Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
21:00
Wydanie Główne
Jutro
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (7)
6 dni temu
Unikaj szpitali
Zaczyna brakować miejsc dla chorych. Nielogiczne zakazy. Czerwona vs żółta strefa. Zamknięte szkoły. Nadawanie nielegalne? Jawne zarobki w TVP? Nowy pomysł na ławki. Bieszczady bez 5G....
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
5 dni temu
Analiza rynku nieruchomości - Maciej bis |#560
Maciej Bis Analityk rynku nieruchomości. Posiada doświadczenie psychologiczne. Przez 6 lat pracował jako trener umiejętności psychospołecznych. Obecnie pomaga klientom zarobić i...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2012-04-25

Czerwona pigułka - Big Pharma cz.1

Nadający:

Były farmaceuta i była pracownica działku marketingu firmy farmaceutycznej opowiadają o przekrętach, przekupstwach, prawdziwych kosztach jakie ponoszą pacjenci oraz wielkim spisku dziejowym

KOMENTARZE

stop nwo 2012-04-27

bardzo fajnie, że padło hasło nowego porządku świata :)) na niedawnej konferencji przeciwko GMO w Kołobrzegu pewien znany doktor przy okazji również poruszył podobny wątek- wyraził swoje wątpliwości dotyczące 9/11, przeciwko komu tak naprawdę jest ta cała walka z terroryzmem i do czego zmierza kontrola żywności przez Monsanto :) Bardzo dobrze, że coraz odważniej się o tym mówi także w naszym kraju :)

Zuzel 2012-04-27

cześć, czy pamiętacie może w której audycji było coś o migrenach? mam znajomą któa ma mega migreny, pamiętam że w którejś audycji było o tym sporo chyba i nie pamiętam gdzie... no chyba że to było w spectrum rozwoju:/ kurcze, no nie pamiętam...

iskra 2012-04-27

@Zuzek, o migrenach było w odcinku o Gersonie - drugi odcinek Pigułki. Sam Gerson się swoją metodą wyleczył i potem leczył innych. Od leczenia migren się zaczęło, przy okazji mijały też inne choroby i dolegliwości.

iskra 2012-04-27

Zuzel, przepraszam za literówkę...

iskra 2012-04-27

@Zuzel, dodałam już dwa komentarze i mimo potwierdzeń (aż 5 listonoszy dostałam na skrzynkę) licznik odnotował, ale się nie wyświetla. 
 
O migrenach było w odcinku o Gersonie - drugi odcinek Pigułki w historii. Od migren się zaczęło (Gerson wyleczył sam siebie, potem leczył pacjentów).

rotor 2012-04-28

Poznałem człowieka, który w przypływie szczerości powiedział z czego się utrzymuje (m in. luksusowy samochód) - kupuje lekarzy (powiedział, że płaci nawet 2-3 tyś/m) za przepisywanie specyfików firmy która go wynajmuje do tej roboty. Wybaczcie ale o szczegóły nie pytałem wiem tylko, że przeprowadza niby szkolenia na których lekarz jest sprawdzany pod kontem podatności na takie załatwianie spraw. Wie, że to jest nie tyle nieetyczne, co obawia się ścigania przez "służby"ale według niego w Polsce nie można uczciwie się dorobić (firma jest zarejestrowana poza granicą polski). Wcześniej myślałem, że dostają długopisy czy wycieczki :)Ps. polecam książkę :"Skutek uboczny śmierć".

Rewolucjonista 2012-04-30

Długo przymierzałem się i teraz chciałbym wreszcie zaproponować temat do waszej audycji: odpowiedzi

slawko 2012-05-13

No ale z homeopatia to Wasz gosc troche przesadzil. Przeciez to bujdy i szarlataneria. Zdziwilem sie, ze On to powaznie traktuje i jeszcze twierdzi, ze to dziala. :)

iskra 2012-05-14

@Slawko, a jaka jest podstawa (Twoja) żeby stwierdzić autorytatywnie, że nie działa? 
Widzisz, dużo osób psioczy (poza tymi, którzy się leczą tą metodą), ale jak dotąd nikt sporu nie rozstrzygnął definitywnie. Nie ma dowodów na to, że homeopatia nie działa (choć na zdrowy rozsądek działać nie powinna).

Dodaj komentarz...


Łukasz walczy w tej chwili z Państwem Polskim za pomocą prokuratury, wygrał sprawę sądową z sanepidem i teraz to on oskarża sanepid i szpital za bezprawne działania w stosunku do jego dziecka. Joanna zaś po wielu latach walki z chorobą swojego dziecka, znalazła jej przyczynę daleko od miejsc, które wskazywali jej lekarze.

Prowadzą audycję na żywo Czerwona Pigułka, czyli mroczne strony współczesnej medycyny, Można do nich pisać na adres: [email protected]

Medale:

Program miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:








Więcej audycji...







Życie z cukrzycą typu I (17) - 9 lat temu


Zespół niespokojnych nóg (26) - 9 lat temu















Czerwona pigułka - Pasożyty (21) - 9 lat temu







Czerwona Pigułka - Cukrzyca (47) - 9 lat temu






A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Piter - - 50.00
Salsero - - 10.00
joAnna - - 5.00
joAnna - - 5.60
tomek - - 10.00
Mamazdrowychdzieci - - 30.00
Misiek z Krakowa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt