Facebook
Podpis:
Numer GG:
KonteStacja.com - radio ludzi wolnych Cyber Forces
Pon
21:00
Wydanie Główne
Wto
21:00
audycja odwołana
Słuchaj radia
Wydanie Główne (1)
4 dni temu
90% Kontestacji będzie zaorane
O przebudowie strony i nowych możliwościach nadawania video. Nowi goście. Jakie jest miejsce KS? Polacy nie wierzą w podatek cukrowy. Kary za brak płacy minimalnej w transporcie. Kobiety...
Świat Kamila C. | Biznes | Wywiady
przedwczoraj
Sprzedaż online - Basia Piasek |#567
Basia Piasek Przedsiębiorca z 17 - letnim doświadczeniem w roli lidera i 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Ostatnie 7 lat przeznaczyła na rozwijanie swoich firm, w których...
Skorzystaj z naszych projektów:

▸ Wolny Rynek - w liczbach
▸ Emigrujesz - posłuchaj najpierw
▸ KontestKino - filmy na wieczór
▸ Poważny kryzys - napisz

Audycja: Wydanie Główne 2012-06-18

Stało się, czy się nie stało?

Nadający: Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta

Ostatnie miejsce w najsłabszej grupie i zero wygranych sparingów z drużynami euro. Stało się?

KOMENTARZE

szukaj 2012-06-19

Komentarz użytkownika "papawulon1" ze strony Sport.PL: 
 
"A ja powiem, że przyczyną klęski, nie tylko piłkarskiej jest to, że Bóg już ma nas dość, przez zakłócanie Mu spokoju bezustannymi modlitwami o wszystko i przez 24 godź / dobę. Odwrócił swoje szlachetne oblicze od upierdliwych pomyleńców i pokazał swój tył." 
 
coś w tym jest ale o tym Martin pisał na swoim blogu - moim zdaniem nie bez racji

Barrett 2012-06-19

Martin, czemu nie napisałeś piosenki na Euro? Czy to dlatego, że ta o Podolskim jest wciąż aktualna?

zygmunt 2012-06-19

no tak. przez wieki całe krzyczeliście "to nie jest reprezentacja polski, to nie jest moja reprezentacja, mam to gdzieś!" żeby potem poświęcić całe wydanie głowne naszemu odpadnięciu z euro. 
 
główne wydanie schodzi na psy. Najpierw izrael, teraz to.

Seku 2012-06-19

Haters gonna hate

Grzesiek 2012-06-19

EURO 2012 
Igrzyska na koszt podatnika 
 
globalizacja.org

wierny słuchacz 2012-06-19

Przecież Martin napisał - i to niestety dosyć proroczą...  
Jeszcze nie przesłuchałem audycji, ale już się boję skoro Hugo się bierzę za tak ignorowany przez niego temat.

darek 2012-06-19

Właśnie się dowiedziałem o tym euro - dobrze, że przegrali to będzie spokój.

OscarR 2012-06-19

Moim zdaniem stało się i to stało się dobrze, a nawet bardzo dobrze. 
 
Po pierwsze, mamy rekordowo drogie mecze naszej reprezentacji. Gdyby reprezentacja grała więcej meczy to mecze wyszłyby taniej i rekord byłby mniej spektakularny. 
 
Po drugie, gdyby Polska wyszła z grupy to wielu pesymistów mogłoby zyskać choć trochę nadziei na powodzenie. Przy późniejszej przegranej byłoby więcej zawiedzionych. A tymczasem jest tak jak się wszyscy spodziewali i jest spokój. 
 
Po trzecie, spokoju może dzięki temu nie będzie. Może dzięki temu ktoś w końcu kogoś rozliczy, a jak nie rozliczy to może przynajmniej będzie jakaś komisja sejmowa od przegranego euro. 
 
PS. Co do głównego wydania, to tematy są fajne. Izrael był ciekawy i nawet kolega w pracy mi mówił, że mu się odcinek podobał o Izraelu (zalecam kontestację wszystkim znajomym i w wypadku choroby i profilaktycznie). Odcinek o ojro2012 jest fajny i edukacyjny.

marcin z 2012-06-19

no dobra, ale czemu ciągle ci żydzi i żydzi? ;) I zamiast tematu o euro toszczerze powiedziawszy wolałbym temat o serii samobójstw osób związanych ze śledztwem smoleńskim ;) 
 
temat ciekawy, pomijany przez media, nawet wyśmiewany na gazecie wyborczej, a by można było się powaznie zastanowić.

Budzian 2012-06-19

To co Martin mówił, potem wieczorem to samo mówił Kowal w Cafe Euro ;)

Martin 2012-06-19

No, ja mam od jakiegoś czasu jakieś dziwne wrażenie, że ludzie powtarzają po nas...

Jadol 2012-06-19

Co to za piosenka była na gitarze 36:26-37:16? Muszą ją posiąść, wejśc w jej posiadanie i ją mieć.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-06-19

@Jadol: ta piosenka byla: www.youtube.com , posiadaj, wchodz w posiadanie i miej.

Marcin 2012-06-20

1. W związku z tym twierdzeniem "ile wszyscy dołożyliśmy do Euro", to przy założeniu, że jest na 37mln to każdy "dał" ponad 1300zł. 
2. Wszystko się "sprzymierzyło przeciwko nam". 
3. Polska piłka to faktycznie gniot, co widać chociaż po frekwencji ligowej na polskich stadionach. Za to światowa piłka (przede wszystkim zachodnio-europejska) jest emocjonująca, na wysokim poziomie oraz bardzo dobrze opłacana (wręcz przepłacana). Nie muszę tłumaczyć, że skoro np. w lidze niemieckiej średnia frekwencja na kolejkę, na jednym stadionie to ok. 50tysięcy (najlepsza Borussia Dortmund ma średnią 80tys) a meczów jest w jednej kolejce 9 (18drużyn), to chociażby z punktu marketingowego, reklamowanie się na koszulkach, banerach reklamowych, biletach, telebimie meczowym, krzesełkach stadionu, czy wykupując prawa do nazwy stadionu jest świetną promocją marki. 
4. Martin, jestem z Poznania, strefa w samym centrum, przy Starym Rynku, na Placu Wolności - może pomieścić 30 tysięcy ludzi. Z tego co wiem strefa we Wrocławiu znajduje się także w centrum, ponoć samym centrum i może pomieścić podobną liczbę. 
5. Nie rozumiem zdziwienia co do obecności Rosji w UEFA. Wytłumacz mi lepiej dlaczego do UEFY przyłączono Kazachstan, Armenię, Azerbejdżan i Gruzję? Bo powodem, dla którego Izrael gra eliminacje do Euro (a nie do azjatyckiej AFC) jest fakt, że cała arabska Azja ich zbojkotowała. 
6. Ta "superliga" (jak to Hugo nazwał), która szantażowała UEFĘ przez parę la to piłkarska Grupa 14 (G-14), jak ktoś chce niech sobie na wiki przeczyta. 
7. W reprezentacji piłkarze nie grają dla dumy narodowej, flagi czy orzełka. Oczywiście, że nie, piłkarze za dużo we łbie nie mają, a już z pewnością nie mają w sercu tego poczucia. Grają w eliminacjach by dostać się do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, które są najlepszą promocją dla piłkarzy, ponieważ są to potężne imprezy dzięki, którym jeśli dobrze zagrają mogą dostać wielomilionowe kontrakty w klubach. 
8. Azja szaleje na punkcie piłki nożnej, Japonia i Korea po Mistrzostwach Świata w ogóle zbzikowały na jej punkcie, a ostatnio do gry wchodzą Chiny, którzy ściągają do siebie piłkarzy z lig europejskich. Dzisiaj Szanghaj Shenhua pozyskał napastnika Chelsea Londyn, Didiera Drogbę, który będzie tam zarabiał, uwaga! 250 tysięcy euro TYGODNIOWO. Jego kolega z którym grał do niedawna w Chelsea, Nicolas Anelka, gra tam od pół roku i zarabia bagatela 200 tysięcy euro tygodniowo. 
9. Graliśmy słabo, praktycznie najsłabiej, ale najgorsi nie jesteśmy, wszystkie mecze przegrali Holendrzy i Irlandczycy w swoich grupach.

MDK 2012-06-21

Nie rozumiem czemu Hugo wybierasz sobie temat, którego nie lubisz i do którego nic ciekawego nie możesz powiedzieć 
 
Moim zdaniem temat sportu nie powinien być ruszany (nie w tej audycji) . Nie z powodu tematu jakiegoś tabu, ale z powodu złego doboru prowadzących. A właściwie tylko jednego który co chwilę podkreślał, że tego sportu nie lubi i go nie interesuje. 
 
Audycja strasznie mało konkretna i bym powiedział nic nie wnosząca do tematu. 
Pomijając oczywiście temat kosztów i zastanawiania się czy jest źle czy gorzej z wydatkami na te euro - z tego jeszcze słuchacz mógł coś ciekawego wyciągnąć. 
 
Zastanawianie się jednak dlaczego większość lubi piłkę nożną, a nie np siatkówkę gdzie mamy sukcesy - jest na poziomie zastanawiania się dlaczego większość lubi rosół, a nie grzybowa która robi furorę za naszą granicą.  
Szybki argument za sukcesem tego sportu jest taki sam jak za sukcesem w wyborach np Tuska i Palikota - jest medialny i posiada media.  
Poza tym nie wyobrażam sobie ludzi siedzących w barze i oglądających turniej brydża i jeszcze do tego jakieś głośne okrzyki "Będzie podwójny impas!", "Atutem go! Atutem!"  
 
Jak również rozmowa o tym dlaczego nie umiemy wygrać przez osobę, która co chwilę podkreśla, że tego sportu nie lubi i się na nim nie zna - jest trochę mało hm "wiarygodna(?)" (zabrakło mi słowa...).  
np.: Jeżeli powiem, że nie znam się np na tym już wcześniej wspomnianym brydżu, ale uważam, że przegraliśmy jakiś ważny turniej, bo dziadek powinien wyjść z asa jak miał okazje "bić" - ani to nie trafi do osoby, która się na tym sporcie zna, ani to nie trafi do tego kto się nie zna. Takie gadanie, aby pogadać.  
 
Jakby wywalić z audycji sport i zostawić samo euro (przekręty, nadużycia, koszty) - byłoby ciekawiej. 
 
Jednak koniec końców - zawsze jest ciekawie posłuchać kogoś spoza kręgu adoracji (w tym przypadku piłkarskiej). Możesz się z nim nie zgadzać i uważać to co mówi za brednie, ale przynajmniej wiesz jak patrzą na ciebie inni ludzie.  
Wyżalić się wyżaliłem, ale audycje oceniłbym na plus.

Mateusz_Imperialista_Zionista_Kolonialista 2012-06-21

@ Marcin:  
“Graliśmy słabo, praktycznie najsłabiej, ale najgorsi nie jesteśmy, wszystkie mecze przegrali Holendrzy i Irlandczycy w swoich grupach.” 
No tyle ze oni przegrali z Niemcami, Portugalia, Wlochami czy Hiszpania...

Dzięki 2012-06-21

Ciężko mu wierzyć, ale Kalisz w tvn mówi, że w związku z EURO było wydane 80 mld złotych.

dudi 2012-06-21

Szczerze, to się po tych mistrzostwach wyleczyłem z piłki nożnej. Dlaczego? Bo właśnie przeczytałem, że polscy kopacze za zajęcie ostatniego miejsca w najsłabszej grupie mistrzostw dostali po ok. 156 tys. zł na głowę (Smuda dostał około bańki!). Człowiek ogląda te mecze, kibicuje, denerwuje się i przeżywa porażki, a te nażelowane piłkarzyny dostają taką grubą kasę, mimo braku wyników. Jeszcze głupi Polacy witają ich brawami, gdy wrócili z ostatniej kompromitacji z Czechami. Skandal, wstyd, oszustwo i brak słów na to wszystko. Mam dość, oni i tak mają nas kibiców w d..e, liczy się dla nich tylko stan konta.

MDK 2012-06-24

156 tyś zł na głowę za 3 mecze - to nie tak dużo.  
Wystarczy popatrzeć ile zarabiają w klubie. Np szczęsny 50tys funtów tygodniowo. Lewandowski gdzieś przeczytałem, że dostaje za 1 mecz 75tys euro ale jak rozegra 20 meczy w roku to do każdego rozegranego dodatkowo po 180tys euro.  
Na pewno piłkarze z polskiej ligi mają zarobki o wiele mniejsze, ale jakby policzyć średnie zarobki całej kadry to takby mogło wyjść. 
 
Oczywiście można powiedzieć - "To jest reprezentacja niech grają za darmo - to przeciez honor i przyjemność grać za swój kraj" - ale bądzmy realistami. Nikt za darmo rozrywki dostarczać nie będzie.

Dodaj komentarz...

Marcin Hugo Kosiński i Marek Zemsta


Libertarianin. Przedsiębiorca. Dziennikarz.

Właściciel radia KonteStacja. Od ponad 12 lat, propagator wolności słowa, nieszablonowego podejścia do własnego życia i kreatywnej edukacji.

Założyciel newslettera Ideoskop.pl mówiącego o niebabalnych pomysłach na biznes, które ktoś gdzieś wdrożył w życie oraz platformy edukacyjnej Edukatorium.pl dla osób przedsiębiorczych.

A do tego jeszcze bloger w Kosinski.IT

Prowadzi audycję na żywo Wydanie Główne od której się wszystko zaczęło. Jest wciąż główną pozycją rozgłośni. Niebanalne tematy i ciekawi goście. W poniedziałki o 21.00


Medale:

Prowokator miesiąca
złoty!
Inne audycje tego autora:Kolory Kwarantanny Narodowej (3) - 3 tygodnie temu


Czy można protestować w kościele? (4) - 5 tygodnie temu

Unikaj szpitali (7) - 5 tygodni temu

Pościg za ludzmi bez maski (1) - 7 tygodni temu

Więcej audycji...
25 lat i 48 mln kary do zaplaty (2) - 7 tygodni temu

Nauczyciele uciekają (6) - 8 tygodni temuNiskie podatki już były (15) - 3 miesiące temu

Czy trzeba nosić maseczki? (13) - 3 miesiące temu

Male i duze państwa autorytarne (4) - 4 miesiące temu


Strzelać czy resocjalizować? (2) - 4 miesiące temu

Mieszkania za 50% ceny (1) - 4 miesiące temu


Nie bedzie nowych podatków! (2) - 5 miesiące temu

Bitwa o wozy rozstrzygnięta! (4) - 5 miesięcy temu

Młodzi Gniewni o wyborach - 5 miesięcy temu

Czy LGBT to ludzie? (5) - 6 miesięcy temu

Dotacji w lipcu nie będzie (1) - 6 miesięcy temu

Czy policjanci się wstydzą (1) - 6 miesięcy temu

Nowy (nie)podatek od smartfonów (3) - 6 miesięcy temu

Gazem w przedsiębiorców - 6 miesięcy temu

Węgiel jest święty (1) - 7 miesięcy temu

W co mają inwestować normiki? (12) - 7 miesięcy temu

W szpitalach nie ma kolejek (4) - 7 miesięcy temu

Zagrajmy w grę (2) - 7 miesięcy temu

Turkmenistan pokonał wirusa! - 8 miesięcy temu


Jestem na kwarantannie! (1) - 8 miesięcy temu

Dlaczego nie warto #zostawaćwdomu? (5) - 9 miesięcy temu

Jak zarobić na koronawirusie? (2) - 9 miesięcy temu

Kupujcie makaron - coronavirus u bram (2) - 9 miesięcy temu


W Niemczech bieda! - 9 miesięcy temu

Nauczyciele zarabiają za mało! (2) - 10 miesięcy temu

Bądź patriotą, nie umieraj na rozkaz (6) - 10 miesięcy temu

Byle by przeżyć (2) - 10 miesięcy temu


Bezpłatna komunikacja może być droga (4) - 11 miesięcy temu


Rząd Cię szybko uzdrowi (1) - 11 miesięcy temu

Idzie drożyzna (2) - 11 miesięcy temu

Polacy nie zasługują na prywatność? (1) - 11 miesięcy temu

Muzeum z najwyższej półki (1) - 11 miesięcy temu


Kiedy ojczyzna wzywa! (2) - ponad rok temu


Hugo zostaje kurem domowym (3) - ponad rok temu

Kto nas będzie leczył? (4) - ponad rok temu


Polską rządzą emeryci i rolnicy (6) - ponad rok temu


Siłownia w domu i w zagrodzie (6) - ponad rok temu

Francja wprowadza ACTA2 (3) - ponad rok temu
Czy to koniec wolnego Hong Kongu? (1) - ponad rok temu

10 groszy za indyka (1) - ponad rok temu

YT wciąż jest najlepszy? (3) - ponad rok temu

wRealu24 niesłusznie skasowane! (3) - ponad rok temu

Oddaje500plus chellange! (13) - ponad rok temu


Kontestacja ma juz 10 lat! (2) - ponad rok temu

Bodnar broni zbrodniarza? (2) - ponad rok temu

Uwaga urzędniczy bełkot (3) - ponad rok temu

Lobby alkoholowe znowu wygrało (4) - ponad rok temu

Czy wolnościowiec może brać 500+? (12) - ponad rok temu

Film Sekielskiego bije rekordy (18) - ponad rok temu

Korki drogowe nie są takie złe (3) - ponad rok temu

Seks w krzakach czy w samochodzie? (2) - ponad rok temu

Czy będą matury? (1) - ponad rok temu


Wydanie specjalne w pociagu PKP (2) - ponad rok temu

Homoseksualiści do wiezienia (3) - ponad rok temu

Flaszka prawem, nie towarem (1) - ponad rok temu

Niech już nas w końcu skażą (12) - ponad rok temu

ROI z obywatela (9) - ponad rok temuCzy Taśmy Kaczyńskiego to lipa? (4) - ponad rok temu

Bezrobotni zostana abstynentami (4) - ponad rok temu

Czy Adamowicz musiał zginąć? (9) - ponad rok temu

Emigranci psują nasze dzieci! (7) - ponad rok temu

Kiedy można zabić intruza? - ponad rok temu

Magiczne szable i tarcze (1) - ponad rok temu


Kto zaorał Hugo? - 2 lata temu

Kto ukradł nam Marsz? (1) - 2 lata temu


Twój głos nic nie znaczy (6) - 2 lata temu
Matka Boska Dotacyjna (9) - 2 lata temu

Ile kosztuje dzwon? (4) - 2 lata temu

Rozwody przez internet - 2 lata temu


Jedzenie można wyrzucać (6) - 2 lata temu


RODO nie jest potrzebne! (2) - 2 lata temu


Wytrychy na cenzurowanym (4) - 2 lata temu

Autostopem na Kitaj (2) - 2 lata temu


Zdrajcy sprawy (4) - 2 lata temu
Taxi zamiast PKS (4) - 3 lata temu

Jedna miska na 10 kobiet (6) - 3 lata temu


Nie daj sie golić za muzykę (3) - 3 lata temu


Każdy w końcu umrze (2) - 3 lata temuZnajdź swojego alfonsa (11) - 3 lata temu

Zabić czy usunąć? (7) - 3 lata temu

Jak zostać Dworcem? (1) - 3 lata temuJak pędzić bimber (10) - 3 lata temu

Czy bańka już pękła? (8) - 3 lata temu

Małżeństwo się nie opłaca (20) - 3 lata temu

Nowy, legalny hazard (2) - 3 lata temu

Złodzieje ciepła atakują (18) - 3 lata temu

ZUS nie chce 5 mld (2) - 3 lata temu

Black Friday po polsku (4) - 3 lata temu

Nowy próg podatkowy (11) - 3 lata temu

Wszyscy jestesmy zlodziejami (5) - 3 lata temu


Koniec polskich spółek w UK? (1) - 3 lata temu

Za tanie linie lotnicze (8) - 3 lata temu

Jak omijać kontrolę państwa (9) - 3 lata temu

Kto blokuje zakup kryptowalut? (5) - 3 lata temu

Ile zapłacisz za nowe seriale (5) - 3 lata temu


O jedna wyplatę mniej (3) - 3 lata temu


Wolnościowcy upadają (13) - 3 lata temu
A klientów mamy w nosie (1) - 4 lata temu

Za co lubię Unię Europejską (18) - 4 lata temu

Czy wziąłbyś order? (22) - 4 lata temuTwoje hasła są za słabe! (6) - 4 lata temu

Niemcy cenzurują internet (4) - 4 lata temu

Do apteki dopłyniesz wpław (7) - 4 lata temu


Wywiad z terrorystą (34) - 4 lata temu


Kto spekuluje masłem? (3) - 4 lata temu

Czy Asbiro to sekta? (12) - 4 lata temu

Czy chciałbyś tyle zarabiać? (15) - 4 lata temu
Lewak zmusza do picia wódki (9) - 4 lata temuChcę sprzedać nerkę męża! (45) - 4 lata temu


No to nacjonalizujemy hazard (4) - 4 lata temu

Warto być biednym (8) - 4 lata temu

Czy Kościół kradnie? (5) - 4 lata temu
Na chuja nam dzietność? (13) - 4 lata temu

Polska skazała terrorystę (6) - 4 lata temu
Do czego prowadzi socjalizm? (5) - 5 lata temuBandyta, ale polski bandyta (13) - 5 lata temu

Urzędnik przy każdym dziecku (7) - 5 lata temu

Jak unikać długów? (1) - 5 lat temuBluzgi, bluzgi, bluzgi... (20) - 5 lat temu

Znamy wyniki wyborów (21) - 5 lat temu


Majonezowi mówimy NIE (16) - 5 lat temu

Koniec z handlem dziećmi (10) - 5 lat temu

Ujawniamy prawdziwego trolla (3) - 5 lat temu


"Te wybory to przełom" (24) - 6 lat temuPo co mieszkać w Polsce? (11) - 6 lat temu

Hugo w Business Misji (6) - 6 lat temu
Jak nie płacić mandatów? (4) - 6 lat temuObalamy mity nt. energetyki (43) - 6 lat temuCzy alimenty powinny istnieć? (29) - 6 lat temu
Możesz jeździć na gapę (10) - 6 lat temuKorwinowsko i emigracyjnie (14) - 6 lat temu


Dlaczego tutaj jest tak drogo? (13) - 7 lat temu

Górnicy mordują ludzi (19) - 7 lat temu

Wolni ludzie się nie żenią (12) - 7 lat temuPrzepracowała 17 lat w ZUS-ie (23) - 7 lat temu


Czy Owsiak kradnie? (26) - 7 lat temu

Czy Żydzi są terrorystami? (18) - 7 lat temu


Jak zabrać 15 milionów? (42) - 7 lat temu


Jak wygrać 24 MacBooki (17) - 7 lat temu
Ile dałbyś za dziecko? (25) - 7 lat temu


Jak kraść? (49) - 7 lat temu


Opodatkujmy rowerzystów (32) - 7 lat temu

Ja zawsze chcę pić... (18) - 7 lat temu

Jak zabić krowę? (46) - 8 lat temuJak wycenić dziecko? (9) - 8 lat temu

MLM to ściema (67) - 8 lat temu

Dupy z Wykopu (40) - 8 lat temuCzy Polacy to kapusie? (44) - 8 lat temu


Kontestatorskie życzenia (6) - 8 lat temu
Czy na taką partię czekamy? (30) - 8 lat temuCzy rolnicy nas okradają? (43) - 8 lat temu

Jak manipulują media? (12) - 9 lat temu


Nietypowe lekarstwo na kaca (5) - 9 lat temu

Korporacje są wyzyskiwane! (23) - 9 lat temu


Wódka czy panienki? (19) - 9 lat temu


Jak nie płacić mandatów? (12) - 9 lat temu


Martin: Jak rzuciłem etat? (27) - 9 lat temu

Gdzie są nasze pieniądze? (13) - 9 lat temu

Squatter przejmuje audycję! (44) - 9 lat temu


Jak się wykańcza firmy (6) - 9 lat temu


Panie, jak protestować? (31) - 9 lat temu

ACTA samo zło (87) - 9 lat temu
ZUS jako partner biznesowy (13) - 9 lat temu

Naloty na graczy (17) - 9 lat temu


Wieczór powyborczy (61) - 9 lat temu

Wręcz przeciwny tygodnik (46) - 9 lat temu
Ile powinien zarabiać poseł? (14) - 9 lat temu


Cała prawda o szczepieniach (22) - 9 lat temu

Nie bądź Jeleniem! (12) - 9 lat temu


Przemyt to grzech! (39) - 10 lat temu

Sześciolatki do szkoły? (68) - 10 lat temuNowe podatki Unii Europejskiej (23) - 10 lat temu

Krągły fetyszyzm (38) - 10 lat temu


Frondo, nie idź tą drogą! (31) - 10 lat temuDemaskujemy manipulacje TVN (31) - 10 lat temuBereta LIVE 2/2 (68) - 10 lat temu

Bereta LIVE 1/2 (33) - 10 lat temuCzy lasy powinny być prywatne? (40) - 10 lat temu

Świat wg PARP godzina druga (7) - 10 lat temu


Dziękujemy ci Platformo (27) - 10 lat temu

Czy Windows jest zbyt drogi? (56) - 10 lat temuTa złodziejska prywatyzacja (36) - 10 lat temuTelewizja śniadaniowa (20) - 10 lat temu


Prawa posiadaczy broni (4) - 10 lat temu


Oszustwa na fotoradarach (6) - 10 lat temu


Jak robią nas w balona (33) - 10 lat temu
Czy media kłamią? (38) - 10 lat temu


Rób, do cholery, dzieci! (11) - 11 lat temu

Prawo do bycia skontrolowanym (1) - 11 lat temu
Dlaczego zarabiasz tak mało? (66) - 11 lat temu

KonteStacja pisze książkę (65) - 11 lat temu


ZUS emigruje do USA (15) - 11 lat temuTylko tutaj nie ma cenzury (32) - 11 lat temu


Jak ukraść dziecko? (9) - 11 lat temu

cHWDP reaktywacja! (12) - 11 lat temu

Martin o PKP w TVN (4) - 11 lat temuKrzyże w szkołach??? (23) - 11 lat temu

Wymyślamy partię idealną (5) - 11 lat temu


O buncie informatyków (8) - 11 lat temuUE powstała! (2) - 11 lat temu

Pilot pierwszego sezonu (5) - 11 lat temu

A dzisiaj polecamy:
 align="center">
Program sponsorują:

Wiercenie studni głębinowych Gorlice, Nowy... - - 20.00
Przemyslaw Teterycz - - 20.00
Blog technologiczny Wirtualny wojownik - - 20.00
wypełnianie płatnych ankiet na eankiety.pl - - 20.00
Agencja pracy Gorzów - Praca jako opiekun... - - 20.00
wypożyczalnia samochodów victoria nowy sącz - - 20.00
Montaż Anten Warszawa - - 20.00

Możesz i ty zasponsorować >>>

Promuj radioWydrukujDaj komuś ulotkęChcesz prowadzić audycję?Kontakt