Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
„Luźne Gatki” z ByteEaterem
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
LEWICA DZIAŁA RAZEM Z WOLNOŚCIOWCAMI?
#OtwieraMY - obywatelskie nieposłuszeństwo przeciw kwarantannie. Kolejne biznesy działają wbrew zakazowi. Atak na Kapitol i bany dla Donalda Trumpa. Czy żyjemy w dyktacie korporacji. Brak...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
4 dni temu
Finanse osobiste - Jacek Gacoń |#574
Jacek Gacoń Expert od finansów osobistych. W 2014 roku stworzył blog o tematyce finansów osobistych: https://jakdorobic.pl/. Główna idea bloga to polepszanie budżetu osobistego poprzez...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: 2012-06-06

Czerwona Pigułka - Seks, zappery i niespodzianka

Nadający:

Rozmawiamy z naszym gościem o : Seksie oralnym, analnym, zapperach i alergiach, również usłyszycie o kurczakach na balkonie i na końcu druzgocąca wiadomość dla słuchaczy pigułki.

KOMENTARZE

stop nwo 2012-06-07

W temacie zappera i pasożytów: 
 
www.merlin 
 
W temacie szczepień: 
 
prof. Majewska 
 
www.monitor 
 
dr Jaśkowski 
 
idb.nowyekran.pl 
 
 
www.youtube.com 
 
freudowskie przejęzycznie ?

John Galt 2012-06-08

Do pana studenta niedouczonego: Fale jak mówisz 'radiowe' (88-108MHz) też mogą Cię rozgrzać i ugotować na śmierć.. a mikrofale przenikać nie robiąc Ci krzywdy (np. mikrofale 2400MHz używane w WiFi, w kuchence mikrofalowej ogrzewają jedzenie). To jest tylko kwestia MOCY. Czego na tych studiach teraz uczą? Częstotliwością 1Hz też Cię zabiję, jeśli co 1s będę walił Cię kijem w głowę. 
 
Jakiś tam zapper generator na podpierdółkowatym NE555 amplitudą 5V nikomu nic nie zrobi. Wpływ będzie tym mniejszy, że wystąpi silne zjawisko naskórkowości: im wyższa jest częstotliwość prądu, tym płycej wnika w przewodnik. Jeśli jakimś cudem ten zapper leczy, to chyba najskuteczniej choroby skóry.. Chociaż najskuteczniejszy to jest na pewno w leczeniu problemów finansowych ludzi, którzy go propagują.

iskra 2012-06-08

@John Galt, jesteś na 100% pewny, że prąd o niskim natężeniu i właściwej częstotliwości nie jest w stanie zniszczyć żywego organizmu - wirusa, bakterii, ameby, grzyba, robaka? 
 
Jesteś w 100% pewny, że to nie może nikomu pomóc w odzyskaniu zdrowia?

Urszula Czwartkowska 2012-06-09

Podaję ciekawe linki w temacie zapperów i nie tylko - może pomogą rozwiać wątpliwości i wyrobić własne zdanie w temacie :) 
Proszę również elektroników o opinię z możliwie prostym naukowym uzasadnieniem. 
www.vibronika.eu 
forum.igya.pl 
educate  
www.eioba.pl  
www.bibliotecapleyades.net 
educate 
www.vibronika.eu 
priveee.dyndns.org 
A tak na marginesie - wierzę w zdolność organizmu ludzkiego do samoleczenia. Jeżeli ktoś uważa, że zapper wywołuje tylko tzw. efekt placebo (czyli nieczego nie leczy, tylko działa na psychikę -niepodważalny dowód na zdolność do samoleczenia) to i tak warto go zastosować. Nieważne co uruchomi proces samoleczenia - WAŻNE JEST ABY GO ZAPOCZĄTKOWAĆ I POWRÓCIĆ DO ZDROWIA  
Pozdrawiam

Dj Danto 2012-06-14

Pani Urszulo chciałbym pozbyć się grzybu Candida z organizmu.Ktory zapper będzie do tego stosowny (o jakiej częstotliwości)?

SKŁ 2012-06-14

"A tak na marginesie - wierzę w zdolność organizmu ludzkiego do samoleczenia." - dobrze że paniużyła słowa WIERZY. Jak na razie to nie potwierdzone informacje i zabobony. Robiłe sm już eksperymenty na sobie - szybciej zdrowiałem z przeziębienia, anginy ZLEKAMI. W dodatku czy samoleczenie ma byc wg pani także z cieższych chorób ? Hiv? Rak? To też? 
 
Odnośnie zaperów - czy to jest ogólnie potwierdzone? z tego co widzę na pierwszym linku o tych rzeczach pisały tylko gazety typu WRÓŻKA. Wydaje mi się że tego typu sprzęt w dodatku bardzo drogi 1.5 tys, to jak narazie sfera gzie kiedyś działali bioenergoterapeuci. 
 
pozdrawiam

John Galt 2012-06-14

@ Iskra: 
 
A czemu nikt nie robił badań? Można przecież wziąć jednego z drugim pasożyta pod mikroskop i aplikować mu różne amplitudy i częstotliwości. Z całkowego prawa Ohma można by spokojnie policzyć jaką amplitudę należałoby przyjąć 'na łapy' żeby natężenie lokalne. Jak masz jakieś dane liczbowe, to ja bardzo chętnie.

John Galt 2012-06-14

Poprawka komenta, sorki nie napisałem wszystkiego bo mnie kumpel zagadał: 
@ Iskra: 
 
A czemu nikt nie robił badań? Można przecież wziąć jednego z drugim pasożyta pod mikroskop i aplikować mu różne amplitudy i częstotliwości. Z całkowego prawa Ohma można by spokojnie policzyć jaką amplitudę należałoby przyjąć 'na łapy' żeby natężenie lokalne zrobiło pasożytowi ku-ku. Jak masz jakieś dane liczbowe, to ja bardzo chętnie.

Łukasz Roszyk 2012-06-14

@ SKŁ 
 
nie no błagam.. Ty wierzysz na prawdę w HIV ? przecież sam producent na ulotce piszę że nie ma obecnie wiarygodnych testów na obecność wirusa HIV I I HIV II.... a sam twórca testu mówił oficjalnie że nigdy wirusa nie złapał i nie wyizolował... 
 
A przypadki "samo ozdrowień" np z raka to juz nawet w telewizji pokazują.. Pamiętam w polskiej TV kilka lat temu jak pokazywali dziecko które "miało 2 miesiące życia" i codziennie wyobrażało sobie że lata samolotem i niszczy komórki raka.. po tych 2 miesiącach ani śladu raka nie było a lekarze w szoku... 
 
@ John Galt.. zapraszamy,.. zrób te badania i je OPUBLIKUJ.. może i je zrobisz ale z publikacją będzie gorzej.. :) skoro to takie proste to liczymy na Ciebie :) - teraz juz wiesz dlaczego takich badań nie ma ? 
 
a jak ja bym zarabiał kasę na tabletkach które sprzedaje i które ludzie byliby niejako zmuszeni do kupowania ich ode mnie to jakoś nie byłbym chętny do prowadzenia i publikowania badań w takim temacie... a i pozdrów kumpla :)

iskra 2012-06-14

@John Galt, nie odpowiedziałeś na pytanie. 
 
"A czemu nikt nie robił badań? Można przecież wziąć jednego z drugim pasożyta pod mikroskop i aplikować mu różne amplitudy i częstotliwości." - właśnie takie badania robiła Hulda Clark, z tego co słyszałam, wcale nie była jedyna. Wojsko ponoć dysponuje podobnymi technologiami - tylko akurat w tym przypadku chodzi o robienie kuku człowiekowi.  
 
 
"Jak masz jakieś dane liczbowe, to ja bardzo chętnie" - nie chodzi o nateżenia tylko częstotliwości i rezonans. Tabele z wartościami publikuje wspomniana H.C. 
 
A skoro nie odpowiedziałeś, to ponawiam pytanie: jesteś na 100% pewny, że prąd o niskim natężeniu i właściwej częstotliwości nie jest w stanie zniszczyć żywego organizmu - wirusa, bakterii, ameby, grzyba, robaka?

Urszula Czwartkowska 2012-06-15

do Dj Danto - odpowiedz: 
Grzyb candida bytuje przeważnie w przewodzie pokarmowym - a prąd zappera w/g dr. Clark penetruje wnętrze jelit w niewielkim stopniu. Zapper bedzie działał tylko częściowo - lepiej w/g mnie działa w takim przypadku generator. W celu wyeliminowania tego problemu polecam zioła np, stevię (liście). Bardzo dobrze działają kuracje opisane w książce Siemionowej (Szkoła Zdrowia), dr Clark (Kuracja życia) oraz Jelisiejewej (Metody oczyszczania...). Należy również wykluczyć z diety cukier i słodycze. 
 
Dalej do wszystkich : 
Cieszę się, że wywiązała się dyskusja o zapperach. Szkoda tylko, że nie wniosła do tematu nic nowego. Jeżeli wypowiadają się elektronicy prosimy o konkrety: coś co przemawia za tym, że zappery działają lub dowodów iż nie mogą działać. POTRZEBUJEMY WSZYSCY KONKRETNYCH DOWODÓW - ZA LUB PRZECIW - oczywiście możliwych do potwierdzenia naukowo. Miałam nadzieję, że dowiemy się czegoś nowego w aspekcie techniczno-elektronicznym zapperów - a tu jak widać narazie tylko przepychanki. Iskara ma rację - badań jest dużo - ja również podałam linki. Niestety nie jestem elektronikiem i chociaż sama częściowo rozumiem działanie zapperów - nie jestem w stanie tego zjawiska dogłębnie wyjaśnić. Ponownie ponawiam apel do elektroników - prosimy o konstruktywne komentarze, które wniosą coś wartościowego do dyskusji. Jeszcze do Pana, który mówi że prąd zappera nie niszczy drobnoustrojów - to już dawno zostało udowodnione. Nie ma jednak badań klinicznych na ludziach wystarczajacych do tego aby go dopuścić do leczenia. Dr Clark tyko częściowo je zrobiła (prawdopodobnie nie było ją na nie stać) i dlatego miała później problemy prawne. Gdyby urządzenie opatentowała a później sprzedała jakiejś dużej firmie medycznej to być może dziasiaj zapper byłby w użytku powszechnym. Jednak możliwy był również inny scenariusz - jakaś firma farmaceutyczna kupiłaby patent tylko po to aby zapper nigdy nie ujrzał światła dziennego. Produkcja farmaceutyków to bardzo opłacalny biznes i firmy farmaceutyczne za wszelka cenę chronią go przed zagrożeniami, które moga spowodować zmniejszenie używania leków przez ludzi. Jednak leki również są potrzebne bo ratują zdrowie i życie tak samo jak metody naturalne i innne. Moim zdaniem na całym świecie są niewłaściwe uregulowania prawne dotyczące badania nowych leków i technologii medycznych. Takie badania powinny być prowdzone przez nieżalezne instytucje rządowe a nie komercyjne firmy. Rządy państw powinny się jednoczyć w tych badaniach dla dobra ludzkości - jak na razie tylko wydają nasze pieniadze na coraz droższe leki. Firmy farmaceutyczne badają tylko takie leki i technologie które pozwolą im zarobić. Zresztą słusznie - po to prowadzi się działalność. Jednak medycyna jest specyficzną dziedziną i w/g mnie potrzebuje innego podejścia niż gospodarka wolnorynkowa.  
Leczenie obecnie stało się dobrym biznesem - wiec nie opłaca się nikomu pacjenta wyleczyć. Człowiek jest też dobrym utylizatorem - może więc pochłonąć duże ilości leków. Nikomu więc nie opłaca sie wprowdzać technologii, która spowoduje że leki nie będą potrzebne ........... 
Pozdrawiam

John Galt 2012-06-15

@Iskra: Prąd jest w stanie zniszczyć organizm. Podstawowe dwa mechanizmy niszczycielskiego działania prądu elektrycznego na organizmy żywe to elektroliza płynów ustrojowych, powiązanie z nią zaburzenie działania osmozy oraz oczywiście ogrzewanie organizmów aż do temperatury koagulacji białek (w skrajnym przypadku do zwęglenia). Zatem zgoda. Prąd może działać niszczycielsko na organizmy. Są tylko dwa ale: 
prąd o dużej częstotliwości nie powoduje elektrolizy, a prąd o małym natężeniu nie powoduje znacznego wzrostu temperatury. 
 
Przy rezonansie nie lekceważ proszę natężenia/energii sygnału wymuszającego. W przyrodzie nie ma idealnych układów rezonansowych, każdy układ jest układem tłumionym. Do rezonansu doprowadzisz tylko wtedy, gdy dostarczysz więcej energii (nawet o 1/oo więcej) niż wynoszą straty na tłumieniu. Bez wnikania głębiej w fizykę, to właśnie ta energia, która poszła na tłumienie obwodu rezonansowego poszła na 'krzywdzenie' pasożyta.  
 
" - tylko akurat w tym przypadku chodzi o robienie kuku człowiekowi. " ja wiem. Ludzka pomysłowość w robieniu krzywdy drugiej istocie wydaje się być nieograniczona.  
 
@Łukasz Jestem elektronikiem, przydałby się biolog do wsparcia. Ja nie umiem wyhodować pasożyta i później stwierdzić, że już nie żyje. Pytałem o wyniki badań, bo to one powinny być punktem wyjścia do budowy aparatury terapeutycznej. Iskra wyjaśniła, że badania są. Postaram się do nich dotrzeć.

stop nwo 2012-06-16
Urszula Czwartkowska 2012-06-27

Odpowiedz do SKŁ : 
 
"A tak na marginesie - wierzę w zdolność organizmu ludzkiego do samoleczenia." - dobrze że paniużyła słowa WIERZY. Jak na razie to nie potwierdzone informacje i zabobony" 
- Nie są to zabobony i niepotwierdzone informacje - proszę poczytać chociażby o efekcie placebo lub podwójnej ślepej próbie - jest to naukowe potwierdzenie zdolności organizmu ludzkiego do samoleczenia. Bardzo ciekawe zjawiska i do tej pory nie wyjaśnione do końca :) 
 
"Robiłe sm już eksperymenty na sobie - szybciej zdrowiałem z przeziębienia" 
- z przeziębienia spowodowanego wirusami nie zdrowiał Pan szybciej z lekami - nie ma leku na przeziębienie - leki tylko łagodzą objawy, dając złudny efekt leczenia. Proszę podczas choroby użyć zioła na przeziębienie lub sok z czosnku ( www.urszulaczwartkowska.pl ) - działają jeszcze szybciej niż leki. A najlepiej poprawić odporność to wogóle nie będzie Pan chorował - tu najbardziej wskazana jest zdrowa dieta i kuracja przeciwpasożytnicza. Polecam - ja osobiście ponad 3 lata nie miałam nawet kataru. 
 
"anginy ZLEKAMI." 
- angina jeżeli już do niej dojdzie to jak najbardziej antybiotykiem - chociaż tak samo działa generator i zapper  
 
"W dodatku czy samoleczenie ma byc wg pani także z cieższych chorób ? Hiv? Rak? To też? " 
- są dowody na wyleczenie z HIV bez leków jak również z raka. Znam osobiście kobietę która miała ponad 16 lat temu operację po której lekarze powiedzieli rodzinie że ma rozległy nowotwór i umrze w ciągu miesiąca. Tej kobiecie powiedziano jednak że operacja się udała i wszystko jest ok. zaprzestając jakiegokolwiek leczenia wypisano ją do domu. Jeszcze w ubiegłym roku widziałam ją przy życiu ..... Medycyna zna wiele udokumentowanych przypadków tzw. cudów medycznych. W/g wiedzy medycznej pacjent nie miała prawa przeżyć, jednak żyje na przekór tej wiedzy. Nikt nie wie co tak naprawdę doprowadza do wyleczenia w tych przypadkach. Proponuję poczytać chociażby o człowieku który nazywa się Morris Goodman - przypadek jednego z najbardziej udokumentowanych cudów medycznych. 
 
"Odnośnie zaperów - czy to jest ogólnie potwierdzone? z tego co widzę na pierwszym linku o tych rzeczach pisały tylko gazety typu WRÓŻKA. Wydaje mi się że tego typu sprzęt w dodatku bardzo drogi 1.5 tys, to jak narazie sfera gzie kiedyś działali bioenergoterapeuci"  
- Jest wiecej opisów tej metody leczenia, jednak nie jest ona uważana za do końca zbadaną - w jednych krajach zapper jest urządzeniem medycznm a w innych nie. Nie trzeba zappera kupować za tak duże pieniądze - można kupić zapper za mniej niż 100 zł. lub zrobić go samodzielnie lub zlecić zaprzejaźnionemu elektronikowi i poprostu wypóbować. Nie twierdzę że metoda dr Clark jest panaceum na wszystkie choroby świata ale uważam że zapper i generator sa warte uwagi i wypróbowania. Jezeli któś jest chory i konwencjonalne leczenie nie pomaga to warto spróbować wszytskich dostępnych metod aby wyzdrowieć a czasami uratować życie - oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Nigdy nie należy podejmować alternatywnych metod leczenia jeżeli istnieje ryzyko pogorszenia zdrowia. Osobiście nie znam osoby której zapper czy generator w jakikolwiek sposób by zaszkodziły. Wielu jednak osobom terapie dr Clark zastosowana właściwie bardzo pomogła. Ja osobiście jestem przykłdaem pozytywnego działania tej terapii. 
Pozdrawiam

Филипп 2012-07-23

To była całkiem dobra audycja, czekam na powrót.

Piotrek 2012-08-01

Kiedy nowy odcinek :> ?

adas 2012-08-02

Witam ,czy zna ktoś może jakiś skuteczny sposób leczenia brodawek (wywołanych przez wirusa brodawczaka) czy można tego wirusa całkowicie usunąć z organizmu?

Zwiadowca 2012-08-02

Witam czy wie ktoś jak leczyć brodawki (wywołanych przez wirusa brodawczaka) ? czy można tego wirusa całkowicie pozbyć się z organizmu?

Tomkiewicz 2012-08-13

Człowiek nie jest jałowy. Na skórze zamieszkuje m.in. gronkowiec, a cała filozofia w tym, by gospodarz utrzymał odpowiednio funkcjonujący u.odpornościowy.  
 
Myślę, że tłumione emocje (zwłaszcza gniew, złość - nie ma na nie przyzwolenia społecznego obecnie) albo przewlekły stres, "wyłażą" na skórę jak glisty spod ziemi.  
 
Skóra jest dobrym markerem niszczącego działania chronicznego stresu i nierozwiązanych problemów z psyche.  
W ogóle, wiele spośród chorób ma podłoże psychosomatyczne. Przykładowo - atak wirusa opryszczki (herpes) występuje zawsze w przypadku okresowego obniżenia odporności, a nic tak nie uwala jak notoryczny stresor.

M-ka z Wrocka 2012-10-11

Jak słusznie zauważył Tomkiewicz, człowiek nie jest jałowy. 
 
Nasza skóra (ok. 2 m2), nabłonek jelit (ok. 300 m2), nabłonki układu moczo-płciowego, błony śluzowe i inne powierzchnie graniczące ze środowiskiem zewnętrznym zamieszkuje setki bilionów bakterii, których łączną wagę szacuje się w kilogramach (sic!). Nie jesteśmy pojedynczym organizmem, lecz złożonym ekosystemem, a myśląc o zdrowiu/chorobie, ograniczamy nasze wyobrażenia do prostego modelu "układ odpornościowy vs. patogeny". A te "patogeny" nie dzielą się na dwie proste kategorie: dobry/zły. Dopiero liczebność ich populacji decyduje o tym, czy są dla nas pożyteczne, czy też wyrządzają nam szkodę. Z kolei możliwość ich namnażania się jest ograniczona nie tylko przez aktywność naszego układu odpornościowego, lecz również dzięki temu, że liczne populacje mikroorganizmów konkurują między sobą o zasoby i miejsce do życia, jakim dla nich jesteśmy. 
 
Krótko mówiąc, nasze zdrowie zależy nie tylko od dobrej kondycji naszego układu immunologicznego, ale również (w stopniu większym, niż zdają sobie sprawę nawet lekarze!), od bioróżnorodności i liczebności populacji mikroorganizmów, których gruba warstwa nas pokrywa (obrazowo mówiąc). Nie ma zdrowia, bez równowagi w tym niewidzialnym ekosystemie. A mówi się nawet, że "DYSBIOZA matką chorób". Wystarczy wpisać tę frazę w google żeby dowiedzieć się więcej. 
 
Tak więc zasadnicze pytanie brzmi: jak to się ma do licznych metod "leczenia", które skupiają się jedynie na człowieku i jakiś pojedynczych gatunkach "patogenów"? Jaki wpływ ma na nas (a mówiąc NAS, należy mieć na myśli siebie samych oraz te 2 kg drobnoustrojów) chemia, kosmetyki, przetworzona żywność, leki, nawet srebro koloidalne, zappery, inne naturalne metody? 
 
Żyjemy w czasach dość wysokiej świadomości "ekologicznej". Terminy takie, jak ochrona bioróżnorodności brzmią znajomo dla coraz większej liczby osób. Od bioróżnorodności zależy m.in. odporność ekosystemu na niekorzystne zmiany środowiska. Wystarczy porównać naturalny las lub łąkę z wielko-hektarową monokulturą uprawną, jaką jest np. pole kukurydzy, zboża, albo równiutki gospodarczy las sosnowy. Które z nich jest bardziej narażone na epidemie pasożytów, albo klęskę żywiołową? Które wymaga nieustannej opieki, nawożenie, stosowania środków grzybobójczych, chwastobójczych itp.?  
 
Jedząc dzisiaj obiadek, pomyślcie o tym, że dostarczacie pożywienia nie tylko sobie. Dbajmy o naszą florę, a flora zadba o nas :)

szymek 2013-03-10

Witam, 
John Galt możesz napisać swojego maila bo mam własnie pytanie dotyczące budowy zappera

Dodaj komentarz...


Łukasz walczy w tej chwili z Państwem Polskim za pomocą prokuratury, wygrał sprawę sądową z sanepidem i teraz to on oskarża sanepid i szpital za bezprawne działania w stosunku do jego dziecka. Joanna zaś po wielu latach walki z chorobą swojego dziecka, znalazła jej przyczynę daleko od miejsc, które wskazywali jej lekarze.

Prowadzą audycję na żywo Czerwona Pigułka, czyli mroczne strony współczesnej medycyny, Można do nich pisać na adres: [email protected]

Medale:

Program miesiąca
srebrny
Inne audycje tego autora:
Więcej audycji...Życie z cukrzycą typu I (17) - 9 lat temu


Zespół niespokojnych nóg (26) - 9 lat temuCzerwona pigułka - Pasożyty (21) - 9 lat temuCzerwona Pigułka - Cukrzyca (47) - 9 lat temu


A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Piter - - 50.00
Salsero - - 10.00
joAnna - - 5.00
joAnna - - 5.60
tomek - - 10.00
Mamazdrowychdzieci - - 30.00
Misiek z Krakowa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt