Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Myśleć jak przedsiębiorca
3 dni temu
HISTORIA PEWNEGO SUKCESU.
„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów. W związku z tym chciałbym...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2010-06-01

Udowadniamy, że kara śmierci jest słuszna

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Druga godzina audycji z cyklu Chwała Wam Dzielni Policjanci nt. zastrzelenia nigeryjczyka za to, że handlował trampkami.

KOMENTARZE

Remol 2010-06-01

Jeszcze jeden przykład kompetencji policjantów, tym razem doświadczenia mojej matki pracującej w szkole: grupa kilkunastu młodych ludzi stoi pod szkołą i ogólnie mówiąc wydawali się czekać na jakieś zamieszanie więc ktoś musiał jakoś zainterweniować. Jako iż jej "prośba" o opuszczenie terenu szkoły nie zadziałała więc zadzwoniła na policję i straż miejską po interwencję. Najpierw przyjechało dwóch policjantów w radiowozie, potem dwóch strażników w "suce". Straż miejska wysiadła i spisała wszystkich młodzieńców, a policjanci nawet nie wysiedli z samochodu. Zdaje się że ta zasada iż na jednego policjanta wystarczy trzech obywateli żeby go odstraszyć jest prawdziwa! (;

Suszarka 2010-06-01

@Kreator - Nad jaką rzeką leży Lwów? Jak twój dziadek mógł dopłynąć do Bałtyku?  
www.youtube.com  
@Hugo - Czy zgodziłbyś się zostać katem wykonującym karę śmierci na mordercach?

dorota 2010-06-01

Remol, jakbyś zarabiał tyle ile policjant zarabia to też byś nie narażał zdrowia za często.

Remol 2010-06-01

@dorota: Jakbym tyle zarabiał ile policjant to bym się rozglądał za czymś lepiej płatnym.

Kreator z koczowiska :) 2010-06-01

CO DO LWOWA 
Cypelek jest widoczny na linku? Cel był taki z "OKOLIC LWOWA" do Bałtyku czyli parę km przed przystanek PKP i kajak trzeba było dostarczyć do strumienia i spłynąć :P na tym to polegało. Mam szczegóły przedstawić? Nie znam ich od ojca słyszałem o tym i zdjęcie wycięte z gazety z lat 30 widziałem. 
levis.sggw.waw.pl 
 
A co do policji ja powiedziałem co sądzę o strzelaniu do handlarzy z ostrej amunicji. Jak sie idzie na targ bierze się GAZ ŁZAWIĄCY ALBO PARALIZATORY. 
I o prawach autorskich, które przeczą prawu naturalnemu. 
 
Prawa autorskie OK. Ale cena programów bez podatków (to po pierwsze), ZAIKSów-LICENCJI(dodatkowy wzrost kosztów sprzedaży płyt z muzą i programów) i innych idiotyzmów (korporacyjne wymogi dla programów specjalistycznych) WTF po co mi to ja potrzebuje rysować kreski a nie by program był mądrzejszy odemnie. 
 
 
Co do praw autorskich ogólnie... 
1. Niech bogacz "SE KUPI" autocada, 3dmax i może go później sprzedać zgodnie z prawem. 
2. Oficjalnie wg większości licencji nie można kupić programu czy systemu na allegro - TO INGERENCJA W WOLNOŚĆ POSTĘPOWANIA Z PROGRAMEM! MOIM PRYWATNIE KUPIONYM PROGRAMEM KTÓRY MI NIE JEST POTRZEBNY! 
3. Program po 5-10 latach dużo bardziej się starzeje niż auta, meble, motor. Czemu cena nie spada (WG PRAW RYNKU) przy dużej ilości używanych licencji i wychodzeniu z użycia - ABSURD. 
4. Programy są wadliwe nędzne, absurdalne błędy i problemy powodują ZWŁASZCZA TE POD MS! czemu nie ma gwarancji jak na auto czemu nie mogę ich oddać do sklepu jak MI SIE NIE PODOBA? 
SORRY MAM W NOSIE PRAWA AUTORSKIE PÓKI FIRMY INFORMATYCZNE I PRAWO AUTORSKIE MA W NOSIE MOJE PRAWA CZŁOWIEKA I KONSUMENTA :P TYLE. 
 
PS. Gliniarze zanim wyciągną broń niech sie nauczą strzelać. Sądzę, że 90% gliniarzy nie strzelało więcej razy niż ja w "wojsku" z AK47 czyli 12 naboi śmiech na sali ja nie umiem strzelać ostrą tak wmiare dobrze mimo, że miałem wiatrówkę kiedyś. A co dopiero taki glina co 6 naboi rocznie wystrzeli w ramach nauki O_o

TheButcher 2010-06-01

Kara śmierci może i jest słuszna, 
ale mało wydajna. 
Jeżeli zabiję ojca wieloletniej rodziny, państwo ścina mi głowę. 
Wszystko prawidłowo... 
 
Ale co się stanie z rodziną ofiary?? 
Mają zdechnąć? co im po moim trupie? 
Nie lepiej, żebym został zesłany do kopalni,  
abym zarabiał teraz na tamtą rodzinę bez ojca?? 
 
Drobnemu oszustowi przydzielamy jednego strażnika, 
wyposażonego w paralizator,  
który zaczepiony jest na jajcach delikwenta 
i każemy mu odśnieżać chodniki. 
Mordercy przydzielamy paru strażników z bronią  
i zsyłamy do kopalni. 
 
W takim systemie, więzień zarabia na: 
-poszkodowanych/ofiary, 
-strażnika(po części), 
-swój obiad. 
Parę celnych ciosów powinno przekonać delikwenta do pracy. 
 
 
Proste i piękne, czyż nie? 
 
 
 
Proszę o wskazanie luk w pomyśle :)

dorota 2010-06-01

Moim zdaniem powinno być tak że nawet za śmierć sprawca powinien wypłacać odszkodowanie. Tak było przez TYSIĄCLECIA. Zabrano by mordercy cały majątek i oddano rodzinie ofiary i poszedłby pracować w kopalni żeby swoje więzienie odrobić. 
 
A jak nie ma majątku który by usatysfakcjonował rodzinę - to kara śmierci.

TheButcher 2010-06-01

ad.7 
Niom, 
Indianie od dawna robili tak, 
jak napisałaś (chyba że źle zrozumiałem). 
Jak ktoś zarąbał głowę rodziny,  
to awansował do roli ojca, męża i żywiciela, 
albo jak nie chciał, to do piachu. 
 
Dzisiejsza technologia pozwala nam na  
efektywne nadzorowanie i ochronę otoczenia  
przed winowajcą. Po co go zabijać, 
jeżeli może całe życie harować  
i wpłacać na poszkodowanych: 
ewentualnie budować autostrady. 
 
Więźnia traktujmy jak siłę roboczą.  
Anonimowe źródło potencjalnej gotówki. 
Kara śmierci to głupota, niech odpracowuje winę. 
Ofierze skapną procenty, skazaniec się zresocjalizuje... 
Wszystkim wyjdzie na dobrze.

dorota 2010-06-01

Nie tylko indianie. W Rzymie, w Niemczech, we Francji, w POLSCE były kary zwane główszczyznami - to była kara pieniężna "od głowy" -> wypłacało się kupę kasy poszkodowanej rodzinie za śmierć jej członka a jak kasy nie miał to się go ścinało. 
 
Jednak zamiast ścinania bym proponował dożywotnią pracę na rzecz rodziny poszkodowanej tzn oczywiście nie w bezpośrednim jej otoczeniu tylko cała pensja by szła do rodziny

ikti 2010-06-01

"Mordercy przydzielamy paru strażników z bronią  
i zsyłamy do kopalni." 
Koszt strażników będzie wyzsyz niż wypracowany zysk.

dorota 2010-06-01

e tam, wystarczy jeden strażnik i kula u nogi

Mateusz z Kanady 2010-06-01

Co to za absurdalne brednie? Jak mi ktos zabije zone czy dziecko to ja chce krwi a nie wyplaty. Oko (z procentem) za oko.

Marcin 2010-06-02

@Mateusz z Kanady 
Ale własnie powstrzymanie się od tej krwi jest źródłem cywilizacji. To co proponujesz to jest samonakręcająca sie spirala vendetty. Ktoś sie krzywo spojrzał, to mu przyfanzolili, to tamci znowu go pobili; zabili jednego; to znowu zabili dwóch (z nawiązką) etc etc.. i w ten sposób wygineły całe rody. (por F. Konieczny:  
biblio.ojczyzna.pl
 
Cywilizacja polega na przedkładnaniu zadośćuczynienia nad zemstę. Wiadomo, najlepiej by było takiego delikwenta wycisnąć jak cytrynę żeby zwrócił rodzinie to czym ta osoba dla nich była - może w epoce inżynierii genetycznej będziemy mogli przeszczepić dusze ofiary do agresora?  
 
Pomysły o tym żeby odpracowywać ów dług społeczeństwu w kopalniach są oczywiście stare, choćby argument A.F Modrzewskiego że skoro społeczeństwo straciło już jednego członka, to po co ma tracić drugiego? Bardziej ten jeden powinien teraz być zmuszony do pracy za dwóch żeby nadrobić to co zrobił (por. O Karze za mężobójstwo 
staropolska.pl 
 
Natomiast argumentem za karą smierci jest to że często nie możemy zapewnić w 100% realizacji postulatu zadość uczynienia i zapewnić że taka zbrodnia się już nie powtórzy stosujemy karę śmierci: 
Por M. Wojciechowski "Biblia o państwie" 
www.youtube.com 
 
Gdyby się dało morderce za półdarmo wystrzelić na Marsa i mieć pewność że wszystko spłaci z nawiązką, to pewnie nawet większość rodzin ofiar wolałoby taki rodzaj kary (i odszkodowanie) niż stryczek (bez odszkodowania) - gdyby mieli pewnośc że zbrodniaż im w żaden sposób już nie zagrozi. 
 
Już Machiavelli pisal że ludzi mniej boli smierć ojca niż strata ojcowizny.

Mateusz z Kanady 2010-06-02

Mnie bardziej boli strata bliskiej osoby. A ciebie nie? Czyli jak zamorduje ci zone/matke/dziecko i na trupie zostawie wystarczajaco duzy czek to spoko?  
 
Mam szczerze w dupie co jest optymalne dla spoleczenstwa. Pierdy na wietrze robia na mnie wieksze wrazenie. Jak by ktos zamordowal mi bliska ososbe to nawet jak by poszedl siedziec na piedziesiat lat to jak wyjdzie ja go dopadne i rozwale. I to tak zeby wiedzial ze umiera. A w miedzyczasie zrobie wszystko zeby go w tym wiezieniu ktos w moim imieniu doopadl i zakatowal mozliwie brutalnie i sadystycznie. W interesie kogos kto zamordowal by mi bliska osobe jest to zeby go jak najszybciej powiesili. Bo jak ja go dopadne to " when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him. "  
 
Nikt ci nie dal prawa przebaczac w imieniu pomordowanych.

dorota 2010-06-02

Mateusz, historia prawa dowodzi, ze ludzie zawsze woleli zadośćuczynienie od żądzy krwi. 
 
Kiedy państwo było słabe, to było inaczej - wybijały się całe rodziny ze względu na swoje niesnaski. Kiedy państwo się tym zajęło i zaczęło egzeksować kasę, to nagle wszyscy zaczęli brać odszkodowania. 
 
Satysfakcja z uśmiercenia jedynego zywiciela rodziny może i jest istotna, ale potem taka rodzina co z tej śmierci będzie mieć? Spokojne sumienie? Spokojne sumienie im gęb nie nakarmi, a ja nie mam zamiaru z podatków płacić na rodziny ofiar. 
 
Wiem, że masz szczerze w dupie to co jest sensowne, logiczne, co wyniak z doświadczenia i jedynym twoim celem jest tutaj przelanie swoich pomysłów, które do rzeczywistości mają się jak pięść do nosa. 
 
PS. dopóki istnieje państwo to kwestia karania i sądownictwa spoczywa w ręku państwa a nie ofiary. Więc przebaczenie lub nie ofiary nie ma tu nic do rzeczy. 
 
Chcesz samosądów to ijedź do afryki. 
Ciekawe jest też to co chrzanisz o tym co byś zrobił mordercy członka swojej rodziny. No, gdyby to był zwykły smieć to prawdopodobnie. Jakby to był jakiś gangster to po twoim fikaniu by zabili i ciebie i całą twoją rodzinę. Ale co się tam przejmować!

dorota 2010-06-02

Zatysfakcja z uśmiercenia zabójcy jedynego żywiciela rodziny*

dorota 2010-06-02

To mnie dziwi. Że jak ktoś chce być ekspertem lub coś wiedzieć z biologii, fizyki, chemii to czyta książki. A w kwestii prawa każdemu się wydaje że coś wie nawet jeśli nie przeczytał ani jednej książki na ten temat. Przykre to.

Eyjafjallajökull 2010-06-02

7:10 
W Stanach akurat policja zareagowałaby ostrzej.

Mateusz z Kanady 2010-06-02

Jezeli potrafisz wycenic ile warte jest dla ciebie zycie twoich dzieci/rodzicow/meza/rodzenstwa to mam dla ciebie tylko pogarde. Dla mnie zycie mojego syna i mojej zony jest bezcenne. I jezeli ktos je w sposob jednoznaczny z premedytacja wezmie i panstwo go za to nie zabije to ja zrobie co w mojej mocy zeby samemu go zabic. Kropka. Moze on mnie zabije wczesniej. Nie wiem. Wiem natomiast ze nie potrafilbym zyc godzac sie na to ze on chodzi po ziemi.  
 
Nie robi mi roznicy pieprzenie o historii prawa za krola cwieczka. Nie interesuja mnie konsekfencje moich czynow dla system podatkowego. Oczywiscie zrobilbym co mozliwe zeby nikogo innego nie narazac. Nie mosze obawiac sie gangsterow, maffi, hitmanow, Don Corleone, i skrytobojcow na uslugach GRU. Dla nich wszystkich ja nigdy nie bede celem - oni maja leprze rzeczy do roboty niz gwalcenie mojej zony. Wiec oczywiste jest, ze to co pisze dotyczy wlasnie byle smiecia, bo tylko taki smiec, przypadkowy wlamywacz/zlodziej/gwalciciel jest dla mnie i mi bliskich realnym zagrozeniem. I wlasnie taki smiec jest zdecydowanie za czesto traktowany poblazlizwie przez sadownictwo.

Mateusz z Kanady 2010-06-02

Sorry powyzsze bylo oczywiscie do doroty a nie do Eyjafjallajökull

Sebastian 2010-06-02

Kasa za zabicie bliskiej osoby.. Ludziom już kompletnie się w głowach przewala.. Ja nie bym był w stanie spojrzeć na jakiekolwiek pieniądze od człowieka, który zabił mi żonę, albo dziecko i brzydzą mnie poglądy, żeby morderca płacił, a nie wisiał. 
 
I Dorotko nie muszę czytać książek, żeby wiedzieć, gdzie jest miejsce mordercy. Ja wiem, że kobiety mają zbyt miękkie serca, ale człowiek, który morduje automatycznie godzi się na to, żeby samemu skończyć swój żywot na tym świecie.

S_P_E_C 2010-06-02

Jedna rzecz mi się nie zgadza... Hugo mówi: "Nie wnikamy w szczegóły, szczegóły nie są najważniejsze, zajmujemy się istotą tego, czy Ci policjanci powinni tam być." Z drugiej strony tematem audycji jest: "Policjant zamordował Nigeryjczyka handlującego podróbkami." Zajmujemy się "istotą" czy morderstwem w końcu? Śmiejecie się z subiektywności mediów...

Kreator z koczowiska :) 2010-06-02

A ja mam rozwiązanie - morderca ma harować do końca życia (daty kary śmierci) na rodzinę zabitej osoby a potem po śmierci sprzedać jego organy na przeszczepy. 
Sprzedaż wątroby, nerek i płuc, źrenic po cenie czarnorynkowej to wsam raz by rodzina sobie żyła 10 lat na dobrym poziomie a odsetki same na dobrej lokacie by prawie tyle co pensja wynosiły. 
 
PS. Osobiście nie wiem czy zabiłbym mordercę jak kanadyjski Mateusz, ale też z pogardą bym brał kase i nigdy nie uznałbym jej za pełne zadośćuczynienie. I dalej po odharowaniu na moją rodzinę rządałbym kary śmierci jeśli to było z premedytacją. 
 
Konserwatyzm jest lepszy niż jakaś rozpadająca się monarchia, którą wspominają coniektórzy. Jak prawo to Piastowskie czy Jagiellońskie a nie jakaś późnoszlachecka patologia. Pozatym to o czym mówicie powołując się na "Frycza Modrzewskiego" to płacenie po zabójstwie szlachcica przez szlachcica... Np. po pojedynku czy bitwie - o to bardziej chodziło niż o trzymanie przy życiu pospolitego leniwego rzezimieszka (Moim zdaniem)

Andrzej 2010-06-02

Jak was słucham i czytam ostatnio, to nie wiem czy to jest Kontestacja, czy strona Stop Rasizmowi. 
 
Tak się składa, że mam znajomą, która była na miejscu zdarzenia, gdy zabili tego Murzyna. Sytuacja wyglądała w skrócie tak. Do Czarnych podeszło kilku policjantów aby ich sprawdzić czy wylegitymować - łotewer. I nagle wywiązała się szarpanina. Murzyni zaczęli fizycznie atakować policjantów. Jeden, zupełnie słusznie, w obronie własnej, wyjął broń (to taki przedmiot co strzela) i postrzelił jednego Czarnego - w nogę o ile mi wiadomo. 
 
Nagle reszta Afro-Polaków zaczęła skakać w koło, wymachiwać rękami i krzyczeć jak małpy (cytuję koleżankę...). Nie dając podejść policji do rannego brata, dali mu się wykrwawić na śmierć. 
 
Ot, i cała historia. 
 
Ktoś tu się żalił, że na stadion w Warszawie policja powinna brać gaz łzawiący i paralizator, a nie te straszne pistolety. 
Czy to napisał jakiś pięciolatek? 
 
Ja osobiście bawiłem się w wieku lat kilkunastu GRANATEM i pistoletem kupionym na stadionie. Teraz fakt, są nieco inne czasy bo stadion już praktycznie nie istnieje, ale wciąż pełno tam typów spod ciemnej gwiazdy. 
 
Policja winna mieć tam nie pistolet, a KARABIN. 
 
P.S. Założę się, że gdyby to samo zrobił pracownik prywatnej firmy ochroniarskiej, to Hugo z Martinem by go pochwalili.

Hugo 2010-06-04

ad 2 suszarka.  
 
Sadze, ze posiadam umeijetnosci, ktore pozwalaja mi wykonywac bardziej ambitna prace.

Hugo 2010-06-04

ad 22 SPEC.  
 
Tak istotą.  
JAk bylemprzesluchiwany na policji, to pan policjant odbieral telefony pare razy. I generalnie 90 proc. rozmow dotyczylo spirytury ktory jego ludzie gdzies tam znalezli - a to w garazu a to w bagazniku kogos.  
 
Policja moze sie zajmowac prawdziwymi przestepcami, a moze tez takimi.  
 
Kwestia wyboru.  
 
95 proc obywateli to przestepcy - policja moze wybrac sobei dowolny obiekt do obserwacji.

Sebeq 2010-06-04

Nadmienię jedynie, że w przypadku kary śmierci nie mówimy o masowym zabijaniu więźniów. Myślę, że rocznie wykonywano by tak jak w wielu stanach USA kilka wyroków rocznie. Tak więc wszelkie wywody na temat opłacalności czy ekonomicznych aspektów stosowania jej lub nie są bezsensowne. Ta kara ma odstraszać a nie spowodować odciążenie więzień.

Max 2010-06-06

... z taką władzą jaką u nas się trzyma w rządzie... to bym się nie zdziwił, gdy by ktoś wykorzystał kare śmierci do celów politycznych...

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:

90% Kontestacji będzie zaorane (1) - przedwczoraj


Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 2 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 4 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 5 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 6 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 7 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesiące temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 5 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 8 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu

WK nareszcie wchodzi na giełdę! - 11 miesięcy temu

Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - ponad rok temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 8 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt