Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Nie
20:00
Firma na emigracji
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne (4)
dziś
Nauczyciele uciekają
bo boją się koronawirusa. Jak zorganizować edukację? Szumowski chory. Górnycy znowu wygrali. Gdzie jest nasza elektrownia jądrowa? Poczta Polska zwalnia. Praca w IT security ... w...
Jan Fijor zaprasza
5 dni temu
KRYZYS 2020. ODC #31 TWORZYMY GRUPY PRZETRWANIA
Sytuacja pandemiczna panująca w Izraelu, Argentynie, Australii, Nowej Zelandii, a ostatnio także w Wielkiej Brytanii i na Węgrzech pokazuje, że "sielanka" może się w każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2012-03-05

Dlaczego jeden pociąg wbił się w drugi?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Dodatkowo obstawiamy kiedy spadnie samolot LOT-u.

KOMENTARZE

pawelooss 2012-03-06

- Kontestacja kontra PKP! - 
Nie działa: www.kontestacja.com 
Działa: beta.kontestacja.com 
 
 
"Czy katastrofa kolejowa to wina Tuska? 
 
Ci, którzy winią za katastrofę kolejową rząd, to są totalitaryści, ludzie o mentalności niewolniczej, osobnicy marzący o komunizmie lub faszyzmie. 
 
Ten kto uważa, że za jakąkolwiek katastrofę w państwie odpowiada rząd, ten uważa, że rząd powinien prewencyjnie zająć się wszystkimi dziedzinami, w których mogą zdarzyć się katastrofy. A więc rząd w ogóle powinien zająć się wszystkim, bo w każdej, najdrobniejszej ludzkiej sprawie, może zdarzyć się wypadek. Państwo, w którym rząd może zająć się wszystkim, to państwo niewolnicze, totalitarne, zamordystyczne, komunistyczne, faszystowskie. Ten kto wini Tuska za ostatnią katastrofę kolejową ten chce takiego państwa." 
:D :D :D

pawelooss 2012-03-06

A tak bajdełej i à propos kolei... 
 
# Szanowni pracujący przyszli emeryci! 
# Uprzejmie informujemy, iż pociąg osobowy 
# z Pracy do Emerytury Państwowej, 
# przez Harówkę, Ł-zy i Choroby Wielkie, 
# jest opóźniony od 2 do 7 lat. 
# Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. 
# Jednocześnie informujemy, że opóźnienie 
# i wysokość emerytury może ulec zmianie. 
- Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Hugo 2012-03-06

A i zapomniałem, że Tydzień w sieci to jeszcze nie oficjalnie Fresz Flesz. Wiec się poprawiam - informacje czerwpie od Agenta, Od est esta z tygodnia w sieci i fresz flesza.

Martin 2012-03-06

Ooo, dobra audycja, panie dzieju, dobra!

adrian 2012-03-06

Hugo Szachy to nie sport losowy :p

Marcin 2012-03-06

www.sadistic.pl 
 
Dlatego się wahał, w końcu ogłosili 16 osób zmarłych dlatego 2 dni żałoby. Sprawdza się w 100% polecam jakby ktoś został prezydentem. Ciao

darek 2012-03-06

Swego czasu jak pamiętam media pisały o wysokich pensjach w radach nadzorczych pańswowych spółeki zasiadających w nich politykach. Ciekaw jestem kto siedzi w radzie nadzorczej PKP i ile bierze kasy za zarządzanie tą spółką i z jakiej jest partii.

Barrett 2012-03-06

4. Redaktor Lechowicz nie miał okresu i przyjemnie się słuchało... A co do wypadku: 
 
Alleee urwał! Ale to było dobre! Powinniśmy wziąć przykłąd z śp. Andrzeja Leppera i wysypać zboże na tory. W ten sposób uratujemu kolejne istnienia, a przede wszystkim klapa nie będzie opadała... 
 
Przypomniała mi się naklejka na drzwiach pociągu PKP:  
 
s.v3.tvp.pl

Drakens 2012-03-06

darek, tych spółek powstałych z PKP jest kilkadziesiąt, zarządy ich razem liczą, słyszałem ostatnio w radio polskim, ponad 100 osób (prezesi i wiceprezesi), do tego każdy przecież ma asystenta, sekretarkę, doradcę, rzecznika prasowego, kierownika biura zarządu, specjalistów w biurze itd., do tego oczywiście rady nadzorcze, które są nad zarządami, itd. 
 
Kupa roboty, panie, a funduszy mało :)))))))))))

Drakens 2012-03-06

Oczywiście orientujecie się, że członek zarządu takiej spółki kolejowej nie bierze mniejszej pensji niż 20 000 zł brutto miesięcznie + premie i nagrody, czasem jest to nawet 100 000 miesięcznie. 
 
Ale robota ciężka, funduszy mało, mało pieniędzy, mało!!!!!!!!!!! :)))))))))

Jupik 2012-03-06

www.youtube.com 
To tak odnośnie tej tragedii, komentarz artysty :)

obywatel swiata 2012-03-07

Pierwszy raz slucham audycji i jestem w lekkim szoku. Jeden z prowadzących traktuje audycje jako okazję do leczenia swoich kompleksów wynikających z bycia Polakiem (lub jak pewnie on by napisal "polakiem" albo "polaczkiem). Zamiast skupic sie na problemach, slysze tylko ze wszystko dlatego ze tu jest Polska i w tym kraju wszystko smierdzi gownem a ludzie sa do dupy. Nawet imie sobie "zamerykanizowal" Boże, jakie żałosne... do palikota sie pan zapisz- to jest obywatel swiata nienaidzacy wszystkiego co polskie, powinien byc pana idolem

obywatel swiata 2012-03-07

Pierwszy raz slucham audycji i jestem w lekkim szoku. Jeden z prowadzących traktuje audycje jako okazję do leczenia swoich kompleksów wynikających z bycia Polakiem (lub jak pewnie on by napisal "polakiem" albo "polaczkiem). Zamiast skupic sie na problemach, slysze tylko ze wszystko dlatego ze tu jest Polska i w tym kraju wszystko smierdzi gownem a ludzie sa do dupy. Nawet imie sobie "zamerykanizowal" Boże, jakie żałosne... do palikota sie pan zapisz- to jest obywatel swiata nienaidzacy wszystkiego co polskie, powinien byc pana idolem

Hugo 2012-03-07

No no tutaj obywatele swiata sa.  
Moga sobie imiona zamerykanizowac, zmurzyniec lub zzydziec. Bo to ICH imiona. A nie twoje.

Hugo 2012-03-07

Aha, a szachy to jak bnajbardziej sport z aspektem losowym (bo tak sie definiuje gre hazardowa w polsce) - na poczatku losuje sie biale i czarne. Jest to wyrazny aspekt losowosci.

Termit 2012-03-07

Gdyby państwo opchnęło koleje w prywatne ręce to by potem tusku nie musiał się fatygować do szpitali bo by to już nie była jego odpowiedzialność... Ergo nie byłoby katastrof bo po co prywatnym rękom kłopoty w postaci wypadków? Zarządzaliby kolejami z głową i bez kilkudziesięciu dyrektorów i prezesów 
 
Proste? :D

radek1 2012-03-07

Prowadzący na siłę chciał udowodnić ,że katastrofa to nie jest powód aby popsuć jego szampański nastrój. Średnio to mu wychodziło.  
Trzeba przyznać ,że katastrofa przykryła wszystkie medialne wydarzenia. Np 10 tysięczny marsz w krakowie w obronie telewizji Trwam.

radek1 2012-03-07

W zasadzie taka katastrofa to swięto mediów i polityków. Politycy mogą się wtedy pokazać ,że są potrzebni ,że potrzeba stworzyć specjalną komisję , kolejny urząd. Uradzić jak zreformować system bezpieczeństwa kolei. Powołać kolejną spółkę kolejową i nowy urząd. Ani jeden dziennikarz i ani jeden polityk nie zająknął się "po co nam wogle państwowe koleje"?.

Martin 2012-03-07

Ja jestem dziennikarzem i od lat to mówię. 
Podobnie jak większość dziennikarzy KonteStacji.

CD 2012-03-07

Hahaha dokładnie gdy Martin powiedział "idź umyj kibel"... właśnie wtedy... myłem kibel :D. Jasnowidz jakiś.

Nieprzygoda 2012-03-07

Moim zdaniem audycja całkiem dobra, zdecydowanie większy NIESMAK czuję jak widzę te pielgrzymki polityków "pochylających" się nad każdym większym wypadkiem.. Żeby nie było, że nikt nie chwali. :) Często chwalę, jak jest za co, tylko to mało kontrowersyjne więc nie zauważacie, i tyle. :) 
 
W temacie PKP oraz regulowanych zawodów warto jeszcze wspomnieć, że większość obsługi kolei (jak domyślam się - w trosce o najwyższą jakość usług?) to "krewni i znajomi królika"... W efekcie np. ostatnio całą półgodzinną podróż poświęciłam na czekanie aż bardzo "zasłużony" (na oko z 60 lat) pan w nierównym starciu z mini-komputerkiem wydrukuje mi bilet (na stacji nie sprzedają, bo i PO CO, przecież z tej wioski zwanej Warszawą nikt nie jeździ :P).  
Pzdr.

Barrett 2012-03-07

Ja się kurwa zastanawiam ile jeszcze kurwa zamierzacie czekać ludzie na ten wasz utopijny pociąg...  
 
www.youtube.com .  
 
Dobra konkluzja na koniec audycji prowadzących, pasująca do tej piosenki.

netgod 2012-03-07

Czy słyszał ktoś o liście kolejarzy do ministra wysłanym kilka tygodni temu?

Crzszman 2012-03-07

Kolejna żałoba narodowa... Co jak co, ale jak można robić żałobę dla... 16 zabitych osób?!? Ani to nie umarł ktoś wielki, ani jakaś wielka tragedia... Czyli nie spełnia definicji żałoby narodowej... Eh... Szkoda gadać...

Małpolud 2012-03-08

teoretyczno praktyczny wywod na temat wypadku pod Szczekocinami 
 
lazacylazarz.nowyekran.pl

M4rcin 2012-04-03

juz wiadomo co kolej wymyslila po katastrofie. jesli pociag bedzie jechal torem "pod prad" bedzie gasic jedno ze swiatel, aby pociag z przeciwnej strony widzial. ciekawe co zrobia przy rozjazdach na kilka torow. czy nie latwiej bylo to naprawic przez co byl wypadek? czyli wprowadzic czujniki na tory, które są juz na nowoczesnych torowiskach.  
 
i dziwi mnie jeszcze jedna rzecz. mowia, że kolej nie ma pieniędzy, a z drugiej strony nie wykorzystuje pieniedzy ktora oddaje unia. to wreszcie maja te pieniadze czy nie? 
 
i z tym papierkiem to nie uwazam, ze to wina polakow. to jest jak z tym tekstem - "prawo jest dobre tylko narod niedostosowany". we wczesnych latach 90-tych byl w polsce ostry syf na ulicach. wszyscy rzucali te papiery gdzie popadnie. gdy zaczeto sprzatac ulice, to na te czyste ludzie przestali rzucac. 
 
teraz jak ktos widzi na ulicy papier to nie podnosi bo musi widziec, ze to robi rowniez dla swojego dobra. a na razie to sie nikt nie poczuwa, bo juz od gory jest zly przyklad. w prawie, rzadzie i spolkach panstwowych jest syf. tak samo w samorzadach. ludzie nie widza, ze jesli cos zrobia to bedzie mialo sens.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:

Nauczyciele uciekają (4) - dziśNiskie podatki już były (15) - 4 tygodnie temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 5 tygodni temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 7 tygodni temu


Więcej audycji...
Strzelać czy resocjalizować? (2) - 2 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 2 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 3 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 3 miesiące temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 3 miesiące temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 4 miesiące temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 4 miesiące temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 4 miesiące temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 4 miesiące temu

Gazem w przedsiębiorców - 4 miesiące temu

Węgiel jest święty (1) - 5 miesiące temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 5 miesiące temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 5 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 5 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 6 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 6 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 7 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 7 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 7 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 8 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 8 miesięcy temu


Byle by przeżyć (2) - 8 miesięcy temu
Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 9 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 10 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 10 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 10 miesięcy temu

WK nareszcie wchodzi na giełdę! - 10 miesięcy temu

Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - 11 miesięcy temu

Zabił świnię, a odpowie... - 11 miesięcy temu

Hugo zostaje kurem domowym (3) - 11 miesięcy temu

Kto nas będzie leczył? (4) - 11 miesięcy temu

Upadli politycy, imperia i konsumenci (7) - 11 miesięcy temu

Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - 11 miesięcy temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - 11 miesięcy temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - ponad rok temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - ponad rok temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - ponad rok temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 2 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 2 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 2 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 2 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 3 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 3 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 3 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (44) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 4 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lata temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 7 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 8 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 8 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 9 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 9 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 10 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 10 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00
Likwidacja szkody z oc sprawcy, naprawa... - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt