Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Spisek szlachetnych” i inne audycje ByteEatera (zwykle na żywo)
Słuchaj radia
Wydanie Główne (2)
4 dni temu
Czy coś nam grozi za wyjście do knajpy?
OtwieraMY biznesy vs sanepid. Mapa. Niespodziewane naloty. Czy można nagrywać interwencję? Mandaty płatne z góry. Przegrana i bany Trumpa. Perler wciąż bez hostingu. Koszty są niezbędne...
Spisek szlachetnych
4 dni temu
5 rzeczy, które są źle nazywane w Kościele katolickim
Czym się różni dziewicze poczęcie od niepokalanego poczęcia? Dlaczego „grzech pierworodny” to niefortunne tłumaczenie „peccatum originale”? Czy Ofiara mszy świętej się powtarza na każdej...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2012-04-12

Jan Fijor - Unikać euro i eko

Nadający: Jan Fijor

W audycji poruszamy dwa tematy, pierwszy o tym, aby unikać firm euro i eko. Drugi temat to odpowiedź na pytanie, czy pośrednik nieruchomości ma miejsce w świecie wolnorynkowym.

KOMENTARZE

torres 2012-04-12

Blacha, ale tak poza tym to znajesz sobie sprawe ze "bynajmniej" to cos zupelnie innego niz "przynajmniej"?...

BolekMisiak 2012-04-13

Podajcie jakąkolwiek żywność nie nafaszerowaną hormonami to dam wam medal... . 
(a co do krów: bo to ruskie!,na wódce je trzymają)

LordBlick 2012-04-13

1. Znam jedno przedsięwzięcie "euro...", które w moim pojęciu stanowi wyjątek od reguły Jana - www.fecwis.org 
2. Obyczaj kur jest taki, że jak zapewnić takiej dogodne miejsce, to na pewno zniesie to jajo tam gdzie chcemy. Ponadto są proste sposoby i ogólnodostępne oceny świeżości jaj, np. świeże jajko leży w słodkiej wodzie na dnie naczynia prawie poziomo. 
3. Patenty na modyfikacje genetyczne i masowe metody produkcji żywności pogarszającej stan zdrowia są metodą dążenia do uzależnienia/zniewolenia ludzi przez podstępną eliminację alternatyw i doprowadzenie do zwiększonej konsumpcji leków od kartelowych korporacji farmaceutyczno-chemicznych, które są cichym sponsorem takich wynalazków i sponsorem marionetkowych układów politycznych. Polecam się odnieść do filmu www.youtube.com oraz strony www.profit

Jaskiniowiec 2012-04-13

Janku, Twój kolega ma jakieś tam przemyślenia na temat tych jajek, jednak mija się z prawdą, albo trafił na mało rozgarniętego rolnika. Nie wiem, jakie macie wyobrażenia na temat hodowli na wsi, ale wydaje mi się, że sobie jakiś chaos wyobrażacie. Tak nie jest. 
 
Ciężko się nie zgodzić, że lepiej mieć tanie jedzenie słabej jakości niż żadne, co nie znaczy od razu, że mądre jest takie odżywianie. Warto mieć też na ten temat jakąś wiedzę, bo i wysoka cena nie gwarantuje jeszcze jakości jedzenia. W USA co drugi człowiek umiera z powodu nowotworów, w Polsce co czwarty. To coś chyba oznacza.

jan M Fijor 2012-04-13

@Jaskiniowie, w Chicago USA ginie rocznie w napadach ok. 1000 osob, to jest 10 razy wiecej niz w Warszawie. Wniosek? W Chicago celniej strzelaja? W USA ludzie uieraja na raka w wieku co najmniej od 5-10 lat pozniejszym niż w Polsce. Swoją drogą jedzenie mają beznadziejne w porównaniu do nas. Może dlatego mniej ich umiera? czołko

Jerzy Leon 2012-04-13

Janek uważa, że buty zrobione przez szewca, garnitur uszyty przez krawca, czy wiele innych wytworów wyprodukowanych ręcznie są gorsze od maszynowych. 
Tanie jedzenie jest wiele droższe od zdrowego, bo należy doliczyć koszty leczenia generowane przez trujące jedzenie. 
Zatrucia żywnością to nic nadzwyczajnego. To zjawisko istnieje od zawsze. 
Gadasz Janek głupoty. Nie trzeba modyfikować krów 
, żeby wytrzymywały mrozy. konie w Polsce też były na wsiach chowane w przegrzanych stajniach. Moje gorącokrwiste klacze od lat całą zimę mają otwartą stajnie i jeśli nie ma wiatru i opadów to przy mrozach -20 wolą sobie drzemać na dworze. w Polsce też normalne krowy w wielu miejscach spędzają cały rok na dworze. wystarczą do tego drzewa lub wiata oraz dobre wyżywienie. 
Z Twoimi poglądami co do żywności i błogosławionej ręki rynku, która to ureguluje nie zgadzam się ani na jotę. 
Prawie dwa i pół tysiąca lat temu Hipokrates, Herodot i im współcześni twierdzili nie bez racji, że wszystkie nasze choroby pochodzą od jedzenia. 
Czego jednak wymagać od ludzi, skoro ci, którzy składają Przysięgę Hipokratesa (lekarze), też tej świadomości nie mają.

Jerzy Leon 2012-04-13

Jedno z czym się z Tobą zgodzę, to to, że należy unikać euro i eko. Dodam jeszcze do tego hippo, bo ten sam dodatek paszowy, który za małe pieniądze dostają inne zwierzęta, czyli o tym samym składzie przepakowany w opakowanie z napisem hipo kosztuje od razu o minimum 30% więcej.

SEKAi 2012-04-13

Nie chce mi się nawet zaczynać gadać z kimś na 0 poziomie intelektualnym z podstaw biologi i medycyny ogólnej, nie jesteście specjalistami w dziedzinach w których się wypowiadacie. Wasz brak wiedzy sugeruje również że lubicie dodawać fantazje do faktów byle tylko nie przyznać się do nie wiedzy - wszelka polemika przypominała by tłumaczenie jehowym że białe krwinki to też krew - a transfuzja z nich według ich dewiacyjnych poglądów jest jedynie dowodem na bezmyślność i zakłamanie.  
 
Może i Pan Janek zna się na wygodnym ułożeniu w knajpie, albo w doborze wina do cielęciny. Nie obchodzi mnie że część ludzi uważa że Pan Janek sprzedał się SB by czmychnąć do USA (gdyby to była nawet prawda, zrobił bym tak dla swojej rodziny) ale nie będę pana bronił, kiedy podważa pan szkodliwość Genetycznie Modyfikowanej żywności, wody i jedzenia skażonego ołowiem, rtęcią i pestycydami. Jeśli to takie apetyczne to może zaczniecie karmić tak swoją rodzinę. 
 
Oczywiście że można nie być w pełni świadomym, nie każdemu chce się czytać bieżące prace naukowe z m.in. inż. genetycznej, biochemii i jeszcze płacić kilka set dolców za dostęp. Gdybym wypisał wam tylko tytuły prac, daty i nazwiska byłoby z 40 str. A4 więc i tak tego nie przeczytacie a już tym bardziej na pewno nigdy nie czytaliście. GMO to przestępstwo, jeden wielki przekręt wszystko przez rząd oraz ich dotowanie rolnictwa, tak samo pozwalanie by patentować geny (kiedy durny wokalista chce opatentować peace, wszyscy się śmieją) ale kiedy rząd pozwala patentować geny roślin, zwierząt i ludzi by pobierać od firm haracz wszyscy traktują to jako coś dobrego. Samo GMO można przyrównać do celulozy, człowiek nie ma enzymu by trawić papier tak samo jak będzie mu ciężko strawić i przyswoić pokarm genetycznie modyfikowany, jest kilkanaście prac naukowych i powtarzanych eksp. pokazujących jakie szkody w organizmie wywołuje GMO. 
 
Nie obchodzi mnie że jakiś pajac z rządu albo niedoszły docent chwali GMO, czemu go nie żrą, czemu rolnicy nie żrą w USA swojego żarcia, a na dodatek zawiązują stowarzyszenia mające znosić głupie przepisy dotujące nadprodukcje, to różnorodność biologiczna gatunków zapewnia wytrzymałość roślin i zwierząt, ktoś kto ględzi że jest za mało jedzenia, wody i powietrza chyba śni sobie w matrixie. Nie żyjemy na pustyni a nawet gdyby dziś zdechli wszyscy ludzie to nasze jedzenie będzie dalej rosło bez pestycydów i maszyn. 
 
Jeśli rząd nie będzie prześladował rolników i konsumentów wszystko samo się ureguluje, po za tym każda władza jest zła, a to o czym pisze mówi m.in. Ron Paul - zadziwiające że dochodzi do tych samych wniosków co ja i jak zadziwiające jest że do tych samych wniosków nie dochodzicie wy...

SEKAi 2012-04-13

Jeszcze jedno panowie, jak człowiek ma kupić sobie prawdziwe jedzenie, kiedy rząd prześladuje każdego producenta żywności, myślicie że taki koncern produkujący jajka nie chciałby dać swojemu klientowi to czego on żąda, jedzenie wyższej jakości, ale by nie zbankrutować musi płacić haracz i spełniać chore wymogi które pozwalają resortom trzymać go za gębę. Ale rząd najpierw okrada obywatela pozwalając mu na tyle by nie zdechł, a potem prześladuje rolników (którzy są najważniejszymi przedsiębiorcami w kraju) jeśli oni przestaną pracować to dopiero wszyscy się nauczą co to jest głód. np. jakiś dziadek sprzedaje warzywa żeby przetrwać ciemiężce (kolejnego ministra rolnictwa) a tu go każą, za to że jest pracowity, bo nie ma kasy fiskalnej, bo nie ma certyfikatu na buraczki i marchewkę, bo nie ma przepisowej skrzynki do przetrzymywania warzyw. To jest chore, a te brednie że jest głód na świecie bo bogaci wszystko zżarli, myślicie że bill geits jedzie do afryki by zabrać głodnym dzieciom butelkę wody, jeśli gdzieś na świecie jest głód, to wina wojny (rządu) a nie tego że nie mają ciągnika albo że krowy stoją na dworze, samo gospodarstwo rolne to przykład idealnego zamkniętego ekosystemu. Zwierzęta dają nawóz który napędza rośliny a rośliny są pokarmem dla zwierząt, tak było od tysięcy lat i ludzie nie wyginęli. Dopóki nie wymyślono bogów i kast, dopóki ludzie nie stwierdzili że ktoś musi nami rządzić. 
 
Nie wiem jak wy ale ja wole sam sobą rządzić, nie potrzebuje ani tuska ani korwina, by mi pozwolił wykopać studnie albo trzymać psa. Potrzebuję aby mnie zostawili w spokoju...

teryasic 2012-04-13

Pan Janek chyba nie słyszał o macaniu kur. Wsadza się palec w ... pewne miejsce i sprawdza czy będzie dziś jajko czy nie.

jan M Fijor 2012-04-14

SEKAI, weź ty kiedyś zadzwon do audycji. Czy ty myslisz, ze ja na innym swiecie zyje? Albo ze ja representuje Monsanto? Zastanow sie, co ty piszesz, a zwlaszcza czy masz dowody na prawdziwosc swoich wnioskow. Jesli tak, podaj zrodlo. Pogadamy. pozdrowko

LordBlick 2012-04-14

Janku, weź pod uwagę to, ze Twój urok osobisty polega na zagadaniu interlokutora na śmierć, więc co niektórzy dzwonią tylko w ostateczności... ;)

jan M Fijor 2012-04-14

@LordBlick przyrzekam sie zmienic. Zawsze mam lek przed tym, aby taka bilateralną wymianą opinii nie zanudzić suchaczy. Odtąd nie będę zagadywał rozmówców na śmierć.  
 
pozdrówko

Piotrek 2012-04-14

Blacha, Blacha, wypier ..

Jaskiniowiec 2012-04-14

@Piotrek, zachowaj takie teksty dla siebie, człowieku.

kobza 2012-04-15

Pośrednik w obrocie nieruchomości niby nie szkodzi, ale w polskim wydaniu niekoniecznie - często agencje nie chcą współpracować z innym agencjami i tym samym działają na szkodę klienta - bez znaczenia czy umowa jest na wyłączność czy otwarta.

Stanley Panama 2012-04-16

Jasiu w swoim żywiole. 
Taką ilość bzdur na temat zdrowej i chorej żywności, jaką Pan Janek powiedział w ciagu kilku minut, może jedynie konkurować z polskim sejmem

jan M Fijor 2012-04-16

@Stanley Panama, zmień sobie ksywę na Stasiek Polska, jesteś bowiem typowym Polakiem, który jak nie dokopie drugiemu, to chory. Jeśli już jesteś tak doskonale poinformowany, to może nas oświeć a nie krytykuj, w dodatku bez jakiegokolwiek argumentu.  
 
smacznego.

Tick 2012-04-16

Janku jakiś czas temu nawoływałeś do podrzucania tematów, które mogą nas interesować. Idąc tym tropem mam prośbę, abyś poruszył wątek z Twojego podwórka: książki. Co mają robić ludzie, którzy chcą napisać książkę? Do kogo się zwrócić? Czy tłumaczenie źródeł (wydawnictwa z lat przedwojennych) wymagają tłumacza przysięgłego? Co z prawami autorskimi do tak wiekowych publikacji? Itp. Pozdrawiam

Tick 2012-04-16

Kamilu. Do Ciebie również prośba, abyś opowiedział o założenia, prowadzeniu i możliwościach finansowania fundacji (stowarzyszenia) w praktyce. W sieci informacji teoretycznych jest sporo, ale to tylko suche urzędowe trociny. Myślę, że może to być ciekawa audycja, a zainteresowanych z pewnością nie zabraknie. Szacunek

Kr10n1 2012-04-17

Takiego potoku bzdur z ust pana Fijora to jeszcze nie słyszałem. Odniosę się chociażby do rozumowania że taniej jest lepiej. Otóż zgodnie z tym rozumowaniem taniej jest nie żyć więc popełnijmy masowe samobójstwa. W ogóle podczas tej audycji odniosłem wrażenie że pan Fijor podziela poglądy pewnej części masonów że ludzkości jest za dużo na Ziemi i powinno się ją eksterminować.

Tick 2012-04-17

@Kr10n1 bredzisz. To jest audycja o ekonomii, wolności rynku! Wrzuć radio Józef i tam komentuj sprawy, o których być może masz większe pojęcie

jan M Fijor 2012-04-18

@Krn10n1 spróbuj pomyśleć: ja jestem za tym, żeby bylo tanio,o a więc, żeby był masowy dostęp. A ty uważasz przeciwnie. Więc kto tu jest za eksterminacją? Przecież ty się domagasz, aby produkować żywnośc luksusowo, tak aby była droga, aby było na nią stać tylko wybranych, a reszta co ma jeść? To kto tu jest za eksterminacją? Między nami, to ja uważam, że każdy je co chce. Tłumaczyłem jedynie preferencje ekonomiczne dla tej, czy innej technologii dostarczania żywności.  
smacznego, AEIOU

Stanley Panama 2012-04-19

Naprwade tanio to bedzie jak ludzi będą chodzili do lasu i łapali wiewiórki na obiad, pod warunkiem, że nie złapie ich leśniczy. 
Tanio to bedzie wtedy, jak zalegające przy drogach plastykowe butelki pozbiera się, poleje sie keczupem i zje zamiast schabowego. 
Tanie mięso psy jedzą - no to może zabijmy i zjedzmy psy, no a potem to mieso co mieli zjeść. 
Sejm, sejm i jeszcze raz sejm...... 
Jeszcze pare lat tych rządów w Polsce i bedzie taniej....

Borys 2012-07-26

Nie macie pojecia o chodowli zwierzat .Jakis pajac w TV palnie jakas głupote i póżniej cała wiara powtarza . Jakie chormony.ktos dzwoni i mówi o jakis podajniki z odzielna pasza , brak opierzenia co on pier.. .

Paweł 2013-01-26

Kiedyś czytałem wywiad z jakimś specem od żywienia, m.in od jajek właśnie - i ten spec mówił to samo o bezpiecznym kupowaniu jajek z fabryki, a nie jakimś tam znajdowaniu jajek po miesiącu u rolnika;) Jest to bzdura, bezczelny lobbing... Kury, które sobie chodzą po podwórku u rolnika zawsze znoszą jajka w kilku konkretnych miejscach i tyle - rolnik zbiera te jajka minimum raz dziennie; jak trafi na jakieś jajko gdzieś pod krzakiem, to je wyrzuci i tyle; każdy kto mieszkał na wsi, lub ma tam rodzine, wie o tym... także proszę nie pierdzielić o wyższości jajek z płynnego styropianu od tych od rolnika.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 11 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - 2 lata temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 10 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 11 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

rolety dako nowy sącz - - 20.00
Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt