Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2012-05-16

Zespół niespokojnych nóg

Nadający:

Luźniejsza audycja o zespole niespokojnych nóg, kofeinie i o tym dlaczego brakuje nam czasem sił...

KOMENTARZE

aligator 2012-05-17

Audycje są naprawdę fajne, ale jakość dźwięku psuje cały efekt. Zróbcie coś z tym, bo niesamowicie ciężko się słucha...

stop nwo 2012-05-17

wreszcie audycja o bogu i seksie :PP Iskra, kawę można spokojnie zastąpić yerbą :) Nie dość, że zdrowsza to mocniejsza. Spróbuj pajarito ! :)

iskra 2012-05-17

@Aligator, robimy, co możemy. Jaki budżet, takie warunki ;)

iskra 2012-05-17

Stop nwo, yerba mate też ma metyloksantyny, z kofeiną włącznie :) Poza tym nie smakuje jak kawa...

stop nwo 2012-05-17

a wiesz, że kakao (bez mleka) też pobudza? Oczywiście ekologiczne najlepsze, bo te nieekologicznych mogą zawierać soję... Poczytaj: www.vismaya Pijąc samo kakao udało mi się w niecały miesiąc uzupełnić braki żelaza w takim stopniu, że aż sam lekarz się zdziwił jak zobaczył wyniki, których oczekiwał po 3 miesiącach zażywania tabletek :)

stop nwo 2012-05-18

Szczepionka przyczyną autyzmu wg włoskiego sądu 
 
wolnemedia.net

iskra 2012-05-18

Ja niedawno dostałam info o tym, że pewnej lekarce udało się dowieść związku autyzmu ze szczepieniami - szczepiła małpie niemowlęta. U szczepionych rozwijał się autyzm. 
A u nas projekt nowej ustawy, z karami za nieszczepienie i dopuszczeniem fizycznego przymusu... Ech...

stop nwo 2012-05-18

inaczej mówiąc: łamanie konstytucyjnych i podstawowych praw człowieka. Będziecie musieli to nagłośnić w pigułce:)

stop nwo 2012-05-18

Posłuchajcie co dr Śniady ma do powiedzenia nt. aspartamu 
 
www.youtube.com 
 
i parówek  
 
www.youtube.com 
 
i mięsa 
 
www.youtube.com 
 
Same złe wieści dla mięsożerców :)

SEKAi 2012-05-19

Cześć Ekipo - Pigułki, wczoraj w środku nocy znalazłem trochę czasu aby przesłuchać 2 razy waszą audycję o Candida, Bardzo dobra - jedna z najlepszych. Chciałbym was spytać czy macie może jakieś na miary do swojego gościa - blog, forum lub temu podobne, wnioskuje że ukończył farmacje???  
 
A jeśli w tę środę będzie doktor Kulisz to macie gotowy temat czy można spytać o pewne rzeczy, lub np. wysłać ciekawe pytania ??? 
 
ISKRA - zdjąłem całkiem to hasło z folderu na serwerze, teraz musze kończyć bo nie miałem nawet czasu aby to napisać....

markeba 2012-05-19

Siema,  
proszę o Czerwoną pigułkę o tematyce suplementów diety, witamin składników mineralnych. Które preparaty są najlepsze, gdzie można je zakupić? Czy to prawda,że najbardziej reklamowane preparaty są marne jakościowo, a te o których nie słyszymy na codzień są dużo lepsze?  
Z góry dzięki i pozdrawiam.

LordBlick 2012-05-20

Asia w tej audycji brzmiała jakby muchę zamknąć w puszce... ;) Mikrofon przyczepiony do słuchawek sprawiłby się tu najlepiej. 
Co do tematu to nie wierzę, żeby "zespół niespokojnych nóg" nie miał związku z psyche - wszelkie ruchy kończynami są kontrolowane przez układ nerwowy.

stop nwo 2012-05-20
Mario 2012-05-21

Ja wymiękam.  
Asiu, zaproś do siebie jakiegoś miłego studenta. Niech chłopina poprawi, wymieni ten mikrofon. Uszy bolą. 
A wymówki "Jaki budżet, takie warunki ;)", sory, nie skomentuję. 
Przedszkole robicie, czy radio? 
Sory ale wolność zacznie się ludziom kojarzyć z wolnoć Tomku w swoim domku. Nie podoba się jakość to wypad. 
No to wypadam. Wrócę jak się poprawi jakość nagrania. 
Całe szczęście wiem gdzie szukać wiadomości, które podajecie. 
Do miłego i "czystego" usłyszenia.

iskra 2012-05-21

@Mario, krytykować i wymagać każdy potrafi. Jeśli jesteś miłym studentem to wpadnij i popraw, albo wymień mikrofon. Mnie głowa boli jak czytam takie przedszkolne komentarze. 
Mniejsza o jakość - tę każdy definiuje inaczej. Słucha się chyba dla treści, a nie doznań audiofilskich.

iskra 2012-05-21

Dla odmiany ja zamiast wymiękać gotuję się na twardo ;) 
Mario, nie bierz do siebie, ale naprawdę, sporo serca i kasy już włożyłam w tę audycję. Nie licząc na to, że kiedykolwiek się zwróci. Wiem, że jest nienajlepiej. I robię co mogę. W tej chwili na więcej mnie nie stać. Jeśli Twój komentarz nie jest mi w stanie bardziej pomóc, a jedynie dołuje, to - wybacz - ale jest całkowicie zbędny. A wręcz szkodliwy.

stop nwo 2012-05-23

Nie wszyscy bogobojni może wiedzą, ale Jezusek krytykował jedzenie mięsa i bezsensowne mordowanie zwierząt -chyba że w samoobronie.  
 
www.blog.optivitanutrition.pl

Łukasz Roszyk 2012-05-23

@stop nwo 
 
Fajny artykuł.. nie znam aż tak biblii - więc szkoda że nie ma odwołań do tych historyjek... 
 
Ale tak na logikę - w takim razie dlaczego Bóg stworzył nas mięsożercami w takim samym stopniu jak roślinożercami ? 
 
W końcu trawimy mięso bez większych problemów... jak by to wyjasnić ?

stop nwo 2012-05-23

Łukasz, 
 
link potraktuj jako ciekawostkę,bo zaprawdę powiadam Ci, nie służy on zamanifestowaniu moich poglądów - zwłaszcza, że nie trawię wszelkich gotowych systemów wierzeń ani wdawania się w dyskusję ze zwolennikami tego, czyśmy bardziej wege czy niewege. Pomimo tego, że jak dla mnie wszystko przemawia za tym, że jesteśmy wszystkożercami właśnie i mięso (z umiarkowaniem) jest ok, to dietetycy, których przyjemność miałem wysłuchać również narzekają na to, że tego mięsa się spożywa za dużo. W naszym menu mięso powinno się pojawić 1 do 2x w tygodniu, ale nie tak jak u wielu stałych pacjentów NFZ-u: plasterki zwyczajnej do kanapeczek na śniadanie, schabik na obiadzik i wędlinka z pomidorkiem na kolację. Taka nadmierna mięsożerczość to nie tylko szkodliwa dla zdrowia, ale też dla biednych zwierząt, które i tak za przyzwoleniem zobojętniałych hiperkonsumpcjonistów doświadczają masowego holokaustu. Z tego, co nieraz słyszę od paru świętobliwych z mojego otoczenia, to te bezduszne zwierzęta zostały stworzone tylko po to, żeby się nimi nażreć więc podobno nie ma o czym gadać - tak przynajmniej zrozumieli starotestamentowego boga z jego przekazaniem nam pod władzę zwierząt. Dlatego ten link do cytatów biblijnych- dla pokazania przeciwstawnego, bardziej humanitarnego stanowiska. Trzeba mieć też na uwadze to, co powszechnie wiadomo, ale jakoś wielu ignoruje: że mięso jest najczęściej nafaszerowane soją GMO, szczepionkami, sterydami, aspartamem, roundupem, który ze strawionej ''rośliny'' GMO się do organizmu zwierzęcia przedostał no i że to mięso to jest najczęściej tylko z nazwy...

iskra 2012-05-23

@Łukasz, Stop nwo, 
czytający Biblię wie, że na początku wszyscy byli wegetarianami - nawet dziś drapieżne zwierzęta. Sytuacja zmieniła się po potopie. Zainteresowanych odsyłam do źródeł. 
Natomiast nie można mówić, że Bóg stworzył nas mięsożercami - bo to wbrew temu, co mówi Pismo - Słowo Boże.

iskra 2012-05-23

@Łukasz, Stop nwo, 
ja nie znam tego tekstu, nie kojarzę by w NT było coś takiego. Natomiast jest w którymś z listów apostolskich, żeby nie wyrzucał jeden drugiemu, że je mięso.

stop nwo 2012-05-23

No właśnie wielu czytających tego nie wie.  
Wychodzę z założenia, że artykuł nie bazuje na bezczelnym kłamstwie, dla pewności sprawdzę. Ale nie zmienia to faktu w jaki sposób biblia bywa interpretowana jeśli chodzi o traktowanie zwierząt.

iskra 2012-05-24

W temacie - mnie się bardzo podobało co napisał Gibran Khalil w Proroku. Bardzo podobne to było do tego, o czym wspomniałam - z listów apostolskich.

Salsero 2012-05-24

taka uwaga co do sponsorowania audycji. Płacąc przez PayPal nie można przekazać 50% na Pigułkę. Całość idzie na kontestacje. Chyba że w polu imię/nazwisko wpiszemy "na Pigułkę" to Wam przekażą?

iskra 2012-05-24

O problemach z PayPalem już mówiliśmy. Dopisek, że to dla Pigułki, powinien rozwiązać sprawę.

Maya 2013-10-08

To, że odstawienie kofeiny pomaga na tę dolegliwość, kojarzy mi się z niedoborami magnezu, więc może jego suplementacja byłaby tu odpowiedzią: 
 
www.igya.pl

Dodaj komentarz...


Łukasz walczy w tej chwili z Państwem Polskim za pomocą prokuratury, wygrał sprawę sądową z sanepidem i teraz to on oskarża sanepid i szpital za bezprawne działania w stosunku do jego dziecka. Joanna zaś po wielu latach walki z chorobą swojego dziecka, znalazła jej przyczynę daleko od miejsc, które wskazywali jej lekarze.

Prowadzą audycję na żywo Czerwona Pigułka, czyli mroczne strony współczesnej medycyny, Można do nich pisać na adres: [email protected]

Medale:

Program miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Życie z cukrzycą typu I (17) - 9 lat temu


Zespół niespokojnych nóg (26) - 9 lat temuCzerwona pigułka - Pasożyty (21) - 9 lat temuCzerwona Pigułka - Cukrzyca (47) - 9 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Piter - - 50.00
Salsero - - 10.00
joAnna - - 5.00
joAnna - - 5.60
tomek - - 10.00
Mamazdrowychdzieci - - 30.00
Misiek z Krakowa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt