Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2012-05-25

Jan Fijor - Karty kredytowe

Nadający: Jan Fijor

Dzisiaj temat kart kredytowych. Jak nigdy trzymamy się tematu.

KOMENTARZE

logistyk 2012-05-25

Nareszcie... Już myślałem, że się nie doczekam :-)

mrolo 2012-05-25

Janku, serdecznie Cie pozdrawiam piękna audycja tak trzymać. Wreszcie treść a nie słowne potyczki. Jestem zainteresowany kartą kredytową, która daje możliwość gromadzenia punktów dających szanse na darmowe podróżowane (lub obniżenia kosztów) mam marzenie 2-3 tygodniowe wakacje w Indonezji.  
Kiedyś wspomniałeś o taksówkarzach, że strach. Czy mogę czegoś bać się jadąc do Indonezji na wakacje (pomijam lot radzieckiego samolotu).  
Trzecia sprawa klimat - nie lubią gorąca, jaki wybrać okres w roku żeby temperatura nie przekraczała 20 stopni.  
Pozdrawiam i nie gniewaj się za piwa ;-) 
Jestem Twoim wiernym słuchaczem

małolat 2012-05-25

Koledzy napiszcie w które gry najlepiej grać żeby zarabiać ?

Stanley Panama 2012-05-26

Jaki alkohol należy pić żeby się nie upić......?

Stanley Panama 2012-05-26

Apro po po kurczaka bez głowy. 
Znam faceta, któremu zona obcięła jaja . 
Żyją w biedzie, nie tak jak ten kurczak i jego właściciel. 
Może jak by mu obcięła łeb....

Gust Dean 2012-05-26

Co do wątku wspomnianego przez Janka -na moją prośbę- odnośnie pokera online. Króciutko wyjaśnię o co chodziło. Mamy w Polscę wielu bardzo dobrych graczy i w ostatnich miesiącach my jako gracze turniejowi (sportowcy) udowadniamy swoje umiejętności i wiedzę odnośnie gry i strategii - wygrywając coraz to większe pule, na najwyższych miejscach! SoSickPL grając online pobił rekord Polski na najwyższą wygraną i zainkasował około 2,500,000zł grając sobie wygodnie w domu! Fajnie jak na raptem 20h gry (z przerwami na odpoczynek i wyspanie się) 
 
Ja osobiście gram od ponad 5 lat zawodowo w pokera, mimo tego, że startowałem od dosłownie darmowych 50$ kapitału na start. Nigdy nie sądziłem, że zarabianie pieniędzy będzie tak banalnie proste - pieniędzy, nie pieniążków. Wg mnie poker niczym szczególnym od giełdy się nie różni - tyle, że to my podejmujemy decyzję o tym, czy chcemy wygrać, czy też nie. (natomiast gra na giełdzie może być ryzykowna, gdy politycy maczają ręce w gospodarce). 
 
Dzisiaj mając 23 lata mogę sobie pozwolić na catering do domu, dosyć częste wyjazdy po całej Polce, podróże po świecie, etc. 
 
Trzeba byłoby zacząć od tego, że poker NIE JEST hazardem, jak większość sądzi, opierając swoje przekonania na paru filmach. By to obalić ja poprę się jedynie jednym filmikiem treningowym z udziałem najbardziej znanego gracza w PL - Marcinem "Goral" Horeckim, który jest w PokerStars Team'ie graczy PRO'ffesional: 
www.intellipoker.pl 
Bezpośrednio pod filmikiem można znaleźć w spisie numerycznym kolejne aspekty gry w pokera, zasady, etc. 
 
Teraz może nie będę się rozpisywać na potęgę, tylko postaram się być na antenie w kolejnej audycji i opowiem, jeżeli mi pozwolą o życiu pokerzysty, zarabianiu na nim, nauce strategii, pozytywach i efektach. 
 
 
GDYBY KTOŚ CHCIAŁ ZACZĄĆ NAUKĘ GRY W POKERA POD PATRONATEM ZAWODOWEGO GRACZA I ZAŁAPAĆ SIĘ NA DARMOWE 50$ -  
To niech napisze na mojego skype: 
ID: ghorgorn 
Albo mail: [email protected] 
 
Na sam koniec jeszcze film zachęcający i rozśmieszający, jak nasz bardzo dobry gracz jeździ po zasiłek do urzędu - samochodem marki... PORSHE: 
www.wykop.pl

SEKAi 2012-05-26

# Gust Dean - być może, jesteś konsekwentny, wydałeś masę kasy na trenerów i grasz na jakimś poziomie i zdarza ci się wygrać... dobrze wiem ze są zawody w pokera, są też zawody w ustawianiu kubków. Zapomniałeś dodać ile osób grało o te 2,500,000 zł oraz ze wygrała tylko jedna, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ze nawet na olimpiadzie tylko jeden zawodnik/jedna drużyna dostaje złoto, nie ma gier gdzie wszyscy wygrywają, nawet w Totka jeśli padło by 100 kuponów, to nie dość że podzielą 10 millionów na 100 części to nadal 8-12 millionow osób nie wygra.  
 
Pokładanie swojej przyszłości w gry to dla mnie oznaka życiowego nieudacznictwa, tak samo jak nieskończenie szkoły, przypadkowa ciąża.Słuchaj, to że ileś millionów ludzi gra w pokera, nie znaczy że wszyscy będą bogaci - gdyby poker był taki wspaniały to Buffett grał by w kasynie zamiast inwestować, Gatse grał by w kasynie zamiast tworzyć Microsoft, powiedz czy jest chociaż jeden facet który wygrał w kasynie milliard ??? NIE MA... moim zdaniem to chyba szukasz frajerów. Nie podoba mi się to. Kiedyś widziałem zawody w USA w pokera, był tam ktoś kto zgarnął z 9 millionów, ale to jest raz do roku - i kilkadziesiąt millionów pokerzystów przegrywa.  
 
Jeśli prowadzisz firmę, nawet jeśli to stragan na bazarze, to sam udział w tej grze która nazywa się przedsiębiorczość, ustawia cię na zwycięskiej pozycji. Ja nie znam pracowitego przedsiębiorcy który by przegrał, za to znam tępych i leniwych którzy przegrali bo wszystko wydali. A inwestowanie to nie jest kręcenie ruletką czy rzut kośćmi. Inwestowanie to wkładanie pieniędzy w prawdziwą firmę (budynki, pracowników, maszyny) a nie żadne japońskie świece. Inwestowanie to poleganie na doświadczeniu zarządu, który chce zwiększać wartość swojej spółki, a nie poleganie na wzrostach i spadkach. Jednym słowem Giełda to nie kasyno, a jeśli ktoś tak twierdzi to niech nie płacze kiedy normalni ludzie go wyśmieją....

Bry 2012-05-26

#6 Ogólnie zgoda ale... "SoSickPL grając online pobił rekord Polski na najwyższą wygraną i zainkasował około 2,500,000zł grając sobie wygodnie w domu! Fajnie jak na raptem 20h gry (z przerwami na odpoczynek i wyspanie się)" To tak jakbyś napisał że Mike Tyson wskoczył sobie na minutkę do ringu i właśnie w takim krotkim czasie miło i przyjemnie zgarnął kilka baniek. Nie wspominasz zupelnie o bezprofitowych sesjach (trwających przez setki, możliwe że i tysiące turnieji), analizie, nauce gry , itd.  
Poker online dziś, a 5 lat temu to też 2 różne światy. Gry są o wiele trudniejsze niż w tamtym okresie, pula graczy jest podzielona przez przeklete regulacje. Nie znaczy to wcale, że nie można zarabiać, można ale jest trudniej. To nie jest branża dla ludzi szukających łatwego zarobku. 
Twój post bardziej mi wygląda na próbę zwerbowania ludzi do programu affiliacyjnego jakiejś szkoły pokerowej lub podobnego przedsiemwzięcia (oczywiście, żaden kłopot z tym ;)) niż trzeźwego przedstawienia branży w obecnym czasie.

RadekzMazur 2012-05-26

Po co używać kart kredytowych? Debetowe nie starczą? 
Można sobie wydzielić drugi rachunek do którego będzie przypisana karta i na tym rachunku mamy mała kwotę. Wtedy jesteśmy bezpieczni przed jakimś wałkiem :)

Co do wątku wspomnianego przez Janka -na moją prośbę- odnośnie pokera online. Króciutko wyjaśnię o co chodziło. Mamy w Polscę wielu bardzo dobrych graczy i w ostatnich miesiącach my jako gracze turniejowi (sportowcy) udowadniamy swoje umiejętności i wiedz 2012-05-26

7] SEKAi: 
1 wers: 
- Skoro nigdy nie grałeś w pokera, to nie mądrzyj się i nie wprowadzaj zamętu tutaj, bo inni się pogubią. Jak już pisałem nie zamierzam tutaj publicznie rozpisywać się kilometrami wersów na czym poker polega, jak się gra, jakie są zasady. Ale obalę kolejny mit, że jeden gra za całą pulę... Bywają i takie turnieje, ale gdy liczba zawodników na ogół nie przekracza 5 graczy i jest to turniej. 
 
/W owym turnieju, w którym grał SoSickPL brało udział 517 zawodników, co łącznie przy wpisowym 10.300$ wygenerowało pulę 5,170,000$ ! Natomiast miejsca płatne zaczynały się od 63 miejsca i oczywiście czym wyższe miejsce, tym większa nagroda. Powierdzenie tutaj: 
imageshack.us 
 
- Dowód na to iż poker jest dochodowy, nawet dla tych którzy dopiero w pokerze raczkują i się zaparczywie uczą gry. 
imageshack.us 
 
Zdjęcie przedstawia wykres mojej połowicy. Jak na inwestowanie 1,50$/1x wpisowe to ZYSK 90+$ nie jest zły. Chociaż obecnie gra na 3,50$ wpisowych i szykuje sie na 7$ wpisowe, więc taki wynik pomnóż sobie odpowiednio.  
 
Oczywiście nie zawsze się wygra, ale jeżeli mamy na plus 7 dni, a w dwóch jesteśmy na minus, to czym większy poziom wpisowego reprezentujemy, tym statystycznie (procentowo) tyle samo wygrywamy, co na niższych, ale kwestia wynagrodzenia w walucie $ jest o wiele wyższa i można pozwolić sobie na mniejszą ilość pracy/gry w ciągu dnia. Ja osobiście nie gram więcej niż 2h/dziennie i mam dobre wyniki, w weekendy Turnieje wielostolikowe jak owy SosickPL i wychodzę dobrze na swoje. 
 
2 wers: 
- Nie pokładam swojej przyszłości w istnieniu gry, ale w wiedzę jaką w owej chwili posiadam. Ona nie zniknie nigdy i nikt mi jej nie odbierze. Jeżeli cała europa i USA zniosą możliwość grania, to zawsze będzie podziemie, albo inne miejsca na ziemi. Tyle, że dzisiaj boodajże jedynie w Polsce nie można grać legalnie, a przynajmniej organizować imprez. 
 
- Ja tutaj nie proponuję recepty na dochód pasywny, ale na zebranie bardzo pokaźnego kapitału na inwestycje, jeżeli ktoś chce bawić się w inwestora. Życiie pokerzysty jest cudowne, ale co dla niektorych i bardzo męczące. Chociażby początkowo było dla mojej mamy, która wygadywała podobne głupstwa, że jest to hazard i jestem uzależniony. ALE TO NIE PRAWDA. Brak wiedzy = ryzyko jak Kiyosaki pisał. I to w pokerze się sprawdza. Ja cieszę się, że są miliony osób, które grają w pokera, bo z chęcią odbieram im pieniądze, jeżeli wykazują się słabością. Może nie wszystkim, bo to niemożliwe, ale na GODNE i udane życie wystarcza. 
 
3 wers: 
- Ja nigdzie nie napisałem, ani nie powiedziałem, że poker to inwestowanie. Wychodzę z założenia jak Kiyosaki odnośnie giełdy. Jest to spekulacja. Tak samo ja wchodząc w konkretne rozdanie spekuluję, czy mi się opłaca je rozegrać do końca, czy nie.

RadekzMazur 2012-05-26

Pokerzysta ale powiedź co ten poker kreuje pozytywnego dla ludzi? 
Każdy zawód, praca wytwarza jakieś dobro czy to usługę czy produkt. To dobro jest oferowane ludziom a wytwórca część ceny zatrzymuje dla siebie. 
Gdzie w pokerze jest dobro? Ja tutaj nie widzę nawet rozrywki. Ludzie siedzą godzinami z zapadniętymi oczami.  
To jest szkodliwe nawet dla jednostki.

RadekzMazur 2012-05-26

Pokerzysta pole "podpis" jest do podpisania swojego nicku a nie wywalenia tytulu na 10 lini.  
Spamujesz :)

Tomasz 2012-05-26

a skoro o zarabianiu i pokerze mowa, to może komuś się przyda domena: POKERZYSTA.COM.PL

SEKAi 2012-05-26

Szczerze mówiąc to nie obchodzą mnie szczegóły w pokerze, w pokera bawiłem się z koleżankami. Więc czy grałem w Pokera ??? A czy ty grałeś w Szachy ??? a w GO grałeś ??? (układa sie na przemian czarne i białe kamienie) wiesz jak chcesz się popisywać tym ze grasz w pokera to ja też mogę się popisać, ale nie muszę się dowartościowywać... 
 
Poczytaj Benjamina Grahama, a potem opiniuj o giełdzie bo najwyraźniej nie rozróżniasz różnicy między inwestycją a spekulacją. Posłuchaj poker to świetna gra, ja życzę ci żebyś był zawodowym pokerzystą i kiedyś był w pierwszej lidze, a nawet życzę ci żebyś ty zgarnął główną pulę. Poker jest tak samo dobrym sposobem na życie jak każdy inny, po za tym poker, szachy i GOBAN to rodzaje sportu. Są ludzie którzy żyją z tych gier, ja chcę sie tylko upewnić ze jesteś osobą poważną to wszystko. Bo mam masę kolesi zapalających się na milion z ruletki np. >> Chciałbym tylko żebyś przyznał, że aby zarobić w Pokera trzeba tak samo się natyrać....  
 
Ja nigdy bym nie stawiał na żadną grę i liczył że ustawi mnie na całe życie, ja wole tradycyjny handel, oraz inwestowanie zysków. Poza tym tą drogą znacznie większy procent ludzi odnosi sukces. Problemem może być że trzeba robić coś czego się nie chce, że grożą ci długi, że nie masz czasu na rozrywkę.Ale za wszystko trzeba zapłacić, Małysz nie siedział latami w barze sącząc piwko z kolesiami tylko zasuwał na treningach. Tak samo żeby odnieść sukces w pokerze trzeba poświęcić coś... o to mi chodzi.

Seba 2012-05-27

małolat World of Warcraft jest gra na ktore da sie zarabiac prawdziwe pieniadze. sam tego nie praktykuje bo dziele kompa z bratem. Podobno jeszcze w diablo 3 da sie zarabiac. Ale gra wyszła 2 tygodie temu wiec wszystko jest jeszcze nie pewne :) poszukaj w necie dokldnych informacji :)

Wojtek(szogun1987) 2012-05-27

Grace period daje duże możliwości związane z odroczoną płatnością. O tym banki nie mówią bo im się takie używanie karty nie opłaca. Ale w momencie gdy mam 80 tyś na tą łódź o której mówiłeś, opłacam tą kwotę kartą przez dwa miesiące mam te 80 tyś z którymi mogę coś z nimi zrobić.

traktor 2012-05-28

Bardzo dobra audycja, zwłaszcza część o kartach kredytowych. Nie wiem czemu Kamil kilka razy pytał się w jakim celu o czymś mówisz - na szczęście dobrze że kontynuowałeś i nie uległeś jego sugestiom. Nie wiem czy temat został wyczerpany w sumie odnośnie kart kredytowych - np. przydałaby się informacja na co zwracać uwagę przy wyborze karty kredytowej albo nawet banku. 
 
Mniej więcej tyle wiedziałem o kartach kredytowych co Kamil, czyli nic: wiedzialem ze amerykanie się zadłużają w tym na potęgę i nie mogą z tego wyjść. Wiedzialem tez ze kartami platniczymi nie da sie czesto placic np. w internecie, bo wymagają nie wiedzieć czemu kart kredytowych. Nie wiedziałem, że można korzystnie dla siebie posługiwać się tym instrumentem finansowym. 
Więcej takich tematów.

MISTIC 2013-01-04

ehhhh........... przeciez to ze kwiaty sa drozsze w galerii wynika nie z jakiegos prestizu tylko z tego ze wlasciciel kwiaciarni w galerii placi ZDECYDOWANIE wiekszy czynsz niz np w osiedlowej kwiaciarni miedzy blokami wiec musi jakos na niego zarobic wiec kwiaty sa drozsze........ Panowie troche pomyslunku.....

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Nie kupuj baryłek ropy (tylko alkoholu) (28) - 10 miesięcy temu


Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 11 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 11 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 11 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - ponad rok temu

Jak się bogacić? (18) - ponad rok temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - ponad rok temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - 2 lata temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 3 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 4 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 5 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 5 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 5 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lat temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lat temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 7 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 8 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 8 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 8 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 9 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 9 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 10 lat temu

Wy ćwoki (15) - 10 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 10 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 11 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 11 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 11 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 11 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt