Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Pon
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Wydanie Główne
wczoraj
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
wczoraj
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2012-03-28

Co zrobić, gdy pracodawca nie płaci pensji?

Nadający: Jan Fijor

Dzisiaj między innymi o: Kradzieży metodą "na wnuczka" Reformie ZUS oraz długów ciąg dalszy, czyli finanse w biznesie.

KOMENTARZE

SEKAi 2012-03-29

No audycja miała może 3% wspólnego z tematem długów, nie myślałem że będzie pan ciągnął ten temat, a chciałem aby skomentował pan kilka wydarzeń, zwłaszcza zależy mi na pana opiniach - ma pan bogate doświadczenie więc bardzo cenie sobie pana zdanie, więc m.in. czy ogłosić bankructwo, kiedy po roku spłacania długów na 4 etatach z żoną ledwie spłaca się odsetki. Jest przypadek człowieka, który wziął paletę zeszytów, producent nie przedłużył w tym czasie atestu a handlowiec nie mógł ich sprzedać, tak go to obciążyło że zbankrutował a komornik zajął jego mieszkanie. (właściwie od tamtej pory nieustannie rozważam ten temat) osobiście opchnął bym te zeszyty byle gdzie i byle jak, aby odzyskać utopiony kapitał, myślę że chciał odszkodowanie od producenta a paleta makulatury była dowodem w sprawie i dlatego nie mógł ich upłynnić. W UK jest taki program, który pozwala ludziom ze średniej i wyższej klasy zobaczyć życie bezdomnych, jeden przedsiębiorca na którego stawiałem sporo zrobił żeby tego samego dnia zarobić i pójść do hotelu, ale o dziwo się poddał. Jego komentarz: gdyby policja umożliwiała mu pracę to by mu się udało, ale oni nie pozwalali mu na żadną uczciwą pracę.  
Mam 2 przykłady które się świetnie uzupełniają ale nie ma tu tyle miejsca do pisania....

SEKAi 2012-03-29

Więc podam 1 najważniejszy według mnie, facet bankrutuje, zostaje z długami - (wcześniej nie miał takich problemów, miał rodzinę, miał mały zakład, po tragedii rodzinnej się załamał co doprowadziło do takiej sytuacji), komornik licytuje jego majątek, on idzie na odwyk, nie ma nic a zostają mu długi. Co robi (muszę zachować anonimowość) idzie tam gdzie nie trzeba konta w banku, a pieniądze dostaje się do ręki (ale nie idzie do pracy) zbiera ludzi, szuka zleceń na budowach, najpierw w szarej strefie spłaca długi, następnie zakłada spółkę z pomocą inwestora (kluczem było to że znał już tą branżę, miał klientów z polecenia, wyrobioną markę a jego główną przewagą było to że zlecenia były z zagranicy) nawet dania, szwecja. Dziś jest chyba w pana wieku mniej więcej, ale z tego co wyszedł i do czego dzisiaj doszedł. łał - trudno uwierzyć... 
 
To najbardziej optymistyczna postać jaką znam, z tego przedziału od upadku do "millionera"....

SEKAi 2012-03-29

Co do tego Brytyjczyka, co się poddał facet w młodym wieku osiągnął sukces finansowy i sam czuje się zawiedziony jego postawą na koniec, ponieważ sam przeszedł już drogę gdzie był z biednej rodziny a w wieku 20 lat miał już kilka millionów majątku, więc byłem pewien że ja sam na jego miejscu nie poradził bym sobie tak dobrze jak on. Ale się zawiodłem, osobiście nadal jestem przekonany że nie mając dosłownie nic można wyjść na prostą, nie koniecznie szybko (tak jak on się spodziewał, po jednym dniu) ale właśnie stopniowo w zależności od miejsca......

Paweł 2012-03-30

Prośba do prowadzących: tnijcie Blachę, bo nie wie kiedy przestać...

Daniel Piesto 2012-03-30

Ostro pod koniec. Prawie tak jak Wiktor w tygodniu w Sieci. Ale to dobrze: prowokuje to do zrobienia czegos dobrego w Polsce Ludowej :)  
 
zapisujcie sie do Związku Łamistrajk na facebooku 
Bedziemy kontestować kazdy strajk. wieczorem wysle linka.

Pawinho 2012-03-30

Swietny wyklad na poczatku,brawa Janku.

Daniel Piesto 2012-03-31

Hej  
Założyłem konto na fejsie: Związek Łamistrajków. :) 
Zapraszam Was. Jutro zrobię na stronce więcej.

alert('dd'); 2012-03-31

Dokładnie Panie Janku rzygam na mikrofon.Kiedy blacha zadaje pytania ,albo mówi o czym czego nie ma.

Robi 2012-03-31

słucham Pana , lubię, ale jednak bagatelizowaniem sprawy okradania staruszek Pan mnie mocno zdenerwował. Ostatnio to jest istna plaga. Złodziejki robią to nie tylko dlatego, że starsi ludzie słabą widzą, słyszą i myślą, ale tez dlatego, że pewnie z 90% z nich trzyma kasę w domu, a nie na kontach. Starsi ludzie potrafią oszczędzić duże sumy i trzymają to wszystko w: skarpecie, pod materacem, w puszkach po detergentach, pod ubraniami, w piecu, zamrażarce, w żyrandolu, za sedesem i w wielu innych dziwnych miejscach. moją babcię tez okradli. Bidulka zdołała zaoszczędzić aż 3 tys. zł na węgiel z renciny rzędu 800 zł. Zawsze była roztropna, pouczała nas wszystkich, żeby uważać. Zawsze oglądała programy interwencyjne Jaworowicz i inne i naśmiewała się z naiwności ludzi i pokazywała nam, żeby nas przestrzec. No i co? Oszustki i tak wlazły do domu i tak skołowały babcie, że ta polazła do łazienki po 100 zł (chciały sprawdzić cyferki na grubych banknotach - dotacja z UE na węgiel). Później oszustka poprosiła o skorzystanie z łazienki i po pieniądzach. Babcia mówiła, że co drugi dzień ktoś do niej puka i dzwoni. A to pierzyny ma na sprzedanie, a to węgiel, a to msza za Jezusa gdzieś jest itd. I tak odbywa się rozpoznanie i polowanie na emerytów w całej Polsce. Nawet Pan sobie nie wyobraża, ile jest takich spraw. Starsi ludzie często tego nie zgłaszają, bo się wstydzą, a niektórzy dopiero po latach stwierdzają, że coś im ukradziono. To jest dramat Panie Janie. Nie ma się z czego śmiać.

jan M Fijor 2012-03-31

@Robi, pogadamy o starszych ludziach we srode. ja z kolei nie lubię, jak ktoś sam nie widzi prawdy i powtarza po ingorantach. Robi, przypomnij mi wer srode, że mamy rozmawiać o starszych, "biednych" i nieszczęśliwych ludziach.  
 
czółko

kobza 2012-03-31

Bardzo dobra audycja, ale prowadzący jakiś drętwy. Gdzie Kamil?

kobza 2012-03-31

okradanie staruszek to taki sam temat zastępczy jak i z tą sp Madzią z sosnowca. No ileż można o tym czytac i sluchac? wiem, tragedia, ale czy nie większą tragedią sa np dlugi polskich szpitali, które są 3 razy większe niż podają oficjalnie w mediach. media totalnie niezainteresowane sa takimi tematemi. pytanie, czy ludzie to idioci i łykają gówno, czy media w polsce sa na dnie? ale kiedy znalazłam informacje, ze PAP - guru dziennikarsie - w 100% jest w rekach panstwa, to chyba wiem wszystko!

Zero Wstydu 2012-03-31

@kobza 
 
Cóż, ja nie jestem od gadania, to audycja Janka. Rola, czy Kamila, czy moja w audycji to dbanie o to, żeby z technicznego punktu widzenia wszystko było ok, bo uwierz mi, to nie jest takie hop siup. A, że Kamil Cebulski akurat jest w temacie to może się wypowiedzieć.  
 
Zawsze możesz zadzwonić do audycji prowadzonych przeze mnie i sprawić, że będą bardziej rozrywkowe.  
 
Pozdrawiam

Radek 2012-03-31

Blacha o czym ty bełkotałeś? Ktoś go zrozumiał?

Paweł z Siedlec 2012-03-31

@14 Nawet Pan Janek powiedział, że kompletnie nie wie o czym on mówi :) 
 
Podobało mi sie podsumowanie Pana Janka na wywody blachy: "kończmy to bo ludzie zwymiotują na laptopy na których odsłuchują" :D

JacekVelBlacha 2012-04-01

Artykuł opisujacy skale zatrów płatniczych : 
forsal.pl 
@Paweł  
Dlaczego sam nie zadzwoniłeś tylko jęczysz w komentarzach? 
@alert('dd'); do Ciebie również kieruje powyższe pytanie. 
Ostatnio trolling w komentarzach zrobił się bardzo modny. 
Mały cytat z wikipedii: 
"Klub Londyński – nieformalne stowarzyszenie ok. 500 banków komercyjnych, powstałe w 1976 r. w celu restrukturyzacji zadłużenia poszczególnych państw-dłużników. W odróżnieniu od Klubu Paryskiego zrzesza wierzycieli prywatnych." 
Ostatnią ratę wobec Klubu Paryskiego zapłaciliśmy w marcu 2009 roku. Do spłacenia pozostaje jeszcze zadłużenie z lat 70. wobec Klubu Londyńskiego - grupy banków komercyjnych, w formie obligacji Brady'ego (obecny stan zadłużenia wynosi 340,5 mln dolarów). Termin tej spłaty przypada na rok 2024. 
U jakiś bankierów "siedzimy" na olbrzymia kasę ,faktem jest ,że sposób obsługi tego zadłużenia wpływa bez sprzecznie na stan budżetu tego kraju a co za tym idzie także na wysokość stawek podatkowych i rodzaj wydatków rzadu ale według Janka to kompletnie nie ma znaczenia. ŚMIECH NA SALI !  
Audycja miała być o długach więc wypowiadałem się o zadłużeniu jakie dotyczy nas wszystkich oraz o swoistym zadłużeniu jakie dotyczy sporej części przedsiębiorstw ale tu znów Janek nie utożsamia się z tymi przedsiębiorcami .Bo może sa jacyś bardziej prawdziwi przedsiębiorcy?

Radek 2012-04-02

Audycja świetna. Chociaż miejscami miało się wrażenie że to jest to audycja Blachy a zadzwonił słuchacz Janek. A powinno być przecież odwrotnie.

Robi 2012-04-03

www.ddwloclawek.pl 
 
Nie wiem czy ten link dotrze. Panie Janie, u nas to jest plaga z tymi oszustwami. Czytam to prawie co 2 czy 3 dni. Proszę naprawdę nie bagatelizować tego problemu. Jest to wyjątkowo świńskie oszustwo.

kurekq1992 2012-04-04

Blacha - a czemu ma mieć znaczenie to kto obsługiwał polski dług za PRL-u? To historia i nic z nią już nie zrobimy. 
 
Narzekasz na trolling w komentarzach - pomyślałeś może czy jest on uzasadniony? Bo gdy słyszę "blacha zadzwonił, słuchamy cię blacha" to mój kursor ląduje na przewijaku audycji, jeśli słucham jej nie na żywo. A widzę nie jestem odosobniony to coś w tym musi chyba być.  
 
Wiedz, że mało kogo interesują Twoje opowieści o tym jaki masz charakter dzięki któremu rozmawiasz z ludźmi na wyższych pozycjach w firmie dzięki czemu wiesz, że istnieje coś takiego jak zastój w płatnościach. Czas Jana Fijora i na audycje jest niestety ograniczony do godziny i szkoda czasu na takie "kwiatki". Weź proszę to pod uwagę następnym razem. 
 
Pozdrawiam, 
P. Kuriata.

kleszcz 2012-04-04

Panowie nie odbierajcie Blachy, bo kładzie audycje...

JacekVelBlacha 2012-04-04

"Blacha - a czemu ma mieć znaczenie to kto obsługiwał polski dług za PRL-u? To historia i nic z nią już nie zrobimy." 
@kurekq1992 jeśli siedzisz kilku krotność swojej rocznej pensji w kilkunastu bankach to też powiesz swojej rodzinie ,że horendalne odsetki jakie od Ciebie pobierają to też historia i z spokojem będziesz czekał na akcje komornika tak ? 
Bzdury opowiadasz człowieku.Widziałeś wielki licznik długu ustawiony za wsparciem Balcerowicza? Jak myślisz po co on to ustawił dla żartu , by ładnie wyglądało i przyjezdni mogli się pośmiać.Jak chcesz realizować obniżki podatków i cele związane z wolnością gospodarczą jak masz długi do spłacania i co gorsza nie wiesz nawet konkretnie u kogo bo przypominam jest to zrzeszenie nieformalne 500 banków (Klub Londyński). 
Piszesz jeszcze tak : 
"Bo gdy słyszę "blacha zadzwonił, słuchamy cię blacha" to mój kursor ląduje na przewijaku audycji, jeśli słucham jej nie na żywo." 
Ponawiam moje pytanie dlaczego sam nie zadzwoniłeś ???? 
Zanim ja zadzwoniłem każdy mógł zadzwonić ,to Janek prowadził w tym czasie monolog, jak się rozłączyłem również każdy mógł zadzwonić i co ciekawe tylu Was tu jest niezadowolonych trolli a po mnie zadzwoniła zaledwie jedna osoba .Ta jedna osoba się rozłączyła i dalej było mnóstwo czasu gdzie mogłeś zadzwonić. 
Dalej piszesz jeszcze coś takiego :  
"Wiedz, że mało kogo interesują Twoje opowieści o tym jaki masz charakter dzięki któremu rozmawiasz z ludźmi na wyższych pozycjach w firmie dzięki czemu wiesz, że istnieje coś takiego jak zastój w płatnościach. Czas Jana Fijora i na audycje jest niestety ograniczony do godziny i szkoda czasu na takie "kwiatki". Weź proszę to pod uwagę następnym razem." 
Będę sobie opowiadał o czym będę chciał i kiedy będę chciał w swoim poście wyżej wyjaśniłem dokładnie iż odnosiłem się do tematu audycji. Kurwa mać człowieku ! Zapytaj jakiegoś lokalnego przedsiębiorcy co nie jest lizusem Janka.F. tylko dzień w dzień zmaga się z utrzymaniem własnego biznesu jakim problemem są właśnie zatory płatnicze nawet jeśli nie wynikają z czyjejś nieuczciwości. 
*Prezes BCC wymienił główne problemy jakie napotykają na swojej drodze polscy przedsiębiorcy: 
Gościem Loży Kieleckiej BCC był Marek Goliszewski. Prezes BCC wymienił główne problemy jakie napotykają na swojej drodze polscy przedsiębiorcy. Zaliczył do nich m.in. zatory płatnicze, drogie kredyty, niespójność prawa.- Od wielu lat BCC artykułuje główne postulaty środowiska przedsiębiorców – mówił Marek Goliszewski.* 
www.bcc.org.pl 
BCC to nie jest rozgłośnia radiowa ani klub dyskutantów.Do Twojej wiadomości jest klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należy 2500 członków (osób i firm). Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 24 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne. Członkami Klubu są także prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy, lekarze, wojskowi i studenci. 
 
Może Ci jest obca definicja ? Proszę bardzo .... 
Zator płatniczy – pojęcie z dziedziny ekonomii opisujące zdarzające się w obrocie gospodarczym zjawisko polegające na kumulowaniu się zadłużeń i przechodzenia ich na kolejnych powiązanych ze sobą kontrahentów. 
 
Słówko do Kamila.C. wydaje mi się ,że warto by było jeszcze jedną audycje nagrać w nieco innym klimacie pod hasłem "MYŚLEĆ JAK MARZYCIELE" Z tego co widzę to target słuchających jest ogromny. ;-)  
czółko ;-D

antyBlacha 2012-04-04

No cóż nikt nie dzwoni to jesteśmy skazani na Blachę.  
Blacha chodzi o to że twoje wypowiedzi nic albo prawie nic nie wnoszą do tematów audycji. Przeważnie podnosisz jakieś poboczne wątki albo wogle odjezdzasz w inne krainy(odlot BLachy). Nie wiem chcesz się pochwalić jakie to twoje życie jest ciekawe i co ty nie robiłeś? 
Po drugie masz wielką trudność żeby wyłożyć o co tobie chodzi w kilku zdaniach. Zaczynasz monolog a gdy kończysz to słuchający ciebie nie wie wogle o co chodziło a przy okazji ma wrażenie że Ty sam już też się zatraciłeś,zagubiłeś i sam nie wiesz co chciałeś powiedzieć.  
Po trzecie wisisz na lini i cały czas masz coś do dodania.  
Słuchasz radio maryja? To chyba wiesz ,że tam nie lubią tych co dzwonią cały czas.

antyBlacha 2012-04-04

Blacha dla mnie BCC jest mało wiarygodne. Bcc od 91 roku skupia największych przedsiębiorców, największe firmy. To nie jest klub dla szaraka. Czyli BCC skupia tych którzy stworzyli tą całą trzecią RP. Tą całą agenturę pokomunistyczną i tych wszystkich którzy zyskali na tym ,że tak wiele potworzono koncesji licencji dla wybranych. 
Jak BCC działa już 20 lat i nie ma żadnych sukcesów na polu likwidacji tych licencji koncesji absurdów prawnych i utrudnień to ta organizacja powinna się sama rozwiazac.

JacekVelBlacha 2012-04-04

@antyBlacha  
Do posta z znaczkiem 22 nawet nie będę się odnosił jest zupełnie poza merytoryczny.Nie podoba się - pisz zależenie do redakcji. 
Co do BCC spora część środowiska wolnościowego (ekonomiści ,przedsiębiorcy) to albo blisko zaprzyjaźnieni z BCC ludzie albo wręcz członkowie ,mały cytat : 
" Podczas zorganizowanego przez Śląskie Studenckie Forum Business Centre Club spotkania Kamil opowiedział o swoim życiu i doświadczeniach związanych z prowadzeniem firm oraz odpowiedział na liczne pytania słuchaczy. " 
Na Twoim miejscu bym uważał kogo nazywasz postkomunistyczna agentura :-)

Kamil Cebulski 2012-04-04

Cholera wydało się :) byłem tajnym współpracownikiem przepraszam :)

kurekq1992 2012-04-06

Blacha, Twoja wypowiedź w której tłumaczyłeś przez 2 minuty, że przez Twój charakter masz kontakty z ludźmi wyżej postawionymi w firmie było na temat???  
 
Każdy człowiek szanujący czas na audycji odpowiedziałby krótko na to pytanie "znam ludzi, którzy mają z tym styczność", a nie rozgadywał się o bzdurach. 
 
Twoje odpowiedzi "sam zadzwoń" też nie mają większego sensu. Zadzwonię i co - problem zniknie? Dalej będę musiał słuchać Twojego stękania (tak by the way to dzwoniłem już do tego radia kilka razy). 
 
Piszę "stękania" (agresywnie), bo tracę już trochę cierpliwości. Przyszło Ci do głowy, że skoro znalazło się kilka osób, którzy mają Cię serio dość, aż poświęcają czas by Ci to napisać w komentarzach (a nawet pojawił się użytkownik AntyBlacha" to coś w tym musi być?  
 
Sugeruję starać się być bardziej konkretnym podczas dzwonienia - nie mówię byś nie dzwonił. To chyba nie aż tak dużo, prawda? 
 
Pozdrawiam. 
PK.

Jed 2012-04-27

Blacha fakt zamęcza

Jed 2012-04-27

Jesteśmy elitą, zalegalizowanie korupcji dobry pomysł :)) Janek jesteś mistrzem !

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 10 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - 2 lata temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 10 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt