temu

Mikołaj Pisarski - ROZMOWA - 9 miesięcy temuWieści Pominięte /// 709 (2) - 11 miesięcy temu


Wieści Pominięte /// 708 - 11 miesięcy temu

ROZMOWA - Rafał Otoka-Frąckiewicz (1) - 11 miesięcy temu

Wieści Pominięte /// 707 (5) - 11 miesięcy temu

WIEŚCI POMINIĘTE /// 706 (3) - 11 miesięcy temu

Rozmowa z Markiem Tatałą - 11 miesięcy temu

WIEŚCI POMINIĘTE /// 705 (1) - 11 miesięcy temu

AGENTomasz - Łukasz Warzecha (3) - 11 miesięcy temu

Wieści Pominięte /// 704 - ponad rok temu

Wieści Pominięte /// 703 - ponad rok temu

Wieści Pominięte /// 702 - ponad rok temu

Radio czy Podcast? - ponad rok temu

KATALONIA (2) - ponad rok temu

Wieści Pominięte /// 701 (8) - ponad rok temu

A GHOST STORY - koszmar hipstera (1) - ponad rok temu

Wonder Woman - video recka (2) - ponad rok temu

Wonder Woman - video recka - ponad rok temu

Finał Szóstego Sezonu - ponad rok temu

Prosimy Nie Lajkować - ponad rok temu

Idą piękne dni - ponad rok temuPierwsza Wojna Trumpowa (4) - ponad rok temu

Pięciopak Allaha (1) - ponad rok temu

Uberem do Cyber-Burdelu - ponad rok temuKolejna Cegła W Murze (5) - ponad rok temu

Trump - wolnościowy faszysta (15) - ponad rok temu

Politycy z D.U.P-y i okolic - ponad rok temu


Allah Akbar i do przodu! (1) - ponad rok temu

Dobra Zmiana w Poezji - ponad rok temu

Liga Obrony Kontynentu (4) - 2 lata temuCo mnie ominęło - Polska (3) - 2 lata temu

Co mnie ominęło? Świat. (3) - 2 lata temu

W Obronie Kapitalizmu VIDEO (2) - 2 lata temu


Make Britain... raz jeszcze. (2) - 3 lata temu

Po Złej Stronie Historii (12) - 3 lata temu

Kulturowe Wzbogacenie Uranu (4) - 3 lata temu

Make Britain Great Again! (5) - 3 lata temu

F. Bastiat PRAWO (3/3) - 3 lata temu

F. Bastiat PRAWO (2/3) (3) - 3 lata temu

F. Bastiat PRAWO (1/3) (1) - 3 lata temu

Je Suis Not Me - 3 lata temu

Imperium Kontrkapituluje (4) - 3 lata temu


Drożdżówką w Emigranta (2) - 3 lata temuRozmowa po projekcji (6) - 3 lata temu


Niedzielny Wyborca (4) - 4 lata temu

Jelita Narodu (4) - 4 lata temu

Styczniowe wieści z frontu (1) - 4 lata temu


Nie Karm + Korwin (3) - 4 lata temu

KALECY MISTRZOWIE (4) - 5 lata temuBananowy Gaj (6) - 5 lata temu

Spod Pekinu (10) - 5 lata temu


Londyn Wita (6) - 5 lata temu

DONALD POTRAFI (8) - 5 lata temu

Korwin-TheMovie-odc.2 (2) - 5 lata temu

Korwin. The Movie. (1) - 5 lata temu

IN-DEPENDENCIA (4) - 5 lata temu

IN-DEPENDENCIA - zapowiedź (2) - 5 lata temu

Dług Horror Obczyzna (8) - 5 lata temu


Znowu Cisza - 5 lata temu

O SOTU CHODZI (4) - 5 lata temu

UTRZYMYWYWALNOŚĆ (1) - 5 lata temu


STO ZŁOTYCH ZA WOLNOŚĆ (4) - 5 lat temu


VOULEZ-VOUS TAXER AVEC MOI ? (13) - 5 lat temu

Orły, Elfy i Walka Klas (7) - 5 lat temu

KOMENTARZE (5) - 5 lat temu

Love Me Gender (16) - 5 lat temu

Skąd ta cisza (24) - 5 lat temu

Akcyza na wiersze (10) - 5 lat temu

Lesbijek walka z wąsami (4) - 5 lat temu

AKCYZĄ W MROK (2) - 5 lat temu

OBAMA[doesn't]CARE (9) - 5 lat temu


Raport z Polski. Powrót. (5) - 5 lat temuRAPORT Z POLSKI 01 (5) - 5 lat temuATRW - RZĄD TO MY (2) - 6 lat temu


Peace My Ass (2) - 6 lat temu

Kubek Agentowy Drugi (11) - 6 lat temu

Nieporada Europy (21) - 6 lat temu

papierowa zemsta chaveza (5) - 6 lat temu

SOCJALISTYCZNA PROSTYTUCJA (34) - 6 lat temu

MAXIŹDZIERSTWO FINANSÓW (7) - 6 lat temuPo Wielkanocy, słów kilka (2) - 6 lat temuDodrukowani Bogowie (13) - 6 lat temu

Zbanowana Republika (3) - 6 lat temu

beamtenstaat (4) - 6 lat temu


coraz mniejsza micha (15) - 6 lat temu

Coraz krótsza smycz (6) - 6 lat temu

HipoKryzys (7) - 6 lat temu

ROK WĘŻA (w kieszeni) (37) - 6 lat temu

Raport Przedświąteczny (5) - 6 lat temu

Opodatkować niezadowolonych (14) - 6 lat temu

Wręcz Przedziwnie (8) - 6 lat temu


Americant Dream (13) - 6 lat temu

MultiTusking (3) - 6 lat temu

bo-sie-na-le-rzy (18) - 6 lat temu

Barackudum Obamundi (11) - 6 lat temu

Ten system nie lubi ludzi (13) - 6 lat temu

MINDkampf (16) - 6 lat temu

Manifestacja Katalonii (3) - 6 lat temu

Wakacyjny Raport - 10 (23) - 6 lat temu

Wakacyjny Raport - 09 (5) - 6 lat temu

Wakacyjny Raport - 08 (7) - 7 lat temu

Wakacyjny Raport - 07 (5) - 7 lat temu

Wakacyjny raport - 06 (2) - 7 lat temu

Wakacyjny Raport - 05 (29) - 7 lat temu

Wakacyjny Raport - 4 (13) - 7 lat temu

Wakacyjny Raport - 03 (2) - 7 lat temu

Wakacyjny Raport - 02 (6) - 7 lat temu

Wakacyjny Raport - 01 (1) - 7 lat temu

INTERREGNUM 1 (2) - 7 lat temu

UEFAszyści (12) - 7 lat temu

EKONOMISTYCY (13) - 7 lat temu

Wada Postawy Obywatelskiej (3) - 7 lat temu

Czerwone cel, zielone pal. (1) - 7 lat temu

Konstytucja 3 maja (2) - 7 lat temu
Madzia vs Madziary (12) - 7 lat temu

ZIELONA WSYPA (8) - 7 lat temu

JAK NIE Z NAMI, TO Z BANKAMI (7) - 7 lat temu

FAKTY PO AKTACH (11) - 7 lat temu

BUNT FEDERACJI ELFÓW (11) - 7 lat temu


Biurokracja albo śmierć (24) - 7 lat temu

OSTATNI RAZ W TYM ROKU (22) - 7 lat temuORE-ORE, ATOR-ATOR (11) - 7 lat temu

SZCZYTY POLITYCZNEJ GŁUPOTY (8) - 7 lat temu


AGENTomasz - knpTV - 7 lat temu

AGENTomasz s02e04 (3) - 7 lat temu

AGENTOMASZ - s02e03 - top X (6) - 7 lat temuAGENTomasz - 28 maja 2011 (7) - 8 lat temuAGENTomasz - 7 maja - 2011 (5) - 8 lat temu

AGENTomasz - 1 V 2011 (2) - 8 lat temu


AGENTomasz - 2 kwietnia 2011 (6) - 8 lat temu


PODSUMOWANIE 19-LUT-2011 (8) - 8 lat temu

AGENTomasz (4) - 8 lat temu

TOP 10 - 5 Lutego - 2011 (4) - 8 lat temuTOP 10 minionego tygodnia (5) - 8 lat temu


TOP 10 minionego tygodnia (2) - 8 lat temu

podsumowanie 24gru2010 (7) - 8 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00
Wistyna - - 20.00
Ataman - - 500.00
Alex - - 20.00
Hmm - - 7.00
Olga Kalina ze Szczecina - - 50.00
Droga Strona Internetowa Dla Twojej Firmy - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt