Facebook
Misja Grupa 5000+ audycji Kino Czat Kryzys? Napisz
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Kup najbardziej niepoprawną książkę tego roku
Dziś
20:00
Firma na emigracji
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
5 dni temu
Magiczne szable i tarcze
Czyli jak urzędnicy zapewniają nam lepsze życie. Zakaz handlu bez zmian. Walka z samochodami. Konkurencja Steam. Pomyślny finał afery o żarówkę. Zbilansowany budżet Słowacji. Legalny hazard.
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Flipy w nieruchomościach -Agata Kopiejczyk |#448
Agata Kopiejczyk. Ukończyła studia geodezyjne jednak Praca geodety nie przyniosła jej satysfakcji. następnie pracowała jako pośredniczka sprzedaży nieruchomości. Postanowiła skończyć...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Kontest.CLUB - wspieraj KonteStację
▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2017-11-21

Nowy próg podatkowy

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

który obejmie 350 tys Polaków. Wzrost wydatków budżetowych. Zakaz palenia w filmach. Wenezuela niewypłacalna. Sąd rozpozna fake news w 24h. Cezura wraca.

KOMENTARZE

Moneetor 2017-11-21

Jak już wstawiacie koparkę Monero, to dajcie tez i panel kontrolny do niej. Bez tego coraz więcej ludzi zgłasza, Coin-hive jako złośliwe oprogramowanie.

krzysiek 2017-11-21

,

Krzysztof z Bielska-Białej vel ByteEater 2017-11-21

Teraz jest taka wersja, która się pyta użytkownika o pozwolenie, i ona nie powinna być przez nic automatycznie blokowana, a twórcy aktywnie o to dbają.

Piter 2017-11-21

Uwaga techniczna. Ten cały “kopalniany szajs” zabiera 100% zasobów procesora ! Wprawdzie procesor dwu rdzeniowy ale jak będziecie mieli stacje roboczą to mniemam że nie będzie lepiej. Procesor się grzeje i pracuje na 100% - nawet jak piszemy tylko to nasz sprzet robi full robotę ! 
 
Ludzie płacą za snobistyczne uczelnie typu Harward 50 tys $$$ za rok dostając w zamian taką samą wiedzę jak na “bezpłatnych” uczelniach np. w Polsce. Może się mylę ale chyba nie nauczają tam innej matematyki, ekonomii i czy Chemii ? Nie ma tam żadnej “wiedzy tajemnej” (wielu wciąż myśli że jest) a tamtejsi profesorowie powielają na wykładach ogólnodostępną wiedzę z różnych podręczników… 
 
Studenci płacą 5 tys. $$$ miesięcznie aby wysłuchać “gadającej głowy” i zrobić jakieś chaotyczne notatki ( Może na ćwiczeniach wymienią poglądy face to face przez pięć minut z asystentem i tyle. 
De facto wszystkiego muszą nauczyć się sami bo przecież nie ma tak że ktoś ich indywidualnie uczy. 
Owszem są jakieś wymagania przy egzaminach. 
 
W dzisiejszych czasach wiedza jest dostępna jak nigdy wcześniej za free na internecie. 
Wykłady można więc prowadzić zdalnie nagrywając je i wrzucając na neta. To nie te czasy kiedy fizyczne bycie na wykładzie było podstawą bo brakowało książek czy podręczników. Cały współczesny system edukacji jest mocno przestarzały i podtrzymywany sztucznie przez ludzi którzy zarabiają na tym krocie. Niestety. 
 
Dlaczego więc prywatne uczelnie cieszą się takim powodzeniem i są tak drogie ? 
 
Główny argument to “papier” . Niestety żyjemy w czasach gdzie “papier” z napisem Harward czy Oxford otwiera wiele drzwi . Kontakty, nawiązane znajomości itp,itd. Można być idiotą ale 
sam fakt że wydało się xxx$$$ na edukacje nobilituje. 
 
Druga przyczyna związana z pierwszą to nachalna propaganda że tylko studia mogą być furtką do lepszego życia a człowiek bez studiów jest niejako upośledzony. Duży popyt na studia nakręca większe ceny. 
 
Trzeci powód to fakt że uczelnie (przynajmniej te w USA) zmianiają się w kombinaty mające zapewnić studentom komfortowe i rozrywkowe życie. Czyli wypaśne akademiki, stołówki, siłownie, baseny itp , itd. Student ma się dobrze bawić - w końcu po to też idzie się na studia ) 
 
Reasumując . Płacąc krocie na nobilitowanych prywatnych uczelniach dostajemy mniej więcej taki sam zasób wiedzy jak studiujac na tych “bezpłatnych”. Pytanie czy będą nam więcej płacić za sam “papier” ? To też zależy od układów i znajomości. Wiele ludzi w USA rezygnuje ze studiów mając w perspektywie że jak ich koledzy po studiach zaczną spłacać 100 czy 200 tys kredytu to oni bedą już mieli spłacony dom …

Sławek 2017-11-22

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10160190086585725&id=153080620724&refid=7&__tn__=C-R 
 
Dla wszystkich krytyków prezydenta Ameryki. Już na święta największe cięcia podatków w historii Stanów Zjednoczonych.

Damian33 2017-11-23

Dla wszystkich psychofanow prezydenta Ameryki: 
juz za pare miesiecy od wprowadzenia tych ciec podatkow (nie powiazanych w zupelnosci z redukcja chimery tj etatow zatrudnionych w budzetowce) dlug publiczny przyrosnie do kosmicznych rozmiarow i osiagnie takie poziomy ze fizycznie bedzie juz niesplacalny.  
 
Innymi slowy USA zbankrutuje i wystartuje ciag wydarzen gdzie kolejne panstwa i ich gospodarki (m.in zadluzajaca sie na potege Polska) beda padaly jedna za druga niczym kostki domina.  
 
Wielki kryzys XXI w, zbliza sie do nas wielkimi krokami. Zakonczy pare dekad glupoty w ktorych politycy uwierzyli w dyrdymaly Keynes-a i zaczeli drukowac pieniadze na potege zeby wykreowac sobie 5 min prospertity - tylko jakim kosztem . . .

Sofronoff 2017-11-23

Drogi Hugo. 
 
PUBLICZNA placówka oświatowa (przedszkole, szkoła, uczelnia), w odróżnieniu od placówki NIEPUBLICZNEJ, która otrzymuje 75% wartości dotacji wypłacanej placówce publicznej (a'propos konstytucyjności zapisu o równości wobec prawa): 
 
1) nie musi zatrudniać i opłacać kadry, gdyż kadrę zatrudnia i opłaca tzw. Jednostka Samorządu Terytorialnego (prezydent, wójt, burmistrz), 
 
2) nie musi wynajmować budynku, gdyż budynek po prostu "ma" (z zasobów JST). Jeśli nie ma - wybuduje za wasze podatki i opłaty lokalne zaspakajając przy okazji cały tabun zaprzyjaźnionych z burmistrzem / wójtem / prezydentem wykonawców, 
 
3) nie musi wydawać funduszy na utrzymanie i remonty obiektu. Dlaczego ? Patrz punkt 2. 
 
4) nie musi wydawać na promocję i reklamę. W końcu - nie musi się starać: wydaje budżet, bo wydać musi a ludzie, niczym te ćmy, i tak "przyleco do darmowości". 
 
5) jest dla burmistrza / prezydenta / wójta worem bez dna dla całej mnogości etatów; 3-4 zatrudnionych na Kartę Nauczyciela wicedyrektorów, na pełen etat intendentów, sekretarek, konserwatorów, księgowych i skarbników, całodobowych cieci i chuj wie kogo jeszcze (o 100 sposobach na zaprzęgnięcie rodziców do prac "społecznych", 100 na wyprowadzanie kasy czy zupełnie lewych etatach nawet nie wspominam, bo i po co). 
 
Nie psioczcie na placówki niepubliczne, co to lepkie swe ręce wyciągają do tych ochłapów z oświatowych dotacji, bo gdyby publiczne placówki faktycznie działały na równych prawach (Kon-sty-tucja...! Kon-sty-tucja !! Kon-sty-tucja!! ;-) ) miejsca w placówkach niepublicznych byłyby BEZPŁATNE a z rynku ściągnięci najlepsi fachowcy ALBO po 2-3 latach po placówkach publicznych nie byłoby na rynku śladu. 
 
Pozdrawiam wszystkich powtarzaczy powszechnie znanych prawd i ignorantów.

Sławek 2017-11-23

@Damian 
Brzmi jak promowanie bitcoina, możesz porównać go do dolara, ale to jest błędne. Dolar jest potrzebny każdemu obywatelowi Ameryki jak rybie woda, bo musi zapłacić w dolarach podatki, nie szkodzi mu dodruk ani możliwa hiperinflacja ludzie wciąż będą musieć płacić podatki, a za niepłacenie ich trafia się do więzienia, stad jego wartość. Bitcoin nie jest nikomu potrzebny bo każda inna kryptowaluta ma takie same zalety, takie same funkcje, dlatego nie jest wart więcej od innych.

Piter 2017-11-23

A propo Bitcoina I innych kryptowalut. Wydaje się że już jest “po ptokach” i kryptrowaluty stały się narzędziem czysto spekulacyjnym… Ostatnio leciał w TV film z 2014 roku 
na temat rozwoju BitCoina. Film kończy się momencie gdy kurs oscyluje na granicy 200$ .Trzy lata temu powstawały pierwsze “bankomaty” z bitcoinami gdzie można było wprost wymieniać tradycyjną walutę na BT (np. na Cyprze). Wiele fim było zainsteresowanych w promowanie płatnosci w BT z natychmiastową realizacją na tradycyjne waluty. Sporo firm decydowało się też na płatności w BT. Ktoś wyprodukował nawet realną monetę BT. Mówiło się o powiązaniu Bitcoina z systemem bankowym, kartami płatniczymi. 
 
Co dzisiaj po trzech latach z tego zostało ? Nic nie zostało. Została czysta spekulacja na zwyżke kursu. BitCoin nie stał się walutą w szerokim tego słowa znaczeniu, natomiast bańke spekulacyjną napompowano do prawie 8 tys $ ! Fajnie dla tych co mają BT ale ktoś musi za to zapłacić nie ma nic za darmo. W Japonii 3 lata temu z dużej firmy Mt.Gox zajmującej się BitCoinem nagle wyparowały BT plus $$$ o wartości 500 milionów $ - ponoć hakerzy się włamali i skradli…Prezes firmy jak to w Japonii wyrażał puibliczną skruche…Na dzisiejsze pieniądze to już jest 20 miliardów $ ! I ktoś to ma bo przecież w świecie wirtualnej waluty nic nie ginie. 
 
Takich przykładów można by mnożyć. Wniosek jest jeden. Tak poważną sprawę jak waluta nie można 
upraszczać do informatycznego algorytmu i powierzać nadzór rzeszy nawiedzonych . Tu musi być kontrola państwa. Bit Coin jak i inne kryptowaluty jest tylko szkodnikiem - zżera cenny prąd . I tu do was “górnicy”. Wasza działalność to marnotrawstwo energii plus sprzętu drogiego niestety do tej zabawy. W przeciwieństwie do górników z czasów “gorączki złota” nic konkretnego nie wydobywacie a uczestniczycie w bańce spekulacyjnej. 
 
I argument że wam się to opłaca jakoś do mnie jako zwolennika wolnego rynku nie przemawia. Nie nie jestem za zakazem używania/produkowania BT. Kto chce niech się w to bawi jego prawo. Ale w poważnej dyskusji powinniśmy traktować BitCoina na zasadach jaki traktujemy scam , różne formy szemranego marketingu MLM czy po prostu piramidy finansowe. No chyba że chcecie aby do pojęcia wolnościowca/libertarianina przyklejano łatke spekulanta . No sorry experyment się nie udał i trzeba się do tego przyznać . To była jakaś utopia i tyle.

damian33 2017-11-23

@Slawek, jeśli odebrałes mój komentarz jako promujący Bitcoinowe spekulacje to moge tylko powiedzieć że nie takie było założenie. Powiem wręcz że jestem dużym krytykiem kryptowalut i wiele osób o tym już się przekonało (prawda Panie Zemsta ;)  
Bitcoin i inne tego typu jest jeszcze gorszy niż tradycyjna waluta pokroju USD czy JPY (te są przynajmniej oparte na guzik wartej obietnicy banku centralnego podczas gdy Bitcoin oparty jest na niczym). Bitcoin jest dla mnie genialnym barometrem. Pokazuje bowiem że zachód nadrukowal już tyle pieniędzy że zwykli ludzie uciekają z oszczędnościami do alternatywnych rozwiązań typu kryptowaluta które są niczym innym niż get-rich-quick chociaż osobiście preferuję określenie DFG czyli Digital Fools Gold czyli Elektroniczne Złoto Głupców. Pokazuje doskonale że osiągnęliśmy stan manii, ludzie znowu laduja pieniądze w absurdalne pseudo inwestycje jak w czasach banki internetowej czy też tulipomanii w średniowieczu.  
 
Przekonanie o tym że dolar zawsze istniał jest błędne. Gdy kraje bankrutują to być może nazwa waluty pozostaje ta sama ale wartośc nabywcza pikuje do dołu. Wystarczy spojrzeć na naszą złotówkę w PL, niby ta sama waluta ale czy 100 zł dzisiaj jest warte tyle samo co w 1997 roku? Przypominam że w latach 90tych mieliśmy ogromną inflację i dzisiejsze 100 zl to dawny 1 mln zł. Czy jeśli zatem masz oszczędności w dolarze, dajmy na to 100 tys USD i w związku zeszmacenia waluty robi się z tego 10 USD jak w PL w latach 90tych to jakie to.ma znaczenie czy waluta dalej nazywa się dolar czy jakoś inaczej. W praktyce straciłeś 90% wartości swoich oszczędności i tak jak kiedyś mogłeś sobie kupić za tą kwotę auto tak teraz będzie Cię stać na 2 bochenki chleba. Taka właśnie przyszłośc czeka dolara. Całą ta fura dodrukowanych dolarow powróci któregoś dnia do USA i spowoduje taka inflacje o jakiej się FEDowi i przeciętnemu mieszkańcowi tego gnijącego imperium nie śniło. Wolny rynek prędzej czy później wygrywa i niewidzialny a ręką rynku zabiera tym ktorzy żyli frywolnie i ponad stan a daje tym oszczędnym i roztropnym, którzy postępowali mądrze. Te wahania na kryptowalutach to tylko zapowiedź kryzysu jaki do nas zmierza a gdy już się pojawi ludzkość zrobi to co samo co tysiące lat temu czyli ulokuje oszczędności w złocie i srebrze. 
Ludzie w Azji zdają sobie z tego sprawę i skupują już teraz ogromne ilości kruszców...

edd 2017-11-24

Bravo Hugo! Tym odcinkiem już w 100% przekonałeś mnie, że państwem twoich marzeń jest Somalia. Nie ma obowiązkowej edukacji, prywatna służba zdrowia, nie musisz płacić swoich ciężko zarobionych pieniędzy za cudze dzieci. A tak w ogóle, to po co nam lekarze jak się nie opłaca im? A dzieci są takie drogie, że też się nie opłaca. Nic się nie opłaca, normalnie egzystencja jest bezcelowa i ci źli lewacy krwiopijcy zabierają ci całe pieniążki Twoje. Albo czekaj, w sumie to opłacają się dzieci, można je od 7 roku życia wsadzić w jakiś kierat, albo do taśmy produkcyjnej, wtedy będą generowały zyski! Im więcej tym lepiej! Policz na antenie ile można z takich dzieci pieniążków wygenerować, może to dobry byznes.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:

Magiczne szable i tarcze (1) - 5 dni temu


Kto zaorał Hugo? - 3 tygodnie temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 5 tygodnie temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 8 tygodni temu

Studia nie mogą być dla wszystkich (1) - 2 miesiące temu

Więcej audycji...
Dlaczego nie rządzą nami strażacy? (2) - 3 miesiące temu

Polskie produkty mogą być gorsze (4) - 3 miesiące temu

Matka Boska Dotacyjna (8) - 3 miesiące temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 3 miesiące temu

Rozwody przez internet - 3 miesiące temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 4 miesiące temu

Podatki, które się opłacają? (3) - 4 miesiące temu

RODO nie jest potrzebne! (2) - 4 miesiące temu

Komu zabrać w pierwszej kolejności? (1) - 5 miesiące temu

Wytrychy na cenzurowanym (4) - 5 miesiące temu

Autostopem na Kitaj (2) - 5 miesięcy temu


Zdrajcy sprawy (4) - 6 miesięcy temu


Czy istnieją niezależne media? (3) - 6 miesięcy temu

Nie bój się kontrolera skarbowego! (6) - 6 miesięcy temu

Taxi zamiast PKS (4) - 6 miesięcy temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 7 miesięcy temu

A może by się tak nie wcinać? (3) - 7 miesięcy temu

Nie daj sie golić za muzykę (3) - 7 miesięcy temu


Każdy w końcu umrze (2) - 8 miesięcy temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 8 miesięcy temu

Zabić czy usunąć? (7) - 9 miesięcy temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 9 miesięcy temu

Życie rodzinne kwitnie w kolejce. (5) - 9 miesięcy temu

Aktywność zawodowa niemile widziana (9) - 10 miesięcy temu

Jak pędzić bimber (10) - 10 miesięcy temu

Czy bańka już pękła? (8) - 10 miesięcy temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 10 miesięcy temu


Nie kupujcie polskich produktów (15) - 11 miesięcy temu

Pracodawcy dziękują Morawieckiemu (22) - 11 miesięcy temu

Darmowa edukacja jest za droga! (2) - 11 miesięcy temu

Nowy, legalny hazard (2) - 11 miesięcy temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 11 miesięcy temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - ponad rok temu

Black Friday po polsku (4) - ponad rok temu

Nowy próg podatkowy (11) - ponad rok temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - ponad rok temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - ponad rok temu

Za tanie linie lotnicze (8) - ponad rok temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - ponad rok temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - ponad rok temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - ponad rok temu


O jedna wyplatę mniej (3) - ponad rok temu


Wolnościowcy upadają (13) - ponad rok temu
A klientów mamy w nosie (1) - ponad rok temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - ponad rok temu

Czy wziąłbyś order? (22) - ponad rok temuTwoje hasła są za słabe! (6) - ponad rok temu

Niemcy cenzurują internet (4) - ponad rok temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - ponad rok temu


Wywiad z terrorystą (34) - ponad rok temu


Kto spekuluje masłem? (3) - ponad rok temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - ponad rok temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - ponad rok temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - ponad rok temu

Trump chce zatruć płuca rodaków (15) - ponad rok temu


Chcę sprzedać nerkę męża! (30) - ponad rok temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - ponad rok temu

Warto być biednym (8) - 2 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 2 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 2 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 2 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 3 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 3 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 3 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 3 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 3 lata temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 3 lata temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 3 lata temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 3 lata temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 3 lata temu


"Te wybory to przełom" (24) - 4 lata temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 4 lata temu

Hugo w Business Misji (6) - 4 lata temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 4 lata temuObalamy mity nt. energetyki (40) - 4 lata temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 4 lata temu

Idziemy palić opony pod sejm (9) - 4 lata temu

To mit, że trzeba płacić ZUS (10) - 4 lata temu


Możesz jeździć na gapę (10) - 4 lata temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 5 lata temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 5 lata temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 5 lata temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 5 lata temu


Dlaczego lepiej być debilem? (9) - 5 lata temuPracuje jeden dzień w tygodniu (18) - 5 lata temu


Przepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 5 lata temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 5 lata temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 5 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 5 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 5 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 5 lat temu


Jak kraść? (49) - 5 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (29) - 5 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 5 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 6 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 6 lat temu

MLM to ściema (67) - 6 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 6 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 6 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 6 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 6 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 6 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 7 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 7 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 7 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 7 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 7 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 7 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 7 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 7 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 7 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 7 lat temu

ACTA samo zło (87) - 7 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 7 lat temu

Naloty na graczy (17) - 7 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 7 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 7 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 7 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 7 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 8 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 8 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 8 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (22) - 8 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 8 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 8 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 8 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 8 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 8 lat temu
Świat wg PARP godzina druga (7) - 8 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 8 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 8 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 8 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 8 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 8 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 8 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 8 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 8 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 9 lat temu

Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 9 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 9 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 9 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 9 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 9 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 9 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 9 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 9 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 9 lat temu


O buncie informatyków (8) - 9 lat temuUE powstała! (2) - 9 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 9 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

KonTui - - 50.00
Best League of Legends Boosting service -... - - 20.00
Poznaj siebie - Psychologia i rozwój - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
wierny słuchacz - - 20.00
Sklep sportowy sport partner - - 20.00
ZarabiajPrzez24.pl - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt