Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Dziś
20:00
Firma na emigracji
Jutro
21:00
Wydanie Główne
Słuchaj radia
Jan Fijor zaprasza (1)
przedwczoraj
Przeliczanie wynagrodzeń to nie taka oczywista sprawa!
O zagranicznych wynagrodzeniach, o tym co utrzymuje niemieck· gospodark· oraz czytanie listu s·uchacza. O tym wszystkim Jan Fijor!
Wydanie Główne (7)
6 dni temu
Absolutnie wszystko, dla każdego, za darmo
Kontynuujemy analizę programów wyborczych. Dziś KO i Lewica. Równouprawnienie w sporcie. Inflacja. Inteligencja elektoratu. Darmowy Internet.
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady 2012-05-24

Tomasz Dąbrowski - Poligrafia

Nadający: Kamil Cebulski

Rozmowa z Tomkiem, który stworzył dużą drukarnię specjalzującą się w druku etykiet.

KOMENTARZE

Firmowiec 2012-05-24

Dobra audycja. Jednak niepotrzebnie Kamil narzekasz na młodych, że zakładają firmy na potęgę bez doświadczenia. Kurcze, przynajmniej chłopaki i dziewczyny się czegoś nauczą. Problemem wydają się być firmy zakładane z pieniędzy tzw. urzędu pracy przez osoby bezrobotne. Przeważnie takie firmy padają po 12 miesiącach funkcjonowania. 
I przestań narzekać na to, że młodzi prowadzą strony w internecie za friko. Taka jest specyfika internetu i Twoje narzekania się nikomu nie przydadzą.

SEKAi 2012-05-24

# Firmowiec to ty przesadzasz, - widziałem na własne oczy jak osoby przed 20stką biorą kilka tysięcy dotacji, płacą 300 zł ZUS'u - kupują BMW i laptopy, rodzina zwykle płaci ten ZUS a oni udają ze coś robią, bo ich firma z 12 mies. dział 1,5 do 3. Potem zamykają Firmę i zostają z BMW i laptopem - widziałem 4 takie przypadki a w jednym 2 braci z jednej rodziny (jeden zaraz po drugim) - trzeba dodać że nie zarobili nawet na swoje utrzymanie. Zastanawiam się czemu wszyscy kupują akurat BMW, ale już najśmieszniejsze jest ze noszą się jakby stworzyli facebooka, w 2 przypadkach skończyło się na tym że od 2 lat jeżdżą swoim BMW po mieście... zastanawiam się czy jak się rozbiją znowu zechcą założyć firmę, ale smutny jest obraz przedsiębiorczości a już najbardziej mdli mnie od propagandy - idź na spacer i zobacz jak unia europejska poprawiła twoje życie. No nie wiem co wy o tym myślicie, ale dla mnie większy sukces osiąga facet handlujący skarpetami na chodniku uciekający przed strażą miejską niż ten młody kwiat polskiego biznesu.... 
 
Albo start up'y ktoś mi przysłał art. o tzw. księżniczce start upów, zrobiła 3 stratupy, wszystkie zdechły bo w rekordowym czasie miały po 100 użytkowników - powiem wam coś WAKE UP ruszcie wasze mózgi bo chyba coś z nimi nie tak, nareszcie Janek powiedział to co każdy ma na końcu języka NLP, Analiza Techniczna to Bulshit - jak słyszę o motywacji to rzygać mi się chce, jak zmotywować się żeby rano wstać. W prawdziwym życiu jeśli nie motywuje cię GŁÓD to odsuń się i zrób miejsce innym którzy nie mają czasu na rozważane takich głupot....

Krzysztof 2012-05-27

Najpierw przeczytałem "TOMASZ DĄBROWSKI - PORNOGRAFIA" i włączam taki podekscytowany, a tu audycja o nadrukach na etykiety, trwało to dobrą chwilę, zanim doszło do mnie, że to jednak poligrafia...

TUL 2012-05-28

;-))))

sprae 2012-05-29

SEKAI: jakaś zawiść przez ciebie przemawia. Znam równie dużo młodych ludzi, którzy robią firmy w normalny sposób i im się udaje. 
 
A co do Janka i NLP to współczuję Jankowi. Dla mnie to sposób na jaśniejsze wyrażanie swoich myśli bez studiowania technik oratorskich. Nie jakaś metoda sterowania ludźmi przez hipnozę. 
 
Ktoś powiedział "Dziś analfabetą nie jest ten, kto nie umie pisać i czytać, tylko ten, kto nie umie zmienić swoich przyzwyczajeń".

SEKAi 2012-05-29

Tak Sprae zazdroszcze im że w jeden dzien osiągam większy sukces niz oni osiągają przez cały rok... masz rację.

Jed 2012-07-10

No właśnie, to różnica - nie `wdraża się ISO` ale system zarządzania jakością tyle że zgodny z wymaganiami normy opracowanej przez International Standarisation Organisation. Każda firma ma jakiś system zarządzania, niektóre budują go na podstawie normy (bez certyfikatu) a jeszcze niektóre z nich poddają się audytowaniu i certyfikacji. Temat rzeka...

Marek 2012-08-07

Istnieje częściowo coś takiego jak strony tylko dla lekarzy. Jest oprogramowanie zajmujące się biurokratyczną częścią działania przychodni i wiele firm na zachodzie z tego żyje. 
 
Strony WWW w rozumieniu kilku pierdółek dostępnych dla klienta z ładnym logo i grafiką to strasznie powtarzalny interes do zrobienia przez Hindusa/Chińczyka ze Skype'em.

Dodaj komentarz...

Kamil Cebulski

Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce.

W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.

Prowadzi audycję na żywo Świat Kamila C., w którym przeprowadza wywiady z biznesmenami.

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Byłem na Gender Fluid Poly Party (2) - 6 miesięcy temu

O świętach #5 Jan Kubań - 9 miesięcy temu

O świętach #4 Jan Fijor - 9 miesięcy temu

O świętach #3 Piotr Motyl - 9 miesięcy temu

O świętach #2 Tad Witkowicz (1) - 9 miesięcy temu

O świętach z Jackiem Gniadkiem (2) - 9 miesięcy temu

Otwarcie Roku 2018/2019 (1) - 11 miesięcy temuWojciech Siryk - Namzalezy.pl (4) - ponad rok temuMarta Marzec - Mój Dietetyk (1) - 3 lata temuGrzegorz Myszor- JakZagrac.pl (3) - 3 lata temuAdam Sulimski - Ekolog relacji (2) - 3 lata temuTomasz Grzelak - People Helper (1) - 3 lata temu


Dawid Szeląg - Szkoła tańca (1) - 4 lata temu


Religia vs Bezpieczeństwo (8) - 4 lata temuPrawda z Dziadów - Q&A | # 06 (4) - 4 lata temu
Patryk Borowski - Edengrad (3) - 4 lata temu
Michał Dymarczyk - Moc Konopi (1) - 4 lata temu


Biznes z PASJĄ - Q&A | # 02 (5) - 5 lata temu

Fundacja - Q&A | # 01 (3) - 5 lata temuJózef Kajta - Mistrz Wynajmu (3) - 5 lata temuDamian Redmer - Rozwojowiec (6) - 6 lat temu
Maciek Gudan (3) - 6 lat temu

Kamil Kosior (14) - 6 lat temu
Sprawdzanie pomysłu na handel (11) - 6 lat temu

Z kasą fiskalną na wakacje (1) - 6 lat temu
Rusza ASBIRO w UK (5) - 7 lat temuJak schować majątek? (31) - 7 lat temu
Adam i firma turystyczna (13) - 7 lat temu


Łukasz Harazim - Klaun Hary (9) - 7 lat temu


Irena Borucka - Survival (15) - 7 lat temu


Tomasz Dąbrowski - Poligrafia (10) - 7 lat temu


Błażej Kozioł (6) - 8 lat temu
Krawiec, co szył reklamy (9) - 9 lat temu
Kamil, kobiety i sukces (8) - 9 lat temu

SKC#7 - Piotr Mazurowski (8) - 10 lat temu
A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Express Taxi Nowy Sącz - - 20.00
Album drewniany na zdjęcia - - 20.00
klatki weterynaryjne - - 20.00
zarabianie przez internet - - 20.00
elektronarzędzia sklep, narzędzia, pasy... - - 20.00
Mieszkania i apartamenty Torrevieja, Costa... - - 20.00
Praca przez internet - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt