Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
5 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
3 dni temu
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2012-01-18

Jan Fijor - To już 6,12

Nadający: Jan Fijor

To niewiarygodne, ale Janek już kupował to po 6,12!!!

KOMENTARZE

kobza 2012-01-19

Sugestie z wyjazdem za granicę pierwszego sluchacza odebralam w ten sposób, że jak nie pasuje to wypad z kraju, czyli nota bene nie narzekać, siedzieć cicho, potakiwać i udawać, że nasz kraj to cud i mód,,,  
Niestety dla takich niepokornych nawet za granicą nie będzie lepiej - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma - zresztą pan Jan wiele razy nadmieniał, że rządzący to zaraza pod każdą szerokościa geograficzną.  
Niestety ci ludzie trafiają na podatny grunt - spora część ludzi lubi i chce być prowadzona za rękę - to takie nabyte sluzalstwo - bardzo mocno zakamuflowne pod pretekstem współpracy z intutucjami, rządem itd. Przejawia się w etykiecie. Jej wrogiem jest np narzekanie, co niektórych tak razi jako brak przejawu dobrego wychowania. Jednak, jak deszcz pada, to nie udajemy, że słońce świeci - choć niektórzy udają całe życie.  
Gratuluję audycji!

kobza 2012-01-19

mówiąc o ludziach, ktorzy trafiają na podatny grunt, miałąm na myśłi rządzących!

Mario 2012-01-19

mnie tez krew zalewa jak patrze ile ZUs sie podniosl. >:(

radek1 2012-01-19

Faktycznie pierwszy dzwoniacy sluchacz jest calkowicie ulegly dla wladzy. Cicho siedziec nie narzekac ,wyjechac, nasladowac kamila. Chyba facet myslal ze jest smieszny ale mu nie wyszlo.

radek1 2012-01-19

Panie Janku nie wiem czy oglądał pan ostatnio program "express reporterów na dwójce" ten program gdzie się epatuje biedą. Pokazano tam ludzi chorych na stwardnienie rozsiane leczonych lekiem "internferon". Kuracja miesięczna kosztuje 9100zł. Stosując ten lek niektórym on pomaga i są ludzmi a bez leku ludzie stają się kukła i umierają. Teraz części tych ludzi pobawiono tego leku(refundacji) a częsci ludziom przedłużono kurację do 5 lat. Nie wiem ile tych ludzi jest w skali kraju.

radek1 2012-01-19

Niech tych ludzi będzie 1000 osób. Wtedy rocznie na kurację dla tych ludzi trzeba wydać 110MLN. duża suma.

Mario 2012-01-19

w Polsce podobno okolo 40 tys osob choruje na SM.

Rafał 2012-01-19

A najśmieszniejsze jest to, że SM można leczyć(tudzież łagodzić skutki) marihuaną. Ile na wolnym rynku kosztowałby gram marihuany? 50gr? 10gr? kuracja pewnie kosztowałaby miesięcznie ok. kilkanaście/kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Wtedy byłyby też możliwości tworzenia tanich tabletek z większym stężeniem thc, by przyjmować ją tylko np. raz dziennie.

Claude mOnet 2012-01-19

Tu mamy 2 sprawy, które windują ceny usług medycznych: 
- brak dostępu do zawodu lekarza - w USA to już można nazwać systemem mafijnym. 
- monopol na produkcję leków. 
 
Czy ktoś z Was szanownych słuchaczy/prowadzących zauważył, że lekarze dziś walczą ze skutkami, (prawie) nigdy nie szukają PRZYCZYN! Dlaczego nie szukają, patrz wyżej...

futszaK 2012-01-20

słuchałem tych audycji ze względu na Kamila,ale skoro prym wiedzie Jan narzekając i demotywując to ja sobie środy będę pomijał,bo słuchanie jak ktoś narzeka zatruwa mój umysł

jan M Fijor 2012-01-20

@futszaku, bardzo mi przykro, że zatruwam twój umysł, ale nie da się niczego poprawić, bez jasnej diagnozy. Moje życie dowodzi, że chociaż narzekam, to jednak się nie godzę ze status quo. Problem służby zdrowia opartej na jednym płatniku (NFZ/ZUS) leży w tym, że nie można za jedną cenę dać wszystkiego wszystkim. Musi być reglamentacja. Po prostu brakuje nam zasobów na to, aby stworzyć na Ziemi raj. w USA ubezpieczenie zdrowotne ma wysoki (5-10 mln dol.) limit, powyżej którego trzeba już płacić. Za jedzenie też płacimy, czy cośw tym niemoralnego? Tym bardziej, że jedzenie jest tańsze.  
 
pozdrawiam

Paweł 2012-01-20

@Claude 
 
Lekarze walczą ze skutkami a nie z przyczynami z prostej przyczyny - pacjenci tego oczekują. 
 
Nie raz ojciec opowiadał mi, że przychodzą do niego rodzice, żeby coś zrobił, bo dziecko ma alergie, ale na sugestie, żeby przestali w domu palić tylko się głupio uśmiechają i proszą o jakieś tabletki. 
 
Musiałem mieć operację na bark kiedyś - najpierw przez rok próbowałem go zrehabilitować, ale się nie dało - chirurg natomiast był bardzo zdziwiony moim wyborem, bo mówił, że większość ludzi od razu woli iść na stół, zamiast próbować rehabilitować. 
 
Typowa rozmowa "zatroskanego" rodzica z moim ojcem wygląda tak: 
(22 wieczór, niedziela) 
- "Panie doktorze, czy można przyjechać, bo dziecko ma bardzo wysoką gorączkę!" 
- "Jak długo dziecko ma gorączkę?" 
- "No od tygodnia..." 
 
A potem się ludzie dziwią, że lekarze to nic, tylko antybiotyki przepisują... 
 
@Jan M. Fijor 
Co do Macierewicza i Helu, to jestem skłonny nawet się założyć, że nie mówił o żadnym rozpylanym helu. To nie jest postać z mojej bajki, ale muszę przyznać, że mam do niego spory szacunek za odwagę (to on jakby nie było zakładał KOR wraz ze swoją drużyną harcerską) i nieprzekupność.

Krzysztof z okolic Rybnika 2012-01-20

Witam Panie Janie! Gdzie znaleźć listę zawodów (wymagających specjalistycznego wykształcenia), w których specjaliści zarabiają powyżej 10 tys. zł na miesiąc, ale na rękę. Byłbym wdzięczy za pomoc. Dla Pana to niewiele, a dla mnie bardzo dużo.  
 
Pozdrawiam 
 
p.s. W sumie to jest pytanie do wszystkich.

radek1 2012-01-20

Janku audycja byla świetna. Banda złodziei nas okrada a futrzaki karzą siędzieć cicho bo popsuje im się samopoczucie paranoja. Przecież w polskich mediach nikt o tym nie mówi otwarcie ,że politycy prowadzą nas na dno. W stanach mają ROna Paula w anglii Nigela Farage a u nas wszyscy siedzą cichutko.

Mario 2012-01-20

kilka gram proszku i 9 kola na miesiac ? to tak ciezko to wyprodukowac ? czy koszta wprowadzania leków sa az tak wysokie ze pozniej ceny takie monstrualne. Taki lek wlasciwie trzeba do konca zycia jesc. Ciekawy jestem ile ludzi potrafi takie obciazenie finansowe uniesc ? Reka do gory :)

Jaroslaw 2012-01-21

Polecam racjonalne zużywanie paliw płynnych.

radek1 2012-01-21

Chyba nadchodzi czas pojazdów elektrycznych. Polecam złożyć sobie rower elektryczny z podzespołów dostępnych na tej stronie www.ekonapedy.com  
Mają bardzo dobre silniki crystalyte . Można też skupić rower elektryczny i 100KM przejeżdzać za 3zł. Można też przerobić samochód na elektryczny. Ten pan robi przeróbki www.samochodyelektryczne.pl

radek1 2012-01-21

sorry można kupić skuter elektryczny ale taki o mocy 2-3kW

t.rex 2012-01-23

Ten pierwszy dzwoniący przypomina mi skecz z klasyki (kabaret TEY), gdzie na wieść, że traktor "złapał gumę" nie można mówić, iż jedno koło jest złe - trzeba mówić, że 3 SĄ DOBRE! Co prawda nic to nie zmienia, ale.. JAK BRZMI! TRZY DOBRE! I tu tkwi problem Pana Fijora - powinien chwalić naszą Polskę Ludową i mówić co jeszcze możemy zrobić, gdy przykręcą nam kolejną śrubę.. i kolejną śrubę.. i kolejną.. i broń Boże mówić o śrubach! ;) 
 
"dlaczego przestałem słuchać Korwina"... ech...

jan M Fijor 2012-01-23

Wy lepiej nie przestajcie słuchać Korwina, bo was te gwiazdy TVN znieczulą u uśpią czujność. A rewolucja tuż tuż.  
Na barykady!  
Ja bym się nie sprzeciwiał wprowadzeniu ACTA, w myśl zasady, że "im gorzej, tym lepiej'. Z cenzurą sobie poradzimy, gorzej z autocenzurą.  
 
sciskam

kobza 2012-01-24

OOOO NIE, z całym szacunkiem do stacji, ale wypowiedz pana Fijora dotycząca Alicji Tysiąc - odcinek Reklamować odpowiedzialność w TV - jest chamstwem totalnym. Że jako kaleka nie powinna uprawiać seksu i w ogóle co to za partner, który ją chciał, a potem jakim prawem ona beczy w tv, że straciła wzrok. W TYM MOMENCIE STRACIŁ PAN SLUCHACZA!!!! mocherowy bełkot wart radia maryja! 
 
Sorry, ale nie zastanowiliście się (mowa także o wydawcach, bo to oni odpowiadają za kształt radia) dlaczego JKM jest ingnorowany przez większość i traktowany jako oszołom? Myślałam, że tego błędu nie popełnicie, że uszanujecie jakby nie było ponad 50% populacji w Polsce, ale widać, że takie samo g... jak i pan JKM reprezentujecie. Choćby pan z wadą wymowy mówił niewiadomo jak świetnie to zawsze będzie się za nim ciągnął ten smród gnojenia kobiet - śmiejcie się jak chcecie, ale takie podejśćie ma swoje konsekwencje, a wy będziecie marginesem. Kobiety także zabiorą głos! Więć wypierdalać!!!! 
 
Kobiety to nie chodzące inkubatory, które nie mają nic do powiedzenia na temat swojego ciała, nie glupie cielęta, które chcą siedzieć w domu i tęsknić do zapracowanego męzulka ktory zarobi te 40% wiecej, kiedy panstwo nie zabierze mu podatków i inne bzdury. (tutaj swoją drogą klepiecie ozorem kolejną bzdurną teorie spiskową jakoby za emancypacją kobiet stały wielkie zydowskie klany i zmusiły baby do pracy, a dzieci wtedy wio do przechowalni). 
 
Niestety ale nie uczycie się na błędach, tak więc nie warto brać z was przykładu. Rada na przyszłość - swój światopogląd trzymajcie blisko swojego tyłka (obrzygaliście mnie tą interpretacją), 
Good luck!

kobza 2012-01-24

hehehe, jaki zal, takie z was "WOLNE" media że hej - przyjmujecie nawet najbardziej konstruktywną krytyke na klate! bosz, zal - dodatkowo widzę co sobą reprezentujecie przez ocenzurowanie mojej wypowiedzi. Ale spoko, utknęliście już w marginesie!

jan M Fijor 2012-01-24

Ja właśnie uważam, że kobieta to nie inkubator i wie co robi. jesli nie chce mieć dzieci, niech nie uprawia seksu, który może być szkodliwy dla jej zdrowia. Poza tym, ona przed tym stosunkiem, w którym zaszła w ciążę wiedziała, że ma problemy ze wzrokiem. zastanawiam się nawet, czy nie podlożyła się "dla sprawy". Wolno jej robić, co zechce, ale ma wziąć odpowiedzialnośc za swoje czyny. W czym tkwi ta spiskowa teoria. Oj, kobza kobza... Ta kobieta wolała się bzyknąć i zabić swoje dziecko, niż zachować godnie...

kobza 2012-01-28

tak tez panie Fijorze ona odpowiedzialnie udala się do ginekologa po zabieg usunięcia ciąży, bo wiedziała, że nie podoła wychowaniu dziecka kiedy oślepnie po ciąży i porodzie. A że lekarze zasłonili się tzw klauzulą sumienia, to ona została potraktowana jak inkubator - bydło rozpłodowe. Twór który nie możę decydować sam za siebie! Pan jako liberał popiera ingerowanie w swerę obyczajową (a wszystko pod płaszczykiem katolickiej ochrony życia) i praktycznie opowiada się pan za tym, aby zmuszac takie kobiety do porodu bo inaczej ich postepowanie jest niegodne. Gdzie tu miejsce na wolność? Prawica pod tym wzgledem jest strasznie schlastana.  
 
Druga sprawa, ze jesli traktujemy seks tylko w kwestiach prokreacyjnych to mozna sie z panem zgodzic, ale NIE TRAKTUJEMY TAK SEKSU I KAZDY MA DO NIEGO PRAWO nawet ta schorowana kobieta. pan traktuje wszystko na otrzu noza - seks albo zycie, cos za cos, nie ma przyjemnosci dla samej przyjemnosci - oczywiscie jest to pana widzimisie.  
 
zacytuje pana "prawica jest wtedy kiedy ludzie sami sobą rządzą" to dlaczego nie daje pan prawa alicji tysiac zarzadzac swoim ciałem? dlaczego stawia pan jej zycie nizej niż zycie jakiegos płodu, embrionu?  
 
swoją drogą jak embrion bedzie placil podatki to otrzyma statatus czlowieka ;)  
 
o ile w kwestiach rynkowych bardzo sie z panem zgadzam, o tyle kwestie obyczajowe sa dla mnei nie do przyjecia - bo tak naprawde nie chodzi o prawo do zycia czy tam dobro spoleczne (kt pan rozumie jako db jednostek) tylko wyłazą panskie religijne przekonania!  
 
ja tu widze dyktat katolików, ktorym juz do tego stopnia się w glowach poprzewracalo, ze nawet dziewczynka z gwaltu ma rodzic, bo inaczej jest przeciw "zyciu"... jeden byt traktuje sie lepiej niż inny! 
pozdrawiam 
 
p.s. zagalopowalam się z ta cenzurą, bo myslalam ze moj post zostal usuniety!

Łukasz Solarski 2012-01-29

Ciekłym azotem przecinać, Polak potrafi... eh

MISTIC 2013-01-28

Janku walesa to przyglup ktory nie zgodzil sie na redukcje etatow w FSO przez co VW poszedl do czech do Skody, ten czlowiek nie zrobil nic sensownego dla Polakow poza plaszczem ochronnym dla bylych ubekow sbekow i innej masci czerwonej choloty

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt