Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2012-05-10

Jan Fijor - Rozmowy znad Turcji

Nadający: Jan Fijor

Audycja nagrana nie na żywo, gdyż Janek poleciał do Turcji.

KOMENTARZE

Tomasz 2012-05-10

Profil na FB, o którym mówił Janek jest tutaj (podawałem go we wcześniejszej audycji, jak widać, Janek czyta każdego posta ;) ) www.facebook.com

Marek 2012-05-10
Mikołaj 2012-05-10

Link do strony "Najlepszy Biznes w Polsce na 365 dni", o której była mowa w audycji :) 
 
https://www.facebook.com

ten typ 2012-05-10

No i Blacha strzeli focha:). Mi się podoba ta forma audycji.

kurekq1992 2012-05-10

Strona na facebooku o której wspominał Jan Fijor: 
 
www.facebook.com

mofo 2012-05-10

Swietna audycja panowie, bez zadnych smetnych telefomow ;-)

Gumiś 2012-05-10

Ten Kaczyński to UNABOMBER

RadekzMazur 2012-05-11

Panie Janku dobry pomysł z tym ograniczaniem telefonów.  
Pańskiej audycji słucham ze względu na Pana a nie na telefony. Człowiek oczekuje ,że się czegoś ciekawego dowie od Fijora a tu dzwoni taka Blacha, póżniej dzwonią małe Blachy z równie głupimi kometarzami. No i wychodzi później na to że Fijor mówił 10% audycji a Blacha i jego dzieci mówiły 90% . To kogo wkońcu jest ta audcja? Pańska czy tych wampirów pragnących przejąc całą Pańską audycje i pański czas. Można zadzwonić i powiedzieć coś krótko i na temat. A taka Blacha dzwoni nawet jak nie zna tematu. Dzwoni i zaczyna swój elaborat. Do tego jąkała straszna i niewiadomo czy on to mówi na poważnie czy jąka się dla jaj.  
Prof. Wolniewicz zaprzestał prowadzenia strony www bo mu w komentarzach właśnie się pojawiała taka "Blacha". Gość podobno pisał elaboraty na kilkadziesiąt stron w kometarzach.  
To Wolniewicz mówi." Nie będą amboną dla jakiegoś frajera piszącego elaboraty na mojej stronie." -Cytat z pamieci.  
Słucham dalej.... :)

RadekzMazur 2012-05-11

Kamil nie odbieraj tych co ciągle dzwonią. Czyli Blachy i Pana z Legionowa. W tym czasie lepiej posłuchać Fijora zanim wysilać umysł próbując rozgryźć o co chodzi w monologu "Blachy". 
Nie odbierajacie go. Jest to jakiś niespełniony człowiek. Bez ogłady i kultury.

Jacek_vel_Blacha 2012-05-11

Tak Janku myślę ,że mógłbyś iść jeszcze dalej w sumie to Kamil również przeszkadza ,wcina się ,żartuje sobie z strasznie poważnych spraw.Ostatnio nawet Kamil mówił ,że przesadza się z promowaniem przedsiębiorczości ,przecież to SKANDAL ! HAŃBA!  
Myślę ,że mógłbyś Janek sam z soba polemizować się zgadzać się wtedy kiedy chcesz się zgadzać i zaprzeczać wtedy kiedy chcesz zaprzeczyć ....sobie. 
@RadekzMazur 
Prof.Wolniewicz ,no tak , to istotnie człowiek co już osiagnał absolut madrości i wiedzy .Tak bardzo wszedł na wyżyny,że nawet nie podejrzewał iż system komentarzy można wyłaczyć ,co więcej jest tak personalnie houbiony w swoim środowisku ,że nikt mu tego nie podpowiedział ,nieszczęśnik. 
/ironiczny_uśmiech/  
 
Janek nie zapomnij wyłaczyć komentarzy na swoim blogu !

Maryjka 2012-05-11

Janku, to była przegenialna audycja! Słuchałam jej trzy razy. Twój humor niczym nieskrępowany (brak telefonów), kilka fenomenalnych anegdot, a wszystko to niewymuszone i w formie kulturalnej rozmowy z Kamilem. Brak jakiś dziwacznych teorii i słuchaczy, którzy nie wiedzą o czym jest mowa i opowiadają o ciotce i co się zdarzyło trzy dni temu w ich nudnym życiu. Podobnie jak Radek z Mazur uważam, że telefony rozpraszają biednego Kamila, który jest idealnym uzupełnieniem Twoich anegdot i przemyśleń, a tu musi robić za telefonistkę i wszystko "siada". "Na martwo" jest o niebo lepiej!  
 
Blacha: I tak w audycji Martina ustalono, że rządzisz światem, to co Ty się tam będziesz przejmował! Tylko może w końcu zajrzysz do słonika poprawnej polszczyzny, co pozwoli Ci uniknąć tego ogromu błędów leksykalnych, ortograficznych i gramatycznych. Proponuję, również dowiedzieć się, jaki jest akcent w języku Polskim, Tobie jak i 99,9% Polakom.

RadekzMazur 2012-05-11

Maryjka uważam podobnie jak Ty. U Jana właśnie podoba mi się to ,że on mówi o ważnych rzeczach w zabawny sposób na luzie. W wielu momentach słuchasz się poprostu cieszy i śmieje. Pada wiele zabawnych anegdotek i puent. Kamil czasami złapie o co chodzi czasami zrozumie po swojemu i jest ok. Namolni dzwoniądzy wprowadzają chaos, rytm audycji siada. Czasami jest jakies zdenerwowanie. Niepotrzebne tłumaczenie upartemu słuchaczowi rzeczy których nie trzeba tłumaczyć.  
Nie bez kozery ta audycja nazywa się "Jan Fijor zaprasza" a nie "Świat według Blachy". 
Taka "Blacha". Wielkokrotnie była wpuszczana na antenę. Czasami zajmowała wiele minut a na koniec się odpłaca chamskim i ordynarnym.  
"Janek nie zapomnij wyłaczyć komentarzy na swoim blogu !".  
Blacha wstydu nie masz? 
Albo raz Blacha zadzwonił do audycji Kamila. Był bardzo poważny gość który ma wiele restauracji. A Blacha zadzwonił o dosłownie opowiadał jak chodzi po zaszczanych zaułkach, podejrzanych melinach jakiś tanich tańcbudach. Czyli poprostu opowiadał życie menela. Wtedy prawie położył całą audycję. Jak ktoś nie wierzy to proszę sobie sięgnąć i posłuchać. 
www.kontestacja.com 
Moje granice cierpliwości na Blachę się już skończyły. Nie wiem jak u innych.  
Dlatego fajna by była forma ,że więcej Janka w Jego audycji poprostu. Albo ucinać rozwleczone monologi dzwoniących. Niech poprostu zadają pytanie tylko bez 10 minutwoego "zagajenia" jak u Blachy. 
Albo niech będzie cześć początkowa dla Janka bez dzwoniących a słuchacze na koniec. albo bez słuchaczy.  
Albo po staremu :)Bo czasami bez feedbacku to jakoś może być dla Janka i Kamila nudno. Ale praktycznie dzwoniący nic nie wnoszą do tej audycji. Nie mówie o wszystkich ale o większości "dyżurnych".

kurekq1992 2012-05-12

No i Blacha strzelił focha, bo nie rozumie, że przeszkadza.

AK47 2012-05-12

kurekq1992 a Ty nie przeszkadzasz? Wpierdalasz się z tym swoim chuja wartym komentarzem wprost pod nagranie Janka. Po co? Przez ciebie umysłowy menelu straciłem pół sekundy życia na jego skanowanie. Jesteś tak głupi, że nie możesz pojąć, że swoim jestestwem uprzykrzasz innym życie?

Marius 2012-05-12

A ja najbardziej lubię tę audycję za anegdoty :] 
 
ad: 12 
Nie przesadzaj. Z pytania Blachy w audycji Kamila wyszła ciekawa odpowiedź "Jak takich dresiarzy we własnym lokalu uniknąć". Np. Jazzowa muzyka, droższe piwo, placyk zabaw dla dzieci czy brak automatów do gier.

fantas manis 2012-05-12

Także słucham audycji tylko ze względu na Janka. 
 
Człowiek dużo widział, dużo przeżył, zna inny świat - ten amerykański, no i ma sposób patrzenia na wszystko z pozycji przedsiębiorcy. Gdy mówi o tym, cały czas wnosi coś nowego, mówi mi o czymś, o czym nie miałem pojęcia. To jest siła Janka, przy przewidywalności wszystkich innych osób udzielających się na antenie Kontestacji (jeszcze Sławek Muturi świetnie mówi o podróżach) . 
 
Myślę, że telefony często obniżają poziom. Ale rezygnowanie z nich to byłby strzał w stopę. Może jakiś apel do telefonujących, może większa dyscyplina ze strony Kamila?

czudak 2012-05-12

Zgadzam się z przedmówcą. Nie powinien być odbierany każdy telefon. Jak dalej tak pójdzie, zakładając że liczba słuchaczy cały czas rośnie, audycja będzie składać się z 10 słów Janka oraz 100 telefonów słuchaczy. Idealne widziałbym 2-3 telefony w końcówce audycji.

Tailor 2012-05-12

Okrutnie zjechaliście Blachę, chyba nie zasłużył na takie traktowanie, nawet jeśli nie jest kryształowy... Blacha to oryginał, często mówi ciekawe rzeczy, czasem ma gorsze dni, jak każdy. To prawda, że zbyt często dzwoni i to może być męczące, ale czy nie można takich spraw załatwić pokojowo? Trzeba od razu banować i obrzucać gównem? Z mojej perspektywy to fajny gość. Na przykład kiedyś na antenie powiedziałem że chciałbym przeczytać książkę Metro 2033 i od razu dostałem ją w prezencie od Blachy pocztą. Fakt, że Blacha jest bardzo emocjonalny i mu puszczają czasem nerwy nawet na antenie, ale zdecydowanie wolę już takich ludzi niż nudziarzy.

Jacek_vel_Blacha 2012-05-12

Uśmiałem się do łez czytajac te komentarze :-)  
 
@Tailor  
Znudzi im się , 99% z tych nicków co się tu wypowiadaja pewnie raz albo dwa zadzwonili na jakakolwiek audycje a spotykajac Janka na ulicy pewnie by nawet nie umieli skinać głowa i się uśmiechnać.  
 
W socjologii takie zjawisko nazywa się zarzadzanie gniewem.Janek zebrał sfrustrowany elektorat a w zarzadzaniu jak widać jest lepszy niż Kaczyński ;-) Była odezwa na audycji i proszę rezultaty widać natychmiast .

Piotrek 2012-05-12

W końcu audycja bez tego trolującego pajaca. Przyjemnie się tego słuchało.

Hiena 2012-05-13

Bardzo ciekawa i przyjemna w odsłuchu audycja, gratulacje:) 
 
Co do odbierania telefonów, do głowy przyszedł mi jeden pomysł. Proponuję odbierać słuchaczy w co drugiej audycji, po 2 czy 3 miesiącach sprawdzić, czy lepsze 'powodzenie' wśród słuchaczy(liczba odsłuchów/komentarze) ma audycja Janek+Kamil czy Janek+Kamil+reszta świata. Myśląc ekonomicznie powinno się wtedy przystać na formę audycji, na którą jest większy popyt :) 
 
No chyba że okaże się, iż poziom audycji czy jej przesłanie staje się przez to mniej wartościowe, ale to już pozostawić należy indywidualnej ocenie Janka, w końcu to jego audycja i zrobi z nią co zechce :) 
 
Igor Hiena Zawistowski

Hoss 2012-05-13

Bardzo fajna audycja i ciekawe tematy. Co do pomysłu-żartu, że będziecie robić na martwo żeby nikt nie przerywał, to ja mówię ABSOLUTNIE NIE! :D Radio ma to do siebie, że można zadzwonić w każdej chwili i porozmawiać. Ja rozumiem że niektórzy mogą nie lubić Jacka_vel_Blachy za to, że wcina się panu Jankowi...no ale ludzie....ludzieeee....wolne radio, wolny przepływ myśli!  
Może zacytuję tutaj fragment wiersza pod tytułem :"Na straganie": 
"A kapusta rzecze smutnie:  
Moi drodzy, po co kłótnie,  
 
Po co wasze swary głupie? 
Wnet i tak zginiemy w zupie!"  
Pozdrawiam i dziękuję za audycję.

Bezimienny 2012-05-13

A gdzie to jeżdżenie po Blasze? Myślałem, że faktycznie mocno pojechali, a tu jedno zdanie. A kiedyś na początku też myślałem, że Blacha to troll, ale jak posłuchałem większej ilości jego wypowiedzi stwierdzam, że jest w nich sens i Blacha to niegłupi facet, tylko ma problemy z wysłowieniem się i to zniechęca do jego osoby. Pozdrawiam cię Blacha! A audycja jest całkiem niezła, więc dla tych co nie słuchali, a tylko czytają komentarze - polecam posłuchać.

karpii 2012-05-13

bezimienny to ja

actus 2012-05-13

@19 
Szanowny Panie, 
bardzo możliwe, że w socjologii jest coś takiego jak zarządzanie gniewem, tylko socjologia „bazuje” na marksowym materializmie, czy późniejszym strukturalizmie. My - jako libertarianie - wiemy, że człowiek decyduje celowo i każdy z nas, wyrażając opinię na Szanownego Pana temat, działa w sposób wolny.  
Wiemy, że aby czymś zarządzać, trzeba móc wydawać polecenia. A ja i wiele innych osób z J. Fijorem się nie kontaktowałem, poleceń mi nie wydawał, działam sam. 
 
A w tym przypadku gniew jest spontaniczny. Swoje źródła ma: 
(1) wtrącanie się do rozmów z własnymi tematami, często zupełnie pozbawionymi związku z tematem wiodącym, 
(2) strasznie nużące opowiadanie o problemie, często nielogicznie, nieskładne i niepłynne; nierzadko infantylne, 
(3) brak znajomości języka polskiego przez wypowiadającego się - niestety - w mowie i w piśmie, 
(4) brak poczucia humoru, unoszenie się i zarzucanie swojemu gospodarzowi niemożności dojścia do głosu (ogólnie - brak ogłady i kultury).

Mariusz 2012-05-13

@25 Szacun actus, właśnie to chciałem napisać ale brakowało mi skilla :P 
 
Blacha nie burz się, nikt Cię nie chcę słuchać co nie znaczy, że wszyscy mają Cię za idiotę. Ja czasami aż chciałem przewijać audycje na żywo jak usłyszałem, że Ty dzwonisz...

RadekzMazur 2012-05-14

Nie ma sensu krytykować Blachy bo ten człowiek najwidoczniej czerpie z tego dziwną satysfakcję "Uśmiałem się ...". Pozostaje tylko Apel do Janka o zatopienie Blachy :) 
@25 actus ciekawa diagnoza- zgadzam się 
@Marius nie bron tak Blachy bo i twoje komentarze jak dzwonisz to za rewelacyjne nie są. Ale nie chcę wychodzić na krytykanta i Ciebie odpuszczam sobie;)

Tomasz 2012-05-14

"Podobnie jak Radek z Mazur uważam, że telefony rozpraszają biednego Kamila, który jest idealnym uzupełnieniem Twoich anegdot i przemyśleń, a tu musi robić za telefonistkę i wszystko "siada". "Na martwo" jest o niebo lepiej! " - co do telefonów do Janka to fakt, prowadzą czasem rozmowę na manowce, więc dobrze, że jest jakaś osoba obok, tylko, że Kamil niestety nie umie się sprzedać na antenie - jest nudny, nie wiem czy tą karierę zawdzięcza bardziej sobie, czy komuś, ale popularność w radio to tylko zasługa gości, bo to oni są ciekawi, Kamil nie potrafi, bo nie musi, nawet nie komentuje komentarzy, bo ma to pewnie w dupie, bo i po co, przecież od tego niczego mu nie przybędzie, stąd mój szacunek do Janka, to człowiek, który zna życie, nawet jak robi błędy to umie się do nich ustosunkować, Kamil nigdy nie będzie Jankiem, ale też nie powinien na siłę być "mikrofono operatorem".

MK 2012-05-14

"Panie Janku dobry pomysł z tym ograniczaniem telefonów.  
Pańskiej audycji słucham ze względu na Pana a nie na telefony. Człowiek oczekuje ,że się czegoś ciekawego dowie od Fijora a tu dzwoni taka Blacha, póżniej dzwonią małe Blachy z równie głupimi kometarzami. No i wychodzi później na to że Fijor mówił 10% audycji a Blacha i jego dzieci mówiły 90% . To kogo wkońcu jest ta audcja? Pańska czy tych wampirów pragnących przejąc całą Pańską audycje i pański czas. Można zadzwonić i powiedzieć coś krótko i na temat. A taka Blacha dzwoni nawet jak nie zna tematu. Dzwoni i zaczyna swój elaborat. Do tego jąkała straszna i niewiadomo czy on to mówi na poważnie czy jąka się dla jaj. " 
 
Heh! RadekZMAzur 
CHyba nie zajrzyłeś ironii Janka - tak lubisz jego żarty, a nie wyczułeś ironii "w moim wieku?! kto to widział żeby mi tu przerywać jakimiś telefonami!?"  
elefonami od łśuchaczy-to najlepsze momenty aydycji kiedy jest 
Czyżbyś nie skojarzył faktu, że brak telefonów wynikał z wyjazdu Janka i niemożliwości nagrywania na żywo Z TELEFONAMI? 
 
Myślałem, że tej audycji słuchają ludzie rozgarnięci.  
 
Jestem absolutnie za telefonami słuchaczy-to najlepsze momemnty audycji-kiedy jest żywa rozmowa. Dl tych którzy nie lubią słuchaczy - niech se poczytają książki- tam macie wywód nie przerwany. 
Życzę więcej poczucia humoru i zrozumienia czym jest radio.

HHHHH 2012-05-14

@Maryjka: 
Nie pie^%*^$ tylko SAMA ZADZWOŃ I POWIEDZ NA ŻYWO COŚ CIEKAWEGO ! ŁATWO KRYTYKOWAĆ Z CIEPLUTKIEGO STOŁKA - SAMA ZADZWOŃ I POWIEDZ COŚ ELOKWENTNEGO, ZAGAJ KULTURALNIE I NIEJĄKAJĄC SIĘ, GRAMATYCZNIE I ORTOGRAFICZNIE . POKAŻ CO POTRAFISZ. ZAJMIJ AUDYCJĘ, NO PROSZĘ. WYELIMINUJ BLACHĘ JAK NA WOLNYM RYNKU - TU KAŻDY MOŻE DZWONIĆ - ZRÓB TO TY, BĄDŹ TAK DOBRA ŻEBY BLACHA NIE MÓGŁ DZWONIĆ , ZABIERZ MU CZAS SWOJĄ GADKĄ. 
A NIE PIER*&^^%%$# ŻEBY WYŁĄCZYĆ SŁUCHACZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
 
ŻENADA.

hhhhh 2012-05-14

"Myślę, że telefony często obniżają poziom. Ale rezygnowanie z nich to byłby strzał w stopę. Może jakiś apel do telefonujących, może większa dyscyplina ze strony Kamila?" 
 
" Proponuję odbierać słuchaczy w co drugiej audycji" 
 
-Pewnie, zróbcie z tego drugie TOK FM - dzwoniący mają tylko 20 sekund na wypowiedź i spadać, bo inni też muszą się dodzonić [notabene-trzeba mieć szczęście by trafić "na wolną linię"] przez to żaden temat nie jest gruntownie przedyskutowany. Wszystko jest traktowane po łebkach - jak w każdej gównianej stacji TV czy radiowej. Nie widzicie że kontestacja to WOLNY przepływ ideii? Tutaj może zadzwonić gość i przez 10 minut zbadać, zgłębić, dopytać ważny temat! Jak wam się nie podobają dzwoniący - sami dzwońcie cwaniaki, a nie apelujcie do rozwalania audycji która od dana ma swój niepowtarzalny format! 
 
 
"(1) wtrącanie się do rozmów z własnymi tematami, często zupełnie pozbawionymi związku z tematem wiodącym, " 
Słuchaj niemieckiego radia - tam wszędzie jest porządek. 
 
(2) strasznie nużące opowiadanie o problemie, często nielogicznie, nieskładne i niepłynne; nierzadko infantylne,  
Hahhaha! Dobre, szczególnie do audycji Janka - który sam błądzi w swoich wypowiedziach, skacze z tematu na temat - i to jest właśnie najlepsze. Jak ktoś dzwoni i dodatkowo zmienia temat to przyśpiesza chaos który Janek na swój sposób i tak robi. Słuchacze nawet jak dzwonią z czymś nie na temat-tym bardziej urozmaicają audycję. 
 
(3) brak znajomości języka polskiego przez wypowiadającego się - niestety - w mowie i w piśmie,  
Ą, Ę,Ź,Ć,Ś,,,,, ech, to sam zadzwoń mędrcze i mów ze znajomością! 
 
(4) brak poczucia humoru, unoszenie się i zarzucanie swojemu gospodarzowi niemożności dojścia do głosu (ogólnie - brak ogłady i kultury)." 
Hahahahahaha, ktoś kto pisze o nielogocznym wypowiadaniu pisze: 
ZARZUCANIE GOSPODARZOWI NIEMOŻNOŚCI DOJŚCIA DO GŁOSU ! HAHAHHA co to w ogóle znaczy! Przeczytałeś sam coś napisał?

RadekzMazur 2012-05-14

U Janka w audycji nie ma żadnego chaosu. Chaos jest pozorny. A wszystko uklada sie do kupy jak puzzle. Napewno Janek przed audycja ma zarys co chce w tej audycji powiedzieć. Przykladem takiej audycji byla wlasnie ta audycja offline i wyszla naprawde świetnie.  
A do Blachy apeluję ,że niech założy swoje radio(swoje bo na Kontestację napewno nie zostanie wpuszczony) i wtedy niech przebywa w "Świecie Blachy". 
U Blachy właśnie najnudniejsze jest ta tępota umysłowa. Człowiek nie umie powiedzieć o co mu chodzi. Nie umie skrystalizować myśli . Skupić. Wszystko jest strasznie rozwleczone. Najpierw Blacha przeprowadza "zagajenie". Zagajenie trwa 10 minut i jest dopiero wstępem do tego co Blacha chce powiedzieć.Po "zagajeniu" Blacha przechodzi do głownej części gdzie dopiero przeprowadza głowny wywód. 
Wszystkie wątki Blachy są albo bardzo słabo logicznie ze sobą połączone albo wogle nie są.  
Do tego dochodzi jąkanie. 
"strasznie nużące opowiadanie o problemie, często nielogicznie, nieskładne i niepłynne; nierzadko infantylne,"- to jest świetnie podsumowanie Blachy  
 
@"HHHH"- jak trwa audycja ,Janek pięknie opowiada, co chwilę są swiętne anegdotki to nie rozumiem po co dzwonić i na siłę psuć audycję, wprowadzać nowe wątki 
Jak ktoś nie ma nic do powiedzenia ciekawego( tak jak Blacha). Albo jak ktoś nie umie się wypowiedzieć "krótko" to niech lepiej wogle do tej audycji nie dzwoni.  
Szkoda ,że na Kontestacji szerzy się prymitywizm(Blacha) i jeszcze to znajduje poklask (HHHH). Chociaż sądzę ,żę Blacha i HHH to jedna i ta sama osoba.

actus 2012-05-14

@30 
Szanowny hhhh, 
spieszę z tłumaczeniem:  
(4) "zarzucanie swojemu gospodarzowi niemożności dojścia do głosu", innymi słowy:  
"Pan Blacha zarzucił Panu Janowi Fijorowi iż nie może dojść do głosu w trakcie trwania audycji Jan Fijor zaprasza".  
Składnia (4) bez zarzutu: jest orzeczenie, dopełnienie, są zaimki osobowe (wszystko w dopełniaczu). Problemem jest to, że podmiot i przedmiot jest w domyśle. Zdanie dla ludzi z inteligencją powyżej przeciętnej. 
 
Dziękuję za komentarz do mojego postu, nie sądzę aby J. Fijor błądził i skakał z tematu na temat. W każdej jego audycji jest lejtmotyw, trzeba być naprawdę złośnikiem, by tego nie dostrzec. 
Życzę zdrowia i więcej poczucia humoru.

Marius 2012-05-15

@ 27: 
Moje komentarze nie są za rewelacyjne? Łoł... to zgraj mi swoje komentarze, które uważasz za rewelacyjne z audycji. Odsłucham sobie i może się nauczę rewelacyjnej sztuki komentowania.

RadekzMazur 2012-05-15

@marius dlaczego ma być analogia twoje kometarze złe - moje dobre? 
Poprostu stwierdzam fakt z perspektywy słuchacza odbiorcy a nie twórcy (prowadzącego audycję lub dzwoniącego do niej) 
A fakt jest taki ,że twoje komentarze są błache ,banalne nic nie wnoszące i czekam aż się rozłączysz . To tyle .

soki 2012-05-15

@actus: "A w tym przypadku gniew jest spontaniczny. Swoje źródła ma:  
(1) wtrącanie się do rozmów z własnymi tematami, często zupełnie pozbawionymi związku z tematem wiodącym,  
(2) strasznie nużące opowiadanie o problemie, często nielogicznie, nieskładne i niepłynne; nierzadko infantylne,  
(3) brak znajomości języka polskiego przez wypowiadającego się - niestety - w mowie i w piśmie,  
(4) brak poczucia humoru, unoszenie się i zarzucanie swojemu gospodarzowi niemożności dojścia do głosu (ogólnie - brak ogłady i kultury)" 
 
Nic dodać, nic ująć. Amen

tick 2012-05-16

BLACHA a weź Ty spieprzaj na migomat i nie wywnętrzaj się tu nam! Co to ma być?! Dzwonisz co audycje, smęcisz bez treści polemizujesz na tematy w stylu: dlaczego słoik odkręca się w prawo... Daj żyć! Włącz komputer, puść Kontestacje, odepnij klawiaturę i SŁUCHAJ! Może się czegoś nauczysz...  
Janek - bardzo dobrze. Gonić kołtunerię, niech się za naukę wezmą;)

SKŁ 2012-05-17

Widać jaki poziom niektórych słuchaczy, Nie wiem jak można krytykować kogoś za czyjąś ułomność, czy że się jąka. Myślałem że jest to radio wolnośiowo - konserwatywne, gdzie ludzie wiedzą co to szacunek, ale widzę że nie. Jak jesteście tacy cwani w krytykowaniu to idździe na forum Korwina i tam pokrytykujcie jego jąkanie. Żenada.

Łukasz'ryf 2012-06-17

Bardzo fajna audycja. Dziękuję i czekam na kolejne. 
Pozdrawiam

Artur Owczarek 2013-01-22

Ten gość z tej strony biznesna365dni.pl to wałek jest. To jest zwykły student. Tu jest część jego patentów wraz z cenami: 
 
Patent Allegro (100 zł): Obserwujesz na Allegro co nieźle schodzi. Jedziesz do Wólki Kosowskiej, kupujesz to samo i sprzedajesz 
 
Patent Hanyski (2000 zł): Robisz tekturowe opakowania na jajkach, pakujesz do busa i sprzedajesz po wsiach 
 
Dla Kobiet (200 zł): Dziergasz skarpetki na drutach i sprzedajesz 
 
CTP (Czas To Pieniądz): wymieniasz tarcze w zegarkach na takie w których zamiast cyferek są symbole konopii 
 
Patent Elbląski (2000 zł): Sprzedajesz ludziom żwirek i sól do posypywania chodników 
 
Granica (500 zł): Jeździsz do Obwodu Kaliningradzkiego i wozisz wódkę 
 
8 województw (500 zł): Sprzedajesz taksówkarzom po pół litra spirytusu w dobrej cenie i zostawiasz do siebie kontakt

xxxmasterr 2013-01-25

Panie Arturze, można więcej informacji odnośnie tej strony i niby tego studenta? Też byłem zainteresowany jego patentami, wciąż się zastanawiam czy to nie jest jakiś wałek. Ma Pan może więcej informacji? Kupił Pan u niego patenty i dostep do forum?

xxxmasterr 2013-01-25

Panie Arturze, można prosić więcej informacji odnośnie tej strony i tego niby studenta? Chciałem u niego kupić patenty jednak wciąż się zastanawiam czy to nie jest jeden wielki wałek. Czy kupił Pan u niego patenty i dostep do forum?

Gucci 2013-03-19

to jest wałek

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 10 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt