Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Kup najbardziej niepoprawną książkę tego roku
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (2)
wczoraj
Jan Fijor - Wizyta w Rumuni i kryzys w USA
Janek wrócił z ASBIROwego wyjazdu do Rumuni i opowiada o gospodarce tego kraju oraz o tym co go spotkało. Jak również ciekawe rzeczy dzieją się na rynku złota, ropy i giełdy w USA,...
Wydanie Główne
przedwczoraj
Kto ukradł nam Marsz?
Kolejna nacjonalizacja. Czy odzyskaliśmy niepodległość? Władza centralnca vs lokalna. Cena cebuli. Nie chcą inwestycji i miejsc pracy. Gentryfikacja. Do kogo należy miasto?
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2015-01-05

Czy alimenty powinny istnieć?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dziś gościem jest Michał Fabisiak, prezes stowarzyszenia DzielnyTata.pl zajmującym się prawami ojców do wychowania dzieci. Opowie m. in. o tym dlaczego sądy przyznają prawo opieki matkom. Czy za niepłacenie alimentów idzie się do więzienia. I ile one wynoszą? O drastycznych i mniej drastycznych przypadkach konfliktów po rozwodzach. I co powinno się zmienić...

KOMENTARZE

lxlxlx 2015-01-06

Zastanawiam się co on musiał jej zrobić, że tak bardzo go nienawidzi, drapiąc go, rozrywając koszulke itd..

Piotrek 2015-01-06

Ci co idą do sądów najpierw aby zarejestrować małżeństwo, potem aby zgłosić państwu fakt urodzenia dziecka sami są sobie winni, więc nie ma co ich w najmniejszym stopniu żałować.

DzielnyTata 2015-01-06

@Piotrek Bardzo fajne myślenie - Ci którym ukradziono samocho są sobie winni bo sobie go kupili. To jest Arabskie myślenie Arabowie jak mają wypadek - mowia to Twoja wina gdyby Cię nie było na skrzyżowaniu - wypadku by nie było - brawo za sposób rozumowania. Niestety mam wrażenie że większość kobiet tak rozumuje, sądów, prokuratur i policji. Winien jest ten co miał a który dał się okraść. Śmichy hihiy do czasu kiedy Tobie zabiorą . Kalisz śmiał się z nas, teraz jemu zabrano dziecko, ciekawe kiedy do nas przyjdzie?

DzielnyTata 2015-01-06

@Piotrek Bardzo fajne myślenie - Ci którym ukradziono samochód są sobie winni bo sobie go kupili. To jest Arabskie myślenie Arabowie jak mają wypadek - mówią to Twoja wina gdyby Cię nie było na skrzyżowaniu - wypadku by nie było - brawo za sposób rozumowania. Niestety mam wrażenie że większość kobiet tak rozumuje, sądów, prokuratur i policji. Winien jest ten co miał a który dał się okraść. Śmichy hihy do czasu kiedy Tobie zabiorą . Kalisz śmiał się z nas, teraz jemu zabrano dziecko, ciekawe kiedy do nas przyjdzie?

AudioFob 2015-01-06

Hugo, błagam... ogarnij ten swój "szerokopasmowy mikrofon" bo żeby słuchać audycję z Twoim udziałem, muszę zainwestować w jakiś porządne głośniki. Wszyscy inni brzmią dobrze na moich głośnikach a Ty buczysz i charczysz i nie można słowa zrozumieć. Najwyraźniej za dużo basów albo sygnał nie jest znormalizowany i wychodzisz poza skalę. Słuchanie tego na zwykłych głośnikach to katorga... Jak nie wierzysz to zrób odsłuch na jakimś innym kompie z głośnikami zasilanymi na usb.

Michał 2015-01-06

W pełni popieram dzieło, które rozpoczął p. M.Fabisiak! W naszym państwie tworzy się specjalne grupy, instytucje wsparcia dla kobiet samotnie wychowujących dzieci - a czy my mężczyźni nie potrzebujemy takiego wsparcia, czy w nas nie ma serca, sumienia - my ojcowie bardziej tego wsparcia potrzebujemy niż kobiety, my również cierpimy!!! To my ojcowie codziennie kładąc się spać i rozpoczynając dzień zastanawiamy się co dzieje się z naszym dzieckiem, jak minęła dziecku noc. Ja chcę płacić na dziecko alimenty, ale chcę również brać bezpośredni udział w wychowaniu tego dziecka!!! Czy to tak trudno zrozumieć?

darek 2015-01-06

@Michał Fabisiak 
 
Mam pytanie Michał, czy wziąłeś sobie młodszą od siebie i bardzo atrakcyjną żonę ? Wydaj mi się, że często faceci żenią się patrząc wyłącznie na urodę i atrakcyjność kobiety, a potem okazuje się, że ożenili się z "potworem". 
Druga sprawa to nie powiedziałeś, czy żony zostawiają mężów zwykle dla bogatszego faceta ? Ale nie mówiłeś, czy twoja żona zrobiła to samo ?

darek 2015-01-06

@Michał Fabisiak  
O ile wiem to w USA jest znacznie gorzej niż w Polsce. Chyba masz złe informacje. Realia w Anglii są podobne do USA. 
 
Tam płaci się alimenty podwójne :  
czyli alimony i child support. Alimony to jeast opłata na żonę, a child support to na dziecko. 
Płaci się dlatego na żonę, bo przepis taki pochodzi z dawnych czasów - gdy kobiety nie pracowały jeszcze zawodowo i po rozwodzie pozostawały bez utrzymania. 
 
Druga sprawa znacznie gorsza to przepisy o przemocy w rodzinie. Jak żona zgłosi na policję, że mąż ją bije to facet jest automatycznie wyrzucany z domu. Nie ma w tym wypadku domniemania niewinnosci i sprawdzania tylko od razu mężczyznę zamyka się do więzienia albo wyrzuca z domu. Dopiero potem facet może usiłować odkręcic sprawę ale zwykle jest to niemożliwe, bez względu na to oczywiscie , czy jest winny, czy nie . 
 
Przy czym w USA kobiety mają wysokie zachęty finansowe do rozwodów, bo jako kobiety samotnie wychowujące otrzymują dość wysokie zasiłki na dziecko.

woj 2015-01-06

Film "tato" ...... przeżyłem również to co filmie. minęło 20 lat - NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO...

ira 2015-01-06

Piotrek, do Ciebie znawco: 
Oszczędzę Cię i do gazu nie poślę,  
Jednak życzę Ci by Ci kiedyś zabrała dziecko a i żebyś musiał za to płacić alimenty. Wtedy zrozumiesz że do gazu to najmniejsza kara dla Ciebie za takie pierdzenie komentarzy.

Kinga 2015-01-06

Michale, Ty miałeś ekstremale przeżycia i masz prawo być rozgoryczony.  
W całym tym galimatiasie, w tych historiach uderza mnie jednak brak dbałości o dobro dziecka- podział opieki tygodniowej czy rocznej jest sprawiedliwy dla rodziców ale nie uważam, żeby to było najlepsze rozwiązanie dla dziecka. Jest ono tutaj traktowane przedmiotowo i nie ma prawa zdecydować z kim chce być. Małym dzieckiem jest łatwiej się "podzielić", ale co ze starszakiem. Dziecko jak każdy ma potrzebę pewnej przynależności społecznej, ma szkolnych znajomych. Nie można go przesiedlać co rusz tylko dlatego, że mamusia i tatuś już się nie kochają. Zmiana szkoły, otoczenia jest dla większości dzieciaków stresująca.  
Co więcej, jaką traumę musi mieć nawet i malutkie dziecko jeśli do domu wpada policja, jest cała masa krzyku, nerwów i szarpaniny, po czym dziecko jest siłą odbierane. Koszmar! Jestem zdania, że rodzice bez względu na to jak im się ułoży w życiu, mają spiąć pośladki i tak się dogadać, żeby było najlepiej dla dziecka, a nie tylko dla nich. Dziecko to nie rzecz. 
Co więcej, nadal jest też cała masa facetów, którzy uważają, że to kobieta jest od opieki nad dziećmi, gotowania i sprzątania. W takiej sytuacji dziecko w sposób naturalny jest bliżej z matką i wówczas podział tygodniowy w sprawowaniu opieki wydaje mi się bzdurny. 
I na koniec chciałabym wspomnieć o tych wszystkich facetach, którzy zrobili dzieci a nie mają odwagi stać się prawdziwym tatą i wziąć na siebie odpowiedzialności. Zdarza się też tak, że dziecko ciężko zachoruje i niektórzy faceci nie dają sobie z tym rady i odchodzą. Kobieta zostaje z chorym dzieckiem sama. W takiej sytuacji uważam za zasadne zasądzenie alimentów.  
 
Nie można pakować wszystkich ojców i matek do jednego worka. Nie każdy rodzic chce zajmować się dzieckiem, nie każdy chce walczyć. I nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że gdyby nie alimenty to kobiety od razu pooddawałyby dzieci. A robienia min 2 dzieci, żeby po ewentualnym rozwodzie móc się sprawiedliwie podzielić jest to prostu niedorzeczny.

darek 2015-01-07

Wydaje mi się, ze małżeństwo to bezsensowna umowa - bo niby dwustronna, ale nie mamy wpływu na jej treść. 
 
Chodzi mi o to, że nie można zawrzeć umowy w momencie ślubu, że strony zgadzają się, że będzie stosowana opieka naprzemienna w razie rozwodu. Wtedy kobiety chcące wyłączności opieki nad dzieckiem oświadczałyby to od razu w momencie ślubu. I facet albo żeniłby się z taką, albo nie. 
 
Tak samo kwestia alimentów , moim zdaniem powinna być określona w umowie ślubnej - na taka kwotę jaką strony dojdą do porozumienia. 
 
Państwowe małżeństwa to kompletny idiotyzm. Wolnościowcy powinni dążyć do małżeństw jako umowy dwustronnej o warunkach dowolnie ustalonych przez strony.  
 
A propos czytałem gdzieś w necie, że firmy przygotowują się do wprowadzenia na rynek nowych środków antykoncepcyjnych dla mężczyzn. Wydaje mi się, że może to być rewolucyjna rzecz, ponieważ w ten sposób zlikwidowany zostanie problem przypadkowych, niechcianych ciąż i alimentów z tym związanych.

ostatninormalnymohikanin 2015-01-07

Fascynująca jest ta skłonność kontestycjnych panów, aby negować istotność negatywnych zjawisk dotykających miliony osób, gdy tylko mogą się wiązać z mikroskopijną szansą, że gdzieś kiedyś sami dostaną po łapach. 
 
KAŻDE dane statyczne potwierdzą, że kobiet, które dzieci wychowują całkowicie samotnie, a od byłych partnerów od lat nie mogą się doprosić należnych alimentów jest znacząco więcej niż ojców, którzy płaczą co noc w poduszkę, bo była partnerka pozbawiła ich podstępem kontaktu z synkiem. Zresztą te pieniądze to też żadna fortuna, większość matek nadal musi pracować (i to na gównianych posadach, bo przecież mają macierzyńską dziurę w życiorysie) żeby w ogóle związać koniec z końcem. 
Najpierw powtarzacie za krulem prawicowe bzdury o macierzyństwie i tworzeniu domu jako powołaniu kobiety, a potem płaczecie, kiedy sąd przyznaje wam rację i dzieci trafiają do żony, która w rzeczywistości nie potrafi wychować nawet psa.  
 
Tak samo było przy sprawie gwałtów - ponieważ istnieje mały procent niesłusznych oskarżeń, należy zdyskredytować WSZYSTKIE zgłoszenia, no może ewentualnie dopuszczając te z materiałem dowodowym typu całkowicie jednoznaczny filmik albo laurka z przyznaniem się sprawcy. Co tam, że w obecnym systemie zdarzało się, że ofiary z obrażeniami potwierdzonymi obdukcją lekarską i zeznaniami świadków odchodziły z kwitkiem, ważne że nikt temu złotemu kochanemu gwałcicielowi życia nie zepsuł rocznym wyrokiem w zawieszeniu.

darek 2015-01-07

@ostatninormalnymohikanin 
 
Widzę Mohikaninie , że nie rozumiesz zasady domniemania niewinności, która mówi, że lepiej nie skazać 100 winnych niż skazać jednego niewinnego. Zasada ta obowiązuje w przypadku wszystkich przestępstw - a gwałt jest przestępstwem i dlatego nie ma powodu aby w tym przypadku stosować inne zasady. 
 
Jeżelibyśmy skazywali na podstawie domniemania, że statystyka wskazuje, że istnieje duża szansa, że ktoś jest winny to zanegowalibyśmy indywidualną odpowiedzialność.

nereus456 2015-01-08

Skakacie wokół tej organizacji a ta banda pomogła mojemu ojcu alkoholikowi zostawić bez środków do życia moich braci z 60 letnią matką która z zawodzie przepracowała przez całe życie pół roku bo jej ojciec w domu kazał siedzieć. Brawo bardzo szlachetna organizacja. Ojciec ma zegarki z Omegi.

darek 2015-01-08

Jeżeli twoja matka ma 60 lat to domyślam się, że twoi bracia muszą mieć około 25 lat lub więcej.

Piotrek ze wsi 2015-01-08

Myślę, że problem byłby rozwiązany w dużej mierze, gdyby kontrakt małżeński (państwowy) zawierał, oprócz kwestii nazwiska dziecka, również zasadę na której władza rodzicielska byłaby dzielona w przypadku rozwodu. Domyślnym podziałem mógłby być tydzień/tydzień - małżonkowie oczywiście mogliby zmienić ten zapis - podobnie jak to jest obecnie z naziskami; w ten sposób sądby również byłyby odciążone procesami o dziecko. Może by to wyglądało średnio reprezentatywnie na ceremonii państwowego ślubu, ale skoro taki kontrakt zakłada możliwość jego zerwania (w przeciwieństwie do małżeństwa kościelnego), a faktycznie 30% małżeństw się rozwodzi i tendencja jest wzrostowa, mądrym byłoby określenie, z grubsza, przynajmniej najważniejszych kwestii związanych z rozpadem małżeństwa.

darek 2015-01-08

Byłoby interesujące ,czy dwoje osób z Polski może obejść prawo polskie i zawrzeć małżeństwo w jakiejś innej jurysdykcji - podług innego prawa ? 
Czy do zawarcia małżeństwa potrzebne jest obywatelstwo ? 
A co z bezpaństwowcami ? 
 
Czy wtedy to małżeństwo w Polsce byłoby uznawane i jak traktowane, czy jak małżeństwo zawarte w Polsce ?

darek 2015-01-08

Co się dzieje, gdy Polski przyjedzie dwóch gejów, którzy za granicą zawarli małżeństwo ? Czy w Polsce nadal są małżeństwem ?

macbury 2015-01-08

Hejka kiedy będzie możliwość dodatcji przez bitcoiny?

dudi 2015-01-09

To przerażające, że z tzw. mediów głównego nurtu dowiedzieć się można co najwyżej o tym, jak to kobietom jest źle na tym świecie, a temat dyskryminacji mężczyzn (nie tylko przecież w kwestiach rodzinnych) jest praktycznie przemilczany. Prof. Środa wyklina mężczyzn w niemal każdym swoim tekście, feministki brylują w mainstreamowych telewizjach, lewica krzyczy o parytetach itd. Można czasami odnieść wrażenie, że kobiety w tym kraju mają gorzej niż w krajach muzułmańskich. Tymczasem okazuje się, że rzeczywistość nie jest jednokolorowa i czasami warto spojrzeć na dany problem z dwóch stron.

Ania 2015-01-09

Chyba jestem nieliczną kobietą tu się wypowiadającą. Audycja jest trudna do słuchania, bo dziecko w słowach prezesa fundacji, która walczy o prawa ojców jest traktowane jak rzecz. Najważniejszą kwestią jaką powinny poruszać sądy przy określaniu miejsca zamieszkania dziecka, powinno być dobro tego dziecka, dzieci, a nie wygrane bitwy rodziców, które dzieci traktują jak kartę przetargową - może lepiej byłoby wysłać ich oboje na terapie aby zaczęli myśleć o dobru tego młodego pokolenia, a nie własnych roszczeniach. 
Pomimo tego, że postawa Pana Michała w pomijaniu dobra dziecka mi się nie podoba, to z jego działania mam nadzieję, że wynikną pozytywne zmiany w prawie rodzinnym i w mentalności społeczeństwa. Mam nadzieję, że świat będzie się zmieniać w stronę preferowania pojęcia 'rodzic z dzieckiem', a nie 'matka z dzieckiem'. 
Rozdzielanie rodzeństwa z automatu to chyba najgorsze z możliwych rozwiązań i niestety zaspokaja jedynie roszczenia obojga rodziców, dzieci w tej opcji się nie liczą, więc nie popieram takich propozycji. 
Opieka naprzemienna to też nie najlepsze rozwiązanie i niestety ponownie dbanie o dobro rodziców nie dzieci, w szczególności jeśli miejsce zamieszkania rodziców uniemożliwia uczestniczenie dziecka do jednej szkoły. Brak miejsca, gdzie dziecko jest u siebie negatywnie wpływa na to dziecko. Znalezienie dobrych praktyk jak współdzielić opiekę nad dziećmi to najważniejszy problem do rozwiązania.  
A postaw "ja chcę aby moje dziecko było architektem" myślałam, że jest już przeszłością. Panie Michale a kim chce zostać Pana syn?

BlackEmperor 2015-01-09

Zadziwiające jak jednostronnie pisze wielu komentatorów. Dominują postawy:  
-mężczyźni z natury źli, wiec zabrać im dziecko z automatu i niech ewentualnie walczą. 
-mężczyźni ciągle dyskryminowani, maja 98% ze stracą dziecko, wiec na pewno są pokrzywdzeni. 
 
Ja z tej audycji wyciągałem inne wnioski - celem powinno być wyrównanie szans, a wiec nie zakładanie z góry, która osoba powinna dostać dziecko ze względu na pleć. 
Punktem wyjścia powinna być równowaga (stad propozycja opieki naprzemiennej) i dopiero ewentualne zmiany na korzyść jednej ze stron (jeśli rzeczywiście jest to niezbędne i jeśli strona wykaże determinacje w darzeniu do tego celu).

darek 2015-01-09

Wydaje mi się, że sytuacja w tej materii prawdopodobnie radykalnie się jeszcze pogorszy, a nie polepszy. 
Przyczyną jest fakt, że spora część kobiet głosuje w wyborach kierując się tzw " interesami kobiecymi"- formułowanymi przez feministki. W związku z tym politycy, często mężczyźni umizgują się przed feministkami i uchwalają coraz gorsze prawa. Mężczyźni natomiast zwykle nie głosują podług płci. Czy spotkaliście choć jednego faceta, który głosowałby na jakiegoś polityka, dlatego tylko, bo ten jest mężczyzną. 
 
Przykładowo w USA ostatnio uchwalono różne ustawy, które dają podstawy do skazywania mężczyzn za gwałt w sytuacji gdy na przykład oboje byli pijani podczas seksu. Wówczas to mężczyzna ma być odpowiedzialny, a kobieta nie. 
 
Tak samo sytuacje pedofilii : kobiety pełnoletnie uprawiające seks z młodymi chłopcami to też pedofilia, ale traktowana jest łagodnie. 
Natomiast mężczyźni pedofile są skazywani na duże wyroki i nawet kastrowani.

RAdesign 2015-01-09

Jakby pani Ania nie zauważyła, to dziecko Pana Michała jest w wieku, w którym dobro dziecka powinno podlegać wyłącznie decyzji rodziców lub dojrzałych opiekunów. 
Pani Ania chciała by, żeby dziecko w tym wieku podejmowało dorosłe, samodzielne decyzje ? 
No chyba kogoś porąbało...... 
 
Dziecko to jest w wieku, w którym jedynym dobrem jest pełny, równy kontakt z rodzicami - z obojgiem rodziców - ponieważ jest to wiek, kiedy umysł malucha jest najbardziej chłonny i plastyczny. 
Jest również najbardziej podatny na kształtowanie nawyków i manipulacje. 
To właśnie w tym wieku można dziecku wmówić np. że tatuś nie kocha, że bije, że był kobietą, ufoludkiem, etc - wszystko. 
Brak kontaktu z ojcem w tym młodym wieku odbije się trwale na psychice dziecka w przyszłości i jego relacjach z ojcem - zapewne aż do wieku dojrzałości, czyli 20-kilku lat, nie uda się nawiązać relacji. A być może nigdy. 
To wszystko z powodu egoistycznego odcięcia dziecka przez matkę. 
 
I nie, nie mówimy tutaj o jakimkolwiek kompromisie, typu oddanie dziecka ojcu na jeden tydzień w miesiącu. 
Mówimy o pełnym odcięciu przez egoistyczną matkę i jej patologiczną rodzinkę (pobicie). 
 
Zaś przyczepienie się do tego, że Pan Michał wyraził - uwaga - własne marzenie, żeby syn został architektem, to już zwyczajny kretynizm. 
Rodzice często marzą, że ich dzieciom będzie lepiej, niż im. 
Rzeczywistość kształtuje te marzenia, ale to nie jest powód, żeby je skreślać, zwłaszcza że jeszcze kilkanaście lat na weryfikację. 
Jeśli pani Ania uważa, że marzenie o tym, że mały syn być może kiedyś zostanie architektem, jak jego ojciec - co w PL jest znacznym ułatwieniem w tym często dziedzicznym i nieźle płatnym zawodzie - jest złe, to mi ręce opadają. 
Wynika z tego, że pani Ania jest kolejną feministką obcykaną w teorii wszystkiego, natomiast praktyki żadnej nie posiada.  
Prawie jak ksiądz katolicki.

darek 2015-01-11

No właśnie chodzi o "dobro dziecka"- a co jest dobre dla dziecka to już kobiety, sędziny wiedza najlepiej. 
Przecież taki ojciec to zawsze będzie wiedział gorzej. 
 
To jest błędne koło.

darek 2015-01-11

Jak facet się w czymś nie zgadza z matką swojego dziecka to wiadomo, że jej chodzi o dobro dziecka, a ojcu o zło dla dziecka.

zpiotr 2015-03-23

5 maja 2015 przed sadem antyrodzinnym w Piasecznie bede prowadził swój sprzeciw wobec Alienacji Rodzicielskiej stosowanej przez sądy i matke naszych dzieci.Tego dnia wtorek jak i każdy wcześniejszy wtorek sprzeciw polega na całodniowej głodówce .Nie zgadzam sie na alienacje drugiego rodzica z zycia dzieci Marcina i Wiktora Adamczyk. 
Piotr Adamczyk aż TATA.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Kto ukradł nam Marsz? - przedwczoraj


Twój głos nic nie znaczy (6) - 3 tygodnie temuPolskie produkty mogą być gorsze (4) - 7 tygodni temu

Matka Boska Dotacyjna (8) - 8 tygodni temu

Więcej audycji...
Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 miesiące temu

Rozwody przez internet - 2 miesiące temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 3 miesiące temu

Podatki, które się opłacają? (3) - 3 miesiące temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - 3 miesiące temu

Komu zabrać w pierwszej kolejności? (1) - 4 miesiące temu

Wytrychy na cenzurowanym (4) - 4 miesiące temu

Autostopem na Kitaj (2) - 4 miesiące temu


Zdrajcy sprawy (4) - 5 miesiące temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - 5 miesięcy temu

Nie bój się kontrolera skarbowego! (6) - 5 miesięcy temu

Taxi zamiast PKS (4) - 5 miesięcy temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 6 miesięcy temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - 6 miesięcy temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - 6 miesięcy temu


Każdy w końcu umrze (2) - 7 miesięcy temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 7 miesięcy temu

Zabić czy usunąć? (7) - 8 miesięcy temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 8 miesięcy temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - 8 miesięcy temu

Aktywność zawodowa niemile widziana (9) - 9 miesięcy temu

Jak pędzić bimber (10) - 9 miesięcy temu

Czy bańka już pękła? (8) - 9 miesięcy temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 9 miesięcy temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 10 miesięcy temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 10 miesięcy temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 10 miesięcy temu

Nowy, legalny hazard (2) - 11 miesięcy temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 11 miesięcy temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 11 miesięcy temu

Black Friday po polsku (4) - 11 miesięcy temu

Nowy próg podatkowy (11) - 11 miesięcy temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - ponad rok temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - ponad rok temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - ponad rok temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - ponad rok temu


O jedna wyplatę mniej (3) - ponad rok temu


Wolnościowcy upadają (13) - ponad rok temu
A klientów mamy w nosie (1) - ponad rok temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - ponad rok temu

Czy wziąłbyś order? (22) - ponad rok temuTwoje hasła są za słabe! (6) - ponad rok temu

Niemcy cenzurują internet (4) - ponad rok temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - ponad rok temu


Wywiad z terrorystą (34) - ponad rok temu


Kto spekuluje masłem? (3) - ponad rok temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - ponad rok temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - ponad rok temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (29) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 2 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 2 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 3 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 3 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 3 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 3 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 3 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 4 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 4 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 4 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 4 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 4 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 4 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 5 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 5 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 5 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 5 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 5 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 5 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 5 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 5 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 5 lat temu


Jak kraść? (49) - 5 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 6 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 6 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 6 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 6 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 6 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 7 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 7 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 7 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 7 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 7 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 7 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 7 lat temu

ACTA samo zło (87) - 7 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 7 lat temu

Naloty na graczy (17) - 7 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 7 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 8 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 8 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 8 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 8 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 8 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 8 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 8 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 8 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 8 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 8 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 8 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 8 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 9 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 9 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 9 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 9 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 9 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 9 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 9 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 9 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 9 lat temu


O buncie informatyków (8) - 9 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

wierny słuchacz - - 20.00
Sklep sportowy sport partner - - 20.00
ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00
Ogłoszenia dam prace - - 20.00
Bukmacherzy24 - - 40.00
Karol - chcę, żeby Martin wrócił ^^ - - 10.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt