Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
3 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
wczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2012-03-22

Jan Fijor - człowiek w długach

Nadający: Jan Fijor

Dzisiaj wrzucamy na tapete listy od zadłużonych słuchaczy.

KOMENTARZE

produktdotestow 2012-03-22

dziękówa, cały dzień na to czekałem :P

Drakens 2012-03-23

Mam już drugie mieszkanie całkowicie spłacowe metodą nadpłacania. 
Nie żałuję tekiej strategii, bo w między czasie cena mieszkań w Polsce poszła w górę kilkaset procent! 
W przypadku obu kredytów zadbałem o to (w momencie brania kredytu, przed podpisaniem umowy) zagwarantować sobie szybszą spłatę kredytu bez kar czy dodatkowych opłat. Oba kredyty były brane we franku szwajcarskim (pierwszy przewalutowany) co było z wielką korzyścią dla mnie. Drugi kredyt spłciłem do końca już w warunkach ogromnego wzrostu ceny franka, ale to już była końcówka. Gdybym się nie spieszył i nie nadpłacał to bym się ugotował z kredytami. 
Trzeba brać pod uwagę ruchy cen nieruchomości, one w latach 90-siątych i 2000-sięcznych w Polsce rosły tak szybko, że szybsze ich spłacenie było najleszą inwestycją. 
Ci co kupili w latach 90-siątych 1000 hektarów ziemi za grosze (Agencja Rynku Rolnego) ustawili się na resztę życia. Niestety ja aż takich pieniędzy nie miałem. 
Lata 90-siąte i 2000-sięczne w Polsce to były lata cudów i gwałtownych ruchów cen, zasady z stabilnego USA na niewiel się w tej sytuacji zadawały. 
Warto by się zastanowić jakie cuda czekają nas dalej, nie wierzę w stabilną politykę cen w Polsce na przyszłość.

Drakens 2012-03-23

Co do konta internetowego, oczywiście są konta bez opłat, za przelewy się nie płaci, za prowadzenie konta się nie płaci, wystarczy poszukać w internecie. 
No, to co mówicie to przedszkole...

Paweł z Siedlec 2012-03-23

Jan Fijor - człowiek w długach 
 
Fajnie to wygląda jakby ktoś pierwszy raz wchodził na strone kontestacji i patrzy kto to jest Jan Fijor a to jest człowiek w długach ;-)

Maciek 2012-03-23

Garnki można kupić za 2,5 tys. jak jest duża rodzina do wyżywienia. Mogą to być garnki oszczędzające zużycie np. gazu, a na pewno czasu. No i też może zdrowsze pokarmy z takich. I można zaoszczędzić na wizycie u lekarza. Zig Ziglar sprzedawał garnki jak świeże bułeczki:) Dzięki za audycję, wypasiona. Kłaniam się.

Witek 2012-03-23

Wychodzenie z długu zaczynamy od pogorszenia sobie statusu - zmieniamy mieszkanie na mniejsze i dalej od centrum miasta, ostatecznie może być nawet pokój a nie cały lokal. Umowa najlepiej "wolnościowa" (kto używa określenia na "ś" jest głupcem lub ignorantem). Konsolidujemy długi w 1, najmniejsze oprocentowanie jest na hipotekę (lub jak przykład w audycji-u rodziny). Pozbywamy się płaskiego telewizora, zmniejszamy abonament na telefon, kupujemy w tańszym sklepie, myślimy przed każdym zakupem czegokolwiek czy oby na pewno jest to potrzebne! 
Jeśli ktoś nie widzi dla siebie pracy bo podobno jej nie ma to niech spojrzy co się dzieje między 7 a 9 w mieście - na każdym kroku bułka, ulotka, gazeta. Bary szybkiej obsługi przyjmują non-stop. Pomyśl czego inni nie chcą robić - tam pewnie jest rotacja.

jan M Fijor 2012-03-24

@Drakens; przedszkole mowisz. Dzieci masz? Pewnie nie i dlatego nie wiesz, jak trudno jest u nas o przedszkole. Masz rację, ale powiedz mi w tajkim razie, skad sie bierze tylu desperatów finansowych. Im trzeba o przedszkolu pisac, przypominac. 
 
czółko

Piotrek 2012-03-24

Minister oszczędził sobie wpływów do budżetu poprzez podwyższenie podatków ;D

Marriusz 2012-03-24

Dzisiaj słuchałem wypowiedzi wojewody Dolnośląskiego (chyba) który powiedział że z przerażeniem patrzy jak spadają wpływy z podatku CIT który to jest dochodem władz lokalnych. 
Durnie nie wiedzą co się dzieje :-))))))))) 
Wypowiedź była przy okazji audycji na temat jakiegoś skłotu.

piowel 2012-03-25

Po co komu audycje z facetem, który opowiada smuty. Poza tym mózg ma wyżarty alkoholem lub narkotykami, bo nie potrafi nawet pokojarzyć co się do niego mówi!

Paweł z Siedlec 2012-03-25

@10 piowel: jak ci sie nie podoba to nie słuchaj, dla mnie to najlepsza audycja w kontestacji a Pan Janek jest zajebisty i fajnie się go słucha :)

Bezimienny 2012-03-25

Paweł z Siedlec; 
Też już nie słucham. Fecet dzwoni mówi do niego coś, a ten pijany nie słyszy|? A prowadzący mimo ,że słyszał jak było nie może wstać z kolan i wyprostować wypowiedzi guru! 
 
Jakby tak zrobiła Olejnikowa to śmiechom (i słusznie) nie byłoby końca. 
 
Wiem, że Kontestacja to totalna amatorszczyzna, ale tym bardziej wypadałoby zachowywać sie naturalnie i prostować "pomyłki". 
A nie puszczać bluzgi "guru" co to przygłuchy jest i opowiada banały... 
 
I jeszcze mała uwaga - niedotrzymywanie zobowiązań nie jest "wątkiem pobocznym". 
 
Wiem, że krytykować umie każdy głupiec, ale samemu zrobić nie umie. Zdając sobie sprawę, ze do radia sie nie nadaję po prostu i dlatego tego nie robię. 
 
Żyje już za to na tym świecie parę latek i szkoda mi czasu na słuchanie facetów spijających sobie z dzióbków dyrdymały

Tomasz 2012-03-25

co do tej audycji to: 
 
Kamil - osobiście uważam, że nie nadajesz się do prowadzenia audycji radiowej, często w swoich audycjach, próbujesz 'zgadywać' co ktoś chce przekazać i można się tylko śmiać z Twoich kolejnych pomyłek, bo Ty to robisz albo od niechcenia (czyli potwierdzasz, że nie nadajesz się do prowadzenia audycji), albo robisz to nieświadomie (czyli też potwierdzasz, że się nie nadajesz). Pan Janek niestety w tej audycji też podzielił w pewnym momencie niskie loty Kamila, uderzając w osobę dzwoniącą małoprzedsiębiorczo, jeśli ktoś uważa się za przedsiębiorczą osobę, to uważam, że winna wykazać się przed forum czymś więcej niż tylko odłączeniem słuchacza, tutaj właśnie oczekiwałem udowodnienia przedsiębiorczego myślenia, a nie prostej politycznej zagrywki: "jak się nie podoba to wypad...". Pana Janka mam za co szanować, więc to tylko drobna uwaga. Audycja ciekawa, ale za dużo gadania o oczywistościach, co do dzwoniących to fakt, nie jest dobrze brać kredyt gdy już się jeden ma, sposób na kartę kredytową jest w porządku, tylko większość, która ma problemy ze spłatą zobowiązań bieżących, pewnie spieprzy sprawę i będzie to kolejna niespłacona karta kredytowa. Co do sposobów na komornika, to w polskim bezprawiu jest coś takiego: "Informujemy również, że w przypadku rachunków indywidualnych i wspólnych, Klientowi przysługuje kwota wolna od zajęcia, do wysokości trzykrotnego przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw, bez wypłat nagród z zysku, ogłaszanego przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego za okres bezpośrednio poprzedzający dzień wystawienia tytułu wykonawczego. W związku z powyższym, zajęcie może być realizowane przez Bank wyłącznie ze środków ponad kwotę wolną lub w przypadku zrzeczenia się przez Klienta tej kwoty.  
 
Jeżeli chciałby Pan skorzystać ze środków znajdujących się na koncie w ramach kwoty wolnej od zajęcia egzekucyjnego, prosimy o kontakt z jednym z konsultantów Inteligo." Pozdrawiam słuchaczy, Tomasz z Polski (jeszcze).

bernard 2012-03-25

@ 12  
 
Bezimienny, to słuchasz czy nie słuchasz?

Glowa 2012-03-26

offtopic: cieszę się, że wpadłeś dzisiaj na moją politechnike, Janku :)

Jaroslaw 2012-03-27

Powiadaja gorale, kto ile ma dlugu taki jest bogaty...

jan M Fijor 2012-03-27

@Jaroslawie, górale mają częściowo rację, ale...Wszystko zależy, jak się ten dług traktuje. Ponieważ są to ludzie miłujący ziemię (i stojące na niej nieruchomości) większoś długu mają w pożyczkach hipotecznych. Poza tym, górale miłują Amerykę, ich uwaga odnosi się głównie do warunków amerykańskich. We środę kontynuujemy. Czekamy na pytania. 
 
czółko

SEKAi 2012-03-27

Panowie przeginacie - może i wam się nie podoba sposób prowadzenia audycji, ale zamiast oczerniać ludzi podajcie sugestie i starajcie się zrozumieć m.in. że nie każdego obchodzi poprawna polszczyzna. I kto tu niby był pijany... Pan Janek przeszedł przez wiele doświadczeń, a także ma odwagę mówić o swoich pomyłkach - a to świadczy o charakterze człowieka. Nie wielu znam takich ludzi więc wasze szykany są całkowicie nie na miejscu. Nie słucham nałogowo audycji, a w poprzedniej nie byłem również przygotowany. No i nie potrzebnie zmieniłem temat... chciałem podać kilka konkretnych przykładów z Polski oraz UK oczywiście też przykłady, jednak nie mogę ujawniać tożsamości tych ludzi.

SEKAi 2012-03-27

m.in. kiedy jest się bankrutem, trzeba spłacić długi a po wyprzedaniu majątku (lub zlicytowaniu przez komornika) kiedy nadal zostają zobowiązania do spłaty... są różne sytuacje, np. kiedy zostaje wam 300 tys. pracujecie z żoną na 4 etatach, utrzymują was teściowie, po roku spłat okazuje się że pokryliście tylko odsetki a dług się nie pomniejsza (czy jedynym wyjściem jest ogłoszenie bankructwa). Sam znam kilka przypadków ludzi, którzy byli uczciwi, porządni - a kiedy stracili wszystko i zostali z długami - pojawiał się alkochol lub izolacja od społeczeństwa. Ze wszystkich tylko max. 2 odniosło wielki sukces kiedy już wykaraskali się z dołka. Pozostali trzymają się małych rzeczy, małego sklepiku lub słabo płatnej pracy, ale wierzcie mi że podziwiam ich przede wszystkim za siłę charakteru. Nie jeden być może skończyłby ze sobą, ale tutaj widać prawdziwą wartość człowieka, czy będzie w stanie się podnieść i znowu stanąć na nogi, może już nie odzyska tej wiary w siebie i innych ludzi co kiedyś. Jednak trzeba być człowiekiem wielkiego formatu by podnieść się z takiej porażki. 
Ważna również jest świadomość że jest to możliwe i nie jest to koniec świata.

Tomasz 2012-03-27

@SEKAi - szkoda, że właśnie takiego głosu konstruktywnego zabrakło, a wzięły górę emocje u prowadzących. Takiego podejścia jakie prezentujesz w ostatnim komentarzu oczekiwałem od prowadzących.

FZHUT 2012-03-27

Janek a co myślisz o otwarciu przedszkola przedsiębiorczego z własnym programem nauki? jak już słowo przedszkole tutaj padło...  
 
Łączę pozdrowienia, 
Piotr Wojciech D.

FZHUT 2012-03-27

PS: chodzi mi oczywiście w Polsce bo w Afryce to dla mnie bomba!

Drakens 2012-03-27

@jan M Fijor 
no, co Ty? mam dzieci i posłałem je do njlepszego przedszkola w mieście, prywatnego, a i tam nie było się łatwo dostać... 
oczywiście, to co mówisz ma swoją wartość, zgadzam się, chciałem tylko zahaczyć o sprawy nieco bardziej ambitne jeśli chodzi o finanse. 
 
Sytyacja jest zawsze dynamiczna, mieszkanie które się kupi nagle zyskuje lub traci na wartości, kredyty tak samo, raz są droższe raz tańsze, tak samo waluty, to samo jest z pracą czy zawodem, tak samo z podatkami (była kiedyś ulga bydowlna - druga połowa lat 90-siątych - na nowe mieszkania, można było nie płacić wcale dochodowego podatku przez dowolną ilość lat, wówczas stare mieszknia miały połowę wartości nowych, jak te przepisy się zminieniły, wartość starych mieszkań od razy skoczyła o 75 % do góry, to są ruchy kwot astronomiczne, nie można sytuacji rozpatrywać, tak jak jest, tak będzie po wieki wieków amen). 
 
 
Co do agresywnych głosów krytycznych nt. audycji, cytat z "Rejsu": "najłatwiej jest krytykować, a trudniej coś zorganizować" :)

Drakens 2012-03-28

Przez to przedszkole poznałem bardzo ciekawych ludzi, super rodziców innych super dzieciaków. To tak a propo technik poznawania wartościowych ludzi, o których czasem mówi i pisze Kamil :) 
 
Teraz dzieci chodzą do fajnej szkoły, razem z wieloma dzieciakami z tamtego przedszkola.  
Sam miałem przejabane dzieciństwo i dbam by nikt nie zniszczył psychicznie moich pociech. I udaje się to znakomicie, wystarczy postawić sobie taki cel i no niestety, poświęcać nieco energii w tym kierunku. 
 
No, ale to nie na temat trochę :)

manhattanman 2012-08-27

zauważyłem, i nie odbierajcie tego źle, ale ci którzy inwestowali w polsce w latach 90 podczas boomu nie mają się czym teraz chwalić. z kazdym kolejnym rokiem jest coraz gorzej pod względem mozliwosci do łatwego dorobienia się. widać to po skokach cenowych porownywalnie do osob ktore skupowaly kruszce w dobie krachu finansowego. nie jestem ekspertem, po prostu taką tendencję dostrzegam nim zacznę inwestować bez ryzyka straty, jak wielu milionow ludzi, na ktorych zeruje reszta.

Lutheran Hospital 2018-01-28

Jestem przedstawicielem Iowa Luterańskiego Szpitala w Iowa City w USA. Doznałem, aby kierownictwo szpitala mogło reklamować w Internecie, jak pracujemy i że rozpoczęliśmy ponownie rok na zakup i sprzedaż ludzkich narządów, np. nerki, Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami pod poniższym e-mailem: Zrekompensujemy naszym darczyńcom sporą sumę pieniędzy i jesteśmy specjalistami od organów Chirurgia i jako dawczyni nie ma ryzyka w to. 
A to jest nasz e-mail: 
[email protected] 
Możesz również zadzwonić lub skontaktować się z nami pod adresem whatsapp +1 929 281 1248

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu


Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 8 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 10 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt