Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady 2011-12-20

Michał Banyś - Macanie za 50 zł

Nadający: Kamil Cebulski

Podczas zjazdu absolwentów w ASBIRO Michał pomacał mnie urządzeniem po kieszeni w spodniach gdzie miałem portfel, a na rzutniku wyświetlił się numer karty kredytowej, która była w środku portfela. Stworzył firmę bezpiecznekarty.pl i zabezpiecza ludzi przed hakerami kradnącymi karty kredytowe.

KOMENTARZE

Marius 2011-12-21

To mi przypomina jak niejedna osoba w tematach spiskowych mówiła, że NWO wybije sobie na Polsce zęby, bo Polacy są przyzwyczajeni do kombinowania, omijania systemu itp. 
Michał jest dowodem na słuszność takich spostrzeżeń :D

chrobacja.narod.ru 2011-12-21

Jak słyszę słowa "zarabianie na religii" to mi się wnętrzności przewracają. Obżydliwe.

Marius 2011-12-21

chrobacja.narod.ru - polecam przesłuchanie "opowieści pastora przedsiębiorcy"

Kamil Cebulski 2011-12-21

A jednak co roku w dzień zmarłych kupujesz znicze :) Pewnie myślisz, że zmarznięći sprzedawcy pod cmentarzami są wolontariuszami :)

chrobacja.narod.ru 2011-12-21

Jestem przdsiębiorcą, nie chrześcijaninem co prawda, ale nigdy nie zdecydowałbym się zarabiać na wydawnictwach dla biednych ludziach głęboko zindoktrynowanych religijnie. Akurat jestem blisko rynku prasy i książek i widzę jakie to świństwo, gdy biedni ludzie wydają kasę na makulaturę, której nie czytają, a traktują jako religijny fetysz. Sory, ale to tak jak zarabiać na niepełnosprawnych umysłowo. Może wasz biblijny JHVH nie zabrania takich rzeczy ale mój Bóg tak i dlatego napisałem co napisałem.

Barrett 2011-12-21

Chirurdzy to straszni sukinsyni, bo zarabiają na ludzkim nieszczęściu. A w ogóle kupowanie to kapitalistyczny wymysł, powinni rozdawać za darmo ;). 
 
Mimo swojego agnostycyzmu popieram Kamila. Nie ma co na siłę forsować swoich ideologii. Polska to duży kraj, zmieścimy się wszyscy...

Kamil Cebulski 2011-12-21

Dziwne, że ludziom się religia kojarzy z biednymi ludźmi, a biznes na religii to od razu zarabianie na biednych. Co to ma wspólnego to ja nie wiem. Może ktoś ma jakieś kompleksy nie wiem. Znicze, bombki na choinkę, dekoracje świąteczne, ornaty, trumny i kamieniarstwo nagrobkowe, piosenka religijna, biuro turystyczne z pielgrzymkami w miejsca święte, dekoracja kościołów, szkolenia z nauk przedmałżeńskich, prywatne szkoły katolickie itp. To wszystko biznesy związane z religią. Nie wiem dlaczego miałoby się na tym nie zarabiać.

Claude mOnet 2011-12-22

Wierzącym nie jestem, ale wkurza mnie w polskim katolicyzmie, że brzydzą się zarabiać. Jakoś Watykan się takimi pierdołami co pisze p. chrobacja.narod.ru nie przejmuje, kasę kosi równo, a nawet dużo mocniej niż większości Polaków się wydaje (w tym biorąc udział w praniu różnych pieniędzy)... 
 
Ja to w pełni rozumiem, to Watykan ma zarabiać, a polscy katolicy mają bidę klepać... 
 
Kamilu fajna audycja i bardzo ciekawy gość.

chrobacja.narod.ru 2011-12-22

1. Chirurg pomaga a kościół szkodzi, szczególnie na głowę i szczególnie Polakom od jakichś 400 lat...gdy zaczął rozgłaszać swoje memy po polsku. 
2. Nie wiem czy znacie takie obżydliwe wydawnictwo jak Instytut Piotra SKargi. To jest typowy przykład zarabiania kasy na cierpiących na demencje staruszkach i innych niepełnosprawnych umysłowo osobach. Jeżeli Kamil Cybulski miał na myśli podobne wydawnictwa to współczuje. Wyciąganie kasy od ludzi za pomocą drażnienia czułych punktów ( Boga, zbawienia, patriotyzmu) w ich absolucie świadomości jest po porostu czymś perfidnym. Takie wydawnictwo mozna porownac do dilera, ktory od uzaleznionego wyciaga ostatni grosz....Ja rozumiem kasa jest kasa, ale bez etyki w biznesie nie ma kapitalizmu.  
 
Kazdy kto zarabia w ten sposob, niewazne czy ksiadz, pastor rabin czy ateista zasluguje wg. mnie jedynie na pogarde. 
 
Nawet wasz Zbawiciel, przegnał przekupniów ze świątyni. Prawda ? 
 
Pisma religijne mozna wydawac, ale bez checi zysku. Nie badzcie skur*ysynami zerujacymi na zarazonych virusem umyslu ludziach.

Kamil Cebulski 2011-12-22

Nieważne jak komentują, byleby nie przekręcali nazwiska :) 
 
Trzymajcie się, wesołych świąt.

Voter101 2011-12-22

Wsadzenie karty do mikrofalówki to genialny sposób na pozbycie się RFIDa (PayPassa) jak i przy okazji styku chipowego. :) 
 
Jeżeli ktoś ma kartę z paskiem magnetycznym to może próbować. Paska magnetycznego mikrofalówka nie rusza.

Jurij Atarov 2011-12-22

Kamil wykazał się większą wiedzą na temat kart rfid niż gość audycji. Fajnie, wymyślił etui ekranujące, ale tak poza tym to niestety wiedza maciupka... straszy tylko ludzi.

Kamil Cebulski 2011-12-22

Juri, nie mnie oceniać ilość wiedzy Michała, bo na tym się nie znam, ale jeżeli jest rzeczywiście mała to dowodzi tylko tego, że aby zarabiać pieniądze na bezpieczeńśtwi kart wcale nie jest potrzebna duża widza.

Krzysztof 2012-01-02

Genialne w swej prostocie! Użycie klatki Faradaya. Jakbym wiedział 3 lata temu, że istnieją karty zbliżeniowo-płatnościowe to dzisiaj ja bym robił takie etui! Tyle razy zastanawiałem się na tym jak można użyć klatki Faradaya na fizyce! GENIUSZ! Kurde do dzisiaj nie wiedziałem, że istnieją karty zbliżeniowe, a ja wiedziałem 3 lata temu, że wystarczy wsadzić taką kartę do klatki Faradaya (zwykłe aluminium, albo miedź..., albo inny metal, który wygłusza fale). Gość wpadł na coś tak prostego, że aż genialnego, brawa dla niego!

LordBlick 2012-01-03

Antenę RFID w można pięknie uszkodzić, jeśli nie chcemy korzystać z PayPass-a i po ptakach. Jej lokalizację można ustalić prześwietlając kartę pod w miarę silnym źródłem światła (np. biurowa lampka halogenowa 20W). Mniej przeźroczyste karty można próbować badać ta metodą przez kamerę np. wbudowaną w typowy telefon komórkowy. Potem te kilka zwojów pętli wystarczy odpowiednio przeciąć rozgrzaną żyletką.

Dodaj komentarz...

Kamil Cebulski

Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce.

W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.

Prowadzi audycję na żywo Świat Kamila C., w którym przeprowadza wywiady z biznesmenami.

Medale:

Prowokator miesiąca
brązowy
Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Firma patentowa - Dawid Pijanka |#558 (1) - 4 miesiące temu
Byłem na Gender Fluid Poly Party (2) - ponad rok temu
O świętach #2 Tad Witkowicz (1) - 2 lata temu


Otwarcie Roku 2018/2019 (1) - 2 lata temuWojciech Siryk - Namzalezy.pl (4) - 3 lata temuMarta Marzec - Mój Dietetyk (1) - 4 lata temuGrzegorz Myszor- JakZagrac.pl (3) - 4 lata temuAdam Sulimski - Ekolog relacji (2) - 4 lata temuTomasz Grzelak - People Helper (1) - 4 lata temu
Religia vs Bezpieczeństwo (8) - 5 lat temuPatryk Borowski - Edengrad (3) - 6 lat temu


Biznes z PASJĄ - Q&A | # 02 (5) - 6 lat temu

Fundacja - Q&A | # 01 (3) - 6 lat temu


Damian Redmer - Rozwojowiec (6) - 7 lat temu
Maciek Gudan (3) - 7 lat temu

Kamil Kosior (14) - 7 lat temu
Sprawdzanie pomysłu na handel (11) - 8 lat temu

Z kasą fiskalną na wakacje (1) - 8 lat temu
Rusza ASBIRO w UK (5) - 8 lat temuJak schować majątek? (31) - 8 lat temu
Adam i firma turystyczna (13) - 8 lat temu


Łukasz Harazim - Klaun Hary (9) - 8 lat temu


Irena Borucka - Survival (15) - 9 lat temu


Tomasz Dąbrowski - Poligrafia (10) - 9 lat temu


Błażej Kozioł (6) - 9 lat temu
Marek Oko - odnawianie kamienic (12) - 10 lat temu
Krawiec, co szył reklamy (9) - 10 lat temu
Kamil, kobiety i sukces (8) - 10 lat temu

SKC#7 - Piotr Mazurowski (8) - 11 lat temu
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

poradnik jak założyć firmę - - 20.00
borówka amerykańska wysoka sadzonki borówki - - 20.00
Sklep Colway - - 20.00
Wylewki samopoziomujące Mińsk mazowiecki,... - - 20.00
PROPOLIS UK - - 20.00
Borówka amerykańska sadzonki - - 20.00
Praca dodatkowa i dorywcza przez internet w... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt