Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz Broń
Podpis:
Numer GG:
strona główna Kontestacji Własna broń – zdobądź pozwolenie
Dziś
21:00
Niestety dziś Janek nie może prowadzić audycji.
Nie
20:00
Dziś "Firma na emigracji" na żywo!
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
wczoraj
Jak pędzić bimber
Słuchacz podaje przepis, kosztorys i radzi jak nie dać się załapać. Zarobki i premie posłów. Sklepy otwarte w niedzielę. Alkohol od 21 roku życia. Podatek cyfrowy. Prawo do psa.
Pomocnik wizjonera
wczoraj
Zrób sobie fana! Krok #3 Jak zarabiać na swojej wiedzy
Ilu fanów masz? I nie chodzi mi o fanpage facebookowy. Chodzi mi o takich prawdziwych fanów. Tych którzy liczą się z Twoim zdaniem, śledzą Twoje ruchy, często komentują. Tego własnie...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Własna broń - zdobądź pozwolenie
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz
▸ Kontest.CLUB - wstąp i ucz się z nami

Audycja: Wydanie Główne 2018-02-06

Małżeństwo się nie opłaca

Nadający: Marcin Hugo Kosiński

Czy warto formalizować związek? Jakie są tego zyski i obciążenia prawno-podatkowe? Drogie korzystanie z stadionów i parków państwowych. Krach na giełdzie. Koniec z piwem pod chmurką.
Pobierz [105,6 MB]

KOMENTARZE

damian33 2018-02-06

Hugo z Markiem, specjalisci od ekonomii, swiatowej slawy autorytety i eskperci z zakresu spekulacji na krytptowalutach.  
Rynek kryptowalut sie zalamal, sam bitcoin stracil juz ponad 70% wartosci od szczytu w grudniu 2017 roku.  
 
Od pol roku uprzedzam Kontestatorow (mozna znalezc moje wpisy pod audycjami WG), wytykam prowadzacym ze to co majacza o kryptowalutach jest sprzeczne z austriacka szkola 
ekonomii. Przychodzi w koncu krach na kryptowalutach (dokladnie tak jak uprzedzalem), na gieldach finansowych spadki ... a nasi eksperci milcza jak grob.  
 
Drodze kontestacyjni redaktorzy, szpece od kryptowalut, sugeruje zebyscie juz nie namawiali do spekulacji (nie mylic z inwestycjami) na jakiejkolwiek kryptowalucie jesli nie chcecie zeby wasi sluchacze (z waszej rekomendacji) utopili pieniadze na absurdalnych instrumentach typu bitcoin.  
Autorytet buduje sie dlugo a stracic mozna bardzo szybko.  
 
Tak jak pisalem wczesniej, kryzys jest tuz tuz. Jako pierwsza pekla banka na rynku kryptowalut, przed nami jeszcze konkretne zjazdy na rynku akcji, obligacji oraz nieruchomosci. A najwiecej na tym zblizajacym sie krachu straci Polska bo jako jedna z niewielu (jesli nie jedyna w UE) zamiast redukowac zadluzenie w  
czasie prosperity to zwiekszala dlug, socjal i patologie w spoleczenstwie (rozpastwiony nacjonalizm, uzaleznienie obywatela od pieniedzy za nic tj 500+).  
 
Polska podzieli los Grecji a moze nawet Wenezueli, siedze spokojnie w pierwszym rzedzie i z perspektywy czlowieka mieszkajacego za granica czekam na rozpoczecie spektaklu...

de la Boetie 2018-02-06

Damian - odezwał się znawca ASE ... 
Sam pewnie chciałeś żeby się nie wypowiadali o krypto to się nie wypowiadają.

Umbertho 2018-02-06

"Rynek kryptowalut się załamał" :D:D:D:D:D:D 
 
Nie ma czegoś takiego, jak rynek kryptowalut, w porównaniu z jakimkolwiek innym rynkiem spekulacyjnym ten rynek w ogóle nie istnieje. W zeszłym roku w styczniu 1 BTC był warty 800$, teraz jest warty 6000$. No krach normalnie :D:D Braki w wiedzy ekonomicznej można wybaczyć, ale braki w matematyce z podstawówki?

snowie 2018-02-06

W pubach też nie będzie można spożywać alkoholu. Pub to skrót od public house.

Piter 2018-02-06

Myśle że to czy BitCoin rośnie czy spada to już jest kwestia DRUGORZĘDNA.  
 
Ważne jest fakt iż waluta która w ciągu kilku dni może spaść 30 czy 40 % wartości nie jest walutą w pełnym tego sensie. Albo jest to waluta kraju którego gospodarka ma głeboką zapaść 
jak Wenezuela…W każdym razie wartość BitCoina jako środka płatniczego jest zerowy albo ujemny. 
 
BitCoin okręt flagowy wolnościowców - stał się narzędziem spekulacji podobnie jak wiele szemranych interesów typu piramidy finansowe…Na facebooku kryptowalutowi naganiacze  
wmawiają ludziom ze nic wielkiego sie nie stało, że teraz czas na zakupy, że zaraz pójdzie w górę. Owszem bańka może pójść w górę aby złowić kolejnych naiwniaków i wyprać ich z kasy. 
 
Trudno już sobie wyobrazić sytuacje aby los BitCoina uległ zmianie. 
Nawet powiązanie kursu BT z $$$ na sztywno niewiele już da (oprócz inflacji) bo wymieniając BT na $$$ z rynku musiałyby znikać te drugie . Owszem zamiast $$$ można by emitować jakąś kryptowalutę (oczywiście państwo a nie ktosik tam) ale technologia BLOCKCHAIN umożliwiłaby wtedy niesamowitą inwigilację przepływu tej kryptowaluty. 
Prawdopodobnie kiedyś państwo wykorzysta technologie blockchain aby totalnie kontrolować przepływ obrotu kryptowaluty/waluty. Fakt że w stosunkowo małym pliku mamy cała historię danej jednostki płatniczej jest nie do pogardzenia ) Wystarczy tylko przypisać prawa własności jednostki płatniczej do konkretnej osoby i mamy “idealną “walutę. 
 
Pamiętajcie jeszcze o jednym. O ile karty płatnicze/przelewy są wygodnym środkiem płatniczym to nie bez powodu. O ile kryptowaluty są mega wygodne w płatnościach (przynajmniej w teorii) to też nie bez powodu. Najbardziej “upierdliwa” jest gotówka… 
Reasumując wszystko co jest proste i wymaga niewielkiego wysiłku jest gówno warte. Dlatego szanujcie gotówkę bo tylko ona daje 100% anonimowość i bezpieczeństwo. Nie używajcie tych cholernych kart kredytowych przy płaceniu za byle paczke prezerwatyw czy szczanie w ekskluzywnym klopie. Wysilcie szare komórki aby policzyć monety w portfelu i dać je babce klozetowej. Wolnościowiec płaci gotówką gdzie tylko można i to powinno stać się naszym priorytetem.

Koczkodan 2018-02-07

Popieram płacenie gotówką. 
 
Zwłaszcza, że to wspomaga racjonalne wydawanie pieniędzy. Jak ma się przed sobą groźbę poczucia i zobaczenia ubytku w portfelu OD RAZU w momencie zapłaty, a nie dopiero po kilku godzinach/dniach na stronie banku czy gdzieś tam, to się dwa razy człowiek zastanawia przed kupieniem kolejnego zbytku. 
 
Swoją drogą bardzo śmieszne jest to, że audycja o małżeństwach, ale po komentarzach widać, że chyba słuchacze są zainteresowani raczej innymi tematami...

bollocks 2018-02-07

@Piter główną cechą typowych piramid finansowych jest to, że nie mają faz wzrostów i spadków. Jest jeden wzrost i jeden spadek. Ponadto typowe piramidy nie mają żadnej innej funkcjonalności ponad zbiciem kasy pierwszych na ostatnich. 
 
Blockchain i anonimowość to są oddzielne kwestie (patrz np. Monero). 
 
Przyszłość gotówki jest policzona, czy to się komuś podoba czy nie. Handel detaliczny będzie się zmniejszał. Pojawią się sklepy bezobsługowe, nie przyjmujące gotówki. Przyszłość walut fiat jest również policzona. Deflacyjność (czyli twoja "bańka") BTC jest zaletą, a nie wadą. Coś takiego jak powiązanie BTC z USD pokazuje tylko twoją ignorancję w temacie, totalny absurd. BTC ma standardowo 8 miejsc po przecinku, będzie tylko 21mln BTC, z czego 4mln już przepadło bez powrotu. Jest to najbardziej deflacyjna kryptowaluta. Porównywanie Ceny 1 BTC względem 1 dolara to jest idiotyzm, bez uwzględniania innych kwestii. Na końcu mamy niezależność i użyteczność. Powiedzmy zaczyna się wojna, niemcy czy ruskie robią najazd na polskę. Granice strzeżone. Ty masz sobie piter tonę złota. Nadjeżdżają tanki na twoją wieś i co robisz? Bronisz? Uciekasz z 5kg? 5kg tracisz na granicy. Do BTC masz dostęp wszędzie i zawsze, wystarczy 12 słów w twojej głowie. Nawet utrata 70% w tej sytuacji to jest pikuś, pomijając już, że krypto to wciąż świeża sprawa. Waluty jak złotówka czy dolar będą miały reset szybciej czy później, możesz być tego pewien. Stracisz wszystko co masz, ile byś zer nie miał na koncie, ile papieru pod materacem.

Tomasz Tofil 2018-02-07

Bo Wy tracicie wigor, ja wchodzę na shorta w LTC i BCH konstruktywnie, rynki siadają, a Wy konstruktywnie mówicie o bzykaniu. xD  
 
Polecam siebie samego dla skromności. Analiza amneziahaze na Bitcoin.pl, pozdrawiam.

Tomasz 2018-02-07

Cp do tematu audycji.  
Panie Hugo a kontestacja sie oplaca?

bollocks 2018-02-08

@8 tam teksty nie są podpisane, a wyszukiwarka nic nie znajduje; teraz to już za późno z shortowaniem.. 
Ja zareklamuję swój tekst, głównie dla początkujących jak piter, ale myślę nawet zaawansowani coś nowego znajdą. W komentarzu więcej o przyszłości krypto: https://wolnemedia.net/kryptowaluty-fakty-mity-sytuacja-na-dzis/#comment-221699 
 
Widzieliście jakiego kuca JKM posyła na swoje miejsce? https://pl.wikipedia.org/wiki/Dobromir_So%C5%9Bnierz

RAdesign 2018-02-09

spór o spekulacyjny - lub nie - charakter Bitcoina, powinien się opierać wyłącznie na twardych danych. 
 
jak poniżej. 
ciekawa jest różnica skali wahań pomiędzy 2013-2016 a samym 2017 
https://www.zerohedge.com

Hugo 2018-02-09

Tomasz 
Nie.

Hugo 2018-02-09

"Hugo z Markiem, specjalisci od ekonomii, swiatowej slawy autorytety i eskperci z zakresu spekulacji na krytptowalutach.  
Rynek kryptowalut sie zalamal, sam bitcoin stracil juz ponad 70% wartosci od szczytu w grudniu 2017 roku". 
 
No, a wcześniej zyskał nieskończoną liczbę procent.  
Więc co to za argument.

Piter 2018-02-09

@bollocks nie rozumiesz sensu pieniądza. A sens jest taki jeśli zarobie 1000$ i włoże do skarpety to czy za rok czy dwa będę miał 1000 $ plus minus kilka procent inflacji ? 
Jeśli zarobiłem to mam i moja praca ma sens. A jeśli po roku zamiast 1000$ mam 300 $ to znaczy że moja praca nie miała sensu. Albo jeśli sie okaże że moje 1000$ jest warte 3000$ to jest pytanie na hój pracowałem tak ciężko? Mogłem zainwestować w walute i leżeć odłogiem a pieniążki same by do mnie przyszły. Kumasz o co chodzi ?  
 
Kryptowaluty podważają sens pracy i to jest mega problem. Bo tylko praca jest akceleratorem naszego dobrobytu i rozwoju - bynamniej nie $$$, złoto , aukcje , udziały itp , itd. 
 
Dlatego jako środowisko wolnościowe powinniśmy potępiać kryptowaluty jako element spekulacyjny. 
I naprawdę nie jest ważne czy BitCoin idzie w górę czy w dół bo jeśli tak jest to ktoś traci a ktoś zyskuje. Tu musi być stabilizacja jako nieodzowny element zarabiania, bogacenia się w sensie pracy 
a nie spekulacji. 
 
Jesli chcemy być lepsi od socjalistów to musimy uznać za pewnik że praca jest podstawą dobrobytu a nie sztuczki finansowe, speulacyjne czy socjalne. No wiem to jest trudne ale stanowi sprawdzian na ile chcemy żyć za swoje a na ile za pieniądze innych. Albo wolnościowcy albo spekulanci, socjaliści i inni . Musicie zdecydowac sami kim chcecie być.

bollocks 2018-02-10

@14 Co to jest "element spekulacyjny"? Góry i doliny BTC oznaczają wyłącznie jedno - ktoś kupił, ktoś sprzedał. 
 
Dlaczego nie żądasz wypłat w złocie lub srebrze? Papier naprawdę niczym się nie broni. Nie ma żadnego problemu by trzymać oszczędności w złocie i w momencie kupna czegoś w jednej sekundzie kupować za złoto jakieś krypto i tym krypto płacić. Zmienność wtedy cię nie dotknie. Co najmniej jedna firma nad czymś takim kmini.

Koczkodan 2018-02-10

Co może zniechęcać do takiego handlu? Spready na złocie i koszty wokół BTC. 
 
A płacenie gotówką jest sexy ;)

darek 2018-02-10

W audycji zabrakło jednej rzeczy o małżeństwach, która może w najbliższej przyszłości mieć kapitalne znaczenie. Mianowicie wiele państw zaczyna stosować przepis taki, że jeżeli osoby razem mieszkają przez kilka lat traktuje to jako małżeństwo, mimo że nie było żadnego formalnego małżeństwa. Tak jest bodajże w Kanadzie. Jest to dość dziwne ale wygląda na to, że wkrótce i u nas to zastosują. Wówczas państwo będzie się wtrącało a nieformalne związki tak samo jak i w formalne.

bollocks 2018-02-11

Zobacz Piter, ktoś cię z koleżanką nakręcił: https://www.youtube.com 
Skreślanie krypto bo tak, bo ma (na dzień dzisiejszy) jakieś wady, nie spełnia jakiejś definicji, pomijając zalety (i unikalną funkcjonalność) nie jest zbyt rozsądne, mówiąc delikatnie. "Nie rozumiesz krypto" i etapu na którym jest. 
 
Spędzając 10s dziennie na liczenie drobniaków (przez siebie, kasjera) tracisz godzinę rocznie swojego cennego życia. Na co? Na ratowanie martwego konia? (ja to ogólnie mówię, nie bierz tego do siebie Koczkodan). 
 
Jak mus to mus, to się płaci złociszami. Przestałem brać drobną resztę ze dwa lata temu, jeżeli już muszę płacić gotówką. Pierdolenia co nie miara. Niech Janek sobie liczy, albo trader21. Już widzę jak tą miedź przeliczają:D 
 
LN już działa, więc dla takiej firmy koszty transakcji BTC stają się nieistotne, a efekt skali redukuje spready na złocie - poniżej 2% już mamy lepiej niż płacąc kartą debetową, a to żaden wyczyn. Najbliższy rok, dwa to może być boom jeżeli chodzi o integrację z kartami płatniczymi, czy konkretne (w sensie poważne, łatwe w użyciu z konkretną funkcjonalnością) portfele do (mikro)płatności w internecie - integracja z platformami jak YT, Twitch, resztą mediów społecznościowych. Czy podpięcie pod złoto. Jesteśmy wciąż nigdzie. No, ale samo, z dnia na dzień się nie zbuduje (@Piter). Wczesna faza = ryzyko = możliwości zarobku.  
Tak jest ze wszystkim. Chcesz zakazać giełd, emisji akcji, obligacji, crowdfundingu, startupów? Wszędzie tam można stracić, krypto nie jest żadnym wyjątkiem. Co powiesz o ruletce, czy forexie? Powodzenia w dorabianiu się na etacie.

Agnieszka Piesto 2018-02-12

https://www.youtube.com 
Małżeństwo klucz do finansowego sukcesu :)

Piter 2018-02-12

Bollocks nie rozumiesz w dalszym ciągu sensu waluty. To ma być ZAMIENNIK dóbr i usług. A nie jest ….Jeśli wczoraj za samochód płaciłeś 3 BTC a dzisiaj płacisz 9 BTC o znaczy że 
przepłaciłeś trzy razy . Wiec na hój tyle pracowałeś ? 
 
Wczesna faza BTC ? Śmiech na sali. Wczesna faza to była kilka lat temu gdzie stały bitcoinomaty i mogłeś z nich wybierac kase w $$$. Dzisiaj jest już “późna faza” gdzie nie sposób niczego konkretnego (oprócz pizzy) kupić za BTC a kolejne banki zamykają możliwość transakacji/wymiany BTC na $$$. 
 
Nie chce niczego zakazywać. Spekulujcie ile wlezie jak macie na to ochotę. Jeśli zasady gry są jasne to każdy ma wolną wolę. Możecie mówić głupoty i wciągać następnych jeleni. To wszystko jest  
w granicach szeroko pojętej wolności. 
 
Ale jest jeszcze coś takiego jak moralność i poczucie przyzwoitości. Które mówi ludziom “nie wchodzę w to bo nie chce spekulować na innych albo żeby inni spekulowali na mnie”. 
Prawdziwy kapitalizm to wytwarzanie wartości dodatniej w formie dóbr i usług. Coś robisz dla kogoś a ten ktoś coś robi dla ciebie. To jest kwintesencja dobrobytu i postępu. Nie można w sposób wirtualny tworzyć dobrobytu - można tylko dysponować tym co fizycznie wytworzyli inni. 
 
Jeżeli swoje zdolności i talenty wykorzystujesz aby przejąć to co wytworzyli inni to źle je wykorzystujesz. Albo powiem wiecej marnujesz je. Niestety wielu zdolnych ludzi tak robi. 
OK tak już ma trudno. Może kiedyś przyjdzie refleksja co zrobiłem w życiu ? Ano obstawiałem “shorty” na bitcoinie ) Albo grałem na zwyżke kursu fiymy XXX ) A co zrobieś realnie ? Nic nie zrobiłeś , przesuwałeś tylko kase z konta X na konto Y. 
BitCoin to stara idea czyli jak zarobić aby nic nie robić. Kiedyś to nazywało się ruletka ) Chcecie być autentyczni zagrajcie w ruletke obstawiając czarne albo czerwone . Mniej więcej na to samo wyjdzie. 
Ale nie ubierajcie to w wolnościową ideologie.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Program miesiąca
złoty!

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Jak pędzić bimber (2) - wczoraj

Czy bańka już pękła? (8) - 8 dni temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 2 tygodnie temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 4 tygodnie temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 5 tygodni temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
Nowy, legalny hazard (2) - 7 tygodni temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 2 miesiące temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 miesiące temu

Black Friday po polsku (4) - 3 miesiące temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 miesiące temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 4 miesiące temu
Jak wynajmować mieszkanie za darmo? (2) - 5 miesiące temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 5 miesiące temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 5 miesięcy temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 5 miesięcy temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 6 miesięcy temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 6 miesięcy temu


Nie będę płacił za Twoje mieszkanie (19) - 6 miesięcy temu


Dlaczego nie warto wracać do Polski? (8) - 7 miesięcy temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 7 miesięcy temu


Wolnościowcy upadają (13) - 8 miesięcy temuW tym kraju wszyscy chcą Cię okraść (10) - 8 miesięcy temu

A klientów mamy w nosie (1) - 9 miesięcy temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 9 miesięcy temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 9 miesięcy temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 10 miesięcy temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 10 miesięcy temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 11 miesięcy temu


Wywiad z terrorystą (34) - 11 miesięcy temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 11 miesięcy temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 11 miesięcy temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 11 miesięcy temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (27) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - ponad rok temu

Czy Kościół kradnie? (5) - ponad rok temu
Poprzez wódkę cenzurują sklepy (8) - ponad rok temu


Jednolite okradanie podatników (6) - ponad rok temu


Na chuja nam dzietność? (13) - ponad rok temuJak spożywać piwo publicznie? (1) - ponad rok temu


Polska skazała terrorystę (6) - ponad rok temu
Człowiek, który dostał po d... (5) - ponad rok temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - ponad rok temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 2 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 2 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 2 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 2 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 2 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 3 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 3 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 3 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 3 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 3 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 3 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 3 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 4 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 4 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 4 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 4 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 4 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 4 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 4 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 4 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 4 lata temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 4 lata temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 4 lata temu


Co powinien spalić narodowiec? (61) - 4 lata temu
Czy wolno gwałcić publicznie? (17) - 4 lata temu


Ile dałbyś za dziecko? (25) - 4 lata temu


Jak kraść? (49) - 5 lata temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lata temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lata temu

Jak zabić krowę? (46) - 5 lata temu


Czy należy płacić podatki? (24) - 5 lata temu

Jak wycenić dziecko? (9) - 5 lata temu

MLM to ściema (67) - 5 lata temu

Dupy z Wykopu (40) - 5 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 5 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 5 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 5 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 6 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 6 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 6 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 6 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 6 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 6 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 6 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 6 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 6 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 6 lat temu

ACTA samo zło (87) - 6 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 6 lat temu

Naloty na graczy (17) - 6 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 6 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 7 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 7 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 7 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 7 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 7 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 7 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 7 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 7 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 7 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 7 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 7 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 7 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 7 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 7 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 7 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 8 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 8 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 8 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 8 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 8 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 8 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 8 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 8 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 8 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 8 lat temu


O buncie informatyków (8) - 8 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Albumy drewniane od producenta Artkey - - 20.00
my home sprzątanie - - 20.00
Adam - - 50.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
opinie.info.pl - - 20.00
Pracawsieci.net - - 20.00
Zarabianie przez internet - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt