Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
przedwczoraj
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Myśleć jak przedsiębiorca
3 dni temu
HISTORIA PEWNEGO SUKCESU.
„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów. W związku z tym chciałbym...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Jan Fijor zaprasza 2012-05-30

Jan Fijor - Oba maży da

Nadający: Jan Fijor

O wpadce Obamy z polskimi obozami śmierci i żydach.

KOMENTARZE

mesiorgsx 2012-05-31

Panie Janku, co do piosenek o wolnym rynku, to polecam zaznajomić się z twórczością KelThuza. np tu www.youtube.com

mrolo 2012-05-31

Witam. 
Słuchałem 2 razy i nie dowiedziałem się co ten Obama przeskrobał. 
80% zginęło... ciekawa teoria. 
Trzecia sprawa chcemy wydać oświadczenie ale zapłaćcie nam za nie - śmiechowe ;-) 
Napisał bym więcej ale do pracy się spieszę. 
Kamil, ale Ty masz cierpliwość i "pogryziony język".

chrobacja.prohosts.org 2012-05-31

To prawda - dla Żydów Rzeczpospolita była Ziemią obiecaną, ponieważ katolicyzm przy pomocy jezuitów wytępił w XVII wieku protestanackie polskie mieszczaństwo, a Żydzi zajeli po nim niszę ekonomiczną, która pozwalała im na szybki rozwój ludnościowy. 
 
Stało się tak ponieważ Żydzi byli wygdoni dla szlachty - byli obcy i nie predystynowali do zostania siłą polityczną, którą stawało się polskie mieszczaństwo. 
 
Jeszcze w XVI wieku było w Polsce około 50.000 Żydów na 10.000.000 mieszkańców RP. Po stu latach było ich ponad 1.000.000 na 11.000.000.  
 
700 lat masowej obecności Żydów w Polsce to bajki.  
 
Rozwój żydowstwa w Polsce nastąpił po zniszczeniu w Polsce reformacji i zwielkorotnieniu ekspolatacji polskich niewolników (chłopów) przez katolicką szlachtę, której Żydzi byli zaufanymi pomocnikami .  
 
Należy zatem wyciągnąć wnioski z historii i nie powielać błędów przodków....

Pawinho 2012-05-31

Moze chcecie nauczyc Obame historii? 
Jest szansa,podpisz sie zakladajac konto na stronie bialego domu juz blisko 3000 ludzi to zrobilo. 
Jest to petycja w sprawie przeprosin za nazwanie obozow smierci mianem polskich .

Pawinho 2012-05-31

https://wwws.whitehouse.gov/petitions#!/petition/issue-official-apology-referring-nazi-concentration-camps-german-occupied-poland-polish-death-camps/0HXPvkxJ

aspreol 2012-05-31

"Giving all Americans a way to engage their government on the issues that matter to them." 
Jesteś Amerykaninem Pawinho?

mrolo 2012-05-31

"...Otóż Prezydent amerykański nie wiem czy słyszeliście, że że 
tam przy okazji wręczenia medalu Janowi Karskiemu..."  
PÓŁ ZDANIA TYLE! 
dopiero za 3x udało mi się znaleźć związek tematu z audycją 
od 01:44 od 01:55  
koniec czas w sekundach 
Janku! 11 SEKUND Bój się Boga!

jmf 2012-05-31

Myslalem, ze wszyscy wiedzą o gafie Obamy. Huczały o tym media. Nie jesteśmy wiadomościami, żeby podawać kawę na ławę. mrolo, wystarvzy wejść na google, i wpisać Obama, Polish concentration camps i wszystko jasne. Swoją drogą powinienem był to wyjaśnić. Przepraszam. 
pozdrówko

Pawinho 2012-05-31

aspreol ,nie musze byc Amerykaninem aby sie podpisac pod petycja 
mi sie udalo

Tomkiewicz 2012-05-31

Janku, być może nieco z pobocza tematyki audycji, choć nie do końca. Co sądzisz o tym, że tow. Jacek Rostowski dostaje zaproszenie na meeting Bilderbergów? 
 
www.bilderbergmeetings.org 
 
Koleś najpierw straszy wojną, zlewa problematykę długu, forsuje przejście do strefy euro, a teraz gruchnęło taką wieścią. Warto przy tym dodać, że gdy moja Żona podesłała powyższy link do znanego tutaj wszystkim Agenta Tomasza, ten zbył to durnym żartem. Jak dla mnie, przedziwna reakcja.

mrolo 2012-06-01

Ok ale ja słucham tylko kontestacji i mamy ;-)

jan M Fijor 2012-06-01

Zaproszenie Rostowskiego na Bildfergera jest zagadkowe, gdyż zwykle urzędujący ministrowie/politycy od klubu stronili. Z drugiej strony, uczestnictwo w obradach tego zagadkowego stowarzyszenia może być dla ministra korzystne; wyczuje bowiem skąd wieje wiatr. Ja p. Rostowskiemu jednak nie ufam. jako "austriak' wiem, że każdy robi to, co woli (osobiście). Jak dotąd minister R. nie uczynił nic, co by jego interes połączyło (utożsamiło) z moim. Wciąż na nim tracę. Polecam śledzenie postępów Bilderbergu.  
 
czolem

Jaroslaw 2012-06-01

UKRZYZOWANIE: KTO JEST WINNY ? W AUDYCJI PODANO BLEDNIE ZE SA TO RZYMIANIE 
 
Zgodnie z tym, co podaje zydowski Talmud, b. Sanhedrin 43a i inne zydowskie zrodla historyczne z tego okresu, Jezus został stracony za bałwochwalstwo, za namawianie Żydów do bałwochwalstwa i lekceważenie władz rabinicznych. Takie orzeczenie podjal sad rabiniczny. Zydzi grozili powstaniem w Palestynie jezeli wyrok nie zostanie wykonany na Jezusie. Rzymianie nie mieli innego wyjcia jak tylko podjac pragmatyczna decyzje i zgodzic sie z wrokiem sadu rabinicznego. Poniewaz zydzi nie mieli prawa wykonac wyroku Rzymianie zrobili to za nich.

Bezimienny 2012-06-01

Bardzo dobra audycja, jak zazwyczaj.  
 
Dlaczego pan się boi wznowić wydanie książki jakiegoś żyda, by nie zostać uznanym za antysemitę? Przecież to żyd pisał. Oni by wydali książkę Polaka jeżdzącego po Polakach.

no_contest 2012-06-01

Jak zwykle trzyma pan fason;) Konkretnie i na temat. 
Gratulacje.

Jaroslaw 2012-06-02

The Weekly Standard reported on this from Haaretz: 
 
"In the meeting, Obama reportedly boasted about his knowledge of Judaism, telling the leaders that he thinks he knows more “about Judaism” than all past presidents. He said he gained this knowledge of Judaism from reading." 
Obama rzekomo przechwalal sie swoja wiedza o Judaizmie, mowiac lidera ze sadzi ze wie wiecej o Judaizmie niz wszyscy jego poprzednicy. Powiedzial ze wiedze swoja zgromadzil z czytania...  
 
A NIE WIEDZIAL O POLSKICH OBOZACH. Wyksztalcony na Harvardzie murzynek bambo.

Karol Kleszyk 2012-06-02

Trafiłem na audycje z Jankiem przypadkowo.  
Janku, rewelacyjne audycje!!! 
Jesteś specem od "otwierania oczu na świat" 
 
Pozdrawiam całą ekipę!!!

jan M Fijor 2012-06-02

Podpisujcie sie pod petycja. Dopiero niespelna 5000 osob podpisalo sie. brakuje 20000. 
 
https://wwws.whitehouse.gov/petitions#!/petition/issue-official-apology-referring-nazi-concentration-camps-german-occupied-poland-polish-death-camps/0HXPvkxJ 
 
Ku chwale ojczyzny

Sebastian 2012-06-02

Tutaj podana jest jedna z hipotez genezy terminu "polskie obozy zaglady" diarium.pl 
 
A Obama to jak juz bylo powiedziane czyta z promtera, plus nie wie dokladnie gdzie sie urodzil oraz czy ma corki, czy synow ;)

Tomkiewicz 2012-06-02

Skoro czyta z telepromptera - a wszyscy wiedzą, że tak jest - to gafy nie popełnił. Ktoś mu przecież pisze ten bełkot, a on go potem czyta. Co jak co, lecz pupilek Brzezińskiego i Kissingera, czytać chyba jednak potrafi.

Jaroslaw 2012-06-02

Czy to jest powód do wstydu, że Obecny Prezydent USA jest jednocześnie Afroamerykaninem i prawowitym po linii matki Żydem? Matka Prezydenta – Stanley Ann Dunham była Żydówką i to spowinowaconą z wielkimi żydowskimi rodzinami. 
I DRUGA NIESPODZIANKA 
Michelle Obama, żona Prezydenta, i czarny jak smoła rabin Capers Funnye, duchowy przywódca synagogi w chicagowskiej South Side, są kuzynostwem drugiego stopnia. Matka rabina Funnye, Verdelle Robinson Funnye była bowiem siostrą dziadka pani Obamy. Rabin Funnye jest naczelnym rabinem hebrajskiej kongregacji etiopskiej Beth Shalom B’nai Zaken w południowo zachodnim Chicago. W kręgach żydowskich jest znany głównie, jako pośrednik pomiędzy głównym nurtem judaizmu a małą i dosyć wyizolowaną kongregacją czarnych Żydów, nazywanych niekiedy czarnymi Hebrajczykami lub Izraelczykami. Rabin Funnye często apeluje do wspólnoty żydowskiej o większą akceptację w stosunku do Żydów, którzy nie są biali. 
(żródło: Anthony Weiss, Michelle Obama Has a Rabbi in Her Family, Forward Jewish Daily Sep 02, 2008).

Bezimienny 2012-06-03

wh.gov 
 
Podpisana petycja. Łatwo i szybko. 
 
PS nie wiem to ocenianie coś nie działa, kiedyś oceniłem pana na max a później było napisane, następnego dnia - że audycja nie ma ocen. Tu jakieś przekręty są z tym ocenianiem.

kobza 2012-06-03

Panie Janku gratujulę audycji!  
Mimo, że nie ze wszystkim się z Panem zgadzam, to podziwiam Pana determinację do poruszania pewnych spraw, burzenia mitów. 
 
Uśmiałam się do łez kiedy bileter zapytał Pana w jakim jeżyku zwrocół sie Pan do gościa, który omal nie staranował Pana córki - po niemiecku!! To było dobre, hehehehe.  
 
Chodził Pan z wycinkiem gazety aby udowadniać, że polska mniejszość w Stanach to licząca się grupa. Oczywiście sami zainteresowani nie chcą promować Polski. Bo jak promować jeśłi chcemy zapomnieć, odciąć się, nie myśleć, stopić się z tubylcami.  
 
Polacy przyjmują wszystko na kletę i żyją dalej... 
 
A za granicą to jest wstyd, ale wstyd, że nie potrafimy urządzić właściwie własnego kraju i trzeba z niego emigrować!

bez imien ny 2012-06-04

Tak, ta historia o tym że to byli niemcy - bardzo dobra - i od razu mozna ocenic humor na max. Martin przez całą audycje stara się być zabawny, ale mnie on nie śmieszy w ogóle - a Jan Fijor zawsze coś powie naprawdę dobrego jak to.

Kr10n1 2012-06-17

Skoro Pan tak chętnie odpowiada na pytania z komentarzy to ja sobie zadam jedno. Mianowicie jestem ostatnią osobą która łamaną angielszczyzną zadała pytanie Panu Skousenowi. Pytanie brzmiało czy uważa że korporacje nie mogłyby istnieć bez istnienia rządu. Odpowiedź była negatywna.  
 
Proszę sobie więc wyobrazić moje zaskoczenie kiedy znalazłem cytat z Ludwiga von Misesa, który stwierdza że odpowiedź na moje pytanie jest twierdząca. Zaskoczenie było tym milsze, że do takiej samej odpowiedzi doszedłem samodzielnie. 
 
Wobec powyższego chciałbym poprosić o jakiś komentarz w tej sprawie, najchętniej odnośnie nieomylności Waszego guru, ponieważ nie zgadzam się z nim również w innej kwestii, a mianowicie że to podaż kreuje popyt. 
 
Będę wdzięczny za odpowiedź na ten komentarz na następnej audycji.

Swavek 2012-12-20

głośniej proszę.

MISTIC 2013-01-03

Nie no ledwo tego mozna sluchac, Panie Fijor gloryfikuje Pan tych zydow, natomiast slowem nie wspomina o tym jak oszukiwali cale stulecia Polakow, lichwa, pogromy Polakow na kresach zrobione przez komunistycznych żydów, teraz cała ta ich mowa nienawisci w stosunku do Polski. Piepr.... tak pan 3 po 3 a nie powiedzial pan nic co takiego dobrego dla nas zrobili zydzi bo zlego bardzo wiele. Mam naprawde nadzieje ze Iran strzeli w ten zaklamany narod szubrawcow atomowke

Sarmata 2014-01-13

Ze jak, my mamy placic zydowskim gazetom za ogloszenia w ktorych mamy udowodnic, ze nie jestesmy wielbladami. Nic z tego. Te pieniadze to utrzymanie 3 - misiecznen 65 000 polskich dzieci a nie zydowskie pranie glupoty. Jak chca sie bawic w oszustwo niech sie bawia, powinnoscia polaka to ostrzenie miecza na plugastwo wchodzace w nasza suwerennosc.

Dodaj komentarz...

Jan Fijor

Współzałożyciel szkoły biznesu ASBIRO, przedsiębiorca i podróżnik, który w czasie stanu wojennego wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził 17 lat. Były barman, pośrednik nieruchomości, agent ubezpieczeniowy i makler. Obecnie, oprócz działalności w szkole ASBIRO, zajmuje się publicystyką oraz jest właścicielem wydawnictwa Fijorr Publishing.

Prowadzi audycję na żywo Jan Fijor zaprasza w którym przedstawia punkt widzenia przedsiębiorcy. W środy o 21.00

Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...

Debata Janka z liberałem Łukaszem (8) - 9 miesięcy temu

O tym, co piszecie w komentarzach (12) - 10 miesięcy temu


O RODO i akceotacji ciasteczek (4) - 10 miesięcy temu

Jak zostać Bogatym. (8) - 11 miesięcy temu

Jak się bogacić? (18) - 11 miesięcy temu

Bieda polskich wolnościowców (7) - 11 miesięcy temu

Listy, obyczaje i finanse. (2) - ponad rok temu

Jak poprawnie oszczędzać (14) - ponad rok temu

O pożydowskim mieniu bezspadkowym (7) - ponad rok temu
Czy dopłacać do frankowiczów? (19) - ponad rok temuObligacje dla debili (5) - ponad rok temuCzy Janek oddałby 500 plus? (12) - ponad rok temu


Dlaczego USA czeka upadek? (19) - ponad rok temu

40 lat i fajrant! (27) - ponad rok temu

Pomysły na biznes w Hiszpanii (6) - ponad rok temu


Rekordowo krótki odcinek (3) - ponad rok temu

Mocz to moc (11) - ponad rok temu

Jest gorzej, niż myślałem (11) - ponad rok temu


Wystarczy języczek u wagi (8) - ponad rok temu

Jak mieć nosa do nieruchomości (14) - ponad rok temu

O strajku nauczycieli (20) - ponad rok temu

Wady i zalety UK (13) - ponad rok temu


Anarchokapitalizm według Janka (10) - ponad rok temuŻydzi, nieruchomości i dolary (15) - ponad rok temu


Pełzająca detronizacja dolara (2) - ponad rok temu

Wychodzimy jak palanty! (3) - ponad rok temu

Ostatnia noc dyktatury w Wenezueli? (18) - ponad rok temu

Janka porady na nadwagę (13) - ponad rok temu

Polakom brakuje ciekawości (11) - ponad rok temu


Jan Fijor - Listy (1) - 2 lata temuJan Fijor - Komu ufa Janek? (13) - 2 lata temu
Jan Fijor - Śmieci i Japonia (2) - 2 lata temu

O wyższości gór nad morzem (11) - 2 lata temu

Ile jest ASBIRO w ASBIRO? (4) - 2 lata temuJan Fijor - Powrót ze Stanów (1) - 2 lata temuJan Fijor - A to lewak jeden (21) - 3 lata temu


Jan Fijor - Salam alejkum (20) - 3 lata temu


Jan Fijor - Syndrom Korwina (37) - 3 lata temu

Jan Fijor - Mordujecie dzieci (43) - 3 lata temu

Jan Fijor - Totalitaryzmek (19) - 3 lata temuJan Fijor - Ekonomia Zdrowia (9) - 3 lata temu
Amerykański fiskus a Polacy (11) - 3 lata temu
Jan Fijor - Trump coś kręci (24) - 3 lata temu

Jan Fijor - Czytamy Misesa (8) - 3 lata temu


Jan Fijor - Wolność (104) - 3 lata temu

Ryanair i LOT to naciągacze (21) - 3 lata temu

Jan Fijor - Imigranci (20) - 4 lata temu
Jan Fijor - Delta? Nie latam (7) - 4 lata temu


Jan Fijor - Milion plus (17) - 4 lata temu


Jan Fijor - Wolny monopol (22) - 4 lata temu

Jan Fijor - Prezydenci USA (13) - 4 lata temu
Jan Fijor - Telenovela (7) - 4 lata temu

Jan Fijor - Raport z Liberlandu (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (3) - 4 lata temu

Jan Fijor - Trumpy i Hilarie (7) - 4 lata temu

Wielki szwindel na mieszkaniach (19) - 4 lata temu


Jan Fijor - Szarańcza w Malawi (20) - 5 lata temu
Jan Fijor - TRUMP (34) - 5 lata temuJan Fijor - Skok na OFE 2.0 (29) - 5 lata temuJan Fijor - Jak w grudniu 81 (40) - 5 lata temu

Komu Kaczyński zrobi dobrze? (23) - 5 lat temu

Jan Fijor - Silk Road (14) - 5 lat temu

Obsługa klienta wg Janka (19) - 5 lat temuBierzcie zasiłki (31) - 5 lat temuJan Fijor - Wybory (19) - 6 lat temu


Nie ma gotówki i nie będzie (24) - 6 lat temuJan Fijor - Jak umarł Tuwim (11) - 6 lat temu
Jan Fijor - Franek (14) - 6 lat temu


Jan Fijor - Putin Austriakiem? (18) - 6 lat temu

Jan Fijor - Lekcja historii (14) - 6 lat temu
Jan Fijor - Motywy (30) - 6 lat temuJan Fijor - Złoto (9) - 6 lat temu
Prywatyzacja wg Janka Fijora (14) - 6 lat temuWolny rynek — wprowadzenie (38) - 7 lat temu

Jan Fijor - Buthan (17) - 7 lat temu


Jan Fijor - Łukraina (18) - 7 lat temu


Nakręcony prywatyzacją (52) - 7 lat temu


Słuchacz w długach (30) - 7 lat temu

Jan FIjor - Rock and Roll (15) - 7 lat temu

Jan Fijor - Dyskryminacja (27) - 7 lat temuBitcoin to tylko zabawka! (89) - 7 lat temu

Bardzo smutny Janek (47) - 7 lat temu

Wywiad z Markiem Klugmannem (40) - 7 lat temu

Rzecz o kontroli czynszów (14) - 7 lat temu

Janek zbankrutował (20) - 7 lat temu


Blacha wie co mówi (37) - 7 lat temu

Fijor idzie w politykę (37) - 7 lat temu

Ostro (64) - 7 lat temuBanki, samochody, podręczniki (28) - 7 lat temu


Służba zdrowia za oceanem (22) - 7 lat temu

Czy okienko blokuje kolejkę? (65) - 7 lat temuCzy alkoholik jest racjonalny? (61) - 8 lat temu


Czym jeździ milioner? (21) - 8 lat temu

Jan Fijor - Jak wybieram akcje (15) - 8 lat temu


Jan Fijor - Emeryty (40) - 8 lat temuJan Fijor - Kto mi wisi? (58) - 8 lat temu

Na co nam służby specjalne? (17) - 8 lat temu


Jan Fijor - Geje są jak SB (50) - 8 lat temu

Jan Fijor - O dwóch burakach (20) - 8 lat temu

Jan Fijor - Długi (118) - 8 lat temu


Bogaty może dłużej (48) - 8 lat temuCo Janek zrobił z ogórkami? (37) - 8 lat temu
Jan Fijor - SKOK (15) - 8 lat temuJan Fijor - Rozmowy na Jetlagu (19) - 8 lat temu


Jan Fijor - Ja się wycofuję (20) - 8 lat temu


Robimy gospodarstwo? (70) - 8 lat temuJan Fijor - Wyjazdy (53) - 8 lat temu

Jan Fijor - Broni Amber Gold (78) - 8 lat temu


Jan Fijor - W kraju dziadów (27) - 8 lat temu
Jan Fijor - Oba maży da (30) - 9 lat temu

Jan Fijor - Karty kredytowe (19) - 9 lat temuJan Fijor - pośrednicy (23) - 9 lat temu


Czy celnicy to kretyni? (23) - 9 lat temu

Jan Fijor - Unikać euro i eko (26) - 9 lat temu

Jan Fijor - Knajpy w Zakopanym (29) - 9 lat temu
Jan Fijor - Powrót z Azji (15) - 9 lat temuJan Fijor - dochód pasywny? (21) - 9 lat temu


Jan Fijor - Putinizacja (38) - 9 lat temu

Jan Fijor - To już 6,12 (26) - 9 lat temu


Jak sprzedawać dom? (20) - 9 lat temu

Boeing, monopol i korupcja (52) - 9 lat temu


Oburzeni (11) - 9 lat temu


Książki ekonomiczne (21) - 9 lat temu

Podatek Buffeta (8) - 9 lat temu

Dlaczego nas nie lubią? (32) - 9 lat temu

Portugalia (17) - 9 lat temu

Wy ćwoki (15) - 9 lat temu

Jan Fijor: Czy brać kredyt? (4) - 9 lat temu


Przygody Janka w Rosji (10) - 10 lat temu

Co tam w Norwegii słychać (38) - 10 lat temu


Jak nauczyć się pracowitości (12) - 10 lat temu

Jan Fijor o gejowych (50) - 10 lat temu

Jan Fijor o pracy po maturze (39) - 10 lat temu


Co boli Janka F.? (14) - 10 lat temu


Fijor zatrzymany w Kolumbii (11) - 10 lat temu


Kto to jest biedny człowiek (18) - 10 lat temu

Kto to jest człowiek biedny (6) - 10 lat temu


Żona milionera (10) - 10 lat temu
Trochę afryki trochę Ukrainy (4) - 10 lat temu

Afryka Afryka (27) - 10 lat temu

Czego nie wiem Janek Fijor (9) - 10 lat temu

Trochę o policji i emeryturach (11) - 10 lat temu

Janek o szpitalach (7) - 10 lat temuDalsze relacje z Kaliforni (17) - 10 lat temu

Fijor w Californi (17) - 10 lat temu


Prawo spadkowe (6) - 10 lat temu

Się SANEPIDowi oberwało (9) - 10 lat temu
O wyborach w ameryce (21) - 10 lat temu

O gatunkach, które wymierają (14) - 10 lat temu

Etyka w dopalaczach i przemycie (10) - 10 lat temuO "wygranych" na loterii (15) - 10 lat temu

Służba zdrowia ciąg dalszy (26) - 10 lat temu


O Krzyżu, podatkach i ludziach (26) - 10 lat temu

Państwowe akcje (20) - 11 lat temu

Postaw urzędnika przed sądem! (34) - 11 lat temu

Ubezpieczalnia pilotów TV (2) - 11 lat temu

Jan Fijor o USA (33) - 11 lat temu

Jak uniknąć płacenia ZUS-u? (7) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Księgowość online - - 20.00
Szkolenie przedłużanie rzęs Kraków... - - 20.00
Sklep z zabawkami dla dzieci Rzeszów... - - 20.00
Drabiny producent aluminiowe drewniane - - 20.00
zarabianie w internecie - - 20.00
ubezpieczenia na życie nowy sącz szkolenia bhp - - 20.00
Konrad - - 25.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt